Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

+37
tzibirdika
amcy
zeta88
roria
evaki16
Δ.Μπέλλος
feggaropetra
brunakos
anneliz_333
$ofi@ loukakos + nora
afroditi_norakii
Kornilia_Petrakitsa
Antigoni!
tweetyedem
nadiap
nefelik
Mikaella
Clarabelle
noraki_love_97
taradoula
stephanos13
ProudMaslowqueen
l_aquila
alex1
loukasnora
mariavenetifoka
ntina fan
ΣΨ1
fay66
space
Eya-8ea
JESSIE
trelli petrakitsa
Caroline
marakii
Dorina <3 Πέτρος
elenh
41 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από elenh Σαβ Μάης 28, 2011 4:47 pm

Το συγκεκριμένο ερώτημα νομίζω το έχουμε πολλοί, γι'αυτό δημιούργησα και αυτό το τόπικ για να ανταλλάξουμε τις απόψεις μας, σχετικά με το ποιος είναι ο μυστηριώδης τύπος που υποδύεται ο Γ.Κυρίτσης. Θα επανέλθω με την άποψή μου! Περιμένω τις δικές σας! Jump

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Μάης 28, 2011 5:11 pm

Πιστεύω πως ο μονος που θα μπορούσε να είναι, είναι ο Αραβαντινος.
Γιατί Επισκέπτετε το μαιευτήριο προφανως για να δει το εγγόνη του.
Και πιστευω πως απειλησε την Αντιγόνη να μην αποκαλύψει που υποτίθεται πως βρισκόταν το πτώμα του για να μην εκτεθουν η Νόρα και ο Λουκάς.
ε και δεν πρέπει να έχει ιδιαίετρη συμπάθεια στην Αντιγονάρα...εξαιτιάς της υποτιθεται πως τον έφαγαν.
Το μονό σίγουρο είναι πως είναι κάποιος από το παρελθόν και απο αυτη την παρέα για αυτο και ο Πέτρος με την εμφανιή του παθαίνει έμφραγμα.
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 5:14 pm

Και εγώ αυτό πιστεύω και από το δημοσιεύμα που έγραφε για όταν εμφανιστεί στον Πέτρο ''λες και είδε φάντασμα'' λογικά τον Αραβαντινό θα παίζει αλλά χωρίς να είμαι και σίγουρη....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από elenh Σαβ Μάης 28, 2011 5:27 pm

Συμφωνώ μαζί σας αλλά θα ήταν πολύ κουφό να εμφανιστεί ένας νεκρός που και εμείς οι ίδιοι έχουμε δει να σκοτώνεται από τον εφιάλτη της Εριέττας. Εγώ πιστέυω πως είναι ο φωτογράφος της περιβόιτης [sorry για το ορθογραφικό! ] φωτογραφίας και πως μπορεί να έχει ένα αντίγραφο του χαρτιού με τις παράνομες δουλειές της παλιάς παρέας γι' αυτό παθαίνει και εγκεφαλικό ο Ρούσσος. Και είναι σίγουρα αυτός που απειλούσε την Αντογόνη να μην αποκαλύψει τον τάφο του Αραβαντινού, γιατί ήθελε να προστατέψει Λουκά και Νόρα από ενδεχόμενο διασσυρμό, αφού είχε έτοιμη και εύκολη λύση. Efxi
Άλλοστε, μην ξεχνάμε πως η Νταίζη είχε πει:"Το κλειδί σε αυτή την ιστορία είναι η φωτογραφία-ποιος τους τραβάει?" Το ερώτημα αυτό τους απασχόλησε όλους. Τίποτα λοιπόν δεν είναι τυχαίο... Wink

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Μάης 28, 2011 5:36 pm

elenh έγραψε:Συμφωνώ μαζί σας αλλά θα ήταν πολύ κουφό να εμφανιστεί ένας νεκρός που και εμείς οι ίδιοι έχουμε δει να σκοτώνεται από τον εφιάλτη της Εριέττας. Εγώ πιστέυω πως είναι ο φωτογράφος της περιβόιτης [sorry για το ορθογραφικό! ] φωτογραφίας και πως μπορεί να έχει ένα αντίγραφο του χαρτιού με τις παράνομες δουλειές της παλιάς παρέας γι' αυτό παθαίνει και εγκεφαλικό ο Ρούσσος. Και είναι σίγουρα αυτός που απειλούσε την Αντογόνη να μην αποκαλύψει τον τάφο του Αραβαντινού, γιατί ήθελε να προστατέψει Λουκά και Νόρα από ενδεχόμενο διασσυρμό, αφού είχε έτοιμη και εύκολη λύση. Efxi
Άλλοστε, μην ξεχνάμε πως η Νταίζη είχε πει:"Το κλειδί σε αυτή την ιστορία είναι η φωτογραφία-ποιος τους τραβάει?" Το ερώτημα αυτό τους απασχόλησε όλους. Τίποτα λοιπόν δεν είναι τυχαίο... Wink
Ελένη μου και γω το σκεφτηκα αλλα πιστευω πως δεν στεκει γιατι
1.τι δουλεια έχει να χαζευει το παιδι του Λουκά?
2.Καποιον θυμίζει στην Εριέττα και η Εριέττα στον εφιάλτη έχει δει μόνο έξι των οποιων τα ονόματα είναι γνωστα.
3.το ενδεχόμενο της νεκραναστασης παίζει και μάλιστα πολύ, αλλωστε το 'χουμε ξανα δει στη Βέρα.
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Μάης 28, 2011 5:37 pm

marakii έγραψε:Και εγώ αυτό πιστεύω και από το δημοσιεύμα που έγραφε για όταν εμφανιστεί στον Πέτρο ''λες και είδε φάντασμα'' λογικά τον Αραβαντινό θα παίζει αλλά χωρίς να είμαι και σίγουρη....
Σίγουρα για μενα είναι κάποιος που θεωρείται νεκρός. Εξου και η αντιδραση του Πέτρου. Συμφωνω.
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από elenh Σαβ Μάης 28, 2011 5:43 pm

Dorina <3 Πέτρος έγραψε:
elenh έγραψε:Συμφωνώ μαζί σας αλλά θα ήταν πολύ κουφό να εμφανιστεί ένας νεκρός που και εμείς οι ίδιοι έχουμε δει να σκοτώνεται από τον εφιάλτη της Εριέττας. Εγώ πιστέυω πως είναι ο φωτογράφος της περιβόιτης [sorry για το ορθογραφικό! ] φωτογραφίας και πως μπορεί να έχει ένα αντίγραφο του χαρτιού με τις παράνομες δουλειές της παλιάς παρέας γι' αυτό παθαίνει και εγκεφαλικό ο Ρούσσος. Και είναι σίγουρα αυτός που απειλούσε την Αντογόνη να μην αποκαλύψει τον τάφο του Αραβαντινού, γιατί ήθελε να προστατέψει Λουκά και Νόρα από ενδεχόμενο διασσυρμό, αφού είχε έτοιμη και εύκολη λύση. Efxi
Άλλοστε, μην ξεχνάμε πως η Νταίζη είχε πει:"Το κλειδί σε αυτή την ιστορία είναι η φωτογραφία-ποιος τους τραβάει?" Το ερώτημα αυτό τους απασχόλησε όλους. Τίποτα λοιπόν δεν είναι τυχαίο... Wink
Ελένη μου και γω το σκεφτηκα αλλα πιστευω πως δεν στεκει γιατι
1.τι δουλεια έχει να χαζευει το παιδι του Λουκά?
2.Καποιον θυμίζει στην Εριέττα και η Εριέττα στον εφιάλτη έχει δει μόνο έξι των οποιων τα ονόματα είναι γνωστα.
3.το ενδεχόμενο της νεκραναστασης παίζει και μάλιστα πολύ, αλλωστε το 'χουμε ξανα δει στη Βέρα.

Κοίτα..
1. μπορεί να χαζεύει τα μωρά γιατί ίσως 8έλει να βεβαιωθεί πως η γέννα πήγε καλά
2.δεν είναι απαραίτητο να είναι από τον εφιάλτη αλλά να ήταν κάποιος συνεργάτης της παλιάς παρέας για τις "εξωτερικές δουλειές" και η Εριέττα να τον θυμάται αμιδρά.--> άλλος ένας λόγος να πάει να δει ότι το μωρό του αδελφού της, την οποία έζησε μικρή, είναι κάλα.
3. μιας και το ανέφερες, επειδή έχουμε ξαναδεί νεκρανάσταση, θα ήταν βαρετό να το ξαναδούμε... ))

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 5:45 pm

Και αυτό που λέει η Ελένη δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά το οτί ο Αραβαντινός δεν βρέθηκε στον τάφο και αυτό που είχα πει στο προηγούμενο ποστ κινεί τις υποψίες .... Αλλά έχω και κάποιες απορίες...Αν είναι όντως ο Αραβαντινός σε περίπτωση που δεν σκοτώθηκε και απλά χτυπήθηκε πως ξέφυγε , ή τότε παρέα αφού τον σκότωσε τπν άφησε εκεί κατάχαμα ??...Όπως και να έχει μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα εξέλιξη.....

Α και κάτι ακόμη πρν αρχίσει ο 3ος κύκλος των Μυστικών , πριν μαθευτεί οτί ο Λουκάς δεν είναι παιδί του Βενέτη και αδελφός της Έρης ένα δημοσίεμα έλεγε οτί θα εμφανιστεί ο πατέρας του , τότε εγώ πίστευα οτί έλεγε για το Βενέτη , αλλά μήπως τελικά αυτό εννοούσε τον Αραβαντινό......

Τωρα όλα αυτά απλές υποψίες είναι που μπορεί και να μην ισχύουν... Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός 99687
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από elenh Σαβ Μάης 28, 2011 5:49 pm

marakii έγραψε:Και αυτό που λέει η Ελένη δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά το οτί ο Αραβαντινός δεν βρέθηκε στον τάφο και αυτό που είχα πει στο προηγούμενο ποστ κινεί τις υποψίες .... Αλλά έχω και κάποιες απορίες...Αν είναι όντως ο Αραβαντινός σε περίπτωση που δεν σκοτώθηκε και απλά χτυπήθηκε πως ξέφυγε , ή τότε παρέα αφού τον σκότωσε τπν άφησε εκεί κατάχαμα ??...Όπως και να έχει μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα εξέλιξη.....

Α και κάτι ακόμη πρν αρχίσει ο 3ος κύκλος των Μυστικών , πριν μαθευτεί οτί ο Λουκάς δεν είναι παιδί του Βενέτη και αδελφός της Έρης ένα δημοσίεμα έλεγε οτί θα εμφανιστεί ο πατέρας του , τότε εγώ πίστευα οτί έλεγε για το Βενέτη , αλλά μήπως τελικά αυτό εννοούσε τον Αραβαντινό......

Τωρα όλα αυτά απλές υποψίες είναι που μπορεί και να μην ισχύουν... Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός 99687

Ίσως το πτώμα το εξαφάνισε ο "μυστήριος" γιατί δεν ήθελε να ταλαιπωρεί Λουκά-Νόρα και βρήκε την ευκαιρία όταν ο τάφος έμεινε αφύλακτος, αφού ήξερε τι θα κάνει ο Πέτρος... Και όπως έγραψα και παραπάνω.. ίσως έχει το έγγραφο με τις παράνομες δουλειές..

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 5:54 pm

elenh έγραψε:
marakii έγραψε:Και αυτό που λέει η Ελένη δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά το οτί ο Αραβαντινός δεν βρέθηκε στον τάφο και αυτό που είχα πει στο προηγούμενο ποστ κινεί τις υποψίες .... Αλλά έχω και κάποιες απορίες...Αν είναι όντως ο Αραβαντινός σε περίπτωση που δεν σκοτώθηκε και απλά χτυπήθηκε πως ξέφυγε , ή τότε παρέα αφού τον σκότωσε τπν άφησε εκεί κατάχαμα ??...Όπως και να έχει μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα εξέλιξη.....

Α και κάτι ακόμη πρν αρχίσει ο 3ος κύκλος των Μυστικών , πριν μαθευτεί οτί ο Λουκάς δεν είναι παιδί του Βενέτη και αδελφός της Έρης ένα δημοσίεμα έλεγε οτί θα εμφανιστεί ο πατέρας του , τότε εγώ πίστευα οτί έλεγε για το Βενέτη , αλλά μήπως τελικά αυτό εννοούσε τον Αραβαντινό......

Τωρα όλα αυτά απλές υποψίες είναι που μπορεί και να μην ισχύουν... Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός 99687

Ίσως το πτώμα το εξαφάνισε ο "μυστήριος" γιατί δεν ήθελε να ταλαιπωρεί Λουκά-Νόρα και βρήκε την ευκαιρία όταν ο τάφος έμεινε αφύλακτος, αφού ήξερε τι θα κάνει ο Πέτρος... Και όπως έγραψα και παραπάνω.. ίσως έχει το έγγραφο με τις παράνομες δουλειές..

Nαι αλλά από τη μια τι δεν ήθελε να τους ταλαιπωρεί και εξαφάνσε το πτώμα γνωρίζοντας οτί έστι τα παιδιά χάνουν και ο Λουκάς χάνει και την άδειά του.....Με βάση το δημοσίευμα που ανέφερα πιστεύω οτί είναι ο Αραβαντινός αλλά δεν αποκλείω τίποτα...... Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός 99687
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Μάης 28, 2011 5:55 pm

Εγω πιστευω και είμαι απόλυτα σίγουρη πως το πτώμα δεν ήταν ποτέ εκεί οπου υπεδιξε η Αντιγόνη.
Παιδια όλες οι απόψιες στεκουν...αλλα όλα αυτα είναι ικασιες...δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουρια.
Υ.Γ. αν υποθεσουμε πως είναι ο ''φωτογράφος'' γαιτι να βάλει την Αντιγόνη να πουλήσει την Εδεμ στην Ευα....?
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μάης 28, 2011 7:10 pm

Ο Αραβαντινός. Επειδή έβλεπα φανατικά Βέρα θυμάμαι πολύ έντονα την ιστορία με τον Άγγελο και την συγκρίνω με αυτήν.
Επίσης πιστεύω ότι η Εριέττα θυμόταν ότι από κάπου έχει δει τον Λουκά, έτσι θυμάται και τον πατέρα της.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Σαβ Μάης 28, 2011 7:46 pm

Ο Αραβαντινός είναι, είμαι σίγουρη!!! ;D
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από JESSIE Σαβ Μάης 28, 2011 8:06 pm

Τώρα μου ήρθε μιά άλλη σκεψη: Μήπως αυτός ο έμπιστος λογιστής, που πήγε να δεί ο Ηλίας, που του είπε και τα πάντα για την παλιά παρέα, δεν πέθανε τελικά, και το είπε έτσι ο Ηλίας για να μην κινήσει υποψίες? Μήπως συνεργάζονται αυτοί οι δύο? αυτός ο λογιστής μπορεί να χρησιμοποιήθηκε και για να τραβήξει τη φωτογραφία, και ήξερε τις ύποπτες συναλλαγές όλων τους, οπότε δικαιολογείται ο πανικός του Ρούσσου όταν εμφανίστηκε μπροστά του, ενώ τον θεωρούσε πεθαμένο, απ'τα λεγόμενα του Ηλία..... Επίσης έτσι δικαιολογείται και το ότι τον είδε η Εριέττα να μιλάει με τον παπού της....
Τώρα γιατί ο λογιστής να ενδιαφερθεί να πάει στο μαιευτήριο, είναι άλλη ιστορία. Μήπως ο Αραβαντινός ήταν και φίλος του, και ήθελε να δεί το εγγόνι του φίλου του? Ποιός ξέρει!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από Eya-8ea Σαβ Μάης 28, 2011 8:09 pm

Πιστευω πως ο Κυριτσης υποδυεται τον Αραβαντινο και 8εωρω πως και γι'αυτο το λογο λυπο8ημησε ο Ρουσσος..Επειδη τοσο καιρο τον 8εωρουσε νεκρο.... scratch
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από space Σαβ Μάης 28, 2011 8:31 pm

Καλησπερα και εγω με τη σειρα μου πιστευω οτι ειναι ο Αραβαντινος!Γι αυτο πηγαινει στο μαιευτηριο να δει την εγγονη του και τη νυφη του.Σε καποιο δημοσιευμα διαβασα οτι η Ερριετα τον ειχε δει καποιες φορες με τον παππου Χατζηβασιλειου.Μπορει λοιπον να επεζησε και μιας και ο γερο-Χατσηβασιλειου ειχε αναλαβει την εξαφανιση του "πτωματος" να τον φυγαδεψε για να τον προστατεψει απο την ιντερπολ και στους αλλους να ειπε οτι τον εθαψε.

space
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από fay66 Σαβ Μάης 28, 2011 8:41 pm

Πάντως όποιος και να είναι ο ρόλος του Κυρίτση ένα έχω να πω: έχει γίνει ο κακός δαίμονας του Κατρανίδη εν εμφανίσει του.
Στη Βέρα έστειλε τον Κατρανίδη να κάνει παρέα με τα αστέρια , την Πούλια και τον Αυγερινό.
Στα Μυστικά για πρώτη κίνηση τον στέλνει στην εντατική. Αν θα ακολουθήσει και φυλακή , θα δείξει.
Τελικά μήπως να φοράει σκόρδα ο άνθρωπος , έτσι προληπτικά;;;;

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από ΣΨ1 Σαβ Μάης 28, 2011 9:23 pm

Πολυ προφανες δεν ειναι;;;
Και αν τελικα ειναι ο Αραβαντινος ,γιατι δεν μας το λενε τωρα και μας
το αφηνουν για τον Οκτωβρη,αφου ολοι αυτο σκεφτηκαμε!
Δυστυχως δεν εχω καποια αλλη ιδεα για το ποιος θα μπορουσε να ειναι,
αλλα εχω την εντυπωση οτι και παλι θα μας εκπληξουν οι σεναριογραφοι
και θα ειναι κατι αλλο και οχι το προφανες!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από ntina fan Σαβ Μάης 28, 2011 9:29 pm

AlexiaQ έγραψε:Ο Αραβαντινός. Επειδή έβλεπα φανατικά Βέρα θυμάμαι πολύ έντονα την ιστορία με τον Άγγελο και την συγκρίνω με αυτήν.
Επίσης πιστεύω ότι η Εριέττα θυμόταν ότι από κάπου έχει δει τον Λουκά, έτσι θυμάται και τον πατέρα της.
ntina fan σωστα, καλα λες Αγγελος προσπαθουσα να θυμηθω το ονομα του
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από mariavenetifoka Σαβ Μάης 28, 2011 10:34 pm

Kι εγω πιστευω οτι ειναι πολυ προφανες για να ειναι αληθινο....
Βεβαια δεν το αποκλειω γιατι κι εμενα εκει πηγε το μυαλο μουειδικα οταν διαβασα στο tv zapping οτι ο Ρουσσος θα κανει "σαν να ειδε φαντασμα", θα θυμιζει κατι στην Εριεττα, θα πηγε να δει την κορουλα του Λουκα και κατ'επεκτασην το εγγονι του αν ειναι οντως ο Αραβαντινος....
Παρ'ολα αυτα επειδη απ'οτι βλεπω ολοι αυτο σκεφτηκαμε νομιζω ειναι πολυ οφθαλμοφανες οτι ειναι αυτος που εστελνε και τα μυνηματα και επεστρεψε τα λυτρα και την Εδεμ... Παντως αλλη ιδεα δεν εχω αλλα αν οντως δεν ειναι αυτος σιγουρα θα ειναι μεγαλη εκπληξη οποιος και αν ειναι.... Ιδομεν!!!!
Θα μου αρεσε παντως να ειναι οντως ο πατερας τους και να φτιαξουν τις σχεσεις τους, να γνωρισει και η Νορα τον πεθερο της και τον παππου της κορης της αλλα πιστευω ειναι λιγο παρατραβηγμενο.....
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Μάης 28, 2011 10:45 pm

Παρ'ολα αυτα επειδη απ'οτι βλεπω ολοι αυτο σκεφτηκαμε νομιζω ειναι πολυ οφθαλμοφανες οτι ειναι αυτος που εστελνε και τα μυνηματα και επεστρεψε τα λυτρα και την Εδεμ...

Μην μπερδεύετε τα πράγματα!Αυτός που απειλεί την Αντιγόνη δεν έχει καμία σχέση με την επιστροφή των λύτρων!Αυτό το έκανε ο Χρήστος αφού αυτός έχει και τα διαμάντια!Αυτός που απειλεί την Αντιγόνη είναι άλλος!Απείλησε για την επιστροφή της Εδέμ την Αντιγόνη επειδή εκείνη τον παράκουσε και είπε για τον τάφο!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από alex1 Σαβ Μάης 28, 2011 10:54 pm

Αυτό είναι το ΕΡΩΤΗΜΑ που πραγματικά,μετά την αποκάλυψη για το ποιος έχει τα διαμάντια,θα είναι δύσκολο να απαντηθεί.Η καλύτερα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι!!!!το μόνο σίγουρο για μένα είναι οτι οι σεναριογράφοι,στο επεισόδιο της Δευτέρας θα μας μπερδέψουν ακόμη περισσότερο.Ας αρχίσουμε απο τα σίγουρα.Ο Ρούσσος,στην κυριολεξία χάνει την γή κάτω απο τα πόδια του,ή μάλλον καλύτερα,αν δεν τον έβρισκαν Εριέττα και Στεφ,θα ζούσαμε να τον θυμόμαστε.Άρα είναι κάποιος που φοβάται.Και ο Ρούσσος,δεν χάνει εύκολα την ψυχραιμία του.Τι φοβάται όμως;;;;;;;;;;κρυμμένα μυστικά,που θα βγούνε στο φως;;;;;;;;;για μένα αυτό είναι βέβαιο.Ό ίδιος το είχε πει,τπτ δεν αφήνω στην τύχη!!!!!αλλά ποιος μπορεί να τα ελέγχει όλα;;;;;;;ΚΑΝΕΙΣ.

Σίγουρα είναι κάποιος απο το παρελθόν.Δεν νομίζω να είναι ο λογιστής,που επισκέφθηκε ο Ηλίας,σίγουρα όχι ο Λαζαρίδης,και ούτε και ο Λύτρας.
Ακόμα κάτι που ξέρουμε σίγουρα,ειναι οτι ο γεροΧατζηνασιλείου είχε επαφες μαζί του!!!!!!η Εριέττα αυτο θα το θυμηθεί!!!!!!!!

Για μένα είναι πολύ πιθανό να είναι ο Αραβαντινός!!!!!!!!ένας είχε αναλάβει να ξεφορτωθεί το πτώμα,οι άλλοι απλά έμαθαν οτι η δουλειά έγινε!!!!!!
Σίγουρα είναι το προφανές αυτο,αλλά εκεί καταλήγω για την επίσκεψη του στο μαιευτήριο,αλλά και το σοκ του Ρούσσου!!!!!!



alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από ΣΨ1 Σαβ Μάης 28, 2011 10:56 pm

mariavenetifoka έγραψε:Kι εγω πιστευω οτι ειναι πολυ προφανες για να ειναι αληθινο....
Βεβαια δεν το αποκλειω γιατι κι εμενα εκει πηγε το μυαλο μουειδικα οταν διαβασα στο tv zapping οτι ο Ρουσσος θα κανει "σαν να ειδε φαντασμα", θα θυμιζει κατι στην Εριεττα, θα πηγε να δει την κορουλα του Λουκα και κατ'επεκτασην το εγγονι του αν ειναι οντως ο Αραβαντινος....
Παρ'ολα αυτα επειδη απ'οτι βλεπω ολοι αυτο σκεφτηκαμε νομιζω ειναι πολυ οφθαλμοφανες οτι ειναι αυτος που εστελνε και τα μυνηματα και επεστρεψε τα λυτρα και την Εδεμ... Παντως αλλη ιδεα δεν εχω αλλα αν οντως δεν ειναι αυτος σιγουρα θα ειναι μεγαλη εκπληξη οποιος και αν ειναι.... Ιδομεν!!!!
Θα μου αρεσε παντως να ειναι οντως ο πατερας τους και να φτιαξουν τις σχεσεις τους, να γνωρισει και η Νορα τον πεθερο της και τον παππου της κορης της αλλα πιστευω ειναι λιγο παρατραβηγμενο.....

Τα λυτρα λογικα τα επεστρεψε ο Χρηστος που εχει και τα διαμαντια!!
Δηλ αυτος που εκλεψε τα διαμαντια απ την Νταιζη ,πηρε και τα λυτρα
και αυτος τα επεστρεψε.Και μαθαμε οτι ειναι ο Χρηστος!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από elenh Κυρ Μάης 29, 2011 12:30 am

Dorina <3 Πέτρος έγραψε:Εγω πιστευω και είμαι απόλυτα σίγουρη πως το πτώμα δεν ήταν ποτέ εκεί οπου υπεδιξε η Αντιγόνη.
Παιδια όλες οι απόψιες στεκουν...αλλα όλα αυτα είναι ικασιες...δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουρια.
Υ.Γ. αν υποθεσουμε πως είναι ο ''φωτογράφος'' γαιτι να βάλει την Αντιγόνη να πουλήσει την Εδεμ στην Ευα....?

Την Αντιγόνη απείλησε ο Χρήστος να πουλήσει την Εδέμ στην Εύα, αφού πρώτα της επέστρεψε τα λύτρα που ήταν μαζί με τα διαμάντια.

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός Empty Απ: Ποιον νομίζετε ότι υποδύεται ο Κυρίτσης?? Αραβαντινός

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Μάης 29, 2011 1:00 am

elenh έγραψε:
Dorina <3 Πέτρος έγραψε:Εγω πιστευω και είμαι απόλυτα σίγουρη πως το πτώμα δεν ήταν ποτέ εκεί οπου υπεδιξε η Αντιγόνη.
Παιδια όλες οι απόψιες στεκουν...αλλα όλα αυτα είναι ικασιες...δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουρια.
Υ.Γ. αν υποθεσουμε πως είναι ο ''φωτογράφος'' γαιτι να βάλει την Αντιγόνη να πουλήσει την Εδεμ στην Ευα....?

Την Αντιγόνη απείλησε ο Χρήστος να πουλήσει την Εδέμ στην Εύα, αφού πρώτα της επέστρεψε τα λύτρα που ήταν μαζί με τα διαμάντια.


Την Αντιγόνη δεν την απείλησε ο Χρήστος. Η φωνή στο τηλέφωνο ήταν του Κυρίτση.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης