Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

+23
ebelina2007
evanna
JESSIE
edem4ever
marilou.t
stella-annalena
Candy Candy
manos 4 ever!!
tzibirdika
Vaso20
Pennaki.......!!
mariannitaki
anneliz_333
KonstantinaA
sifantid
loukitsa
soso
maeveline
Χρύσα
loukasnora
Καρ-Mik
giouli_edem
KatsaroYpotheto
27 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε ότι ο Λευτέρης έρχεται με κακό σκοπό απέναντι στην παρέα ή θα αποδειχθεί πολύτιμος σύμμαχος?

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Vote_lcap40%Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Vote_rcap 40% 
[ 40 ]
Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Vote_lcap60%Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Vote_rcap 60% 
[ 60 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 100
 
 

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Αυγ 27, 2010 11:16 am

Πείτε μας τη γνώμη σας!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Αυγ 27, 2010 11:20 am

Πιστεύω ότι έτσι "σκοτεινό" όπως θέλουν να μας τον παρουσιάσουν, κρίνοντας από αυτά που έχουν γραφτεί μέχρι τώρα, μόνο για καλό δε θα πλησιάσει την Παρέα .....

Δε μπορώ προς το παρόν να σκεφτώ τη σύνδεση με το παρελθόν του, αλλά έτσι κι αλλιώς, κάποιος δεν πρέπει πάντα να τους ταλαιπωρεί ? ....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Αυγ 27, 2010 11:21 am

Χμ Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? 115281 δυσκολη επιλογή...

Σίγουρα για να μας λένε οτι είναι ο νέος μυστηριώδης τύπος στα μυστικά της εδέμ, δεν μπορει να είναι αγγελούδι. Κάτι θα κρύβει. Αρα στο καλός ή στο κακός, θα δούμε.

Παρόλα αυτά, κάτι μου λέει οτι δεν θα είναι κατά της παρέας.
Ο Στέφανος απο πέρυσι, και απο ότι φάνηκε, ήταν εναντίον της παρέας, και μετά τα τελευταία του καμώματα και η παρέα εναντίον του, αρα διόλου απίθανο ο Λευτεράκης να είναι ο υπερασπιστής της ...

ΥΓ: Θα το σκεφτώ λίγο πρίν την ψήφο μου!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Αυγ 27, 2010 11:51 am

Δεν εχω αποψη προς το παρον.Θελω να δω πρωτα καποια επεισοδια και μετα να εκφερω γνωμη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από Χρύσα Παρ Αυγ 27, 2010 12:07 pm

Το συνηθισμένο...θα φαίνεται καλός, αλλά θα μας βγει και αυτός κακός :lol:

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από maeveline Παρ Αυγ 27, 2010 1:24 pm

μαλλον θα φαινεται καλος αλλα θα ειναι κατα πραξη κακος αλλα πολλες του πραξεις θα δικαιολογηθουν απο το πονεμενο παρελθον και συνεπως δεν θα ειναι κατα βαση κακος αλλα εν μερη καλος και για να μην αναφερθουμε στο οτι ολο και καποια θα αγαπησει (ου επιλογες θα εχει μπολικες Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol ) οποτε θα μαθει να ειναι καλος για τον ατερμονο ερωτα (απολυτους ειχαμε, καρμικους επισης ολο και κατι αλλο θα προκυψει Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol ) ...

πολυ φοβαμαι βεβαια οτι θα τον μπλεξουν σε τριγωνα , τετραγωνα, φοβουμαι και εξαγωνα Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol οποτε το αν ειναι καλος η κακος μαλλον δεν θα εχει καμια σημασια απλα θα τρεχει σαν τον φορεστ γκαμπ και αυτος Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol

περα απο την πλακα πανω κατω θα κριθει μεχρι τα επεισοδια των χριστουγεννων πιστευω...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Αυγ 27, 2010 1:26 pm

maeveline έγραψε:μαλλον θα φαινεται καλος αλλα θα ειναι κατα πραξη κακος αλλα πολλες του πραξεις θα δικαιολογηθουν απο το πονεμενο παρελθον και συνεπως δεν θα ειναι κατα βαση κακος αλλα εν μερη καλος και για να μην αναφερθουμε στο οτι ολο και καποια θα αγαπησει (ου επιλογες θα εχει μπολικες Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol ) οποτε θα μαθει να ειναι καλος για τον ατερμονο ερωτα (απολυτους ειχαμε, καρμικους επισης ολο και κατι αλλο θα προκυψει Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol ) ...

πολυ φοβαμαι βεβαια οτι θα τον μπλεξουν σε τριγωνα , τετραγωνα, φοβουμαι και εξαγωνα Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol οποτε το αν ειναι καλος η κακος μαλλον δεν θα εχει καμια σημασια απλα θα τρεχει σαν τον φορεστ γκαμπ και αυτος Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Icon_lol

περα απο την πλακα πανω κατω θα κριθει μεχρι τα επεισοδια των χριστουγεννων πιστευω...

Τείνω να συμφωνήσω, σε όλα.

Ελπίζω μόνο να μας βγει καλός ετούτος. Δεν μπορεί όλες οι προσθήκες της σειράς (Στέφανος, Νταίζη, Μπέλλος, Αντιγόνη ως τώρα και Λευτέρης, Ερριέτα, Άννα οι επόμενοι) να είναι όλοι κατά της παρέας, έλεος πια! χαχα

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από soso Παρ Αυγ 27, 2010 1:34 pm

Σημειολογικά η εμφάνισή του στην τηλεταινία παραπέμπει σε κακό (αλλά με την καλή την έννοια Wink )
Δραματουργικά η προσχώρηση στο ανέμπνευστο κλαμπ της τριγωνομετρίας τον καθιστά a priori αδιάφορο!
Τα 'καναν και άλλοι αυτά αγορίνα, δυστυχώς κατά πολύ καλύτεροι,αφού ήταν και κατά πολύ πιο αγαπημένοι (μας)..
Υγ.Μ'αρεσε απίστευα η φωνή του!
Υγ.Με υπερξενέρωσε το επάγγελμα που του εδωσαν!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Αυγ 27, 2010 6:35 pm

Είναι νωρις ακόμα αλλα θα ψηφισω μόλις σχηματίσω αποψη!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από sifantid Παρ Αυγ 27, 2010 9:40 pm

Βασικό υποθέτω ότι το κακό πουλάει -υποτίθεται- περισσότερο, οπότε θα μας εμφανιστεί... τιμωρός! Razz Δε μου γεμίζει το μάτι, βέβαια, αλλά ας μην είμαι προκατειλημμένη! Αν ήταν αγγελουδάκι, τι θα τον βλέπαμε να κάνει; Αγαθοεργίες; Αν ο άνθρωπος δεν είναι μπλεγμένος σε ένα φόνο, σε μία κλοπή, σε μία απάτη, τι κάνει; Μπρίκια κολλάει; :lol:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Αυγ 28, 2010 5:01 am

Ετσι οπως παρουσιαστηκε μου φαινεται πως κατι ετοιμαζει και αυτος και παντα συνηθως εχει να κανει με την παρεα.Τωρα για αρχη πιστευω πως θα βλαψει την παρεα, η πορεια θα δειξει.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από anneliz_333 Σαβ Αυγ 28, 2010 11:15 am

Πιστευω τι στην αρχη θα μας μπερδεψει,δηλαδη θα τ παιζει καλος και απο πισω απο την παρεα θα μιλαει κρυφα με καποιον στο τηλεφωνο οπως εκανε οταν εμφανιστηκε στο τελευταιο επεισοδιο που ειπε σε καποιον:εφτασα!!ναι,θα μεινω!!.Ετσι οπως εκανε και η Αντιγονη, η οποια μιλουσε κρυφα με την Νταιζη(λογικα).
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από mariannitaki Σαβ Αυγ 28, 2010 3:47 pm

Εγω πιστευω πως θα δειξει πως ειναι καλος αλλα θα θελει να κανει κακο τελικα στην παρεα

Αλλα μετα θα την συμπαθησει και δν θα θελει να τους κανει κακο αλλα τοτε θα ειναι αργα
κατι σαν το στεφανο στο περιπου
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Αυγ 28, 2010 9:40 pm

Δεν ξερω πραγματικα...Καλυτερα να δουμε την συμπεριφορα του στα πρωτα επεισοδια και μετα να δουμε!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από Vaso20 Σαβ Αυγ 28, 2010 10:42 pm

το 2ο!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από tzibirdika Κυρ Αυγ 29, 2010 3:58 pm

Πιστευω οτι θα θελει να κανει κακο....τωρα σε ποιον ή ποιους δε ξερω...αλλα δε μου γεμιζει το ματι ο Λευτερακης...αααχ κριμα το ονομα... Snif
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Δευ Αυγ 30, 2010 11:55 am

Θα ξεκινήσει ΚΑΙ αυτός ως ο "κακός" της υπόθεσης, καθ'ότι αποτελεί πάγια τακτική πια και εντέλει θα μεταμορφωθεί σε αγγελούδι με φτερά... Nyxia Nyxia Nyxia Nyxia
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από Candy Candy Δευ Σεπ 13, 2010 3:59 am

Δεν μας φτάνανε όσα είχαμε έρχεται και ο Λεύτερης να τα κάνει χειρότερα..τι ευκαιρία να την πέσει θα βρει στην Εύα που χάνει τον έρωτα της ζωής της βρήκε κι αυτός την ώρα..λες και άλλη όρεξη δεν θα χει οι έρωτες την μάρανανε...τι η Δάφνη που πρόκειται να πιάσει δουλειά στην γραμματεία του γυμναστηρίου θα του την ψιλοπέσει κι αυτή γιατί θα της αρέσει..κουλουβάχατα θα γίνομαι και να σουρτα φερτα με την μηχανή αυτουνού η Δάφνη πήγαινε έλα..δεν χρειάζεται να πω για τους ομηρικούς καυγάδες που προμηνίονται όταν ο Νικόλας μυριστεί τι παίζεται ότι η Δάφνη γλυκοκοιτάζει τον άλλον..ΤΟΥΡΚΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ..αλλά κάτι μου λέει δυστυχώς πέρα απ' το ότι ήρθε για να μείνει χωμένος στις βρωμοδουλειές μέχρι το λαιμό θα βλάψει και την παρέα με πολύ αδίστακτο τρόπο..καλά όλα τ' άλλα μεσ' τα πόδια του ζευγαριού γιατί θέλει και κείνος να χωθεί να τους δημιουργήσει κι άλλα θέματα ήταν που ήταν τρελαμένος ο Νικόλας θα απογίνει ο δόλιος..

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από stella-annalena Κυρ Σεπ 26, 2010 2:08 pm

κακος ειναι παναθεμα τον
stella-annalena
stella-annalena
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στην οδο της φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από marilou.t Κυρ Νοε 07, 2010 1:13 pm

Με την πρώτη ματιά μου φάνηκε ότι ο Λευτέρης ήρθε για να θερίσει (εννοώ στο τέλος του 2ου κύκλου που ήρθε με τη μηχανάρα ρου, αγριάδες κι έτσι) Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? 951175 αλλά τώρα όσο περνάει ο καιρός νομίζω ότι απλά θέλει να βρει την αλήθεια για το θάνατο της Βέρας...Η παρέα δεν έχει καμιά σχέση με αυτό, απ'όσο ξέρουμε ως τώρα, εκτός από τον Καρτάλη που την έχει χώσει την ουρίτσα του, οπότε γιατί να τους βλάψει;;; Και η συνεργασία του με το Μπέλλο εκεί με προτρέπει, γιατί αυτός ακόμα είναι ερωτευμένος Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? 651762 με τη Νόρα και δε θα τον άφηνε να βλάψει την παρέα...
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από edem4ever Κυρ Νοε 07, 2010 4:54 pm

Εχω ψηφισει το δευτερο...
Ο Λευτερης κατευθασε στην Εδεμ , δηλωσε οτι ηρθε για να μεινει σε καποιον που υποθετω πια οτι αυτος ο καποιος ειναι ο Μητσος... Ο αδερφος/φιλος/συνεταιρος του Λευτερακη εχει ηδη εμπλακει με τη Νορα, εχει προσπαθησει να βλαψει το Μανο και εχει φροντισει να φυγουν η Δαφνη και ο Νικολας απο την Εδεμ.... Ο Λευτερης μπλεκεται με την Ευα και με τη Δαφνη, ενω γνωριζει και για το Μανο... Με αφορμη το Λευτερη εχουν ηδη σφαχτει Δαφνη και Νικολας και αναμενουμε Δαφνη με ολη τη παρεα....
Για μενα υπαρχουν δυο πιθανα ενδεχομενα... Ειτε ο Λευτερης μαζι με το μπελλο εχουν καποιο σχεδιο και για την παρεα το οποιο δεν φαινεται ακομα στο πλανο... Ειτε ο Τερης και το σαϊνη εχουν ως στοχο τον Καρταλη και την Εριεττα και η παρεα ειναι το μεσο για να τους χτυπησουν... Οπως καια να 'χει το πργμα ο Λευτερης συμμαχος δεν εχει αποδειχθει μεχρι τωρα...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Νοε 07, 2010 6:32 pm

Είναι νωρίς ακόμα για να σχηματίσουμε άποψη. Ηρθε όπως φαίνεται για να εκδικηθεί το θάνατο της Βέρας, και τα διαμάντια δεν τα πήγε στην αστυνομία γιατί φοβόταν, λέει, μην μπλέξει... Κανονικά πρέπει να είναι εναντίον του Καρτάλη και του Χατζηβασιλείου (των οποίων τα ονόματα είχε ήδη αναφέρει στον ένα από τους 2 μπράβους που πήγαν να βρούν τα διαμάντια και σκοτώθηκαν από τη Βέρα). Ομως έστειλε διαμάντι ΚΑΙ στο Ρούσσο, που κι αυτός συμμετείχε στο κόλπο με τα διαμάντια. Με την παρέα δεν βλέπω να έχει ανοιχτούς λογαριασμούς, εκτός αν σχετίζεται με το Φώτη. Γνωρίζεται με το Μπέλλο αλλά δεν ξέρει πολλές λεπτομέρειες της ζωής του, εξ ού και οι ερωτήσεις που του κάνει κάθε τόσο. Νομίζω οτι την παρέα την έχει βάλει στο μάτι περισσότερο ο Μπέλλος, χωρις να ξέρω το λόγο (εκτός από την απόρριψη της Νόρας που δεν νομίζω οτι στέκει σαν σοβαρός λόγος). Επίσης νομίζω οτι η συνεργασία του Λευτέρη με την Αννα, που είναι απ'ότι φαίνεται αδελφή της Βέρας, δεν είναι αποκλειστική, δηλαδή η Αννα συνεργάζεται με το Μάνο χωρις να το ξέρει ο Λευτέρης, και μάλλον η Αννα έστειλε το σημείωμα στη Μελίτα περί σχέσης Στέφανου-Εριέττας, κατόπιν εντολής του Μάνου, τον οποίο ενημερώνει για όλα, και με τη συνεργασία της Κατερίνας. Εχουμε πολλά να μάθουμε ακόμη, και οι ανατροπές δεν θα λείψουν. Ελπίζω ο Λευτέρης να αποδειχτεί καλός, και να βοηθήσει την παρέα, γιατί να βγούν όλοι οι εκτός παρέας κακοί σ'αυτό το σήριαλ δεν είναι κάτι που γίνεται εύκολα πιστευτό.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από marilou.t Κυρ Νοε 07, 2010 6:46 pm

JESSIE έγραψε:Είναι νωρίς ακόμα για να σχηματίσουμε άποψη. Ηρθε όπως φαίνεται για να εκδικηθεί το θάνατο της Βέρας, και τα διαμάντια δεν τα πήγε στην αστυνομία γιατί φοβόταν, λέει, μην μπλέξει... Κανονικά πρέπει να είναι εναντίον του Καρτάλη και του Χατζηβασιλείου (των οποίων τα ονόματα είχε ήδη αναφέρει στον ένα από τους 2 μπράβους που πήγαν να βρούν τα διαμάντια και σκοτώθηκαν από τη Βέρα). Ομως έστειλε διαμάντι ΚΑΙ στο Ρούσσο, που κι αυτός συμμετείχε στο κόλπο με τα διαμάντια. Με την παρέα δεν βλέπω να έχει ανοιχτούς λογαριασμούς, εκτός αν σχετίζεται με το Φώτη. Γνωρίζεται με το Μπέλλο αλλά δεν ξέρει πολλές λεπτομέρειες της ζωής του, εξ ού και οι ερωτήσεις που του κάνει κάθε τόσο. Νομίζω οτι την παρέα την έχει βάλει στο μάτι περισσότερο ο Μπέλλος, χωρις να ξέρω το λόγο (εκτός από την απόρριψη της Νόρας που δεν νομίζω οτι στέκει σαν σοβαρός λόγος). Επίσης νομίζω οτι η συνεργασία του Λευτέρη με την Αννα, που είναι απ'ότι φαίνεται αδελφή της Βέρας, δεν είναι αποκλειστική, δηλαδή η Αννα συνεργάζεται με το Μάνο χωρις να το ξέρει ο Λευτέρης, και μάλλον η Αννα έστειλε το σημείωμα στη Μελίτα περί σχέσης Στέφανου-Εριέττας, κατόπιν εντολής του Μάνου, τον οποίο ενημερώνει για όλα, και με τη συνεργασία της Κατερίνας. Εχουμε πολλά να μάθουμε ακόμη, και οι ανατροπές δεν θα λείψουν. Ελπίζω ο Λευτέρης να αποδειχτεί καλός, και να βοηθήσει την παρέα, γιατί να βγούν όλοι οι εκτός παρέας κακοί σ'αυτό το σήριαλ δεν είναι κάτι που γίνεται εύκολα πιστευτό.

Η Άννα αδελφή της Εριέττας;;; Από πού κι ως πού;;; Και πώς κατάλαβες ότι η Άννα συνεργάζεται με το Μάνο, αφού δεν έχουμε δει κανένα περίεργο τηλεφώνημα πέραν αυτών με το Λευτέρη... Κι επίσης, γιατί να στείλει σημείωμα στη Μελίτα;; Είανι εναντίον της Εριέττας;; Εκτός αν είναι και την έχει βάλει ο Λευτέρης να παρακολουθεί τις κινήσεις της Εριέττας... Πολλά ερωτηματικααα!!!!!!! scratch scratch scratch scratch scratch
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από evanna Κυρ Νοε 07, 2010 6:51 pm

Σ'ενα απο τα τελευταια επεισοδια του προηγουμενου κυκλου ειδαμε την Αννα αφου εφυγε απο το γραφειο Νορας και Λουκα να συναντιεται μεσα σ'ενα αμαξι με το Μανο!Οτι γνωριζονταν ειναι γεγονος! Wink
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από marilou.t Κυρ Νοε 07, 2010 6:54 pm

evanna έγραψε:Σ'ενα απο τα τελευταια επεισοδια του προηγουμενου κυκλου ειδαμε την Αννα αφου εφυγε απο το γραφειο Νορας και Λουκα να συναντιεται μεσα σ'ενα αμαξι με το Μανο!Οτι γνωριζονταν ειναι γεγονος! Wink
Ναι οκ αυτό το ξέρω... αλλά από τότε που έφυγε ο Μάνος δεν είδαμε να έχει καμία περαιτέρω επικοινωνία μαζί του...ούτε φωνή ούτε ακρόαση!!!! Άρα γιατί να κρύβεται ο Μάνος πίσω από όλο αυτό?
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης