Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 36 από 39 Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Nora&Loukas Τρι Αυγ 23, 2011 6:41 pm

Ο Πετράκης όταν πήγε στην εκπομπή "πρωινο mega" τον ρώτησαν αν θα υπάρξουν ανατροπές στη ζωή του Λουκά και της Νόρα, και εκείνος απάντησε "όχι υπήρξαν τόσες πολλές ανατροπές στη δική μου ζωή με την Νόρα οπότε λίγο ηρεμούμε,υπάρχουν μόνο ανατροπές στη ζωή του Λουκα (για τον πατερα του)". Οπότε δεν νομίζω να χωρίσουν.

Nora&Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από feggaropetra Τρι Αυγ 23, 2011 8:48 pm

Πότε θα προλάβουν να ξαναχωρίσουν και να τα ξαναβρούν σε 40κάτι επεισόδια; Πάλι δε θα προλάβουμε να τους δούμε καθόλου μαζί; livani
Πάντως από όσα έχουν ακουστεί μέσρι τώρα, συμπεραίνω πως δε θα είναι κάτι σοβαρό. Ίσως είναι κανένας μικροτσακωμός των 2-3 επεισοδίων, απ'τους συνηθισμένους τους. Αυτοί μαζί δεν κάνουνε και χώρια δεν μπορούνε. valen
Ο γάμος δεν είναι τόσο εύκολη υπόθεση, οκ, το ίδιο όμως συμβαίνει και με την απλή συμβίωση, και με κάθε ανθρώπινη σχέση. Μικροπροβληματάκια πάντα υπάρχουν, ξεπερνιούνται όμως όταν υπάρχει αγάπη. :) Τίποτα δεν έρχεται εύκολα σ'αυτή τη ζωή, χρειάζεται προσπάθεια κι απ'τις δυο πλευρές, αγάπη και υπομονή. Κι αυτοί οι δύο έχουν περάσει όλα τα στάδια, οπότε νομίζω δε θα πολυέστεκε να τους δούμε να ξαναχωρίζουν για πάνω από 3-4 επεισόδια... Wink
Ευχαριστούμε Ειρήνη για τις πληροφορίες! :)

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Τετ Αυγ 24, 2011 11:59 am

Kαι εγώ δε νομίζω να δείξουν τσακωμό ,ίσως τα δημοσιεύματα μεγαλοποιούν κάως τα πράγματα....ίσως δείξουν αυτές τις μικροδιαφορές και τα πειράγματα τους ή και κάποιο μίνι-χωρισμό 3-4 επεισόδια όπως τύπου αμνησίας και φωτογραφίες Νταίζης....Απο'κει και πέρα θα ήθελα να δω πάρα πολύ τους ήρωες 15 χρονια μετά ,μου φαίνεται πολύ όμορφο και ενδιαφέρον σαν εξέλιξη αφού μπορεί σε αυτά τα 15 χρόνια να μας δείξει και κάποια φλασμπακ για το πως ήταν οι ήρωες πέρα από τα 3 μισι χρόνια που προβάλλεται /θα προβληθεί η σειρά!...

Επίσης θέλω να δω αρκετές σκηνές που να ασχολούνται με το μεγάλωμα της μικρής άλλα και με τους δυο τους!...

Αναμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 13379
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Τετ Αυγ 24, 2011 1:39 pm

feggaropetra έγραψε:
Πότε θα προλάβουν να ξαναχωρίσουν και να τα ξαναβρούν σε 40κάτι επεισόδια; Πάλι δε θα προλάβουμε να τους δούμε καθόλου μαζί; livani
Πάντως από όσα έχουν ακουστεί μέσρι τώρα, συμπεραίνω πως δε θα είναι κάτι σοβαρό. Ίσως είναι κανένας μικροτσακωμός των 2-3 επεισοδίων, απ'τους συνηθισμένους τους. Αυτοί μαζί δεν κάνουνε και χώρια δεν μπορούνε. valen
Ο γάμος δεν είναι τόσο εύκολη υπόθεση, οκ, το ίδιο όμως συμβαίνει και με την απλή συμβίωση, και με κάθε ανθρώπινη σχέση. Μικροπροβληματάκια πάντα υπάρχουν, ξεπερνιούνται όμως όταν υπάρχει αγάπη. :) Τίποτα δεν έρχεται εύκολα σ'αυτή τη ζωή, χρειάζεται προσπάθεια κι απ'τις δυο πλευρές, αγάπη και υπομονή. Κι αυτοί οι δύο έχουν περάσει όλα τα στάδια, οπότε νομίζω δε θα πολυέστεκε να τους δούμε να ξαναχωρίζουν για πάνω από 3-4 επεισόδια... Wink
Ευχαριστούμε Ειρήνη για τις πληροφορίες! :)

Στέλλινα μου, θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου, δεν ξέρω αν και κατά πόσο ισχύει το συγκεκριμένο δημοσίευμα, πάντως δε νομίζω ότι αν γίνει κάτι θα είναι τόσο σοβαρό όσο το παρουσιάζουνε. Οπότε ευελπιστώ ότι όλα θα κυλήσουνε ομαλά, όπως είπε και ο Παναγιώτης στη συνέντευξή του. Wink

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Αυγ 24, 2011 6:27 pm

feggaropetra έγραψε:
Πότε θα προλάβουν να ξαναχωρίσουν και να τα ξαναβρούν σε 40κάτι επεισόδια; Πάλι δε θα προλάβουμε να τους δούμε καθόλου μαζί; livani
Πάντως από όσα έχουν ακουστεί μέσρι τώρα, συμπεραίνω πως δε θα είναι κάτι σοβαρό. Ίσως είναι κανένας μικροτσακωμός των 2-3 επεισοδίων, απ'τους συνηθισμένους τους. Αυτοί μαζί δεν κάνουνε και χώρια δεν μπορούνε. valen
Ο γάμος δεν είναι τόσο εύκολη υπόθεση, οκ, το ίδιο όμως συμβαίνει και με την απλή συμβίωση, και με κάθε ανθρώπινη σχέση. Μικροπροβληματάκια πάντα υπάρχουν, ξεπερνιούνται όμως όταν υπάρχει αγάπη. :) Τίποτα δεν έρχεται εύκολα σ'αυτή τη ζωή, χρειάζεται προσπάθεια κι απ'τις δυο πλευρές, αγάπη και υπομονή. Κι αυτοί οι δύο έχουν περάσει όλα τα στάδια, οπότε νομίζω δε θα πολυέστεκε να τους δούμε να ξαναχωρίζουν για πάνω από 3-4 επεισόδια... Wink
Ευχαριστούμε Ειρήνη για τις πληροφορίες! :)
Καταρχην, δεν κανει τιποτα, απλα μολις το διαβασα λιγακι ανησυχησα, αλλα με μια δευτερη αναγνωση, μαλλον καποια παρεξηγησουλα οπως παντα θα ειναι, που θα ληξει με τον καλυτερο τροπο, αλλωστε καπως πρεπει να γεμισουν τα επεισοδια, και οι τσακωμοι, θεωρουν οτι κρατουν το ενδιαφερον, τελος παντων, και εγω πιστευω οτι μαλλον το μεγαλοποιουν, ΄αλλα ελπιζω να μας δειξουν σκηνες και με τη μικρη... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από aglaitsa Τετ Αυγ 24, 2011 10:57 pm

απο οτι διαβασα καταλαβα πως μαλλον θα αρχισουν τους διαπλικτισμους σχετικα με τη μπεμπα.... αυτα που περνανε φανταζομαι ολοι οι νεοι γονεις για το ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο... το σιγουρο παντως ειναι πως δεν θα κρατησει για πολυ αφου σε σαραντα επεισοδια θα καταφερουν να κανουν και το γιο.....
θα εχουμε κι αλλο λουκανορακι..... Yess
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Πεμ Αυγ 25, 2011 11:52 am

Συγγνώμη κορίτσια, από που συμπεραίνετε ότι θα κάνουνε και δεύτερο παιδάκι η Νόρα και ο Λουκάς;

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Αυγ 25, 2011 2:12 pm

Το εγραψε το σαιτ του ζαπινγκ, νομιζω, επομενως κατι ξερει... )) αλλωστε καπου ειχα διαβασει, οτι στο τελος θα δουμε τις οικογενειες της σειρας να εχουν αυξησει τα μελη τους... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Αυγ 25, 2011 3:05 pm

Ναι αλλά δεν ανέφεραν πουθενά γιο για τον Λουκά και την Νόρα.Ο Θεοχάρης Ιωαννίδης ( imarton livani ) θα υποδυθεί τον γιο του Λουκά και της Νταίζης δηλαδή τον Άρη!Τώρα αν ο Λουκάς και η Νόρα κάνουν άλλα παιδιά,πόσα και τι φύλου δεν το ξέρουμε ακόμα!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Αυγ 25, 2011 3:54 pm

ναι εχεις δικιο, σορρι, δεν το λεει ξεκαθαρα μονο για δευτερο παιδι μιλαει, απλα επειδη ειχε αναφερθει και στη σειρα οτι μετα την κορη και ο γιος, υπεθεσα οτι εφοσον το δουμε θα ειναι αγορι, αλλα θα υπαρξει δευτερο παιδι... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από rachel Πεμ Αυγ 25, 2011 8:26 pm

Ενω γενικα ισχυει το «τινος ειναι βρε γυναικα το παιδι???» , μαλλον εδω θα το παραφρασουμε στο «τινος ειναι βρε αντρα το παιδι???».... Razz

Αναφερομαι στο μπερδεμα για το ποια ειναι η μανα του τηλεοπτικου γιου του Λουκα ( δες Θεοχαρης Ιωαννιδης)..... Rolling Eyes

Γενικα υπαρχει μια συγχυση για τον συγκεκριμενο ρολο, αναφορικα με τα δημοσιευματα.... Καποια αναφερουν οτι προκειται για τον Αρη τον γιο Νταιζης-Λουκα, ενω καποια αναφερουν οτι προκειται για το δευτερο παιδι που θα αποκτησουν στην πορεια οι Νορα-Λουκας....

Ειδα οτι η Νικη εγραψε οτι θα υποδυθει τον Αρη τελικα αλλα ειναι σιγουρο αυτο??? Εγω ανετρεξα στο site του Tv Zapping (ως πιο εγκυρη πηγη) και υπαρχει το παρακατω δημοσιευμα:



Δεύτερο παιδί για Λουκά-Νόρα
Ημερομηνία: 28/07/2011

Ναι, ο Θεοχάρης Ιωαννίδης θα κάνει σπέσιαλ γκεστ στα "Μυστικά της Εδέμ"παίζοντας τον γιο της Νόρας και του Λουκά-δες Δρακουλάκη και Πετράκη-όπως γράφηκε ήδη σε καθημερινή εφημερίδα,δεν είναι όμως το παιδί που οι δύο τους απέκτησαν στην φετινή τηλεταινία που έριξε την αυλαία της σειράς.

Ο Λουκάς και η Νόρα απέκτησαν κόρη, την Ρεγγίνα όπως αποκλειστικά έχουμε γράψει και τον γιο θα τον αποκτήσουν στα νέα επεισόδια της δυνατής σειράς.




Κρινοντας λοιπον απο το Tv Zapping συμπεραινω οτι προκειται για το δευτερο παιδι που θα αποκτησουν οι Λουκας-Νορα και οχι για τον Αρη..... Μηπως υπαρχει καποιο αλλο πιο προσφατο δημοσιευμα που μου διαφευγει και αναφερεται στον Αρη???

Υ.Γ. Ζητω συγνωμη που προσθεσα το κειμενο και οχι το link αλλα υπηρχε τεχνικο προβλημα.... emmm


rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Αυγ 25, 2011 8:35 pm


Νομίζω μας είπαν οτι η προβολή στο μέλλον θα αφορά 15 χρόνια απ'το σήμερα. Αρα λογικά ο Θεοχάρης δεν μπορεί να παίξει το γιό που θα αποκτήσουν αργότερα ο Λουκάς και η Νόρα, αφού θα πρέπει να είναι νεώτερος από 15 χρονών, που είναι φανερό οτι ο εν λόγω ηθοποιός τα έχει ξεπεράσει προ πολλού! Αρα το πιθανοτερο είναι να παίξει τον ρόλο του Αρη όπως θα είναι 15 χρόνια αργότερα.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από rachel Πεμ Αυγ 25, 2011 9:14 pm

Jessie, το σκεφτηκα και εγω οτι ο ασπρομαλλης Θεοχαρης δεν θα μοιαζει με εφηβο...... αλλα με δεδομενο την περιπτωση της Νταιζης που διατηρει «Εδεμικη» συμφωνια με τον χρονο δηλαδη να μεγαλωνει ή να μικραινει αναλογα με την τροπη του σεναριου..... τιποτα δεν μ’ εκπλησσει πια σ΄αυτην την σειρα..... valen

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Αυγ 25, 2011 11:15 pm

Μιλάμε αυτό το ανέκδοτο όσο παλιώνει γίνεται καλύτερο!!! lmao
Όπως πάντα όμως θα προσπαθήσω να μπω στην παράλληλη λογική των σεναριογράφων και να λύσω το μυστήριο!!!
Σε δεκαπέντε χρόνια από τώρα, παρά τις διαψεύσεις του υπουργείου παδείας, οι Πανελλήνιες δεν θα έχουν καταργηθεί, αντίθετα θα έχουν ενταχθεί σε όλες τις τάξεις του Λυκείου, μη σας πω ότι οι μαθητές θα προετοιμάζονται ήδη από το δημοτικό... Το πρόγραμμα έχει ήδη αρχίσει να εφαρμόζεται πιλοτικά στην "Εδέμ" με εξαιρετικά αποτελέσματα, η μαθήτρια κατέληξε σερβητόρα, έγκυος και "τρελαμένη"!!! Παράλληλα προωθείτε η πιστή εφαρμογή της έκφρασης "έχασα χρόνια από τη ζωή μου" ή "μου έφαγες τη ζωή" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων, οι νεαροί μαθητές θα πηδάνε όχι μόνο τάξεις αλλά ολόκληρα χρονολογικά έτη! Κοιμάσε δέκα, ξυπνάς δεκατρία!!!
Αν σε όλα τα παραπάνω προσθέσουμε το γεγονός ότι οι μαθητές είνα οι πιο σκληρά εργαζόμενοι Έλληνες, καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι η νέα γενιά θα γεράσει πριν την ώρα της!!! Η Εδέμ μας προσφέρει μια μοναδική ευκαιρία να ατενήσουμε το μέλλον των παιδιών μας!!! Ευχαριστούμε Εδέμ!!

Υ.Γ. Δεν υποτίθεται ότι τα της τηλεταινίας είναι το τελευταίο μυστικό της Εδέμ;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ellie Πεμ Αυγ 25, 2011 11:18 pm

lmao lmao lmao
Θεα....Δεν θα πω τιποτα αλλο!!
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Πεμ Αυγ 25, 2011 11:34 pm

edem4ever έγραψε:Μιλάμε αυτό το ανέκδοτο όσο παλιώνει γίνεται καλύτερο!!! lmao
Όπως πάντα όμως θα προσπαθήσω να μπω στην παράλληλη λογική των σεναριογράφων και να λύσω το μυστήριο!!!
Σε δεκαπέντε χρόνια από τώρα, παρά τις διαψεύσεις του υπουργείου παδείας, οι Πανελλήνιες δεν θα έχουν καταργηθεί, αντίθετα θα έχουν ενταχθεί σε όλες τις τάξεις του Λυκείου, μη σας πω ότι οι μαθητές θα προετοιμάζονται ήδη από το δημοτικό... Το πρόγραμμα έχει ήδη αρχίσει να εφαρμόζεται πιλοτικά στην "Εδέμ" με εξαιρετικά αποτελέσματα, η μαθήτρια κατέληξε σερβητόρα, έγκυος και "τρελαμένη"!!! Παράλληλα προωθείτε η πιστή εφαρμογή της έκφρασης "έχασα χρόνια από τη ζωή μου" ή "μου έφαγες τη ζωή" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων, οι νεαροί μαθητές θα πηδάνε όχι μόνο τάξεις αλλά ολόκληρα χρονολογικά έτη! Κοιμάσε δέκα, ξυπνάς δεκατρία!!!
Αν σε όλα τα παραπάνω προσθέσουμε το γεγονός ότι οι μαθητές είνα οι πιο σκληρά εργαζόμενοι Έλληνες, καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι η νέα γενιά θα γεράσει πριν την ώρα της!!! Η Εδέμ μας προσφέρει μια μοναδική ευκαιρία να ατενήσουμε το μέλλον των παιδιών μας!!! Ευχαριστούμε Εδέμ!!

Υ.Γ. Δεν υποτίθεται ότι τα της τηλεταινίας είναι το τελευταίο μυστικό της Εδέμ;


lmao lmao lmao : respect :
Δεν έχω λόγια!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από giwta007 Πεμ Σεπ 01, 2011 12:06 pm



Από τις αγαπημένες μου σκηνές τους! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από evaki16 Πεμ Σεπ 01, 2011 3:38 pm

giwta007 έγραψε:

Από τις αγαπημένες μου σκηνές τους! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539

Ναι υπάρχει απίστευτη χημεία!!! Έχω σχολιάσει και εγώ σ'αυτό το βίντεο... (όχι που θα ΄φηνα) αλλά δεν περίμενα να εχει τις περισσότερες θετικές ψήφους!!!!

Ευχαριστούμε πολύ για το βίντεο και τις φανταστικές στιγμές που μας θύμισες!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Σεπ 01, 2011 8:56 pm

χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα αυτο με τον Θεοχαρη τωρα εδω το διαβασα!!!!
Και μαλλον θα ειναι ο Αρης και οχι ο γιος της νορας και του Λουκα.
Καπου διαβασα οτι καποιος απ τους ηρωες θα εμφανιστει με παραπανισια
κιλα μετα απο 15 χρονια!!Λετε να ειναι ο Λουκας με μπυροκοιλια;; χαχχαχαχα
Πολυ θα μου αρεσε αυτο!!Και η Νορα να του λεει να προσεχει!
Μπορει να ειναι και η Νορα,η οποια θαχει και δευτερη εγκυμοσυνη και δεν
θα μπορεσε να χασει τα κιλα!
Παντως την μονη που δεν μπορω να σκεφτω με κιλα παραπανω, ειναι η Ευα.
Ειναι τοσο αδυνατη που δεν μουρχεται!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Σεπ 01, 2011 9:04 pm

ΣΨ1 έγραψε:χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα αυτο με τον Θεοχαρη τωρα εδω το διαβασα!!!!
Και μαλλον θα ειναι ο Αρης και οχι ο γιος της νορας και του Λουκα.
Εχω μια απορια πανω σε αυτο...Ο Αρης δεν ειναι ενα μελαχρινο παιδακι - καλα ως εδω - με καταμαυρα ματια;;;;Ο Θεοχαρης αν δεν κανω λαθος δεν εχει ανοιχτοχρωμα ματια;;;;;Βεβαια μπορει να φοραει φακους ή μετα απο 15 χρονια να εχει ανακαλυφθει τροπος για να μπορει κανεις να αλλαξει το χρωμα των ματιων του...Αν ηθελαν οπωσδηποτε καποιον απο το Just the 2 of us ας επαιρναν καποιον με μαυρα ματια... lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Σεπ 01, 2011 9:23 pm

dm10811 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα αυτο με τον Θεοχαρη τωρα εδω το διαβασα!!!!
Και μαλλον θα ειναι ο Αρης και οχι ο γιος της νορας και του Λουκα.
Εχω μια απορια πανω σε αυτο...Ο Αρης δεν ειναι ενα μελαχρινο παιδακι - καλα ως εδω - με καταμαυρα ματια;;;;Ο Θεοχαρης αν δεν κανω λαθος δεν εχει ανοιχτοχρωμα ματια;;;;;Βεβαια μπορει να φοραει φακους ή μετα απο 15 χρονια να εχει ανακαλυφθει τροπος για να μπορει κανεις να αλλαξει το χρωμα των ματιων του...Αν ηθελαν οπωσδηποτε καποιον απο το Just the 2 of us ας επαιρναν καποιον με μαυρα ματια... lmao

Tωρα τι να σου πω,οτι δεν εχεις δικιο;;;;Χιλια δικια εχεις!!
Αλλα μωρε θα πουμε οτι μοιαζει σε μια μακρινη θεια του Λουκα ή ακομα
και στην Αντιγονη χαχαχχαχαχαχα μαμα της Νταιζης,λεμε τωρα μαμα,
που ειναι και καταξανθη!Σε καλυψα καθολου;;;

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Σεπ 01, 2011 9:33 pm

ΣΨ1 έγραψε:
dm10811 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα αυτο με τον Θεοχαρη τωρα εδω το διαβασα!!!!
Και μαλλον θα ειναι ο Αρης και οχι ο γιος της νορας και του Λουκα.
Εχω μια απορια πανω σε αυτο...Ο Αρης δεν ειναι ενα μελαχρινο παιδακι - καλα ως εδω - με καταμαυρα ματια;;;;Ο Θεοχαρης αν δεν κανω λαθος δεν εχει ανοιχτοχρωμα ματια;;;;;Βεβαια μπορει να φοραει φακους ή μετα απο 15 χρονια να εχει ανακαλυφθει τροπος για να μπορει κανεις να αλλαξει το χρωμα των ματιων του...Αν ηθελαν οπωσδηποτε καποιον απο το Just the 2 of us ας επαιρναν καποιον με μαυρα ματια... lmao

Tωρα τι να σου πω,οτι δεν εχεις δικιο;;;;Χιλια δικια εχεις!!
Αλλα μωρε θα πουμε οτι μοιαζει σε μια μακρινη θεια του Λουκα ή ακομα
και στην Αντιγονη χαχαχχαχαχαχα μαμα της Νταιζης,λεμε τωρα μαμα,
που ειναι και καταξανθη!Σε καλυψα καθολου;;;
Μμμμ,ενταξει δεν θα επιμεινω... Razz Αλλα για να πω την αληθεια θα προτιμουσα ενα πυρηνικο ατυχημα που ειχε ως αποτελεσμα να αλλαξει δραστικα το dna του Αρη και να τον κανει αλλο ανθρωπο...Ξερεις εχει περισσοτερο σασπενς ετσι...Αλλα τι να κανω θα συμβιβαστω!!! lmao lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Τετ Σεπ 07, 2011 9:35 am

Θέλω να τους δω να πειράζονται για το πως είναι καλύτερα να νανουρίσουν τη μικρή (και τέτοια σχετικά τέλως πάντων)Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 785868 !
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από evaki16 Τετ Σεπ 07, 2011 3:45 pm

marakii έγραψε:Θέλω να τους δω να πειράζονται για το πως είναι καλύτερα να νανουρίσουν τη μικρή (και τέτοια σχετικά τέλως πάντων)Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 785868 !

Ναι πλάκα θα χει... να τσακώνονται για το τι φορμάκια θα της φορέσουν.... τι κρέμα θα φάει (μπισκότο ή φρουτόκρεμα) με ποιό τραγούδι να την νανουρίσουν και όλα αυτά τα σχετικά όπως λες και εσύ....!!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 681539
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 36 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Σεπ 07, 2011 3:57 pm

ειδα τη διαφημιση του ζαπινγκ που θα κυκλοφορησει, και στο ενθετο προσεξα οτι λεει κατι οτι ο λουκας θα ερθει πιο κοντα με το γιο του, και εχει φωτο της νταιζη, τωρα τι εννοει, δεν ξερω, ελπιζω να ειναι για καλο παντως... flower οσο ια τις σκηνες που λετε, και εγω ευχομαι να δουμε τετοιες γλυκες σκηνες με φορμακια, αλλα και ναζια απο τη μικρη.... Love! inlove inlove
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 36 από 39 Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης