Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κλεμμένα όνειρα

+14
gxnel
marakii
trelli petrakitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
evaki16
ProudMaslowqueen
evaggelia*
feggaropetra
evanna
tinaki18
$ofi@ loukakos + nora
zwi
aggelika2011
LaurelRose
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από marakii Τρι Δεκ 13, 2011 3:22 pm

Α δηλαδή το ''πλουσιόπαιδο'' είναι ο γιος αυτής με το ταξί ,και ο άλλος είναι ο γιος της Μουτάφη (συγνώμη για τις αντωνυμίες και τα ψευδώνυμα αλλά δεν ξέρω τα ονόματα Razz)
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από zwi Τρι Δεκ 13, 2011 3:29 pm

marakii έγραψε:Α δηλαδή το ''πλουσιόπαιδο'' είναι ο γιος αυτής με το ταξί ,και ο άλλος είναι ο γιος της Μουτάφη (συγνώμη για τις αντωνυμίες και τα ψευδώνυμα αλλά δεν ξέρω τα ονόματα Razz)

Aκριβώς Μαράκι μου...
Ο Άρης(το πλουσιόπαιδο) είναι ο γιος της Βίκυς(που έχει το ταξί)...και ο Σταύρος ο γιος της Αλεξάνδρας(Μουτάφης)... Wink
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από zwi Τρι Δεκ 13, 2011 3:32 pm

evanna έγραψε:Ααα.....με το ''Σταυρου'' νομιζα οτι εννοεις τον Αλεξανδρο Σταυρου! sisi Τωρα καταλαβα......ενα δικιο το 'χεις αλλα απο τα flashback καταλαβα οτι ηταν πολυ μικρη οταν εμεινε εγκυος οποτε καπως ετσι εξηγειται και η μικρη διαφορα! Rolling Eyes
Όταν η Βίκυ έμεινε έγκυος ήταν νέα-πανεπιστήμιο νομίζω μας έδειξαν-οπότε λογική και η μικρή διαφορά ηλικίας...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Τρι Δεκ 13, 2011 3:50 pm

Είδα κι εγώ τη σειρά(στο ίντερνετ) και λέω να γράψω τις εντυπώσεις μου...Βασικά,για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω και πολλή εμπειρία με τους σχολιασμούς οπότε λέω να σχολιάσω το σχολιασμό της Νέλλης! Razz ...(Νέλλη,δε σε πειράζει έτσι? :) )
gxnel έγραψε:
συμπαθητικο αλλα δεν με ξετρελαινει κιολας....
Eμένα μου φαίνεται ενδιαφέρον μέχρι στιγμής αλλά ούτε κι εγώ ξετρελάθηκα ιδιαίτερα...

gxnel έγραψε:δεν μου αρεσε που εχουμε καταλαβει ολη ή σχεδον ολη την ιστορια με το παρελθον απο τοσο νωρις....αφηστε που τετοια ιστορια νομιζω καπου εχουμε ξαναδει.....
Εμένα πάλι είναι το μόνο που με εξέπληξε θετικά..επιτέλους μία σειρά που δε θα μας βγάλει την πίστη μέχρι να καταλάβουμε τι συμβαίνει...άσε που λογικά αν μαθαίνουμε από τώρα κάτι τέτοιο φαντάσου τι άσσους θα κρύβουν στο μανίκι τους οι σεναριογράφοι(αν είναι πολλοί δηλαδή γιατί δεν έχω ιδέα) για αργότερα...
Όσο για την ιστορία..εμένα μου θυμίζει Βέρα στο δεξί όταν είχαν αλλάξει το γιο της Έλσας και σε κάποια περίοδο είχε και τα δύο αγόρια σαν παιδιά της γιατί δεν ήξερε ποιο ήταν το δικό της..Επίσης παρόλο που δεν το έβλεπα,έχω την εντύπωση ότι μοιάζει και με το "Μια στιγμή 2 ζωές" που είχαν ανταλλάξει ρόλους(ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων) τα δυο αδέρφια...

gxnel έγραψε:η σκηνοθεσια μου θυμιζει πολυ ζωη της αλλης...και ετσι που ενωνονται οι σκηνες.....
Δεν τη βλέπω(τη "ζωή της άλλης") αλλά σίγουρα μπορώ να πω ότι διαφέρει κατά πολύ από τη σκηνοθεσία των "Μυστικών"...

gxnel έγραψε:εχει αρκετα φαουλ το καστινγκ....η μανα του "Σταυρου" ειναι τουλαχιστον συνομιλικη του.....
Συμφωνώ μαζί σου..πάντως η μικρή διαφορά των ηθοποιών δεν είναι φανερή μόνο σ'αυτή την περίπτωση...
Σας κάνει εσάς ηλικιακά η Μουτάφη για μάνα του Παπαδόπουλου και της Οικονομάκου? sisi



gxnel έγραψε:το καλο ειναι οτι δεν κουραζει...αλλα δεν ειναι οτι με κραταει κιολας....
Είναι αρχή ακόμα..νομίζω πως σιγά σιγά θα συνηθίσει το μάτι μας... Wink



gxnel έγραψε:Υ.Γ1....ΘΕΟΣ ο Αλεξανδρος Σταυρου...ειναι και "συναδελφος" μου....αδυναμιες....
Να ρωτήσω τι εννοείς ή να το προσπεράσω? Razz

gxnel έγραψε:Υ.Γ2....που χτες ειδαμε και αναμεσα στις φωτογραφιες του "Δημητρη" φωτογραφια του Στεφανου απο τα Μυστικα....
lmao Καλά αυτό το πρόσεξα κι εγώ..απορώ ποιος το σκέφτηκε..και είναι και απ'τη φετινή φωτογράφιση της 4ης σεζόν... ainta


Πάντως πιο πολύ με τραβάει η ιστορία του κολλεγίου παρά η σχέση των δύο αδερφών και τα γκομενικά του πατέρα τους...
Νομίζω πως ο Σταύρος δε θα έχει διαφορετική μητέρα...έχουν πει το επώνυμό του?
Κορίτσια εμένα κάτι δε μου πολυαρέσει με τη Λασκαράκη(Ευάννα,χωρίς παρεξήγηση valen )..μπορεί να φταίει και ο ρόλος της μέχρι στιγμής...
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από gxnel Τρι Δεκ 13, 2011 4:37 pm

LaurelRose έγραψε:Είδα κι εγώ τη σειρά(στο ίντερνετ) και λέω να γράψω τις εντυπώσεις μου...Βασικά,για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω και πολλή εμπειρία με τους σχολιασμούς οπότε λέω να σχολιάσω το σχολιασμό της Νέλλης! Razz ...(Νέλλη,δε σε πειράζει έτσι? :) )

καλε τι να με πειραξει....κουβεντα να γινεται.... Razz


.

LaurelRose έγραψε:
gxnel έγραψε:εχει αρκετα φαουλ το καστινγκ....η μανα του "Σταυρου" ειναι τουλαχιστον συνομιλικη του.....
Συμφωνώ μαζί σου..πάντως η μικρή διαφορά των ηθοποιών δεν είναι φανερή μόνο σ'αυτή την περίπτωση...
Σας κάνει εσάς ηλικιακά η Μουτάφη για μάνα του Παπαδόπουλου και της Οικονομάκου? Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900


Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900 Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900 αυτο το ειπε και η μαμα μου οσο το ειδε..."καλα βαλαν τη Μουταφη να εχει τοσο μεγαλα παιδια?" Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900 Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900





LaurelRose έγραψε:
gxnel έγραψε:Υ.Γ1....ΘΕΟΣ ο Αλεξανδρος Σταυρου...ειναι και "συναδελφος" μου....αδυναμιες....
Να ρωτήσω τι εννοείς ή να το προσπεράσω? Razz


λογω ρολου ως Δημητρης ειναι μες στους υπολογιστες,software...ιστοριες.....ειμαι σε αναλογη σχολη....οποτε ειμαστε "συναδελφοι" Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900 Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900 Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 621900
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Τρι Δεκ 13, 2011 5:36 pm

Τι παρεξηγηση καλε;Αν ειναι δυνατον! Angel
Δεν ειπα οτι τη θεωρω Παξινου την κοπελα απλα σε προηγουμενες σειρες που ειχε τυχει να τη δω λιγο δε μου αρεσε,ενω τωρα σα να βελτιωθηκε μου φανηκε και σαν να της ταιριαξε ο ρολος!
Ασε που νομιζω οτι θα εχει πολυ καλη χημεια με τον Λαγκο(ο Σταυρος που πηρε την υποτροφια για να συννενοουμαστε Razz )

Με τα παιδια παντως δεν εχω καταλαβει τι ακριβως,παιζει.....Γιατι τα καρτελακια που αλλαξε η νοσοκομα,το ενα ελεγε Μαλτεζος και το αλλο Παπαναστασιου.....ενω ο Σταυρος εχτες στη γραμματεια ειπε οτι το επιθετο του ειναι Χαλκιας και μπερδευτηκα! scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από zwi Τρι Δεκ 13, 2011 8:25 pm

evanna έγραψε:Τι παρεξηγηση καλε;Αν ειναι δυνατον! Angel
Δεν ειπα οτι τη θεωρω Παξινου την κοπελα απλα σε προηγουμενες σειρες που ειχε τυχει να τη δω λιγο δε μου αρεσε,ενω τωρα σα να βελτιωθηκε μου φανηκε και σαν να της ταιριαξε ο ρολος!
Ασε που νομιζω οτι θα εχει πολυ καλη χημεια με τον Λαγκο(ο Σταυρος που πηρε την υποτροφια για να συννενοουμαστε Razz )

Με τα παιδια παντως δεν εχω καταλαβει τι ακριβως,παιζει.....Γιατι τα καρτελακια που αλλαξε η νοσοκομα,το ενα ελεγε Μαλτεζος και το αλλο Παπαναστασιου.....ενω ο Σταυρος εχτες στη γραμματεια ειπε οτι το επιθετο του ειναι Χαλκιας και μπερδευτηκα! scratch
Η Βίκυ νομίζω άλλαξε το ονομά της μετά...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Τρι Δεκ 13, 2011 8:31 pm

Α,ισως Ζωη...δεν ξερω.Θα δουμε στην πορεια! Wink

Δεν προλαβα να το δω σημερα,περα απο τα τελευταια 10 λεπτα!Εχασα κατι σημαντικο;;;
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από zwi Τρι Δεκ 13, 2011 8:35 pm

evanna έγραψε:Α,ισως Ζωη...δεν ξερω.Θα δουμε στην πορεια! Wink

Δεν προλαβα να το δω σημερα,περα απο τα τελευταια 10 λεπτα!Εχασα κατι σημαντικο;;;
Ούτε εγώ το είδα...τώρα θα το δω από το site του mega...είδα μόνο λίγο στην αρχή...εκεί που ο Άρης ακούει την συζήτηση του παππού του με την γυναίκα που της είχε ζητηθεί να κάνει την αλλαγή των μωρών και μαθαίνει ότι έχει αδερφό...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Δεκ 13, 2011 10:20 pm

τι καταλαβα οτι συνεβει με τα 2 παιδια

Σπόιλερ:
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από zwi Τρι Δεκ 13, 2011 10:22 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:τι καταλαβα οτι συνεβει με τα 2 παιδια

Σπόιλερ:
Και εγώ αυτό κατάλαβα... Wink
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Τετ Δεκ 14, 2011 3:17 am

Συμφωνώ μαζί σου Σοφία..μόνο που έχω την εντύπωση ότι ήταν η δεύτερη προσπάθεια της Αλεξάνδρας(Μουτάφη) για παιδί και την πρώτη πρέπει να απέβαλλε...

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο Άρης κάνει έτσι που έμαθε ότι έχει αδερφό...η αντίδραση του μου θύμιζε δολοφόνο Razz ...
Δεν αντέχω να βλέπω το σπίτι της Μελίτας...μου έρχονται άλλα πράγματα στο μυαλό...
Καλά δεν ξέρετε τι γέλιο έριξα σ'εκείνη τη σκηνή που μιλούσε ο Γαλανός με την Αδριανού(ονόματα δεν ξέρω)..φορούσαν τα ίδια γελοία γυαλιά, σαν τους χίπις ήτανε sisi (κάπου στο 26ο λεπτο)...
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από gxnel Τετ Δεκ 14, 2011 4:33 am

LaurelRose έγραψε:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο Άρης κάνει έτσι που έμαθε ότι έχει αδερφό...η αντίδραση του μου θύμιζε δολοφόνο Razz ...

οντως....πιο πολυ στο φονικο ειχε το μυαλο του παρα στο σοκ Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 191984


LaurelRose έγραψε:
Δεν αντέχω να βλέπω το σπίτι της Μελίτας...μου έρχονται άλλα πράγματα στο μυαλό...


φοβαμαι οτι καποια στιγμη θα πεταχτει η Μελιτα και θα αρχισει τα βογκητα.... Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 191984 Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 191984




ο ενας απο τους 2 τραυματιοφορεις(με τα μπλε μεσα στο ασθενοφορο) δεν ηταν αυτος που επαιζε στη βερα τον τακη(?) -δεν θυμαμαι ονομα σιγουρα Razz- που ειχε παιξει και τωρα στο τελος στα μυστικα οταν ηταν να πιασουν τον Χρηστο?
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από marakii Τετ Δεκ 14, 2011 3:16 pm

Ζωή ευχαριστώ για τη διευκρίνηση των ονομάτων sisi
Λοιπόν χθες που το είδα οκόκληρο αυτό κατάλαβα και εγώ οτί έχει γίνει με τα δυο αγόρια (αλλά μου κάνει εντύπωση που το δείχνουν αυτό το γεγονός από το δευτερο επεισόδιο)
Ο Σταύρος με τη Φαίη πάντως βγάζουν μια γλυκήτητα...
Και ξαναλέω ενδιαφέρον έχει ,συμπαθητικό είναι αλλά δεν με ξετρελένει ,δε μου έχει κάνει κάποιο ιδιέταιρο κλικ ακόμη Razz
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Τετ Δεκ 14, 2011 3:56 pm

gxnel έγραψε:
LaurelRose έγραψε:
Δεν αντέχω να βλέπω το σπίτι της Μελίτας...μου έρχονται άλλα πράγματα στο μυαλό...

φοβαμαι οτι καποια στιγμη θα πεταχτει η Μελιτα και θα αρχισει τα βογκητα....
lmao Ένα δίκιο τό'χεις...άσε που εγώ όταν άνοιξε εκείνη η γυναίκα(ας την πούμε οικιακή βοήθο..Φωτεινή τη λένε αν θυμάμαι καλά) την πόρτα νόμιζα ότι θα μπει μέσα ο Πέτρος ή η Αμαλία... sisi

gxnel έγραψε:ο ενας απο τους 2 τραυματιοφορεις(με τα μπλε μεσα στο ασθενοφορο) δεν ηταν αυτος που επαιζε στη βερα τον τακη(?) -δεν θυμαμαι ονομα σιγουρα Razz- που ειχε παιξει και τωρα στο τελος στα μυστικα οταν ηταν να πιασουν τον Χρηστο?

Ξαναείδα τη σκηνή και όντως αυτός είναι...με τόσο μικρούς ρόλους(αν μπορεί να θεωρηθεί ρόλος το να κουβαλάει ένα φορείο Razz ) που του βάζουν απορώ, πληρώνεται?


Και κάτι άλλο..τα επεισόδια δεν είναι πολύ μικρά?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LaurelRose στις Τετ Δεκ 14, 2011 3:59 pm, 1 φορά
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από zwi Τετ Δεκ 14, 2011 3:58 pm

LaurelRose έγραψε:
Και κάτι άλλο..τα επεισόδια δεν είναι πολύ μικρα?[/color]

Η αλήθεια είναι πως ναι...αλλά είναι από τους συντελεστές της "Ζωής της άλλης" που και αυτό είναι μικρό σε διάρκεια...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Τετ Δεκ 14, 2011 4:02 pm

zwi έγραψε:
LaurelRose έγραψε:
Και κάτι άλλο..τα επεισόδια δεν είναι πολύ μικρα?[/color]

Η αλήθεια είναι πως ναι...αλλά είναι από τους συντελεστές της "Ζωής της άλλης" που και αυτό είναι μικρό σε διάρκεια...

Νομίζω πάντως πως για τη διάρκεια είναι υπεύθυνοι οι σεναριογράφοι,που γράφουν κάθε επεισόδιο... Rolling Eyes
Δεν ήξερα ότι και στη "Ζωή της άλλης" είναι τόσο μικρά...
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 14, 2011 4:13 pm

Και εμενα η αποψη μου κοριτσια συγκλινει με τις δικες σας σχετικα με το τι συνεβη με τα παιδια!

Νελη και εγω το ιδιο σκεφτομαι βλεποντας το ''Μελιτοσπιτο''!Τελικα μας αφησε τραυματα αυτη η σειρα! sisi

Και μενα μ'αρεσουν πολυ ο Σταυρος και η Φαιη και κατι μου λεει οτι θα προχωρησει το πραγμα συντομα! Efxi
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evaki16 Πεμ Δεκ 15, 2011 9:07 pm

Αχ εγώ θα διαφωνήσω μαζί σας Razz Παρακολουθώντας κάποια επεισόδια δηλώνω κατά του Σταύρου... δεν ξέρω το λόγο αλλά μου τη δίνει πάρα πολύ!!! Όσο για την Φαίη θα συμφωνήσω είναι υπέροχη!!!

Επίσης οι ρόλοι που μου αρέσουν είναι η Χρυσα ο Άρης και ο Σταύρου με την Μουτάφη!!! (δεν θυμάμαι πως λέγονται.... στη σειρά Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 37145 )

Αν και δεν το παρακολουθώ τακτικά φαίνεται ενδιαφέρον... αν και μοιάζει πολύ με τη "Ζωή της άλλης"
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από zwi Πεμ Δεκ 15, 2011 9:11 pm

evaki16 έγραψε:Αχ εγώ θα διαφωνήσω μαζί σας Razz Παρακολουθώντας κάποια επεισόδια δηλώνω κατά του Σταύρου... δεν ξέρω το λόγο αλλά μου τη δίνει πάρα πολύ!!! Όσο για την Φαίη θα συμφωνήσω είναι υπέροχη!!!

Επίσης οι ρόλοι που μου αρέσουν είναι η Χρυσα ο Άρης και ο Σταύρου με την Μουτάφη!!! (δεν θυμάμαι πως λέγονται.... στη σειρά Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 37145 )

Αν και δεν το παρακολουθώ τακτικά φαίνεται ενδιαφέρον... αν και μοιάζει πολύ με τη "Ζωή της άλλης"

Εμένα ο Δημήτρης(Σταύρου) μ'αρέσει τρομερά(βασικά παντού θα μου άρεσε εμένα Razz )
Και εμένα μ'αρέσουν η Χρύσα,ο Άρης συν του Σταύρου,την Φαίη,τον Δημήτρη(Σταύρου) και η Αλεξάνδρα(Μουτάφη)...
Μοιάζει πολύ με την "Ζωή της άλλης" επειδή είναι από τους ίδιους συντελεστές...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 15, 2011 9:17 pm

Ε,οχι και η Χρυσα βρε Ευακι! valen Το στυλακι της μου σπαει τα νευρα....ασε που η ηθοποιος που την ενσαρκωνει δεν ανηκει στις συμπαθειες μου! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Παρ Δεκ 16, 2011 3:13 am

Κι εμένα η Φαίη μ'αρέσει τώρα περισσότερο απ'ότι στην αρχή...δε μου άρεσε σ'εκείνες τις σκηνές με την οικολογική ομάδα...
Ο Άρης δεν είμαι σίγουρη ακόμη αν μου αρέσει..πολύ τσαμπουκάς είναι πάντως και μου τη σπάει λίγο...
Τη μαμά του Σταύρου τη λένε Βίκυ,Βάσω ή Μάγδα? scratch ..και τα τρία έχουν αναφερθεί και μ'έχει μπερδέψει...
Η ξανθιά φίλη της Χρύσας(δε θυμάμαι όνομα) πόσο χαζή παίζει να είναι?..Αυτή τώρα θεωρεί ότι έχει σχέση με τον Άρη? imarton
Οι καβγάδες του Άρη και του Σταύρου πολύ στημένοι μου φαίνονται... Rolling Eyes
Μ'αρέσει πολύ η Άντα Λιβιτσάνου..στην αρχή μου είχε φανεί λίγο υπερβολική, αλλά απ'ότι φαίνεται αυτό ζητάει ο ρόλος και το κάνει πολύ καλά...
Δε θέλω να τα φτιάξει ο Άρης με τη Φαίη..μ'αρέσει που έχει τόσα χρόνια σχέση με τη Μαρία..και απ'ότι φαίνεται αυτή τον αγαπάει...

Ο φίλος της μαμάς του Σταύρου(επίσης δεν ξέρω όνομα) είναι αυτός που παίζει το Leonardo στο "Steps"?



LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Παρ Δεκ 16, 2011 9:53 am

LaurelRose έγραψε:Τη μαμά του Σταύρου τη λένε Βίκυ,Βάσω ή Μάγδα? scratch ..και τα τρία έχουν αναφερθεί και μ'έχει μπερδέψει...
Bικυ τη λενε......Το Μαγδα ειναι το ψευδωνυμο που χρησιμοποιησε για να παρει στο ραδιοφωνο και το Βασω το ειχε πει στο ταξι στην Αλεξανδρα(Μουταφη)! Wink


LaurelRose έγραψε:Ο φίλος της μαμάς του Σταύρου(επίσης δεν ξέρω όνομα) είναι αυτός που παίζει το Leonardo στο "Steps"?
Ναι αυτος ειναι!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Δεκ 16, 2011 3:15 pm

evanna έγραψε:Ε,οχι και η Χρυσα βρε Ευακι! valen Το στυλακι της μου σπαει τα νευρα....ασε που η ηθοποιος που την ενσαρκωνει δεν ανηκει στις συμπαθειες μου! Razz

Από το λίγο που έχω δει και εμένα μου τη σπάει η Χρύσα. Συμφωνώ. Razz
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Παρ Δεκ 16, 2011 4:32 pm

evanna έγραψε:
LaurelRose έγραψε:Τη μαμά του Σταύρου τη λένε Βίκυ,Βάσω ή Μάγδα? scratch ..και τα τρία έχουν αναφερθεί και μ'έχει μπερδέψει...
Bικυ τη λενε......Το Μαγδα ειναι το ψευδωνυμο που χρησιμοποιησε για να παρει στο ραδιοφωνο και το Βασω το ειχε πει στο ταξι στην Αλεξανδρα(Μουταφη)! Wink


LaurelRose έγραψε:Ο φίλος της μαμάς του Σταύρου(επίσης δεν ξέρω όνομα) είναι αυτός που παίζει το Leonardo στο "Steps"?
Ναι αυτος ειναι!

Σ'ευχαριστώ πολύ Ευάννα!
Βασικά νομίζω ότι πιο παλιά ο Δημήτρης(Σταύρου) την έλεγε Βάσω, αλλά δεν είμαι και σίγουρη...
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης