Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εριέττα Χατζηβασιλείου

+49
taradoula
dm10811
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
koalaki
kapetanissa
giotini
Kornilia_Petrakitsa
feggaropetra
Irida
jenoy
ειρηνη7
MARKOS31
sofia
mariannitaki
veronica1757
kikitsa
Elsa*
edem4ever
Lyn
tzibirdika
loukasnora
Antigoni!
soso
smarti
νοριτσα
KatsaroYpotheto
nefelik
JESSIE
maria_sab
maeveline
verile_mistika
MARIANNALEX
Ήβη
jim7
Clarabelle
nikidanis
Καρ-Mik
despinam
koukoumfkos
ebelina2007
evanna
vs116117
sifantid
zwi
Candy Candy
Vaso20
anneliz_333
loukitsa
53 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 7 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από alex1 Σαβ Οκτ 22, 2011 1:00 pm

dm10811 έγραψε:Ειναι ενας χαρακτηρας πολυ αγαπημενος πλεον!!!!!Ομολογω οτι αρχικα την ειδα λιγο με καχυποψια αλλα με κερδισε με τον χαρακτηρα της και με τις πραξεις της...


Συμφωνώ απόλυτα!!!!!

Και εγω στην αρχή ομολογώ οτι ήμουν καχύποπτος,όπως και με όλους τους χαρακτήρες.Με την Εριέττα περισσότερο.
Αλλά η γυναίκα είναι κυρια με Κ κεφαλαίο!!!!

Αστερι!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 7 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από ΣΨ1 Κυρ Οκτ 23, 2011 3:43 pm

nefelik έγραψε:Η Εριέττα για μια ακόμα φορά απέδειξε ότι είναι αληθινή κυρία. Όχι μόνο έκανε ό,τι μπορούσε για να βγάλει τον Στέφανο από τη φυλακή, παρόλο που ξέρει ότι όταν βγει θα είναι με τη Μελίτα, αλλά τηλεφώνησε η ίδια στη Μελίτα για να την καθησυχάσει... : respect : Μέχρι και η Αμαλία παραδέχτηκε ότι είναι κυρία.

Ειλικρινά κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο καιρό τη δείχνουν να υποφέρει για τον Στέφανο, αν δεν πρόκειται να είναι μαζί. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε κάθε ευκαιρία μας δείχνουν την τεράστια διαφορά ήθους και επιπέδου ανάμεσα στην Εριέττα και τη Μελίτα. Η υπεροχή της Εριέττας είναι εμφανέστατη σε όλα τα επίπεδα. Ακόμα και σε ό,τι αφορά τον Στέφανο, η Εριέττα πείθει ότι τον αγαπάει αληθινά, ενώ η Μελίτα το μόνο για το οποίο με έχει πείσει είναι ότι τον βλέπει σαν ένα παιχνίδι που το θυμήθηκε μόλις είδε ότι το είχε κάποια άλλη. Δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί το κάνουν αυτό, αν πρόκειται ο Στέφανος να καταλήξει με τη Μελίτα...Ακόμα κι αν προσπαθήσουν από εδώ και πέρα να μας παρουσιάσουν διαφορετικά τις δύο ηρωίδες, η γνώμη που έχω σχηματίσει μέχρι τώρα και για τις δύο δεν πρόκειται να αλλάξει, όση μετάλλαξη κι αν υποστούν οι χαρακτήρες και όσα τρέιλερ κι αν δούμε για δήθεν μεγάλους έρωτες. Γιατί πολύ απλά μετά από όσα μας έχουν δείξει μέχρι τώρα είναι πολύ αργά για να αλλάξει η γνώμη που έχουμε σχηματίσει. Και η γνώμη που έχω σχηματίσει για την Εριέττα είναι η καλύτερη δυνατή...

Πραγματικά της αξίζει να γίνει ευτυχισμένη, και αφού τον Στέφανο αγαπάει και είναι η μόνη που τον αποδέχτηκε από την αρχή όπως ήταν, δεν τον αμφισβήτησε ποτέ και μόνο μαζί της ο Στέφανος μπορεί να είναι ο εαυτός του, εύχομαι να γίνει κάτι και στο τέλος να είναι μαζί! pleeease

Υ.Γ. Κι εγώ χαίρομαι πολύ που θα είναι κουμπάρα!

nefelik τα ιδια ακριβως με αυτα που υπογραμμισα στο κειμενο σου,ελεγα κι εγω την ιδια εποχη,μη σου πω και νωριτερα ,οταν ημουν σε αλλη γη ,σ αλλα μερη sisi Ηταν η μεγαλη μου απορια τοτε,πως ηταν δυνατον να διασωθει
ο Στεφανομελιτικος ερωτας,οταν στον αντιποδα μας εβαζαν μια Εριεττα με ολα αυτα τα χαρισματα και που το πιο σημαντικο η Μελιτα δεν ειχε ουτε ενα απ αυτα τα χαρισματα.
Το πιο λογικο θα ηταν,αν ηθελαν να τους διασωσουν να μας βαλουν απεναντι μια κατινα και οχι αυτην την γυναικαρα και δεν εννοω τα φυσικα της προσοντα!
Και οποιος τοτε δεν ηθελε να δει αυτο που και τυφλος να ησουν το εβλεπες,δεν ηταν τυχαιο που οι σεναριογραφοι επεμεναν σ αυτο,ηταν κατα την γνωμη μου εκ του πονηρου !

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης