Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

+78
alex1
Δ.Μπέλλος
evaki16
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
koukoumfkos
trelli petrakitsa
dm10811
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
ειρηνη7
nikidanis
Ilianitsa2
marakii
stella-annalena
Candy Candy
Ntinaki Agapaei Petraki
mariannitaki
ioannaa
skorpina
Aggelaki
Mariap
ebelina2007
k@terinio-loukonoraki
xristina tamystikatisedem
Vaso20
Elsa*
$ofi@ loukakos + nora
Χρύσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
dafnoulaki-nikolakos
Black rose
mina
Katrin
manos 4 ever!!
ΚΑΤΙΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
soso
mimi_loukas+nora
vs116117
elenitsa_loukonoraki
filitsa
tinaki18
elli
Nikol13
Pennaki.......!!
Dorina <3 Πέτρος
xristinaki_noraloukofan
KonstantinaA
PrincessRachel
eva-margarita
loukitsa
-Over the rainbow-
elena-7-
Artemis
panda
mimi
ath
andy
elenp
evanna
giouli_edem
KatsaroYpotheto
NATALITSA_LOUKITSA
peli
feggaropetra
elpida
zwi
sofia_edem_fanatic
kama
alkoslos
negelito
annamaria
Morena
sifantid
Clarabelle
sketi_omorfia
nana
konstantina
82 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 35 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_lcap24%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_rcap 24% 
[ 86 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_lcap35%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_rcap 35% 
[ 122 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 80 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 352
 
 

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Vaso20 Σαβ Ιουλ 31, 2010 1:07 pm

Το Λουκα γτ εχει ωραιο χιουμορ!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Τετ Αυγ 04, 2010 8:51 pm

εγω ειμαι αναμεσα στον λουκα γιατι ειναι καλος φιλος αλλα και στη νορα γιατι ειναι δυναμικη γυναικα προς τον χαρακτηρα μου καπως.δεν ξερω ομως τι να διαλεξω...
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Πεμ Αυγ 05, 2010 3:21 am

Ήμουν ανάμεσα σε Νόρα και Λουκά αλλά τελικά ψήφησα τον Λουκάκο θα μου άρεσε να τον είχα για φίλο..!! Βασικά και το Νοράκι δεν θα με χάλαγε..
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από ebelina2007 Πεμ Αυγ 05, 2010 11:25 am

Θα ηθελα πολυ να εχω εναν φιλο σαν τον Λουκα....
ειναι πιστος και πολυ τρυφερος με τους φιλους του χωρις να ζηταει ανταλαγματα Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 116799 ειναι παντα εκει βραχος...μακαρι να υπηρχαν ανθρωποι σαν τον Λουκα και στην πραγματικη ζωη...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Mariap Σαβ Αυγ 07, 2010 3:40 pm

Τον Λουκά
Mariap
Mariap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Aggelaki Κυρ Αυγ 08, 2010 2:27 pm

Τη Δάφνη εννοείται!!!
Aggelaki
Aggelaki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

https://www.facebook.com/?sk=messages&amp;amp;amp;amp;amp;amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από skorpina Παρ Αυγ 27, 2010 2:00 pm

ΤΗΝ ΝΟΡΑ............ huhu ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΣΑ ΚΟΙΝΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΦΙΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΠΑΡΕΑ....ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ..... sss

skorpina


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από ioannaa Παρ Αυγ 27, 2010 2:21 pm

τον λουκα εννοειται!!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από mariannitaki Παρ Αυγ 27, 2010 4:30 pm

Εγω ημουν αναμεσα νορα λουκα αλλα ψηφισα νορα

Μπορει να φωναζει αλλα τα λεει ντοπρα και δν σε γλυφει

Στα λεει ισα ρε παιδι μου και δν φοβατε τιποτα
Πολυ δυναμικος χαρακτηρας με μεγαληαυτοπεπιθεση

Πραγματικα θα μπορουσα να καθομαι ωρες ατελιωτες μαζι της και να λεμε για παρα πολλα θεματα
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Αυγ 28, 2010 4:58 am

Να πω το Λουκα και εγω .

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Αυγ 28, 2010 3:00 pm

Τον Μανο εγω!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Αυγ 28, 2010 3:21 pm

Χμ...Δάφνη κ Λουκά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Candy Candy Δευ Σεπ 13, 2010 3:26 am

ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΛΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ..ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΑΠ' ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΣ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΑΝΤΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΜΠΝΕΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΕΙ Η ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΩΠΛΑΤΟ ΘΑΨΙΜΟ...ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΠΟΛΥ Ο ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ..

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από stella-annalena Κυρ Σεπ 26, 2010 2:09 pm

Νομιζω με τη Νορα
stella-annalena
stella-annalena
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στην οδο της φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από marakii Σαβ Οκτ 23, 2010 10:34 am

Λουκάκος και Νοράκι !!!! τελικά ψήφησα Νόρα θα μπορούσα να μιλάω ώρες μαζί της !!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Ilianitsa2 Σαβ Οκτ 30, 2010 12:50 pm

k egw nora pshfizw gt einai pragmatikh filh k exei sta8ei arketa(nomizw) s olous otan tn xreiasthkan....
Ilianitsa2
Ilianitsa2

Θηλυκό Τόπος : Sthn edem

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από nikidanis Σαβ Οκτ 30, 2010 12:58 pm

Ilianitsa2 έγραψε:k egw nora pshfizw gt einai pragmatikh filh k exei sta8ei arketa(nomizw) s olous otan tn xreiasthkan....


Καλως μας ηρθες!!! Η γλωσσα του φορουμ ειναι η Ελληνικη.Τα greeklish απαγορευονται.Ευχαριστω.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Ilianitsa2 Δευ Νοε 01, 2010 5:16 pm

ουπς! συγνώμη είμαι καινούρια και δεν το ήξερα. ευχαριστώ που με ενημερώσατε!
Ilianitsa2
Ilianitsa2

Θηλυκό Τόπος : Sthn edem

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Νοε 01, 2010 5:25 pm

Ψηφισα νορα γιατι μοιαζουμε καπως στο χαρακτηρα αλλα θα ηθελα και τους δυο σαν φιλους μου!!!Επειδη ομως δεν γινεται ψηφισα εκεινον που η συμπεριφορα του ταιριαζει λιγακι με τη δικη μου!! ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ... Παρ Νοε 12, 2010 5:52 pm

Λουκάκο-Λουκάκο!!!!!! Love! Love! Love! Love!
Ναι αυτόν θα μπορούσα να έχω φίλο.....!!!!
Σκέφτηκα και την εύα αλλά ο λουκάς είναι πιο κοντά στα δικά μου χαρακτηριστικά.....!!!!!
Λουκάκος λοιπον!!!!!!
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Ασχολίες : ΕΔΕΜ,ΕΔΕΜ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΕΜ.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από dm10811 Παρ Μάης 06, 2011 11:41 pm

Τη Νορα γιατι ετσι κι αλλιως τις περισσοτερες φορες συμφωνω μαζι της......Επισης δινει τις καλυτερες συμβουλες,εχει τρελοοοοοοοο χιουμορ και ειναι παντα διπλα στους φιλους της ακομα κι αν εκεινη ειναι χειροτερα απο αυτους(π.χ. που μια μερα αφου την ειχε βιασει ο Στελιος ειχε παει στη Μελιτα και τη παρηγορουσε που παντρευοταν ο Μανος.....Της ελεγε οτι ολα θα πανε και καλα και αυτη μεσα της ελιωνε!!!!!)......
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Σαβ Μάης 07, 2011 11:24 am

Ψήφισα Λουκά, γιατί αυτός τρέχει για όλους(κάποιες φορές με εκνευρίζει κιόλας αυτρό, γιατί δεν κοιτά και τον εαυτό του) και νοιάζεται για όλους..γίνεται "χαλί να τον πατήσουν"....
Αλλά και τη Νόρα γιατί είναι πάρα πολύ καλή φίλη, συμπαραστέκεται και συμβουλεύει τους φίλους της!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από koukoumfkos Σαβ Μάης 07, 2011 12:40 pm

Με την Νόρα θα μπουρούσα να είμαι πολύ καλός φίλος!Και δεν το λέω επειδή της έχω αδυναμία,αλλά έχω μελετήσει το χαρακτήρα της.
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Μάης 07, 2011 6:28 pm

ψηφησα την ευα γιατι θεωρω πω εχει περασει πολλα κ θα μου αρεσε ανα ακοθσω την ιστορια τησ απο την ιδια κ βεβαιος γιατι μου αρεσει οπ χαρακτηρας της ποιο πολυ απο ολων των αλλων
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Eya-8ea Τετ Μάης 11, 2011 10:38 pm

Βασικα με ολη την παρεα ,αλλα αν διαλεγα καποιον αυτη 8α ηταν η Ευα ! Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 4 99687
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης