Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

+2
nefelik
l_aquila
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

 Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από l_aquila Πεμ Νοε 10, 2011 6:08 pm

Thursday, November 10, 2011
Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα"

Καλεσμένη στην εκπομπή "Μίλα" ήταν η Βάνα Πεφάνη που δήλωσε πως είναι θυμωμένη με όσα συμβαίνουν στην χώρα μας ...Δηλώνει πως στο παρελθόν που είχε πει ότι δεν την είχε αγγίξει η κρίση , τα ΜΜΕ την είχαν κατακρίνει....
Μίλησε για την απιστία και δήλωσε πως έχει αποκαλύψει στον σύντροφο της ότι τον έχει απατήσει και αυτή η σχέση μάλιστα συνεχίστηκε για πολύ μεγάλο διάστημα...
Βέβαια η Αμαλία από τα "Μυστικά της Εδέμ" δεν θα μπορούσε να μην αποκαλύψει τις εξελίξεις που θα δούμε στην αγαπημένη μας σειρά...



l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Νοε 10, 2011 6:26 pm

Ευχαριστούμε πολύ! : thanks :

Το περίεργο θα ήταν να πήγαινε η Μελίτα φυλακή. wall

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από l_aquila Πεμ Νοε 10, 2011 8:08 pm

Thursday, November 10, 2011
«Μυστικά της Εδέμ»: η «Μελίτα» θα πάει φυλακή ή ψυχιατρείο;~ news-piper.blogspot.com

Την αποκάλυψη πως η «Μελίτα» από τα «Μυστικά της Εδέμ» θα καταλήξει στο ψυχιατρείο, έκανε η Βάνα Πεφάνη στην εκπομπή «Μίλα».

Καλεσμένη στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου, η «Αμαλία» είπε πως η «κόρη» της στο πολύ επιτυχημένο σίριαλ, καταλήγει στο ψυχιατρείο και όχι στη φυλακή!

l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από noraki_16 Πεμ Νοε 10, 2011 9:35 pm

Ευχαριστούμε πολύ
noraki_16
noraki_16
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στην ζεστή και χαμογελαστή αγκαλιά της Αντιγόνης μου!!!
Ασχολίες : Θέατρο,κινηματογράφος,χορός,τέννις και Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από evaggelia* Πεμ Νοε 10, 2011 9:54 pm

: thanks :
evaggelia*
evaggelia*
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Ασχολίες : πολλα και διαφορα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από nadiap Παρ Νοε 11, 2011 11:51 am

: thanks :
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Βάνα Πεφάνη: "Έχω αποκαλύψει στον σύντροφο μου ότι τον απάτησα" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Νοε 11, 2011 4:38 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης