Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέλλα Φωκά

+41
trelli petrakitsa
LaurelRose
dm10811
Καρ-Mik
Δ.Μπέλλος
alex1
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Ελένα
zouz0unii
koalaki
FieryRed
sofia
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
Antigoni!
annoula!
evanna
fantina
soso
ειρηνη7
taradoula
Ezantakou
feggaropetra
Kornilia_Petrakitsa
nikidanis
Dorina <3 Πέτρος
rachel
maria_sab
fay66
edem4ever
kikitsa
Caroline
anna-maria
black_cat
evaki16
marakii
JESSIE
maeveline
Koukoutsaki
loukitsa
45 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από marakii Τρι Απρ 05, 2011 5:49 pm

Renaki_Spirtoulis έγραψε:
marakii έγραψε:Δεν ήξερα που να το ποστάρω το συγκεκριμένο....μπορεί να σπάει νεύρα αλλά σήμερα που είχε αγκαλιά τη Νόρα γιανα την ηρεμήσει και της τραγουδούσε και η Νόρα φαινόταν σα μικρό κοριτσάκι που είχε ανάγκη τη μαμάκα της ήταν πολύ τρυφερούλα η σκηνή Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 226538
Μαράκι αν σου πω οτι συμφωνω τι θα μου πεις....? Την συγκεκριμενη σκηνουλα παιζει να την ειδα πανω απο 10 φορες....
Ηταν οντως πολυ τρυφερη....!!!
Ναι νομίζω οτί το ''αχ τι γλυκιά '' Razz κολλάει απόλυτα σε αυτή τη σκηνή Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 226538 Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 37145 Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 226538
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από Ελένα Παρ Απρ 08, 2011 8:57 pm

loukitsa έγραψε:Η Στελλίτσα εχει μπει για μενα στο πανθεον των οτι να ναι ρόλων!
Ασάφεια, ανολοκληρωτος χαρακτηρας και "γεροντομπεμπέκα"
και φυσικα ανευθυνη!
Ας ελανε την επανασταση της νωριτερα!
Απερισκεπτη διχως στάλα κατανόηση στην κατασταση και εγκυμοσυνη Της Νόρας, δημιουργεί μονιμως μπελάδες και ερχεται να επισφραγίσει
την αγιοποιηση της Οχιάς-Νταίζης!
Ελπίζω να μας αφησει ησυχους γρηγορα

συνφωνώ απόλυτα !! Η σειρά ήδη έχει φουσκώσει από άχρηστους ρόλους !
Η Στέλλα σε ελάχιστο διάστημα κατάφερε να μάθει το χαρακτήρα όλων, να τους ψυχολογίσει και να τους συμβουλεύσει κι από πάνω και όλα αυτά στα πλαίσια μιας βαθιάς ενδοσκόπισης και επαναπροσδιορισμού ! Τι γλυκό ! Τι στημένο ! Τι ψεύτικο !

(από την άλλη ο Ευκλείδης είναι μορφή ! και δεν κούρασε κιόλας !!! )
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Απρ 09, 2011 5:10 pm

Ελένα έγραψε:
loukitsa έγραψε:Η Στελλίτσα εχει μπει για μενα στο πανθεον των οτι να ναι ρόλων!
Ασάφεια, ανολοκληρωτος χαρακτηρας και "γεροντομπεμπέκα"
και φυσικα ανευθυνη!
Ας ελανε την επανασταση της νωριτερα!
Απερισκεπτη διχως στάλα κατανόηση στην κατασταση και εγκυμοσυνη Της Νόρας, δημιουργεί μονιμως μπελάδες και ερχεται να επισφραγίσει
την αγιοποιηση της Οχιάς-Νταίζης!
Ελπίζω να μας αφησει ησυχους γρηγορα

συνφωνώ απόλυτα !! Η σειρά ήδη έχει φουσκώσει από άχρηστους ρόλους !
Η Στέλλα σε ελάχιστο διάστημα κατάφερε να μάθει το χαρακτήρα όλων, να τους ψυχολογίσει και να τους συμβουλεύσει κι από πάνω και όλα αυτά στα πλαίσια μιας βαθιάς ενδοσκόπισης και επαναπροσδιορισμού ! Τι γλυκό ! Τι στημένο ! Τι ψεύτικο !

(από την άλλη ο Ευκλείδης είναι μορφή ! και δεν κούρασε κιόλας !!! )

Ηρθε ξεκουδουνα και ακομα δεν προλαβαμε να τη μαθουμε μπλεχτηκε ξαφνικα παντου!
Αυτο δειχνει προχειρότητα του "στυλ" τη βαζυμε παντου
και ότι γινει sfyr Ee?
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Μάης 07, 2011 9:02 pm

αγαπω την τρελα της επαναπρισδιορισμος και ενδοσκπιση κ τα συναφη
alexiaQ καταπληκτικη υπογραφη
συγνωμη για το οφ τοπικ αλλα δεν κρατηθηκα ειδα το αγαπημενο μου ζευγαρι
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από fay66 Σαβ Μάης 07, 2011 10:45 pm

loukitsa έγραψε:
Ελένα έγραψε:
loukitsa έγραψε:Η Στελλίτσα εχει μπει για μενα στο πανθεον των οτι να ναι ρόλων!
Ασάφεια, ανολοκληρωτος χαρακτηρας και "γεροντομπεμπέκα"
και φυσικα ανευθυνη!
Ας ελανε την επανασταση της νωριτερα!
Απερισκεπτη διχως στάλα κατανόηση στην κατασταση και εγκυμοσυνη Της Νόρας, δημιουργεί μονιμως μπελάδες και ερχεται να επισφραγίσει
την αγιοποιηση της Οχιάς-Νταίζης!
Ελπίζω να μας αφησει ησυχους γρηγορα

συνφωνώ απόλυτα !! Η σειρά ήδη έχει φουσκώσει από άχρηστους ρόλους !
Η Στέλλα σε ελάχιστο διάστημα κατάφερε να μάθει το χαρακτήρα όλων, να τους ψυχολογίσει και να τους συμβουλεύσει κι από πάνω και όλα αυτά στα πλαίσια μιας βαθιάς ενδοσκόπισης και επαναπροσδιορισμού ! Τι γλυκό ! Τι στημένο ! Τι ψεύτικο !

(από την άλλη ο Ευκλείδης είναι μορφή ! και δεν κούρασε κιόλας !!! )

Ηρθε ξεκουδουνα και ακομα δεν προλαβαμε να τη μαθουμε μπλεχτηκε ξαφνικα παντου!
Αυτο δειχνει προχειρότητα του "στυλ" τη βαζυμε παντου
και ότι γινει sfyr Ee?

Και μένα λίγο ποτ πουρί μου θυμίζει αυτός ο ρόλος. Τον βάλαμε γιατί έπρεπε και κάποια στιγμή να σκάσει μύτη και η μάνα της. Και ύστερα τη βάλαμε να χώνει τη μύτη της παντού και παντώς επιστητού.
Όμως είναι τόσο τρελή;;; Είναι τόσο παλαβή ;;;; Είναι τόσο εκτός τόπου και χρόνου;;;;
Ή μήπως πίσω από αυτήν την παλαβομάρα και την περιβόητη επισκόπηση κρύβεται κάτι άλλο;;;
Γιατί αν αυτή , ο Ευκλείδης και ο Ηλίας(Wink κρύβονται πίσω από την προστασία των παιδιών , πότε με την επιστροφή των λύτρων , πότε με τις σταδιακές αποκαλύψεις, έχει καλώς και πολύ καλώς.
Αν όμως αποδειχτεί ότι δεν καμιά συμμετοχή σε τίποτα τότε πρόκειται για έναν απλώς διασκεδαστικό ρόλο , που εμένα πάντως ούτε με διασκεδάζει , ούτε με ψυχαγωγεί. Αντιθέτως με εκνευρίζει αφάνταστα και χρειάζεται επειγόντως απόσυρση.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από Eya-8ea Δευ Μάης 09, 2011 11:01 pm

Δε συμπαθω πολυ τη Στελλα Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 433450 Καταρχας δε μου αρεσε που παρατησε τον ανδρα της,για να κανει τη ζωη της εδω ,επειδη δε ειναι ερωτευμενη!!!Αυτο δε ειναι λογικο ,καθως στο γαμο δε μπορει παντα να εισαι ερωτευμενη απλα μενει η αγαπη μετα!!Οταν η Στελλα ηρθε στην Αθηνα δεν ασχολη8ηκε πολυ με το παιδι της ΟΣΟ με τον ερωτα της για το Ρουσσο και τη ζωη της στην Α8ηνα.Mε εκνευριζει παρα πολυ το γεγονος της επισκεψης της στην Αμαλια ,για να της παρει την αδεια για τη σχεση της με το Ρουσσο!(Δηλαδη τι περιμενε να ακουσει ???το παιζει και ψυχολογος )ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ!ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ (ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΓΩ ΤΗ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΚΟΠΙΑ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ )Τελος μου την εσπασε πολυ που εκνευριστηκε με το Λουκα και την Αμαλια για το σχεδιο τους!!!!Αυτη γιατι το πηρε προσωπικα δε καταλαβα!!!Ο Λουκας με καλο σκοπο το εκανε πρωτον και δευτερον η Αμαλια ΑΠΛΑ ηθελε να κανει τον ανδρα της να ζηλεψει!!!Ελπιζω να βαλει μυαλο η Στελλιτσα και να στεκεται περισσοτερο στο παιδι της και να γυρισει στον ανδρα της!!! Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 446235
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μάης 17, 2011 7:21 pm

Σημερα η υστερω η γιαγια Φωκά κατα τη διαρκεια της συνεντευξης της Νόρας της ελεγε να κανει τα μαλλια της!
Δεν κατεβαζει τον κότσο της καλυτερα νας μας δειξει κ αλλα χτενισματα κ ας αφησει τις εξυπναδες ελεος
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Ιουν 02, 2011 8:27 pm

Η συμπεριφορά της προς τον Ευκλείδη τη μέρα της γέννας, δε μου άρεσε καθόλου. Γιατί τον έδιωχνε τον άνθρωπο; Λες και είχε κάτσει κανα τρίμηνο… Μόλις ήρθε… Να μην προλάβει να χαρεί λίγο το παιδί του και το εγγόνι του; Ήλπιζα ότι στο τελευταίο επεισόδιο θα τα ξαναέβρισκαν, αλλά δεν… valen Παρολαυτά οφείλω να αναγνωρίσω ότι η Στέλλα τελευταία έχει… διορθωθεί λίγο, αφού αφενός έμεινε μακριά από το Ρούσσο, και αφετέρου έγινε πιο πολύ "μαμά", και ήταν περισσότερο κοντά στο παιδί της, χωρίς να ανακατεύεται τόσο όπως τον πρώτο καιρό… Επίσης μου φάνηκε σα να... ζήλεψε κάτι λίγο εκεί που αναρωτιόταν πού πάει ο Ευκλείδης, και μου άρεσε... valen

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από alex1 Δευ Ιουν 06, 2011 12:25 am

Εγω δεν μπορώ ακόμη να καταλάβω τι εξυπηρετεί στην σειρά ο συγκεκριμένος
ρόλος.Εκτός και αν,απο Οκτώβρη,μας περιμένουν εκπλήξεις απο την Στέλλα.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Ιουν 06, 2011 12:59 am

alex1 έγραψε:Εγω δεν μπορώ ακόμη να καταλάβω τι εξυπηρετεί στην σειρά ο συγκεκριμένος
ρόλος.Εκτός και αν,απο Οκτώβρη,μας περιμένουν εκπλήξεις απο την Στέλλα.

Εγώ θυμάμαι, πιο παλιά, πολλοί ήταν αυτοί που ήθελαν να γνωρίσουν τους γονείς της Νόρας. Ειδικά με αυτά τα ιστορικά τηλέφωνα της γλυκιάς μανούλας! Άλλο που ότι είπαμε ζητήσαμε χρησιμοποιήθηκε εναντίον μας BlackEye και μας παρουσίασαν τη Στέλλα έτσι...
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από alex1 Δευ Ιουν 06, 2011 1:01 am

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα για αυτό την επόμενη φορά προσοχή!!!!!μην μας έβρει και άλλο <κακο>.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιουν 06, 2011 2:43 am

alex1 έγραψε:Εγω δεν μπορώ ακόμη να καταλάβω τι εξυπηρετεί στην σειρά ο συγκεκριμένος
ρόλος.

Αγιοποίηση της Νταίζης .-
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Ιουν 06, 2011 2:07 pm

Εγώ θυμάμαι, πιο παλιά, πολλοί ήταν αυτοί που ήθελαν να γνωρίσουν τους γονείς της Νόρας. Ειδικά με αυτά τα ιστορικά τηλέφωνα της γλυκιάς μανούλας! Άλλο που ότι είπαμε ζητήσαμε χρησιμοποιήθηκε εναντίον μας BlackEye και μας παρουσίασαν τη Στέλλα έτσι..
.
Ως συνήθως δηλαδή... Εγώ είπα δεν ξαναμιλάω γιατί και τα πιο εξωφρενικά , που λέμε για πλάκα, μπορεί και να τα κάνουν!
Ικανούς τους έχω ο Λουκάς να κάνει τη μπαλαρίνα για να έχει κάποια δουλειά....


Τώρα για τη Στέλλα τι να πω>?, Που ήταν από τις ηθοποιούς που μου άρεσαν - θα σε δω στο πλοίο forever- και που εμείς τη ζητούσαμε , παρέα με τον μπαμπά, μας την έφεραν και λέμε τώρα πότε θα φύγει..
Η Υστερία σε όλο της το μεγαλείο. Όσο για την αγιοποίηση της αγίας............................Τι άλλο θα κάνουν για να μας πλασάρουν το εμετικό -κατά- δικό τους δημιούργημα?
Ίσως το περισσότερο μίσος του κόσμου πηγάζει εξ' αιτίας του καψίματος και γενικά των εμποδίων που έφερε στο πιο αγαπημένο ζευγάρι της σειράς - το πραγματικά αγαπημένο εννοώ- αλλά στην συνέχεια ανακαλύφθηκαν και άλλα.. Ουκ ολίγα!!
Τώρα πως η Στέλλα δεν ενδιαφέρθηκε για την κόρη της μετά από όλα όσα έγιναν με τον Στέλιο - που ακόμα και αν δεν ήξερε για το βιασμό, ήξερε τα άλλα που της έκανε-και ενδιαφέρθηκε για μια άγνωστη που μάλιστα έκανε κόλαση την ζωή της κόρης της και κόντεψε να την τρελάνει... Μόνο οι σεναριογράφοι το ξέρουν...

Μάλλον ηλίθιοι είμαστε εμείς που προσπαθούμε να εξηγήσουμε τα ανεξήγητα και να κλείσουμε τρύπες..
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Ιουλ 12, 2011 9:29 pm

Κι εγω ηθελαν να εμφανιστουν οι γονεις της Νορας αλλα οπως ολοι(γιατι να πρωτοτυπησουμε αλλωστε) ευχομαι να μην ειχαν εμφανιστει κατα το ημισυ...Ενω ο Ευκλειδης ειναι Θ-Ε-Ο-Σ η Στελλα ειναι απιστευτα εκνευριστικη...
Αρχικα θα πω οτι κολλησα στο ιδιο σημειο με τη Φελια...Μα Στελλα;;;;Τοσα ονοματα υπαρχουν!!!!!Ελενη,Χριστινα,Κατερινα,Αλικη κ.τ.λ...Ωραιοτατα ονοματακια ηταν δηλαδη αναγκαστικο να μπει το λογοπαιγνιο με το αστερι(Στελλα οχι απο Στυλιανη απο το λατινικο αστερι Ee? );;;;;;

Εκτος απο αυτο τα περισσοτερα μηνυματα σας με εχουν καλυψει...Η ολη της συμπεριφορα και ειδικα στη Νορα ηταν απαραδεκτη!!!!Ανακατευοταν σε ολα οσα δεν επρεπε,εβγαζε αυθαιρετα συμπερασματα και αγνοουσε επιδεικτικα ολους τους αλλους...Οκ κρινε μονος σου αλλα οταν τοσοι ανθρωποι που εχουν ζησει τα γεγονοτα σε προειδοποιουν για καποια πραγματα ακουσε τους...Δεν μπορει να ειναι ολοι τοσο ηλιθιοι και μονο η Στελλα εξυπνη...

Βασικα τη μαμα της Νορας τη περιμενα απο τον δευτερο κυκλο ειδικα εκει που συνεχεια μιλουσαν στο τηλεφωνο αλλα τη φανταζομουν πολυ διαφορετικη!!!!Οχι σαν παρουσια...Μαλιστα για τον ρολο της φανταζομουν τη Δανδουλακη η οποιο φυσιογνωμικα μοιαζει λιγο στη Θεωδοροπουλου μιας και ειναι ψηλη και κομψη...Αλλα ο χαρακτηρας που φανταζομουν απεχει ετη φωτος απο την Στελλα!!!!Αυτο που πιστευα(και καλα να παθω που το πιστευα) ηταν οτι θα αντιπαθουσε τη Νταιζη...Ξερω κακο του κεφαλιου μου αλλα μου φαινοταν λογικο!!!!!!Τελος παντως υποθετω οτι θα πρεπει να συμβιβαστουμε και να ελπιζουμε να στρωσει η Στελλιτσα...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από LaurelRose Τρι Ιουλ 12, 2011 11:27 pm

dm10811 έγραψε:
Αρχικα θα πω οτι κολλησα στο ιδιο σημειο με τη Φελια...Μα Στελλα;;;;Τοσα ονοματα υπαρχουν!!!!!Ελενη,Χριστινα,Κατερινα,Αλικη κ.τ.λ...Ωραιοτατα ονοματακια ηταν δηλαδη αναγκαστικο να μπει το λογοπαιγνιο με το αστερι(Στελλα οχι απο Στυλιανη απο το λατινικο αστερι Ee? );;;;;;
Πέρα απ'αυτό ήταν ανάγκη να έχει το θηλυκό όνομα του Στέλιου??? : scream :Τόσα της έκανε...Και παλιότερα δεν είχαν αναφέρει ποτέ ότι ήταν συνονόματοι!Μάλλον τελευταία στιγμή το σκέφτηκαν οι σεναριογράφοι!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τετ Ιουλ 13, 2011 6:49 pm

daphnouki έγραψε:Πέρα απ'αυτό ήταν ανάγκη να έχει το θηλυκό όνομα του Στέλιου??? : scream :Τόσα της έκανε...Και παλιότερα δεν είχαν αναφέρει ποτέ ότι ήταν συνονόματοι!Μάλλον τελευταία στιγμή το σκέφτηκαν οι σεναριογράφοι!

Το θέμα είναι ότι σκέφτηκαν τι είχε γίνει πριν δύο χρόνια με αυτό το όνομα??!!! Δεν μπήκαν καν στον κόπο να θυμηθούν πόσο διέλυσε τη Νόρα αυτό το όνομα!!! gibbs
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από stellinalove Πεμ Ιουλ 28, 2011 9:15 pm

παντα ειχα αυτη την απορια
η μανα της νορας τελικα γνωριζει ολα οσα εχουν συμβει στην κορη της ?
αν οχι θα τα μαθει ποτε η απλα ξεχαστηκαν?

stellinalove

Θηλυκό Τόπος : drama
Ασχολίες : boltes pc koytsompolia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από giwta007 Παρ Ιουλ 29, 2011 9:23 am

Στην αρχη μου αρεσε αρκετα! Μετα ομως οταν ελεγε την Νταιζη πονεμενο κοριτσι που εχει περασει πολλα και πιεζε την παρεα της φεγγαροπετρας να την δεχτει και να κανουν παρεα μαζι της επαψε πλεον να με ενδιαφερει αυτος ο ρολος. Ακομα τα νευρα μου σπασε οταν ηταν σιγουρη πως θα πεισει τον Λουκα να γυρισει πισω τσο γραφειο του Ρουσσου. Στα τελευταια επεισοδια που ηταν περισσοτερο με την Νορα αρχισε παλι καπως να μου αρεσει. Ελπιζω να την δουμε μονο στις αρχες του 4ου κυκλου και μετα να φυγει με τον Ευκλιδη! Ελπιζω να τελειωσε επιτελους αυτος ο επαναπροσδιορισμος και η ενδοσκοπηση!!!
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από noraki_love_97 Παρ Σεπ 16, 2011 9:31 pm

παιδια μου εχει ψιλοσπασει τα νευρα!φυτρωνει εκει που δεν την σπερνουν!!!!!!!!!ας μην ξεχναμε οτι εξετιας της ειχαμε και μινι καυγαδακι αναμεσα σε Λουκα Νορα!αυτο που μου την εσπασε παρα πολυ ειναι αυτο που εκανε με τον Ροσσο οσον αφορα τον Λουκα αλλα και αυτο που αρχισε να υπαρχη κατι αναμεσα σε αυτη και Ρουσσο!σε αυτο ειμαι με το μερος της Αμαλιας!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τρι Σεπ 27, 2011 4:59 pm

trelli petrakitsa έγραψε:
daphnouki έγραψε:Πέρα απ'αυτό ήταν ανάγκη να έχει το θηλυκό όνομα του Στέλιου??? : scream :Τόσα της έκανε...Και παλιότερα δεν είχαν αναφέρει ποτέ ότι ήταν συνονόματοι!Μάλλον τελευταία στιγμή το σκέφτηκαν οι σεναριογράφοι!

Το θέμα είναι ότι σκέφτηκαν τι είχε γίνει πριν δύο χρόνια με αυτό το όνομα??!!! Δεν μπήκαν καν στον κόπο να θυμηθούν πόσο διέλυσε τη Νόρα αυτό το όνομα!!! gibbs

Περα απο την πλακα κολλητουλα Δαφνη ειχα τηην ιδια σκεψη με σενα...Μα καθολου φαντασια δεν εχουν...Τοσα ονοματα υπαρχουν...Αυτο βρηκαν να βαλουν?
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τρι Σεπ 27, 2011 5:05 pm

Καλη χρυση η κυρια Θεοδωρωπουλου αλλα ως Στελλα μας εσπασε τα νευρα...Γυρνα στην Μονεμβασια κυρα μου στον αντρα σου και ασε τις κουμπαριες και τα κολλητηλικα με τον υποκοσμο (βλ. Νταιζη)!Αντε γιατι πολυ μας ζαλισες!
Απορω πως την αντεχει ο κ Ευκλειδης που μου ειναι πραγματικα πολυ συμπαθης...
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Τρι Σεπ 27, 2011 5:14 pm

Nora Fwka έγραψε:Καλη χρυση η κυρια Θεοδωρωπουλου αλλα ως Στελλα μας εσπασε τα νευρα...Γυρνα στην Μονεμβασια κυρα μου στον αντρα σου και ασε τις κουμπαριες και τα κολλητηλικα με τον υποκοσμο (βλ. Νταιζη)!Αντε γιατι πολυ μας ζαλισες!
Απορω πως την αντεχει ο κ Ευκλειδης που μου ειναι πραγματικα πολυ συμπαθης...
συφωνο απολυτα
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : στην εδεμ μαζι με τη δαφουλα μου
Ασχολίες : υπολογιστης εδεμ εδεμ εδεμ και εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Νοε 01, 2011 1:21 am

Καλα ξερετε τι φλασια μου ηρθε??
Εχουμε σχολιασει ολοι το ονομα της Στελλα και οτι παραπεμπει στον Στελιο του πρωτου κυκλου...
Ομως,τη πραγματικη μανα του Λουκα τη λεγανε Δημητρα...Και τη γυναικα του Στελιου Δημητρα τη λεγανε... livani
Το μονο που μενει ειναι να ανακαλυψουμε οτι σκοπευαν να ονομασουν το παιδι τους Ρεγγινα!!!!Διοτι ηταν κοριτσι ειχε αναφερθει!!! livani
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τρι Νοε 01, 2011 6:31 pm

dm10811 έγραψε:Καλα ξερετε τι φλασια μου ηρθε??
Εχουμε σχολιασει ολοι το ονομα της Στελλα και οτι παραπεμπει στον Στελιο του πρωτου κυκλου...
Ομως,τη πραγματικη μανα του Λουκα τη λεγανε Δημητρα...Και τη γυναικα του Στελιου Δημητρα τη λεγανε... Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 763297
Το μονο που μενει ειναι να ανακαλυψουμε οτι σκοπευαν να ονομασουν το παιδι τους Ρεγγινα!!!!Διοτι ηταν κοριτσι ειχε αναφερθει!!! Στέλλα Φωκά - Σελίδα 4 763297

πωπω!!τι ειπες τωρα????οντως!!!!!!!!!!!!!μωρε λες???
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης