Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

+78
alex1
Δ.Μπέλλος
evaki16
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
koukoumfkos
trelli petrakitsa
dm10811
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
ειρηνη7
nikidanis
Ilianitsa2
marakii
stella-annalena
Candy Candy
Ntinaki Agapaei Petraki
mariannitaki
ioannaa
skorpina
Aggelaki
Mariap
ebelina2007
k@terinio-loukonoraki
xristina tamystikatisedem
Vaso20
Elsa*
$ofi@ loukakos + nora
Χρύσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
dafnoulaki-nikolakos
Black rose
mina
Katrin
manos 4 ever!!
ΚΑΤΙΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
soso
mimi_loukas+nora
vs116117
elenitsa_loukonoraki
filitsa
tinaki18
elli
Nikol13
Pennaki.......!!
Dorina <3 Πέτρος
xristinaki_noraloukofan
KonstantinaA
PrincessRachel
eva-margarita
loukitsa
-Over the rainbow-
elena-7-
Artemis
panda
mimi
ath
andy
elenp
evanna
giouli_edem
KatsaroYpotheto
NATALITSA_LOUKITSA
peli
feggaropetra
elpida
zwi
sofia_edem_fanatic
kama
alkoslos
negelito
annamaria
Morena
sifantid
Clarabelle
sketi_omorfia
nana
konstantina
82 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 35 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 86 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 122 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 80 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 352
 
 

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από evanna Δευ Οκτ 12, 2009 2:12 pm

giouli_edem έγραψε:
evanna έγραψε:Εγω παλι να πω κατι ασχετο....Γιουλη μου τι υπεροχη υπογραφη ειναι αυτη!Την ερωτευτηκα! Thumbs up Love!

Ευχαριστώ κοπέλα μου ! Να είναι καλά το Κατσαρό Υποθετάκι που κάνει θαύματα ! Αυτή η σκηνή και του παρελθόντος και του παρόντος στη θάλασσα είναι τόσο ωραία .....
Πραγματι...να δω ποσο θα χρειαστει να περιμενουμε για να ξαναδουμε τοσο ωραιες σκηνες!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Οκτ 12, 2009 2:14 pm

evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
evanna έγραψε:Εγω παλι να πω κατι ασχετο....Γιουλη μου τι υπεροχη υπογραφη ειναι αυτη!Την ερωτευτηκα! Thumbs up Love!

Ευχαριστώ κοπέλα μου ! Να είναι καλά το Κατσαρό Υποθετάκι που κάνει θαύματα ! Αυτή η σκηνή και του παρελθόντος και του παρόντος στη θάλασσα είναι τόσο ωραία .....
Πραγματι...να δω ποσο θα χρειαστει να περιμενουμε για να ξαναδουμε τοσο ωραιες σκηνες!!!

Αχ, έλα ντε .... Κι εγώ θέλω τόσο πολύ να τους ξαναδώ έτσι ...... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από evanna Δευ Οκτ 12, 2009 2:15 pm

Εγω να δεις...αλλα οπως λεει ο λαος το καλο πραγμα αργει να γινει!!! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από konstantina Δευ Οκτ 12, 2009 3:44 pm

den argei!!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από evanna Δευ Οκτ 12, 2009 4:37 pm

konstantina έγραψε:den argei!!!
Μακαρι να εχεις δικιο!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 4:54 pm

giouli_edem έγραψε:Κι εγώ ανάμεσα από Λουκά - Νόρα ψήφισα τη Νόρα . Σε όσες συζητήσεις την έχω δει να συμβουλεύει Εύα ή Μελίτα τα λέει πολύ ωραία, θα την ήθελα για φίλη μου .
Agree Ι Love NΟΡΑ & ΛΟΥΚΑ!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από elenp Πεμ Οκτ 15, 2009 7:25 pm

Όλοι οι χαρακτήρες έχουν κάτι που θα μπορούσε να μου αρέσει, αλλά ψήφισα Νόρα γιατί μου αρέσει το χιούμορ της.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από andy Δευ Οκτ 19, 2009 3:44 pm

nomizo tn eva giati kathe fora akoma ki otan i parea thn eixe ektos kai thn katigorouse auti elege pos tous agapaei kai tous exei panda stn kardia ths!!!!!!!!!!!ax kai kathe fora pou th vlepo na kleei thelo na tn paro mia megali agalitsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από ath Κυρ Νοε 08, 2009 8:22 pm

Όλους εκτός από την Εύα. Αν έχεις τέτοιους φίλους τι να τους κάνεις τους εχθρούς!!

ath


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από mimi Κυρ Νοε 08, 2009 9:26 pm

τη νόρα,το λουκά και την εύα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από feggaropetra Κυρ Νοε 08, 2009 9:49 pm

Θα ήθελα πολύ ένα φίλο σαν το Λουκά... Υπάρχουν τέτοιοι φίλοι σήμερα;

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από panda Κυρ Νοε 08, 2009 9:58 pm

Λουκά και Εύα σίγουρα :bball: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Artemis Δευ Νοε 09, 2009 12:16 am

Λουκά!
(καλά όχι μόνο για φίλο... Cool )
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από elena-7- Δευ Νοε 09, 2009 12:51 am

an krinw pios einai o pio pistos filos k pios trexei k tous voithaei olous mallon ton louka!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από -Over the rainbow- Παρ Νοε 13, 2009 1:20 pm

to loukako Wink

-Over the rainbow-

Θηλυκό Τόπος : ston paradeiso!
Ασχολίες : na variemai

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Νοε 16, 2009 8:45 pm

Ήμουν ανάμεσα σε Νόρα και Λουκά και διάλεξα το Λουκά για τους ευνόητους λόγους
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από eva-margarita Δευ Νοε 16, 2009 8:48 pm

evaki gt einai o pio taleporimenos xarakthras

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από sifantid Δευ Νοε 16, 2009 8:50 pm

loukitsa έγραψε:Ήμουν ανάμεσα σε Νόρα και Λουκά και διάλεξα το Λουκά για τους ευνόητους λόγους
Πολύ περίεργο! Γιατί άραγε;;; huhu Εγώ διάλεξα τη Νόρα! Της έχω λίγο πιο μικρή αδυναμία από ότι στο Λουκά! Λίγοοοοοο....... Τόσο δα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Νοε 16, 2009 8:51 pm

sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε:Ήμουν ανάμεσα σε Νόρα και Λουκά και διάλεξα το Λουκά για τους ευνόητους λόγους
Πολύ περίεργο! Γιατί άραγε;;; huhu Εγώ διάλεξα τη Νόρα! Της έχω λίγο πιο μικρή αδυναμία από ότι στο Λουκά! Λίγοοοοοο....... Τόσο δα!

Δεν πειράζει :D
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Νοε 17, 2009 1:25 pm

ααααχ..........λουκας.... Love! Gamos Heart1 Heart2 Hugg Snif
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Δεκ 26, 2009 8:49 pm

ΤΟ ΛΟΥΚΑΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ, ΚΑΛΟΣ, ΔΙΚΑΙΟΣ, ΠΙΣΤΟΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ. Palamakia runaround

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Σαβ Δεκ 26, 2009 10:29 pm

αχχχχχ........μου ειναι παρα πολυ δυσκολο να ψηφισω αναμεσα σε λουκα και νορα γιατι ο λουκακος ειναι τοσο καλος τοσο γλυκος ειναι παντα εκει οταν τον χρειαζονται και με χιουμορ αλλα το νορακι...ε της εχω και μια αδυναμια παραπανω...μπορει να ειναι ''εγωιστρια'' μερικες φορες-οπως και ο λουκας αλλωστε-αλλα ειναι και αυτη πολυ καλη για φιλη και το πρωτερυμα της ειναι οτι εκδηλωνεται περισσοτερο και δειχνει την αγαπη της-πραγμα το οποιο ειναι μειον του λουκα γιατι παιζει το σκληρος-απο την αλλη ομως το πρωτερυμα του λουκα ειναι οτι ειναι παντα εκει για ολους-και η νορα αλλα λιγο λιγοτερο-.........σας μπερδεψα ε? lol! το ξερω κι εγω μπερδεμενη ειμαι οποτε αφου δεν μπορω να ψηφισω και τους δυο δεν ψηφιζω κανενα cake και ναι τουρτωστε με γιατι τοση ωρα γραφω...και τελικα δεν ψηφισα emmm
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Δεκ 26, 2009 11:38 pm

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΞΕΧΟΡΙΣΤΩ!!! ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑ ΦΙΛΟ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ!!! ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ!!! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΦΙΛΟΥ ΕΙΜΑΙ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Δεκ 26, 2009 11:55 pm

τη νορα δαγκωτο!!!!!!!!!!!!!!τωρα ειδικα που της μιλησα και απο κοντα,και μου ειπε οτι εχει πολλα κοινα με την δικηγορινα των μυστικων,νομιζω οτι ειναι το μοναδικο ατομο που θα μπορουσα να εχω κολλιτη μου!και τον λουκα στη συνεχεια...
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Δεκ 26, 2009 11:55 pm

ΕΥΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ Hugg

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης