Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

+9
taradoula
fay66
trelli petrakitsa
evaki16
μπουγιουριτσα
evanna
ΣΨ1
alex1
mendln
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από mendln Δευ Δεκ 05, 2011 12:53 am

ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ???.....ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΕΣΤΩ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ

mendln


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από alex1 Δευ Δεκ 05, 2011 12:57 am

mendln έγραψε:ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ???.....ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΕΣΤΩ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ


Για να είναι στην Αμερική ακόμη,μάλλον θα έχει φτάσει για μια ακόμη φορά στην κορυφή,και θα απολαμβάνει την θέα!!!!!

lmao lmao Τι άλλο;;;;;;;πάντα ο εαυτός του ήταν μια ζωή!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Δεκ 05, 2011 1:30 am

alex έγραψε:Για να είναι στην Αμερική ακόμη,μάλλον θα έχει φτάσει για μια ακόμη φορά στην κορυφή,και θα απολαμβάνει την θέα!!!!!

lmao αμαν βρε alex μου,ακου απολαμβανει την θεα!!!
Μην παθει κανα ιλιγγο οπως και εδω και παρτον παλι
κατω!!


ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από alex1 Δευ Δεκ 05, 2011 1:32 am

ΣΨ1 έγραψε:
alex έγραψε:Για να είναι στην Αμερική ακόμη,μάλλον θα έχει φτάσει για μια ακόμη φορά στην κορυφή,και θα απολαμβάνει την θέα!!!!!

lmao αμαν βρε alex μου,ακου απολαμβανει την θεα!!!
Μην παθει κανα ιλιγγο οπως και εδω και παρτον παλι
κατω!!



lmao lmao lmao lmao μη λες τέτοια Σοφία μου,γιατί μετά εγω θα είμαι ο κακός αν πω ΜΑΚΑΡΙ!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από evanna Δευ Δεκ 05, 2011 10:45 am

mendln έγραψε:ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ???.....ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΕΣΤΩ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ
Σε καμια περιπτωση,πιστευω.....Οταν τα προσωπικα δεν μενουν εξω απο τα επαγγελματικα,μη περιμενεις καμια συνεπεια,καμια συνοχη και φυσικα κανενα σεβασμο προς το κοινο....ιδιως αυτο που παρακολουθουσε ανελλιπως τα δυο πρωτα χρονια! Wink
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Δευ Δεκ 05, 2011 3:30 pm

εγω παντως θα ηθελα να μαθω, πως θα ειναι ο Μανος 15 χρονια μετα!!!!
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Δεκ 05, 2011 8:41 pm

Ο Μάνος? Ποιός είναι αυτός?
Δεν έχουν περάσει ούτε 2 χρόνια από τότε που έφυγε και αν εξαιρέσουμε τα πρώτα 5 περίπου επεισόδια του 3ου κύκλου..... σε σπάνιες περιπτώσεις αναφερόταν το ονομά του.. και κυρίως για να του προσάψουν ευθύνες.... Επίσης δεν θα ξεχάσω ποτέ τη σκηνή που πίεζε ο Λουκάς την Έρη να φύγει για Αμερική λέγοντας της πως θα είναι και ένας καλός λόγος για να πηγαίνουν και αυτοί στην Αμερική... (Ποιός Μάνος?) Και τότε δεν είχαν περάσει παρα μόνο μερικοί μήνες... και μου λέτε πως θα τον θυμούνται και 15+2 χρόνια μετά? Αν και εγώ κορίτσια θέλω πάρα πολύ να μάθω νέα του Μάνου αποκλείω να μας κάνουν αυτή τη "χάρη"!!! Δυστυχώς!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Δεκ 05, 2011 10:15 pm

evaki16 έγραψε:Ο Μάνος? Ποιός είναι αυτός?
Δεν έχουν περάσει ούτε 2 χρόνια από τότε που έφυγε και αν εξαιρέσουμε τα πρώτα 5 περίπου επεισόδια του 3ου κύκλου..... σε σπάνιες περιπτώσεις αναφερόταν το ονομά του.. και κυρίως για να του προσάψουν ευθύνες.... Επίσης δεν θα ξεχάσω ποτέ τη σκηνή που πίεζε ο Λουκάς την Έρη να φύγει για Αμερική λέγοντας της πως θα είναι και ένας καλός λόγος για να πηγαίνουν και αυτοί στην Αμερική... (Ποιός Μάνος?) Και τότε δεν είχαν περάσει παρα μόνο μερικοί μήνες... και μου λέτε πως θα τον θυμούνται και 15+2 χρόνια μετά? Αν και εγώ κορίτσια θέλω πάρα πολύ να μάθω νέα του Μάνου αποκλείω να μας κάνουν αυτή τη "χάρη"!!! Δυστυχώς!!

Συμφωνώ απόλυτα!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από fay66 Δευ Δεκ 05, 2011 11:42 pm

Κορίτσια δε θέλω να σας απογοητεύσω αλλά δεν πρόκειται να πουν καμιά κουβέντα.Λέξη. Είχα μια ελπίδα ότι θα πουν κάτι , αλλά μόλις είδα το τρέιλερ της τηλεταινίας έκανα delete στη σκέψη αυτή.
Δείχνουν το Μάνο δυο φορές. Μια σε μια φωτογραφία που είναι όλα τα παιδιά στην παραλία και μια που χτυπά τη Μελίτα. Σύμφωνα με τους σεναριογράφους αυτή ήταν η συμμετοχή του τα δυο πρώτα χρόνια. Τίποτα περισσότερο , τίποτα λιγότερο για αυτούς. Ε , νομίζω το τρέιλερ τα λέει όλα δυστυχώς!!
Η μικροπρέπεια σε όλο του το μεγαλείο, ακόμα και τώρα στο τέλος.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από taradoula Τρι Δεκ 06, 2011 10:11 am

Το θέμα με το Μάνο είναι αρκετά περίπλοκο. Αν υπήρχε δικαιοσύνη τότε θα έπρεπε κάτι να μάθουμε και γι' αυτόν. Προσωπικά όμως το αποκλείω, ο Λευτέρης έχει "αντικαταστήσει" ουσιαστικά το Μάνο και έτσι αποτελεί το νέο μέλος της Παρέας. Εγώ θα ήθελα να δω ποια είναι τα παιδάκια που θα απαρτίζουν τη Νέα Παρέα της Φεγγαρόπετρας. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Δεκ 06, 2011 10:20 am

Ο Μάνος έχει ξεχαστεί καιρό τώρα, δε θα έπρεπε να περιμένετε τίποτα ...

Σπόιλερ:

Στο τρέιλερ δε μπορούσαμε να δούμε πιο ξεκάθαρα ότι ο Λευτέρης έχει πάρει καθαρά τη θέση του, ακόμα και τη στάση του μη σου πω ! lmao

Το μεγάλο μπαμ θα ήταν η επιστροφή του αλλά αφού και αυτό το αποκλείσαμε εδώ και πολύ καιρό εγώ προσωπικά δεν είχα καν στο μυαλό μου ότι μπορεί και να τον ανέφεραν έστω και για ένα λεπτό ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 06, 2011 10:23 am

giouli_edem έγραψε:Ο Μάνος έχει ξεχαστεί καιρό τώρα, δε θα έπρεπε να περιμένετε τίποτα ...

Σπόιλερ:

Στο τρέιλερ δε μπορούσαμε να δούμε πιο ξεκάθαρα ότι ο Λευτέρης έχει πάρει καθαρά τη θέση του, ακόμα και τη στάση του μη σου πω ! lmao

Το μεγάλο μπαμ θα ήταν η επιστροφή του αλλά αφού και αυτό το αποκλείσαμε εδώ και πολύ καιρό εγώ προσωπικά δεν είχα καν στο μυαλό μου ότι μπορεί και να τον ανέφεραν έστω και για ένα λεπτό ...


Τι να σου πω τώρα που θελεις κι ένα λεπτό
Εδώ την Εύα που παίζει στη σειρά την πάντρεψαν και της έδωσαν σκηνή τριάντα δεύτερα εσύ θέλεις ενα λεπτό γι αυτόν που έφυγε;
Θα σε ραπίσω gibbs
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Δεκ 06, 2011 11:27 am

Καλέ, σχήμα λόγου το ένα λεπτό ! Σιγά μην περίμενα ένα ΟΛΟΚΛΗΡΟ λεπτό για το Μάνο !! lmao
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Πέστα!!!!!

Δημοσίευση από Sissy123 Δευ Ιαν 23, 2012 5:22 pm

evaki16 έγραψε:Ο Μάνος? Ποιός είναι αυτός?
Δεν έχουν περάσει ούτε 2 χρόνια από τότε που έφυγε και αν εξαιρέσουμε τα πρώτα 5 περίπου επεισόδια του 3ου κύκλου..... σε σπάνιες περιπτώσεις αναφερόταν το ονομά του.. και κυρίως για να του προσάψουν ευθύνες.... Επίσης δεν θα ξεχάσω ποτέ τη σκηνή που πίεζε ο Λουκάς την Έρη να φύγει για Αμερική λέγοντας της πως θα είναι και ένας καλός λόγος για να πηγαίνουν και αυτοί στην Αμερική... (Ποιός Μάνος?) Και τότε δεν είχαν περάσει παρα μόνο μερικοί μήνες... και μου λέτε πως θα τον θυμούνται και 15+2 χρόνια μετά? Αν και εγώ κορίτσια θέλω πάρα πολύ να μάθω νέα του Μάνου αποκλείω να μας κάνουν αυτή τη "χάρη"!!! Δυστυχώς!!

Sissy123


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ??? Empty Απ: ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Ιαν 28, 2012 9:57 pm

em έτσι που τα κάνανε τι να μάθουμε μια σεναριακή τρυπα κατέληξε και ο μανος... Tigania
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης