Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

+68
dream_on
νοριτσα
mariavenetifoka
ellie
chrs
zouzounaki
efro
xristina tamystikatisedem
evaki16
ILISAM
aglaitsa
EDEMAKI
lemonia
g277m
ειρηνη7
alyssa
Dimitraaa
taradoula
amalaki
fanlouknor
katia100
Art
Agg
kona9
space
noraki_love_97
ntinafer
gxnel
1994
cuba
ioannaki48
aprild20
Foulitsa
trelli petrakitsa
evaggelia*
LaurelRose
tzibirdika
konna
nadiap
afroditi_norakii
Kornilia_Petrakitsa
zo0zo0ni
tatiana<3<3
rachel
faidra
ioannaa
pik
feggaropetra
Sofh Papa
rinaki
abba
ilectra
zeta88
loukitsa
Genny
Nora&Loukas
black_cat
niki1988
dia
loukasnora
Lucy
nora15
angeliga
l_aquila
evanna
ΗΡΩ1993
NATALITSA_LOUKITSA
giouli_edem
72 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από ILISAM Σαβ Σεπ 24, 2011 11:15 am

: thanks :

ILISAM
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Σεπ 24, 2011 11:22 am

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Σαβ Σεπ 24, 2011 1:24 pm

: thanks :
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από efro Σαβ Σεπ 24, 2011 10:00 pm

thanks!!!!!

efro
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από zouzounaki Σαβ Σεπ 24, 2011 10:10 pm

Ευχαριστούμε πολύ

zouzounaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από chrs Κυρ Σεπ 25, 2011 6:41 pm

giouli_edem έγραψε:xx




chrs
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Σεπ 25, 2011 9:42 pm

Παναγιώτης Πετράκης: «Είμαι αισιόδοξος ότι θα βγούμε από την κρίση»
Δημοσιεύθηκε: 25.09.11 22:10 ~ Gossip Tv

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Petraki30

Αρκετοί ήταν οι επώνυμοι που κατέβηκαν στο Σύνταγμα και έγιναν ένα με τους «Αγανακτισμένους». Αρκετοί ήταν και εκείνοι που δεν βρέθηκαν εκεί για να μην τους κακοχαρακτηρίσουν επειδή είναι επώνυμοι. Ο Παναγιώτης Πετράκης, μιλώντας στο Ok, αποκάλυψε πως ήταν ένας από τους «Αγανακτισμένους». «Στην διεκδίκηση των δικαιωμάτων δεν υπάρχουν διάσημοι. Αν δεν γίνουμε όλοι μια γροθιά δεν πρόκειται να καταφέρουμε τίποτα. Εγώ κατέβηκα και κανένας δεν με είδε με μισό μάτι, ίσα- ίσα που μου είπαν και μπράβο. Μας αφορά όλους , γιατί δεν μπορούν να καταστρατηγούνται τα δικαιώματά για τα οποία κάποτε κάποιοι πέθαναν για να τα αποκτήσουν. Πάντως είμαι αισιόδοξος ότι θα βγούμε από την κρίση».
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από ellie Κυρ Σεπ 25, 2011 10:12 pm

: thanks :
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από mariavenetifoka Κυρ Σεπ 25, 2011 11:24 pm

Ευχαριστουμε!!!!!
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Σεπ 26, 2011 11:12 am

Ο Παναγιώτης Πετράκης με Μαρινέλα και Θεοδωρίδου
Γιάννης Πουλόπουλος • 26/09/2011 ~ Downtown.gr

Ο Παναγιώτης Πετράκης αφήνει πίσω σου τα «Μυστικά της Εδέμ» και ετοιμάζεται για την σύμπραξή του με την Μαρινέλλα και την Νατάσα Θεοδωρίδου στον Βοτανικό.

Πώς ένιωσες όταν άκουσες το «στοπ» από τον σκηνοθέτη των «Μυστικών της Εδέμ» που σήμαινε και το τέλος των γυρισμάτων;
Κρατήθηκα με νύχια και με δόντια να μην κλάψω! Ήταν το βράδυ της 29ης Ιουλίου και το τελευταίο μας γύρισμα ήταν στο σπίτι της Εριέτας (σ.σ. Μάντυ Λάμπου), μαζί με τον Γιώργο Κυρίτση και την Μάντυ Λάμπου. Η ατμόσφαιρα ήταν έτσι κι αλλιώς ηλεκτρισμένη προτού αρχίσουμε να γυρίσουμε τη σκηνή! Όταν όμως άκουσα το σκηνοθέτη Γιάννη Βασιλειάδη να μου λέει «αποχαιρέτησε το Λουκά» ένιωσα ένα «κρακ» στην καρδιά μου, σαν μου είχες μπήξει ένα μαχαίρι και μου το έστριβες πάνω στην πληγή! Τότε ήταν που είπα στον εαυτό μου ότι ο Λουκάς θα υπάρχει μέσα μου και θα μένει πάντα στην καρδιά μου!

Είναι αλήθεια ότι η Έλενα Ακρίτα σας έβαλε να ορκιστείτε να μην αποκαλύψετε σε κανένα το φινάλε τη σειράς, λέγοντας μάλιστα χαρακτηριστικά: «δεν παίζουμε με το ψωμάκι μας»;
Είναι γεγονός ότι όταν πήραμε στα χέρια μας το τελευταίο σενάριο βρήκαμε αυτή τη φράση και μας ζήτησε να κρατήσουμε μυστικό το φινάλε. Αυτό που μπορώ να σου πω πάντως είναι ότι το φινάλε εξέπληξε, σε ένα σημείο του, ακόμα κι εμένα τον ίδιο. Θεωρώ ότι του Λουκά, ύστερα από τα τόσο σκαμπανεβάσματα που είχε η ζωή του, του αξίζει μία ήρεμη συνέχεια και πιστεύω ότι θα την έχει.

Πώς αντέδρασες όταν σε πήρε τηλέφωνο η Μαρινέλλα για να συνεργαστείτε στο Βοτανικό;
Για το συγκεκριμένο σχήμα επικοινώνησε μαζί μου ο Σταμάτης Φασουλής που ήταν και αυτός που με πρότεινε στην Έλενα Ακρίτα για τα «Μυστικά της Εδέμ». Εννοείται ότι είπα αμέσως το ναι και την επόμενη μέρα με πήρε και η ίδια τηλέφωνο. Ήμουν στο γύρισμα και θυμάμαι με παίρνει και μου λέει: «Έλα Παναγιώτη μου! Τι έμαθα; Θα είσαι μαζί μας;». «Μαζί σας και στην κόλαση», της απαντάω. (Γελάει). Μάλιστα, επειδή η αδελφή της παρακολουθεί φανατικά τα «Μυστικά της Εδέμ», κλείνοντας το τηλέφωνο, με ρώτησε τι θα γίνει στα επόμενα επεισόδια για να της το μεταφέρει.


Φλερτάρεις;
Αν και είμαι πολύ ντροπαλός, το κάνω με τον τρόπο μου! Το πιο ακραίο που έχω κάνει είναι να πάω στην Πάτρα, μόνο και μόνο για να την δω και να πω «εδώ είμαι» και να επιστρέψω πάλι στην Αθήνα.

Σε πρόσφατη έρευνα ανακηρύχθηκες ως το πρόσωπο που θα ήθελαν οι περισσότερες μητέρες να κάνουν γαμπρό τους. Πόσο κοντά βλέπεις το γάμο;
Ο γάμος δεν είναι στα άμεσα σχέδια μου, γιατί στο μυαλό μου είναι άρρηκτα συνδεδεμένος με την έλευση ενός παιδιού. Για να γίνει όμως κάποιος πατέρας πρέπει να έχει χρόνο να αφιερώσει στο παιδί του. Αν δεν είναι παρών, τουλάχιστον στα πρώτα του χρόνια, και είναι μόνο τα χρήματα του, τότε δεν έχει κανένα νόημα να κάνει οικογένεια. Και εγώ σε αυτή τη φάση της ζωής μου καταναλώνω πολύ χρόνο στη δουλειά μου, οπότε δεν θα μπορούσα να αφιερωθώ στην ανατροφή ενός παιδιού. Επομένως, γιατί να παντρευτώ;

Περισσότερα στο OK, που κυκλοφορεί

http://www.downtown.gr/ar8ra_1921425075/en_o_panagiotis_petrakis_me_marinela_kai_8eodoridou.html
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Σεπ 26, 2011 3:00 pm

Ευχαριστούμε Σοφία!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Σεπ 26, 2011 3:15 pm

Ευχαριστούμε πολύ Σοφία!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από νοριτσα Δευ Σεπ 26, 2011 7:38 pm

: thanks :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από dream_on Τετ Σεπ 28, 2011 12:57 am

: thanks :

dream_on
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από noraki_16 Πεμ Σεπ 29, 2011 4:36 pm

Ευχαριστούμε!!!
noraki_16
noraki_16
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στην ζεστή και χαμογελαστή αγκαλιά της Αντιγόνης μου!!!
Ασχολίες : Θέατρο,κινηματογράφος,χορός,τέννις και Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από cat7 Κυρ Οκτ 09, 2011 8:54 pm

thanks!!

cat7
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από lizzie Δευ Οκτ 10, 2011 2:08 am

: thanks :
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης στο ΟΚ! (21/9/2011)

Δημοσίευση από κικκο Σαβ Νοε 10, 2012 11:00 pm

thanks
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης