Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Μελίτα

+36
stefistaroy
rodoula14
ellie
evaki16
tatiana<3<3
Ήβη
Caroline
JELSOMINA
stella-annalena
sarita
JESSIE
anneliz_333
Candy Candy
Antigoni!
manos 4 ever!!
ntinafer
Dorina <3 Πέτρος
Δανάη
Vaso20
Pennaki.......!!
Foulitsa
aggeliki
KonstantinaA
sifantid
k@terinio-loukonoraki
Clarabelle
soso
loukitsa
Ezantakou
skorpina
maeveline
DESPOINA
Χρύσα
loukasnora
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
40 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Θα κρατήσει η σχέση τους ή θα χωρίσουν οριστικά και αμετάκλητα

Στέφανος - Μελίτα Vote_lcap39%Στέφανος - Μελίτα Vote_rcap 39% 
[ 63 ]
Στέφανος - Μελίτα Vote_lcap61%Στέφανος - Μελίτα Vote_rcap 61% 
[ 97 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 160
 
 

Στέφανος - Μελίτα Empty Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Αυγ 27, 2010 11:20 am

Πείτε μας τη γνώμη σας!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Αυγ 27, 2010 11:24 am

Oριστικά και αμετάκλητα βεβάιως-βεβαίως.

Απο την αρχή θεωρούσα οτι η σχέση αυτή δεν είχε ούτε γερά θεμέλια, ούτε σωστές βάσεις.

Και το σεξ, ναι μεν είναι σημαντικό σε μια σχέση, αλλα απο μόνο του δεν μπορεί να την κρατήσει.

Είδαμε τον Στέφανο να αδειάζει ευκολα την Μελίτα, είδαμε την Μελίτα να μην τον εμπιστεύεται, είδαμε σε κάθε απειροελάχιστο εμπόδιο να παραδίδουν τα όπλα....

Πως μπορεί να κρατήσει κάτι τέτοιο????

Ασχέτως σεναριακού ''ατυχήματος'' νομίζω οτι η ανύπαρκτη χημεία των δύο αυτών ηθοποιών, θα παίξει τον μεγαλύτερο ρόλο, στην οριστική διάλυση του -πρώην- ζευγαριού.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Αυγ 27, 2010 11:28 am

Η γνώμη μου με το τι θέλω είναι μάλλον αντίθετες.

Πιστεύω ότι θα έπρεπε να χωρίσουν οριστικά. Η σχέση δεν έχει ιστορία, χημεία, έχει άθλια γεωμετρία και καθόλου γερές βάσεις.

Η Μελίτα σαν χαρακτήρας πρέπει να μάθει να μην κοιτάει μόνο την πάρτη της και αργότερα να φτιάξει τη ζωή της με κάποιον που να μην εμπλέκεται με άλλη γυναίκα.

Ο Στέφανος πρέπει να απαγκιστρωθεί από τη μαμά του και να δεί τι θέλει γιατί λέει αγαπώ τη Μελίτα αλλά γίνεται θυσία για την Εύα και μόνο!!!

Άλλωστε μια σχέση που ξεκίνησε απο ξεπούλημα μιας εγκύου μόνο να ευτυχήσει δεν το θεωρώ σωστό.

Απο εκεί και πέρα τους θεωρώ αδιάφορους σαν σύνολο και ίσως για το μικρό μερίδιο που τους υποστηρίζει να είναι στο τέλος μαζί εκτός αν δώσουν στον καταπληκτικό Σταύρου τη δυνατότητα να μας συναρπάσει με κάτι το διαφορετικό.

Ψηφίζω ότι θα χωρίσουν, ελπίζοντας...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Αυγ 27, 2010 11:49 am

Ψηφισα θα χωρισουν οριστικα και αμετακλητα.

Καταρχην ο Στεφανος δεν με εχει πεισει οτι θελει πραγματικα την Μελιτα.Απο την μια της ορκιζεται οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της και απο την αλλη τρεχει πισω απο την Ευα.

Δευτερον η Μελιτα ειναι υπερβολικα εγωπαθης ισως και εκδικητικη υποσυνειδητα.Χαλασε μια φορα τον γαμο της Ευας με τον Μανο και οταν ειδε οτι η Ευα χαμογελαει ξανα και ειναι ευτυχισμενη αρχισε να κυνηγαει και τον δευτερο αντρα που αγαπησε η Ευα.

Επιπλεον η ανυπαρκτη χημεια τους ( που με κανει να βλεπω τον Σταυρου και να θελω να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο ) θα βοηθησει ωστε να μην υπαρξει συνεχεια σε αυτη την ''σχεση''.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Χρύσα Παρ Αυγ 27, 2010 12:02 pm

Για μένα σίγουρα αυτοί θα καταλήξουν μαζί στο τέλος!!!

Στέφανος+Μελίτα λέμε!! : juhu :

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Αυγ 27, 2010 12:31 pm

θα χωρίσουν οριστικά κ αμετακλητα. Γιατί απλά μονο το σεξ δεν φτάνει!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από maeveline Παρ Αυγ 27, 2010 12:37 pm

να χωρισουν οριστικα και αμετακλητα...

αν οι ηθοποιοι ειχαν χημεια θα μπορουσα να κανω γαργαρα ολες τις σεναριακες ασυνεπειες και τα μηδαμινα θεμελια περα του σεξουαλικου της σχεσης τους, αλλα εν τη προκειμενη προσωπικα δεν βλεπω να δενουν οι ηθοποιοι ουτε καν οι ρολοι οποτε ψηφισα την δευτερη επιλογη...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από skorpina Παρ Αυγ 27, 2010 1:50 pm

ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....................ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΣΧΕΤΩΣ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ... :!: :!: Love

skorpina


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Αυγ 27, 2010 2:06 pm

Χώρια οριστικά και αμετάκλητα....

Απο την αρχή αν το έπαιρναν αλλιώς ίσως να είχαν καταφέρει κάτι (αν και δεν τους βοηθά και πολύ η χημεία) αλλά απο την στιγμή που η Εύα έμεινε έγκυος και ο Στέφανος άρχισε να "πολεμάει" για την σχέση αυτή, εκεί χαλάνε όλα και η σχέση Στέφανου-Μελίτας πλέον είναι ανύπαρκτη... Σε περίπτωση που θελήσουν να μας πείσουν, με διάφορες χαζοχαρούμενες σκηνές, οτι αυτοί οι δύο θα ευτυχίσουν, θα γελάσει το χειλάκι του κάθε πικραμένου....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Αυγ 27, 2010 2:44 pm

Θα χωρίσουν οριστικά και αμετάκλητα.
Χημεια μηδεν,οι σκηνες με το ζορι βγαινουν όποτε όσο ζω ελπίζω!
Αν αυτο ειναι ερωτας που τους δενει τότε εχω λάθος είκονα γι αυτο το συναίσθημα.,...
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από soso Παρ Αυγ 27, 2010 2:51 pm

Οι σεναριογράφοι αγαπούν ιδιαίτερα αυτούς τους δύο ρόλους!(Μπουζιώτης έφα,προσφάτως για Μελίτα)
Ο ένας ήρθε από το πουθενά να γίνει ο απόλυτος πρωταγωνιστής,παραγκωνίζοντας απροκάλυπτα τον πρωταγωνιστή του ά κύκλου (με τα γνωστά σε όλους αποτελέσματα),και η άλλη έχει κατα καιρούς τον ίδιο άντρα,τον ίδιο γκόμενο, (συντόμως το κόβω) και την ίδια παρέα again με την Ευα.
Φυσικά η ταλεντάρα του Σταυρου,σου βουλώνει το στόμα και πρέπει να 'σαι μαλλον μικρόψυχος για να μην παραδεχτείς ότι το'χει κι ότι όσα του χαρίστηκαν πέρσι,τα αξίζει με το παραπάνω!Ξεχνιέται η σκηνή με Αντιγόνη (όχι του φινάλε,η αλλη...) Ηταν Το ρεσιτάλ.Τελεία.Παυλα.Respect και δε συμμαζευεται.
Και καταλήγω,ότι παρά την "κακή" ιστορία (η Μελίτα δεν είχε παρελθόν με τον Στεφανο,η Ευα είχε (και) με αυτόν) αλλά και την ανύπαρκτη χημεία των ηθοποιών,αυτό το ζευγαρι (το τελευταίο σε δημοφιλία σε όλα τα φόρα της σειράς, στο fb και στην τηλεθεαση όταν όλα ήταν πάνω στον έρωτά τους) είναι σίγουρο και αδιαφιλονίκητο!
Ο Πουτσίνι,τα άσματα της Ζούγκλας,οι πιο καλογυρισμένες ερωτικές σειρές,η μεγαλύτερη ώρα μακράν αποκλειστικής ενασχόλησης με ζευγαρι,οι ίδιες ατακες με Στρατο-Ρεγγίνα(λένε όσοι έβλεπαν βέρα),και οι σκηνές Ευας-Στεφανου σπανίως καν στο ίδιο πλάνο,συνηγορούν καταφανώς σ'αυτό!
O αστάθμητος,ανθρώπινος παραγοντας παίζει παντού,εξάλλου!
Και στον έρωτα και στη δουλειά,και στη ζωή και στην tv.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Παρ Αυγ 27, 2010 3:35 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Αυγ 27, 2010 3:21 pm

soso θα συμφωνήσω και θα διαφωνήσω
Συμφωνώ οτι το ζευγάρι σπρώχτηκε όσο δεν έχει σπρώξει η σειρά άλλο ζευγάρι
Συμφωνώ οτι δεν είχε την αναμενόμενη αποδοχή του κοινού μακράν τους λιγότερους φανατικούς απο κάθε άλλο ζευγάρι της σειράς
Συμφωνώ οτι ο Σταύρου είναι ταλεντάρα και επαυξάνω μπορώ να σου πω, και είναι κρίμα που δεν κάνει θέατρο ώστε όλοι όσοι δεν τον έχουν δει να έχουν την ευκαιρία να το κάνουν
Επειδή όμως το Σταύρου τον έχω δει φανατικά στη βέρα και μαζί μ εμένα τον έχουν δει αρκετοί τηλεθεατές αλλά και οι σεναριογράφοι και οι συντελεστές της σειράς και ξέρω όπως ξέρουν κι αυτοί τι μπορεί να κάνει όταν έχει παρτεναίρ που τον κοιτάζει ισια υποκριτικά το ζευγαράκι Στέφανος Μελίτα το θεωρώ τελειωμένο.
Εκτός κι αν υφίσταται κι ο Σταύρου κάποιου είδους τιμωρία και καταδικάστηκε στη μετριότητα.
Δεν είναι καθόλου τυχαίο που σε κέρδισε στις σκηνές του με τη μητέρα του. Απλά η κυρία Παπαδημητρίου είναι έξοχη και το αποτέλεσμα βγήκε ερμηνευτικά άψογο.
Το βλέπουμε οι τηλεθεατές δεν είναι δυνατόν να μη το βλέπουν οι υπεύθυνοι οτι η παρτεναίρ αδυνατεί να ακολουθήσει οπότε ζοφερό απο μένα το μέλλον του ζευγαριού και είναι κρίμα που δεν του έδωσαν την παραμικρή ευκαιρία με την Ξυλά γιατί θα μπορούσαμε να είχαμε δει καταπληκτικές σκηνές
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Αυγ 27, 2010 3:25 pm

Clarabelle έγραψε:soso θα συμφωνήσω και θα διαφωνήσω
Συμφωνώ οτι το ζευγάρι σπρώχτηκε όσο δεν έχει σπρώξει η σειρά άλλο ζευγάρι
Συμφωνώ οτι δεν είχε την αναμενόμενη αποδοχή του κοινού μακράν τους λιγότερους φανατικούς απο κάθε άλλο ζευγάρι της σειράς
Συμφωνώ οτι ο Σταύρου είναι ταλεντάρα και επαυξάνω μπορώ να σου πω, και είναι κρίμα που δεν κάνει θέατρο ώστε όλοι όσοι δεν τον έχουν δει να έχουν την ευκαιρία να το κάνουν
Επειδή όμως το Σταύρου τον έχω δει φανατικά στη βέρα και μαζί μ εμένα τον έχουν δει αρκετοί τηλεθεατές αλλά και οι σεναριογράφοι και οι συντελεστές της σειράς και ξέρω όπως ξέρουν κι αυτοί τι μπορεί να κάνει όταν έχει παρτεναίρ που τον κοιτάζει ισια υποκριτικά το ζευγαράκι Στέφανος Μελίτα το θεωρώ τελειωμένο.
Εκτός κι αν υφίσταται κι ο Σταύρου κάποιου είδους τιμωρία και καταδικάστηκε στη μετριότητα.
Δεν είναι καθόλου τυχαίο που σε κέρδισε στις σκηνές του με τη μητέρα του. Απλά η κυρία Παπαδημητρίου είναι έξοχη και το αποτέλεσμα βγήκε ερμηνευτικά άψογο.
Το βλέπουμε οι τηλεθεατές δεν είναι δυνατόν να μη το βλέπουν οι υπεύθυνοι οτι η παρτεναίρ αδυνατεί να ακολουθήσει οπότε ζοφερό απο μένα το μέλλον του ζευγαριού και είναι κρίμα που δεν του έδωσαν την παραμικρή ευκαιρία με την Ξυλά γιατί θα μπορούσαμε να είχαμε δει καταπληκτικές σκηνές

Nα πω ότι δεν συμφωνω μεχρι τελείας???Θα ειναι ψέμμα!
Με την κυρια Παπαδημητριου απλα κεντάει!Ενω με τη Μελίτα όσο και να το παιδευουν το θεματακι δεν τραβαει
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Παρ Αυγ 27, 2010 3:55 pm

Οριστικά και αμετάκλιτα ..!!!
Η Μελίτα με τον Λευτεράκη Love!
Και ο Στέφανος με την Εριέττα Love!
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από sifantid Παρ Αυγ 27, 2010 9:54 pm

Βασικά... Δε με ενδιαφέρει! :lol:

Αλλά αν κρίνω από τη μέχρι τώρα σχέση του -ΠΟΙΑ? gelio - ψηφίζω να χωρίσουν οριστικά και αμετάκλητα. Ούτως ή άλλως δε θα κρατούσε. Και αν θέλουν να είναι και λόγο ρεαλιστικοί, μία σχέση βασισμένη στο σεξ δε νομίζω ότι έχει πολύ μέλλον. Rolling Eyes Είμαι της άποψης ότι όταν δεν υπάρχει παρελθόν, δεν υπάρχει και μέλλον.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Αυγ 28, 2010 4:51 am

Η Μελιτα να παρει τα κουβαδακια της και σε αλλη παραλια.Μηπως και σαν ζευγαρι ειδαμε τιποτα καλο? Μονος του επαιζε ο Αλεξανδρος, γενικα ενα ποδι απο τη σειρα να παρει.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Αυγ 28, 2010 2:31 pm

Οριστικό και αμετάκλητο χωρισμό γίνεται να έχουμε; Το Μελιτάκι θα ερωτευτεί και το Λευτέρη δεν δυσκολεύεται. gelio
Αυτοί οι δύο αγαπούσαν υποτίθεται άλλον ο καθένας έκαναν πράματα και θαύματα για να τους κρατήσουν και ξαφνικά κυλίστηκαν στα τραπέζια και αποφάσισαν οτι αυτό είναι τελικά η αγάπη
Με κούρασαν αφάνταστα.
Αν η αγάπη είναι αυτό που είδαμε μ αυτούς τους δύο ευχαριστώ δεν θα πάρω.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Foulitsa Σαβ Αυγ 28, 2010 7:11 pm

Ανύπαρκτη ιστορία,ανύπαρκτη χημεία, τουλάχιστον σε μας στο φόρουμ χάρισαν απειρες στιγμές γέλιου ως πηγή έμπνευσης αλλά φτάνει..
Να χωρίσουν οριστικά και το Μελιτονι επιτέλους να ωριμάσει και να μεγαλώσει..
Δωστε το Σταυρου στην Ξυλά να κολλήσουμε στις οθόνες μας!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Αυγ 28, 2010 9:35 pm

Θα ηθελα να μην ειναι μαζι στο τελος και αυτο ψηφισα.....
Η Παπα,σαν ηθοποιος,ειναι πολυ καλη σε αλλες σκηνες(βλ Κατρανιδης),ομως με τον Σταυρου δεν μου εβγαζε τιποτα!!!!!!
Πιστευω οτι ο Σταυρου ταιριαζει απολυτα με την Ξυλα!!!Απο τις ερωτικες σκηνες μεχρι τις σκηνες εντασης,δεν μπορουσες να κοιταξεις αλλου παρα μονο την τηλεοραση!!!!!Εγω προσωπικα στις σκηνες Μελιτας-Στεφανου πηγαινα στην κουζινα,χασμουριομουν,κοιταζα αλλου και αλλα τετοια Neutral
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Vaso20 Σαβ Αυγ 28, 2010 10:33 pm

Θα ειναι μαζι στο τελος!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Δανάη Κυρ Αυγ 29, 2010 6:57 pm

Θα ειναι μαζι στο τελος και θα ειναι ο μεγαλος ερωτας του τριτου κυκλου.
κανενα αλλο ζευγαρι δεν εχει τα φοντα.

Δανάη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Κυρ Αυγ 29, 2010 7:57 pm

ΕΕΕ!!! Αμα δεν είναι μαζί στο τέλος μιλάμε θα τρελαθώ.. wall Μας λυβανήσανε livani όλο το δεύτερο κύκλο...μας πρίξανε με αυτους τους δυο και στο τέλος θα τους χωρίσουν κιόλας..??? Ε όχι αυτό δεν το δέχομαι...!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από sifantid Δευ Αυγ 30, 2010 12:34 am

Δανάη έγραψε:Θα ειναι μαζι στο τελος και θα ειναι ο μεγαλος ερωτας του τριτου κυκλου.
κανενα αλλο ζευγαρι δεν εχει τα φοντα.
Όταν λες φόντα αλήθεια, τι εννοείς; scratch
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Αυγ 30, 2010 7:09 am

sifantid έγραψε:
Δανάη έγραψε:Θα ειναι μαζι στο τελος και θα ειναι ο μεγαλος ερωτας του τριτου κυκλου.
κανενα αλλο ζευγαρι δεν εχει τα φοντα.
Όταν λες φόντα αλήθεια, τι εννοείς; scratch

Eχω την ίδια απορία με την Σοφία!

Στέφανος - Μελίτα 621900
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από ntinafer Δευ Αυγ 30, 2010 8:59 am

Καρ-Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:
Δανάη έγραψε:Θα ειναι μαζι στο τελος και θα ειναι ο μεγαλος ερωτας του τριτου κυκλου.
κανενα αλλο ζευγαρι δεν εχει τα φοντα.
Όταν λες φόντα αλήθεια, τι εννοείς; scratch

Eχω την ίδια απορία με την Σοφία!

Στέφανος - Μελίτα 621900

κι εγω την εχω ειναι η αληθεια..... Στέφανος - Μελίτα 763297
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης