Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Σελίδα 8 από 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

15% 15% 
[ 9 ]
22% 22% 
[ 13 ]
27% 27% 
[ 16 ]
22% 22% 
[ 13 ]
5% 5% 
[ 3 ]
8% 8% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 59

Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos στό Δευ Μαϊος 31, 2010 9:26 am

Λουκας-Νορα-Νταιζη:ποσο ακομα θα ακυρωνονται οι χαρακτηρες του Λουκα και της Νορας και μαλιστα εξαιτιας της ανεκδιηγητης της Νταιζης;;;;;;οχι αλλο καρβουνο!ελεος Κοι σεναριογραφοι,μη μας καψετε το ζευγαρι μας!

Νικολας-Δαφνη-Μανος:τι αναισθησια ειναι αυτη του Νικολα;οι φιλοι του να υποφερουν για να μην ξεσπιτωθει κι αυτος να σκεφτεται μονο τον υπνο του;;;πώς τον κανατε ετσι;;;

Αμαλια-Μελιτα γενικα:καλλιτεχνικου κατιναζ συνεχεια...

Λουκας-Νορα: ''τιποτα δεν παθαινει η οχια,τιποτα.το καταφχαριστηθηκε.τιποτα δεν παθαινει η μουλαρα,τζαμπα ξεσπιτωθηκαμε''
''δεν ειμαι εγω η Νορα,ειμαι μια αλλη''.ευτυχως το καταλαβατε απο μονοι σας.συμπερασμα ενα:οχι αλλο καρβουνο!!!!

Ευα-Αγγελα:πολυ καλες και οι δυο,πολυ ωραια σκηνη

Στεφανος-Καρταλαινα γενικα:πολυ καλες οι σκηνες τους παντα,ειναι φοβεροι και οι δυο.η Αντιγονη μολις ενημερωθηκε οτι και οι εξετασεις δειχνουν πως το παιδι δεν ειναι του Στεφανου,της ηρθε ενα μικρο εγκεφαλικο.το βλεμμα της Κας Παπαδημητριου παντα καθηλωτικο : respect :

Νταιζη-Μπελλος:ανεκδιηγητη για αλλη μια φορα η Νταιζη,τσιμπα χαπατο.αν μεινεις ταπι και ψυχραιμος μετα μη ζητας τα ρεστα.τα 'θελες και τα 'παθες!δεν μπορω να βλεπω τις σκηνες τους.οχι αλλο καρβουνο!!!!

Λουκας-οχια:δειρτην Λουκα!!!!!!!!ελεος.παλι απο πανω βγηκε η καργια!
Μελιτα γενικα (στις σκηνες με Μανο,Νορα):''γιατι το κανατε;για να με γεμισετε ενοχες;''
''μηπως τελικα,Νορα, με χρησιμοποιησατε σαν αλλοθι για να φυγει η Ευα απ το Στεφανο;;''
ας της εξηγησει καποιος οτι δεν περιστρεφεται ολος ο κοσμος γυρω απ αυτη.προσγειωσου κοπελια και βαλε το όποιο μυαλο διαθετεις να σκεφτει.ο πατερας σου αμεσως το καταλαβε!

Ευα-Στεφανος:Ξυλα-Σταυρου εδωσαν ρεστα.για την ερμηνεια τους oscar oscar

Λουκας-Νορα:μου αρεσε παρα πολυ η σκηνη τους στο γραφειο
''αγαπη μου,εισαι μες στην καρδια μου,μες στο μυαλο μου κι αυτη τη στιγμη ακριβως πανω στο ποδι μου!'' gelio
και η επομενη σκηνη τους μου αρεσε.παγωσε ο Λουκας στο τηλεφωνημα του Ρουσσου...

Ρουσσος-Ευα:ο Ρουσσος το καταλαβε το κολπο!θεοι Κατρανιδης-Ξυλα. : respect :

Αντιγονη:εδωσε εντολη να τα σταματησουν ολα

Ρουσσος-Λουκας:πολυ ωραια σκηνη...επισης σε Κατρανιδη-Πετρακη.oscar
περιμενω τα αυριανα...

καλο απο μενα.

katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Female

Επιστροφή στην κορυφή Go down

Δημοσίευση από ebelina2007 στό Δευ Μαϊος 31, 2010 9:33 am

Σημερα ψηφισα πολυ καλο ......γιατι το εσωσαν καποιες σκηνες...Ο Νικολας σε τρελλα κεφια γιατι κοιμηθηκε.....και γελασαμε λιγο...Η σκηνη με Μανο- Ευα-Στεφανο ηταν φοβερη....και φυσικα Στεφανου με την μαμα.....αλλα οταν ειδα το δακρυ τον λυπηθηκα ....αντιθετως την Καρταλω καθολου....Ο Πετρος ολα τα λεφτα ...ειναι αστερι λεμε... απο την αλλη η κορη του ζει σε αλλον πλανητη.... στον κοσμο της αδικημενης Μελιτας που ολοι πρεπει να τρεξουν και να της ζητησουν συγνωμη που την αδικησαν.....και τρεχει απο πορτα σε πορτα μηπως και την ακουσει αλλα ...μπα...δεν το βλεπω Μελιτα μου με την χαρα θα μεινεις και μαλλον θα ξαναζητησεις συγνωμη για αυτα που τρεχεις και λες....μολις καταλαβεις τι γινεται....για Νταιζαρα και Μπελλο δεν σχολιαζω γιστι με ΚΟΥΡΑΣΑΝ ......μονο τον καημενο τον λουκακο λυπαμε γιατι ολο σε καναπε κοιματε ο καημενος μια στις Νορας και τωρα ξεκινησαμε και στις Νταιζης....

ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Female Τόπος: Ιωαννινα

Δημοσίευση από pitogiro στό Δευ Μαϊος 31, 2010 9:57 am

Για σας πεδια τελιο κε το σιμερινο επισοδιο αρχισα να παρακολουθο το εργο επιδι το κολισα απο τι κοπελα μου φανταστιτε οτι ειμε αυτοκινιτηστησ και σταματαο εθνικη να δο τα επισοδια μα αρεσι γιατι η ηποθεσι εινε φιλοσοφιμενι ειμε φανατικος του καρταλι

pitogiro

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto στό Δευ Μαϊος 31, 2010 9:59 am

pitogiro έγραψε:Για σας πεδια τελιο κε το σιμερινο επισοδιο αρχισα να παρακολουθο το εργο επιδι το κολισα απο τι κοπελα μου φανταστιτε οτι ειμε αυτοκινιτηστησ και σταματαο εθνικη να δο τα επισοδια μα αρεσι γιατι η ηποθεσι εινε φιλοσοφιμενι ειμε φανατικος του καρταλι

Καλώς μας ήρθες και καλά εδεμοποστ!!! Αυτή η σειρά είναι κόλλημα!!!!

ΥΓ. Το ψευδώνημό σου είναι όοοοοοοοολα τα λεφτά!!!

KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Female Τόπος: Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες: Playing referee between my heart and my mind..

http://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από goldy24 στό Δευ Μαϊος 31, 2010 10:05 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
pitogiro έγραψε:Για σας πεδια τελιο κε το σιμερινο επισοδιο αρχισα να παρακολουθο το εργο επιδι το κολισα απο τι κοπελα μου φανταστιτε οτι ειμε αυτοκινιτηστησ και σταματαο εθνικη να δο τα επισοδια μα αρεσι γιατι η ηποθεσι εινε φιλοσοφιμενι ειμε φανατικος του καρταλι

καλως μας ηρθες....ευχομαι να περασεις καλα εδω μαζι μας....οντως τελειο το επεισοδιο

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukitsa στό Δευ Μαϊος 31, 2010 10:06 am

Καλως μας ήρθες και καλά πόστς :lol:

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!

loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Female Τόπος: Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες: Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από pitogiro στό Δευ Μαϊος 31, 2010 10:14 am

KatsaroYpotheto έγραψε:

ευχαριστο και το δικο σου αν τα βαλουμε μαζι μασ κανι διαρια χαχαχαχαχα καλοσασ βρικα θα τα λεμε πικνα σιχνα

pitogiro

Δημοσίευση από nicole στό Δευ Μαϊος 31, 2010 11:29 am

hionati έγραψε:
Cancoon έγραψε:Το να βλέπουμε σκηνές και διαλόγους που έχουν ως πυρήνα ένα ψέμα είναι κουραστικό και βαρετό και δείχνει ότι οι σεναριογράφοι έχουν φτάσει σε τέλμα. Μην μπορώντας να εξελίξουν την ιστορία δημιουργούν μια πλοκή της μιας βδομάδας για να γεμίσουν τα επεισόδια.
Το μεγάλο πρόβλημα, όμως, είναι ότι αυτή η πλοκή είναι ηλίθια. Αν στον Ρούσσο πήρε λίγα επεισόδια για να καταλάβει το κολπάκι, πόσο θα έπρεπε να πάρει στην Αντιγόνη; Δεδομένης της προσωπικότητάς της όπως μας την έχουν παρουσιάσει μέχρι σήμερα, αυτή θα έπρεπε να έχει ήδη καταλάβει το ψέμα και όχι να την βλέπουμε να έχει απλώς υποψίες γι' αυτό. Και αυτή η απάθεια των φεγγαροπετριτών απέναντι στο όλο σχέδιο είναι ανυπόφορη και δείχνει πόσο αδιάφοροι είναι απέναντι στον πόνο του Στέφανου.
Τον Στέφανο είναι να τον λυπάσαι. Φάνηκε ότι περίμενε να γίνει πατέρας, ασχέτως που η Εύα δεν του λέει τίποτα ως γυναίκα και ως σύζυγος. Ε όχι Ευούλα και δεν του ζήτησες ποτέ τίποτα - εδώ τον ζήτησες σε γάμο! Ο Σταύρου ήταν πολύ καλός και στις δύο σκηνές. Αντίθετα η Ξυλά για μία ακόμα φορά ήταν ερασιτεχνικά επιτηδευμένη.
Από άποψη ίντριγκας, οι μόνες ενδιαφέρουσες σκηνές του επεισοδίου ήταν καταρχήν αυτή ανάμεσα στον Μάνο και τη Μελίτα, γιατί κάθε φορά που ο Μάνος μιλάει με τη Μελίτα καταλήγει σ' ένα υπερβολικά και περίεργα οργισμένο ξέσπασμα κατά του Στέφανου. Και κατά δεύτερον το μένος της Αντιγόνης κατά της Μελίτας και ειδικά η ατάκα στον Στέφανο “μην βιαστείς να κάνεις παιδιά”. Γιατι;;

ΣΥΜΦΩΜΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...
και ηθελα να ηξερα μολις αποκαλυφθει η αληθεια για το ψεμα της πατροτητας τια θα πουν στο στεφανο και τη μελιτα...γιατι το σας δουλευαμε χωρις τσιπα γιατι δεν ειχαμε εναλλακτικη δεν ειναι δικαιολογια...ολοκληρη η αστυνομια δεν μπορουσε να προστατεψει την ευα???ασε που θα μπορουσε καλλιστα η ευα να γυρισει με το στεφανο σπιτι μεχρι να γεννηθει το παιδι αν ηθελε να το προστατεψει...αλλα προτιμησε απο το να ριξει τον εγωισμο της το ψεμα...εξαλλου ο στεφ ειναι ο πατερας...και δεν την απατησε καν με τη μελιτα αν και θα μπορουσε...
ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΞΙΖΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΔΡΑΜΑΤΙΚΣΕ ΣΚΗΝΕΣ ΚΕΝΤΑΕΙ :η παρτενερ του απλα ακομη προσπαθει...πως λεμε στο βιλαριμπα ακομη τριβουν ???ετσι: κανε υπομονη ομως cancoon μπορει ο επομενος που θα φερουν για την ευα την τριτη σεζον να της παει καλυτερα

Canoon & Hionati Congrats
Αυτο ακριβως ειναι το προβλημα μου με το συγκεκριμενο σχεδιο...εγινε πολυ αργα...σχεδον γενναει η εγκυος...gelio και ετσι οπως μας εχουν παρουσιασει την Αντιγονη και το Στεφανο δεν θα επρεπε να το χαψουν...

Αλλα ειπαμε βλεπουμε μια μικρη "version" του τι θα γινοταν αν ο Μπουγιουρης εμενε και το παιδι ηταν του Μανου...εχει και την θετικη του πλευρα παντως το ολο σχεδιο...επιτελους η Μελιτα τα χωνει σε ολους γιατι μεχρι τωρα ολοι εκαναν περιοδεια στο σπιτι της...ε τωρα κανει αυτη!!! gelio

Εγω απο το σημερινο κρατησα τα εξης:

1. "Τελος και οι δικες σου κινησεις" του Στεφανου προς τη μανα του...ενδιαφερουσα ατακα...

2. Η Αντιγονη πηγαινε να σκασει σημερα και μου εκανε εντυπωση που εκλαιγε...τελικα ηθελε το παιδι ζωντανο αλλα οχι την Ευα ή απλως να ελεγχει και τους δυο???...επισης εγινε προφανες οτι δεν θελει για νυφη τη Μελιτα γιατι εχει μια ισχυρη οικογενεια απο πισω αλλα εχω την αισθηση οτι δεν την θελει και για καποιο αλλο λογο???

3. Ο Μανος εκτος απο τη μηνυση πανω απο το κεφαλι του και την μελλοντικη υπεξαιρεση, δεν πληρωνει και διατροφη...ενδιαφερον πολυ ενδιαφερον, σε ποιον ακριβως θα απαγορεψει να παει στο Παρισι, ειπαμε... gelio

4. Μου μυριζει προοικονομια οσο αφορα το Σταυριδη και δεν εννοω μονο το υπερβολικο ενδιαφερον προς την Ευα και το μωρο που (μαλλον εχει σχεση με την Ανθη)...αλλα οταν αποκαλυφθει το σχεδιο τον βλεπω με διαθεσιμοτητα απο το σωμα...

Γενικα:
Αμαλια: ΘΕΑ & ΑΠΑΙΧΤΗ!!! οτι και να πω ειναι λιγο...αυτα ειναι ατομα...αυτος ειναι τροπος σκεψης...ετσι κανουν περιουσιες...προσεχουν για να εχουν...μου αρεσεις τρελλα και εσυ και ο τροπος σκεψης σου, ξερεις εσυ... :wink2:

Νταιζη: δεν ξερω τι λετε εσεις...εγω παντως ριχνω τρελλο γελιο με τις ατακες της και το στυλ της, τους παιζει κανονικοτατα τους "επιστημονες",λεμε..gelio

Θα το ξαναπω...δωστε τα συγχαρητηρια μου στη Πολυχρονιδη..κενταει στο ρολο και δεν της το ειχα αρχικα!!!

Ευα:που πας ρε Καραμητρο! μα νομιζεις οτι μπορεις να κοροιδεψεις το Ρουσσο, μα το Ρουσσο!!! ιεροσυλια gelio

Νορα: σου δινω συν για την αυτογνωσια!!! και εμεις το ιδιο αναρωτιομαστε...που χαθηκαν οι εξυπνοι, μορφωμενοι, ανεξαρτητοι, και επιστημονες μεγαλοδικηγοροι του πρωτου κυκλου, αλλα δεν βαριεσαι "εσυ να εισαι καλα κοριτσι μου"...gelio η πλειοψηφια ηθελε να δει ερωτες και ναζακια... gelio

PS1. Κα Ακριτα μου, ειχα μια τελευταια ελπιδα αλλα απο οτι καταλαβα, τελικα δεν θα το αποφυγουμε το μελο του 60 αμαρτησα για την μικροαστη, αγαθη, μοδιστρουλα αδερφη μου...α ρε κατακαημενε Λυτρα τι σου μελλε να παθεις...

PS2. Πειτε στο Μπουγιουρη να μην βαριεται τοσο οταν παιζει...λιγα επεισοδια εμειναν ακομα...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Lisa Nova στό Δευ Μαϊος 31, 2010 11:55 am

Παιδιά εγώ ένα πράμα θέλω να ρωτήσω!

Το σπίτι του Λουκά ένα μπάνιο έχει??
Διορθώστεμε αν κάνω λάθος αλλά φαίνεται μεγάλο το σπίτι του, έχει και κήπο και ξενώνα, αλλά μόνο μια τουαλέτα(?) Πολύ παράξενα μας τα λένε και μας τα δείχνουν οι συντελεστές της σειράς.

Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Female Τόπος: Limassol

Δημοσίευση από Evalia στό Δευ Μαϊος 31, 2010 11:59 am

Lisa Nova όταν έβλεπα το επεισόδιο έκανα ακριβώς την ίδια ερώτηση...

Evalia

Female

Σελίδα 8 από 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Similar topics

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης