Νόρα - Λουκάς

Σελίδα 6 από 39 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:05 pm

βαλς ...αλλα το γρασιδι και το ψηλοτακουνο δεν βοηθανε !!!!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:10 pm

fantina έγραψε:βαλς ...αλλα το γρασιδι και το ψηλοτακουνο δεν βοηθανε !!!!!!!!!
Επίσης δεν βοηθάει να χορεύεις με το γούνικο ζακέττο, αλλά και πως να το βγάλεις, που θα σε φάει το κρύο! Τουλάχιστον το χορό δεν μπορούσαν να τον κάνουν κάπου ....μέσα? Σαν το "έλα στο Γερμανό και είσαι μέσα? 'Η έστω να στήσουν εκεί έξω ένα ωραία στολισμένο σκεπαστό χώρο, τόσο πολύ θα στοίχιζε πιά? Εγω τους έβλεπα μέσα στο κρύο και λυπόμουν τους ηθοποιούς, θα περίμεναν πώς και πώς να τελειώσει η σκηνή....
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:14 pm

Καθόλου όμως, όντως! valen
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:26 pm

JESSIE έγραψε:
Επίσης δεν βοηθάει να χορεύεις με το γούνικο ζακέττο, αλλά και πως να το βγάλεις, που θα σε φάει το κρύο! Τουλάχιστον το χορό δεν μπορούσαν να τον κάνουν κάπου ....μέσα? Σαν το "έλα στο Γερμανό και είσαι μέσα? 'Η έστω να στήσουν εκεί έξω ένα ωραία στολισμένο σκεπαστό χώρο, τόσο πολύ θα στοίχιζε πιά? Εγω τους έβλεπα μέσα στο κρύο και λυπόμουν τους ηθοποιούς, θα περίμεναν πώς και πώς να τελειώσει η σκηνή....

ωραιο το τοπιο και ωραιος και ο γαμος ...αλλα
εχεις απολυτο δικιο ηταν λαθος καιρος για τετοιου ειδους εξωτερικα γυρισματα και ιδιαιτερα για την Δρακουλακη με το εξωμο ,οι αλλες φορουσαν τα γουναρικα τους ...
τωρα στο ποσο θα στοιχιζε ....μα το θεο μου ερχεται να τους στειλω email και να ρωτησω ποσο ηταν το κοστολογιο αμη τι αλλο για εναν μελλοντικο γαμο ...ποτε δεν ξερεις ..με βασικη προϋποθεση να ειναι καλοκαιρι !!!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από maria_sab Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:34 pm

Παντως το τραγουδι που χορεψαν το αγαπαωωωω...ειδικα στην τοσο γλυκια εκτελεση των pink martini....

http://www.youtube.com/watch?v=KBIdw7e4jg0

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:43 pm

JESSIE έγραψε:
νοριτσα έγραψε:Ε ρε ξενερωμα που εχουμε φαει οι Λουκονορικοι ΟΥΤΕ ο γαμος του ζευγαριου μας δεν καταφερε να ''ξυπνησει'' το τοπικ!!! Που σε αλλη περιπτωση δεν θα προλαβαιναμε να διαβαζουμε και να απανταμε στα ποστ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!! Fskl Fskl

Μην είσαι πεσσιμίστρια, μην ξεχνάς οτι είναι Παρασκευή και αρχή του τελευταίου τριήμερου της Αποκριάς. Αλλωστε τις περισσότερες Παρασκευές δεν γράφονται πολλά σχολια, γιατί όλοι σκέφτονται οτι έχουν καιρό να σχολιάσουν τις επόμενες δυό μέρες.... Και τέλος, ο γάμος έγινε, αλλά η νύφη είναι ....σ'ενδιαφέρουσα, οπότε καθ'εαυτού ερωτικές σκηνές αποκλείονται! Μήπως παίζει κι αυτό κάποιο ρόλο?
Ισως παιζει και αυτο ρολο ΑΛΛΑ θυμαμαι παραμονη Πρωτοχρονιας που ειχαμε το πρωτο φιλι εδω μεσα γινοταν χαμος. Στο επεισοδιο του γαμου λουκα-νταιζης επισης γινοταν χαμος και φυσικα την πρωτη φορα που το ζευγαρι εκανε ερωτα γινοταν πανικος! οποτε δεν ξερω........
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 11:18 pm

νοριτσα έγραψε:
JESSIE έγραψε:
νοριτσα έγραψε:Ε ρε ξενερωμα που εχουμε φαει οι Λουκονορικοι ΟΥΤΕ ο γαμος του ζευγαριου μας δεν καταφερε να ''ξυπνησει'' το τοπικ!!! Που σε αλλη περιπτωση δεν θα προλαβαιναμε να διαβαζουμε και να απανταμε στα ποστ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!! Fskl Fskl

Μην είσαι πεσσιμίστρια, μην ξεχνάς οτι είναι Παρασκευή και αρχή του τελευταίου τριήμερου της Αποκριάς. Αλλωστε τις περισσότερες Παρασκευές δεν γράφονται πολλά σχολια, γιατί όλοι σκέφτονται οτι έχουν καιρό να σχολιάσουν τις επόμενες δυό μέρες.... Και τέλος, ο γάμος έγινε, αλλά η νύφη είναι ....σ'ενδιαφέρουσα, οπότε καθ'εαυτού ερωτικές σκηνές αποκλείονται! Μήπως παίζει κι αυτό κάποιο ρόλο?
Ισως παιζει και αυτο ρολο ΑΛΛΑ θυμαμαι παραμονη Πρωτοχρονιας που ειχαμε το πρωτο φιλι εδω μεσα γινοταν χαμος. Στο επεισοδιο του γαμου λουκα-νταιζης επισης γινοταν χαμος και φυσικα την πρωτη φορα που το ζευγαρι εκανε ερωτα γινοταν πανικος! οποτε δεν ξερω........

εγω αρχισα να διαβαζω το φορουμ ,στις τρελες εποχες ......30 σελιδες μεσα σε ενα απογευμα !!!!
ομως πρεπει να λαβεις υποψην σου μερικες παραμετρους ....
1ον τοτε ηταν η αγωνια θα ειναι ή δεν θα ειναι μαζι .....μια κρυο ,μια ζεστη και μπολικο σασπενς
2ον ολα γινονταν για πρωτη φορα ,πρωτο φιλι ,πρωτη τους φορα στο κρεβατι ,πρωτο σ΄αγαπω και παει λεγοντας
3ον ζητησαμε πολλα τα οποια γινανε ,οχι ακριβως οπως θα θελαμε ,αλλα γινανε .τωρα τι αλλο να ζητησουμε ?
4ον ειναι και λιγο σαν το γαμο του οποιδηποτε ζευγαριου ή αν θες οι ανησυχιες του Λουκα ....ωραια η ενταση ,ωραια το καρδιοκτυπι και το ζησαμε μαζι τους αλλα καποτε τα πραγματα ηρεμουν και μαζι τους ηρεμησαμε και εμεις .....
και επιπλεον πολλα απο αυτα που κουβεντιαζαμε εδω ,εχουν μεταφερθει στο Λουκανορικο χωριο ...
οπως και ο σχολιασμος που καναμε ζωντανα στο τοπικ ,γινετε αλλου τωρα !!!
ξερω οτι εχουμε ξενερωσει και ξερω οτι προσπαθησαν εντιμα να καψουν το ζευγαρι αλλα δεν το καταφεραν και αποδειξη ειναι τα ποσοστα τηλεθεασης που ειχε το χθεσινο επεισοδιο .....κατι λεει αυτο !!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από mariavenetifoka Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 11:41 pm

οντως ηταν ενας παραμυθενιος πολυ ομορφος γαμος!!! θα ηθελα το τραπεζι να κρατουσε λιγο περισσοτερο αλλα δεν πειραζει μου αρεσε παρα πολυ... Love! δεν ξερω πραγματικα δεν μπορω να βρω ιδιαιτερα και σοβαρα ψεγαδια... η σκηνη που με συγκινησε πιο πολυ στο σημερινο ηταν οταν βρεθηκαν μονοι τους στο ξενοδοχειο και οι υποσχεσεις του λουκα οτι θα ειναι παντα διπλα της και θα της κραταει το χερι στα ευκολα και στα δυσκολα κσι οτι καθε βραδυ θα την αγκαλιαζει για να κοιμηθει... Love! δεν καταλαβα ενα πραγμα ομως... στο πρωινο μετα το τηλεφωνημα του νικολα στο λουκα η νορα του ειπε οτι του εχει μια εκπληξη, τι εννοουσε????? scratch και δευτερον γιατι εφυγε ο μπαμπας ευκλειδης?? στενοχωρηθηκα τον ειχα συμπαθησει περισσοτερο απο τη στελλα και φαινοταν ποσο τον χρειαζοταν η νορα, ποσο την στηριζε και ποσο ευτυχισμενος ηταν για την καινουρια της ζωη με τον αγαπημενο της.... Hug Snif
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 11:55 pm

του εξηγησε το ονειρο ....
κανανε ερωτα ......
μακρυα απο τα αδιακριτα δικα μας ματια !!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από mariavenetifoka Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 10:56 am

ναι??? δεν νομιζω.... εδω δεν την εβαζαν στην αρχη της εγκυμοσυνης, την εβαλαν σε προχωρημενη??? δεν ξερω κι απο την αλλη γιατι επρεπε το πρωι και οχι το βραδυ???? τελος παντων, ωραια συζητηση ανοιξαμε.... sisi slap
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 11:10 am

Εγώ μιας και έχω χρόνο και με αφορμή το σχόλιο της νορίτσας είπα να κάνω ένα σχολιασμό.....

Εγώ για να πω την αλήθεια θα ήθελα να δω κάτι περισσότερο για αυτό το ζευγάρι (χθες) , πέρσι έβλεπα κάθε μέρα κάτι που μου άρεσε πάρα πολύ και αφορούσε αυτούς τους 2 , φέτος δεν βλέπω τόσο πολύ δικές τους σκηνές καθώς συχνά μιλούσαν για άλλους....

Λοιπόν εγώ χάρηκα που είδα χτες τη Νόρα χαρούμενη και ευτυχισμένη γιατί έχει περάσει πολλά...Μπορεί αρχικά να ερωτεύτηκε το Στέλλιο αλλά εγώ πιστεύω πως πάντα υπήρχε ένας υπο λανθάνων ερωτισμός μετα3ή Νόρας-Λουκά....Ουσιαστικά ο Στέλιος την εντυπωσίασε αφού της έλεγε πράγματα που ήθελε να ακούσει , της παρουσίαζε ως δικά του αγαπημένα (βιβλία, ασχολίες) πράγματα που η ίδια αγαπούσε και κάτα κάποιο τρόπο της παρουσίασε κάτι που θα ήθελε για να την κάνει να τον ερωτευτεί και τα κατάφερε.Η Νόρα δεν είχε καταλάβει μέχρι κάποια στιγμή πως αι΄σθάνεται για τον Λουκά γιατί ποτέ δεν νόμιζε οτί θα τον χάσει από τη ζωή της . Όταν ένοιωσε να απειλήται λοιπόν από τη Νταίζη και να θέλει να την ε3αφανίσει (που τέτοια τύχη Razz )κατάλαβε οτί αυτό που νιώθει για το Λουκά είναι κάτι παραπάνω από φιλική αγάπη..

Όπως και χάρηκα που είδα ευτυχισμένο το Λουκά γιατί στην αρχή τον παρουσίασαν ένα ήρωα χωρίς δική του προσωπική ζωή και όμως μετά εμφανίστηκε ένα παρελθόν που τον πονάει και κατάλαβε (επιτέλους) και αυτός οτί είναι ερωτευμένος με τη Νόρα....

Εγώ εχθές ένιωσα και έλιωσα έχω να πω όταν άκουσα αυτά γλυκόλογα γιατί 3έρω πως τα εννοούν και οι 2 (σαν ρόλοι τουλάχιστον).Γενικώς μου αρέσουν πολύ οι σκηνές τους και μου άρεσαν και οι χτεσινές ήταν γλυκές , ζουζουνίστικες και ρομαντικές !!! Χλαρηκα λοιπόν που τους είδα τόσο ευτυχισμένους με χαμόγελα και με μάτια που λάμπουν θα ήθελα βέβαια να δω μια ερωτική σκηνούλα σαν πρώτη νύχτα του γάμου αλλά εντά3ει , δεν με πείρα3ε και τόσο ήταν τόσο γλυκύτατοι και οι 2 και τόσο χαρούμενοι !!!

Θα ήθελα να βλέπω σκηνές μετα3ύ τους όπως οι περσινές αλλά και ουσιαστικούς διαλόγους και χιουμοριστικούς !!!!
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 11:16 am

fantina έγραψε:του εξηγησε το ονειρο ....
κανανε ερωτα ......
μακρυα απο τα αδιακριτα δικα μας ματια !!!!!

αυτο δεν παιζει..... λογω εγκυμοσυνης δε γινεται ποτε πλεον αυτο...... αν ηταν ετσι θα μας το εδειχνε την πρωτη νυχτα του γαμου τους....... οποτε δεν παιζει τετοιο ενδεχομενο........ την εκπληξη η θα μας τη δειξει τη δευτερα η θα μας την αφησει να τη φανταστουμε....... Razz

παντως οι σκηνες τους πολυ ομορφες και γλυκες ειδικα αυτες το βραδυ στο ξενοδοχειο!!!!
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 11:17 am

mariavenetifoka έγραψε:ναι??? δεν νομιζω.... εδω δεν την εβαζαν στην αρχη της εγκυμοσυνης, την εβαλαν σε προχωρημενη??? δεν ξερω κι απο την αλλη γιατι επρεπε το πρωι και οχι το βραδυ???? τελος παντων, ωραια συζητηση ανοιξαμε.... sisi slap

Και το βραδυ εκαναν ερωτα.Απλα το πρωινο ειναι πιο.....καλο hihi hihi
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 11:26 am

loukasnora έγραψε:
mariavenetifoka έγραψε:ναι??? δεν νομιζω.... εδω δεν την εβαζαν στην αρχη της εγκυμοσυνης, την εβαλαν σε προχωρημενη??? δεν ξερω κι απο την αλλη γιατι επρεπε το πρωι και οχι το βραδυ???? τελος παντων, ωραια συζητηση ανοιξαμε....

Και το βραδυ εκαναν ερωτα.Απλα το πρωινο ειναι πιο.....καλο

βρε παιδια τοσο καιρο δεν επιτρεποταν τωρα λογω γαμου λετε να τους εδωσε την αδεια η γιατρος?????
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 11:40 am

ntinafer έγραψε:
loukasnora έγραψε:
mariavenetifoka έγραψε:ναι??? δεν νομιζω.... εδω δεν την εβαζαν στην αρχη της εγκυμοσυνης, την εβαλαν σε προχωρημενη??? δεν ξερω κι απο την αλλη γιατι επρεπε το πρωι και οχι το βραδυ???? τελος παντων, ωραια συζητηση ανοιξαμε....

βρε παιδια τοσο καιρο δεν επιτρεποταν τωρα λογω γαμου λετε να τους εδωσε την αδεια η γιατρος?????

Καλα αυτο ειναι μεγαλο λαθος.Ενα ζευγαρι μπορει να κανει ανετα ερωτα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης μεχρι να ερθει η ωρα του τοκετου.Εκτος και αν η γυναικα εχει πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη και δεν το επιτρεπει ο γιατρος.Απλα προφανως οι σεναριογραφοι βαριουνται να γραψουν ερωτικες σκηνες και εχουν βρει αυτη την δικαιολογια.
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 11:54 am

loukasnora έγραψε:
ntinafer έγραψε:
loukasnora έγραψε:

Καλα αυτο ειναι μεγαλο λαθος.Ενα ζευγαρι μπορει να κανει ανετα ερωτα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης μεχρι να ερθει η ωρα του τοκετου.Εκτος και αν η γυναικα εχει πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη και δεν το επιτρεπει ο γιατρος.Απλα προφανως οι σεναριογραφοι βαριουνται να γραψουν ερωτικες σκηνες και εχουν βρει αυτη την δικαιολογια.

κοιτα κι εγω ετσι νομιζα αλλα για να το λενε δεν μπορει να το βγαλαν απο το μυαλο τους. κι επειδη κι εδω μεσα πολλοι το ελεγαν οτι λογω εγκυμοσυνης δε γινεται λεω ετσι θα ναι...... κοιτα ισως επιτρεπεται τους πρωτους μηνες μονο..... Rolling Eyes
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 11:55 am

Ποια είναι η έκπλη3η ???? Θα μας την δεί3ουν άραγε ??
marakii
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 12:08 pm

Εγώ μιας και έχω χρόνο και με αφορμή το σχόλιο της νορίτσας είπα να κάνω ένα σχολιασμό.....

Λοιπόν εγώ χάρηκα που είδα χτες τη Νόρα χαρούμενη και ευτυχισμένη γιατί έχει περάσει πολλά...Μπορεί αρχικά να ερωτεύτηκε το Στέλλιο αλλά εγώ πιστεύω πως πάντα υπήρχε ένας υπο λανθάνων ερωτισμός μετα3ή Νόρας-Λουκά....Ουσιαστικά ο Στέλιος την εντυπωσίασε αφού της έλεγε πράγματα που ήθελε να ακούσει , της παρουσίαζε ως δικά του αγαπημένα (βιβλία, ασχολίες) πράγματα που η ίδια αγαπούσε και κάτα κάποιο τρόπο της παρουσίασε κάτι που θα ήθελε για να την κάνει να τον ερωτευτεί και τα κατάφερε.Η Νόρα δεν είχε καταλάβει μέχρι κάποια στιγμή πως αι΄σθάνεται για τον Λουκά γιατί ποτέ δεν νόμιζε οτί θα τον χάσει από τη ζωή της . Όταν ένοιωσε να απειλήται λοιπόν από τη Νταίζη και να θέλει να την ε3αφανίσει (που τέτοια τύχη Razz )κατάλαβε οτί αυτό που νιώθει για το Λουκά είναι κάτι παραπάνω από φιλική αγάπη..

Όπως και χάρηκα που είδα ευτυχισμένο το Λουκά γιατί στην αρχή τον παρουσίασαν ένα ήρωα χωρίς δική του προσωπική ζωή και όμως μετά εμφανίστηκε ένα παρελθόν που τον πονάει και κατάλαβε (επιτέλους) και αυτός οτί είναι ερωτευμένος με τη Νόρα....

Εγώ εχθές ένιωσα και έλιωσα έχω να πω όταν άκουσα αυτά γλυκόλογα γιατί 3έρω πως τα εννοούν και οι 2 (σαν ρόλοι τουλάχιστον).Γενικώς μου αρέσουν πολύ οι σκηνές τους και μου άρεσαν και οι χτεσινές ήταν γλυκές , ζουζουνίστικες και ρομαντικές !!! Χλαρηκα λοιπόν που τους είδα τόσο ευτυχισμένους με χαμόγελα και με μάτια που λάμπουν θα ήθελα βέβαια να δω μια ερωτική σκηνούλα σαν πρώτη νύχτα του γάμου αλλά εντά3ει , δεν με πείρα3ε και τόσο ήταν τόσο γλυκύτατοι και οι 2 και τόσο χαρούμενοι !!!

Να καταλή3ω οτί μου άρεσε πάρα πολύ η χτεσινή ή μάλλον οι χτεσινές σκηνές και τις ευχαριστήθηκα πολύ
Θα ήθελα να βλέπω σκηνές μετα3ύ τους όπως οι περσινές αλλά και ουσιαστικούς διαλόγους και χιουμοριστικούς !!!!

Συγνώμη για το διπλοποστάρισμα
marakii
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 12:12 pm

]
marakii
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 12:16 pm

ntinafer έγραψε:
loukasnora έγραψε:
ntinafer έγραψε:
loukasnora έγραψε:

κοιτα κι εγω ετσι νομιζα αλλα για να το λενε δεν μπορει να το βγαλαν απο το μυαλο τους. κι επειδη κι εδω μεσα πολλοι το ελεγαν οτι λογω εγκυμοσυνης δε γινεται λεω ετσι θα ναι...... κοιτα ισως επιτρεπεται τους πρωτους μηνες μονο..... Rolling Eyes

Το ελεγαν εδω επειδη το ελεγαν και στην σειρα.Αλλα αυτο που σου λεω ισχυει.Ενα ζευγαρι που περιμενει παιδι μπορει να εχει ερωτικες επαφες μεχρι και το τελος της εγκυμοσυνης.
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 12:45 pm

loukasnora έγραψε:
ntinafer έγραψε:
loukasnora έγραψε:
ntinafer έγραψε:
loukasnora έγραψε:

Το ελεγαν εδω επειδη το ελεγαν και στην σειρα.Αλλα αυτο που σου λεω ισχυει.Ενα ζευγαρι που περιμενει παιδι μπορει να εχει ερωτικες επαφες μεχρι και το τελος της εγκυμοσυνης.

εννοω οτι ελεγαν οτι περιμεναν οτι δε θα χουμε ερωτικες σκηνες λογω εγκυμοσυνης πριν πουν τιποτα στο σιριαλ..... και το βρισκουν λογικο........ τεσπα.... δεν ειμαι ειδικη επι του θεματος.... ισως αναλογα την εγκυμοσυνη......
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από a! Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 3:35 pm

για να ειχε πει η νορα στν λουκα οτι εχουν λιγο καιρο ακομα,σημαινει πως δεν το κανουν..ισως δεν επιτρεπεται στη νορα επειδη της ειχε πει κ η γιατρος οτι εμεινε εγγυος κατω απο περιεργες σθνθηκες αρα πρεπει να προσεχει περισσοτερο....ετσι καταλαβα εγω!!

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Σαβ Μαρ 05, 2011 3:49 pm

Εκτος απο το αν ειναι δυσκολη ή οχι η εγκυμοσυνη εχουν σημασια και οι οδηγιες του γιατρου! Εχω ζησει τρεις διαφορετικες εγκυμοσυνες τα τελευταια χρονια τις οποιοες ετυχε να παρακολουθει ο ιδιος γιατρος και στις τρεις απο τον πρωτο κιολας μηνα ειχε απαγορευση την επαφη, το ειχε σχολιασει η μητερα μου γιατι της ειχε κανει εντυπωση, εκεινη ειχε αλλο γιατρο!

edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Κυρ Μαρ 06, 2011 12:17 pm

edem4ever έγραψε:Εκτος απο το αν ειναι δυσκολη ή οχι η εγκυμοσυνη εχουν σημασια και οι οδηγιες του γιατρου! Εχω ζησει τρεις διαφορετικες εγκυμοσυνες τα τελευταια χρονια τις οποιοες ετυχε να παρακολουθει ο ιδιος γιατρος και στις τρεις απο τον πρωτο κιολας μηνα ειχε απαγορευση την επαφη, το ειχε σχολιασει η μητερα μου γιατι της ειχε κανει εντυπωση, εκεινη ειχε αλλο γιατρο!

μαλιστα.... ενδιαφερον.... δηλαδη δεν υπαρχει στανταρ.....

παντως αυτο με τις ερωτικες σκηνες μαλλον οντως βαριουνται να γραψουν γιατι δεν ειναι μονο του ζευγαριου μας σε κανεναν ζευγαρι δε γραφουν πλεον κι οταν υπαρχει καμια κραταει κατι δευτερα....
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Κυρ Μαρ 06, 2011 5:48 pm

Δεν θα σχολιάσω το γάμο άλλο. Ήταν υπέροχος , ίσως με τις μικροπαραλήψεις και τα λαθάκια του , κάτι όμως που μπορεί να γίνει και σε ένα απόλυτα προετοιμασμένο και καλοσχεδιασμένο γάμο.
Είδαμε πια το αγαπημένο μας ζευγάρι να παντρεύεται. Είναι πλέον μαζί , ξεπρνώντας εμπόδια , άλλα σοβαρά και άλλα γελοία .Έρχεται και η μπεμπούλα καθοδόν οπότε όλα είναι τέλεια. Αυτό εύχομαι να μην σημαίνει ότι η συγγραφική ομάδα μιας και τους πάντρεψε να μας αφήσουν με ελάχιστες κοινές σκηνές.
Σε άλλο σημείο θέλω να εστιάσω την προσοχή μου.
Η επιστροφή των λύτρων. Δεν ξέρω για σας αλλά έχω την εντύπωση ότι ή ο Λουκάς με το Λευτέρη είναι κάπως ανακατεμένοι-αυτές οι σιγοψυθιριστές κουβεντούλες τους πολλά κρύβουν - ή η Αντιγόνη.
Και γιατί πάει ο νους μου στην Αντιγόνη. Αυτή έχει αποκρύψει ότι έχει πάρει την Εδέμ. Την προορίζει για τον Άγγελο -μάλλον-. Από την άλλη λατρεύει το γιο της , το Στέφανο. Για κάποιο λόγο -θα αποκαλυφτεί και αυτό στο μέλλον- δε θέλει με τίποτα το Στέφανο μαζί με την Εριέττα. Επιστρέφει λοιπόν τα λύτρα, η Εύα τα παίρνει τα λεφτά , ποντάρει στην ευσυνειδησία της και στην τιμιότητά της και ξέρει ότι θα επιστρέψει το ποσό που έδωσε ο Στέφανος στην απαγωγή. Αυτός με τη σειρά του ΄δίνει τα χρήματα στην Νταιζάρα-που θα τα πάρει σαν παραδόπιστη που είναι- και επιστρέφει τον πίνακα στην εριέττα. Με αυτόν τον τρόπο παύει να της έχει υποχρέωση και θα μπορέσει να επιστρέψει στη Μελίτα. Έτσι και αλλιώς επιστρέφει , αφού έχουμε διαβάσει και τα ανάλογα από τα περιοδικά. Εδώ κάτι και για γάμος μεταξύ τους ακούγεται.
με αυτόν τον τρόπο η Αντιγόνη εξασφαλίζει τον εγγονό της-μπορεί και να έχει μετανιώσει για τις απόπειρες εναντίον του μιας και βλέπει ότι στη στενή θα καταλήξει - παίρνει λεφτά η αχόρταγη κόρη της-κάτι που δεν την ενδιαφέρει και πολύ μιας και έχει αγανακτήσει μαζί της- και κυρίως ξελασπώνεται ο γιος της που τον τελευταίο καιρό αντιμετωπίζει και οικονομικά προβλήματα.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 6 από 39 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης