Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

+17
JESSIE
dm10811
fay66
ΣΨ1
doctor
filizza
kapetanissa
alex1
marakii
Antigoni!
fantina
fay
roria
ILISAM
loukasnora
evanna
Clarabelle
21 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_lcap15%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_lcap21%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_rcap 21% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_lcap39%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_rcap 39% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_lcap6%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 33
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Νοε 30, 2011 5:08 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από evanna Τετ Νοε 30, 2011 8:19 pm

-Kουραστηκα να ακουω οτι οσα εχει κανει η Νταιζη δικαιολογουνται στο ονομα της αγαπης. pff Και αυτες οι ατακες τυπου ''το μονο εγκλημα της ειναι οτι αγαπησε,δικαστε με γιατι αγαπησα'' και αλλα τετοια χαριτωμενα μου προκαλουν εκνευρισμο!
Καποτε το ζευγαρι αυτο μου αρεσε κυριως λογω της χημειας των ηθοποιων,ομως τωρα δεν τους μπορωωωωω!Λες και ειναι ο Ρωμαιος και η Ιουλιετα! livani

-Απ'οτι ειδα η Ευα και ο Λευτερης πηγαν για ψωνια.....ελπιζω να πηραν κανα καινουριο ρουχαλακι γιατι δεν αντεχω να βλεπω αλλο αυτη τη γκρι μπλουζα και αυτο το τζιν μπουφαν του Λευτερη! wall Διαφορετικα χρειαζεται επειγοντως fashion police!
O ''τραγουδιστικος'' τροπος με τον οποιο προσπαθουσε να τους ενημερωσει ο Λουκας για το Χρηστο πολυ πετυχημενος! sisi

-Ποσο εξαιρετικη η σκηνη Ηλια-Δαφνης!Η καλυτερη του επεισοδιου για μενα!Το βλεμμα του κυριου Αρζογλου τοσο εκφραστικο! : respect : : respect : : respect :
Και η σκηνη Νικολα-Δαφνης πολυ γλυκια!

-Μετα απο καιρο ο Λουκας & η Νορα μου αρεσαν στην κοινη τους σκηνη! Love! Και μετα απο ακομα περισσοτερο καιρο μου αρεσε και η Δρακουλακη!

-Ελεος με τους τσακωμους Λουκα-Νικολα για αυτην την περιβοητη κουμπαρια....Νισαφι πια! imarton

-Ομορφη η σκηνη με Ευα-Μαριλια-Αγγελα! Hug Και το πειραγμα της μικρης στην τελευταια!Να ακουγε τιποτα τετοιο ο Κυριακος θα επεστρεφε κατευθειαν απο τη φυλακη! valen

-Μου αρεσε παρα πολυ η σκηνη Αμαλιας-Λουκα αλλα παρα πολυ! Hug Και ο τροπος που μιλουσαν και οι αγκαλιες τους και ολα!

-Στη τελευταια σκηνη η Πολυχρονιδη ηταν πολυ καλη.Μου αρεσε πολυ ο παρακλητικος τονος στη φωνη της,οπως και το υπεροχο βλεμμα της κυριας Παπαδημητριου! : respect :

Τι να το ψηφισω το επεισοδιο;.....Μμμ....καλο...κυριως για δυο-τρεις σκηνες! Nyxia

Υ.Γ1 Αν και στη φυλακη το μαλλι της Αντιγονης,τελειο.Αμα εισαι κομψος,εισαι παντα και παντου παει και τελειωσε! Thumbs up
Υ.Γ2 Μολις τελειωσε το επεισοδιο ειδα το μινι τρεϊλερ για την τηλεταινια και ενα σκαλωμα το 'παθα....κολλησα στην οθονη προς στιγμην!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Νοε 30, 2011 8:48 pm

Κι εγώ θα ψηφίσω καλό....

Γιατί βούρκωσα με την σκηνή Ηλία-Δάφνης! Aww Aww Ο κύριος Αρζόγλου δίνει καθημερινά ρεσιταλ ερμηνείας και μαθήματα υποκριτικής.Η Γεωργόνη ήταν και αυτή πάρα πολύ καλή.Μπράβο τους! : respect :

Γιατί γέλασα με την σκηνή Λουκά-Εύας-Λευτέρη και την απόπειρα του Λουκά να τους πει τα νέα για τον Χρήστο με τραγούδια lmao Ειδικά το ''Απόψε θέλω να πιω'' είναι πολυαγαπημένο! Love!

Γιατί μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης στο επισκεπτήριο.Η κυρία Παπαδημητρίου ήταν πολύ όμορφη ακόμα και εντελώς άβαφη και το μαλλί της πολύ ωραίο.Έμφυτη κομψότητα! Love! Μου άρεσε και ο διάλογος τους πολύ.

Γιατί η Εύα ήταν μια καλλονή στην σκηνή που μιλούσε το βράδυ στο τηλέφωνο με τον Λευτέρη! Love!

Μου άρεσε πολύ και η σκηνή Λουκά-Εριέττας-Στέφανου-Χρήστου!Τρεις πολύ ωραίοι άντρες στην ίδια σκηνή γινέται να μη μου αρέσει; Love!

Και γιατί να το κρύψουμε άλλωστε;Λάτρεψα τις αγκαλιές Λουκά-Αμαλίας! Love! Love! Και η σκηνή ήταν πολύ όμορφη!

Την Νταίζη,την Στέλλα αλλά ΚΑΙ τον Χρήστο τους αφήνω ασχολίαστους γιατί τους βρήκα απαράδεκτους και τους τρεις!Σιγά μην ασχοληθώ κιόλας μαζί τους! Siga... Αν και στην τελευταία σκηνή του επεισοδίου η Πολυχρονίδη ήταν πολύ καλή!

Αυτά για σήμερα!Καλό από μένα το επεισόδιο.

Υ.γ.Εγκεφαλικό κόντεψα να πάθω με το τρέιλερ της τηλεταινίας! affraid Ακούω πρώτα το ''Dust in the wind'' και μετά έξι άτομα να χορεύουν στην παραλία.Αρχικά νόμιζα ότι έβλεπα ξανά την πρώτη,μία,μοναδική και ορίτζιναλ παρέα της φεγγαρόπετρας Love! Αλλά τελικά ήταν η γιαλαντζί! Aww
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από ILISAM Τετ Νοε 30, 2011 8:51 pm

Εχω βαρεθει με την αγια Νταιζη και δε με την αγαπη της προς το Χρηστο που γι 'αυτην ξεχναμε τα οσα εχει κανει!!!!!!
Μου αρεσε τρελα η σκηνη της Αμαλιας με τον Λουκα τρελα ομως!!!!!!!!!!
Εγω κολλησα με το τρειλερ για την τηλεταινεια πολυ ωραιο και πολλα υποσχομενο τυπου ενας κυκλος κλεινει ενας αλλος ανοιγει!!!!!!!!!!!!!!!

ILISAM
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από roria Τετ Νοε 30, 2011 9:24 pm

Φαρμάκι έχω στην ψυχή,
φέρνει μαυρίλα θολερή
στα στήθια μου...

(κοκορίκοοοοο!)
Το πόσο χάρηκα που δεν θα βλέπουμε πια αυτές τις ατέρμονες σκηνές του Στέφανου με την Εριέττα από τις οποίες γκώσαμε τόσον καιρό, δεν λέγεται. Τώρα πλέον είτε θα είναι μπαστακωμένος ανάμεσά τους ο Χρήστος, είτε θα μιλάνε αυτοί για τον έρωτα του Χρήστου και της Νταίζης που είναι ο μόνος αληθινός και θα αγκαλιάζονται επειδή ο ξένος έρωτας είναι ο μόνος αληθινός. Επιτέλους!
Νύχτα αξημέρωτη ξανά,
με το πιοτό της με κερνά,
εβίβα μου

(κοκορίκοοοοο!)
Το πόσο χάρηκα επίσης που ο γάμος της Εύας έχει την έκταση που του αξίζει, επίσης δε λέγεται. Μια ξεπέτα εκεί πέρα και πολύ του είναι, που θα μας μπει σφήνα πάνω στην κορύφωση του Χρηστονταιζοδράματος και θα μας φάει πολύτιμο χρόνο. Ξαναεπιτέλους!
Σκοτάδι πίνω για πιοτό
πω,πω,πω,
πω,πω πω,πω

(κοκορίκοοοοο!)
Το πόσο χάρηκα τη μαμά-Στέλλα που έβαλε στη θέση της τη Νόρα, δεν λέγεται. Ακούς εκεί, που θα μας πεις ότι φυσάει και θα κρυολογήσει το μπασμένο σου! Να κρυολογήσει! Εδώ έχουμε ζέοντα θέματα και τραγικά, εδώ κινδυνεύει ο έρωτας της Νταίζης και του Χρήστου κι εμείς θα ασχολούμαστε με ραπανάκια για την όρεξη. Ξανα-μανά-επιτέλους!
Ντέφι της λύσσας μου κρατώ,
πω,πω,πω,
πω,πω πω,πω

(κοκορίκοοοοο!)
Άλλο τόσο χάρηκα με την Αμαλία που ενσάρκωσε με τόση επάρκεια το πνεύμα της οικονομίας, από το οποίο θα έπρεπε όλοι να διαπνεόμαστε σε τέτοιους χαλεπους καιρούς. Είναι εποχές για δώρα τώρα; Αστον Λουκά στην τρέλα του. Δώρο ψυχής ο Λουκάς; Πατάτες τηγανητές η Αμαλία. Εξάλλου έχει αυτή κανένα δώρο να του κάνει; Μήπως υπαινίχθηκε κάτι τέτοιο ο Λουκάς; Έλα μωρέ, ποιος τη χαιρετάει την Έρη, φτάνει που τη σκαπουλάρησε, εξάλλου, είπαμε, έχει και την καρδιά ενός μαρουλιού που πάει μια χαρά και με τις τηγανητές πατάτες...
Κατά τα λοιπά, έχω ένα ευχάριστο και ένα δυσάρεστο:
το δυσάρεστο είναι ότι ο Αντρέ Μπρετόν δεν ζει πια για να περιλάβει τις μοναδικές αυτές σκηνές στα Μανιφέστα του Σουρρεαλισμού.
Το ευχάριστο ήταν η σύντομη σπαρακτική σκηνή που ο Ηλίας ρωτά τη Δάφνη "εσύ ποιανού είσαι", εγώ νιώθω ένα ρίγος στην πλάτη και σε μια στιγμή μέσα αποδεικνύεται περίτρανα ότι όλες αυτές οι μεγαλοστομίες που προηγήθηκαν και ακολούθησαν δεν ήταν μόνο άκρως εκνευριστικές, αλλά και παντελώς αχρείαστες. Το πραγματικό δράμα, όπου υπάρχει, δεν έχει ανάγκη από ...φανφάρες για να εκδηλωθεί και να καθηλώσει. Μια φράση κι ένα βλέμμα αρκούν.
Πολύ καλή από αυτή την άποψη και η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης.
Ειλικρινά, αν δεν τέλειωνε σε λίγε μέρες, θα έβλεπα πια μόνο τα βιντεάκια που ανεβάζουν τα κορίτσια, ιδιαίτερα εκείνα του Στέφανου και της Εριέττας. Ακόμα κι αυτά όμως, αν κρίνω από σήμερα, θα με νευρίαζαν...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από fay Τετ Νοε 30, 2011 9:27 pm

Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου και για μένα ήταν της Δάφνης με τον πατέρα της. Εξαιρετικός πάλι ο Αρζόγλου. Όσοι έχουν βιώσει κάτι παρόμοιο μπορούν να καταλάβουν πόσο οδυνηρό είναι να βλέπεις ένα τόσο δικό σου άνθρωπο να ''φεύγει'' έτσι. Πολύ ανθρώπινο και πολύ αληθινό το πρόβλημα και αγγίζει πολύ περισσότερο τον τηλεθεατή από τις ιστορίες με τα διαμάντια και τα εκατομμύρια που κυκλοφορούν με τόση προκλητικότητα σε μια τέτοια δύσκολη εποχή.
Η δεύτερη σκηνή που μου άρεσε πολύ ήταν Λουκάς-Αμαλία. Ο Λουκάς δεν δεσμεύτηκε να υπερασπιστεί το Ρούσσο αλλά παραδέχτηκε ότι για το συγκεκριμένο κατηγορείται άδικα. Για όσους κατηγόρησαν το Λουκά για επιλεκτική δικαιοσύνη επισημαίνω ότι ο ίδιος ανέφερε ότι δε μπορεί να τον συγχωρήσει για όσα έχει κάνει σχετικά με εκείνον αλλά δε μπορεί και να παραβλέψει ότι η συγκεκριμένη κατηγορία εναντίον του δεν ευσταθεί. Όπως δήλωσε να πάει φυλακή ο Ρούσσος αλλά για αυτά που έκανε. Και φυσικά το παραδέχτηκε όχι για το Ρούσσο αλλά για την Αμαλία με την οποία έχει αναπτύξει μια σχέση αμοιβαίας εμπιστοσύνης. Πάντως δένουν πολύ όμορφα οι δυο τους και η σκηνή τους ήταν πολύ τρυφερή και έβγαλε οικειότητα.
Σπόιλερ:

Η τρίτη σκηνή που μου άφησε μια ευχάριστη γεύση ήταν η σκηνούλα με Λουκά και Νόρα στο σπίτι τους χωρίς φυσικά το ενοχλητικό παράσιτο από τη Μονεμβασιά. Ελάχιστη βέβαια για να μην κακομαθαίνουμε. Άλλωστε δεν έχουμε πια χρόνο γι΄αυτούς. Άλλο είναι το πρωταγωνιστικό ζευγάρι. vomit
Κάπου πήρε το αυτί μου ότι η Εύα παντρεύεται αύριο. Υπολογίζω καμιά μονόλεπτη σκηνή στο δημαρχείο όπου το μισό λεπτό θα το φάνε οι κουμπάροι καβγαδίζοντας ποιος θα υπογράψει οπότε η ξεπέτα είναι εγγυημένη. Άλλωστε μετά το γάμο του Λουκά και της Νόρας έχω συνηθίσει πια.
Φαντάζομαι ότι δεν αμφιβάλλει κανένας πλέον ότι το φινάλε για τη Νταίζη μόνο τιμωρία δεν είναι. Ακόμη και τώρα ακούσαμε τους πάντες, ακόμη και το Λουκά, ακόμη και την Εριέττα, να θαυμάζουν τον έρωτά της, μέχρι και ο Παναγιώτης έδειξε να τον καταλαβαίνει αν και ελπίζω ότι δεν την άφησε ελεύθερη γι΄αυτό αλλά λόγω έλλειψης στοιχείων. Αν γίνει και η αστυνομία ρομαντική αλίμονό μας. Με χάλασε απίστευτα που όλοι κρύβουν το Χρήστο και βοηθάνε την τραγουδιάρα ενώ εκείνη δεν χάνει ευκαιρία να δηλώνει ευθαρσώς ότι δεκάρα δε δίνει για κανέναν από αυτούς. Αν φέρονται έτσι τώρα είναι εύκολο να καταλάβουμε πώς θα εξυμνήσουν αυτό τον έρωτα που θα έχει περάσει στην ιστορία όπως έγραψε μια γνωστή πένα πρόσφατα. Δε με νοιάζει ούτε αν οι ηθοποιοί έχουν χημεία ή ταλέντο, τους συγκεκριμένους χαρακτήρες τους έχω σιχαθεί. Και ο τρόπος που τους αντιμετωπίζει το σενάριο εξίσου απεχθής.
Τέλος βαρέθηκα να κλείνουν κάθε επεισόδιο με πλάνα της Νταίζης. Δεν υπάρχει κανένας άλλος να κάνει φινάλε;


fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από fantina Τετ Νοε 30, 2011 9:29 pm

αγαπητη roria : respect : στο κειμενο σου !!!!!
Love! την κριτικη σου ικανοτητα !!!!!!
και συμφωνω τα μαλα μαζι σου !!!!
Ιονεσκο .....η κατασταση ......και φαλακρη τραγουδιστρια στο προσκηνιο !!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τετ Νοε 30, 2011 10:01 pm

Μόλις είδα κάποια αποσπάσματα!
Μπορώ μόνο να σχολιάσω πόσο λάτρεψα την κ Πεφάνη!
Θεότητα η γυναίκα! Είναι τόσο γλυκιά όταν χαμογελά!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Νοε 30, 2011 10:47 pm

Αρκετά καλές οι σκηνές Νταίζης-Παναγιώτη

Λουκάς-Λευτέρης-Εύα:πολύ ωραία σκηνούλα!..Ψόνισαν οι μελλόνυμφοι...για να δούμε...Μου άρεσε πολύ ο τραγουδιστός τρόπος που τους ανακοίνωσε ο Λουκάς τα γεγονότα για το Χρήστο Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 191984 θεός!

Νόρα-Στέλλα:πολύ ωραία σκηνούλα ,αν δεν έλεγε και η Στέλλα συνέχεια το χαβά της για τη Νταίζη (κουκλίτσα η Αντιγόνη!)

Δάφνη-Ηλίας:Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 195890 εξαιρετική σκηνή (κύριος Αρζόγλου και Γεωργόνη απλά έδωσαν ρέστα!) υπόροχος ο τρόπος που δόθηκε η σκηνή ,η θλίψη της Δάφνης το απλανές βλέμμα του κυρ'Ηλία...θυμήθηκα τότε που την είχε πάρει αγκαλιά και αφού τα βρήκαν από τον ψιλοτσακωμό εκείνη του είπε οτί θέλει ο πατέρας της να την πάει στην εκκλησία και ήταν και οι δύο τόσο χαμογελαστοί στη διαδρομή!..

Λουκάς-Αμαλία:τα είπε σωστότατα ο Λουκάς για την Αμαλία (εξαιρετική Πεφάνη!) πάρα πολύ όμορφη σκηνή Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 116799

Νόρα-Λουκάς:Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 681539 είχε πρωτεραιότητα η μεγάλη του κούκλα!...Υπέροχα τα ΛουκαΝοράκια και σήμερα!...Αγαπούσα και αγαπώ τον τρόπο που συνδυάζουν έρωτα με χιούμορ!...Ωραία τα ''σχολιάκια'' του Λουκά και οι ''ενοχλήσεις'' της Νόρας...και το φιλί σκέτο λιώσιμο

Δάφνη-Νικόλας:πολύ γλυκιά σκηνή!Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 226538 μου άρεσε πάρα πολύ και μου είχαν λείψει τέτοιες σκηνές του ζευγαριού

Εύα-Αγγέλα-Μαρίλια:Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 116799 υπέροχες και οι 3 χαμογελαστές και ανέμελες!...πολύ ωραία σκηνή!

Πολύ καλή η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης και πολύ καλή και η σκηνή ανάμεσα σε Λουκά-Στέφανο-Έρη-Χρήστο

Αυτά νομίζω ,αν θυμηθώ κάτι επανέλχομαι...

Πολύ Καλό ή Τέλειο (πάλι δεν αποφάσισα τι από τα δύο αν και είμαι πιο κοντά προς το τέλειο)

Υ.γ.:το τρέιλερ υπέροχο...μου θύμισε το τρέιλερ του 2008 που η παρέα της φεγγαρόπτερας (η κανονική!!!) έκανε τις ευχές της Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 195890 Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 94762 Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 681539 μετά από το σημερινό τρέιλερ συνηδητοποίησα οτί τελειώνουν τα μυστικά και πραγματικά δε θέλω!..
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από alex1 Τετ Νοε 30, 2011 10:52 pm

Ψήφισα μέτριο!!!!!

Στεφ-Λουκάς:Ο Χρηστος ζει,και 2 επεισόδια αφιερωμένα στον έρωτα Νταίζης και Χρήστου.Αν είναι δυνατόν!!!!!
Αντάλλαξαν νεα,είπε ο καθένας τι γνωρίζει και σπάσανε το κεφάλι τους για το τι γνωριζουν!!!!!!!
Κρύβεται στο σπίτι της Εριέττας,και πια υπάρχουν άλλα προβλήματα,πως θα καταφέρουν να το σκάσει σε άλλη γη σε άλλα μέρη το ζευγαράκι με τον απόλυτο έρωτα!!!!!!!!
Πάλι καλά που αύριο έχουμε και έναν γάμο και δεν θα τους φάμε στην μάπα για 35 λεπτά!!!!!!

Ηλίας-Δάφνη:Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου!!!!!!Πολλά : respect : : respect : στον κ.Αρζόγλου!εκπληκτικός!!
Η ασθένεια του προχωράει με γοργούς ρυθμούς,και η αντίδραση της Δάφνης είναι απόλυτα φυσιολογική!!!
Υπέροχη ερμηνεία πραγματικά!!!!!!

Λευτέρης-Λουκάς-Εύα:Θα μείνω στο χιούμορ του Λουκά,και θα τολμήσω να φανταστώ πόσες φορές γυριστηκε!!!!!!
χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα πραγματικά ώρες ώρες(όχι πάντα lmao )είναι βάλσαμο!!!!!

Αμαλία-Λουκάς:Η δεύτερη σκηνή και η τελευταία που άξιζε απο το σημερινό!!!!ο Λουκάς της πρόσφερε ένα δώρο ψυχής!!!!!!!και όταν κάνεις καλό,μόνο καλό θα πάρεις.Έτσι λένε τουλάχιστον!!!! lmao αλλά μέχρι να το πάρεις τι ανηφόρα τραβάς δεν λέγεται lmao τέσπα,2 υπέροχες αγκαλιές,και για μια ακόμη φορά η Πεφάνη εκπληκτική!!!!!!

Αυτά για σήμερα,μια επανάληψη απο το χθεσινό ήταν σήμερα!!!!!!
Τα ίδια ακριβώς!!!!!

Αύριο ελπίζω να μην βαριέμαι όταν τον γράψω τον σχολιασμό μου!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από fay Τετ Νοε 30, 2011 11:07 pm

Ξέχασα να προσθέσω ότι το τρέιλερ του φινάλε ήταν ένα χαστούκι χλευασμού στα μούτρα του τηλεθεατή που κάθησε τριάμιση χρόνια να παρακολουθήσει την παρέα της Φεγγαρόπετρας και τη διαδρομή των ηρώων μέχρι τώρα. Αφού από τα μέσα του δεύτερου κύκλου και μέχρι τώρα είναι ηλίου φαεινότερον ότι αυτή η παρέα είναι στο περιθώριο για να προωθηθούν άλλοι χαρακτήρες, άλλες ιστορίες και να χριστούν άλλοι πρωταγωνιστές, αφού φάγαμε τη μετάλλαξη και τη γελοιοποίηση σε μεγατόνους, έρχονται τώρα να μας πετάξουν ένα τελευταίο ψίχουλο παρηγοριάς για να μείνουμε με μια ευχάριστη ανάμνηση και με την ψευδαίσθηση ότι πρωταγωνιστές της σειράς είναι ακόμα η παρέα της Φεγγαρόπετρας. Απαράδεκτο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τετ Νοε 30, 2011 11:22 pm

Τι μου άρεσε σήμερα:

α) Δάφνη Ηλίας Aww
β) Αντιγόνη Στέφανος (...)
γ) Οι ατάκες και οι εκφράσεις του Στέφανου στην συζήτησιν της τετράδος (ναι, τρία στρέμματα σπίτι, γιατί στέκουνται πάντα ορθοί και κουβεντιάζουν πλάι σ' αυτήν την καταραμένη τζαμαρία, εγώ, δεν...)
δ) Το πουκάμισο του Στέφανου Love!
ε) Ο σχολιασμός της Roria! : respect :

Τώρα, από κει και πέρα... τι να μου αρέσει ακριβώς?

- Ό,τι έχουν ισοπεδωθεί τα πάντα για χάρη της "μεγάλης αγάπης" της Νταίζης?
Που την ακούμε από όλους σε κάθε τόνο? Να δεις πώς το είχε πει η Θάτσερ... "το να λες ότι έχεις δύναμη, είναι σαν να λες ότι είσαι κυρία. Αν χρειάζεται να το πεις, τότε δεν συμβαίνει..." (αυτό κολλάει και σε κάποια άλλη τώρα που το σκέφτομαι... Angel ). Αλλά ναι. Γκώσαμε μ' αυτή την "αγάπη". Ώφου μας...
- Οι βλακείες Λουκά-Νικόλα?
- Η ανεκδιήγητη Στέλλα, που υπερασπίζεται μονίμως και έως εσχάτων, αυτή που, πλην όλων των άλλων έχει ψήσει μια θάλασσα ψάρια στα χείλη της κόρης της και ήταν έτοιμη με εκβιασμό και χαρά να της στερήσει ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗ???
- Το "δώρο ψυχής" του Λουκά στην Αμαλία? Ψψψτ, παλικάρι... φιόγκο δεν έβαλες!
- Το ότι ΚΑΙ η Έρη με τον Στεφ μιλάνε και συγκινούνται για το υπέρτατο ζεύγος, αντί να χαρούνε τη δική τους σχέση?
- Τον Παναγιώτη που ομοίως την "παραδέχεται"?
- Ότι σύμφωνα με κάτι φήμες η Εύα παντρεύεται?
- Ότι σύμφωνα με μια ξινή Μαρίλια "τρίτος και φαρμακερός"?

Ούτε λίγα ρινίσματα τυριού!!!!
Μα τίποτα! Τίποτα! wall

Άλλη μια φορά τα σέβη μου roria Thumbs up
και καληνύχτα μας... Ypnos


Αθλιότητες...
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από filizza Τετ Νοε 30, 2011 11:24 pm

Για το σημερινό επεισόδιο τα συναισθήματα μου είναι ανάμεικτα .. Θα ξεκινήσω από τα ωραία έτσι για αλλαγή και για να αντισταθώ στην απογοήτευση που με έχει πιάσει τις τελευταίες ημέρες..

Ο κυρ Ηλίας καθηλωτικός μέσα στο «χάσιμο» του μυαλού του. Με τα μάτια υγρά, με τη φωνή τρεμάμενη, με τα λόγια πικρά , γέμισε την ψυχή μας με πόνο και οργή για την ανθρώπινη «κατάντια»..Από όποια θέση και αν το δεις , είτε δηλαδή είσαι ο κυρ Ηλίας είτε η Δάφνη η θλίψη είναι μεγάλη. Μου άρεσε πολύ η σκηνή και πιστεύω ότι απέδωσαν και οι δύο ηθοποιοί ..(για τον Αρζόγλου δεν το συζητώ αλλά και η Γεωργόνη ήταν καλή).

Τόσες φορές που άκουσα για το bad timing του γάμου, εκνευρίστηκα . Κανονικά έπρεπε να ζούμε στο ρυθμό του γάμου και όχι να ακούμε για τον γάμο. Παρόλα αυτά οι ελάχιστες στιγμές που έδειξαν το ζευγάρι που υποτίθεται ότι παντρεύεται , μας άφησαν μια ευχάριστη γεύση, κάνοντάς μας να προσδοκούμε (λέμε και καμιά μ@@@@ία) σε ένα ωραίο αυριανό επεισόδιο (εύχομαι μόνο να μη καταλήξει σε έναν τουρτοπόλεμο και μόνο, όπως έγραψε και η Clarabelle ) .

Μια σκηνή που επίσης την βρήκα εξαιρετική ήταν αυτή του επισκεπτηρίου στη φυλακή. Οι ηθοποιοί έβγαζαν ξεχωριστά ο καθένας αλλά με την ίδια ένταση , το δικό τους συναίσθημα. Η Αντιγόνη την αγωνία και την απόγνωση του φυλακισμένου και ο Στέφανος (αχ αυτός ο Στέφανος) την πάλη που γίνεται μέσα του , αυτά τα αντικρουόμενα αισθήματα που έχει για την μάνα που τον γέννησε και για την μάνα που τον «πούλησε».

Η Νταίζη και πάλι Νταίζη, για ερωτευμένη γυναίκα που μόλις έμαθε ότι ο νεκρός σύντροφος της τελικά ζει, δεν έπεισε στη αρχική σκηνή με τον αστυνόμο (με εξαίρεση κάποιες σκηνές την περίοδο που πραγματικά πίστευε τον Χρήστο νεκρό και σήμερα στην τελευταία σκηνή με την Αντιγόνη, σε όλες τις άλλες περιπτώσεις παίζει με το ίδιο στυλάκι.. που εμένα προσωπικά με κούρασε..) …….

Να αναφερθώ και στην άκρατη γελοιότητα του έργου.. ;όλοι μιλάνε για τον «ανεπανάληπτο» έρωτα της Νταίζης και του Χρήστου. Από την παρτσακλή πρώην μάνα της Νόρας που λέει όλη την ώρα π@@@@ιές, από τον αστυνόμο που κι αυτός λέει πλέον π@@@@ιές (αμ πως αν δε τους θαυμάσει και η ελληνική αστυνομία , που πάντα έδειχνε ευαισθησία στα θέματα του έρωτα, ποιος θα τους θαυμάσειWink, από την παρέα, από τον Στέφανο και την Εριέττα που κι αυτοί, άλλο θέμα εκτός από τον έρωτα τον ξένο, δεν έχουν να συζητήσουν …. Ε έλεος!!!
Έκαψαν την ιστορία της Εύας (λόγω αποχώρησης του Μάνου) έκαψαν και την ιστορία του Στέφανου (λόγω «φοβερής» χημείας με την Μελίτα) τους έδωσαν ευκαιρία για μια νέα σχέση ωστόσο δεν ασχολήθηκαν (συνειδητά πιστεύω) καθόλου μαζί τους… Μάταιο να προσβλέπουμε σε κάτι περισσότερο πλέον. Άλλωστε τι είναι ο κάβουρας τι είναι το ζουμί του .. 8 και σήμερα μετράμε;

Να είστε καλά..

filizza
filizza
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από doctor Τετ Νοε 30, 2011 11:27 pm

Τι περιμενουν η Δαφνη και ο Νικολας για να παρουν τον Ηλια σε ενα νευρολογο να τον βοηθησει; Ειναι και γιατρος, τρομαρα του! Φαρμακα χρειαζεται ο ανθρωπος και θεραπεια, οχι μονο αγκαλιες και τυροπιτα...
(trivia για τα νεοτερα μελη του φορουμ: το ξερατε οτι ο Αρζογλου και η Ακριτα υπηρξαν παντρεμενοι στο παρελθον; )

doctor


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Νοε 30, 2011 11:29 pm

Εσυ ποιανου εισαι;;;;;
Το σημερινο το σημαδεψε ο Αρζογλου!!!Ναναι καλα ο ανθρωπος!Κατα τα αλλα μου κατσε βαρυ στο στομαχι!!Κι εχω να πω λοιπον,πως μπορει ενας ανθρωπος-ηθοποιος,να πεισει μονον με την φωνη του και τα ματια του.Δεν χρειαστηκε καμια περιττη κινηση.Προσωπικα τρελαινομαι με το αφαιρετικο παιξιμο!
Και βλεποντας αυτη την σκηνη,σκεφτηκα ποσο λιγη ηταν η Παπα στο αμνησιακο της.Εμενα δεν με επεισε!

Θα ηταν βεβαια ευτυχια αν μεναμε στο σημαδι τουΑρζογλου.Αμ δε!ειχαμε την Νταιζη μονη πινει.........Κι εμεις τιιιιιιιιιιιιιιιι φταιμεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;
Η Νταιζη στο αστυνομικο τμημα,να πεταει εξυπναδες!!! wall
Η Νταιζη με τον Στεφανο να χαιρεται που περιεθαλψαν τον Χρηστο της!! wall
Η Νταιζη μονη,ξαναμανα πινει και μονολογει: Μικρη πικρη μου αγαπη,δεν μας αφηνουν οι κακοι ανθρωποι,εμας τους καλους ανθρωπους,να ζησουμε τον ερωτα μας! wall
Η Νταιζη τελος( ουφ ) στο υποδειγμα μανας ,να ζηταει την βοηθεια της!Οοοοχι καλε δεν της ζητησε την συνταγη για τα πεντανοστιμα σουτζουκακια της!Οχι βρε,κατι πολυ απλο και καθημερινο της ζητησε!Να παει λεει αυτη στην φυλακη ,στο ποδι του Χρηστου imarton ,για να ζησε αυτη τον ερωτα της!!
Και ευτυχως δεν ειχε ΣτελοΝταιζοσκηνη!! runaround μας λυπηθηκε ο καλος θεουλης!!

Λουκας-Ευα-Λευτερης!!Σουπερ σκηνη ηταν αυτη!Μ αρεσε που η Ευα εκανε σοβαρα την ερωτηση στον Λουκα:Ο Χρηστος που κολλαει τωρα;; lmao Λες και δεν ξερει οτι ο Λουκας παει στο Παρισι μεσω Πακισταν,παντα ομως!!
Εδω εχουμε 3 γαμους(της Ευας),μπορει ομως και 4 γαμους(οσονουπω εχουμε και τον Νταιζογαμο wall ) και μια κηδεια(μαιμου) προς το παρον!!Παρεπιμπτοντως τελεια η ταινια!!και δεν επαιζε η Νταιζη lmao lmao
Εκπληκτικος ο Λουκας που προσπαθουσε τραγουδιστικα να τους πει τι εγινε!!Αααααααααχ κι οσο σκεφτομαι ,οτι απο Τριτη παει τελειωσε!! Snif

Στεφανος-Αντιγονη!Πολυ καλη και αυτη η σκηνη,γενικα σημερα οπου δεν ηταν η Νταιζη ,μια χαρα ηταν η σκηνη!
"Μανα σου ειμαι,μονον εσενα εχω εκει εξω,καντο Στεφανε"ταδε εφη Αντιγονη!!Δεν πειραζει που σου εκανα την ζωη μπαχαλο,εσυ τωρα πρεπει να με βοηθησεις!Του ειπε κιολας ,οτι το ξερει οτι ειναι αθωα.Τωρα γελαμε ή κλαιμε;;;;;;Και φυσικα η απαντηση του Στεφανου ηταν η αναμενομενη:θα σε βοηθησω,οχι γιατι το αξιζεις..........

Στεφανος-Λουκας-Χρηστος-Εριεττα!!!
Τελικα Χρησταρα ο θανατος σου παει! lmao
Καλα αυτη ειναι γατα,θα βγει,ειπε ο Στεφ για τηνΝταιζη.Αλλα Στεφανε μου και η γατα 7 ψυχες εχει ,δεν εχει 107 και η Νταιζη οσο να πεις ,της αρεσε το ζην επικυνδυνως,οποτε τις εκαψε και τις 7!!
Το πεταξε και το καρφι ο Στεφ για τον γαμο της Ευας:Παντα στο σωστο timing αυτη η κοπελα!! sisi
Μ αρεσει που Λουκας και Εριεττα εχουν το ιδιο χιουμορ.Και θα το ξαναπω,γιατι ανθρωποι,γιατιιιιιιιιι θα μας τους στερησετε;;;;;

Ωχ παναγια μου,ειχαμε και τον Στεφ με την Εριεττα να λενε τι ειναι πραγματικη αγαπη και να μας δειχνουν το Νταιζοζευγαρο maaaad Το αφηνω ασχολιαστο,θα πω μονον οτι εξατιας αυτου imarton ειδαμε αγκαλια με την Εριεττα!!

Λουκας: "Η αδελφουλα σου αγορι μου κατηγορειται για φονο εκ προμελετης!!
Νικολας:"Η αδελφουλα μου αγορι μου,ειναι η μανα του παιδιου σου!!" lmao
: respect : : respect : : respect : σε Νικολα και Λουκα!!!!
: respect : : respect : : respect : στον Αρζογλου και στην Γεωργονη που ηταν εκπληκτικη οταν εκλαιγε !!!
Οσο για το δωρο ψυχης στην Αμαλια,μονον ενας Λουκας θα μπορουσε να κανει κατι τετοιο!!Τελος Μπελλος!!!!
Τα φιλια μου!! Flkia

ΥΓ τι εκπληκτικο τρειλερ ηταν τουτο;;;;;;;;;;Παντως εμενα δεν μου εκανε καθολου Μυστικα Τελος!!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από alex1 Τετ Νοε 30, 2011 11:36 pm

Σοφία μου,υπέροχος ο σχολιασμός σου!!!! oscar

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Νοε 30, 2011 11:36 pm


Προσπαθώ να βρω τη λέξη που θα περιγράψει αυτό το μεγάλο έρωτα του Χρήστου και της Νταίζης. Πως λένε αυτές τις γυναίκες που κοιμούνται έναντι αμοιβής με όποιον μπορούν να αφαιμάξουν που εκβιάζουν κλέβουν και σκοτώνουν για το χρήμα; Μου διαφεύγει. Έχω δει όμως Ελληνικές ταινίες της δεκαετίας του 60 που κάποιες ''κυρίες'' αφού εργαστούν σε τέτοια δουλίτσα ικανό διάστημα και κάνουν κομπόδεμα στην συνέχεια βρίσκουν ένα νεαρό κατά προτίμηση όμορφο και αποφασίζουν να ζήσουν μαζί του τη ζωή που ονειρεύτηκαν τώρα που ο μπεζαχτάς είναι γεμάτος και οι τσέπες κουδουνίζουν γιατί γι αυτές ζωή είναι η πλούσια ζωή. Ε λοιπόν αυτοί οι ''έρωτες'' ποτέ δεν με ενδιέφεραν οπότε η Νταίζη με αφήνει παντελώς αδιάφορη.

Με τρελαίνει που ο φεμινισμός όλων των γυναικών της σειράς αρχίζει και τελειώνει στο να βάζουν τους άντρες τους να μαγειρεύουν και να διαρρηγνύουν τα ιμάτιά τους όταν ακούν για σώβρακα που θέλουν πλύσιμο. Έχουν όλες συρθεί για έναν άντρα ενώ σ αυτή τη σειρά ποτέ δεν είδαμε ένα αρσενικό να τρέχει πίσω απο μια γυναίκα και να γίνεται λιώμα και χώμα και το πλύσιμο τις μάρανε. Ε λοιπόν κύριοι σεναριογράφοι κάντε το άλμα στο 2011 και δείτε την ισοτιμία πέρα απ την κουζίνα και το πλυντήριο. Προσωπικά και πλένω και μαγειρεύω και δεν το θεωρώ υποτιμητικό. ΄Αλλα πράγματα στερούν απο μια γυναίκα την ελευθερία και τον αυτοσεβασμό της.

Ωραία η σκηνή του Λουκά και το δώρο ψυχής στην Αμαλία αλλά περιμένω ανταπόδοση της Αμαλίας μιας και το θύμα της Μελίτας ήταν αδελφή του όπως επίσης και το δώρο εντιμότητας του Λουκά προς τον Παναγιώτη γιατί τώρα ξέρουμε οτι ο Χρήστος είναι ζωντανός και ξέρουμε και το που κρύβεται. Ήρθε λοιπόν η ώρα να τιμήσουμε κι εκείνον που μας τίμησε με την εμπιστοσύνη του. Ή μήπως τα καλά και συμφέροντα;

Γλυκό και τρυφερό το μονόλεπτο των μελόνυμφων. Αν τους είχαν δώσει λίγο χρόνο και δυνατές σκηνές θα μπορούσαν να έχουν κάνει θαύματα. Ξεπέτα για να προλάβουμε να εκθειάσουμε τον ξεπουλημένο έρωτα. Ούτε καν μιά μάζωξη των φίλων να πιούν ένα κρασί και να πειράξουν το ζευγάρι. Πόσο πιά θα έκλεβε απ το χρόνο της Νταίζης; Δεν μπόρεσα να μη σκεφτώ την παραμονή του γάμου της Εύας με το Μάνο που έδωσε τη σκηνάρα της αναβάπτισης της Εύας και την παραμονή του γάμου της με το Στέφανο που έδωσε το εκπληκτικό επεισόδιο στα μπουζούκια. Η μέρα με τη νύχτα Τελικά προτιμούσα τα μυστικά της Εδέμ απ τα μυστικά της Νταίζης.

Φωτεινή εξαίρεση στα μυστικά της παρακμής ο Ηλίας. Ο Κύριος Αρζόγλου είναι τελικά μια κατηγορία μόνος του. Υπέροχος ερμηνευτικά και με όσα έλεγε μου θύμισε την αρχή. Θυμόταν τη νιότη του και την Όλγα και μοιραία θυμήθηκα το Μάνο που γι αυτόν είναι ξεχασμένος όπως δυστυχώς είναι κι η Δάφνη. Σκέφτηκα οτι η λήθη διέγραψε τη Μαίρη που ο θάνατός της τον στοίχειωσε χρόνια ολόκληρα. Με το βλέμμα του μου θύμισε τι έβλεπα και δυστυχώς με έκανε να το συγκρίνω μ αυτό που παρακολουθώ τώρα.

Λίγα επεισόδια μέχρι το φινάλε και πάλι δεν ξέρω τι να ψηφίσω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Νοε 30, 2011 11:43 pm

alex1 έγραψε:Σοφία μου,υπέροχος ο σχολιασμός σου!!!! oscar

: thanks : αλεξακη μου!!Καλααααααααααααααα τι τρειλερ τηλεταινιας ηταν αυτο Παναγιτσουλα μου;;;;;;;;;;;;;;

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από alex1 Τετ Νοε 30, 2011 11:45 pm

ΣΨ1 έγραψε:
alex1 έγραψε:Σοφία μου,υπέροχος ο σχολιασμός σου!!!! oscar

: thanks : αλεξακη μου!!Καλααααααααααααααα τι τρειλερ τηλεταινιας ηταν αυτο Παναγιτσουλα μου;;;;;;;;;;;;;;


Σίγουρα θα έχει ενδιαφέρον!!πολύ ενδιαφέρον!!!!εμένα μου άρεσε σαν ιδέα.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Νοε 30, 2011 11:52 pm

fay έγραψε:Ξέχασα να προσθέσω ότι το τρέιλερ του φινάλε ήταν ένα χαστούκι χλευασμού στα μούτρα του τηλεθεατή που κάθησε τριάμιση χρόνια να παρακολουθήσει την παρέα της Φεγγαρόπετρας και τη διαδρομή των ηρώων μέχρι τώρα. Αφού από τα μέσα του δεύτερου κύκλου και μέχρι τώρα είναι ηλίου φαεινότερον ότι αυτή η παρέα είναι στο περιθώριο για να προωθηθούν άλλοι χαρακτήρες, άλλες ιστορίες και να χριστούν άλλοι πρωταγωνιστές, αφού φάγαμε τη μετάλλαξη και τη γελοιοποίηση σε μεγατόνους, έρχονται τώρα να μας πετάξουν ένα τελευταίο ψίχουλο παρηγοριάς για να μείνουμε με μια ευχάριστη ανάμνηση και με την ψευδαίσθηση ότι πρωταγωνιστές της σειράς είναι ακόμα η παρέα της Φεγγαρόπετρας. Απαράδεκτο.


Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου μέχρι τελείας. : respect :
Συνεχίζουν να μιλούν για μια παρέα που την πέταξαν στο περιθώριο ίσως γιατί ξέρουν οτι αυτή η παρέα κράτησε το όποιο κοινό τους απέμεινε
Είδα τις τελευταίες βδομάδες φωτογραφίες και αφιερώματα στο γάμο. Μόνο που γάμο δεν είδαμε και δεν θα δούμε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Νοε 30, 2011 11:53 pm

alex1 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:
alex1 έγραψε:Σοφία μου,υπέροχος ο σχολιασμός σου!!!! oscar

: thanks : αλεξακη μου!!Καλααααααααααααααα τι τρειλερ τηλεταινιας ηταν αυτο Παναγιτσουλα μου;;;;;;;;;;;;;;


Σίγουρα θα έχει ενδιαφέρον!!πολύ ενδιαφέρον!!!!εμένα μου άρεσε σαν ιδέα.

Οτι θαχει ενδιαφερον ειναι σιγουρο!Μονο εγω ειδα το παραθυρακι στο μελλον;; lmao
Ο νηστικος καρβελια λεει ονειρευεται!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Δεκ 01, 2011 12:04 am

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!!!!
Το αποψινό;

Ηλίας : oscar

Δάφνη : flower

Αμαλία : oscar

Αντιγόνη : oscar

Λουκάς -Αμαλία: king queen

Λουκάς- Νόρα : Heart1 Heart1

Στέλλα για Νταίζη : Synelthe

Νικόλας-Λουκάς : Tsanties

Μαρίλια στην Αγγέλα : Yess

Αν άκουγε ο Κυριάκος τη μικρή; : Faint

Λευτέρης- Εύα : Gamos

Έρωτα Νταίζης: wall

Δεν έδειξε και πολύ Μελίτα; Palamakia

Κοινώς εικονοσχολιασμός!!!
Άντε GN1


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fay66 στις Πεμ Δεκ 01, 2011 12:06 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : διόρθωση)

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Δεκ 01, 2011 12:23 am

ILISAM έγραψε:Εγω κολλησα με το τρειλερ για την τηλεταινεια πολυ ωραιο και πολλα υποσχομενο τυπου ενας κυκλος κλεινει ενας αλλος ανοιγει!!!!!!!!!!!!!!![/i

Θα συμφωνησω,ενας κυκλος κλεινει ,ενας αλλος ανοιγει!!Αλλωστε ετσι δεν γινεται
παντα;;;;Και η παλια παρεα ,χαιρεται την καινουργια!!!Ευρυματικο τελος για μενα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Δεκ 01, 2011 12:40 am

Σοφια μου οντως πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου!!!!!!!!!!!!! Thumbs up
Μονο που στο τρειλερ για τη τηλεταινια κατι με χαλασε...Που οι ηθοποιοι παιζουν τα παιδια τους...Καταλαβαινω οτι το κανουν για να μοιαζουν αλλα γενικα δεν μου πολυαρεσει αυτο σαν ιδεα...Βεβαια θα περιμενω να το δω πρωτα...Εχει βεβαια ενδιαφερον το γεγονος της νεας παρεας η οποια φαινεται οτι ψιλοβαδιζει στα χναρια της παλιας( affraid )...Και η ''παλια'' πλεον παρεα ξερουμε οτι εχει ουκ ολιγα να κρυψει!!!!!!Προσωπικα ομως θα ηθελα να κλεισει με ενα πλανο απο τη νυχτα που ξεκινησαν ολα με τη παρεα που ολοι αγαπησαμε...Αν και δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι εφικτο μετα την αποχωρηση του Μπουγιουρη...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Δεκ 01, 2011 12:46 am

"]Σοφια μου οντως πο[quote="dm10811λυ ωραιος ο σχολιασμος σου!!!!!!!!!!!!! Thumbs up
Μονο που στο τρειλερ για τη τηλεταινια κατι με χαλασε...Που οι ηθοποιοι παιζουν τα παιδια τους...Καταλαβαινω οτι το κανουν για να μοιαζουν αλλα γενικα δεν μου πολυαρεσει αυτο σαν ιδεα...Βεβαια θα περιμενω να το δω πρωτα...Εχει βεβαια ενδιαφερον το γεγονος της νεας παρεας η οποια φαινεται οτι ψιλοβαδιζει στα χναρια της παλιας( affraid )...Και η ''παλια'' πλεον παρεα ξερουμε οτι εχει ουκ ολιγα να κρυψει!!!!!!Προσωπικα ομως θα ηθελα να κλεισει με ενα πλανο απο τη νυχτα που ξεκινησαν ολα με τη παρεα που ολοι αγαπησαμε...Αν και δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι εφικτο μετα την αποχωρηση του Μπουγιουρη...[/quote]

Σ ευχαριστω Δημητρα!!
Που ειδες οτι οι ηθοποιοι παιζουν τα παιδια τους;;Εμενα μου φανηκε
οτι παιζουν αλλοι ηθοποιοι τα παιδια του Λουκα ,του Νικολα κτλπ
Καπως ετσι θα κλεισει,αλλωστε το τρειλερ δειχνει την νεα παρεα και
την παλια να παρακολουθει!
Οσο για τον Μπουγιουρη συμβαινουν αυτα.Δηλ μια παρεα να ξεκιναει με 6 ατομα
και να καταληγει με 5!ή οπως εδω παλι με εξι ,αλλα ο εκτος να ειναι ενα νεο μελος!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης