Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

+21
loukasnora
nefelik
ΣΨ1
zeta88
edem4ever
roria
kapetanissa
fay66
Paparazzi
alex1
JESSIE
gxnel
tzibirdika
Clarabelle
dm10811
rafoni
evanna
sarita
trelli petrakitsa
evaki16
KatsaroYpotheto
25 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_lcap12%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_lcap29%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_lcap18%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_lcap21%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_rcap 21% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_lcap20%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Vote_rcap 20% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 34
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 25, 2011 5:46 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Οκτ 25, 2011 7:17 pm

Ή υπερβολική δόση Μελίτας ή υπερβολική δόση Νταίζης θα ΄χουμε από εδώ και πέρα? Υπερβολική δόση παρέας δε γίνεται? Έχω κουραστεί απ'τη σειρά... δε λέω είχε κάποιες καλές σκηνές όπως Έρης-Στέφανου Εύας-Μαρίλιας Νικόλα-Λουκά Λουκά-Νόρας Λευτέρη-Δαφνης Στεφανου-Λουκα και ίσως και κανα δύο ακόμα που δεν θυμάμαι αλλά τι να το κάνεις όταν στο μισό και πάνω επεισόδιο κυρριαρχεί η Νταίζη?

Το σχέδιο του Παναγιώτη άψογο!!! Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 195890 Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 195890 Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 195890

Για τη Μελίτα δεν θέλω να πω κάτι... όπως έχω πει είναι ανάξια κάθε σχολιασμού.... μια μονόλεπτη σκηνη σε κάθε επεισόδιο και πολύ της είναι...

Η Μαρίλια την έχει δει μητέρα Τερέζα του έρωτα? Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 103275

Θα προτιμούσα να τα ξανα έβρισκαν με έναν διαφορετικό τρόπο απ΄το να επέμβει και η Μαρίλια... Ανυπομωνώ πολύ για την αυριανή τους συζήτηση...
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τρι Οκτ 25, 2011 7:17 pm

Ωραία η σκηνή Νικόλα - Λουκά...μόνο αυτοί μας έμειναν να μας δίνουν λίγο πιο..χαλαρές σκηνές.... sisi

Ο Ρούσσος αρχίζει να καταλαβαίνει....όχι ότι σταματάει ό,τι κάνει, αλλά τουλάχιστον πήγε και της μίλησε....

Και η Μελίτα όπως πάντα στην τρέλλα της να ορίεται ότι την θεωρούν τρελλή.... Πάει και στη Νόρα και το Λουκά να ους μιλήσει, και βρήκε εκεί τη Νόρα και την Στέλλα....η Στέλλα για πρώτη φορά μίλησε λογικά! Η Νόρα ΘΕΑ με τον τρόπο που μίλησε στην Μελίτα!!! : respect :

Μπουζουριάσαν το ....αγαπημένο ζεύγος Νταίζη & Χρήστο που ΔΕΝ φταίνε για τίποτα...........
Η συζήτηση Εύας - Μαρίλιας πολύ ωραία!

Και Στέφανου - Εριέττας επίσης! Love!

Ο Λουκάς γιατί κόπτεται τόσο για το τι θα πει στον γιό του αφού δεν μιλάνε καν!

Πόσο της πάνε οι χειροπαίδες της Νταίζης!;D

Μου άρεσε πολύ ο Παναγιώτης!!! Έέέέτσι...!!! soutien

Και ναι ο Χρήστος είπε την αλήθεια....!

Εγώ στη σκηνή Αντιγόνης - Στέφανου γέλασα εκεί που του είπε "Άλλες φόρες έβγαινε γρήγορα, σήμερα άργησε". Λες και πήγαινε για προληπτικές εξετάσεις! lmao lmao lmao

Χμμμ καλή και η σκηνή Αμαλίας - Στέλλας

Η Μαρίλια σχεδιάζει να τους τα βρει και το πετυχαίνει..!

Πω πω θα κλάψω με τόση αλληλουποστήριξη Νταίζης - Χρήστου.... nteni


Εεεε ψηφίζω μέτριο....
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από sarita Τρι Οκτ 25, 2011 7:29 pm

θελετε σχολιο ε?

Ε αυτο ειναι το σχολιο μου για ολο αυτο που αντεξα να δω







Κοντευει ο χρονος
που θα τελειωσει η παρωδια αυτη που βλεπω
ποση νταιζημελι να αντεξω
τώρα γνωρίζω μη προσποιείστε
αυτό το σηριαλ που αγάπησα δεν είναι

Λυπάμαι ειλικρινά σας εδωσα πολλά
κι ούτε μια φορά,ουτε που εκτιμησατε αυτη την προσφορα
τι να αντεξω πια η αγανακτηση μιλα
δεν υπάρχει τίποτα εδώ να με κρατά
λυπάμαι ειλικρινά

Τα νευρα κροσσια
ψαχνω να βρω την εδεμ μου μες στην παρεα
να μου θυμίσει της ζωής τους τα ωραία
τα εχω χασει,πια τι να κανω
κι ειναι η ασεβεια που θελω να την κανω

Λυπάμαι ειλικρινά εδωσα πολλά
μα πως τολμω να τα εκτιμησατε εσεις αυτα
δεν αντεχω πια στα ορια εφτασα
ποσα ακομα να αντεξω η τηλεθεατρια

ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ


Και εις αλλα με υγεια
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από evanna Τρι Οκτ 25, 2011 7:42 pm

Ψιλοαδιαφορο το επεισοδιο,δεν εχω να πω πολλα....Αφηστε που ειμαι και αρρωστη.

Η Μελιτα σταθερα κλονισμενη,με κουραζει με τα επαναλαμβανομενα ''Εγω θα τον σωσω απο αυτην,ο Στεφανος μ'αγαπαει'' και τα λοιπα κουλα. wall
Ο Ρουσσος αργα αρχισε να κινητοποιειται και δε βλεπω φως!

Ομορφη η σκηνη Ευας-Μαριλιας! Hug Βεβαια η μικρη μαλλον το παρατραηξε λιγο σημερα με το προξενιο αλλα τελοσπαντων!

Χρηστος-Νταιζη μπουζουριαστηκαν και αλληλοκαλυπτονται.Η Νταιζη κοντεψε να με συγκινησει με την αυτοθυσια της,τι να σας πω! slap Εξυπνο παντως το σχεδιο του αστυνομου!

Η Αντιγονη καθεται σε αναμμενα καρβουνα γιατι οπου να'ναι θα χτυπησει και γι'αυτην η καμπανα....σκουρα τα πραγματα!

Αυτα τα ελαχιστα συγκρατησα....Οπως ειπα το επεισοδιο μου περασε αδιαφορο οποτε δεν ψηφιζω! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από rafoni Τρι Οκτ 25, 2011 7:53 pm

Ερώτηση: Είναι κακό που εγώ με τη Μελίτα γελάω?? Ειδικά σήμερα στη σκηνή στο σπίτι της Νόρας έριξα τρελό γέλιο!! Ας μου πει κάποιος γιατί! Να ανησυχήσω?

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από evanna Τρι Οκτ 25, 2011 7:55 pm

rafoni έγραψε:Ερώτηση: Είναι κακό που εγώ με τη Μελίτα γελάω?? Ειδικά σήμερα στη σκηνή στο σπίτι της Νόρας έριξα τρελό γέλιο!! Ας μου πει κάποιος γιατί! Να ανησυχήσω?
Καλα κανεις βρε Ραφαελα μου....το γελιο ειναι ζωη.Αλλωστε τη συγκεκριμενη νομιζω πως ολοι πλεον αδυνατουμε να την παρουμε στα σοβαρα!Οποτε μια χαρα εισαι,don't worry! Wink
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Οκτ 25, 2011 8:08 pm

rafoni έγραψε:Ερώτηση: Είναι κακό που εγώ με τη Μελίτα γελάω?? Ειδικά σήμερα στη σκηνή στο σπίτι της Νόρας έριξα τρελό γέλιο!! Ας μου πει κάποιος γιατί! Να ανησυχήσω?

lmao lmao Κι εγω ριχνω τρελο γελιο Ραφαελα μου(τι ωραια που σε βλεπουμε κι απο εδω!!!!!! Hugg )...
Αλλα σημερα με χαλασε...Ξερεις γιατι;;;Γιατι τη Νορα συγκεκριμενα ειναι η δευτερη φορα που τη προσβαλλει(η πρωτη ηταν τοτε με το ψευτικο τεστ dna που ελεγε οτι ο Αγγελος ειναι του Μανου)...Και ειδικα η Νορα της εχει φερθει αψογα και υποτιθεται εχουν περασει πολλα μαζι!!!!Αλλα στις αλλες σκηνες ριχνω τρελο γελιο(παει σετακι με τη Τρελιτα)... lmao lmao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dm10811 στις Τρι Οκτ 25, 2011 8:09 pm, 1 φορά
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 25, 2011 8:08 pm

rafoni έγραψε:Ερώτηση: Είναι κακό που εγώ με τη Μελίτα γελάω?? Ειδικά σήμερα στη σκηνή στο σπίτι της Νόρας έριξα τρελό γέλιο!! Ας μου πει κάποιος γιατί! Να ανησυχήσω?


Μην ανησυχείς Ραφαέλα κι εγώ τρελό γέλιο ρίχνω κι όχι μόνο με τη Μελίτα αλλα και με την πονεμένη
Οι καιροί είναι δύσκολοι και το γέλιο δίνει μακροζωία
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Οκτ 25, 2011 8:11 pm

Μετα απο πολυυυ καιρο ειδα ολοκληρο επεισοδιο......
Το κακο ειναι οτι ηταν χαλια οπως το περιμενα
Το καλο ειναι οτι μονο ακουγα και δεν εβλεπα καθως το pc μου και οι ιστοσελιδες που επισκεφτηκα ηταν πολυ πιο ενδιαφερουσες...

Τι μου εμεινε????

Ο Στεφανος θα γυρισει σε μεναααααα
Ειστε ολοι εναντιον μουυυυυυ
Νορα ντροπη σουυυυ


Μελιτα Fskl

Το κοριτσακι δε φταιει σε τιποτα το κακομοιροοοο

Στελλιτσα Fskl

Η μανα του παιδιου μου θα παει φυλακη
Η μανα του παιδιου μου αν παθει κατι τι θα πω στο γιο μου?
Γαμ*το κι αυτον τον ρολο πρεπει να τον μοιραζομαι?

Εμ ετσι οπως μας τα κανανε οι αγαπητοι σεναριογραφοι ΝΑΙ Νορα μου...θα αναγκαστεις.... wall

Ο Νικολας δε ξερω για σας αλλα προσωπικα με εκνευρισε...κι ας εκανε και πλακα

Μ'αρεσε η κινηση της Μαριλιας...αλλα ελεος με αυτο το ξινο υφος της Ευας...εδω εχει τραβηξει κι αν εχει τραβηξει απο αντρες ο Λευτερης τη πειραξε με μια αληθεια που της ειπε..Ελπιζω να τα βρουν να ησυχασουν κι αυτοι κι εμεις..

Γατονι ο αστυνομος....επεσε στη παγιδα ο Χρηστος...Οσο σκεφτομαι τη Νταιζη και το δραμα της στη συνεχεια ανατριχιαζω....

Νορα-Λουκα-μπεμπα ΧΩΡΙΣ Στελλα αναμεσα τους θα δουμε ποτε???
Τους θυμαστε? Εγω αμυδρα.... Ή μηπως νομιζετε οτι με ενα κοιταγμα ενος αδειου πορτ μπεμπε και γλυκολογα στον αερα ή φρασεις του τυπου "να μου φιλησεις την κορακλα μου" εμεις ειμαστε ευχαριστημενοι???

Γκωσαμε στη τρελη και στη πονεμενη... livani

Που ειναι η παρεα? Αμα ειναι να τη δουμε στο τελευταιο επεισοδιο 15 χρονια μετα με τον Θεοχαρη πιο διπλα να μου λειπει.... Mmm

Αθλιο απο μενα γιατι δεν μου εμεινε καμια σκηνη που να με ευχαριστησει εστω και λιγο...Περιμενω να εμφανιστει ο Αραβαντινος μπας και παμε λιγο παρακατω επιτελους....
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από gxnel Τρι Οκτ 25, 2011 8:13 pm

τι ειδαμε σημερα....

Το Ρουσσο να καταλαβαινει αργα οτι η κορη του εχει προβλημα και μαλιστα σοβαρο....πηγε η Αμαλια του εδωσε το ραβασακι του εξηγησε την κατασταση και αυτος ελεγε εε ερωτευμενη ειναι...ασε μας...και αλλοι αγαπησαν ετσι δεν εκαναν....βεβαια μετα στο σπιτι της Μελ εδειξε να καταλαβαινει πληρως την κατασταση...βεβαια αυτο που της προτινουν να πανε ταξιδι δεν μπορω να το καταλαβω...δηλαδη θα φυγουν για 5-10-15 μερες και μετα η Μελ θα γιατρευτει αυτοματα?που θα την πανε?ετσι για να το εχουμε στα υποψιν μας...
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 751732

η Μελιτα εκανε και την επισκεψη στην Νορα....αρχισε παλι...."ειστε ολοι τσιρακια της Εριεττας","θελετε να με βγαλετε τρελη"...μοιρασε εντολες και ειρωνειες και σηκωθηκε και εφυγε....τι να σου πω κοπελα μου...εχεις προβλημα και το βλεπουμε...και συνηθως αυτος που εχει τετοιο προβλημα δεν το καταλαβαινει και κανει οτι θελει....αλλα ειδικα στην Νορα και στον Λουκα δεν θα επρεπε να λες ΚΟΥΒΕΝΤΑ...αλλα αυτη τη συμπεριφορα την ειχες και απο πριν...βλεπεις οτι δεν παιζουν το παιχνιδι σου τα παιδια και γινονται οχτροι!!
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 785784

μ'αρεσε η σκηνη Στελλας-Αμαλιας...

Ο Ρουσσος ειπε οτι σιγα μην παει να πει οτι ξερει για την επισκεψη της Αννας στην Αντιγοναρα....εμ βεβαια καλε...σιγα πληροφορια για υποθεση φονου θα δωσει....σιγα την λεπτομερεια τωρα!και ας κοψει πλεον το "η Αμαλια εβγαλε την Μελιτα ψευδομαρτυρα"...ειναι ψευδομαρτυρας και εχει βαλει αθωα στη φυλακη...αι παρατα μας πια!

Η Νορα ΘΕΑ με τον τροπο που μιλησε στη Μελιτα....ειδε και αυτη την κατασταση της πλεον!

ωραια η σκηνη Ευας-Μαριλιας!!!αντε το κανονισε και το ραντεβουδακι!

Υ.Γ1...Νταιζη μου οι χειροπεδες σου πανε τρελα!!!!
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 317424

Υ.Γ2....Παναγιωτη θεε βαλτους και τους 2 μεσα!!!!

Υ.Γ3.."Αλλες φορες εβγαινε γρηγορα,σημερα αργησε"
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 191984...σωπα καλε...θα επεσε σε κινηση!!

Υ.Γ4...ο Νικολας σχεδιαζει το νεο σπιτι και ακομα δεν εχει ευρω στη τσεπη...θα ζησουμε μεγαλες σκηνες!
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 621900

Υ.Γ5....Στελλα τραβα να κανεις συμπαρασταση στη κορη σου την Νταιζη...αιντε στο καλο!
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Οκτ 25, 2011 8:18 pm

Ηταν μιά ιδέα καλύτερο απ'το χθεσινό, είχαμε "μόνο" δύο ή τρείς σκηνές με Μελίτα, είχαμε όμως περισσότερες με Νταίζη, ευτυχώς που αυτές ήταν , πώς να το πώ, "καθαρτικές", γιατί επιτέλους πιάστηκαν, αυτή και ο Χρήστος, στη φάκα....
Ο Παναγιώτης μιά χαρά σχέδιο είχε, και μιά χαρά το σκηνοθέτησε και το εκτέλεσε. Ακουστηκε και ένα "σκάσε" απ'το στόμα του, που σίγουρα είναι ο συνήθης τρόπος που απευθύνεται το όργανο στους υπόπτους, αλλά καθόλου δεν με σόκαρε στην προκειμένη περίπτωση. Ο Χρήστος κάθισε κι έγραψε την ιστορία - ομολογία, σημειωτέον με τα χέρια ακόμη δεμένα με χειροπέδες, η Νταίζη που το έπαιζε αφ'υψηλού και με την απειλή στο στόμα, κατάλαβε οτι όλα τελείωσαν πιά και το πήρε πάνω της, επειδή είναι και ψυχάρα. Και το τρίο θα συμπληρωθεί με τον μπαλαντέρ, την Αντιγόνη. Καιρός ήταν πιά!
Δεν είδα να ίδρωσε το αυτί του Στέφανου απ'την σύλληψη της Νταίζης, το μόνο που τον νοιάζει είναι να γλυτώσει η Εριέττα. Τώρα ο Λουκάς πώς μπήκε στο δίλημα " η αδελφή μου ή η μάνα του παιδιού μου", μυστήριο. Λες και τη βλέπει αυτή τη μάνα ποτέ ο Αρης, λές και βλέπει και τον ίδιο ποτέ. Καλά που υπάρχει ο Οδυσσέας, κι αυτός δεν κινδυνεύει να μπλέξει! Η Νόρα όμως, πάντα γουστόζα με τις ατάκες της, έμεινε με το παράπονο, "μα να μοιράζομαι αυτόν τον τίτλο με τη Νταίζη!?"
Η σκηνή Στέφανου Εριέττας πολύ όμορφη, η Εριέττα που ποιος ξέρει πόσο το ανακίνησε όλο αυτό, μόνη στο κελί της, βιάστηκε να του δηλώσει οτι αν τα πράγματα πάνε στραβά, δεν θα τον αφήσει να την περιμένει, κι η αντίδραση του Στέφανου, αυτή που περίμενα απ'αυτόν. Το "αγάπη" μου που της είπε ήχησε σαν μουσική στ'αυτιά μου....
Η σκηνή με Μελίτα, Νόρα και Στέλλα καλή για τις αντιδράσεις μαμάς και κόρης στην τρελλή. Λίγο ακόμη και θα την έπαιρνε κι αυτήν κάτω απ'τα φτερά της η Στέλλα, το έχει το χούϊ... Αλλα και με την Αμαλία μου άρεσε, και η Αμαλία με τον απλό τρόπο που αντέδρασε, με συγκίνησε....
Η σκηνή Ρούσσου με το υπόδειγμα θυγατέρας μου φάνηκε ελλειπής . Ατολμος και κουμπωμένος ο Ρούσσος, το γυρνάει το θέμα δεξιά κι αριστερά, δεν το αντιμετωπίζει αποφασιστικά, όπως ξέρει να κάνει τις δουλειές του. Θα μπορούσε, ας πούμε , να εφαρμόσει και στην κορούλα του ένα μικρό εκβιασμό, όπως κάνει σ'όλους, δηλ. ή πάς να σε κοιτάξει γιατρός, ή κομμένα τα λεφτά από μένα lol!
Η κουβεντούλα Εύας Μαρίλιας καλή γιά αρχή, αλλά το εγχείρημα της Μαρίλιας δεν ήταν και κανένα στρατηγικό σχέδιο: μιά συνάντηση κανόνισε, το αποτέλεσμα της οποίας δεν ήταν και σίγουρο, αφού οι προηγούμενες συναντήσεις με πρωτοβουλία του Λευτέρη, ήταν τζίφος... Το μόνο που έδειχνε αυτό, ήταν οτι η Μαρίλια "ενέκρινε" και "συναινούσε" στο να τα ξαναβρούν, πράγμα που θα μπορούσε απλά να το εξηγήσει στην Εύα, χωρις τα τεχνάσματα.

Απλά καλό θα το ψηφίσω, κι αυτό για το "αγάπη μου" του Στέφανου στην Εριέττα!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Τρι Οκτ 25, 2011 8:21 pm

Ψήφισα μέτριο!!!!

Χρήστος-Νταίζη:Επιτέλους ομολογησε και έβαλε και την τζίφρα του.Η Εριέττα αποφυλακίζεται και είναι το μόνο που με ενδιαφέρει.Τελειώσαμε απο εκεί!!!!
Όσο για το ζευγαράκι που προδίδει ο ένας τον άλλον δεν μου καίγεται καρφάκι αν ο καθένας τους,παιρνει την ευθύνη στις πλάτες του!!!!!!
Το χιουμοράκι της Νταίζης,για την φωτογένεια,ασχολιαστο!!!!!!!!

Στέφανος-Εριέττα:Πόσο χαίρομαι που τους βλέπω δεν λέγεται,έστω και έτσι!!!!!!!
Υπέροχη η Εριέττα,και ο Στεφ επίσης.
Της έδωσε κουράγιο,και την τόνωσε με τα καλά νέα που της είπε!!!!!!
Αναμένω περισσότερα,και εύχομαι τα καλύτερα.

Εύα-Μαρίλια:Χαίρομαι που τις βλέπω καλα και ενωμένες!!!!!!!
Και μου αρέσει που η Μαρίλια θέλει να δει την μάνα της ευτηχισμένη,και προσπαθεί για αυτό!!!!!πολύ ωραία η σκηνή τους!!!!!!

Αντιγόνη-Ρούσσος:Τα ίδια και τα ίδια λένε αυτοί!!!!κατι καινούργιο βρε παιδιά,έτσι για πρωτοτυπία.Να μας εκπλήξετε,οχι τπτ άλλο!!!!!
Τους βαριέμαι απίστευτα,ασε που η σκηνή τους ήταν ατελείωτη!!!!!!! Sleep έτσι κατέληξα!!!!!

Αμαλία-Ρούσσος:Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρώντα!!!!!
Ο Ρούσσος για να κάνει κουβέντα με την κόρη του,επρεπε η Αμαλία να πηγαινοέρχεται στο γραφείο του,εδω και 10 επεισόδια!!!!
Τώρα είναι αργά!!!!!!
Όταν της έδινε αβάντα τότε με την αναίρεση,τοτε κάρφωσε και εκείνος το καρφάκι του!!!!!!

Πέτρος-Μελ:Δεν γίνεται τπτ.Η πέτρα κύλησε!!!
Επαναλάμβανόμαστε,αλλά η Μελ πια βλέπει εχθρούς παντού.Κανείς δεν μπορεί να της μιλήσει.

Μελ-Νόρα-Στέλλα:Η Νόρα τα έχασε!!!!το είδε και η ίδια με τα μάτια της!
Όταν της είπε,"Eίσαι σίγουρη οτι σε αγαπάει;;;;;;"καμμία απάντηση!!!
Σωστή η Στέλλα:ΈΡΩΤΑΣ ΔΙΧΩΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΩΣΗ"οι μυστικιστές έχουν απόλυτο δίκαιο.Και η νεύρωση πολλές φόρές,όπως είπε η Νόρα,οδηγεί στην ψύχωση.
Όποιος αγαπάει δίχως ανταπόκριση, μπορεί να δαμάσει το πάθος του γιατί ο ίδιος είναι δημιουργός του πόνου του. Αν δεν το κατορθώσει υποφέρει τουλάχιστον από δικό του λάθος.
Η Μελ πια βλέπει μόνο εχθρούς,και αυτό σημαίνει οτι είναι μόνη της!!έτσι νοιώθει τουλάχιστον,και αυτό την κάνει,περισσότερο θηρίο,που προσπαθεί να αποδείξει αυτό που εκείνη πιστεύει.Για αυτό και μετά την αποφυλακιση της Εριέττας τα πράγματα θα ξεφύγουν!!!!

Στέλλα-Αμαλία:Εδω η Στέλλα μου άρεσε,ήταν πραγματικά γλυκό αυτό που έκανε,που πήγε και της δήλωσε οτι αν την χρειαστεί θα είναι εκεί!!!!
Και η Αμαλία,ήταν υπέροχη!!!!!!!Πολύ καλή η σκηνή τους.
Όσο για την Στέλλα,και τα όσα ειπε για την συλληψη της Νταίζης,δεν προκειται να σχολιάσω.Έπεσε απο τα σύννεφα για την Νταίζη!!!!! lmao

Εύχομαι το αυριανό να είναι καλύτερο.
Αλλά πιστεύω οτι τα πιο ενδιαφέρον επεισόδια,θα έρθουν απο τα μέσα Νοεμβρίου.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 25, 2011 8:31 pm


Απορίες τηλεθεάτριας

Τι ηλικία έχουν οι γράφοντες; Ή έστω σε τί ηλικίες απευθύνεται η σειρά;
Μα άκουσα καλά; Ο Λουκάς είπε οτι η Μελίτα θα ρίξει στην Εριέττα βιτριόλι;
Που θυμήθηκαν τις βιτριολίστριες πείτε μου

Ο Λουκάς ως τι θα πει τα διάφορά του στον Άρη;
Αν η Νταίζη μπεί φυλακή ή δει τα ραδίκια ανάποδα ή φύγει μετανάστρια στο φεγγάρι τι δουλειά έχει ο Λουκάς; Τα νεάκια θα πρέπει να τα πει στο παιδί ο Οδυσσέας. Ξέρετε αυτός που μεγαλώνει το παιδί. Αυτός που το παιδί πιστεύει οτι είναι ο πατέρας του. Ή μήπως αν πεθάνει η Νταίζη ο Λουκάς θα πάει στον Οδυσσέα και θα του πει τώρα δεν σε χρειάζομαι θα πάρω το παιδί μου εσύ μου είσαι άχρηστος; Λουκά μακριά απ το Στέφανο γιατί παριστάνεις κι εσύ τον κατα φαντασία πατέρα

Η Εύα τα όνειρά της πότε τα μοιράστηκε με το Λευτέρη; Εγώ γιατί δεν το είδα; Μου το κρατήσατε κρυφό το συγκεκριμένο επεισόδιο άτιμα ε; Χωρισμός ξεπέτα πρόβλημα με το παιδί της ξεπέτα επανασύνδεση ξεπέτα. Μπράβο βρε. Τιμάτε τους τηλεθεατές που έβλεπαν τη σειρά σας απ το πρώτο επεισόδιο και ήθελαν να δουν τη διαδρομή της ηρωίδας που έκανε την πρώτη πέτρα να κυλήσει.

Η αστυνομία τώρα που μπορεί να στριμώξει το τσόκαρο γιατί δεν το χώνει στη φυλάκα; Και τον Αλ Καπόνε για φοροδιαφυγή τον μάντρωσαν. Θα μου πείτε εδώ έχουν καταγεγραμμένες συνομιλίες Νταίζης Αντιγόνης για τις δολοφονικές απόπειρες κατά της Εύας και δεν κάνουν τίποτα. Απ την άλλη αν το μπαγλαρώσουν το πονεμένο κοριτσάκι ποιός θα εκβιάζει να γεμίζουν τα επεισόδια και τι θα κάνει η Στέλλα θα μείνει χωρίς ρόλο;

Το κατσαρό σαλεμένο γιατί το αφήνετε να διψάει; Μια κανάτα νερό χρειάζομαι στις σκηνές του απο το ξερογλύψιμο που κάνει.

Κατάλαβε κανείς το επιτελικό σχέδιο της Μαρίλιας; Να πιούν όλοι μαζί καφέ; Συγκλονίστηκα. Κι ο Λευτέρης εκεί που του χρωστούσανε του πήραν και το βόδι. Πόσο ηλίθιους μας περνάνε αν νομίζουν οτι αν μας πουν η Εύα έχει πάντα δίκιο θα είμαστε ικανοποιημένοι;

Απο ολόκληρο το επεισόδιο δεν μου έμεινε ούτε σκηνή. Η σειρά τελειώνει είπαμε και οι εξελίξεις τρέχουν ε; Εγώ γιατί δεν τις βλέπω;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από Paparazzi Τρι Οκτ 25, 2011 8:34 pm

Το επεισόδιο δεν μου άρεσε...

Εδώ και μια βδομάδα βλέπουμε το ίδιο σκηνικό!

Η Τρελίτα: "Θα τον σώσω, μ΄αγαπάει, αγαπιόμαστε, είστε όλοι εναντίον μου, τις σας έχει κάνει επιτέλους;, θα πεθάνει στην φυλακή, δεν είμαι τρελή"

Η Εύα το έχει παρακάνει με τον Λευτέρη... άστην και εσύ πρε αδερφέ... άστην να καταλάβει το λάθος της.

Δάφνη: Η θα πιέζει τον Νικόλα για τα λεφτά, ή θα πιέζει τον Λευτέρη να μιλήσει στην Εύα!

Μαριλού: Αφού φύγαμε απ το "Η Εύα φταίει, θέλει το κακό μου κλπ" και τις συγνώμες, κάνουμε και προξενιό... Εμένα παντως μου αρέσει αυτη η κίνηση sm

Ρούσσος: "Αυτοί το άρχισαν πρώτοι", "ερωτευμένη κοπέλα είναι" ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ της μίλησε και σήμερα...

Στέλλα: Επιτέλους και κάτι σωστό... Και εγώ (πλεον) συμπαθώ την Νταίζη... αλλά όχι και κοριτσάκι! ainta

Αντιγόνη: Εδώ και 2 σεζόν τα ίδια... δεν μιλάει και πάντα κάνει πράγματα εις βάρος των παιδιών της...

Νικόλας - Λουκάς: Κλασσικά... καυγαδάκια κλπ, τουλάχιστον εσείς είστε και πρωταγονιστές!

--Αυτά... παω να φαω κανά πυτόγυρο τώρα! yey Palamakia
Paparazzi
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Οκτ 25, 2011 9:39 pm

JESSIE έγραψε:Ηταν μιά ιδέα καλύτερο απ'το χθεσινό, είχαμε "μόνο" δύο ή τρείς σκηνές με Μελίτα, είχαμε όμως περισσότερες με Νταίζη, ευτυχώς που αυτές ήταν , πώς να το πώ, "καθαρτικές", γιατί επιτέλους πιάστηκαν, αυτή και ο Χρήστος, στη φάκα....
Ο Παναγιώτης μιά χαρά σχέδιο είχε, και μιά χαρά το σκηνοθέτησε και το εκτέλεσε. Ακουστηκε και ένα "σκάσε" απ'το στόμα του, που σίγουρα είναι ο συνήθης τρόπος που απευθύνεται το όργανο στους υπόπτους, αλλά καθόλου δεν με σόκαρε στην προκειμένη περίπτωση. Ο Χρήστος κάθισε κι έγραψε την ιστορία - ομολογία, σημειωτέον με τα χέρια ακόμη δεμένα με χειροπέδες, η Νταίζη που το έπαιζε αφ'υψηλού και με την απειλή στο στόμα, κατάλαβε οτι όλα τελείωσαν πιά και το πήρε πάνω της, επειδή είναι και ψυχάρα. Και το τρίο θα συμπληρωθεί με τον μπαλαντέρ, την Αντιγόνη. Καιρός ήταν πιά!
Δεν είδα να ίδρωσε το αυτί του Στέφανου απ'την σύλληψη της Νταίζης, το μόνο που τον νοιάζει είναι να γλυτώσει η Εριέττα. Τώρα ο Λουκάς πώς μπήκε στο δίλημα " η αδελφή μου ή η μάνα του παιδιού μου", μυστήριο. Λες και τη βλέπει αυτή τη μάνα ποτέ ο Αρης, λές και βλέπει και τον ίδιο ποτέ. Καλά που υπάρχει ο Οδυσσέας, κι αυτός δεν κινδυνεύει να μπλέξει! Η Νόρα όμως, πάντα γουστόζα με τις ατάκες της, έμεινε με το παράπονο, "μα να μοιράζομαι αυτόν τον τίτλο με τη Νταίζη!?"
Η σκηνή Στέφανου Εριέττας πολύ όμορφη, η Εριέττα που ποιος ξέρει πόσο το ανακίνησε όλο αυτό, μόνη στο κελί της, βιάστηκε να του δηλώσει οτι αν τα πράγματα πάνε στραβά, δεν θα τον αφήσει να την περιμένει, κι η αντίδραση του Στέφανου, αυτή που περίμενα απ'αυτόν. Το "αγάπη" μου που της είπε ήχησε σαν μουσική στ'αυτιά μου....
Η σκηνή με Μελίτα, Νόρα και Στέλλα καλή για τις αντιδράσεις μαμάς και κόρης στην τρελλή. Λίγο ακόμη και θα την έπαιρνε κι αυτήν κάτω απ'τα φτερά της η Στέλλα, το έχει το χούϊ... Αλλα και με την Αμαλία μου άρεσε, και η Αμαλία με τον απλό τρόπο που αντέδρασε, με συγκίνησε....
Η σκηνή Ρούσσου με το υπόδειγμα θυγατέρας μου φάνηκε ελλειπής . Ατολμος και κουμπωμένος ο Ρούσσος, το γυρνάει το θέμα δεξιά κι αριστερά, δεν το αντιμετωπίζει αποφασιστικά, όπως ξέρει να κάνει τις δουλειές του. Θα μπορούσε, ας πούμε , να εφαρμόσει και στην κορούλα του ένα μικρό εκβιασμό, όπως κάνει σ'όλους, δηλ. ή πάς να σε κοιτάξει γιατρός, ή κομμένα τα λεφτά από μένα lol!
Η κουβεντούλα Εύας Μαρίλιας καλή γιά αρχή, αλλά το εγχείρημα της Μαρίλιας δεν ήταν και κανένα στρατηγικό σχέδιο: μιά συνάντηση κανόνισε, το αποτέλεσμα της οποίας δεν ήταν και σίγουρο, αφού οι προηγούμενες συναντήσεις με πρωτοβουλία του Λευτέρη, ήταν τζίφος... Το μόνο που έδειχνε αυτό, ήταν οτι η Μαρίλια "ενέκρινε" και "συναινούσε" στο να τα ξαναβρούν, πράγμα που θα μπορούσε απλά να το εξηγήσει στην Εύα, χωρις τα τεχνάσματα.

Απλά καλό θα το ψηφίσω, κι αυτό για το "αγάπη μου" του Στέφανου στην Εριέττα!

Συμφωνώ στα περισσότερα.
Η ατολμία και η αμηχανία του Ρούσσου για μένα είναι απόλυτα δικαιολογημένη.Μπορεί να είναι ο αδίστακτος δικηγόρος που κάνει τα πάντα , αλλά την κόρη του τη λατρεύει.Βρίσκεται μπροστά σε ένα πρόβλημα που ξέρει ότι αυτός δεν είναι σε θέση να διαχειριστεί.Αυτό τον ρίχνει τελείως έξω από τα νερά του.Η συναισθηματική εμπλοκή ενός προσώπου για έναν αγαπημένο του πολλές φορές μπλοκάρει. Σε γενική ομολογία οι μπαμπάδες όταν το παιδάκι τους κινδυνεύει ή έχει κάποιο βασικό πρόβλημα τα χάνουν. Οι μανάδες κακά τα ψέματα είναι πιο δυναμικές στην ουσία. Ας μην ξεχνάμε και τον αρχηλαμόγιο το Μάνο που μόλις κινδύνευε η Νεφέλη ήταν έτοιμος να τινάξει τα μυαλά του στον αέρα.
Όσο για το Λουκά ,ίσως να υπερβάλει , αλλά κάποια λογική έχει η αντίδρασή του.Καλώς ή κακώς ο Άρης έχει την Νταίζη για μάνα.Μπορεί να την βλέπει σπάνια , όμως στην ηλικία που είναι είναι η μάνα του και δεν θέλει να ακούει κάτι άσχημο για αυτή. Απλά γιατί τα παιδιά σε αυτήν την ηλικία δεν μπορούν να διαχειριστούν καταστάσεις που δείχνου μια μάνα εντελώς μακράν του προτύπου που είναι για αυτά.Η όλη επίδραση της απουσίας της Νταίζης και η απόκρυψη της αλήθειας ότι ο Λουκάς είναι ο πατέρας του θα φανεί στο τελευταίο επεισόδιο που λέγεται ότι επιστρέφει από Θεσ/κη και μάλλον μαθαίνει την αλήθεια. Εκεί , ώριμος πια,είναι σε θέση να κρίνει και να καταλάβει συμπεριφορές.Αν θα συγχωρέσει είναι άλλο θέμα.
Ο Νικολάκης ξέρει να πειράζει το Λουκά , ακριβώς όταν γνωρίζει ότι περνά μια στενοχώρια.Θέλει να τον κάνει να ξεχαστεί.Για μένα , καλύτερος από αδερφός η συμπεριφορά του.
Όσο για τη Μαρίλια , ναι το σχέδιό της καθόλου πρωτότυπο. Όμως μέσα από τις πιο απλές κινήσεις και ενέργειες δείχνουμε τις μεγαλύτερες αλήθειες. Και εδώ η Μαρίλια και την έδειξε και η Εύα την εισέπραξε. Αυτή η πολλή απλή κίνηση της Μαρίλιας θα κάνει την Εύα να καταλάβει ότι μπορεί να έχει κοντά της όλους τους ανθρώπους που αγαπά , χωρίς να ανησυχεί μήπως η παρουσία του ενός είναι εις βάρους άλλου της προσώπου.Θα καταλάβει την υπερβολή της(κατά εμέ δικαιολογημένη) και πιο ώριμη θα συνεχίσει τη σχέση της .

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τρι Οκτ 25, 2011 9:48 pm

a) Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια χτες... hihi

β) Επιλογή "αδιάφορο", δεν έχει η ψηφοφορία ε? Κρίμα... pff
Πλήρως αδιάφορο. Πέρασε και δεν ακούμπησε... η τρελή εξακολουθεί να τρισαθλιεύει ασταμάτητη (jessie η ιδέα σου περί "εκβιασμού" απ' τον μπαμπάκα εξαιρετική!), η Αντιγόνη να κάνει την κινέζα, ο μεγάλος έρωτας του υποκόσμου μας διαφημίζει τη μεγαλοσύνη του (ευχάριστη νότα ο Παναγιώτης), η Μαριλού κανόνισε συνάντηση Κορυφής (τύφλα να 'χει η αυριανή στη Βρυξέλλα...) και η ζωή συνεχίζεται...

γ) Σταμάτησε η βροχή, σας το είπα?! sisi

δ) Γενικότερα, jessie, fay66, Clarabelle, με καλύψατε... Thumbs up

Πάω να κάνω παρέα στην paulaner μου τώρα... Angel
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από rafoni Τρι Οκτ 25, 2011 9:50 pm

Oκ κορίτσια...βλέπω ότι δεν είμαι μόνη μου! Οπόταν να μην ανυσηχήσω! sisi
Τι να πω...τουλάχιστον γελάμε!! Πάντως, ειδικά χθες και σήμερα τα επεισόδια ήτανε χάλια!! Όλο Μελίτα! Έλεος! Την παρέα δεν την βλέπουμε καθόλου!
Καλή συνέχεια στους σχολιασμούς! Μου λείψατε! Φιλιά

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από roria Τρι Οκτ 25, 2011 10:06 pm

Για αρχή, έχω βαρυσήμαντη δήλωση : είμαι σούφι! affraid Έχω πει και γράψει επί λέξει τη βαθιά φιλοσοφημένη φράση περί της ταύτισης του μονόπλευρου έρωτα με νεύρωση. Δεν ξέρω ακόμα πώς θα διαχειριστώ αυτή την ανακάλυψη!
Τώρα περνάω στα πεζά γήινα θέματα του επεισοδίου.
Όπως η jessie το ψήφισα καλό και για τον ίδιο ακριβώς λόγο: για την όμορφη και τρυφερή σκηνούλα Στέφανου-Έρης, για εκείνο το αγάπη μου που της είπε και για το χαμόγελό της όταν το άκουσε, που θύμιζε μικρό κοριτσάκι.
Αν όμως αναλογιστεί κανείς πόσους μήνες περιμέναμε οι φαν του ζευγαριού αυτές τις σκηνές, το γεγονός ότι τώρα που επιτέλους τις βλέπουμε δεν μπορούμε να χαρακτηρίσουμε τα επεισόδια πολύ καλά ή τέλεια, σημαίνει κάτι.
Όλο το υπόλοιπο ήταν μέτριο. Ξεχώρισα τον Παναγιώτη, σε μεγάλα κέφια, που έκοψε, έραψε, γάζωσε, τύλιξε και πάνω από όλα κέντησε. Ξεχώρισα επίσης το Νικόλα στις σκηνές του με το Λουκά, (πολύ καλοί και οι δύο στο γνώριμο κλίμα τους ), τη Νόρα (και μόνο ) στη σκηνή της περιφοράς του κατσαρού βουρδούλακα , το Λουκά και το Στέφανο στο γραφείο του πρώτου, όπου τον ενημέρωσε και για το σημείωμα του προαναφερθέντος βουρδούλακα στην Έρη.
Την οποία Έρη, τέτοιο ντέρτι που βάλανε η Στέλλα και ο ...Λουκάς imarton για τη σύλληψη της κατατρεγμένης κορασίδος, μήπως να την αφησουν να σαπίσει στη φυλακή; Η Στέλλα τουλάχιστον θα το προτιμούσε. Στανταράκι. Άλλο στανταράκι το ότι και απόψε (όπως και κάθε επόμενο βράδυ υποψιάζομαι) ακούσαμε εις διπλούν το ... απροσδόκητο ντελίριο της τρανσυλβάνιας διψασμένης. Εξάλλου έχει τόσους να επισκεφθεί ακόμα για να διακριβώσει εάν είναι πράκτορες της Εριέττας. Το Νικόλα, τη Δάφνη, την Εύα (να ανταλλάξουν και τα νέα τους), το Λευτέρη, τον Ηλία, τη Μαρίλια (που την ήθελε και για μαμά λόγω της μεγάλης επιτυχίας που έχει σημειώσει σε αυτό το ρόλο),την Αγγέλα, τον ...Κυριάκο και σίγουρα κάποιους θα ξεχνάω. Αν σε αυτούς προσθέσουμε και τις σταθερές αξίες Στέφανο, Ρούσσο, Αμαλία πρέπει κατεπειγόντως να πολλαπλασιαστούν οι σκηνές της. Ο καιρός στενεύει και δεν θα προκάμουμε.
Αυτά από μένα. Πάω τώρα να γεμίσω έναν κουβά με δάκρυα συγκίνησης για τον αλτρουισμό και την αυτοθυσία του γονατισμένου από τα στραπάτσα της ζωής ζευγαριού που βρέθηκε τζάμπα κι άδικα στα σίδερα της φυλακής.
Υ.Γ. evanna, περαστικά.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Οκτ 25, 2011 10:14 pm

Θα σκάσω αν δεν το γράψω....
Πέννυ το παιδί δεν είναι καλά!!!! soutien
Περάστικά σου Ευάννα μου!!! ))

Υ.Γ. Σχολιασμός αύριο, αν προλάβω, αν θέλω, αν έχω όρεξη... Μα ήταν επεισόδιο πάλι αυτό;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 25, 2011 10:20 pm

edem4ever έγραψε:Θα σκάσω αν δεν το γράψω....
Πέννυ το παιδί δεν είναι καλά!!!! soutien
Περάστικά σου Ευάννα μου!!! ))

Υ.Γ. Σχολιασμός αύριο, αν προλάβω, αν θέλω, αν έχω όρεξη... Μα ήταν επεισόδιο πάλι αυτό;


Δεν υπάρχεις lmao lmao lmao lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από zeta88 Τρι Οκτ 25, 2011 10:50 pm

Απασχόλησε ιδιαίτερα η Νταίζη σήμερα και το τι έγινε και γιατί τη συνέλαβαν και λοιπά, αλλά τουλάχιστον όχι άσκοπα, είχαμε εξελίξεις!
Ωραίο το σχέδιο του Παναγιώτη, βρήκε το αδύναμο σημείο τους!! Και μ'άρεσε όπως τους αντιμετώπιζε!!
Ωραίο κι όπως συναντήθηκαν!
Η Αντιγόνη μες στην αγωνία μιας και ξέρει!
Είδαμε και λίγο το Λουκά με το Νικόλα και με τα γνωστά πειράγματά τους, για να αποφορτίζονται από τα προβλήματα και τα σοβαρά που συμβαίνουν!
Όταν παραπονέθηκε η Νόρα ότι μοιράζεται τον τίτλο της μάνας του παιδιού του Λουκά με την Νταίζη, έτσι όπως απάντησε η Στέλλα, σκέφτηκα πάλι καλά που δεν είχε έρθει η Στέλλα στις αρχές να γνωρίσει την Νταίζη όταν ήθελε να παντρευτεί το Λουκά, γιατί ικανή ήταν να τον προξένευε στην Νταίζη και να κατηγορούσε και τη Νόρα ότι μπαίνει εμπόδιο και πάει να χαλάσει μια οικογένεια!
Ωραία σκηνή Στέφανος-Εριέττα!!
Η Μελίτα πάλι τα ίδια έλεγε! Πήγε να τα πει και στη Νόρα! Ωραία την αντιμετώπισε η Νόρα! Εμάς που την ακούμε κάθε μέρα δεν μας κάνει αίσθηση πια, αλλά μ'άρεσαν οι αντιδράσεις τους έτσι που δεν πίστευαν τι άκουγαν! Και με το δίκιο τους! Ένα ένα τα πέταγε τα καλά η Μελίτα πάλι! slap
Πολύ καλή η σκηνή Στέλλας-Αμαλίας!
Η Δάφνη λίγο υπερβολικά νομίζω τα είπε στο Λευτέρη!!Αν είχε κάνει και τίποτα πιο σοβαρό τι θα του έλεγε;;
Η Μαρίλια δεν είχε και κανένα σούπερ σχέδιο, αλλά η Εύα μου φάνηκε ότι χάρηκε μόλις είδε το Λευτέρη!

Ευαννάκι περαστικά!! ))
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Οκτ 25, 2011 11:18 pm

Καλησπερα!!!!!

Η Μελιτα πλεον βλεπει εχθρους παντου και δεν μπορει να καταλαβει ουτε τα στοιχειωδη...Νομιζει οτι ο Στεφανος τη στηριζει με την αγαπη του!!!! imarton Αυτα ακουσε η Νορα και εμεινε η γυναικα!!!Οπως ειπα ηδη θεωρησα απαραδεκτη τη συμπεριφορα της Μελιτας!!!Η Νορα ομως Θεα στον τροπο που της μιλησε!!!! : respect : Κανονικα θα επρεπε να τη βαλει στη θεση της αλλα σεβαστηκε το γεγονος οτι δεν ειναι καλα και μπραβο της...

Ο Ρουσσος καταλαβε οτι οντως κατι δεν παει καλα με το βλασταρι του...Η Ερη λεει την εξεθεσε δινοντας το γραμμα...Το οποιο γραμμα δεν εχει κατι μεμπτο...Και η Ερη προσπαθει ξαναλεει να τη βγαλη τρελη...Οκ το βρηκα το σατανικο σχεδιο!!!Η Ερη μπηκε στο μυαλο της και την αναγκασε να το γραψει για να την εκθεσει... slap Ουτε ο Ξερετε-Ποιος ο αντιπαλος του Χαρι Ποτερ δεν ηλεγχε ετσι τις σκεψεις των αλλων!!!!

Η Νταιζη με τον σκυλο της,εεε τον φιλο της ηθελα να πω, στριμωχτηκε σημερα...Ε,να πω οτι λυπαμαι??Να πω οτι η χειροπεδα δεν της παει??Πολυ τον χαρηκα σημερα τον Παναγιωτη!!!!

Η Μαριλα με την Ευα ωραιες σημερα...Νομιζω οτι η λογικη πισω απο τη κινηση της Μαριλιας,δηλαδη να στησει μια συναντηση με την Ευα και τον Λευτερη,ηταν να δειξει στην Ευα οτι δεν τη πειραζει να εχει χωρο στη ζωη της για τον Λευτερη...Μου φανηκε συμβολικη η κινηση της...

Η Στελλα ασχολιαστη!!!!!Δεν λεω οτι δεν ηταν ωραια η σκηνη της με την Αμαλια και οτι δεν ηταν ομορφο που πηγε να πει κατι για το καλο της Μελιτας αλλα εχω βαρεθει να τη βλεπω να ασχολειται με τα παιδια ολου του κοσμου εκτος απο το δικο της!!!!!Ας της πει καποιος τι περασε η Νορα οσο αυτη ηταν κατα Μονεμβασια μερια και ποσο κοντα εφτασε στη τρελα η δικη της κορη τοτε με τον Στελιο!!!!

Βρε Λουκακο αγορι μου!!!!!Τι φοβασαι βρε??Ετσι κι αλλιως ο Αρης δεν τη θυμαται τη Νταιζη!!!!Ασε που το οτι ειναι μανα δεν της δινει και ασυλλια βρε!!!!Και να πω οτι δεν το φοβοταν η Νορα??Ψεμματα θα πω!!!Το φοβοταν οτι ο,τι κι αν κανει η Νταιζαρα θα τρεχει στους ''αχρηστους''...

Η σκηνη Ερης και Στεφανου πολυ ομορφη!!!!!

Υ.Γ. 1''Ακομα και αυτον τον τιτλο να τον μοιραζομαι με τη Νταιζη??''... lmao lmao Τι να πω??Απλα προσκυνω τη Θεα!!!!!!!

Υ.Γ.2 JESSIE,alex1,roria,fay66 και Νελη πολυ ωραιοι οι σχολιασμοι σας!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Οκτ 26, 2011 1:31 am

Μα τι λογια ειναι αυτα Αντιγονη μας;;;;τσ τσ τσ,θα σε μαλωσω!Συνεργαζοσασταν με τον Ρουσο,αυτο το υποδειγμα πατερα και ξερατε οτι ο ενας ηθελε να δολοφονησει τον αλλο imarton αλαλα τα χειλη των ασεβων!!!!
Καθε μερα δε ,μπορω να γραφω σελιδες για το θρασος αυτης της γυναικας!Καλεσε τον Στεφανο για να τον ρωτησει μηπως και ειπανε στην αστυνομια κατι κακο για τα καλοπαιδα Χρηστο-Νταιζη lmao γελασαμε και σημερα.Δηλ κι αν ελεγαν;;αφου αυτοι ειναι οι υπευθυνοι για τον θανατο της Αννας και αυτη το ξερει και κανει την παπια και ριχνει και αδεια να πιασει γεματα,αλλα ευτυχως ξυπνησαν οι σκλαβοι,σκλαβος=Στεφανος και δεν τον ξεγελαει πια.Αμεσως καταλαβαινει οτι κατι τρεχει και της λεει σε απλα Ελληνικα οτι δεν τον νοιαζει τιποτα,παρα μονο να βγει η Εριεττα απ την φυλακη!
Και οταν μαλιστα ηρθε η αστυνομια να την μπουζουριασει,γυρισε προς τα πισω και φωναξε τρομαγμενη:Στεφανε! Α ρε εγω επρεπε να την εχω αυτην μανα!
Μια απολαυση ηταν σημερα και παλι ο Νικολας χαχαχχαχαχα εκει που εκανε περιγραφη στον Λουκα για το τριοροφο που θα χτισει στην Εδεμ και ο Λουκακος Snif να του λεει μα αυτο ειναι δικο μου σχεδιο και ονειρο και οτι του το εκλεψε,αλλα εκει ο σκληρος Νικολας τον χτυπαγε αλυπητα!
Και μ αρεσει επισης πολυ που νομιζουν οι αλλοι οτι τον πατροναρουν,μαλλον προσπααθουν να τον πατροναρουν και αυτος το αντιμετωπιζει με χιουμορ και ειρωνια!
Θα συμφωνησω με ολους οτι το σχεδιο του Πανγιωτη καλο ,αλλα δεν μπορω πια να βλεπω Χρηστο και Νταιζη,μα ποσο τους βαριεμαι δεν λεγεται!
Επισης δεν ξερω αν κανει να το πω,στο τρειλερ ο Αραβαντινος λεει ευχαριστω στον Παναγιωτη;;;;;;ντοοοοοοοιγκ!!Δηλ αν ειναι ετσι,το σχεδιο στην ουσια ηταν του Αραβαντινου!
Η σκηνη Στεφανου Εριεττας μμμμμμμμμ σκετη μουρλια!Η Λαμπου με επεισε οτι δεν αντεχει αλλο στη φυλακη,ειναι μεσα στην απογνωση,αλλα ελαμψε το προσωπακι της με το σ αγαπωτου Στεφανου(θελω να τα κουω,να τ ακουω να το λες!!!) και το αγαπη μου που της ειπε!Και φυσικα ο Στεφανος της ξανατονισε να μην δινει σημασια στην Μελιτα γιατι δεν ειναι καλα.Κι αυτη ρε παιδια επηρεασμενη απ το γραμμα της μουρλης του ειπε αν δεν πανε καλα τα πραγματα δεν θα τον αφησει να περιμενει εκει εξω!!κλαψ!!
Επισης σημερα μου αρεσε παααααρα πολυ η Στελλα μαζι με την Αμαλια!Να μην την ξαναβαλουν μαζι με την Νταιζη,χαλια ειναι!Πολυ αληθινο και ανθρωπινο το ενδιαφερον που εδειξε στην Αμαλια και αυτα που ειπε για την Μελιτα και ειλικρινα τι να πω,με αγγιξε ιδιαιτερα η Πεφανη σ αυτη την σκηνη!
Τωρα για την Μελιτα τι πρωτοπει κανεις πια!Τρεις λαλουν κι εφτα χορευουν!Τα ειδε ολα και ο Ρουσος σημερα και καλα να παθει κι αυτος εχθρος λοιπον,οσοι της λενε οτι δεν ειναι σωστα πραματα αυτα που κανει,ειναι με το μερος της Εριεττας!!
Ειπε να κανει και μια βολτα προς Νορα μερια να την αφησει παγωτο λεχωνα γυναικα!Αρες μαρες κουκουναρες ελεγε και στην Νορα,αυτο που μου εμεινε ομως ηταν η εκπληξη της Νορας οταν εφυγε πια η τρελαρα,ειπε στην Στελλα:ακουσα καλα;;ειπε οτι ευτυχως που εχει την αγαπη του Στεφανου να την στηριζει;;;Συγγνωμη παιδια αλλα δυστυχως ουτε να γελασω δεν μπορω!

Ψηφισα καλο ,γατι ειμαι καλος ανθρωπος και θα κλεισω με ενα ανεκδοτακι που κυκλοφορει απο το πρωι,εγω δηλ χθες το πρωι το ακουσα και αφορα στην επικαιροτητα: ΚΟΥΡΕΑ ΒΡΗΚΑΜΕ! ΜΑΛΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ;;;;;;;;;;;;

Αχ παραλιγο να ξεχασω την ατακα του Λουκακου: ηρθα να παρω μια τζουρα απο ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΕΣ και φευγω! lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Οκτ 26, 2011 8:33 am


ΣΨ, τι πιό ευχάριστο ν'απολαμβάνεις τον πρωινό καφέ, διαβάζοντας τον σχολιασμό σου! Γέλασα με τα σχόλιά σου, πολύ πετυχημένα όλα, και το ανεκδοτάκι ξεκαρδιστικό! Με όσα συμβαίνουν ή θα συμβούν, μόνο το χιούμορ μας σώζει!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης