Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

51% 51% 
[ 123 ]
49% 49% 
[ 119 ]

Σύνολο Ψήφων : 242

Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Τετ Δεκ 07, 2011 9:56 pm

marakii έγραψε:Συνδυασμός και των 2 γίνεται ?? Είναι τόσο τέλεια και τα 2 αλλά μου άρεσε αυτό που είπε η Ευάννα ... η σειρά άρχισε με τα παι΄διά στην κατασκήνωση να ακούν το γέλα πουλί μου γέλα θα ήταν ωραίο να τελειώσει και πάλι κάπως έτσι.....

και θέλω να τελειώσει με φεγγαρόπετρα και τους 6... !!!

Μαρακι αν θυμαμαι καλα αυτο εχει ξαναγινει τοτε στη κατασκηνωση που παιζανε τουρτοπολεμο και πηγε ο Σταυριδης(πριν τον τουρτοπολεμο εκει που φιλιοντουσαν τα ζευγαρακια sisi )...Αλλα ψηφισα το dust in the wind γιατι αυτο ειναι το τραγουδι τους!!!!!!Και στο τρειλερ αυτο ειχε οποτε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα...
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Δεκ 08, 2011 4:17 pm

dm10811 έγραψε:
marakii έγραψε:Συνδυασμός και των 2 γίνεται ?? Είναι τόσο τέλεια και τα 2 αλλά μου άρεσε αυτό που είπε η Ευάννα ... η σειρά άρχισε με τα παι΄διά στην κατασκήνωση να ακούν το γέλα πουλί μου γέλα θα ήταν ωραίο να τελειώσει και πάλι κάπως έτσι.....

και θέλω να τελειώσει με φεγγαρόπετρα και τους 6... !!!

Μαρακι αν θυμαμαι καλα αυτο εχει ξαναγινει τοτε στη κατασκηνωση που παιζανε τουρτοπολεμο και πηγε ο Σταυριδης(πριν τον τουρτοπολεμο εκει που φιλιοντουσαν τα ζευγαρακια sisi )...Αλλα ψηφισα το dust in the wind γιατι αυτο ειναι το τραγουδι τους!!!!!!Και στο τρειλερ αυτο ειχε οποτε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα...
Nάι έχεις δίκιο στο επεισόδιο 327 ;D !Πάντως συνεχίζω να θέλω και τα δύο γιατί το ένα είναι αισιόδοξο και το άλλο κάπως πιο απαισιόδοξο (αν και τα δύο εξαιρετικάααααα Wink) !
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης