Νόρα - Λουκάς

Σελίδα 37 από 39 Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Τετ Σεπ 07, 2011 6:59 pm

evaki16 έγραψε:
marakii έγραψε:Θέλω να τους δω να πειράζονται για το πως είναι καλύτερα να νανουρίσουν τη μικρή (και τέτοια σχετικά τέλως πάντων) !

Ναι πλάκα θα χει... να τσακώνονται για το τι φορμάκια θα της φορέσουν.... τι κρέμα θα φάει (μπισκότο ή φρουτόκρεμα) με ποιό τραγούδι να την νανουρίσουν και όλα αυτά τα σχετικά όπως λες και εσύ....!!!!!

Αχ κι εγώώώώώώώώ!!!!! inlove inlove inlove
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τετ Σεπ 07, 2011 8:53 pm

trelli petrakitsa έγραψε:
evaki16 έγραψε:
marakii έγραψε:Θέλω να τους δω να πειράζονται για το πως είναι καλύτερα να νανουρίσουν τη μικρή (και τέτοια σχετικά τέλως πάντων) !

Ναι πλάκα θα χει... να τσακώνονται για το τι φορμάκια θα της φορέσουν.... τι κρέμα θα φάει (μπισκότο ή φρουτόκρεμα) με ποιό τραγούδι να την νανουρίσουν και όλα αυτά τα σχετικά όπως λες και εσύ....!!!!!

Αχ κι εγώώώώώώώώ!!!!!

Επίσης θέλω να τους βλέπω όλους μαζί βόλτα στο πάρκο και φυσικάα ζουζουνιές ανάμεσα σε ΛουκαΝοράκια!!
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Την / Το Σαβ Σεπ 10, 2011 12:24 pm

Σελω να τσαναδω την Ρεγγινουλα!
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Κυρ Σεπ 11, 2011 6:58 pm

δεν μπορώ να πιστέψω ότι φτάσαμε ως εδώ Matakia ....ότι πέρασε τόσος πολύς καιρός....όχι δεν μου ήρθε ουρανοκατέβατη αυτή η σκέψη Razz κοιτούσα χθες κάτι πολύ παλιές εικονοδημιουργίες -από αρχές 2ου κύκλου- που εικόνιζαν τα λουκανοράκια να φιλιούνται (κατα τη σκηνή στο μάγουλο) αλλά τα φοβερά παιδιά που επεξεργάζονταν τις φωτογραφίες τους έκαναν να ''φαίνεται'' πως φιλιούνται στο στόμα.... sisi Love!
όσο θυμάμαι πόσο λιώναμε και τρελαινόμασταν με οποιοδήποτε άγγιγμα,με οποιαδήποτε ''κεραυνοβόλα'' ματιά και πόσο τη σχολιάζαμε..........πόσα τόπικ Νόρα-Λουκάς είναι στο αρχείο............τι ωραίες παρε'ί'στικες στιγμές που ζήσαμε inlove
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από marakii Την / Το Κυρ Σεπ 11, 2011 8:24 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:δεν μπορώ να πιστέψω ότι φτάσαμε ως εδώ ....ότι πέρασε τόσος πολύς καιρός....όχι δεν μου ήρθε ουρανοκατέβατη αυτή η σκέψη Razz κοιτούσα χθες κάτι πολύ παλιές εικονοδημιουργίες -από αρχές 2ου κύκλου- που εικόνιζαν τα λουκανοράκια να φιλιούνται (κατα τη σκηνή στο μάγουλο) αλλά τα φοβερά παιδιά που επεξεργάζονταν τις φωτογραφίες τους έκαναν να ''φαίνεται'' πως φιλιούνται στο στόμα....
όσο θυμάμαι πόσο λιώναμε και τρελαινόμασταν με οποιοδήποτε άγγιγμα,με οποιαδήποτε ''κεραυνοβόλα'' ματιά και πόσο τη σχολιάζαμε..........πόσα τόπικ Νόρα-Λουκάς είναι στο αρχείο............τι ωραίες παρε'ί'στικες στιγμές που ζήσαμε

ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ!
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από zouz0unii Την / Το Δευ Σεπ 12, 2011 10:23 pm

ΚΙ ΕΓΩ...!! ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....!! Κι όπως έγραψα σε ένα βιντεάκι της Στελλίνας αν θυμάμαι καλά... Μετα τον Ρωμαιο και την Ιουλιετα τον Στρατο και την Ρεγγινα (οχι τη μικρη μας πριγκιπισσα αλλα της Βερας) Χαραζεται με Ανεξιτιλο αν θελετε μαρκαδορο και η Αγαπη των δυο αυτων παιδιων της Νορας και του Λουκα...!!!! Τους βλέπαμε και θα τους βλέπουμε πάντα Μαζι...!!!! Heart2
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Δημοσίευση από fay Την / Το Πεμ Οκτ 13, 2011 8:18 pm

Μετά από τόσο καιρό νομίζω ότι αξίζει να γραφτεί κάτι να ζωντανέψει αυτό το τόπικ που κυριολεκτικά έχει νεκρώσει. Ο λόγος η σημερινή σκηνή που είδαμε επιτέλους το αγαπημένο ζευγάρι να θυμίζει και πάλι ζευγάρι και μάλιστα ερωτευμένο όσο ποτέ. Ήταν φανερό ότι ο Λουκάς από τότε που γεννήθηκε η κόρη του έδειχνε να παραμελεί τη Νόρα κι αυτό που χρειάζεται μια γυναίκα μετά την εγκυμοσύνη και τη γέννα είναι να νιώσει και πάλι γυναίκα και όχι μόνο μητέρα. Ο Λουκάκος έδειχνε να το έχει ξεχάσει μέσα στην ευτυχία του για το μωρό τους αλλά ευτυχώς ήταν αρκετό ένα παράπονο της Νόρας για να επανορθώσει. Θυμήθηκα παλιές αγαπημένες στιγμές που τις είχαμε ξεχάσει γιατί από το γάμο τους και μετά δεν τους είχαμε δει σε τρυφερές σκηνές εκτός από τον αποχαιρετισμό τους όταν ο Λουκάς έφευγε για να συναντήσει το Μπέλλο. Τελικά όσο κι αν τους έχουν κάψει αναλώνοντάς τους σε ανούσιες σκηνές και γελοίες καταστάσεις η άτιμη η χημεία δεν κρύβεται και μας έδωσαν πάλι μια πολύ γλυκιά και τρυφερή σκηνή γιατί ακόμη και με ένα δίλεπτο μπορούν να κάνουν θαύματα. Ελπίζω να δούμε κι άλλες τέτοιες σκηνούλες να ζωντανέψει και το τόπικ. Ακούτε εσείς οι από πάνω; Χρωστάτε πολλά στα Λουκανοράκια, μην τα παραμελείτε άλλο.
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από koukoumfkos Την / Το Πεμ Οκτ 13, 2011 9:23 pm

fay έγραψε:Μετά από τόσο καιρό νομίζω ότι αξίζει να γραφτεί κάτι να ζωντανέψει αυτό το τόπικ που κυριολεκτικά έχει νεκρώσει. Ο λόγος η σημερινή σκηνή που είδαμε επιτέλους το αγαπημένο ζευγάρι να θυμίζει και πάλι ζευγάρι και μάλιστα ερωτευμένο όσο ποτέ. Ήταν φανερό ότι ο Λουκάς από τότε που γεννήθηκε η κόρη του έδειχνε να παραμελεί τη Νόρα κι αυτό που χρειάζεται μια γυναίκα μετά την εγκυμοσύνη και τη γέννα είναι να νιώσει και πάλι γυναίκα και όχι μόνο μητέρα. Ο Λουκάκος έδειχνε να το έχει ξεχάσει μέσα στην ευτυχία του για το μωρό τους αλλά ευτυχώς ήταν αρκετό ένα παράπονο της Νόρας για να επανορθώσει. Θυμήθηκα παλιές αγαπημένες στιγμές που τις είχαμε ξεχάσει γιατί από το γάμο τους και μετά δεν τους είχαμε δει σε τρυφερές σκηνές εκτός από τον αποχαιρετισμό τους όταν ο Λουκάς έφευγε για να συναντήσει το Μπέλλο. Τελικά όσο κι αν τους έχουν κάψει αναλώνοντάς τους σε ανούσιες σκηνές και γελοίες καταστάσεις η άτιμη η χημεία δεν κρύβεται και μας έδωσαν πάλι μια πολύ γλυκιά και τρυφερή σκηνή γιατί ακόμη και με ένα δίλεπτο μπορούν να κάνουν θαύματα. Ελπίζω να δούμε κι άλλες τέτοιες σκηνούλες να ζωντανέψει και το τόπικ. Ακούτε εσείς οι από πάνω; Χρωστάτε πολλά στα Λουκανοράκια, μην τα παραμελείτε άλλο.
Συμφωνώ απολύτως!
Και ειδικότερα στην τελευταία πρόταση! : respect :
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Πεμ Οκτ 13, 2011 11:21 pm

fay έγραψε:Μετά από τόσο καιρό νομίζω ότι αξίζει να γραφτεί κάτι να ζωντανέψει αυτό το τόπικ που κυριολεκτικά έχει νεκρώσει. Ο λόγος η σημερινή σκηνή που είδαμε επιτέλους το αγαπημένο ζευγάρι να θυμίζει και πάλι ζευγάρι και μάλιστα ερωτευμένο όσο ποτέ. Ήταν φανερό ότι ο Λουκάς από τότε που γεννήθηκε η κόρη του έδειχνε να παραμελεί τη Νόρα κι αυτό που χρειάζεται μια γυναίκα μετά την εγκυμοσύνη και τη γέννα είναι να νιώσει και πάλι γυναίκα και όχι μόνο μητέρα. Ο Λουκάκος έδειχνε να το έχει ξεχάσει μέσα στην ευτυχία του για το μωρό τους αλλά ευτυχώς ήταν αρκετό ένα παράπονο της Νόρας για να επανορθώσει. Θυμήθηκα παλιές αγαπημένες στιγμές που τις είχαμε ξεχάσει γιατί από το γάμο τους και μετά δεν τους είχαμε δει σε τρυφερές σκηνές εκτός από τον αποχαιρετισμό τους όταν ο Λουκάς έφευγε για να συναντήσει το Μπέλλο. Τελικά όσο κι αν τους έχουν κάψει αναλώνοντάς τους σε ανούσιες σκηνές και γελοίες καταστάσεις η άτιμη η χημεία δεν κρύβεται και μας έδωσαν πάλι μια πολύ γλυκιά και τρυφερή σκηνή γιατί ακόμη και με ένα δίλεπτο μπορούν να κάνουν θαύματα. Ελπίζω να δούμε κι άλλες τέτοιες σκηνούλες να ζωντανέψει και το τόπικ. Ακούτε εσείς οι από πάνω; Χρωστάτε πολλά στα Λουκανοράκια, μην τα παραμελείτε άλλο.

: respect : Υποκλίνομαι στον σχολιασμό σου και συμφωνώ και γω απόλυτα με την σειρά μου! Μακάρι να συνεχίσουν έτσι σε γενικές γραμμές Love!
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : http://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Δημοσίευση από Lisa Nova Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 3:13 pm

Πριν λίγο είχε επανάληψη το επεισόδιο της Παρασκευής (επ.608) στο MEGA Κύπρου. Ανέβασα τη Λουκανορική σκηνή που θα προβληθεί στην Ελλάδα αύριο. Δεν είχα χρόνο να βάλω το DvD να γράφει γι'αυτο το έγραψα με τη camera μου. Για όσους θέλουν να δουν τη σκηνή, ορίστε ένα κομμάτι της. ;D

Σπόιλερ:

Υ.Γ Ως συνήθως μας το κόψαν εκεί που άρχιζε το καλό. gibbs Πάντως εμένα μου φάνηκε να ήθελε το Νοράκι..... sfyr ^^
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Limassol

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 4:10 pm

Eυχαριστουμε πολυ!!! Αν και δεν ειχε ενταση με δυσκολια ακουγα...Παντως ωραια η σκηνη...Δηλαδη εκει την εκοψαν? Τιποτα αλλο δεν εδειξαν ε? Σιγα μην εδειχναν... hahano
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από Lisa Nova Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 4:29 pm

tzibirdika έγραψε:Eυχαριστουμε πολυ!!! Αν και δεν ειχε ενταση με δυσκολια ακουγα...Παντως ωραια η σκηνη...Δηλαδη εκει την εκοψαν? Τιποτα αλλο δεν εδειξαν ε? Σιγα μην εδειχναν... hahano

Δυστυχώς εκει την κόψαν Rolling Eyes .... Μπορεί να συνεχίζεται στο σημερινό επεισόδιο αλλά πολύ το αμφιβάλω. wall
Όσο για τον ήχο, έπρεπε να μεγάλωνα τη φωνή στη τηλεόραση αλλα δεν προλάβαινα...δεν ήξερα καν ότι θα βάζαν επανάληψη σήμερα. Neutral
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 4:32 pm

Αμα συνεχιστει ενημερωσε μας... )) Δεν πειραζει αρκει που την ανεβασες! Ευχαριστουμε και παλι!
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 4:33 pm

Δεν πειράζει καλέ, ευχαριστούμε πολύ πολύ που την ανέβασες! flower

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 5:11 pm

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το βιντεάκι, η σκηνή είναι πάρα πολύ γλυκιά και μακάρι να συνεχίζεται... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 5:26 pm

Αχου, τι ομορφη , και χαριτωμενη σκηνη, μαακαρι να βλεεπαμε και αλλες τετοιες πιο συχνα, και φυσικα σε ευχαριστουμε παρα παρα πολυ για τον κοπο σου... Palamakia : thanks : Gioupi
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από xalkate Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:24 pm

κοριτσια απο οτι ειδα στο ιnternet εχει και συνεχεια....! ^^

xalkate
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:28 pm

xalkate έγραψε:κοριτσια απο οτι ειδα στο ιnternet εχει και συνεχεια....! ^^

Σε ποιο σάιτ , γιατί στο μέγκα τζίφος

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Lisa Nova Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:29 pm

Όντως έχει και συνέχεια η σκηνή ^^ ... είναι πιο καυτή αλλά μικρή γμτ Rolling Eyes ... Έχει και μια σκηνη στο τέλος του επεισοδίου στο γραφείο τους, αλλά είναι παραπάνω αστεία... Γενικά το σημερινό επεισόδιο έχει ωραίες λουκανορικές σκηνούλες. Razz

Υ.Γ Μα ρε Νικόλα, Mmm πάνω στο καλύτερο τα έκοψες τα παιδιά..... sfyr xm
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από evaggelia* Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:38 pm

Lisa Nova έγραψε:Όντως έχει και συνέχεια η σκηνή ^^ ... είναι πιο καυτή αλλά μικρή γμτ Rolling Eyes ... Έχει και μια σκηνη στο τέλος του επεισοδίου στο γραφείο τους, αλλά είναι παραπάνω αστεία... Γενικά το σημερινό επεισόδιο έχει ωραίες λουκανορικές σκηνούλες. Razz

Υ.Γ Μα ρε Νικόλα, Mmm πάνω στο καλύτερο τα έκοψες τα παιδιά..... sfyr xm

ευχαριστουμε πολυ για το videaki!!! και ανυπομονουμε για αυτες τις σκηνες αν και δεν το βλεπω να τις δουμε συντομα γιατι παλι σημερα μισο ηταν το επεισοδιο Aww

Υ.Σ. τελεια υπογραφη.... inlove
evaggelia*
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Ασχολίες : πολλα και διαφορα

Δημοσίευση από xalkate Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:40 pm

εγω βλεπω http://webtv.pk/channel-mega-web-tv,-watch-online-mega-tv,-mega-tv-channel-live.html εδω τα επεισοδια τησ κυπρου live! ξεκιναει 7και 20! μονο μη το δοκιμασεισ ταυτοχρονα με τα εδω επεισοδια γιατι εγω τουλαχιστον εχω μπερδευτει! δεν ξερω σε πιο σημειο ακριβωσ βρισκομαι! sisi

xalkate
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:48 pm

καταρχην ευχαριστουμε παρα πολυ για ολες τις πληροφοριες και παλι, και εγω ανυπομονω να δω τετοιες σκηνες, εστω και λιγης διαρκειας... sisi ^^ μου φαινεται, οτι το εχουν παρει ζεστα το θεμα με το αδερφακι για τη ρεγγινα, και το βλεπω να ερχεται συντομα... ^^ ^^
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από xalkate Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:52 pm

εμμμμ βασικα ο λουκασ το εχει παρει πολυυυυ ζεστα! sisi και καλα κανει θα μου πεισ! εεε η νορα κανει ακομη τη δυσκολη!

xalkate
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 8:54 pm

αυτο βλεπω και εγω, αλλα που θα παει, ο λουκας εχει πιο <<γερα>>επιχειρηματα, και πειθω, οποτε θα υποκυψει το νορακι... Yess ^^
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Lisa Nova Την / Το Δευ Νοε 14, 2011 9:33 pm

Απλώς να προσθέσω ότι απο το σημερινό επεισόδιο και μετά το Νοράκι δε θα ξαναπατήσει στο γραφείο όταν ο Λουκάς θα είναι εκεί ^^ sfyr Ο Λουκάκος έχει αγριες διαθέσεις Razz
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 37 από 39 Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης