Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+56
A.R.T.
KatsaroYpotheto
μπουγιουριτσα
kapetanissa
brunakos
hlias16
estrella
filizza
xalkate
Kitty
fantina
Nora&Loukas
varemaraful
katie007
ath376
aggeliki
ειρηνη7
maeveline
evaggelia*
taradoula
tzibirdika
Caroline
stella7778
k@terinio-loukonoraki
edem4ever
evaki16
Δ.Μπέλλος
LaurelRose
loukasnora
Foulitsa
trelli petrakitsa
Antigoni!
rachel
Ezantakou
evanna
anna90
dm10811
fay66
hionati
aglaitsa
sarita
l_aquila
ProudMaslowqueen
pruedens
nefelik
Clarabelle
alex1
roria
JESSIE
KAKOS LYKOS
abba
zeta88
giwta007
Καρ-Mik
ΣΨ1
fay
60 απαντήσεις

Σελίδα 31 από 32 Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 32 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από evaki16 Τετ Ιαν 25, 2012 9:23 pm

ειρηνη7 έγραψε:τελος εγω παρατηρησα οτι τελικα ολοι οι ηρωες τοσα χρονια μετα δεν ειχαν ασπρισει μονο ο λουκας που γκριζαρε...οι υπολοιποι νικολας στεφανος μια χαρα μαυρο μαλλι ειχαν

Χαχα!!! θα ζηλευε ο γιος βρε συ αν ο πατέρας δεν είχε γκριζάρει... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 32 621900

επίσης δεν μου άρεσε που δεν είδαμε τον Λουκά σε καμία σκηνή με το Ρεγγινάκι του... όσο ήταν νεογέννητο έκανε πως και πως για το κορίτσι του... όταν μεγάλωσε όμως... έτρεχε με το γιο στα νεκροταφεια...
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 32 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay Πεμ Ιαν 26, 2012 4:43 pm

Τα Μυστικά τελείωσαν αλλά στην απογευματινή ζώνη 7 με 8 πλανιέται ακόμη η ανάμνησή τους. Και για να μην ξεχνιόμαστε τελείως είτε το Μέγκα βάλεις είτε τον Αντέννα θα πέσεις πάνω σε γνωστές φυσιογνωμίες. Τα Κλεμμένα Όνειρα με τον Αλέξανδρο Σταύρου που από το λίγο που είδα κατάλαβα ότι τελικά δε γλύτωσε και παρόλες τις διαμαρτυρίες του στα Μυστικά ότι δεν είναι Μάνος, κατέληξε να παίζει ένα χαρακτήρα που πολύ έντονα θυμίζει το Μάνο Λύτρα, που κρύβει κι αυτός ένα αρκετά ακάθαρτο παρελθόν. Γενικά η σειρά αυτή μου θυμίζει πιο πολύ τη Ζωή της άλλης και φαίνεται αρκετά προβλέψιμη και επίπεδη παρά τους καλούς ηθοποιούς που παίζουν. Αντίθετα η σειρά του Αντέννα Είναι στιγμές που αποτελεί το αντίπαλο δέος δείχνει πιο πολύπλοκη σαν σενάριο και όπως τα Μυστικά που ξέραμε δεν αφήνει από την αρχή τον τηλεθεατή να καταλάβει πολλά αλλά του δημιουργεί ερωτηματικά και με αυτό τον τρόπο του προκαλεί το ενδιαφέρον να δει παρακάτω. Και βέβαια και σε αυτή τη σειρά συναντάμε πρόσωπα γνώριμα, Αντιγόνη Δρακουλάκη, Βασίλης Μπισμπίκης, Κώστας Αρζόγλου, και πάλι με σκηνοθέτη το Γιάννη Βασιλειάδη. Θα ήταν μεγάλη κακία να προσθέσω ότι χαίρομαι που δεν τους κατευθύνει και η ίδια σεναριακή ομάδα;
Ελπίζω να μην είμαι εντελώς οφ τόπικ. Άλλωστε αυτό που ήθελα να τονίσω είναι ότι για όσους νιώθουν έντονη την απουσία των Μυστικών στις οθόνες τους υπάρχει εναλλακτική και μάλιστα σε δύο κανάλια, να ξαναδούν γνώριμα κι αγαπημένα πρόσωπα σε καθημερινή σειρά έστω και σε άλλους ρόλους.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 32 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από maeveline Σαβ Μαρ 17, 2012 5:52 pm

και ελεγα και ελεγα...ημουν τοσο σιγουρη ομως...καθε πρωι στις 6 (ατιμα πρωινα ξυπνηματα) επαιζαν την βερα στο δεξι και τωρα τι παιζουν;...Τα μυστικα της εδεμ απο την αρχη...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 32 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από aglaitsa Παρ Μαρ 23, 2012 9:08 pm

σημερα ξυπνησα λιγο νωρις και ειδα λιγο απο ενα απο τα πρωτα επεισοδια των μυστικων .....ποσο διαφορετικα ξεκινησε αυτη η ιστορια και πως κατεληξε .....
ολοι οι χαρακτηρες ειχαν ενα μυστηριο και στο τελος δεν τους αξιζε ενα τοσο προχειρο τελος ......ειλικρινα στεναχωρηθηκα πολυ .....
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 32 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από amaliaaaaaaaa Σαβ Μαρ 24, 2012 7:23 pm

η αλήθεια είναι πως η σειρά απέχει κατά πολύ από τις σειρές που παίζονται τώρα!!
amaliaaaaaaaa
amaliaaaaaaaa
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : το σπίτι μου
Ασχολίες : τα μυστικά της εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 32 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από giwrikas Παρ Αυγ 08, 2014 5:55 pm

Γεια σας.
που μπορω να δω τα επεισοδια του 1 κυκλου; απο το 018 και επειτα.

giwrikas


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 31 από 32 Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης