Επεισόδιο 430-Ημερομηνία 1/11/2010

Σελίδα 2 από 2 Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down

Απ: Επεισόδιο 430-Ημερομηνία 1/11/2010

Δημοσίευση από edem4ever στό Τρι Oct 26, 2010 2:41 am

nikidanis έγραψε:Η Εριέττα περιγράφει τον εφιάλτη, που βλέπει, στον Στέφανο και του δείχνει τη φωτογραφία των έξι αντρών.
Αααα! Ο Στεφανος αποφασισε να κανει τον ονειροκριτη! ΕΥΓΕ!
nikidanis έγραψε:Στον έναν από αυτούς, ο Στέφανος αναγνωρίζει τον πατέρα του.
Παλι καλα που τον αναγνωρισε να λεμε γιατι ετσι οπως μας τα εχουν παρουσιασει τα πραγματα ο Στεφανος δεν τον γνωρισε και η Αντιγονη ποσες φωτο να ειχε κρατησει;
nikidanis έγραψε:Η Δάφνη, ύστερα από την εξομολόγηση του Λευτέρη, νιώθει ευγνωμοσύνη για την εμπιστοσύνη που της δείχνει.
Αχ δεν ειμαι πολυ καλα.... Τι εξομολογηση λεει αυτο καλε;
nikidanis έγραψε:Ο Στέφανος δείχνει στον Νικόλα τη φωτογραφία με τους έξι άντρες. Ο Νικόλας αναγνωρίζει με τη σειρά του και το δικό του πατέρα.
Το τουρ τις φωτο συνεχιζεται!
nikidanis έγραψε:'Ετσι, ο Στέφανος συνειδητοποιεί ότι η φωτογραφία κρύβει παλιά θαμμένα μυστικά, αλλά η Αντιγόνη για μια ακόμη φορά αρνείται να του δώσει απαντήσεις.
Η φωτοραφια εινει το κλειδι γαι το θησαυρο! Σιγα μη μιλαγε η Αντιγονη, εχει παρει ορκο σιωπης!
nikidanis έγραψε:Την ίδια λογική ακολουθεί και ο Πέτρος, αρνούμενος να δώσει πληροφορίες, αλλά δεν πείθει ούτε τον Στέφανο, ούτε τον Λουκά.
Ουτε το Λουκα ε; -εκει κολλησα εγω-
nikidanis έγραψε:Η Νόρα ετοιμάζεται να κάνει μια γυναικολογική εξέταση, πριν την επέμβαση, και οι κοπέλες στέκονται πλάι της.
Ομαδικη επισκεψη στη γυναικολογο... Αντε να δουμε τι θα δουμε...

edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Female Τόπος: Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Go down

Δημοσίευση από verile_mistika στό Τρι Oct 26, 2010 6:04 am

αντε μπραβο με το καλο να ερθει ...και εγω την τελευταια προταση κραταω

verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Female

http://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από DESPOINA στό Τρι Oct 26, 2010 7:49 am

rachel έγραψε:
nikidanis έγραψε:Η Εριέττα περιγράφει τον εφιάλτη, που βλέπει, στον Στέφανο και του δείχνει τη φωτογραφία των έξι αντρών. Στον έναν από αυτούς, ο Στέφανος αναγνωρίζει τον πατέρα του. Η Δάφνη, ύστερα από την εξομολόγηση του Λευτέρη, νιώθει ευγνωμοσύνη για την εμπιστοσύνη που της δείχνει. Ο Στέφανος δείχνει στον Νικόλα τη φωτογραφία με τους έξι άντρες. Ο Νικόλας αναγνωρίζει με τη σειρά του και το δικό του πατέρα. 'Ετσι, ο Στέφανος συνειδητοποιεί ότι η φωτογραφία κρύβει παλιά θαμμένα μυστικά, αλλά η Αντιγόνη για μια ακόμη φορά αρνείται να του δώσει απαντήσεις. Την ίδια λογική ακολουθεί και ο Πέτρος, αρνούμενος να δώσει πληροφορίες, αλλά δεν πείθει ούτε τον Στέφανο, ούτε τον Λουκά. Η Νόρα ετοιμάζεται να κάνει μια γυναικολογική εξέταση, πριν την επέμβαση, και οι κοπέλες στέκονται πλάι της.

Αν καταλαβα καλα, θα δουμε σε επαναληψη τον 2ο κυκλο με τον περιβοητο γριφο της διαθηκης.... αλλα τωρα θα αλλαξει στον γριφο της φωτογραφιας.... imarton
Ολοι οι νεοτεροι ηρωες θα προσπαθουν παλι να αποσπασουν πληροφοριες απο τον Ρουσσο, Αντιγονη κτλ....... wall
Μεσα σε ολα αυτα η Νορα θα μεινει εγκυος αλλα ποιος νοιαζεται τωρα.... Siga... Τωρα το θεμα που μας καει ειναι το βρωμικο παρελθον του μπαμπα του Στεφανου, του πατερα και παππου της Εριεττας κτλ...... cake

ΤΟ μόνο που έχω να πω είναι ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan στό Τρι Oct 26, 2010 9:42 pm

LIBRA έγραψε:-ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΡΙΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ....

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ..... imarton lmao lmao

-ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Η' ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ; xoxo zip

ΘΕΑ!!!! lmao τέλειος ο συνειρμός με τη φωτογραφία και το βίντεο lmao
κι εγώ μόνο την τελευταία πρόταση κρατάω από την περίληψη!!!! inlove inlove

xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από tsampika090909 στό Τετ Oct 27, 2010 6:15 am

κοριτσακια να ρωτησω κατι?πως ειστε πιο μπροστα απο τις περιληψεις και ξερετε για την εγκυμοσυνη?εχει ποτισει και το ξανθο και την εχω την απορια μου ainta

tsampika090909
Τουρίστας
Τουρίστας

Female Τόπος: rodos
Ασχολίες: ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από ειρηνη7 στό Τετ Oct 27, 2010 6:19 am

tsampika090909 έγραψε:κοριτσακια να ρωτησω κατι?πως ειστε πιο μπροστα απο τις περιληψεις και ξερετε για την εγκυμοσυνη?εχει ποτισει και το ξανθο και την εχω την απορια μου ainta
βΑΣΙΚΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙς, ΑΠΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩς ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙς ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ{ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΒΕΒΑΙΑ}σΤΟ ΖΑΠΙΝΓΚ ΤΗς ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗς ΕΒΔΟΜΑΔΑς ΚΑΙ ΑΥΤΗς ΚΑΘΩς ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΦΤΑ ΜΕΡΕς ΤΙΒΙ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ!!! Razz

ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Female Τόπος: κρητη
Ασχολίες: μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από tsampika090909 στό Τετ Oct 27, 2010 7:31 am

ειρηνη7 έγραψε:
tsampika090909 έγραψε:κοριτσακια να ρωτησω κατι?πως ειστε πιο μπροστα απο τις περιληψεις και ξερετε για την εγκυμοσυνη?εχει ποτισει και το ξανθο και την εχω την απορια μου ainta
βΑΣΙΚΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙς, ΑΠΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩς ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙς ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ{ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΒΕΒΑΙΑ}σΤΟ ΖΑΠΙΝΓΚ ΤΗς ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗς ΕΒΔΟΜΑΔΑς ΚΑΙ ΑΥΤΗς ΚΑΘΩς ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΦΤΑ ΜΕΡΕς ΤΙΒΙ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ!!! Razz
ετσι πες μου κι ανησυχησα...οχι δεν αγοραζω τηλεοπτικα περιοδικα,εχουμε κριση εμεις οι φοιτητες!!! lol!

tsampika090909
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto στό Τετ Oct 27, 2010 7:34 am

Τσαμπίκα αν όντως σε ενδιαφέρουν στον τομέα δημοσιεύσεις θα βρείς να διαβάσεις όλα τα εβδομαδιαία περιοδικά ))

KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Female Τόπος: Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες: Playing referee between my heart and my mind..

http://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από ειρηνη7 στό Τετ Oct 27, 2010 7:36 am

Και πολυ καλα κανεις αφου εισαι φοιτητρια!!Τα εχω περασει και εγω και ξερω...Ζορια!!!Τωρα απο το χαρτζηλικι παιρνω τα τευχη οσα εχουν σχεση με νορα-λουκα, γιατι ειμαι φαν, αλλιως με αφηναν αδιαφορη... pff ξΕΡΩ, ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΦΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ, ΣΟΡΡΙ!!! imarton

ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Female Τόπος: κρητη
Ασχολίες: μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από tsampika090909 στό Τετ Oct 27, 2010 7:39 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Τσαμπίκα αν όντως σε ενδιαφέρουν στον τομέα δημοσιεύσεις θα βρείς να διαβάσεις όλα τα εβδομαδιαία περιοδικά ))
okeik σε ευχαριστω πολυ!!!

tsampika090909
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 2 από 2 Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Similar topics

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης