Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Και μετά τι?

+17
Ezantakou
ProudMaslowqueen
st@cy
giwta007
tzibirdika
dm10811
JESSIE
evanna
trelli petrakitsa
maeveline
loukasnora
sarita
edem4ever
evaki16
Clarabelle
kapetanissa
Dorina <3 Πέτρος
21 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Και μετά τι? - Σελίδα 2 Empty Απ: Και μετά τι?

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Δευ Νοε 28, 2011 3:10 pm

ΣΨ1 έγραψε:
AmaliaPetros_fan1 έγραψε:Να σας πω την αλήθεια θα μου λείψουν τρομερα "τα μυστικα"!Πιο πολύ απ'όλα θα μου λείψουν οι σκηνες την Αμαλία και του Πέτρου!Αυτοί ηταν που με "τραβηξαν" και ξεκίνησα να βλέπω την σειρα!Φυσικα οι ατακες του Λουκακου μας και οι "συζητησεις" του με την Νικόλα!Όλα!Όλα θα μου λείψουν και ΝΑΙ θα πάθω καταθληψη!Κάθε απογευμα 7-8 θα φανταζομαι πως θα είναι οι ζωες της Νόρας,του Λουκα,της Δαφνης,του Νικόλα,της Ευας,του Λευτερη,του Μάνου του Στεφανου,της Εριεττας και φυσικα της Αμαλία μου και του Πέτρου!Μπορει να μην είναι "τα μυστικά" που "ερωτευτηκαμε" όλοι μας το 2008 αλλά δεν πάυουν να είναι "Τα μυστικά μας" και εγω αυτό θα κρατήσω!Τα καλά και τα όμορφα!Απο την σκηνή με τα hot dogs του Πέτρου και της Αμαλίας μέχρι το ξύλο που εδωσε ο Λουκας στον Κυριάκο στην βαφτιση του Άγγελου!Salut moi le platan και πάει λέγοντας!!!
Μακάρι λοιπόν μετα το τέλος της "Εδεμ" όλοι να βρούμε την δική μας εδεμ με λιγότερες δυσκολίες απο την παρέα της Φεγγαρόπερας Flkia

Μου αρεσε πολυ το κειμενακι σου!!Και σε μενα θα λειψουν τα μυστικα πααααααρα πολυ ομως!! Snif Snif

Σ'ευχαριστώ πολύ!
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και μετά τι? - Σελίδα 2 Empty Απ: Και μετά τι?

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Τετ Νοε 30, 2011 4:07 pm

Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω μετά Rolling Eyes 3,5 χρόνια ήταν μια συνήθεια ! Περίμενα να πάει απόγευμα για να δω εδέμ και μετά 8:00 είχα την όρεξη και διάβαζα τα μαθήματα του σχολείου ! Όσο να πείτε ήταν μια συνήθεια όλα αυτά τα χρόνια και δεν ξεχνιέται έτσι εύκολα ! Γενικά προσπαθώ να μην σκέφτομαι το τι θα κάνω μετά αλλά κάποιες φορές που το σκέφτομαι ...
-> Snif ! Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει και τόσο ότι τελειώνουν ! Όταν τελειώσουν νομίζω ότι θα καταλάβω πόσο εξάρτηση και πόρωση είχα με αυτή την σειρά ! Το ξέρω ότι υπάρχει και το youtube όπου μπορούμε να βλέπουμε τα επεισόδια αλλα και πάλι δεν είναι ίδιο ρε παιδιά Rolling Eyes
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και μετά τι? - Σελίδα 2 Empty Απ: Και μετά τι?

Δημοσίευση από tinaki18 Σαβ Δεκ 03, 2011 4:42 pm

μια σειρα που λατρεψα..και οι 3μισι κυκλοι ειχαν κτ το διαφορετικο!!!απλα το μονο που με ξυνιζει πως δεν υπαρχει ο μανος εστω και για λιγο στο τελος της σειρας...!!προσοπικα η σιερα αυτη θα ναι παντα στην καρδια μου...!μπορει να τελιωνει αλλα για μενα παντα θα υπαρχουν οι χαρακτηρες!παντα!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης