Ποια είναι η πιο όμορφη?

Σελίδα 4 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Η πιο ομορφη κοπέλα στη σειρά?

35% 35% 
[ 192 ]
34% 34% 
[ 186 ]
2% 2% 
[ 13 ]
15% 15% 
[ 81 ]
14% 14% 
[ 82 ]

Σύνολο Ψήφων : 554

Απ: Ποια είναι η πιο όμορφη?

Δημοσίευση από lalou Την / Το Κυρ Νοε 29, 2009 1:33 pm

Γεωργία Γεωργόνη και μετά Χρύσα Παπά. Δε φοβούνται να τσαλακώσουν την εικόνα τους. Μου αρέσει αρκέτα και η Διονά.

lalou

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από jalo4ever Την / Το Κυρ Νοε 29, 2009 8:03 pm

ευα ευα ευα ευα ευα ευα.................................................... ❤ king ☀ :rendeer: queen study lol! Siga...

jalo4ever

Δημοσίευση από felia Την / Το Κυρ Νοε 29, 2009 8:04 pm

ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΕΥΑ

felia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 8:30 am

1. ξυλα
2 . πολυχρονιδη

εχουν το πακετακιιι ολο ειναι κουκλες

3. δρακουλακη μια γλυκα
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 12:31 pm

H XΡΥΣΑ ΠΑΠΠΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Η "ΜΕΛΙΤΑ" ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΥΤΗΤΑ, ΜΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΤΗΣ.. ΜΙΑ ΑΘΩΟΤΗΤΑ, Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ 'ΚΡΥΒΕΙ" ΜΙΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ, ΕΚΡΗΚΤΙΚΗ ΦΥΣΗ.
ΟΜΟΡΦΗ Η ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΨΥΧΡΗ ΟΜΟΡΦΙΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΓΗΙΝΗ, ΤΗΝ ΠΡΟΣΙΤΗ ΟΜΟΡΦΙΑ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΘΗ,ΕΤΣΙ Κ ΣΕ "ΠΙΑΣΕΙ" ΣΤΑ ΔΥΧΤΙΑ ΤΗΣ.(ΣΤΕΦΑΝΕ, ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΜΠΑΝΑ.. lol! )
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 12:37 pm

stefanos-melita έγραψε:H XΡΥΣΑ ΠΑΠΠΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Η "ΜΕΛΙΤΑ" ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΥΤΗΤΑ, ΜΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΤΗΣ.. ΜΙΑ ΑΘΩΟΤΗΤΑ, Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ 'ΚΡΥΒΕΙ" ΜΙΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ, ΕΚΡΗΚΤΙΚΗ ΦΥΣΗ.
ΟΜΟΡΦΗ Η ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΨΥΧΡΗ ΟΜΟΡΦΙΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΓΗΙΝΗ, ΤΗΝ ΠΡΟΣΙΤΗ ΟΜΟΡΦΙΑ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΘΗ,ΕΤΣΙ Κ ΣΕ "ΠΙΑΣΕΙ" ΣΤΑ ΔΥΧΤΙΑ ΤΗΣ.(ΣΤΕΦΑΝΕ, ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΜΠΑΝΑ.. lol! )

Τώρα εμένα θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι η Παππά δεν μπορεί εμφανισιακά να συγκριθεί με την Ξυλά.
Όσο για την αθωότητα της Μελίτας δεν το συζητώ, την Εύα μια χαρά την παραμυθιάζει περί φιλίας και ταυτόχρονα της τρώει το σύντροφο. Η κακιά Εύα τουλάχιστον όταν είχε δεσμό με το Μάνο δεν την ήξερε.

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Alex Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 3:52 pm

Clarabelle έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:H XΡΥΣΑ ΠΑΠΠΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Η "ΜΕΛΙΤΑ" ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΥΤΗΤΑ, ΜΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΤΗΣ.. ΜΙΑ ΑΘΩΟΤΗΤΑ, Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ 'ΚΡΥΒΕΙ" ΜΙΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ, ΕΚΡΗΚΤΙΚΗ ΦΥΣΗ.

Τώρα εμένα θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι η Παππά δεν μπορεί εμφανισιακά να συγκριθεί με την Ξυλά.
Όσο για την αθωότητα της Μελίτας δεν το συζητώ, την Εύα μια χαρά την παραμυθιάζει περί φιλίας και ταυτόχρονα της τρώει το σύντροφο. Η κακιά Εύα τουλάχιστον όταν είχε δεσμό με το Μάνο δεν την ήξερε.

κι εγώ θα συμφωνήσω απόλυτα με Clarabelle... : respect : για μένα δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης...η Παπά είναι πολύ πίσω...
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 3:54 pm

Alex έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

κι εγώ θα συμφωνήσω απόλυτα με Clarabelle... : respect : για μένα δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης...η Παπά είναι πολύ πίσω...

ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ Η ΞΥΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΣΤΡΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ , Η ΜΕΛΙΤΑ ΥΣΤΕΡΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΞΕΝΕΡΟΥΑΑΑΑ ..

ΟΜΟΡΦΗ ΔΕ ΤΗ ΛΕΣ ΓΛΥΚΕΙΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΧΑΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑΑΑ
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 3:55 pm

συμφωνω για να ειμαστε αντικειμενικοι η ξυλα ειναι πολυ μπροστα!
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:23 pm

Η Παππά είναι όμορφη αλλά δεν έχει κάτι ξεχωριστό, μια συνηθισμένη κοπέλα. Αντίθετα η Ξυλά είναι μια γλυκιά κουκλίτσα, της οποίας η ομορφιά της ξεχωρίζει!
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:23 pm

Alex έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

περιμενατε να διαφωσω Ksilo Agree
δεν τιθεται κανενα θεμα συγκρισης μα κανενα απολυτως!!!!! huhu

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:26 pm

ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.. Razz
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:27 pm

ΣΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ.......?
ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:29 pm

nikidanis έγραψε:ΣΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ.......?
ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ

η ψηφοφορία έγινε πέρυσι και δεν υπήρχε Νταίζη
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από Marina Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:35 pm

ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΞΥΛΑ ΜΕ ΠΑΠΠΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ!Η ΞΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ.. :)
Marina

Δημοσίευση από Marina Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:36 pm

OFF TOPIC:CLARABELLE ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ! Thumbs up
Marina

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 4:38 pm

Marina έγραψε:OFF TOPIC:CLARABELLE ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ! Thumbs up
Πραγματι ειναι πολυ ωραια!Και για να επιστρεψω στο θεμα λεω και εγω πως η Ξυλα ειναι πανεμορφη!!!Αν και ολες εχουν κατι για εμενα η καλυτερη ειναι η Ξυλα! : respect :
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Δευ Νοε 30, 2009 9:18 pm

Έχει ψηφίσει ήδη σχεδόν το 20% των μελών του forum και τα αποτελέσματα είναι ενδεικτικά των προτιμήσεων. Μην ξεχνάτε όμως ότι η ομορφιά είναι τελείως υποκειμενική.

jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Bonasera Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 9:33 pm

konstantina έγραψε:
Alex έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου στο οτι δεν τιθεται κανενα απολυτως θεμα συγκρισης. Η Ξυλα εχει κανει ΜΑΚΡΑΝ την πιο αποτυχημενη ρινοπλαστικη στην ελληνικη τηλεοραση και για του λογου το αληθες να και μια φωτογραφια προφιλ (μαλλον ξεφυγε στο μονταζ).

Επισης εχει κοιμισμενο βλεμμα (δεν υπαρχουν πολλα "εξυπνα" ανοιχτοχρωμα ματια, τα τσαχπινιαρικα ειναι συνηθως σκουρα) ειναι αυτο που θα χαρακτηριζα "γλυκαναλατο". Γενικα ομως, παρολο που τα 90s' περασαν, το ξανθο με μπλε ματι, κανει ακομα εντυπωση... Καμια ΑΠΟΛΥΤΩΣ συγκριση με την Μελιτα που εχει καταπληκτικη αρμονια προσωπου, τελειο στομα - οδοντοστοιχία- χαμογελο, πεντακαθαρο - καταλευκο δερμα. Εχει απιστευτο βλεμμα και τις αποδιδουν απιστευτο στυλ οι μπουκλιτσες !Γενικα αν τις εβαζα σε σειρα θα ταν :

1. Μελιτα
2. Νορα
3. Νταιζυ
4. Δαφνη
5. Ευα
6. Μαριλια

Bonasera

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 11:08 pm

Bonasera έγραψε:
konstantina έγραψε:
Alex έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου στο οτι δεν τιθεται κανενα απολυτως θεμα συγκρισης. Η Ξυλα εχει κανει ΜΑΚΡΑΝ την πιο αποτυχημενη ρινοπλαστικη στην ελληνικη τηλεοραση και για του λογου το αληθες να και μια φωτογραφια προφιλ (μαλλον ξεφυγε στο μονταζ).

Επισης εχει κοιμισμενο βλεμμα (δεν υπαρχουν πολλα "εξυπνα" ανοιχτοχρωμα ματια, τα τσαχπινιαρικα ειναι συνηθως σκουρα) ειναι αυτο που θα χαρακτηριζα "γλυκαναλατο". Γενικα ομως, παρολο που τα 90s' περασαν, το ξανθο με μπλε ματι, κανει ακομα εντυπωση... Καμια ΑΠΟΛΥΤΩΣ συγκριση με την Μελιτα που εχει καταπληκτικη αρμονια προσωπου, τελειο στομα - οδοντοστοιχία- χαμογελο, πεντακαθαρο - καταλευκο δερμα. Εχει απιστευτο βλεμμα και τις αποδιδουν απιστευτο στυλ οι μπουκλιτσες !Γενικα αν τις εβαζα σε σειρα θα ταν :

1. Μελιτα
2. Νορα
3. Νταιζυ
4. Δαφνη
5. Ευα
6. Μαριλια

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω μαζί σου από όσο ξέρω η Ξυλά δεν έχει κάνει ρυνοπλαστική είναι το φυσικό της και είναι θεά τα ξανθά μαλλιά και τα ανοιχτόχρωμα μάτια παραπέμπουν σε θεά του Ολύμπου ξέρει να εκμεταλλεύεται τέλεια κάθε χαρακτηριστικό του προσώπου της και να βγάζει πόνο λύπη χαρά φόβο πονηριά και αυτό που εσύ λες κοιμισμένο είναι πόνος και όσο για το ξεπαρασμένο δεν νομίζω τα ανοιχτοχρωμα μάτια εκφράζουν πολλά περισσότερα και πάντα εντυπωσιάζουν και όσο για την Παππά ωραία κοπέλα δεν λέω αλλά συνηθισμένη όσο για τα τέλεια χαρακτηριστικά της ...............μάλλον τη φλέβα που πετάγεται στο μέτωπο δεν την έχεις παρατηρήσει καλά την αθωότητα δεν τη σχολιάζω ...................
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 11:29 pm

mimi θα συμφωνησω αλλωστε και η παππα και ολες τους εχουν ατελειες..η ξυλα εχει τις μικροτερες κατ'εμε!
και βασικα πιστευω πως στην πανω εικονα ειναι και εκει μια θεα!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 11:40 pm

Εδώ θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο! Και οι δύο ηθοποιοί είναι εξαιρετικά όμορφες! Και πώς να μην είναι άλλωστε , αφού εκτός από τη φυσική ομορφιά, τους έχουν βάλει και έναν τόνο μέικαπ! Μην τρελαθούμε! Αλλά πώς μπορούμε να κρίνουμε ποια είναι η πιο όμορφη, αφού η ομορφιά είναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ! Οπότε όλες οι γνώμες είναι δεκτές φαντάζομαι αν εκφράζονται με σεβασμό προς το πρόσωπο της ηθοποιού!
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Bonasera Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 11:47 pm

mimi έγραψε:

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω μαζί σου από όσο ξέρω η Ξυλά δεν έχει κάνει ρυνοπλαστική είναι το φυσικό της και είναι θεά τα ξανθά μαλλιά και τα ανοιχτόχρωμα μάτια παραπέμπουν σε θεά του Ολύμπου ξέρει να εκμεταλλεύεται τέλεια κάθε χαρακτηριστικό του προσώπου της και να βγάζει πόνο λύπη χαρά φόβο πονηριά και αυτό που εσύ λες κοιμισμένο είναι πόνος και όσο για το ξεπαρασμένο δεν νομίζω τα ανοιχτοχρωμα μάτια εκφράζουν πολλά περισσότερα και πάντα εντυπωσιάζουν και όσο για την Παππά ωραία κοπέλα δεν λέω αλλά συνηθισμένη όσο για τα τέλεια χαρακτηριστικά της ...............μάλλον τη φλέβα που πετάγεται στο μέτωπο δεν την έχεις παρατηρήσει καλά την αθωότητα δεν τη σχολιάζω ...................

χμμ δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλες τετοιες, φυσικες μυτες.. Τωρα για τη θεα του ολυμπου θα το προσπερασω ως ατυχες παραλληλισμο με θεα, γιατι 1ον δεν εχουν καποια συγκεκριμενη μορφη οι θεες του ολυμπου (και δη ξανθια), ασε που δεδομενου οτι ηταν Ελληνες, δεν το λες και φυσικο μας χρωμα, το ξανθο.. Μπορω να καταλαβω οτι την βλεπετε σαν νεραιδα, η κατι παρομοιο , απλα εμενα εχει σταματησει να μ εντυπωσιαζει πια το ξανθο.. Οσο για την φλεβα στο μετωπο της παπα, την βρισκω sexy. Και στο μετωπο και στα χερια, σε αντρες-γυναικες και δειχνει νευρο.
Τελος δεν νομιζω οτι μιλησα για αθωότητα, αντιθετα την θεωρω τσαχπινα και πολυ sexy ..

Bonasera

Θηλυκό

Δημοσίευση από Bonasera Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 11:51 pm

sifantid έγραψε:Εδώ θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο! Και οι δύο ηθοποιοί είναι εξαιρετικά όμορφες! Και πώς να μην είναι άλλωστε , αφού εκτός από τη φυσική ομορφιά, τους έχουν βάλει και έναν τόνο μέικαπ! Μην τρελαθούμε! Αλλά πώς μπορούμε να κρίνουμε ποια είναι η πιο όμορφη, αφού η ομορφιά είναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ! Οπότε όλες οι γνώμες είναι δεκτές φαντάζομαι αν εκφράζονται με σεβασμό προς το πρόσωπο της ηθοποιού!
Ελπίζω αυτό να μην ειναι νύξη οτι θίγω την υπόληψη της επειδη λεω οτι εχει κανει ρινοπλαστικη!! ελεος με το taboo με τις πλαστικες στην Ελλάδα. Δεν θεωρω οτι ειναι κακο να το κανεις, αν θες να διορθωσεις κατι, αλλα υπαρχει παντα η περιπτωση να μην πετυχει ! Razz

Bonasera

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 11:58 pm

Bonasera έγραψε:
sifantid έγραψε:Εδώ θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο! Και οι δύο ηθοποιοί είναι εξαιρετικά όμορφες! Και πώς να μην είναι άλλωστε , αφού εκτός από τη φυσική ομορφιά, τους έχουν βάλει και έναν τόνο μέικαπ! Μην τρελαθούμε! Αλλά πώς μπορούμε να κρίνουμε ποια είναι η πιο όμορφη, αφού η ομορφιά είναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ! Οπότε όλες οι γνώμες είναι δεκτές φαντάζομαι αν εκφράζονται με σεβασμό προς το πρόσωπο της ηθοποιού!
Ελπίζω αυτό να μην ειναι νύξη οτι θίγω την υπόληψη της επειδη λεω οτι εχει κανει ρινοπλαστικη!! ελεος με το taboo με τις πλαστικες στην Ελλάδα. Δεν θεωρω οτι ειναι κακο να το κανεις, αν θες να διορθωσεις κατι, αλλα υπαρχει παντα η περιπτωση να μην πετυχει ! Razz
Πραγματικά δεν ήταν νύξη προς το πρόσωπό σου! Μιλούσα γενικά για το ύφος της συζήτησης που πρέπει να έχει ένα Forum, δηλαδή να σέβεται τους ηθοποιούς!
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Σελίδα 4 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης