Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

+36
ouki_loukanorikhgiamiazwh
dm10811
Dimitraaa
MELITA-STEFANOS
trelli petrakitsa
MARINAKI_AGAPI_97
Antigoni!
$ofi@ loukakos + nora
ale3ia_eva&nora!!!
almaresi
ntina fan
Edemgiapanta
roria
sarita
KatsaroYpotheto
hionati
Clarabelle
loukitsa
ebelina2007
feggaropetra
manos+eva
Mariap
ProudMaslowqueen
Caroline
evaki16
filitsa
nefelik
soso
Foulitsa
gabi05
koukoumfkos
verile_mistika
evanna
JESSIE
Ανυπέρ-Βλήτο
Kornilia_Petrakitsa
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Vote_lcap76%Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Vote_rcap 76% 
[ 91 ]
Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 10 ]
Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 19 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 120
 
 

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 05, 2011 1:36 pm


Προσωπικά σαν ζευγάρι μου είναι παντελώς αδιάφοροι. Δεν έχουν καν ιστορία.
Βεβαίως προτιμώ το Στέφανο με την Εριέττα κι όχι με τη Μελίτα αν και θα ήθελα να δω κι αυτόν αν όχι να τιμωρείται (στην Εδέμ μόνο η Εύα και ο Μάνος τιμωρούνται άντε κι ο Μπέλλος) τουλάχιστον να αναγνωρίζει οτι έχει κάνει τέρατα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από hionati Τρι Απρ 05, 2011 2:02 pm

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!!Love!
Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ή ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ;;;scratch
ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από nefelik Τρι Απρ 05, 2011 2:12 pm

hionati έγραψε:ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!!Love!
Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ή ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ;;;scratch
ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ...
Θέλουμε να πιστεύουμε ότι θα μείνει με την Εριέττα!!! Efxi

Πιστεύουμε ότι οι σεναριογράφοι σπρώχνουν τη Μελίτα. Πιστεύουμε επίσης ότι κάποια στιγμή, έστω και αργά, αλλά πριν να είναι πολύ αργά, αυτό θα πρέπει να σταματήσει. Οπότε αν οι σεναριογράφοι σταματήσουν το σπρώξιμο και παρατηρήσουν πιο προσεκτικά και τους χαρακτήρες που έχουν δημιουργήσει και τους ηθοποιούς που έβαλαν να τους υποδύονται, θα δουν και ποιο ζευγάρι θα μπορούσε να γίνει ευτυχισμένο και ποιοι ηθοποιοί έχουν ΤΑΛΕΝΤΟ και ΧΗΜΕΙΑ. Και αν γίνουν όλα αυτά, που πιστεύουμε ότι πρέπει να γίνουν και θα γίνουν, τότε ΝΑΙ, πιστεύουμε ότι Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΙΕΤΤΑ!!! Love!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 05, 2011 2:36 pm

Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα μείνουν μαζί. Κι αυτό γιατί επίσης θέλω να πιστεύω ότι ο Στέφανος σαν χαρακτήρας θα τιμωρηθεί και η Εριέττα σαν χαρακτήρας δεν θα κατακρεουργηθεί.

Άλλος κραζόταν και για τον Στέφανο μόνο που δεν έχει βγει στο δρόμο να του βρει νύφη η κερατωμένη πρωην σύζυγος! Ότι δίνεις παίρνεις κατά τα άλλα xoxo

Όσο για το σπρώξιμο, όχι ότι δεν σπρώχνουν τη Λάμπου, με αδερφό τον πιο αγαπητό χαρακτήρα και να αγγίζει την τελειότητα όπως την παρουσιάζουν σαν χαρακτήρα.. άμα θέλουμε να είμαστε δίκαιοι οκ; Δεν είχε και δεν έχει το περιθώριο να δοκιμαστεί, γενικότερα! Γενικά άλλους τους σπρώχνουν δίνοντάς τους τηλεοπτικό χρόνο (σκηνές 10 λέπτων με Αμαλία και Στέφανο για να συζητάνε τα γκομενικά της) και άλλους σεναριακή αβάντα (Η άσπιλη και αμόλυντη που λέγαμε) Keep in mind πάντα ότι η Λάμπου είναι νέα προσθήκη!

Αnyway για να συνοψίσω. Πιστεύω ότι θα τους αφήσουν μαζί ναι γιατί είναι πλέον κραυγαλέο όλο αυτό που γίνεται.

Με ενδιαφέρει; Σαφώς όχι!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Απρ 05, 2011 2:48 pm

Πιστεύω οτι θα μείνει με την Εριέττα! Γιατί ο έρωτας είναι τυφλός, κι ο Στέφανος έχει ξεπεράσει την τυφλότητά του, αφού ΕΙΔΕ και ΚΑΤΑΛΑΒΕ το χαρακτήρα της Μελίτας! Επομένως το βασικό πρώτο βήμα έγινε! Η Μελίτα, αντίθετα, δεν ήταν ποτέ τυφλή σχετικά με το Στέφανο, γιατί ποτέ δεν τον αγάπησε πραγματικά. Αν ήταν, δεν θα σκεφτόταν κάν οτι μπορεί να είναι δολοφόνος του ίδιου του του παιδιού, γιατί αυτή ήταν η πρώτη της, και η μεγαλύτερη, προδοσία. Αυτοί οι δύο μαζί, μόνο δυστυχία μπορούν να φέρουν ο ένας στον άλλον. Αν πίστευα οτι θα μείνει με τη Μελίτα, θα έπρεπε να τον θεωρώ βλάκα, ή μαζοχιστή.... Για όλ'αυτά, πιστεύω οτι κατ'αρχήν ΔΕΝ θα είναι με τη Μελίτα, και κατόπιν, οτι θα είναι με την Εριέττα, γιατί αλλιώς δεν θα ξημεροβραδιαζόταν δίπλα της , όση εκτίμηση και φιλία κι αν της είχε.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από nefelik Τρι Απρ 05, 2011 2:50 pm

Τζίνα, προσωπικά θα ήθελα η Εριέττα να μείνει όσο τέλεια είναι τώρα, αλλά φοβάμαι ότι θα δούμε πολλά προσεχώς. Από την άλλη, αν το πάμε έτσι και τον Πετράκη σπρώχνουν που τον έχουν βάλει να υποδύεται έναν τόσο τέλειο χαρακτήρα. Γιατί το κοινό δεν νομίζω ότι θα αγαπούσε τόσο τη Νόρα και το Λουκά μόνο για τους ηθοποιούς που πριν δεν τους ήξερε. Σαφώς παίζουν ρόλο και οι χαρακτήρες που υποδύονται.

Άσε που τη Μελίτα δεν νομίζω ότι αντιλαμβάνονται πώς ακριβώς μας την παρουσιάζουν. Μάλλον θέλουν να έχουν μια καλύτερη εικόνα για την ηρωίδα τους από αυτή που έχουμε εμείς για εκείνη.

Και ok, εγώ να δεχτώ ότι σπρώχνουν και τη Λάμπου. Όπως σπρώχνουν κατά κάποιον τρόπο και τον Μπισμπίκη για να μην ξεχνιόμαστε, αλλά βγαίνω off topic. Και το θεωρώ λογικό ακριβώς επειδή είναι οι νέες προσθήκες. Αλλά το να σπρώχνουν ηθοποιούς με ταλέντο, πάει κι έρχεται. Το να σπρώχνουν ατάλαντους επειδή έχουν συγκεκριμένους λόγους, δεν χωνεύεται με τίποτα.

Και για να ξαναμπώ on topic, ποιοι πιστεύεις ότι θα μείνουν μαζί τελικά; Γιατί δεν είμαι σίγουρη ότι κατάλαβα.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 05, 2011 3:05 pm

Θεωρώ ότι δεν μπορείς να σπρώξεις σε μια καινούρια σειρά. Αφού όμως καθιερωθεί μπορείς να δεις ποιους θα προωθήσει ας πούμε η ιστορία σου. Αρα θεωρώ άκυρο το σχόλιο περί Πετράκη. Ειδικά όταν φέτος ο ρόλος του είναι για τα μπάζα αλλά ο κόσμος συνεχίζει να τον θέλει. Όχι ότι δεν ευνοήθηκε γενικότερα από το σενάριο αλλά όχι όπως το εννοούσα.

Aφού συμφωνήσω τώρα σε αυτό που δεν χωνεύεται (+++), αλλά και στον Μπισμπίκη, που όμως πριν την προώθηση των έθαψαν με τη σύγκριση Μάνος-Λευτέρης, θα το κόψω εδώ γιατί δεν θέλω να επεκταθεί η συζήτηση.

Τι θέλω.
Δεν θέλω να μείνουν μαζί αν δεν τιμωρηθεί ο Στέφανος για όσα έκανε και ειδικά απέναντι στην Εύα τα οποία πρέπει κάποια στιγμή να αναγνωριστούν. Εκτός βέβαια αν μας προκύψει Μελίτα και η Εριέττα που ενταξει κι αυτό τιμωρία το λες.

Τι πιστεύω ότι θα γίνει.
Πιστεύω θα μείνουν μαζί.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Απρ 05, 2011 3:12 pm

Κανείς δεν έχει τιμωρηθεί έως τώρα για ό,τι έκανε, εκτός του Μπέλλου. Αν δεν είχε φύγει ο Μάνος, θα ήταν τώρα με την Εύα, αν και δεν ξέρω αν αυτό θα συνέβαλε στην ευτυχία της... Ο Στέφανος έχει τιμωρηθεί εμμέσως πάρα πολύ, όταν έμαθε ότι και οι δύο γονείς του ήταν δολοφόνοι, όταν έχει μπεί άδικα στη φυλακή, όταν όλος ο περίγυρος τον θεωρούσε δολοφόνο και τον είχε αποκλεισμένο, κι όταν σ'αυτόν τον περίγυρο περιλαμβανόταν και η γυναίκα που αγάπησε....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Απρ 05, 2011 3:12 pm

Προσωπικά ο Στέφανος έπαψε να με ενδιαφέρει σαν χαρακτηρας πέρισυ...
Για τους γνωστούς φυσικά στους περισσότερους λόγους...
Κυρίως με ενδιαφέρει αυτό που λέει η Τζίνα.. τουλάχιστον ας πληρώσει ακι κάποιος άλλος απο τα φυντανάκια της σειράς για ότι έκανε..
Και ο Στέφανος ΕΚΑΝΕ... πολλά δυστηχώς.. και κυρίως ποτέ δεν τα παραδέχτηκε.. λειτουργεί μονίμως σαν θύμα ξεχνωντας οτι υπήρξε και θύτης..
Τωρα, αναγνωρωρίζω οτι με τη Λάμπου ο Σταυρου έχει σαφως καλύτερη χημεία απο οτι με την παπά, βασικά έχει σημεία.. και υπάρχει και μια ιστορία, λειψή μεν αλλά δεν βασίστηκε σε κρεβάτια...
Δεν είναι όμως αυτό που περιμένω να δω.. δεν είναι απο τα ζευγάρια που με απασχολούν... ίσως σε κάποια άλλη σειρά..
Πιστευω οτι θα τους αφησουν μαζί και αυτό γίνεται ξεκάθαρο σιγά σιγά..
Για πολλούς και διάφορους λόγους..
κρίμα πάντως που ο Στέφανος για πολλούς δνε τράβηξε σαν χαρακτηρας... αν δεν ήταν ο κυριος Σταυρου πιστευω οτι για μεγάλο μερος του κονού θα περνούσε αδιάφορος...
Για να μην ξεφεύγω.. δεν ξέρω τι θέλω.. πιστευω πάντως οτι ο απόλυτος οδευει προς το τέλος..
και αυτό το ελπίζω κιόλας... δεν μου αρέσει να υποτιμούν τη νοημοσύνη μου, ειδικά οι άνθρωποι που έφτιαξαν ένα ερωτικό στόρυ σαν αυτό της Βερας στο δεξί...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από nefelik Τρι Απρ 05, 2011 3:21 pm

Τζίνα, thanks, τώρα το κατάλαβα, γιατί είμαι και λίγο ζαλισμένη ))

Αυτό που εννοούσα είναι ότι ο Πετράκης ευνοήθηκε από το σενάριο και αυτό έγινε από την αρχή. Όπως και ο Μπισμπίκης εμφανίζεται ως το καλό παιδί, για να τον δεχτούμε δίπλα στην Εύα μετά το Μάνο, ενώ αν ήθελαν με το παρελθόν που έχει ο Λευτέρης θα μπορούσαν να είχαν τονίσει και κάποια άλλα στοιχεία και να πάνε αλλού την ιστορία, αλλά δεν το κάνουν. Για να μη θυμηθώ κάποια διθυραμβικά δημοσιεύματα στην αρχή της σεζόν. Ok, το σταματάω κι εγώ εδώ, γιατί είναι θέμα άλλου topic.

Να γίνει και η Εριέττα Μελίτα λίγο δύσκολο έτσι όπως μας την έχουν παρουσιάσει, αλλά με αυτούς τους σεναριογράφους ποτέ δεν ξέρεις.

Για το θέμα Εύα – Στέφανος – τιμωρία κτλ. τα έχουμε πει πολλές φορές, νομίζω ότι τελικά θα μας δείξουν την Εύα με το Λευτέρη ευτυχισμένη και μέχρι εκεί. Δεν νομίζω ότι θα ασχοληθούν παραπάνω.

Πάντως, αν και ξέρω ότι εσένα δεν σε ενδιαφέρει, εγώ εύχομαι να γίνει αυτό που πιστεύεις. Efxi

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 05, 2011 3:34 pm

JESSIE έγραψε:Κανείς δεν έχει τιμωρηθεί έως τώρα για ό,τι έκανε, εκτός του Μπέλλου. Αν δεν είχε φύγει ο Μάνος, θα ήταν τώρα με την Εύα, αν και δεν ξέρω αν αυτό θα συνέβαλε στην ευτυχία της... Ο Στέφανος έχει τιμωρηθεί εμμέσως πάρα πολύ, όταν έμαθε ότι και οι δύο γονείς του ήταν δολοφόνοι, όταν έχει μπεί άδικα στη φυλακή, όταν όλος ο περίγυρος τον θεωρούσε δολοφόνο και τον είχε αποκλεισμένο, κι όταν σ'αυτόν τον περίγυρο περιλαμβανόταν και η γυναίκα που αγάπησε....


Διαφωνώ με όλους τους δυνατούς τρόπους
Έχει τιμωρηθεί ο Μάνος χάνοντας ότι αγάπησε
Έχει τιμωρηθεί πολλαπλάσια η Εύα. Ότιδήποτε ονειρεύτηκε στη ζωή της απλά δεν το απέκτησε και ας μην ξεχνάμε οτι τελικά εκανε τα λιγότερα απ όλες Έκανε ένα τραγικό λάθος όταν παντρεύτηκε το Νικόλα το φορτώθηκε όλο πάνω της ενώ κι αυτός ήταν συμμέτοχος και έχει ζητήσει γι αυτό χίλιες συγνώμες, Δεν απόκτησε τον μεγάλο της έρωτα δεν απόκτησε την οικογένεια που ονειρεύτηκε Δεν κατάφερε καν να γίνει ηθοποιός. Πρόσφερε τα πάντα και δεν πήρε πίσω τίποτα ολόκληρο. Ακόμη κι αυτό που δίνουν τώρα με το Λευτέρη σαν συμβιβασμό το δίνουν εκτός κι αν είδατε πουθενά εσείς τον έρωτα Και να ήθελα να τον δω δεν προλαβαίνω στα μισόλεπτα
Βεβαίως η κυρία Λάμπου ήταν πολύ καλή στη βέρα και κέρδισε το ρόλο της και το κοινό και μαζί κι εμένα αλλά στα μυστικά μπήκε και πριμοδοτήθηκε με τη συγγένειά της με το Λουκά Δεν ξέρω ποιόν θα ενδιέφερε αν δεν ήταν αδελφή του Λουκά.
Σίγουρα με το Σταύρου έχουν μια καλή χημεία αλλά μέχρι τώρα δυνατή σκηνή δεν είχαν ποτέ. Όλο μαζί αυτό που δείχνουν είναι ένα νερόβραστο στόρυ Το ίδιο βέβαια κάνουν και με την Εύα και το Λευτέρη.
Απ την άλλη το ζευγάρι Μελίτα Στέφανος το ξεκίνησαν για να σβήσουν το Εύα Μάνος απέτυχε παταγωδώς (μέχρι και το Εύα Στέφανος περισσότερους υποστηρικτές είχε) και πρέπει με κάποιο τρόπο να το τελειώσουν οπότε η Εριέττα είναι μια λύση.
Νομίζω οτι αν ο Στέφανος μείνει με την Εριέττα θα μπορεί τουλάχιστον να έχει μια βιώσιμη σχέση με το παιδί του γιατί εκείνη δεν είναι ανταγωνιστική απέναντι στο μωρό μάλλον το αντίθετο θα έλεγα
Απ την άλλη μένοντας με την Εριέττα θα σημαίνει οτι κατέστρεψε τη ζωή της Εύας για ένα πουκάμισο αδειανό. Ίσως τότε ζητήσει και μια συγνώμη. Της την οφείλει και είναι το ελάχιστο που μπορεί να κάνει για τη ζωή της που την διέλυσε.
Δεν ξέρω τι θα μπορούσε να είναι καλύτερο
Προσωπικά πιστεύω οτι ο απόλυτος κάπου εδώ τελειώνει Δεν υπάρχει χημεία Αρχίζουν σαφώς να ξεκαθαρίζουν οτι η Μελίτα είναι ένα κοριτσάκι ανώριμο και μικρόψυχο κάτι που για μένα ήταν ξεκάθαρο απ την πρώτη κιόλας σεζόν και μετά απο τέτοια αποδόμηση της ηρωίδας τους δεν νομίζω οτι θα την αφήσουν με το Στέφανο
Τον Μπισμπίκη απ την άλλη μάλλον τον χαντάκωσαν παρά τον πριμοδότησαν. Τον έριξαν στη σειρά με εκείνο το καταπληκτικό εξώφυλλο ο Μάνος φεύγει ο Λευτέρης έρχεται με αποτέλεσμα να προκαταβάλλου αρνητικά το μεγαλύτερο μέρος του κοινού, και πάνω που άρχισε να γίνεται αποδεκτός έδωσαν συνέντευξη λέγοντας οτι ο Λευτέρης δεν είναι το καλό παιδί που φαίνεται. Οπότε μόνο πριμοδότηση δεν του έκαναν
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Απρ 05, 2011 4:46 pm


Μαρία, δε θα πώ πολλά, γιατί το έχουμε συζητήσει πολλές φορές. Το αν θα βρούμε ή όχι την ευτυχία, (γιατί αυτό φαίνεται να εννοείς οταν λές οτι η Εύα τιμωρήθηκε), δεν εξαρτάται μόνο απ'το άν βλάψαμε ή όχι , αλλά κυρίως από τις επιλογές μας, για τις οποίες είμαστε μόνοι υπεύθυνοι. Η Εύα ερωτεύτηκε το Μάνο, με τον οποίο ήταν αδύνατο να βρεί την ευτυχία. Ο ίδιος της είπε οτι και αν ακόμη του έλεγε οτι περίμενε το παιδί του, θα έφευγε έτσι κι αλλιώς για σπουδές στην Αμερική, γιατί η φιλοδοξία του ήταν πάνω απ'όλα. Εκείνη διάλεξε να δεθεί πισθάγκωνα με έναν έρωτα χωρις προοπτικές, επέλεξε να πιστέψει οτι ο Μάνος θα χώριζε και θα την παντρευόταν, μόνη της αποκάλυψε την παράνομη σχέση της για να τον χωρίσει, παντρεύτηκε το Νικόλα για να τον εκδικηθεί, τον χώρισε για την προδοσία του την παραμονή του γάμου τους, χρησιμοποίησε το Στέφανο σαν δεκανίκι για να προχωρήσει, ενώ ήξερε οτι δεν ήταν ερωτευμένοι μεταξύ τους, και γενικά έκανε τις λάθος επιλογές που της στέρησαν την ευτυχία. Τώρα λοιπον, βρήκε τον άνθρωπο που θα την κάνει ευτυχισμένη και αυτό την αποζημιώνει για όσα πέρασε. Δεν έχει νόημα να της ζητήσει συγγνώμη ούτε ο Μάνος ούτε ο Στέφανος. Δεν την υποχρέωσαν να κάνει κάτι παρά τη θέλησή της. Τις λάθος επιλογές της πλήρωσε.
Ο Στέφανος, από την άλλη, πλήρωσε, χωρις να έχει επιλογές.... Δεν φταίει αυτός που η μάνα του, που τη λάτρευε, αποδείχτηκε ψεύτρα και δολοφόνος, το ίδιο και ο πατέρας του, τον οποίο θεωρούσε άγιο.... Δεν φταίει για τη σκευωρία που τον έμπλεξε η μάνα του, ούτε για το θέμα της διαθήκης για την οποία δεν είχε ιδέα, το ίδιο και για τις απόπειρες κατά της Εύας, ενώ υπέστη τον εξωστρακισμό απ'όλους για πράγματα που δεν έκανε και ούτε κάν ήξερε....
Αν αφήσουμε λοιπον εκτός συζήτησης τις τιμωρίες κλπ., θα πώ οτι είναι δίκαιο να βρούν την ευτυχία, τόσο η Εύα όσο και ο Στέφανος, γιατί και οι δύο έμπλεξαν με ανθρώπους κατώτερούς τους, τόσο σε συναισθήματα, όσο και σε χαρακτήρα.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από sarita Τρι Απρ 05, 2011 5:59 pm

θελετε να ειναι ο στεφανος με την εριεττα?και φυσικα ναι και αυτο ψηφισα
Πιστευετε οτι θα ειναι ο στεφανος με την εριεττα?οσο συνεχιζεται η ωθηση και το μουλαρωμα και το πεισμα των σεναριογραφων δεν ελπιζω στην καταληξη αυτου του ζευγαριου.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από roria Τετ Απρ 06, 2011 12:38 am

Κατ' αρχάς θέλω και εύχομαι ολοψύχως να μείνει ο Στέφανος με την Εριέττα. Το πραγμα φωνάζει από μόνο του. Είναι το φυσικό ταίρι του Στέφανου η Εριέττα, όπως έγραψε και η Jessie. Και επιπλέον, θα πρόσθετα εγώ, είναι και ο μοναδικός άνθρωπος στον κόσμο που τον αγαπάει και τον νοιάζεται. Έχω αναλύσει και άλλοτε τους λόγους για τους οποίους θεωρώ ότι ο Στέφανος υπήρξε περισσότερο θύμα παρά θύτης. Και αυτή η ερημιά του, είναι από τα στοιχεία που το αποδεικνύουν και αποτελεί κατά κάποιον τρόπο μια μόνιμη "τιμωρία". Για όλους είναι ξένος, όλοι τον έχουν σε απόσταση, δεν χωράει πουθενά. Η Εριέττα είναι ο άνθρωπός του, ο ένας και μοναδικός.
Νομίζω πως αυτά προκύπτουν από το σενάριο, δεν τα βγάζουμε από την κοιλιά μας. Άρα ελπίζω ότι οι σεναριογράφοι θα επιτρέψουν σε αυτή την πολύ όμορφη ιστορία να εξελιχθεί.
Σε ό,τι αφορά τώρα το σπρώξιμο, δεν ξέρω αλλά εγώ ως τέτοιο αντιλαμβάνομαι κυρίως την προβολή και προώθηση ενός ανθρώπου που δεν "το έχει". Δεν θεωρώ ότι είναι σπρώξιμο να εντάσσεις ένα νέο χαρακτήρα σε μια σειρά και να προσπαθείς να τον καταστήσεις οικείο στους θεατές. Αν δεν έχεις σκοπό να το κάνεις αυτό, τότε γιατί να τον εντάξεις; Και για να μην μακρηγορώ: Σταυρου-Λάμπου είναι εξαιρετικοί μαζί, χαίρομαι να τους βλέπω, είναι φυσικοί, ανεπιτήδευτοι, ζεστοί, ενδιαφέροντες. Επιπλέον θα μου έκανε αλγεινή εντύπωση αν η σειρά τέλειωνε με τη δικαίωση ενός χαρακτήρα σαν της Μελίτας.Θεωρώ επομένως εντελώς αφύσικη μια κατάληξη του Στέφανου μαζί της. Αν γίνει τέτοιο πράγμα, θα αισθανθώ ότι έχασα το χρόνο μου βλέποντας τη σειρά και θα φροντίσω στο μέλλον να μην τον ξαναχάσω.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Απρ 06, 2011 11:29 am

Roria, με κάλυψες, κι εδώ και στο σχολιασμό. Εχω εμπιστοσύνη στην κρίση των σεναριογράφων, τους οποίους εκτιμώ, και δεν νομίζω οτι θα έβαζαν τέτοιου είδους "εμπόδια" στον "έρωτα" Στέφανου Μελίτας, άν ήθελαν να δείξουν οτι ο έρωτάς τους τελικά θριαμβεύει. Υπήρχαν πολλών ειδών εμπόδια που θα μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν , κι όχι την ολιγοπιστία της Μελίτας, που είναι εμφανής σε όλα τα επεισόδια από τότε που διαβάστηκε η διαθήκη του Λαζαρίδη μέχρι σήμερα. Δεν θα πώ περισσότερα, αλλά ΞΕΡΩ, μέσα μου, οτι μία καλή κατάληξη αυτού του "πράγματος" που υπάρχει μεταξύ τους δεν στέκει, είναι λειψό, πάσχει, έχει έντονα τα στοιχεία της φθοράς και της βέβαιης μελλοντικής δυστυχίας τους.... Μένω λοιπον σ'αυτή τη διαπίστωση και περιμένω με εμπιστοσύνη από τους σεναριογράφους να σταθούν στο ύψος που τους έχω γνωρίσει και παρακολουθήσει τόσα χρόνια....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από nefelik Τετ Απρ 06, 2011 1:35 pm

JESSIE, ομολογώ ότι δεν είχα δει αυτό το θέμα από αυτή την οπτική γωνία, αλλά νομίζω ότι έχεις δίκιο. Αν ήθελαν να μας παρουσιάσουν τον απόλυτο έρωτα που αντιμετωπίζει εμπόδια και στο τέλος θα καταφέρει να τα υπερνικήσει, υπάρχουν άπειρα άλλα εμπόδια που θα μπορούσαν να σκεφτούν, που να μην έχουν σχέση με το ίδιο το ζευγάρι και με στοιχεία του χαρακτήρα τους, όπως η έλλειψη εμπιστοσύνης, ο εγωκεντρισμός και η μικροψυχία της Μελίτας, που κατά τη γνώμη μου δεν αλλάζουν. Αυτό βέβαια δεν μας οδηγεί απαραίτητα σε κάποιο συμπέρασμα, μπορεί να σημαίνει απλά ότι δεν το σκέφτηκαν, όπως δεν έχουν σκεφτεί τόσα άλλα, ή ότι θέλουν να μας δείξουν τη Μελίτα, για την οποία τόσο καιρό ακούμε ότι μεγάλωσε σε χρυσό κλουβί (λες κι αυτό είναι δικαιολογία για όσα έχει κάνει) υποτίθεται να ωριμάζει και να αλλάζει. Ούτε μια τέτοια εξέλιξη όμως θα πείσει κανέναν.

Ανεξάρτητα όμως από τα κενά του σεναρίου ή το πώς αντιλαμβάνονται οι σεναριογράφοι ορισμένα πράγματα, στην περίπτωση Στέφανου – Εριέττας, εκτός από το ότι υπάρχει ιστορία, υπάρχουν και χημεία και ταλέντο που φωνάζουν και θέλω να πιστεύω ότι επιτέλους οι σεναριογράφοι θα τα εκμεταλλευτούν! pleeease

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Απρ 06, 2011 2:40 pm


Νefelik, κι αυτό που λές έχει βάση, αλλά θα ήταν τραβηγμένο απ'τα μαλλιά, το ίδιο σαν να μας πούν οτι ξαφνικά ο Στέφανος ένιωσε μέσα του το "κάλεσμα" του φτωχού πλήν τίμιου μεροκαματιάρη και πήγε να δουλέψει υπάλληλος ή οικοδόμος. Και ότι η Μελίτα θα τον δεχόταν δίπλα της με χαρά έτσι , να φύγουν απ'το σπίτι του Ρούσσου , να ενώσουν τους μισθούς τους και να μετράνε τα ευρώ τους έως την επόμενη μισθοδοσία. Μου μυρίζει πολύ Ξανθόπουλο όλο αυτό, και δεν το βλέπω πιθανό. Το συμπέρασμα που καταλήγω είναι οτι δεν αξίζει να το ψάχνουμε, απλά δίνουμε χρόνο και αν διαψευστούμε, τότε σημαίνει οτι λάθος εκτιμήσεις κάναμε σχετικά με τους σεναριογράφους και θα αποστασιοποιηθούμε, όπως πολύ σωστά λέει και η Roria. Κάτι τελευταίο: Γιατί πάντα γράφεις "please" στο τέλος, αναφερόμενη στους σεναριογράφους, δεν παρακαλάμε, το πρόδηλο τους λέμε, και τούς δείχνουμε αυτό που και μόνοι τους έχουν σίγουρα διαπιστώσει.... Γιατί έχω αρχίσει να τα παίρνω για το δούλεμα που κρατάει υπερβολικά πολύ καιρό είς βάρος μας.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από nefelik Τετ Απρ 06, 2011 2:53 pm

JESSIE, έχεις δίκιο, μάλλον πρέπει να το κόψω, αλλά είπα να τους παρακαλέσω μήπως και μας ακούσουν. sisi Βέβαια αυτό αποκλείεται να συμβεί. Αυτό που έχουν αποφασίσει θα κάνουν, ακόμα κι αν αυτό είναι αντίθετο με αυτό που θέλει η πλειοψηφία του κοινού και με αυτό που και οι ίδιοι προφανώς έχουν διαπιστώσει. Απλά εύχομαι να μην είναι... Efxi

Όσο για τη Μελίτα, ούτε εγώ νομίζω ότι θα δεχόταν ποτέ έτσι το Στέφανο, αλλά αν είναι αυτό που θέλουν οι σεναριογράφοι, θα κολλήσουν σε τέτοιες λεπτομέρειες ή μήπως θα δούμε τη συνέχεια της ζωής τους μετά το τέλος της σειράς για να δούμε και την εξέλιξη;

Πάντως εξακολουθώ να πιστεύω ότι πριν να είναι πολύ αργά θα καταλάβουν τι πρέπει να κάνουν και θα αφήσουν το Στέφανο με την Εριέττα.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Απρ 06, 2011 3:07 pm


Κι εγώ το ίδιο πιστεύω, αλλά δεν θέλω να γίνει κάτι τέτοιο στο τελευταίο επεισόδιο. Θα είναι κοροϊδία...
Πάντως είδα τις φωτογραφίες με τη Μαριάννα και το μωράκι τους απ'το Hello στις δημοσιεύσεις και δεν με νοιάζει με όποιαν και να τον έχουν στο τέλος, οι άνθρωποι είναι ευτυχισμένοι κι αυτό μετράει πάνω απ'όλα για μένα.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από Edemgiapanta Πεμ Απρ 07, 2011 3:32 pm

η Μελίτα είναι ένα κακομαθημένο,ενώ η Εριέττα είναι σοβαρή.

Edemgiapanta

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Αθλητισμός,μουσική,κινηματογράφος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από ntina fan Πεμ Απρ 07, 2011 7:28 pm

Ο στεφανος με την Ερριετα ταιριαζουν φοβερα. θα τους ηθελα μαζι. αλλα δεν το νομιζω να γινει
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από almaresi Παρ Απρ 08, 2011 5:37 am

Έχω αδυναμία στον Αλέξανδρο - αν δεν φαίνεται είναι λόγω Στέφανου lmao - και θέλω το καλύτερο γι αυτόν, ως ηθοποιό στη σειρά αυτή (μιλώ συγκεκριμένα - τώρα).
Αλλά, από τα μέχρι τώρα δεδομένα δεν φαίνεται ότι θα καταλήξει με την Εριέττα ή μάλλον δεν με νοιάζει με ποια θα καταλήξει ΑΝ στο ενδιάμεσο παριστάνει τον απόλυτο... Και δυστυχώς αυτό καλείται να κάνει...
Από τη μια, με την Εριέττα δεν έχουν ιστορία (συμφωνώ με την κα Μαρία). Ενώ θα μπορούσαν να έχουν πολύ δυνατή ιστορία (όπως και άλλοι βέβαια), τους έχουν αφήσει απλώς να κοιτούν τη θέα και να μιλούν για τα ίδια και τα ίδια (όπως και άλλους βέβαια - αυτοί τουλάχιστον έχουν τη θέα όμως...)
Από την άλλη, το σπρώξιμο καλά κρατεί και τουλάχιστον εγώ δεν έχω κάποια πληροφορία ότι αυτό θα σταματήσει. Οπότε, αν δεν βρεθεί κάποιος άλλος για τον οποίο θα γκρινιάζει ολημερίς κι οληνυχτίς, σωτηρία δεν βλέπω.
Και δυστυχώς το χειρότερο δεν το γλιτώνουμε... Γιατί το χειρότερο δεν είναι η απάντηση στην ερώτηση "με ποια θα καταλήξει?", αλλά με ποια θα παίζει μέχρι να καταλήξει...
Τέλος, υπάρχει και το <<πρόβλημα>> των 4 ετεροθαλών αδελφών -σε περίπτωση που προκύψει απολυτάκι- που ελλείψει Μάνου και δυναμικής Εύας-Στέφανου το ξεχάσα"Μ"ε, αλλά υπάρχει...

Υγ. Πώς μ' αρέσει όταν είμαι σαφής lmao
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Σαβ Απρ 09, 2011 9:05 am

Aπο οτι ειδα και στο χθεσινο επεισοδιο [8/4/2011] οι σεναριογραφοι προσπαθουν να παρουσιασουν την Μελιτα ως την μεγαλυτερη ΚΑΤΙΝΑ!!! Ακομα και τη Νταιζη συμπαθω περισσοτερο απο δαυτην!!! Ειδικα στη σκηνη της με την Ερη η κατινια της εκανε μπαμ σε αντιθεση με την Ερη η οποια ηταν ΚΥΡΙΑ
Λοιπον το βρισκω τελειως παραλογο να αφησουν το Στεφανο μαζι της απο τη στιγμη που την παρουσιαζουν ετσι οπως την παρουσιαζουν!!!
Αλλα σε αυτο το εργο ποτε μη λες ποτε.......
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Κυρ Απρ 10, 2011 5:01 pm

θελω πολυ να ειναι μαζι και ελπιζω να δικαιωθώ
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε πως η Εριέττα και ο Στέφανος θα μείνουν μαζί στο τέλος;

Δημοσίευση από Antigoni! Κυρ Απρ 10, 2011 5:12 pm

Αν και η ψηφοφορία λέει τι πιστεύουμε εγώ θα πω τι θέλω..

ΕΛΠΙΖΩ να είναι μαζί με την Εριέττα!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης