Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

+78
alex1
Δ.Μπέλλος
evaki16
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
koukoumfkos
trelli petrakitsa
dm10811
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
ειρηνη7
nikidanis
Ilianitsa2
marakii
stella-annalena
Candy Candy
Ntinaki Agapaei Petraki
mariannitaki
ioannaa
skorpina
Aggelaki
Mariap
ebelina2007
k@terinio-loukonoraki
xristina tamystikatisedem
Vaso20
Elsa*
$ofi@ loukakos + nora
Χρύσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
dafnoulaki-nikolakos
Black rose
mina
Katrin
manos 4 ever!!
ΚΑΤΙΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
soso
mimi_loukas+nora
vs116117
elenitsa_loukonoraki
filitsa
tinaki18
elli
Nikol13
Pennaki.......!!
Dorina <3 Πέτρος
xristinaki_noraloukofan
KonstantinaA
PrincessRachel
eva-margarita
loukitsa
-Over the rainbow-
elena-7-
Artemis
panda
mimi
ath
andy
elenp
evanna
giouli_edem
KatsaroYpotheto
NATALITSA_LOUKITSA
peli
feggaropetra
elpida
zwi
sofia_edem_fanatic
kama
alkoslos
negelito
annamaria
Morena
sifantid
Clarabelle
sketi_omorfia
nana
konstantina
82 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_lcap5%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_lcap10%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_rcap 10% 
[ 35 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_lcap3%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_lcap24%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_rcap 24% 
[ 86 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_lcap35%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_rcap 35% 
[ 122 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_lcap23%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Vote_rcap 23% 
[ 80 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 352
 
 

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από konstantina Τρι Σεπ 08, 2009 9:54 pm

:?:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από nana Τετ Σεπ 09, 2009 7:43 am

τον Λουκά. είναι σπαθί. προς το παρόν τουλάχιστον.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από sketi_omorfia Τετ Σεπ 09, 2009 1:45 pm

Ψηφισα το Λουκα. Σκεφτηκα και τη Νορα αλλα οταν θυμωνει βγαζει πολλα μυστικα στη φορα. Ο Λουκας ξερει να ειναι φιλος ...
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 09, 2009 1:48 pm

sketi_omorfia έγραψε:Ψηφισα το Λουκα. Σκεφτηκα και τη Νορα αλλα οταν θυμωνει βγαζει πολλα μυστικα στη φορα. Ο Λουκας ξερει να ειναι φιλος ...



Ομορφιά μου πριν το τρέιλερ θα έλεγα Λουκάς δαγκωτό. Τώρα κρατάω κάποιες επιφυλάξεις γιατί ο Λουκάκος κάτι είχε μαγειρέψει με τη σύζυγο του φίλου και δεν ήταν γεμιστά.lol!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από sketi_omorfia Τετ Σεπ 09, 2009 1:56 pm

Εχεις δικιο Clarabelle. Αποδεικνυεται ομως οτι ο Λουκας ξερει να κραταει καλα τα μυστικα και τα δικα του :lol:

Κοιταζοντας ομως ξανα την παρεα, νομιζω οτι και ο Νικολας, που τον εχουμε λιγο στην απεξω, θα ηταν καλος φιλος. Εχει βεβαια κακες επιρροες (βλ. Δαφνουλα) γι αυτο δυσκολευομαι να τον διαλεξω. Μονο του παει στο Λουκας. Ανθρωπος ειναι κι αυτος κι εχει κι αυτος τα δικα του - που λεει και το ασμα ...
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από nana Τετ Σεπ 09, 2009 3:01 pm

Ομορφιά μου πριν το τρέιλερ θα έλεγα Λουκάς δαγκωτό. Τώρα κρατάω κάποιες επιφυλάξεις γιατί ο Λουκάκος κάτι είχε μαγειρέψει με τη σύζυγο του φίλου και δεν ήταν γεμιστά.lol!

και εγώ Λουκά ψήφισα αλλά τώρα που το λες μάλλον έχεις δίκιο...
Όλα τα παιδιά καλά είναι. Ακόμα και ο Μάνος. Κάπου στο βάθος υπάρχει δικαιολογία για όλους γι' αυτά που κάνουν...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από konstantina Τετ Σεπ 09, 2009 7:13 pm

ευα και λουκα αλλα ψηφισα την ευουλα

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από sifantid Τετ Σεπ 16, 2009 2:49 pm

Ήμουν ανάμεσα σε Νόρα και Λουκά, αλλά ψήφισα τη Νόρα, γιατί είναι μια δυναμική γυναίκα με αυτοπεποίθηση (τουλάχιστον πριν την τσακίσει ο Στέλιος) και άψογη, επιτυχημένη επαγγελματίας! Θα μπορούσα να μιλάω με τις ώρες μαζί της! Χώρια που έχει και απίστευτη αίσθηση του χιούμορ! :)
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Morena Παρ Σεπ 18, 2009 12:14 am

Clarabelle έγραψε:
sketi_omorfia έγραψε:Ψηφισα το Λουκα. Σκεφτηκα και τη Νορα αλλα οταν θυμωνει βγαζει πολλα μυστικα στη φορα. Ο Λουκας ξερει να ειναι φιλος ...



Ομορφιά μου πριν το τρέιλερ θα έλεγα Λουκάς δαγκωτό. Τώρα κρατάω κάποιες επιφυλάξεις γιατί ο Λουκάκος κάτι είχε μαγειρέψει με τη σύζυγο του φίλου και δεν ήταν γεμιστά.lol!


Clarabelle θα συμφωνήσω μαζί σου αν έκανε κάτι με την Νταίζη είναι απαράδεκτος αλλά δεν παύει να είναι ο αγαπημένος μου και αυτός που θα εμπιστευόμουν απόλυτα ως φίλο!!!
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από annamaria Παρ Σεπ 18, 2009 7:52 am

Το Λουκακο δαγκωτο Hug
annamaria
annamaria
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από negelito Παρ Σεπ 18, 2009 11:04 pm

Δάφνη
negelito
negelito


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από alkoslos Κυρ Σεπ 20, 2009 4:27 am

ΔΑΦΝΗ. ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ!!

alkoslos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από kama Κυρ Σεπ 20, 2009 4:42 am

Και εγώ τη Δάφνη.
kama
kama


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Τετ Οκτ 07, 2009 6:05 pm

λουκας...ειναι γλυκος,εχει χιουμορ και τρεχει οταν τον χρειαζονται οι αλλοι.. Love! Love!
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από sifantid Τετ Οκτ 07, 2009 6:10 pm

sofia_edem_fanatic έγραψε:λουκας...ειναι γλυκος,εχει χιουμορ και τρεχει οταν τον χρειαζονται οι αλλοι.. Love! Love!
Agree Ναι, ο γλυκός μου! Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από zwi Τετ Οκτ 07, 2009 8:27 pm

ton nikola kai vevaia
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από elpida Πεμ Οκτ 08, 2009 12:47 am

Δάφνη φυσικά!!!!!!!
elpida
elpida


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από feggaropetra Κυρ Οκτ 11, 2009 9:47 pm

Το Λουκά. Είναι ο πιο πιστός και αφωσιομένος φίλος από όλους.

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Οκτ 11, 2009 9:50 pm

ευα και λουκακος!! : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από peli Δευ Οκτ 12, 2009 10:12 am

τη Δάφνη

peli


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Δευ Οκτ 12, 2009 1:25 pm

AX TI NA ΠΡΩΤΟΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ

ΤΟΝ ΛΟΥΚΑΚΟ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΦΙΛΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΑΤΕΡΑ ΚΤΛ
ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ

ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ
Ο ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Οκτ 12, 2009 1:28 pm

Απο όσα μας έχουν δείξει μέχρι τώρα, από τις κοπέλες, μόνο με την Εύα και τη Μελίτα πιστεύω ότι δεν θα μπορούσα να είμαι φίλη.

Από τους άντρες με το Νικόλας ίσως και με το Λουκά, με τον Μάνο με τίποτα!

Αν επρεπε να διαλέξω βέβαια Νόρα δαγκωτό!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Οκτ 12, 2009 1:37 pm

Κι εγώ ανάμεσα από Λουκά - Νόρα ψήφισα τη Νόρα . Σε όσες συζητήσεις την έχω δει να συμβουλεύει Εύα ή Μελίτα τα λέει πολύ ωραία, θα την ήθελα για φίλη μου .
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από evanna Δευ Οκτ 12, 2009 2:02 pm

Εγω παλι να πω κατι ασχετο....Γιουλη μου τι υπεροχη υπογραφη ειναι αυτη!Την ερωτευτηκα! Thumbs up Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Οκτ 12, 2009 2:09 pm

evanna έγραψε:Εγω παλι να πω κατι ασχετο....Γιουλη μου τι υπεροχη υπογραφη ειναι αυτη!Την ερωτευτηκα! Thumbs up Love!

Ευχαριστώ κοπέλα μου ! Να είναι καλά το Κατσαρό Υποθετάκι που κάνει θαύματα ! Αυτή η σκηνή και του παρελθόντος και του παρόντος στη θάλασσα είναι τόσο ωραία .....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης