Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εύα - Λευτέρης

+22
l_aquila
loukitsa
ntina fan
Caroline
JESSIE
evanna
maeveline
Antigoni!
Kornilia_Petrakitsa
Δ.Μπέλλος
soso
Clarabelle
KatsaroYpotheto
ntinafer
MARINAKI_AGAPI_97
noraki_love_97
MARKOS31
st@cy
ebelina2007
sarita
fanlouknor
loukasnora
26 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 07, 2011 11:41 pm

Ποια ειναι η γνωμη σας για το ζευγαρι;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από fanlouknor Παρ Ιαν 07, 2011 11:51 pm

Η Εύα παλέυει να ξανακάνει μια σχέση αλλά είναι εμφανής ο στισταγμός της να αφαιθεί ολοκληρωτικά. Ο Μάνος ποτέ δεν έπαψε να είναι ο απόλυτος μοναδικός μεγάλος της έρωτας αλλά πιστεύει ότι δε θα ξαναγυρίσει , γι'αυτό και κάνει περισσότερο προσπάθεια να ξεχαστεί με τον Λευτέρη.
Ο Λευτέρης δείχνει πολύ ερωτευμένος μαζί της αλλά το παρελθόν και οι ανοικτοί λογαριασμοί του δεν τον αφήνουν να είναι απόλυτα ειλικρινής μαζί της.
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από sarita Σαβ Ιαν 08, 2011 12:13 am

ηρθα και εγω η φαν του ζευγους.Λοιπον μου αρεσει παρα πολυ ο λευτερης γιατι απο την αρχη την διεκδικει οπως πρεπει και της αξιζει.Της προσφερει τη διαδικασια του φλερτ.της διεκδικησης κατι που η ευα ποτε δεν ειχε νιωσει.Θλεω η ευα να καταληξει με τον λευτερη αλλα δεν θελω για αλλη μια φορα να μπει αναμεσα σε εκδικητικοτητες ψεμματα και μυστικα.Θελω εναν πεντακαθαρο ερωτα για εκεινη και αν ο λευτερης της τα πει ολα και εκεινη καταλαβει τοτε νομζω οτι η ευα επιτελους θα βρει αυτο που πραγματικα της αξιζει.Θα περιμενω εναγωνιως τις εξελιξεις.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από ebelina2007 Σαβ Ιαν 08, 2011 1:32 am

Νομιζω κ μακαρι να εχω λαθος αλλα η Ευα μολις μαθει για τον Λευτερη θα περασει αλλη μια μεγαλη απογοητευσει...καθαρος δεν ειναι κ καλο παιδι δεν το λες κ με σιγουρια.
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από st@cy Σαβ Ιαν 08, 2011 11:42 pm

Θεωρω πως τουλαχιστον για την ωρα πανε καλα τα πραγματα.Καταλαβαινω τους δισταγμους της Ευας,φυσικο κι επομενο με τετοιες σχεσεις στο ενεργητικο της,και ως ενα σημειο την παιρνει να ειναι επιφυλακτικη,δεν τον ξερει κι απο χτες..ο Λευτερης απο την αλλη φαινεται πως εχει φαει κολλημα και εχει ξεχασει τον ''στοχο'' του,αλλα δεν ειναι κι αυτος εντελως καθαρος μαζι της.
Μ'αρεσει παρα πολυ ο τροπος που της φερεται,αυτο πρεπει να το πουμε,και γενικα η αντιδραση που εχει απο τοτε που ξεκινησαν να βγαινουν.
Αλλα πιστευω πως το καλυτερο κομματι απο ολη αυτη την ιστορια ειναι πως βλεπουμε την Ευα να χαμογελαει ξανα και αυτο μετραει πιο πολυ απο ολα.
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από MARKOS31 Κυρ Ιαν 09, 2011 1:07 am

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ. Ο ΜΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΚΑΨΟΥΡΕΥΕΤΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ. Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΧΗΜΕΙΑ ΜΗΔΕΝ. ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΕΜΕΝΟΣ Η ΟΧΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΤΑΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ. ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΠΑΝΤΑ. ΑΝ ΤΟ ΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
MARKOS31
MARKOS31
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από noraki_love_97 Κυρ Ιαν 09, 2011 1:41 am

Αν το σκεφτεις ως ενας ανθρωπος που ζει στον πλανητη που λεγεται ΕΡΩΤΑΣ θα πεις πως ναι παιδια αυτοι οι δυο τεριαζουν και πρεπει να ειναι μαζι γιατι ο Λευτερακος την εχει πατησει ασχημα και το Ευακι δειχνει(και αυτο το τονιζω)) ερωτευμενη!!!!!!!!
Απο την αλλα αν ερθεις στον πλανητη ΓΗ και προσγειωθεις απο τα ρωζ συννεφακια θα καταλαβεις τα εξεις: Ο Τερης την εχει πατησει ασχημα με το Ευακι αλλα την εχει πατησει γιατι πανω στο πενθος του και στην δειψα του για εκδίκηση γνωρισε εναν αγγελο που ειρθε ουρανοκατέβατος και πιστευει πως με την Ευα θα μπορεσει να διαγραψει το παρελθο ή εστω να το βαλει στην ακρη για να δει το μελλον αισιοδοξα. Η Ευα λοιπον ειναι το εισητηρειο του για μια καινουρια ζωη!!!!!!
Στην απεναντη πλευρα η Ευα εχει περασει πολλα και ψαχνει να πιαστει απο καποιον αντρα ο οποιος δεν θα την πρεοδώσει!!!!! Η Ευα δεν μοιζει καψουρα απλα λιγο ενθουσιασμενη με την ολη κατασταση γιατι μετα απο πολυ καιρο βρηκε εναν αντρα για να της συμπαρασταθει και να σταθει πλαι της(ετσι πιστευει η ιδια τουλαχοιστον). Ετσι λοιπον η Ευα εχει καιρο να κοιταξει αλλον αντρα και ξαφνικα μπαινει στην ζωη και καθημερινοτητά της ενας-ας μην κοροηδευομαστε- ομορφος και γοητευτικος αντρας που φαινεται καθαρος και αληθης!!!!!!!!!! Η Ευα ομως ποτε δεν ξεχασε τον Μανο τον ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ!!!!!!!! Για σκεφτητε το λιγο και με τον Σρεφανο κατι παρόμοιο δεν ειχε γίνει? Τοτε παλι ειχε απογοητευτει με τον Μανο και γνωρισε τον Στεφανο χωρις να ξερει τι κρύβεται απο πισω!!!!!!! Το ιδιο και τωρα εχει απογοητευτει απο τον Μανο ο οποιος εφυγε και απο τον Σρεφανο ο οποιος της ειπε ψεματα και εξετειας της μανας του περασε τοσα και τοσα και τωρα που γνωρισε τον Τερη θελει να κανει μια νεα αρχη!!!!!

Συμφωνα λοιπον με αυτα που ειπα πιστευω πως αυτη η σχεση ειναι ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΗ!!!!! Και πως δεν εχει μελλον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Κυρ Ιαν 09, 2011 4:42 pm

Συμφωνώ με την Γεωργία από πάνω!!

Η Εύα μετά απο τόσα που πέρασε βρήκε τον Λευτέρη που της φαίνεται απλός φυσιολογικός άνθρωπος που όμως έχει περάσει πολλά!! Εγώ από την πλευρά μου βλέπω έναν Λευτέρη που είναι καψούρης και μια Εύα που είναι γοητευμένη και απλάπερνάει καλά γιατί την Εύα ούτε ερωτευμένη την βλέπω και σίγουρα δεν είναι πρόβλημα της ηθοποιού να το εκφράσει αυτό! Πιστε΄θω ότι για αυτόν τον λόγο γοητεύτικε, γιατί ενώ δεν είναι ερωτευμένη περνάει καλά καιβλέπει έναν αντρα να ειναι πολύ ερωτευμένος! Ακόμα είναι και η απουσία του Μάνου νομίζω που την σπμρόχνει να προχωρήσει με την λογική ότι δεν θα ξαναέρθει μετά πό αυτά που της είπε!
Από την μεριά του Λευτέρη πάλι βλέπω κάτι καθαρά παροδικό! Μπορει τώρα να δείχνει ερωτευμένος αλλά με τον καίρο νομίζω αυτό θα εξαφανιστει και ακόμα δεν μου δείχνει να την αγαπάει,τώρα θα μου πείτε τρελή είσαι πότε να την αγαπήσει,αλλά εμένα μου δείχνει οτι είναι ένας ενθουσιασμός που θα περάσει!

Θα δούμε και ελπίζω να μην δούμε την Εύα πάλι χάλια για τον Λευτέρη γιατι δεν μου πολυγεμίζει το μάτι αυτην η σχέση και δεν είναι επειδή ειμαι φαν του ζευγαριου Μανος-Εύα γιατι και πέρισυ με το Στεφανος- Εύα δεν είχα πρόβήμα και ακόμα με σκηνές Στέφανπυ- Εύας ψωφάω!!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από sarita Κυρ Ιαν 09, 2011 6:47 pm

συγνωμη που θα διαφωνησω αλλα θεωρω οτι αν ηταν κατι παροδικο ο λευτερης δεν θα αφηνε πισω την εκδικηση του για τη βερα ουτε θα εμπαινε καν στον κοπο να σκεφτει πως θα ξεμπερδεψει.Νιωθει πολυ δυνατα αισθηματα για αυτη και αν δεν ηταν η ιστορια με τα διαμαντια πιστευω οτι ειναι ο μοναδικος που μπορει να της φερθει και να της δωσουν οσα της ελειψαν!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από MARKOS31 Κυρ Ιαν 09, 2011 7:48 pm

ΔΙΑΦΩΝΩ saritaΟ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑΤΙΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΣΤΕΡΗΘΗΚΕ. ΚΑΙ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ. ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΕΓΕΤΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΠΑΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ Ο ΤΕΡΗΣ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ. ΜΟΝΟ ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΕΛΕΙΨΕ.. ΟΤΙ ΛΑΜΠΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ. ΠΗΓΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΥΑ ΛΕΥΤΕΡΗ ΜΑΖΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ
MARKOS31
MARKOS31
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από sarita Κυρ Ιαν 09, 2011 8:34 pm

σαφως και ειναι η αποψη σου αλλα εγω προσωπικα τους θελω μαζι.Ο λευτερης δεν βολευτηκε με τα διαμαντια θεωρω οτι απλα δεν ηξερε τι να κανει γιατι δεν ηξερε ποιοι ανθρωποι κρυβονται απο πισω.Εγω προσωπικα τους θελω μαζι στο τελος!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από ntinafer Κυρ Ιαν 09, 2011 8:40 pm

σαν ζευγαρι μου ειναι αδιαφορο. δε μου δημιουργουν ουτε θετικα ουτε αρνητικα αισθηματα......

απλα να πω, προσωπικη μου αποψη παντα, σε συγκριση με τον σταυρου και ειδικα με τον μπουγιουρη που δεν διεκρινα ιχνος χημειας, σαφως υπαρχει μια καλυτερη χημεια με τον μπισμπικη.......

παντως πιστευω πως η ευα μπορει να γινει ευτυχισμενη με το λευτερη ενω με το μανο αυτο δε θα ινει ποτε........
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 11, 2011 8:52 pm

Η αγκαλιά της υποστήριξης με έλιωσε σήμερα. Άλλωστε ένας σύντροφος δεν πρέπει να είναι δίπλα σου μόνο στα καλά αλλά και στα άσχημα, να σε στηρίζει και να σε παρηγορεί. Η Εύα εκείνη την ώρα αυτό ήθελε, μια αγκαλιά, ούτε φιλιά ούτε τίποτα...

Αγαπώ Λευτέρη που κάνει την Εύα ευτυχισμένη!

Θέλω να τη βλέπω να χαμογελά!!!

Και γενικά... θέλω να την βλέπω!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 11, 2011 8:59 pm


Noμίζω κι εγώ οτι αυτή η αγκαλιά ήταν μια άλλη πλευρά αυτής της σχέσης που ξεκινάει
Και μόνο το γεγονός οτι η Εύα πήγε μέχρι εκεί να το μοιραστεί μαζί του λέει κάτι
Κι ο Λευτέρης απ την πλευρά του δεν άρχισε τα χαζά αλλά τη στήριξε
Κρατάω επιφυλάξεις. Είναι η τρίτη φορά που η Εύα δείχνει οτι αρχίζει να εμπιστεύεται κάποιον κι ελπίζω να μη την αδειάσει κι αυτός
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από soso Παρ Ιαν 14, 2011 3:31 am

Μ'αρεσε απίστευτα η σκηνή με Λευτέρη και Εύα και "διακτινισμό"! inlove inlove inlove inlove
Μήπως σας βρίσκονται κι άλλες τέτοιες;;;??
Η Εύα έχει ζήσει μια τραγική εφηβεία,μια ακόμη τραγικότερη μετεφηβεία,και όλο αυτό το εφηβικοειδές ελαφρώς και χαζοχαρούμενο που της βγαίνει με τον Μπίσμπι,απλά με πε-θαί-νει soutien
Της αξίζει η ΑΠΟΛΥΤΗ (με την καλή έννοια lol! ) ερωτική ευτυχία,που δε θα 'χει τίποτα μίζερο και μισό,γιατί η Εύα στα σχετικά με αυτά,ουδέποτε συμβιβάστηκε.. και που επιτέλους θα δικαιώσει μια ηρωίδα που ξέρει να αγαπά ως το τέλος και έχει πληρώσει με το παραπάνω τα κόστη των (κακών) επιλογών της.
Επίσης,κλασικά,το νεφρί μας πίσω soutien
Υγ.Προφανώς το μπούκωμα με απόλυτο δεν θα το φτάσουμε ποτέ,τί κι αν μιλάμε για την αδιαφιλονίκητη πρωταγωνίστρια των δύο προηγούμενων κύκλων της οποιας τον παρτενέρ και επίσης πρωταγωνιστή ,φροντίσαμε να στείλουμε για βρούβες (παντα με τακτ,εννοείται)..αλλά είναι κωμικό να παραμείνει η προβολή αυτής της ερωτικης ιστορίας στο ξεπετέ παντέλεπτο ημερησίως..Οκ,να μην ακούγονται τα εμβληματικά έπη με τα οποία ντύναμε,τον αγαπημενο μας απόλυτο (επίσης φρέσκια ιστορία τότε,και πάντα θεαματικά πετυχημένη-μην ξεχνιόμαστε lmao ),αλλά κούτσα-κούτσα δε γίνεται δουλειά!(Δηλαδή γίνεται,αλλά είναι συνθηματικό εσωτερικής κατανάλωσης και όχι της παρούσης Wink )
Εν κατακλείδι,δώστε στην Εύα την αρτιμέλεια που στερηθηκε,κάντε τον Μπίσμπι θεϊκό σύντροφο,και λολό με την μεγαλειότητά της,αλλάξτε του κι αυτό το λευκό το μακρυμάνικο (επιτέλους) και Δωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! soutien soutien soutien soutien
Θελω τη Εύα ερωτευμένη στο φουλ και τον Μπίσμπι ερωτευμένο στο φουλ,και αυτά τα φούλ να'ναι ιδίας χωρητικότητας!
Και θέλω να το δω,με την Εύα να λάμπει,και όχι να το φανταστώ με την Εύα να αγνοείται!
Υγ.Και το θέλω πολύ.- Heart2
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από sarita Παρ Ιαν 14, 2011 11:01 am

πες τα χρυσοστομη σοσο
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 15, 2011 1:27 am

Εγώ θέλω να πω τα εξής επί του θέματος: το ζευγάρι Εύα - Λευτέρης αντικειμενικά είναι ένα αρκετά ταιριαστό ζευγάρι και ο Λευτέρης είναι πραγματικά πολύ ερωτευμένος μαζί της. Η Εύα τον έχει ερωτευτεί τόσο ώστε να μπορεί να κοιμάται μαζί του και να νιώθει ότι μπορεί να ζήσει καλά με αυτόν τον άντρα! Δεν θα πω πολύ γιατί η Εύα πραγματικά πολύ, ερωτεύτηκε τον Μάνο!!
Ωστόσο εγώ δεν τους εγκρίνω σαν ζευγάρι γιατί εγώ στο τέλος θέλω την Εύα με τον Μάνο! Δεν θα αναλύσω εκτενώς τους λόγους της προτίμησης μου γιατί εδώ μιλάμε για την Εύα με τον Λευτέρη!
Θα πω όμως το εξής: Όλοι συγκλονιστήκαμε πιστεύω και ανατριχιάσαμε, και συγκινηθήκαμε, και πορωθήκαμε, και κλάψαμε ή βουρκώσαμε αναλόγως.., όταν στον αποχωρισμό Εύας - Μάνου οι δυο σκιές τους έγιναν μια! Και ρωτάω τώρα εγώ η αλλοπρόσαλη: Έστω ότι η Ευά πάει έναν περίπατο στη λιακάδα με τον Λευτέρη και δούμε πάλι αυτή την ενωμένη σκιά.. (φαντασία που την έχω όμως....) τότε πείτε ειλικρινά ρε παιδιά: Τι δεν θα χωράει για εσάς στη σκηνή; Η σκιά του Μάνου ή ο Λευτέρης;

(Για να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου σε καμία περίπτωση δεν θέλω την Εύα να ζει με μια σκιά αλλά ήθελα με την υπερβολή (όπως πάντα..) να στηρίξω το επιχείρημα γιατί δεν τους προτιμώ σαν ζευγάρι!)
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Φεβ 26, 2011 11:13 pm

Ειμαι φαν του ζευγαριου. Νομιζω πως πρωτη φορα βλεπω την Ευα ευτυχισμενη!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 18, 2011 2:42 pm


Μέχρι τώρα απέφυγα επιμελώς να γράψω τη γνώμη μου. Κάτι έλλειπε απ το ζευγάρι και δεν το είχα εντοπίσει.

Προχθές άκουσα τη Δάφνη να λέει στο Λευτέρη οτι για την Εύα το παραμύθι δεν ήταν ευτυχισμένο και διάβασα στο σχολιασμό την Ευάννα να λέει οτι εκεί τουλάχιστον υπήρχε παραμύθι. Κάπου εκεί κατάλαβα τι μου λείπει

Έχουμε λοιπόν δύο ανθρώπους

Ο Λευτέρης έζησε με τη Βέρα έναν έρωτα γλυκό που θα μπορούσε να κρατήσει μια ζωή ή και να διαλυθεί -αυτό δεν θα το μάθει ποτέ- που όμως είχε τραγική κατάληξη πράγμα που έκανε εκείνη την αγάπη μοναδική στα μάτια του. Την έζησε όμως δεν έμεινε ένα ανεκπλήρωτο όνειρο. Πένθησε τη γυναίκα που αγάπησε και κάποια στιγμή ένοιωσε έτοιμος να πάει τη ζωή του παρακάτω.

Γνώρισε την Εύα του κίνησε το ενδιαφέρον δοκίμασε τα δικά του αισθήματα πρωτίστως και στη συνέχεια τη φλέρταρε έκανε σχέση μαζί της και άρχισε να ονειρεύεται συμβίωση γάμους και παιδιά πράγμα απόλυτα φυσιολογικό για έναν άντρα που ξέρει τι θέλει και κρίνει οτι βρήκε τη γυναίκα που του ταιριάζει

Κι όμως η φωτογραφία της Βέρας στολίζει ακόμη το σπίτι του Λευτέρη αυτό το ίδιο σπίτι στο οποίο συναντιέται με την Εύα. Δεν είναι περίεργο; Θέλουν κάτι να μας πουν; Δεν ξεχνάω οτι μας προκατέβαλλαν με εκείνο το αμίμητο ''η Εύα δεν ξέρει να διαλέγει άντρες''. Ίσως πάλι απλά την ξέχασαν ή στα πλαίσια της Σουηδικής νοοτροπίας που λανσάρουν δούμε σε λίγο καιρό και τη φωτογραφία του Μάνου δίπλα στην άλλη.

Η Εύα απ την πλευρά της ερωτεύτηκε στον υπέρτατο βαθμό και παρακολουθήσαμε δυό χρόνια (στην ουσία δεκαπέντε μέσα απ τις αναμνήσεις και τις διηγήσεις της) τον έρωτά της για το Μάνο. Περίμενα μαζί της οτι κάποτε θα συγκατατεθεί ο καιρός που λέει κι ο ποιητής κι αντί γι αυτό είδα το όνειρο να πεθαίνει χωρίς ποτέ να καταφέρει να το ζήσει. Πάλεψε κόντρα στην καρδιά της να βρει την ευτυχία με γνώμονα τη λογική και ο δεύτερος σύντροφος την γκρέμισε κι αυτός

Εκεί ακριβώς εμφανίζεται ο Λευτέρης και αρχίζει να τη διεκδικεί. Όχι μανιασμένα και απαιτητικά όπως ο Μάνος ούτε ύπουλα όπως ο Στέφανος αλλά επίμονα και υπομονετικά.

Νομίζω οτι αν δεν μεσολαβουσε ο πυροβολισμός που έστειλε το Λευτέρη ένα βήμα απ το θάνατο η Εύα ποτέ δεν θα παραδεχόταν οτι της είναι πολύτιμος αν και ήταν φανερό οτι απολάμβανε το ενδιαφέρον του. Επειδή όμως οταν κινδυνέψουμε να χάσουμε κάτι τότε καταλαβαίνουμε τι αξία έχει για μας δεν μπόρεσε παρά να παραδεχτεί οτι τον αγαπάει

Κι όμως τον κρατάει σε απόσταση απ το άλλο κομάτι της ζωής της που είναι τα παιδιά της και αποφεύγει να κάνει το παραμικρό όνειρο. Μέχρι τώρα το πιο φιλόδοξο σχέδιό της για τη σχέση τους είναι να βάλλουν στόρια στο υπνοδωμάτιο του Λευτέρη.

Όταν έχω παρακολουθήσει μια ηρωίδα που κυνήγησε το όνειρο σε όλη της τη ζωή κόντρα σε κάθε αντιξοότητα και τη βλέπω να αποφεύγει να κάνει το παραμικρό όνειρο γι αυτή τη νέα αγάπη αυτόματα καταλήγω στο συμπέρασμα οτι δεν είναι ισοβαρής με την προηγούμενη. Ότι απλά είναι μια κάποια λύση κι όχι έρωτας

Νομίζω πως όταν ο Λευτέρης πήγε να την πάρει απ την Εδέμ την νύχτα που αποχαιρετούσε τον τόπο των παιδικών της χρόνων ήταν ο κόμβος Γύρισε και έριξε πίσω της μια τελευταία ματιά. Φαντάζομαι οτι όπως λέει ο Καβάφης είδε μια θλιβερή γραμμή σβησμένα κεριά όλα τα όνειρα που πέθαναν. Εκείνη τη στιγμή υπήρχε δίπλα της ένας δικός της άνθρωπος. Το θέμα είναι οτι δυστυχώς τα κεριά που κάνουν μια γραμμή μπροστά της ενώ ο Λευτέρης δείχνει να είναι έτοιμος να τα ανάψει η Εύα κάνει πως δεν τα βλέπει

Παρακολούθησα δυό χρόνια τα όνειρα που έκανε να σβήνουν ένα ένα και θα ήθελα να δω τα καινούρια αλλά δυστυχώς πια η σειρά ασχολείται με την απληστία της Νταίζης τον έρωτα της Στέλλας και τη σχέση των απόλυτων που και οι δύο έκαναν ότι μπόρεσαν την ώρα που την γκρέμιζε ο Μάνος να της δώσουν μια να πάει παρακάτω. Επειδή ο χρόνος σιγά σιγά τελειώνει δεν ελπίζω πια να δω παρά μόνο συμβιβασμό

Κρίμα γιατί η συγκεκριμένη ηρωίδα έδωσε για τον έρωτα τα πάντα έκανε τη μεγαλύτερη διαδρομή και ήθελα να την δω να στέκεται και να παλεύει και πάλι αλλά παίρνοντας ανταπόδοση αυτή τη φορά στο πολλαπλάσιο. Άλλωστε τα λάθη της τα πλήρωσε στο πολλαπλάσιο οπότε το δικαιούται. Δεν ήθελα να δω μια μίζερη σχέση ήθελα να δω τη διεκδίκηση της ευτυχίας.

Ήταν τόσο τέλειος ο τρόπος που δόθηκε το νέο ξεκίνημα ταυτόχρονα με το τέλος της Εδέμ αλλά μείναμε εκεί και με τις απαγωγές και την προσπάθεια που γίνεται να γίνει συμπαθής η κλαίουσα Νταιζούλα όπως οι ίδιοι οι σεναριογράφοι δηλώνουν ο χρόνος που απομένει είναι πια ελάχιστος.

Κρίμα και πάλι κρίμα γιατί ομολογώ οτι απο ένα σημείο και μετά ο Μπισμπίκης βρήκε τα πατήματά του και απόκτησε κάποια τηλεοπτική εμπειρία ώστε πια στέκεται άξια δίπλα στην Ξυλά και δένουν εξαιρετικά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Μαρ 18, 2011 2:49 pm

Clarabelle : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Κρίμα γιατί η συγκεκριμένη ηρωίδα έδωσε για τον έρωτα τα πάντα έκανε τη μεγαλύτερη διαδρομή και ήθελα να την δω να στέκεται και να παλεύει και πάλι αλλά παίρνοντας ανταπόδοση αυτή τη φορά στο πολλαπλάσιο. Άλλωστε τα λάθη της τα πλήρωσε στο πολλαπλάσιο οπότε το δικαιούται. Δεν ήθελα να δω μια μίζερη σχέση ήθελα να δω τη διεκδίκηση της ευτυχίας.

Δεν ξέρω γιατί αλλά η συγκεκριμένη παράγραφος με έκανε να βουρκώσω!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από maeveline Παρ Μαρ 18, 2011 3:07 pm

clarabelle ενδιαφερον ποστ που δειχνει πως και ποσο εχεις εντρυφησει στον χαρακτηρα της ευας...

απο τα λιγα που ειχα δει (οχι οτι εδειξαν και πολλα) το ζευγαρι ευα-λευτερης μου αρεσε αρκετα...

ομως αυτο το παθιασμενο στοιχειο της ευας που μας ειχε συστηθει στους πρωτους κυκλους (ειτε στοιχειο συμπαθειας ειτε αντιπαθειας για μεγαλα κομματια κοινου αντιστοιχα) εχει εκλειψει ανεπεστρεπτι...

σχολιαζεις την ευα συνολικα και αξιολογεις βαση ολων των κυκλων και καλα κανεις γιατι ο τηλεθεατης εχει μνημη, αλλα θεωρω πως οι σεναριογραφοι δεν εχουν (ηθελημενα ισως)...

πλεον οι ιδιοι οι σεναριογραφοι με την δικαιολογια πως η ευα κατασταλλαξε σε πιο ηρεμα νερα την αντιμετωπιζουν σαν εναν τελειως διαφορετικο χαρακτηρα απο την ευα που ειχαν οι ιδιοι δημιουργησει αρχικα...σιγουρα πιο ευκολη μεθοδος αλλα τα νερα μενουν τελικα ρηχα και στασιμα...

η ταραχη στους ωκεανους φαινεται πως μενει σε χαρακτηρες οπως η νταιζη...δεν ειναι να απορει κανεις γιατι υπαρχει τετοια δυσαρεσκεια στο κοινο...
γιατι ειτε η ευα ηταν συμπαθης ειτε οχι ηταν αδιαμφησβητητα η πρωταγωνιστρια και στους πρωταγωνιστες ειτε η ιστορια καταληξει σε happy end ειτε σε τραγικη καταληξη πρεπει να υπαρξει κλιμακωση και δικαιωση...στον ιδιο τον χαρακτηρα πρωτιστως, στην ιστορια δευτερευοντως και στην ιδια τη σειρα κατα συνεπεια...
τιποτα απο τα ανωτερω δεν συνεβη και ειναι κριμα γιατι τελικα η ξυλα εδεσε οπως λες με τον μπισμπικη και θα μπορουσαν να ειχαν κανει πολλα πραγματα. Που μπορει να μην ηταν της ιδιας κλιμακας με το μανος ευα η στεφανος-ευα αλλα να ηταν και παλι κατι διαφορετικο αλλα ξεχωριστο και δυνατο..μεσα σε εναν κυκλο αλλωστε μπορουν να γινουν πολλα...

το αποτελεσμα στις οθονες εμεινε ανοστο και αδιαφορο...κατι που δεν ειναι αρνητικο ..ισα ισα προκαλει συμπαθεια..
αλλα δεν ειναι και η ευα αυτο που βλεπουμε...
η χαριτωμενη κοπελια της διπλανης πορτας ειναι...γλυκια..καλη φιλη...ευαλωτη..συμπαθεστατη και ανα καιρους αφελης ...

αυτος ειναι ο νεος χαρακτηρας μαρια και οσο και αν εσυ κοιτας σφαιρικα ολη την ευα που γνωρισες μαλλον σεναριακα πλεον η αναφορα στη σειρα αναφερεται στην κοπελα της διπλανης πορτας και για αυτη τη κοπελα και αυτο που δειχνουν μαλλον ιδιαιτερο ειναι...
απογοητευτικα ιδιαιτερο αλλα αυτο ειναι...

τωρα για τον καιρο που απομενει στη σειρα ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει αλλα οπως λενε και οι σοφες παροιμιες καλο ειναι το καλαθι να ειναι μικρο...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 18, 2011 3:18 pm

Oυτε εγω εχω σχολιασει ποτε στο τοπικ αυτων των δυο και ουτε νομιζω οτι θα το κανω,πολυ απλα γιατι δεν γνωριζω ουτε εγω η ιδια αν μου αρεσουν ή οχι!Μεχρι στιγμης αναγνωριζω οτι δενουν ωραια μεταξυ τους,μονο αυτο!Κατα τ'αλλα το σχολιο της Clarabelle με βρισκει συμφωνη 100% και θελω συγκεκριμενα να σταθω εδω....
Clarabelle έγραψε:
Κι όμως τον κρατάει σε απόσταση απ το άλλο κομάτι της ζωής της που είναι τα παιδιά της και αποφεύγει να κάνει το παραμικρό όνειρο. Μέχρι τώρα το πιο φιλόδοξο σχέδιό της για τη σχέση τους είναι να βάλλουν στόρια στο υπνοδωμάτιο του Λευτέρη.
: respect : Αυτο ειναι και το πιο τραγικο....Εγω περιμενα οτι παρακολουθωντας μια σχεση γλυκια και φρεσκια και μια Ευα ερωτευμενη οπως δηλωνει θα την εβλεπα να το χαιρεται πραγματικα ολο αυτο,κανοντας σχεδια και ονειρα για το μελλον!Τωρα θα μου πειτε με τετοια στραπατσα που 'χει φαει πως θα μπορουσε..?....Η ηρωϊδα ομως που γνωρισα εγω θα μπορουσε,θα πιανε τη ζωη απο τα μαλλια και δεν θα το 'βαζε κατω για κανενα λογο!Θα 'παιρνε το Λευτερη απο το χερι ή τον οποιοδηποτε Λευτερη χωρις να φοβαται τιποτα και κανεναν!Θα κανε τα παντα για να ζησει το παραμυθι της!Αλλα δεν βλεπουμε τιποτα απ'ολα αυτα,ουτε το 1/10.
Εχει χαθει ανεπιστρεπτει το παιχνιδι,οποτε περιμενω απλα να δω μια πορεια στην οποια δεν ελπιζω τιποτα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 18, 2011 4:37 pm

maeveline έγραψε:

το αποτελεσμα στις οθονες εμεινε ανοστο και αδιαφορο...κατι που δεν ειναι αρνητικο ..ισα ισα προκαλει συμπαθεια..
αλλα δεν ειναι και η ευα αυτο που βλεπουμε...
η χαριτωμενη κοπελια της διπλανης πορτας ειναι...γλυκια..καλη φιλη...ευαλωτη..συμπαθεστατη και ανα καιρους αφελης ...



Το θέμα είναι οτι εγώ τουλάχιστον (μπορώ να μιλάω μόνο για τον εαυτό μου) ποτέ δεν θα καθόμουν να παρακολουθήσω μια σειρά για τα παιδιά της διπλανής πόρτας
Μου αρέσει το ιδιαίτερο και η Εύα ήταν ακριβώς η ηρωίδα που έκανε την ιστορία να ξετυλιχτεί
Διαφορετικά
Η Νόρα κι ο Λουκάς θα ήταν ακόμη δυό υπάλληλοι του Ρούσσου που θα κοιτούσαν την καριέρα τους ο Λουκάς γυρίζοντας σε περιστασιακές σχέσεις κι η Νορα κυνηγώντας την καριέρα της
Ο Νικόλας θα ήταν ένας γιατρός απ αυτούς τους αφανείς ήρωες που κανενας δυστυχώς δεν ασχολείται μαζί τους κι η Δάφνη θα έβαζε μπουγάδα τα μωρουδιακά της
Κι ο Μάνος ένας ακόμη μεγαλοκαρχαρίας με τη γυναικούλα του και τη γκομενα για να περνάει καλά όσο μαζεύει χρήμα
Ακόμη κι η παρέα δεν μπορεί πια να είναι αυτό που μας τη σύστησαν
Ο Τέλειος άνθρωπος δεν υπάρχει πια. Χάθηκε η φιλοδοξία του Μάνου και αντε ας πούμε οτι αυτή μπορεί να τη συμπληρώσει η φιλοδοξία δύο δικηγόρων και ενός γιατρού χάθηκε το χαρακτηριστικό της Εύας που ήταν το πάθος
Εμεινε δηλαδή η καλοσύνη ο αλτρουισμός και φιλία αλλά χωρίς πάθος έγιναν άτονα και άχρωμα
Ίσως αυτός να είναι ο λόγος που οι περισσότεροι απ αυτούς που αγαπούν το διαφορετικό έχουν εγκαταλείψει πια τη σειρά.
Απ όλους αυτούς που ξεκινήσαμε αυτό το φόρουμ απομείναμε ενεργά μέλη εγώ κι η Λουκίτσα κι όχι πια όπως παλιά

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 18, 2011 5:10 pm

evanna έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Κι όμως τον κρατάει σε απόσταση απ το άλλο κομάτι της ζωής της που είναι τα παιδιά της και αποφεύγει να κάνει το παραμικρό όνειρο. Μέχρι τώρα το πιο φιλόδοξο σχέδιό της για τη σχέση τους είναι να βάλλουν στόρια στο υπνοδωμάτιο του Λευτέρη.
: respect : Αυτο ειναι και το πιο τραγικο....Εγω περιμενα οτι παρακολουθωντας μια σχεση γλυκια και φρεσκια και μια Ευα ερωτευμενη οπως δηλωνει θα την εβλεπα να το χαιρεται πραγματικα ολο αυτο,κανοντας σχεδια και ονειρα για το μελλον!Τωρα θα μου πειτε με τετοια στραπατσα που 'χει φαει πως θα μπορουσε..?
Θα μπορούσε ΑΝ είχε προχωρήσει τη ζωή της. Αυτό όμως δεν υπήρξε χρόνος ούτε στην ιστορία αλλα ούτε και τηλεοπτικός για να το δούμε.

Επίσης όταν βλέπεις την Εύα να μαγκώνει με το που ακούει τη Μελίτα να της λέει θέλω να μιλήσουμε, τι ακριβώς περιμένεις; Αυτό δείχνει ότι αυτή η γυναίκα δεν έχει ξεπεράσει τίποτε μέσα της, πάντα θα φοβάται ότι η Μελίτα ετοιμάζεται να της ξεφουρνίσει ότι έχει κοιμηθεί και με τον τρίτο τηε σύντροφο, αλλά παρόλαυτα εμείς τις βλέπουμε να περνάνε μαζί και τις γιορτές!

Εγώ το πέταξα το μικρό καλάθι, έχω πάρει εκεί ένα σακουλάκι από ηλιόσπορους και μαζεύω τα ψίχουλα που μας πετάνε..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 18, 2011 5:32 pm

Ακριβως αυτο Τζινα μου....ψιχουλα και τιποτα παραπανω!Μισο λεπτο απο εδω,εναμιση απο 'κει και πρωτο πλανο ολοι οι ασχετοι με τις ιστοριες τους!
Ομως περα απο το γεγονος του οτι δεν αφιερωνουν χρονο στα πραγματικα σημαντικα,νομιζω οτι παιζει ρολο και το πως καταντησαν το ρολο της Ευας ειτε επειδη δεν γνωριζαν πως να τον διαχειριστουν ειτε για να σπρωξουν αυτους που ηθελαν(πραγμα που ειναι και το πιθανοτερο sfyr )
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης