Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

+68
dream_on
νοριτσα
mariavenetifoka
ellie
chrs
zouzounaki
efro
xristina tamystikatisedem
evaki16
ILISAM
aglaitsa
EDEMAKI
lemonia
g277m
ειρηνη7
alyssa
Dimitraaa
taradoula
amalaki
fanlouknor
katia100
Art
Agg
kona9
space
noraki_love_97
ntinafer
gxnel
1994
cuba
ioannaki48
aprild20
Foulitsa
trelli petrakitsa
evaggelia*
LaurelRose
tzibirdika
konna
nadiap
afroditi_norakii
Kornilia_Petrakitsa
zo0zo0ni
tatiana<3<3
rachel
faidra
ioannaa
pik
feggaropetra
Sofh Papa
rinaki
abba
ilectra
zeta88
loukitsa
Genny
Nora&Loukas
black_cat
niki1988
dia
loukasnora
Lucy
nora15
angeliga
l_aquila
evanna
ΗΡΩ1993
NATALITSA_LOUKITSA
giouli_edem
72 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Σεπ 21, 2011 11:38 pm

Art έγραψε:Μπράβο σε όλους για τη δουλειά που κάνετε κ το επίπεδο που διατηρείτε.Δεν ξέρω αν πρέπει να το γράψω εδώ αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τι κάνω λάθος και δεν μπορώ να δω την συνέντευξη?
Είμαι καινούργια κ λίγο ασχετούλα! Ευχαριστώ! : thanks :

Για να δεις τις δημοσιεύσεις ή τις συνεντεύξεις αρκεί ένα απλό ευχαριστώ ή το εμοτικον που χρησιμοποίησες!Τώρα μπορείς να πας στην πρώτη σελίδα και να διαβάσεις κανονικά την συνέντευξη!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από katia100 Τετ Σεπ 21, 2011 11:57 pm

: thanks :
katia100
katia100
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από Art Πεμ Σεπ 22, 2011 12:09 am

Σε ευχαριστώ πολύ loukasnora για τη βοήθεια,το έκανα ήδη! GN1

Art
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Θέατρο,σινεμά,μουσικές κ να ονειρεύομαι με τα μάτια ανοιχτά...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από fanlouknor Πεμ Σεπ 22, 2011 12:40 am

Ευχαριστούμε πολύ
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από amalaki Πεμ Σεπ 22, 2011 2:07 am

oscar

amalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Σεπ 22, 2011 9:40 am

Παναγιώτης Πετράκης: Μιλάει για την γνωριμία του με την Μαρινέλλα
Δημοσιεύθηκε: 22.09.11 06:30

Ο Παναγιώτης Πετράκης είναι από τους τυχερούς του χώρου, αφού έχει συνεργαστεί με την «μεγάλη κυρία» του ελληνικού τραγουδιού, την Μαρινέλλα. Η γνωριμία τους ξεκίνησε το 2004 και ο ηθοποιός έχει τις καλύτερες αναμνήσεις. «Συνεργαστήκαμε στην παράσταση που ετοίμαζε για το Μέγαρο Μουσικής. Με υποδέχτηκε με ένα τεράστιο χαμόγελο , λέγοντάς μου: «Γεια σου, ρε παλικάρι μου. Έλα να τραγουδήσουμε». Εγώ τότε είπα το «Πόσο λυπάμαι» του Γονίδη και την κοιτούσα μέσα στα μάτια. Ήταν απίστευτα περιποιητική και παράγγελνε πάντα να φάμε, είναι πολύ εγκάρδιος άνθρωπος», αποκάλυψε μιλώντας στο περιοδικό Ok.


http://www.gossip-tv.gr/story/136658/panagiotes-petrakes-milaei-gia-ten-gnorimia-tou-me-ten-marinella
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από taradoula Πεμ Σεπ 22, 2011 11:32 am

Ευχαριστούμε πάρα πολύ...!!! ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από Dimitraaa Πεμ Σεπ 22, 2011 12:59 pm

Ευχαριστούμε πολύ!!

Σίγουρα η καλύτερη φωτογράφηση, μα επιτέλους.. αχ
Για την συνέντευξη τι να πω;; Πάντα τόσο υπέροχος και "απλός"!
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από alyssa Πεμ Σεπ 22, 2011 1:49 pm

thnks

alyssa


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Σεπ 22, 2011 1:58 pm

ευχαριστουμε παρα παρα πολυ για ολα αυτα τα δημοσιευματα... : thanks : : thanks : : thanks : ΥΓ τι φωτογραφηση και αυτη, πολυ τελεια, ελιωσα πραγματικα, αλλα δεν ειναι μονο αυτο, περα απο ταλαντουχος σεμνος, κουκλος, εχει και λεγειν, και το αποδεικνυει καθε φορα, νομιζω απλα οτι ειναι σπανιος ανθρωπος και καλλιτεχνης... : respect : : respect : Love Heart2 inlove inlove inlove
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από g277m Πεμ Σεπ 22, 2011 2:41 pm

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 7235 Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 7235

g277m
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από lemonia Πεμ Σεπ 22, 2011 2:47 pm

: thanks :
lemonia
lemonia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από EDEMAKI Πεμ Σεπ 22, 2011 3:21 pm

NAI

EDEMAKI
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από aglaitsa Παρ Σεπ 23, 2011 10:24 am

ευχαριστωωωωω
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Σεπ 23, 2011 12:24 pm

Πρωταγωνιστής των «Μυστικών» δήλωσε: «Ο δικηγόρος μου μιλάει για τα οικονομικά μου» ~ gossiptv.gr

Είναι ένας ηθοποιός με ταλέντο στην υποκριτική, τον χορό και το τραγούδι. Η αλήθεια να λέγεται, αφού ότι κάνει , το κάνει με μεγάλη επιτυχία. Μάλιστα, κατά καιρούς δέχεται διάφορες προτάσεις, τις οποίες όμως δεν διαπραγματεύεται ο ίδιος, αλλά ο δικηγόρος του, όσον αφορά τουλάχιστον το χρηματικό κομμάτι. Ο ίδιος δήλωσε πρόσφατα στο Ok: «Για να με φωνάξει κάποιος, υποτίθεται ότι ξέρει τη δουλειά μου, οπότε αισθάνομαι άβολα να του απαριθμήσω τι έχω κάνει. Γι’ αυτό τον λόγο, δεν διαπραγματεύομαι εγώ τις οικονομικές μου απολαβές, αλλά ο δικηγόρος μου». Όσο περίεργο και να σας φαίνεται, ο δικηγόρος του Παναγιώτη Πετράκη είναι αυτός που θα κρίνει πόσα χρήματα πρέπει να πάρει ο πελάτης του, γιατί σ’ αυτούς τους δύσκολους καιρούς που διανύουμε δεν πρέπει να βγει χαμένος. Αυτό θα πει: «Θα μιλήσεις με τον δικηγόρο μου».
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Σεπ 23, 2011 12:26 pm

Καλυτερα έτσι γιατι οι δικηγοροι ελεγχουν και τα "ψιλά" γραμματα και όλα!
Τι καλοςς!
Ευχαριστούμε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Σεπ 23, 2011 8:15 pm

Πώς ένιωσε ο Πετράκης όταν αποχαιρέτησε τον «Λουκά»;
Δημοσιεύθηκε: 23.09.11 01:10

Η τηλεοπτική σειρά που καθήλωσε το τηλεοπτικό κοινό, ρίχνει αυλαία. Ο λόγος για τα «Μυστικά της Εδέμ», τα οποία έχουν ήδη ολοκληρώσει τα γυρίσματα από το τέλος του Ιουλίου. Ο Παναγιώτης Πετράκης μίλησε στο Ok για εκείνη την ημέρα που έπρεπε να χαιρετήσει τον «Λουκά» που υποδυόταν για τρία ολόκληρα χρόνια. «Η ατμόσφαιρα ήταν ηλεκτρισμένη πριν αρχίσουμε να γυρίζουμε τη σκηνή. Όταν ο σκηνοθέτης μου είπε: «αποχαιρέτησε τον Λουκά», ένιωσα ένα «κρακ» στην καρδιά μου, σα να μου είχες μπήξει ένα μαχαίρι και να μου το έστριβες πάνω στην πληγή. Τότε είπα στον εαυτό μου ότι ο Λουκάς θα υπάρχει μέσα μου και θα μείνει για πάντα στην καρδιά μου»


http://www.gossip-tv.gr/story/136663/pos-eniose-o-petrakes-otan-apokhairetese-ton-louka
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Σεπ 23, 2011 10:32 pm

Tι διαβάζω νυχτιάτικα???!!!! inlove inlove Snif Snif
Ευχαριστούμε Νίκη!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Σεπ 24, 2011 8:34 am

Παναγιώτης Πετράκης
«Μα γιατί να παντρευτώ;»

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Icemax6206e1c340e21adee

Ο πρωταγωνιστής των Μυστικών της Εδέμ και νικητής του περσινού Just the 2 of us ετοιμάζεται αυτόν τον χειμώνα να συνυπάρξει στην πίστα του Βοτανικού με τη Μαρινέλλα και τη Νατάσα Θεοδωρίδου.

Φλερτάρεις;

Αν και είμαι πολύ ντροπαλός, το κάνω με τον τρόπο μου. Το πιο ακραίο που έχω κάνει είναι να πάω στην Πάτρα, μόνο και μόνο για να τη δω, να πω «εδώ είμαι» και να επιστρέψω στην Αθήνα.

Σε πρόσφατη έρευνα ανακηρύχθηκες ως το πρόσωπο που θα ήθελαν οι περισσότερες μητέρες να κάνουν γαμπρό τους. Πόσο κοντά βλέπεις τον γάμο;

Ο γάμος δεν είναι στα άμεσα σχέδιά μου, γιατί στο μυαλό μου είναι άρρηκτα συνδεδεμένος με την έλευση ενός παιδιού. Για να γίνει όμως κάποιος πατέρας, πρέπει να έχει χρόνο για να αφιερώσει στο παιδί του. Αν δεν είναι παρών, τουλάχιστον στα πρώτα του χρόνια –και δίνουν το «παρών» μόνο τα χρήματά του–, τότε δεν έχει κανένα νόημα να κάνει οικογένεια. Και εγώ σε αυτή τη φάση της ζωής μου καταναλώνω πολύ χρόνο στη δουλειά μου, οπότε δεν θα μπορούσα να αφιερωθώ στην ανατροφή ενός παιδιού. Επομένως, γιατί να παντρευτώ;

Η Ειρήνη, η σύντροφός σου, δεν σου ζητάει να παντρευτείτε;

Όχι. Αυτά τα έχουμε ξεκαθαρίσει από την αρχή. Είναι και εκείνη της ίδιας άποψης και γενικότερα με τους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφομαι είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος.


http://www.yupi.gr/gossip/c33916/Panagiwths_Petrakhs.html
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από l_aquila Σαβ Σεπ 24, 2011 10:58 am

Saturday, September 24, 2011
Παναγιώτης Πετράκης: «Μα γιατί να παντρευτώ;»~ news-piper.blogspot.com

Ο πρωταγωνιστής των Μυστικών της Εδέμ και νικητής του περσινού Just the 2 of us ετοιμάζεται αυτόν τον χειμώνα να συνυπάρξει στην πίστα του Βοτανικού με τη Μαρινέλλα και τη Νατάσα Θεοδωρίδου.

Φλερτάρεις;
Αν και είμαι πολύ ντροπαλός, το κάνω με τον τρόπο μου. Το πιο ακραίο που έχω κάνει είναι να πάω στην Πάτρα, μόνο και μόνο για να τη δω, να πω «εδώ είμαι» και να επιστρέψω στην Αθήνα.


Σε πρόσφατη έρευνα ανακηρύχθηκες ως το πρόσωπο που θα ήθελαν οι περισσότερες μητέρες να κάνουν γαμπρό τους. Πόσο κοντά βλέπεις τον γάμο;
Ο γάμος δεν είναι στα άμεσα σχέδιά μου, γιατί στο μυαλό μου είναι άρρηκτα συνδεδεμένος με την έλευση ενός παιδιού. Για να γίνει όμως κάποιος πατέρας, πρέπει να έχει χρόνο για να αφιερώσει στο παιδί του. Αν δεν είναι παρών, τουλάχιστον στα πρώτα του χρόνια –και δίνουν το «παρών» μόνο τα χρήματά του–, τότε δεν έχει κανένα νόημα να κάνει οικογένεια. Και εγώ σε αυτή τη φάση της ζωής μου καταναλώνω πολύ χρόνο στη δουλειά μου, οπότε δεν θα μπορούσα να αφιερωθώ στην ανατροφή ενός παιδιού. Επομένως, γιατί να παντρευτώ;

Η Ειρήνη, η σύντροφός σου, δεν σου ζητάει να παντρευτείτε;
Όχι. Αυτά τα έχουμε ξεκαθαρίσει από την αρχή. Είναι και εκείνη της ίδιας άποψης και γενικότερα με τους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφομαι είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος.

Περισσότερα στο ΟK που κυκλοφορεί.




http://news-piper.blogspot.com/2011/09/blog-post_410.html
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από ILISAM Σαβ Σεπ 24, 2011 11:15 am

: thanks :

ILISAM
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Σεπ 24, 2011 11:22 am

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Σαβ Σεπ 24, 2011 1:24 pm

: thanks :
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από efro Σαβ Σεπ 24, 2011 10:00 pm

thanks!!!!!

efro
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από zouzounaki Σαβ Σεπ 24, 2011 10:10 pm

Ευχαριστούμε πολύ

zouzounaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης