Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποια είναι η πιο όμορφη?

+154
monicandler
giwta007
LaurelRose
trelli petrakitsa
amcy
Eya-8ea
MARINAKI_AGAPI_97
zeta88
dm10811
koalaki
noroloukakosfan
Kornilia_Petrakitsa
ale3ia_eva&nora!!!
evaki16
Rafaella+Manos=EdemReee.G
mariannitaki
Manolis13
JESSIE
MarCia
tatiana<3<3
a!
marakii
ειρηνη7
eirhnh-faih
Caroline
angeliga
JELSOMINA
zuzunokunela
xristinaki_noraloukofan
stella-annalena
aggeliki
margaret10
koukoumfkos
afroditi_norakii
ioannaa
sarita
ntinafer
Candy Candy
Nora&Loukas
anna-maria
Elsa*
feggaropetra
KonstantinaA
Vaso20
Lisa Nova
Dioni
fanlouknor
vagvard
stellisa koyklitsa
Antigoni!
Paparazzi
ksanthi
aimilia
F.P.A.
k@terinio-loukonoraki
manos k eua -4- ever!!!!!
elenp
fangirl
lollypop
dikigoros tou diavolou
βανια
leonidas
manthaki-loukanoraki
fotinaki
m.j 4 ever
Αλκινόη
angelscream
ellileo
vasia
fay_ksila_4_ever
eva thea%
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ΡΕΓΓΙΝΑ
LYDIA
evangeliap2808
Ezantakou
nima
manos 4 ever!!
mina
Aggelaki
Mary
anna_loukonoriki4ever!!
$ofi@ loukakos + nora
Cancoon
elli
Elina_Edem
soso
Καρ-Mik
Izabella29
rafaella
filitsa
Despinaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
kakia_e
konst@ntin@
T2eNnh
charitomeni
Dorina <3 Πέτρος
Ήβη
Pennaki.......!!
Bonasera
nikidanis
Jennifer
Alex
stefanos-melita
jalo4ever
lalou
Marina
elena-7-
loukitsa
loukasnora
liza17
Penny
manos+eva
xara
KatsaroYpotheto
Petrinaki
andy
peli
reggina_k
elpida
zwi
sofia_edem_fanatic
filaretti
NATALITSA_LOUKITSA
anna90
xristiana
spy
**zenia**
alexan.2
sifantid
prwto_trapezi_pista
felia
Kika
kama
alkoslos
mimi
giouli_edem
evanna
ksenoi
zenia39
negelito
valia
annamaria
jim7
karoline
uponoia
helenaki_edem
nana
ΕΥΑ
Kimberly
Clarabelle
sketi_omorfia
konstantina
158 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Η πιο ομορφη κοπέλα στη σειρά?

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_lcap35%Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_rcap 35% 
[ 192 ]
Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_lcap34%Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_rcap 34% 
[ 186 ]
Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 13 ]
Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_lcap15%Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_rcap 15% 
[ 81 ]
Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_lcap14%Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Vote_rcap 14% 
[ 82 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 554
 
 

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από xara Τρι Μαρ 02, 2010 5:28 pm

Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
elli έγραψε:Μπορεί η ψηφοφορία να λέει ότι πιο όμορφη είναι η Ξυλά, αλλά για μένα δε συγκρίνεται με τη Χρύσα Παππά, η οποία έχει όπως είπαν και κάποιες άλλες αυτή τη γήινη ομορφιά. Έχει υπέροχο πρόσωπο και καταπληκτικό σώμα Klap


Είναι υποκειμενική υπόθεση,το τι λέει η ψηφοφορία δεν μου λέει τίποτα.Συμφωνώ για την Παππά!Γενικώς αυτή η μύτη της Ξυλά μου κάθεται κάπως.Αν ήταν λίγο καλύτερη θα ανέβαινε πολύ στα μάτια μου!


Παιδιά η ομορφιά και το πως τη βλέπει κανείς είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό.
Εμένα η Παππά μου φαίνεται ασχημούλα. Έχει στραβή μύτη πεταχτά αφτάκια και μεγάλη οδοντοστοιχία.
Δεν γίνεται σε όλους να αρέσουν οι ίδιοι γιατί τότε θα είχαμε πρόβλημαlol!

Θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου Clarabelle μου!!!!
Εμένα για παράδειγμα λιγότερο απ 'όλες μου αρέσει η Γεωργώνη που είναι δεύτερη στην ψηφοφορία...!!! Είναι εντελώς υποκειμενικό θέμα... Πάντως αγαπημένες μου είναι η Δρακουλάκη και Ξυλα...!!! Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Μαρ 02, 2010 5:30 pm

Η Φαίη Ξυλά είναι ο ορισμός αυτού που δερματολόγοι ονομάζουν "λιπαρός οργανισμός". Τα μαλλιά της είναι λιπαρά, το δέρμα της επί μονίμου βάσεως γυαλιστερό και βαρύ και το πιο χαρακτηριστικό απ' όλα είναι τα σπυράκια στο πηγούνι και τα μάγουλα. Ακόμα και το καλύτερο make up δεν μπορεί να προσφέρει τίποτα σε αυτές τις περιπτώσεις.
Η Παππά ξεχωρίζει για το πορσελάνινο δέρμα της, τα έντονα ζυγωματικά της και τα σαρκώδη χείλη της - όνειρο κάθε πλαστικού χειρουργού.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Μαρ 02, 2010 6:45 pm

δρακουλακη εννοειται ................
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Σαβ Μαρ 13, 2010 4:41 pm

είναι κούκλα είναι θεά η αντιγόνη μας!!!! : respect :
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Mary Σαβ Μαρ 13, 2010 6:08 pm

Δρακούλακη μου άρεσει πάρα πόλυ είναι πόλυ όμορφη και έχει καταπλήκτικο χαμόγελο :D (για μένα)
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Aggelaki Σαβ Μαρ 13, 2010 7:01 pm

Για μένα παιδιά η κάθε μία έχει κατι το ξεχωριστο και το όμορφο!!! Τώρα απο κει και πέρα ξεχωρίζω την Αντιγόνη!! Μου βγάζει μια αρχοντική ομορφιά..Ισως και ο τροπος που τη ντυνουν στη σειρά αλλά προσωπικα την ξεχωρίζω από τις υπόλοιπες! ♥️♥️
Aggelaki
Aggelaki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

https://www.facebook.com/?sk=messages&amp;amp;amp;amp;amp;amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Aggelaki Σαβ Μαρ 13, 2010 7:02 pm

Για μένα παιδιά η κάθε μία έχει κατι το ξεχωριστο και το όμορφο!!! Τώρα απο κει και πέρα ξεχωρίζω την Αντιγόνη!! Μου βγάζει μια αρχοντική ομορφιά..Ισως και ο τροπος που τη ντυνουν στη σειρά αλλά προσωπικα την ξεχωρίζω από τις υπόλοιπες! ♥️♥️
Aggelaki
Aggelaki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

https://www.facebook.com/?sk=messages&amp;amp;amp;amp;amp;amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από mina Κυρ Μαρ 14, 2010 4:34 pm

Φαίη Ξυλά!!! Αν και όλες έχουν κάτι ωραίο πάνω τους η Φαίη είναι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!! ΘΕΑ!!! Love! Heart2
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Κυρ Μαρ 14, 2010 5:02 pm

Φαίη Φαίη Φαίη!!
Αντικειμενικά η πιο όμορφη και με διαφορά απ'όλες στη σειρά!
Ευάκι είσαι θεάαααααααα! ❤
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από nima Τρι Μαρ 16, 2010 1:48 am

Αντιγόνη φυσικά ♥️♥️♥️ Ειναι απίθανη και όπως ειπε και ο αδερφός μου " καρακουκλαρα, γυναικα με τα ολα της "
nima
nima
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : οπου με βγαλει ο ανεμος

https://www.youtube.com/user/Nitsa1980?feature=mhw4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 16, 2010 1:59 am

Ψήφισα την Αντιγόνη Δρακουλάκη.. Όλες έχουνε κάτι ξεχωριστό πάνω τους και όλες στη σειρά είναι κούκλες αλλά έχω μια αδυναμία στην Δρακουλάκη και την ξεχωρίζω γιατί εκτός απο πολύ όμορφη ομολογουμένως, είναι και πολύ γλυκιά, μου βγάζει μια ηρεμία και μια φυσικότητα..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από evangeliap2808 Κυρ Μαρ 21, 2010 1:24 am

Καταρχάς να πω πως η ομορφιά είναι τελείως υπόκειμενικη!Εγώ πιστεύω ότι την ομορφιά την ορίζει ο καθένας μόνος του.Πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου.
Ας αρχίσω λοιπόν:
Γεωργία:Γλυκύτατη κοπέλα!Κρίμα που την αδικούν έτσι στην σειρά.Είδα μία φωτογραφία της,τις προάλλες, που έμοιαζε με τραγουδίστρια του μεσοπολέμου!!
Αντιγόνη:Αν την έβλεπα στον δρόμο ίσως να μην μου έκανε καμία έντύπωση,όμως έχει καταφέρει να με κερδίσει με την εκφραστικότητά των ματιών της,την γοητεία και όλο αυτό το σικ στυλ που διαθέτει!! Love!
Μαίριλυν:Και με μακριά και με κοντά μαλλιά μπορώ να πω,πως η κοπέλα δεν σταματά να με συγκλονίζει!Έχει ένα βλέμμα που σπάει κόκκαλα και μια μαγκιά που βγαίνει προς τα έξω.
Μαριάννα:Θα την έλεγα "γκομενάρα με τα όλα της".Εκτός από φοβερή ηθοποιός και φωνάρα είναι κούκλα!Δεν είναι πως διαθέτει τα τέλεια χαρακτηριστικά,διαθέτει όμως αυτή την αρχοντιά που σε μαγνητίζει.
Φαίη:Πανέμορφο πλάσμα.Γαλάζια υπέροχα μάτια,ξανθά μαλλιά,υπέροχο σχήμα προσώπου.Γενικά νομίζεις πως είναι μια πορσελάνινη κούκλα που πιστευείς πως θα σπάσει και πρέπει να την προσέχεις σαν τα μάτια σου.Πολλές φορές νομίζω πως λάμπει.. DoksasteME
Χρύσα:Εκεί αγγίζουμε την ευαίσθητη χορδή μου.Οχί,δεν έχει τέλεια χαρακτηριστικά.Όμως είναι απίστευτο πως αυτή η κοπέλα μπόρει να είναι από τη μία γλυκιά και ζεστη και απ' την άλλη γοητευτική και βασικά ,αυτό που λέμε "θυλικό".Σε μία ασπρόμαυρη φωτογραφία σου θυμίζει ηθοποιό του 60'.Σε μία φωτογράφιση μία γυναίκα από άλλη εποχή..σαν να σε πάει αλλού.Απίστευτο πρόσωπο..το στόμα της,τα μάτια της,τα πάντα. : respect :


Γένικά δεν καταλαβαίνω αυτό που λέτε"μεγάλη μύτη" για την Φαιη,"μεγάλο στόμα","μεγάλα αυτιά" για την Χρύσα κ.ο.κ.
Αντικειμενική γίνεται η ομορφιά όταν μιλάμε για την αισθητική των πραγμάτων.Η ομορφιά πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου όπως προείπα. Δεν έχει να κάνει μόνο με τον σχεδιασμό.
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από soso Κυρ Μαρ 21, 2010 6:06 pm

evangeliap2808 έγραψε:Καταρχάς να πω πως η ομορφιά είναι τελείως υπόκειμενικη!Εγώ πιστεύω ότι την ομορφιά την ορίζει ο καθένας μόνος του.Πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου.
Ας αρχίσω λοιπόν:
Γεωργία:Γλυκύτατη κοπέλα!Κρίμα που την αδικούν έτσι στην σειρά.Είδα μία φωτογραφία της,τις προάλλες, που έμοιαζε με τραγουδίστρια του μεσοπολέμου!!
Αντιγόνη:Αν την έβλεπα στον δρόμο ίσως να μην μου έκανε καμία έντύπωση,όμως έχει καταφέρει να με κερδίσει με την εκφραστικότητά των ματιών της,την γοητεία και όλο αυτό το σικ στυλ που διαθέτει!! Love!
Μαίριλυν:Και με μακριά και με κοντά μαλλιά μπορώ να πω,πως η κοπέλα δεν σταματά να με συγκλονίζει!Έχει ένα βλέμμα που σπάει κόκκαλα και μια μαγκιά που βγαίνει προς τα έξω.
Μαριάννα:Θα την έλεγα "γκομενάρα με τα όλα της".Εκτός από φοβερή ηθοποιός και φωνάρα είναι κούκλα!Δεν είναι πως διαθέτει τα τέλεια χαρακτηριστικά,διαθέτει όμως αυτή την αρχοντιά που σε μαγνητίζει.
Φαίη:Πανέμορφο πλάσμα.Γαλάζια υπέροχα μάτια,ξανθά μαλλιά,υπέροχο σχήμα προσώπου.Γενικά νομίζεις πως είναι μια πορσελάνινη κούκλα που πιστευείς πως θα σπάσει και πρέπει να την προσέχεις σαν τα μάτια σου.Πολλές φορές νομίζω πως λάμπει.. DoksasteME
Χρύσα:Εκεί αγγίζουμε την ευαίσθητη χορδή μου.Οχί,δεν έχει τέλεια χαρακτηριστικά.Όμως είναι απίστευτο πως αυτή η κοπέλα μπόρει να είναι από τη μία γλυκιά και ζεστη και απ' την άλλη γοητευτική και βασικά ,αυτό που λέμε "θυλικό".Σε μία ασπρόμαυρη φωτογραφία σου θυμίζει ηθοποιό του 60'.Σε μία φωτογράφιση μία γυναίκα από άλλη εποχή..σαν να σε πάει αλλού.Απίστευτο πρόσωπο..το στόμα της,τα μάτια της,τα πάντα. : respect :


Γένικά δεν καταλαβαίνω αυτό που λέτε"μεγάλη μύτη" για την Φαιη,"μεγάλο στόμα","μεγάλα αυτιά" για την Χρύσα κ.ο.κ.
Αντικειμενική γίνεται η ομορφιά όταν μιλάμε για την αισθητική των πραγμάτων.Η ομορφιά πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου όπως προείπα. Δεν έχει να κάνει μόνο με τον σχεδιασμό.



Είσαι σίγουρα 13 ετών;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;?????????????!!!!!!!!!!!!!
Και γραφεις τα παραπάνω;;;;;
Απίστευτο!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Μαρ 21, 2010 6:17 pm

soso έγραψε:
evangeliap2808 έγραψε:Καταρχάς να πω πως η ομορφιά είναι τελείως υπόκειμενικη!Εγώ πιστεύω ότι την ομορφιά την ορίζει ο καθένας μόνος του.Πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου.
Ας αρχίσω λοιπόν:
Γεωργία:Γλυκύτατη κοπέλα!Κρίμα που την αδικούν έτσι στην σειρά.Είδα μία φωτογραφία της,τις προάλλες, που έμοιαζε με τραγουδίστρια του μεσοπολέμου!!
Αντιγόνη:Αν την έβλεπα στον δρόμο ίσως να μην μου έκανε καμία έντύπωση,όμως έχει καταφέρει να με κερδίσει με την εκφραστικότητά των ματιών της,την γοητεία και όλο αυτό το σικ στυλ που διαθέτει!! Love!
Μαίριλυν:Και με μακριά και με κοντά μαλλιά μπορώ να πω,πως η κοπέλα δεν σταματά να με συγκλονίζει!Έχει ένα βλέμμα που σπάει κόκκαλα και μια μαγκιά που βγαίνει προς τα έξω.
Μαριάννα:Θα την έλεγα "γκομενάρα με τα όλα της".Εκτός από φοβερή ηθοποιός και φωνάρα είναι κούκλα!Δεν είναι πως διαθέτει τα τέλεια χαρακτηριστικά,διαθέτει όμως αυτή την αρχοντιά που σε μαγνητίζει.
Φαίη:Πανέμορφο πλάσμα.Γαλάζια υπέροχα μάτια,ξανθά μαλλιά,υπέροχο σχήμα προσώπου.Γενικά νομίζεις πως είναι μια πορσελάνινη κούκλα που πιστευείς πως θα σπάσει και πρέπει να την προσέχεις σαν τα μάτια σου.Πολλές φορές νομίζω πως λάμπει.. DoksasteME
Χρύσα:Εκεί αγγίζουμε την ευαίσθητη χορδή μου.Οχί,δεν έχει τέλεια χαρακτηριστικά.Όμως είναι απίστευτο πως αυτή η κοπέλα μπόρει να είναι από τη μία γλυκιά και ζεστη και απ' την άλλη γοητευτική και βασικά ,αυτό που λέμε "θυλικό".Σε μία ασπρόμαυρη φωτογραφία σου θυμίζει ηθοποιό του 60'.Σε μία φωτογράφιση μία γυναίκα από άλλη εποχή..σαν να σε πάει αλλού.Απίστευτο πρόσωπο..το στόμα της,τα μάτια της,τα πάντα. : respect :


Γένικά δεν καταλαβαίνω αυτό που λέτε"μεγάλη μύτη" για την Φαιη,"μεγάλο στόμα","μεγάλα αυτιά" για την Χρύσα κ.ο.κ.
Αντικειμενική γίνεται η ομορφιά όταν μιλάμε για την αισθητική των πραγμάτων.Η ομορφιά πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου όπως προείπα. Δεν έχει να κάνει μόνο με τον σχεδιασμό.



Είσαι σίγουρα 13 ετών;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;?????????????!!!!!!!!!!!!!
Και γραφεις τα παραπάνω;;;;;
Απίστευτο!

Όντως εντυπωσιακό και μια ακόμη απόδειξη πως δεν έχει να κάνει καθόλου με την ηλικία η ωριμότητα ενός ατόμου,αλλά με τον τρόπο που μεγαλώνει και φυσικά με το dna!Χαίρομαι πολύ πάντως να βλέπω τέτοιες περιπτώσεις σε μια εποχή που οι νέοι αργούν τραγικά να μεγαλώσουν και που συναντάς ακόμη και μεγάλους με φοβερή ανωριμότητα πράξεων και τρόπου ζωής!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Μαρ 21, 2010 6:17 pm

Εγω παντως το εχω πει....Δεν μπορω να πω ακριβως ποια ειναι η ποιο ομορφη,αλλα μου αρεσει πολυ η Αντιγονη.....εχει αυτο το σοβαρο και αυστηρο "υφος"στην εμφανιση της που με κανει να την θεωρω ομορφη.....ειναι απιστευτα γλυκια,εχει πολυ ωραιο σωμα και τα ματια της ειναι το πρωτο πραγμα που σε τραβαει πανω της...οχι τοσο για το χρωμα,οσο για το σχημα τους........
Και φυσικα υποκλεινομαι σε Ξυλα!!!Ειναι ακριβως αυτο που ειπε η Ευα......νομιζεις οτι ειναι κουκλα και αν την ακουμπησεις,θα σπασει!!!!
Μετα μου αρεσει η Πολυχρονιδη.....ωραια κοπελα....γλυκια περισσοτερο...αλλα λογω του ρολου της χιλια συγγνωμη αλλα δεν μπορω να την δω αντικειμενικα(οπως και την Αντιγονη)!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από evangeliap2808 Κυρ Μαρ 21, 2010 6:38 pm

Izabella29 έγραψε:
soso έγραψε:
evangeliap2808 έγραψε:Καταρχάς να πω πως η ομορφιά είναι τελείως υπόκειμενικη!Εγώ πιστεύω ότι την ομορφιά την ορίζει ο καθένας μόνος του.Πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου.
Ας αρχίσω λοιπόν:
Γεωργία:Γλυκύτατη κοπέλα!Κρίμα που την αδικούν έτσι στην σειρά.Είδα μία φωτογραφία της,τις προάλλες, που έμοιαζε με τραγουδίστρια του μεσοπολέμου!!
Αντιγόνη:Αν την έβλεπα στον δρόμο ίσως να μην μου έκανε καμία έντύπωση,όμως έχει καταφέρει να με κερδίσει με την εκφραστικότητά των ματιών της,την γοητεία και όλο αυτό το σικ στυλ που διαθέτει!! Love!
Μαίριλυν:Και με μακριά και με κοντά μαλλιά μπορώ να πω,πως η κοπέλα δεν σταματά να με συγκλονίζει!Έχει ένα βλέμμα που σπάει κόκκαλα και μια μαγκιά που βγαίνει προς τα έξω.
Μαριάννα:Θα την έλεγα "γκομενάρα με τα όλα της".Εκτός από φοβερή ηθοποιός και φωνάρα είναι κούκλα!Δεν είναι πως διαθέτει τα τέλεια χαρακτηριστικά,διαθέτει όμως αυτή την αρχοντιά που σε μαγνητίζει.
Φαίη:Πανέμορφο πλάσμα.Γαλάζια υπέροχα μάτια,ξανθά μαλλιά,υπέροχο σχήμα προσώπου.Γενικά νομίζεις πως είναι μια πορσελάνινη κούκλα που πιστευείς πως θα σπάσει και πρέπει να την προσέχεις σαν τα μάτια σου.Πολλές φορές νομίζω πως λάμπει.. DoksasteME
Χρύσα:Εκεί αγγίζουμε την ευαίσθητη χορδή μου.Οχί,δεν έχει τέλεια χαρακτηριστικά.Όμως είναι απίστευτο πως αυτή η κοπέλα μπόρει να είναι από τη μία γλυκιά και ζεστη και απ' την άλλη γοητευτική και βασικά ,αυτό που λέμε "θυλικό".Σε μία ασπρόμαυρη φωτογραφία σου θυμίζει ηθοποιό του 60'.Σε μία φωτογράφιση μία γυναίκα από άλλη εποχή..σαν να σε πάει αλλού.Απίστευτο πρόσωπο..το στόμα της,τα μάτια της,τα πάντα. : respect :


Γένικά δεν καταλαβαίνω αυτό που λέτε"μεγάλη μύτη" για την Φαιη,"μεγάλο στόμα","μεγάλα αυτιά" για την Χρύσα κ.ο.κ.
Αντικειμενική γίνεται η ομορφιά όταν μιλάμε για την αισθητική των πραγμάτων.Η ομορφιά πηγάζει μέσα από την ψυχή του ανθρώπου όπως προείπα. Δεν έχει να κάνει μόνο με τον σχεδιασμό.



Είσαι σίγουρα 13 ετών;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;?????????????!!!!!!!!!!!!!
Και γραφεις τα παραπάνω;;;;;
Απίστευτο!

Όντως εντυπωσιακό και μια ακόμη απόδειξη πως δεν έχει να κάνει καθόλου με την ηλικία η ωριμότητα ενός ατόμου,αλλά με τον τρόπο που μεγαλώνει και φυσικά με το dna!Χαίρομαι πολύ πάντως να βλέπω τέτοιες περιπτώσεις σε μια εποχή που οι νέοι αργούν τραγικά να μεγαλώσουν και που συναντάς ακόμη και μεγάλους με φοβερή ανωριμότητα πράξεων και τρόπου ζωής!
Ευχαριστώ.. red
Όντως οι γονείς μου με μεγαλώνουν,όσο μπορούν πιό σωστά,και χαίρομαι που αυτό βγαίνει προς τα έξω και υπάρχουν αποτελέσματα..
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Κυρ Μαρ 21, 2010 7:54 pm

ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ:
1) ΞΥΛΑ
2)ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ
3)ΠΑΠΠΑ
4)ΓΕΩΡΓΟΝΗ
5)ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Τρι Μαρ 23, 2010 8:24 pm

Cancoon έγραψε:Η Φαίη Ξυλά είναι ο ορισμός αυτού που δερματολόγοι ονομάζουν "λιπαρός οργανισμός". Τα μαλλιά της είναι λιπαρά, το δέρμα της επί μονίμου βάσεως γυαλιστερό και βαρύ και το πιο χαρακτηριστικό απ' όλα είναι τα σπυράκια στο πηγούνι και τα μάγουλα. Ακόμα και το καλύτερο make up δεν μπορεί να προσφέρει τίποτα σε αυτές τις περιπτώσεις.
Η Παππά ξεχωρίζει για το πορσελάνινο δέρμα της, τα έντονα ζυγωματικά της και τα σαρκώδη χείλη της - όνειρο κάθε πλαστικού χειρουργού.

ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΣ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗ Η ΠΑΠΠΑ, ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΣΤΡΑΒΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΣΗΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΙΚΑ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΝΥΣΤΕΡΙΟΥ!!!
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Μαρ 23, 2010 8:31 pm

Cancoon έγραψε:Η Φαίη Ξυλά είναι ο ορισμός αυτού που δερματολόγοι ονομάζουν "λιπαρός οργανισμός". Τα μαλλιά της είναι λιπαρά, το δέρμα της επί μονίμου βάσεως γυαλιστερό και βαρύ και το πιο χαρακτηριστικό απ' όλα είναι τα σπυράκια στο πηγούνι και τα μάγουλα. Ακόμα και το καλύτερο make up δεν μπορεί να προσφέρει τίποτα σε αυτές τις περιπτώσεις.
Η Παππά ξεχωρίζει για το πορσελάνινο δέρμα της, τα έντονα ζυγωματικά της και τα σαρκώδη χείλη της - όνειρο κάθε πλαστικού χειρουργού.
Kαλε νομιζω οτι αυτο που περιγραφεις ειναι ενα τερατακι οχι η Φαιη!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από LYDIA Τρι Μαρ 23, 2010 10:38 pm

Μακραν η Χρυσα Παπα...
Ειναι πανεμορφη,μια πορσελανινη κουκλα!!!!!
Τελειο προσωπο κ εκπληκτικο σωμα!!
Απλα ΘΕΑ!!
: respect :
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Τρι Μαρ 23, 2010 10:57 pm

LYDIA έγραψε:Μακραν η Χρυσα Παπα...
Ειναι πανεμορφη,μια πορσελανινη κουκλα!!!!!
Τελειο προσωπο κ εκπληκτικο σωμα!!
Απλα ΘΕΑ!!
: respect :
Nαι ναι, τιγκα στην πορσελανη..τι αλλο θα διαβασουν θεε μου τα ομοφα πρασινα ματακια μου και θα ακουσουν τα ωραια ροζ μου αυτακια;;;;;
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από soso Τετ Μαρ 24, 2010 12:35 am

manos 4 ever!! έγραψε:Nαι ναι, τιγκα στην πορσελανη..τι αλλο θα διαβασουν θεε μου τα ομοφα πρασινα ματακια μου και θα ακουσουν τα ωραια ροζ μου αυτακια;;;;;


Κουράγιο και υπομονή να 'χεις,και πίστεψέ με, εδώ θ' ακούσεις πάααααααααααρα πολλά!! lol! lol! lol!

Υγ.Το αβαταρ σου τα σπάει! : respect :
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Τετ Μαρ 24, 2010 12:52 am

soso έγραψε:
manos 4 ever!! έγραψε:Nαι ναι, τιγκα στην πορσελανη..τι αλλο θα διαβασουν θεε μου τα ομοφα πρασινα ματακια μου και θα ακουσουν τα ωραια ροζ μου αυτακια;;;;;


Κουράγιο και υπομονή να 'χεις,και πίστεψέ με, εδώ θ' ακούσεις πάααααααααααρα πολλά!! lol! lol! lol!

Υγ.Το αβαταρ σου τα σπάει! : respect :


Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ..Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ..ΚΑΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ,ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ, ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΧΡΥΣΑ ΠΑΠΠΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ, ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΛΑ ΟΜΟΡΦΗ..ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Ν'ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ ΕΧΕΙ ΕΙΠΩΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΣΕ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΟΤΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΗΝ ΑΔΙΚΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ (ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΥΛΑ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΝΑ..)
Κ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΛΑΜΨΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ,ΚΑΛΗ,ΓΛΥΚΙΑ Κ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ!
ΤΩΡΑ Τ Ν ΠΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ Ν ΤΗΝ ΔΩ Θ ΣΑΣ ΠΩ ΠΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 24, 2010 1:08 am

Κοιταξτε αντικειμενικα η Παπα ειναι πολυ ωραιο κοριτσι.Μαλλον ο ρολος φταιει για την αντιπαθεια που προκαλει σε μερικους και βαζω κι εμενα μεσα.Τον ρολο της ειλικρινα τον μισω.Αλλα δε μπορω να πω οτι δεν ειναι ωραια κοπελα.Εχει πλανα που την αδικουν πολυ.Για παραδειγμα στο επεισοδιο που(δεν θυμαμαι αριθμο για αυτο θα το περιγραψω)ο Λουκας ειπε στον Νικολα οτι ειναι ερωτευμενος με τη Νορα και μετα χορευε μονος του στο παρκο και μας εδειχνε Λουκα-Νορα Στεφανο-Μελιτα και Μανο-Ευα το πρωτο της πλανο οταν την εδειξε στο ρεφρεν του τραγουδιου ηταν απαισιο.Εμοιαζε σαν γρια και ειναι μικρη κοπελα.Και την ντυνουν αθλια.Ουτε ομως την Ξυλα την εχουν παντα στην πενα.Οι πιο καλοντυμενες εκει ειναι η Δρακουλακη,η Παπαδημητριου και η Πεφανη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η πιο όμορφη? - Σελίδα 6 Empty Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Τετ Μαρ 24, 2010 1:17 am

loukasnora έγραψε:Κοιταξτε αντικειμενικα η Παπα ειναι πολυ ωραιο κοριτσι.Μαλλον ο ρολος φταιει για την αντιπαθεια που προκαλει σε μερικους και βαζω κι εμενα μεσα.Τον ρολο της ειλικρινα τον μισω.Αλλα δε μπορω να πω οτι δεν ειναι ωραια κοπελα.Εχει πλανα που την αδικουν πολυ.Για παραδειγμα στο επεισοδιο που(δεν θυμαμαι αριθμο για αυτο θα το περιγραψω)ο Λουκας ειπε στον Νικολα οτι ειναι ερωτευμενος με τη Νορα και μετα χορευε μονος του στο παρκο και μας εδειχνε Λουκα-Νορα Στεφανο-Μελιτα και Μανο-Ευα το πρωτο της πλανο οταν την εδειξε στο ρεφρεν του τραγουδιου ηταν απαισιο.Εμοιαζε σαν γρια και ειναι μικρη κοπελα.Και την ντυνουν αθλια.Ουτε ομως την Ξυλα την εχουν παντα στην πενα.Οι πιο καλοντυμενες εκει ειναι η Δρακουλακη,η Παπαδημητριου και η Πεφανη.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΓΧΕΟΥΝ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Ν ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΞΩΦΡΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΥΣΑ ΠΑΠΠΑ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ..
ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΥΛΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΣΧΟΛΙΑ Κ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Τ ΙΔΙΟ...ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΑΙΤ Τ ΥΒΡΙΣΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΠΑΙΡΝΟΥΝ(ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΥΛΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΟ ΤΗΕ TWENTY ΣΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ Σ ΕΣΠΑΓΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ)Τ Ν ΠΕΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΝ Κ ΑΚΡΑΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΓΙΑΤΙ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ ΦΑΝΣ!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης