Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

+34
loukanoritsa
mariavenetifoka
Kornilia_Petrakitsa
rodoula14
marakii
k@terinio-loukonoraki
Anna Noraki k Loukakos
noraloukitsa
xristina tamystikatisedem
nikidanis
matziarli
Ζωη
Mary
Ezantakou
Aggelaki
ProudMaslowqueen
iriniem_mystika_tis_edem
loukasnora
glgs
xristinaki_noraloukofan
elenitsa_loukonoraki
Despinaki
charmie258
mariaki
Pennaki.......!!
filitsa
PrincessRachel
Ntinaki Agapaei Petraki
sifantid
$ofi@ loukakos + nora
liza17
feggaropetra
xara
Vampirela
38 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Μαρ 25, 2010 2:00 am

Παιδιά λατρεύω την Δρακουλάκη και την θεωρώ απο τους πιο ταλαντούχους του χώρου : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Μαρ 25, 2010 3:22 pm

ναι η αντιγονη ειναι πολυ ταλαντουχα και εχει ακομα να δειξει παρα πολλα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Mary Πεμ Μαρ 25, 2010 3:29 pm

Η Αντίγονη Δρακουλάκη είναι παντα πειστικότατη στους ρόλους που ύποδυεται , σου μεταφερει τα συναισθήματα της με έναν καταπληκτικο τρόπο και εσυ μένεις να την κοίτας. Love!
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Μαρ 25, 2010 3:53 pm

Mary έγραψε:Η Αντίγονη Δρακουλάκη είναι παντα πειστικότατη στους ρόλους που ύποδυεται , σου μεταφερει τα συναισθήματα της με έναν καταπληκτικο τρόπο και εσυ μένεις να την κοίτας. Love!
φυσικα και συμφωνω τα λογια ειναι περιττα για την αντιγονη αλλωστε ολοι την αγαπαμε πολυ και οχι αδικα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Μαρ 25, 2010 11:08 pm

συμφωνω
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ζωη Τετ Απρ 07, 2010 11:53 am

Τη λατρευετε τη Δρακουλακη ε;;;; Ναι ειναι...παρα πολυ καλη. αληθεια της πανε τα μαλλια της ετσι οπως ειναι ε;; χμμ δεν τα χω σκεφτει. συνηθως ασχολουμαι με το χαρακτηρα τα μαλλια τα αφηνω για μετα :D παντως η νορα ειναι πολυ καλη αρκετα δυναμικη εξυπνη δημιουργικη... λειτουργει ως προτυπο. Κι εγω την εχω προτυπο, παιρνω παραδειγμα απο το θαρρος της. Παντως πληροφοριακα, η Αντιγονη Δρακουλακη ειναι 36 χρονων και εχει γεννηθει 8 Σεπτεμβρη. Οσο για τα μαλλια, επιτηδες της τα εβαψαν κοκκινα οχι μονο για αλλαγη ενοειται αλλα επρεπε να το κανουν. φετος την παρουσιαζουν σαν μια πιο...αισθησιακη γυναικα.
Ζωη
Ζωη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ζωη Τετ Απρ 07, 2010 11:54 am

Ενταξει δεν ειναι δυσκολο που λετε να μπεις στα καμαρινια αλλα αν εχει ουρα πρεπει να παεριμενεις καμια φορα με τις ωρες. Παντως μην το θεωρειτε και απιθανο να μπει κι εκεινη στο φορουμ μας. Γιατι οχι εξαλλου;
Ζωη
Ζωη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Απρ 07, 2010 12:55 pm

ζωητσα εγω που την εχω δει απο κοντα ειναι μια κουκλα ειναι το ειδωλο και το προτυπο μου!!!πως να το πω???την λατρευω αυτη την γυναικα!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Τετ Απρ 07, 2010 12:56 pm

θα παω για 3 φορα στο θεατρο κι αυτο τα λεει ολα αγαπω ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Απρ 07, 2010 12:59 pm

και εγωωωωωωωωωωωω ειναι υπεροχη,ταλαντουχα,ηθοποιαρα,κουκλαρα και πανω απο ολα καλος ανθρωπος....για αυτο την αγαπαμε ολες εμεις και την θεωρουμε προτυπο οι περισσοτερες παντως εγω οταν ειχα δει την ΑΝΤΙΓΟΝΗ και της ειπα οτι την αγαπαω σαν την μαμα μου συγκινηθηκε..τωρα πια την παρασκευη παλιιι
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Mary Τετ Απρ 07, 2010 9:42 pm

ntina_loukas+nora4ever έγραψε:και εγωωωωωωωωωωωω ειναι υπεροχη,ταλαντουχα,ηθοποιαρα,κουκλαρα και πανω απο ολα καλος ανθρωπος....για αυτο την αγαπαμε ολες εμεις και την θεωρουμε προτυπο οι περισσοτερες παντως εγω οταν ειχα δει την ΑΝΤΙΓΟΝΗ και της ειπα οτι την αγαπαω σαν την μαμα μου συγκινηθηκε..τωρα πια την παρασκευη παλιιι

Θα πας την Παρασκευη Αντιγόνη ? Τυχερη . Είναι τελειος και σπάνιος ανθρωπος και δείχνει πολυ μικρη η γλυκια μας Love!
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Απρ 08, 2010 10:42 am

Mary έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:και εγωωωωωωωωωωωω ειναι υπεροχη,ταλαντουχα,ηθοποιαρα,κουκλαρα και πανω απο ολα καλος ανθρωπος....για αυτο την αγαπαμε ολες εμεις και την θεωρουμε προτυπο οι περισσοτερες παντως εγω οταν ειχα δει την ΑΝΤΙΓΟΝΗ και της ειπα οτι την αγαπαω σαν την μαμα μου συγκινηθηκε..τωρα πια την παρασκευη παλιιι

Θα πας την Παρασκευη Αντιγόνη ? Τυχερη . Είναι τελειος και σπάνιος ανθρωπος και δείχνει πολυ μικρη η γλυκια μας Love!
δεν θα δω μονο την αντιγονη αλλα και αλλους ηθοποιους των μυστικων
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ζωη Παρ Απρ 09, 2010 9:52 pm

Δειχνει μικρη ε;;; Ναι Ντινακι μου ηταν πολυ συγκινητικο!!Σαν τη μαμα σου...Η Δρακουλακη δεν εχει και παιδια. Προς το παρον τουλαχιστον :) Παντως της ταιριαζει ο ρολος της Νορας γαντι. δεν θα μπορουσα να τη φανταστω στο ρολο της μελιτας πχ
Ζωη
Ζωη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Απρ 10, 2010 9:41 am

Ζωη έγραψε:Δειχνει μικρη ε;;; Ναι Ντινακι μου ηταν πολυ συγκινητικο!!Σαν τη μαμα σου...Η Δρακουλακη δεν εχει και παιδια. Προς το παρον τουλαχιστον :) Παντως της ταιριαζει ο ρολος της Νορας γαντι. δεν θα μπορουσα να τη φανταστω στο ρολο της μελιτας πχ
ουτε εγω!!!δεν μπορεις να φανταστεις την αγαπη που αγαπη που νιωθω για αυτη την γυναικα!!!την αγαπαω παρα μα παρα μα παρα πολυ!!!και την νορα αγαπω αλλα περισσοτερο την αντιγονη
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Σαβ Απρ 10, 2010 3:46 pm

το λατρευω το αντιγονακι μας !!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από matziarli Πεμ Απρ 15, 2010 1:26 pm

einai 8ea tn latreuw!!!

matziarli
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Απρ 15, 2010 3:24 pm

matziarli έγραψε:einai 8ea tn latreuw!!!

edit by Nikidanis
2.8 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς (για παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια. Η χρήση greeklish ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από charmie258 Πεμ Απρ 29, 2010 8:53 am

Αντε να ξανασχολιασω για την Αντιγονη!!!! Love! Love!

Μμμμμ, τι να πω ακριβως????? Δεν ξερω... Θα πω οτι δε θα σταματησει ποτε να με εκπλησσει η απλοτητα της, η φιλικοτητα της, ο τροπος που εκτιμαει τα πραγματα και τις καταστασεις, και το τρελλο της χιουμορ!!!! Θα συνεχισει νομιζω για πολυ καιρο ακομα να με εκπλησσει και να με συγκινει!!! Love her καργαααα!!!! :lol:
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Μάης 05, 2010 12:32 pm

η αντιγονη ειναι απλα μοναδικη
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Τετ Μάης 05, 2010 12:41 pm

charmie258 έγραψε:Αντε να ξανασχολιασω για την Αντιγονη!!!! Love! Love!

Μμμμμ, τι να πω ακριβως????? Δεν ξερω... Θα πω οτι δε θα σταματησει ποτε να με εκπλησσει η απλοτητα της, η φιλικοτητα της, ο τροπος που εκτιμαει τα πραγματα και τις καταστασεις, και το τρελλο της χιουμορ!!!! Θα συνεχισει νομιζω για πολυ καιρο ακομα να με εκπλησσει και να με συγκινει!!! Love her καργαααα!!!! :lol:
μπραβο αννουλα μια χαρα τα λες την λατρευουμε
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Ιουν 08, 2010 6:38 pm

θεα ειναι και οσο παει τοσο και περισσοτερο την λατρευω
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Τρι Ιουν 29, 2010 10:54 pm

κορίτσια συμφωνώ απόλυτα μαζί σας κι εγω λατρεύω την αντιγόνη.την έχω ως πρότυπο.επίσης ξέρω ότι το αγαπημένο της χρώμα είναι το σμαραγδί......
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιουν 29, 2010 10:56 pm

xristina tamystikatisedem έγραψε:κορίτσια συμφωνώ απόλυτα μαζί σας κι εγω λατρεύω την αντιγόνη.την έχω ως πρότυπο.επίσης ξέρω ότι το αγαπημένο της χρώμα είναι το σμαραγδί......
Ναι!!Το λεει και σε καποια βιογραφια της αλλα και στο βιντεακι του dailyfix!!!!!!!!!Moνο που δεν μπορω να προσδιορισω ποιο ακριβως ειναι.. scratch scratch
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Τετ Ιουν 30, 2010 12:21 am

Pennaki.......!! έγραψε:
xristina tamystikatisedem έγραψε:κορίτσια συμφωνώ απόλυτα μαζί σας κι εγω λατρεύω την αντιγόνη.την έχω ως πρότυπο.επίσης ξέρω ότι το αγαπημένο της χρώμα είναι το σμαραγδί......
Ναι!!Το λεει και σε καποια βιογραφια της αλλα και στο βιντεακι του dailyfix!!!!!!!!!Moνο που δεν μπορω να προσδιορισω ποιο ακριβως ειναι.. scratch scratch

ναι το ξερω απο εκει το πηρα.ειναι στο video που λεει "τι δυσκολεψε την αντιγονη".....
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από noraloukitsa Δευ Ιουλ 05, 2010 3:17 pm

στα 30 με 31
απο τους μικροτερους στην εδεμ λεει ενας φιλος μου ο ευθυμης
(φαν και αυτος) nteni inlove
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης