Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

+9
fanlouknor
ntinafer
sifantid
Clarabelle
loukitsa
evanna
Antigoni!
aprild20
KatsaroYpotheto
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Σεπ 11, 2010 7:01 pm

By aprild20
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από aprild20 Σαβ Σεπ 11, 2010 7:04 pm


H Μαριάννα Πολυχρονίδη υποδύεται την Νταίζη στην επιτυχημένη σειρά του Mega "Τα Μυστικά της Εδέμ" και μιλά στο TLIFE για το ρόλο της και τις εξελίξεις της επόμενης σεζόν.

Μπορεί στη σειρά να κάνει την "κακιά" Νταίζη, ένα ρόλο που η ίδια δέχτηκε με χαρά γιατί είναι τελείως διαφορετικός απ’ ό,τι έχει παίξει μέχρι στιγμής, ωστόσο, στην πραγματικότητα η Μαριάννα Πολυχρονίδη είναι ένας άνθρωπος που του αρέσει ο ρομαντισμός. "Μου αρέσουν τα happy end και θέλω όλα να τελειώσουν καλά. Θα ήθελα τα τρία ζευγάρια να καταλήξουν μαζί και η Νταίζη να μείνει στο τέλος με τον Χρήστο", αναφέρει χαρακτηριστικά.

Η ίδια αγαπά την υποκριτική και το τραγούδι, θέλει να παντρευτεί και να κάνει οικογένεια και στον ελεύθερο της χρόνο, της αρέσει να πλέκει βελονάκι.

Για το ρόλο της "Νταίζη" που υποδύεται, η νεαρή ηθοποιός αναφέρει πως πρόκειται για μια γυναίκα που θα έκανε τα πάντα για να ανέβει κοινωνικά. Η ίδια λέει πως δεν έχει τίποτα κοινό με την ηρωίδα του έργου, αλλά θεωρεί αυτόν το ρόλο πρόκληση. "Χάρηκα όταν μου πρότειναν το ρόλο γιατί είναι διαφορετικός απ’ ότι έχω παίξει μέχρι στιγμής. Πολλές φορές ακόμη και οι σκηνοθέτες σε συνδέουν με ένα ρόλο και κάθε φορά σε επιλέγουν για να κάνεις κάτι παρόμοιο. Ο ρόλος που έχω όμως, στα «Μυστικά της Εδέμ» είναι τελείως διαφορετικός και τον θεωρώ πρόκληση για ‘μένα", σημειώνει χαρακτηριστικά.

Όσον, αφορά τις εξελίξεις στη σειρά, η Μαριάννα αποκαλύπτει πως η Νταίζη δεν θα ασχοληθεί άλλο με την Νόρα και τον Λουκά, γιατί υπάρχουν άλλα σχέδια στο μυαλό της. "Δεν θα ασχοληθώ καθόλου με την Νόρα και τον Λουκά. Στην αρχή της σεζόν παντρεύομαι με τον Μπέλο και ασχολούμαι με αυτό. Βέβαια, δεν σταματώ ποτέ να αγαπώ τον Χρήστο", δηλώνει και προσθέτει: "Όσον αφορά τις σχέσεις μου με τα αδέλφια μου δεν θα είναι καθόλου καλή, αφού δεν θα με δεχτούν. Θα φέρω τα πάνω κάτω στη ζωή τους. Μάλιστα, ο Στέφανος προσπαθεί μέχρι και να με πνίξει".
Παρόλα αυτά, η Νταίζη, όπως άλλωστε αναφέρει και η Μαριάννα είναι ένας "τραγικός" ρόλος στη σειρά. "Η Νταίζη δρα ακραία γιατί της έχουν συμβεί ακραία πράγματα στη ζωή της. Κανένας άνθρωπος δεν θα λειτουργούσε έτσι, αν δεν είχε κάποιο λόγο. Είναι πράγματι μια τραγική ηρωίδα", σημειώνει χαρακτηριστικά.

Παράλληλα, η Μαριάννα Πολυχρονίδη είναι χαρούμενη που συμμετέχει στα "Μυστικά της Εδέμ" και αποκαλύπτει πως περνάει πολύ ωραία και στα γυρίσματα. "Παρόλο που είναι καθημερινή σειρά, το κλίμα μεταξύ των συναδέλφων είναι πολύ καλό. Στη δουλειά είμαστε σαν παιδική χαρά. Έχουμε δεθεί σαν ομάδα και δεν υπάρχουν άτομα που να προκαλούν προβλήματα. Από τους πιο καταξιωμένους μέχρι τους πιο νέους, όλοι είναι το ίδιο συνεργάσιμοι", σημειώνει χαρακτηριστικά.

Ωστόσο, όπως η ίδια αναφέρει οι σχέσεις της με τους τηλεθεατές δεν ήταν από την αρχή και τόσο καλές. "Στην αρχή αντιδρούσαν άσχημα. Με συναντούσαν και με έβριζαν κάποιες φορές. Με σόκαρε αλλά τώρα το αντιμετωπίζω πιο ήρεμα. Πολλές φορές κάνω πλάκα και τους λέω πως τα κάνω όλα αυτά για να μην βαριέμαι", σημειώνει με μια δόση χιούμορ και προσθέτει ότι πλέον τα πράγματα είναι λίγο καλύτερα, αφού μέσα από τις συνεντεύξεις αρχίζει να κερδίζει σιγά σιγά τον κόσμο.

Ακόμη, για την επιλογή της να ασχοληθεί με την υποκριτική, αναφέρει πως της αρέσει που μέσα από τους ρόλους ένας ηθοποιός έρχεται κοντά σε ανθρώπους που δεν φανταζόταν. "Μια περίοδο χρειάστηκε να παίξω την Οφηλία του Άμλετ και έπρεπε να βγάλω την τρέλα και την απόγνωση. Γι’ αυτό είχα πάει σε ψυχιατρικές κλινικές, είχα μιλήσει με γιατρούς και παρατηρούσα όλους αυτούς τους ανθρώπους που μπορείς να δεις στο δρόμο και να αλλάξει πεζοδρόμιο από φόβο", εξομολογείται και συμπληρώνει πως μέσα από τον κάθε ρόλο έρχεσαι πιο κοντά στους ανθρώπους και γίνεσαι και εσύ καλύτερος άνθρωπος.

Επιπλέον, όσον αφορά το θέμα του γάμου, η Μαριάννα αποκαλύπτει πως θέλει να παντρευτεί τον επόμενο χρόνο. "Βλέπω πολύ ζεστά το θέμα του γάμου. Είμαι 30 χρόνων και κάποιοι μου λένε πως είμαι μικρή. Εγώ θα ήθελα πάντως μέσα στην επόμενη χρονιά να παντρευτώ και να κάνω οικογένεια", δηλώνει.

Τέλος, για τα μελλοντικά της σχέδια, η ίδια αναφέρει πως αυτήν τη χρονιά δεν θα κάνει θέατρο αλλά θα ασχοληθεί με τη μουσική, που τόσο πολύ αγαπά.
Η Μαριάννα Πολυχρονίδη έχει κάνει σπουδές στη μουσική και έχει εργαστεί ως τραγουδίστρια!
Πηγή: http://www.tlife.gr/Article/NEWS-exclusive%20/0-68-5967.html
aprild20
aprild20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από Antigoni! Σαβ Σεπ 11, 2010 7:12 pm

Δεν θα ασχοληθώ καθόλου με την Νόρα και τον Λουκά.
Δεν το πιστευωωωωωωωωωω
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Σεπ 11, 2010 7:15 pm

Antigoni! έγραψε:
Δεν θα ασχοληθώ καθόλου με την Νόρα και τον Λουκά.
Δεν το πιστευωωωωωωωωωω
Και ομως......Υπαρχει Θεος!!!!!!!!!!!!! Yess Yess Yess
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Σεπ 11, 2010 7:28 pm

Οι προσευχες των απανταχου Λουκανορικων εισακούστηκαν δηλαδη?
Και με την παρεα να τη βλέπω μπλεγμενη πάλι νευρακια θα χω σας το λέω!
Ας ασχοληθει με το Μελιτονι
yeap
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Σεπ 11, 2010 7:39 pm


Ευχαριστούμε για το δημοσίευμα
Ας ασχοληθεί με το Μπέλλο
Τα θέλει ο ποκοπίκος τους οπότε......
Τώρα εγώ να ρωτήσω περίμενε να κάνουν χαρά τα αδέλφια που τους έλαχε τέτοιο τεφαρίκι αδελφή;
Και καλά με το Στέφανο τη χωρίζουν τα φράγκα
Ο Νικόλας ο δόλιος ούτε της έκανε τίποτα και φέρθηκε στο παιδί της με τον καλύτερο τρόπο
Τι να πω κάτι πρέπει να την κάνουν αφού την κράτησαν
Τουλάχιστον μη μας πρήξουν με την τραγική φιγούρα γιατί βαριέμαι αφάνταστα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Σεπ 11, 2010 7:43 pm

Αγιοποιηση Οχιας δεν θα δεχτω επουδενί
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Σεπ 11, 2010 8:38 pm

Όχι άλλη Νταίζη! Όχι άλλη Νταίζη! Όχι άλλη Νταίζη! Yess Και πολύ είχε ήδη μπλεχτεί στα πόδια της Νόρας και του Λουκά! gibbs Καιρός ήταν να μαζέψει τα κουβαδάκια της και σε άλλη (Μπελλο-)παραλία! Nyxia

Όταν λέει τρία ζευγάρια, της ξεφεύγει μήπως μία αποχώρηση; Cool

Τι κάνει στον ελεύθερό της χρόνο; Βελονάκι; sisi

sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από Antigoni! Σαβ Σεπ 11, 2010 11:15 pm

ποκοπίκος
ετσι λεγανε κατι μικρα ανθρωπακια ή κανω λαθος??
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από ntinafer Σαβ Σεπ 11, 2010 11:35 pm

"Δεν θα ασχοληθώ καθόλου με την Νόρα και τον Λουκά

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 520605 Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 892164 Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 189890 Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 0667 Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 943463 Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 437223
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από fanlouknor Κυρ Σεπ 12, 2010 2:11 am

Και ναι επιτέλους κατάλαβαν ότι κούρασε η κατάσταση κόντρα στην Νόρα και τον Λουκά Palamakia
Όσον αφορά την ηθοποιό Πολυχρονίδη είναι εξαιρετική στον ρόλο της κακιάς- ύπουλης-πανούργας (μπορώ να πω κι άλλα) που υποδύεται...
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Σεπ 12, 2010 1:03 pm

Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»
~ Tv nea 12 Σεπ 2010 10:00



Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Mariannapolyxronidiedem

H Μαριάννα Πολυχρονίδη υποδύεται την Νταίζη στην επιτυχημένη σειρά του Mega "Τα Μυστικά της Εδέμ" και μιλά στο TLIFE για το ρόλο της και τις εξελίξεις της επόμενης σεζόν.
Μπορεί στη σειρά να κάνει την "κακιά" Νταίζη, ένα ρόλο που η ίδια δέχτηκε με χαρά γιατί είναι τελείως διαφορετικός απ’ ό,τι έχει παίξει μέχρι στιγμής, ωστόσο, στην πραγματικότητα η Μαριάννα Πολυχρονίδη είναι ένας άνθρωπος που του αρέσει ο ρομαντισμός. "Μου αρέσουν τα happy end και θέλω όλα να τελειώσουν καλά. Θα ήθελα τα τρία ζευγάρια να καταλήξουν μαζί και η Νταίζη να μείνει στο τέλος με τον Χρήστο", αναφέρει χαρακτηριστικά.
Η ίδια αγαπά την υποκριτική και το τραγούδι, θέλει να παντρευτεί και να κάνει οικογένεια και στον ελεύθερο της χρόνο, της αρέσει να πλέκει βελονάκι.
Για το ρόλο της "Νταίζη" που υποδύεται, η νεαρή ηθοποιός αναφέρει πως πρόκειται για μια γυναίκα που θα έκανε τα πάντα για να ανέβει κοινωνικά. Η ίδια λέει πως δεν έχει τίποτα κοινό με την ηρωίδα του έργου, αλλά θεωρεί αυτόν το ρόλο πρόκληση. "Χάρηκα όταν μου πρότειναν το ρόλο γιατί είναι διαφορετικός απ’ ότι έχω παίξει μέχρι στιγμής. Πολλές φορές ακόμη και οι σκηνοθέτες σε συνδέουν με ένα ρόλο και κάθε φορά σε επιλέγουν για να κάνεις κάτι παρόμοιο. Ο ρόλος που έχω όμως, στα «Μυστικά της Εδέμ» είναι τελείως διαφορετικός και τον θεωρώ πρόκληση για ‘μένα", σημειώνει χαρακτηριστικά....
Όσον, αφορά τις εξελίξεις στη σειρά, η Μαριάννα αποκαλύπτει πως η Νταίζη δεν θα ασχοληθεί άλλο με την Νόρα και τον Λουκά, γιατί υπάρχουν άλλα σχέδια στο μυαλό της. "Δεν θα ασχοληθώ καθόλου με την Νόρα και τον Λουκά. Στην αρχή της σεζόν παντρεύομαι με τον Μπέλο και ασχολούμαι με αυτό. Βέβαια, δεν σταματώ ποτέ να αγαπώ τον Χρήστο", δηλώνει και προσθέτει: "Όσον αφορά τις σχέσεις μου με τα αδέλφια μου δεν θα είναι καθόλου καλή, αφού δεν θα με δεχτούν. Θα φέρω τα πάνω κάτω στη ζωή τους. Μάλιστα, ο Στέφανος προσπαθεί μέχρι και να με πνίξει".
Παρόλα αυτά, η Νταίζη, όπως άλλωστε αναφέρει και η Μαριάννα είναι ένας "τραγικός" ρόλος στη σειρά. "Η Νταίζη δρα ακραία γιατί της έχουν συμβεί ακραία πράγματα στη ζωή της. Κανένας άνθρωπος δεν θα λειτουργούσε έτσι, αν δεν είχε κάποιο λόγο. Είναι πράγματι μια τραγική ηρωίδα", σημειώνει χαρακτηριστικά.
Παράλληλα, η Μαριάννα Πολυχρονίδη είναι χαρούμενη που συμμετέχει στα "Μυστικά της Εδέμ" και αποκαλύπτει πως περνάει πολύ ωραία και στα γυρίσματα. "Παρόλο που είναι καθημερινή σειρά, το κλίμα μεταξύ των συναδέλφων είναι πολύ καλό. Στη δουλειά είμαστε σαν παιδική χαρά. Έχουμε δεθεί σαν ομάδα και δεν υπάρχουν άτομα που να προκαλούν προβλήματα. Από τους πιο καταξιωμένους μέχρι τους πιο νέους, όλοι είναι το ίδιο συνεργάσιμοι", σημειώνει χαρακτηριστικά.
Ωστόσο, όπως η ίδια αναφέρει οι σχέσεις της με τους τηλεθεατές δεν ήταν από την αρχή και τόσο καλές. "Στην αρχή αντιδρούσαν άσχημα. Με συναντούσαν και με έβριζαν κάποιες φορές. Με σόκαρε αλλά τώρα το αντιμετωπίζω πιο ήρεμα. Πολλές φορές κάνω πλάκα και τους λέω πως τα κάνω όλα αυτά για να μην βαριέμαι", σημειώνει με μια δόση χιούμορ και προσθέτει ότι πλέον τα πράγματα είναι λίγο καλύτερα, αφού μέσα από τις συνεντεύξεις αρχίζει να κερδίζει σιγά σιγά τον κόσμο.
Νατάσσα Στρόβιλα TLIFE

l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από koukoumfkos Κυρ Σεπ 12, 2010 2:02 pm

Επιτέλους θα τους αφήσει ήσυχους!!Δόξα σοι!!Κατά τ'άλλα γλυκήτατη!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από ioannaa Κυρ Σεπ 12, 2010 2:45 pm

ρε παιδια τι ειναι αυτο απο τι μια τους αφηνει η νταιζαρα στη ησυχια τους(κατι που παρακαλαγαμε να συμβει Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 763297 )
και απο την αλλη λενε οτι θα χωρισουν και γυρευε ποσα κακκα μαζι
ελεως ελεως δεν ξανακουω κανενα περιοδικοοο !!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Τετ Σεπ 15, 2010 12:14 am

ευχαριστουμε που το ανεβασες!!θα σχολιασω μονο το γεγονος οτι δεν θα ασχοληθει με την νορα και τον λουκα!!!αλλα με τον γαμο της.αυτο την ενδιαφερει τωρα,να γινει ο γαμος να παρει την εδεμ,να εκδικηθει την παρεα,να παρει λεφτα απο τον μπελλο και να διεκδικησει οτι της ανηκουν απο την οικογενεια καρταλη..που καιρος τωρα να ασχολειται και με αλλα πραγματα.. Μ. Πολυχρονίδη: Η Νταίζη θα φέρει τα πάνω κάτω στα «Μυστικά της Εδέμ»! 11/9/2010 598612
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης