Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

+34
Rafaella+Manos=EdemReee.G
N.L.D.N.M.E
anneliz_333
Caroline
stella-annalena
Candy Candy
koukoumfkos
Vaso20
manos 4 ever!!
Elsa*
manos k eua -4- ever!!!!!
Ελένα
dafnoulaki-nikolakos
geod
elli
KonstantinaA
nat
mimi
sifantid
marializ25
sofia_edem_fanatic
xara
Clarabelle
Pennaki.......!!
stefanos-melita
anna90
manos+eva
zwi
evanna
Artemis
elena-7-
loukitsa
konstantina
jim7
38 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_lcap0%Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_lcap6%Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_rcap 6% 
[ 9 ]
Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_lcap36%Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_rcap 36% 
[ 59 ]
Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_lcap9%Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_rcap 9% 
[ 15 ]
Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_lcap27%Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_rcap 27% 
[ 44 ]
Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_lcap5%Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_lcap17%Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Vote_rcap 17% 
[ 28 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 163
 
 

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Δεκ 06, 2009 12:25 am

Όπως έχουν ήδη μπλεχτεί τα πράγματα θα βγαίνουν στην φόρα συνεχώς καινούργια παλιά γεγονότα. Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Γιατί δεν είναι δυνατόν να καταλήξουν όλοι να είναι οι κακοί. Κάποιος θάναι ο κακός του παραμυθιού μας. (Τα ονόματα είναι κατ΄αλφαβητική σειρά).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Κυρ Δεκ 06, 2009 12:29 am, 1 φορά
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Δεκ 06, 2009 12:26 am

στεφανοσ με χιλια Klap

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από loukitsa Κυρ Δεκ 06, 2009 1:22 am

Ψήφισα το Χρήστο σόρρυ υποθετάκι μου
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από elena-7- Κυρ Δεκ 06, 2009 1:56 am

στεφανος!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από Artemis Κυρ Δεκ 06, 2009 4:55 am

Άλλος.
Αν πράγματι η Αντιγόνη μιλάει και δεν το έχει πει στο Στέφανο τόσο καιρό ενώ τον βλέπει να βασανίζεται τότε την έχω ικανή για πολλά.
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από evanna Κυρ Δεκ 06, 2009 11:02 am

Hμουν αναμεσα στο Ρουσσο και το Στεφανο αλλα τελικα ψηφισα Στεφανο! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από zwi Κυρ Δεκ 06, 2009 11:36 am

Στέφανος με χίλια
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από manos+eva Κυρ Δεκ 06, 2009 1:06 pm

Και εγω τον Στεφανο ψηφισα για ευνοητους λογους!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από anna90 Κυρ Δεκ 06, 2009 2:36 pm

Ψήφισα τον Στέφανο..Όταν μαθευτούν όλα αυτά που έχει κάνει...Πιστεύω ότι αυτός θα καταλήξει να είναι ο κακός..
Άλλωστε ήρθε στην Ελλάδα με ένα ολοκληρωμένο και ήδη προετοιμασμένο σχέδιο εκδίκησης... Και χρησιμοποίησε και την Εύα για να το πραγματοποιήσει...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Δεκ 06, 2009 3:19 pm

Κοριτσια, εγω θα βρεθω στην απεναντι οχθη, κ θα δω το πραγμα απο το αντιθετο πρισμα. Εγω νομιζω Πετρος, μανος, κ κυριως Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ! απο αυτα που διαβαζω, αντιλαμβανομαι πως ο Στεφανος τελικα θα ειναι ισως το μεγαλυτερο θυμα της σειρας! Ζει στην κολαση απο μικρος, με ενα νεκρο πατερα, μια μανα σαν νεκρη, κ αποφασιζει να παρει τη δικαιοσυνη στα χερια του.Καθολου δεν τον αδικω, μαζι του ειμαι σε αυτο. Ο Πετρος κ ο Μανος κατεστρεψαν κ αφανισαν ζωες, πολυ συνειδητα. Αδυνατω να βαλω το Στεφανο που υπηρξε θυμα τους απο μικρος, στην ιδια συνομοταξια με αυτους. Ειναι απλως ςνας ανθρωπος που παιρνει τη δικαιοσυνη στα χερια του. κ δεν θεωρω το ξαναειπα, οτι θα βλαψει κ κανεναν αλλο. Ο Στεφανος εχει εναν προσωπικο κωδικα τιμης΄ουτεο Μανος, ουτε ο Πετρος εχουν τετοιους κωδικες. Επιπλεον, κ σημαντικοτερο, αντιμετωπιζει τη χειριστη προδοσια, απο ττην ιδια του τη μανα, την "κατασταση" της οποιας, θελει να εκδικηθει, ενω αυτη οπως φαινεται, χρησιμοποιει το γιο της! Αυτο αδυνατω να το συλλαβω,πιστευω οτι ακομη κ η Μελιτα,οταν μαθει την αληθεια, ναι ισως τον μισησει τον Ρουσσο, αλλα δεν θα τον καταστρεψει'πατερας της ειναι, κ το αιμα νερο δεν γινεται! Συνεπως η προδοσια για το Στεφανο απο το ιδιο του το αιμα, θα ειναι ασυλληπτη! Δεν του αξιζει αυτο. Για μενα λοπον ο Στεφανος θα ειναι ο μεγαλυτερος πλανημενος στηΕδεμ, γι αυτο κ ο πιο τραγικος χαρακτηρας, το μεγαλυτερο θυμα.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Δεκ 06, 2009 3:47 pm

ο στεφανος θεωρω πως ειναι ο "κακος"της υποθεσεις γιατι αντιδρα υπουλα σε πολλους τομεις....το νταιζουλινι ηθελα να ψηφισω αλλα τελευταια στιγμη αλλαξα γνωμη!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Δεκ 06, 2009 4:51 pm

stefanos-melita έγραψε:Κοριτσια, εγω θα βρεθω στην απεναντι οχθη, κ θα δω το πραγμα απο το αντιθετο πρισμα. Εγω νομιζω Πετρος, μανος, κ κυριως Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ! απο αυτα που διαβαζω, αντιλαμβανομαι πως ο Στεφανος τελικα θα ειναι ισως το μεγαλυτερο θυμα της σειρας! Ζει στην κολαση απο μικρος, με ενα νεκρο πατερα, μια μανα σαν νεκρη, κ αποφασιζει να παρει τη δικαιοσυνη στα χερια του.Καθολου δεν τον αδικω, μαζι του ειμαι σε αυτο. Ο Πετρος κ ο Μανος κατεστρεψαν κ αφανισαν ζωες, πολυ συνειδητα. Αδυνατω να βαλω το Στεφανο που υπηρξε θυμα τους απο μικρος, στην ιδια συνομοταξια με αυτους. Ειναι απλως ςνας ανθρωπος που παιρνει τη δικαιοσυνη στα χερια του. κ δεν θεωρω το ξαναειπα, οτι θα βλαψει κ κανεναν αλλο. Ο Στεφανος εχει εναν προσωπικο κωδικα τιμης΄ουτεο Μανος, ουτε ο Πετρος εχουν τετοιους κωδικες. Επιπλεον, κ σημαντικοτερο, αντιμετωπιζει τη χειριστη προδοσια, απο ττην ιδια του τη μανα, την "κατασταση" της οποιας, θελει να εκδικηθει, ενω αυτη οπως φαινεται, χρησιμοποιει το γιο της! Αυτο αδυνατω να το συλλαβω,πιστευω οτι ακομη κ η Μελιτα,οταν μαθει την αληθεια, ναι ισως τον μισησει τον Ρουσσο, αλλα δεν θα τον καταστρεψει'πατερας της ειναι, κ το αιμα νερο δεν γινεται! Συνεπως η προδοσια για το Στεφανο απο το ιδιο του το αιμα, θα ειναι ασυλληπτη! Δεν του αξιζει αυτο. Για μενα λοπον ο Στεφανος θα ειναι ο μεγαλυτερος πλανημενος στηΕδεμ, γι αυτο κ ο πιο τραγικος χαρακτηρας, το μεγαλυτερο θυμα.


Έκανες μια τέλεια περιγραφή του Στράτουgelio
Ο Σταύρου είναι ικανός για πολλά περισσότερα. Μόνο αυτό δεν θέλω να δω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Δεκ 06, 2009 5:25 pm

Clarabelle έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:Κοριτσια, εγω θα βρεθω στην απεναντι οχθη, κ θα δω το πραγμα απο το αντιθετο πρισμα. Εγω νομιζω Πετρος, μανος, κ κυριως Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ! απο αυτα που διαβαζω, αντιλαμβανομαι πως ο Στεφανος τελικα θα ειναι ισως το μεγαλυτερο θυμα της σειρας! Ζει στην κολαση απο μικρος, με ενα νεκρο πατερα, μια μανα σαν νεκρη, κ αποφασιζει να παρει τη δικαιοσυνη στα χερια του.Καθολου δεν τον αδικω, μαζι του ειμαι σε αυτο. Ο Πετρος κ ο Μανος κατεστρεψαν κ αφανισαν ζωες, πολυ συνειδητα. Αδυνατω να βαλω το Στεφανο που υπηρξε θυμα τους απο μικρος, στην ιδια συνομοταξια με αυτους. Ειναι απλως ςνας ανθρωπος που παιρνει τη δικαιοσυνη στα χερια του. κ δεν θεωρω το ξαναειπα, οτι θα βλαψει κ κανεναν αλλο. Ο Στεφανος εχει εναν προσωπικο κωδικα τιμης΄ουτεο Μανος, ουτε ο Πετρος εχουν τετοιους κωδικες. Επιπλεον, κ σημαντικοτερο, αντιμετωπιζει τη χειριστη προδοσια, απο ττην ιδια του τη μανα, την "κατασταση" της οποιας, θελει να εκδικηθει, ενω αυτη οπως φαινεται, χρησιμοποιει το γιο της! Αυτο αδυνατω να το συλλαβω,πιστευω οτι ακομη κ η Μελιτα,οταν μαθει την αληθεια, ναι ισως τον μισησει τον Ρουσσο, αλλα δεν θα τον καταστρεψει'πατερας της ειναι, κ το αιμα νερο δεν γινεται! Συνεπως η προδοσια για το Στεφανο απο το ιδιο του το αιμα, θα ειναι ασυλληπτη! Δεν του αξιζει αυτο. Για μενα λοπον ο Στεφανος θα ειναι ο μεγαλυτερος πλανημενος στηΕδεμ, γι αυτο κ ο πιο τραγικος χαρακτηρας, το μεγαλυτερο θυμα.


Έκανες μια τέλεια περιγραφή του Στράτουgelio
Ο Σταύρου είναι ικανός για πολλά περισσότερα. Μόνο αυτό δεν θέλω να δω.

ναι ε?? gelio μπραβο μου δεν το καταλαβα! gelio gelio αλλωστε, εδω μιλαμε για τη μανα του, οχι για καποιον που δεν ηταν καν αδελφος του! geek (σε ταπωσα??? lol! lol! gelio )

παντως δεν θεωρω τα ειπαμε αυτα, οτι υπαρχει ομοιοτητα στρατου- στεφανου. :wink2:
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Δεκ 06, 2009 5:26 pm


Εκτός απ τον αδελφό τον πούλησε και ο πατέρας του αυτό σου κάνει;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Δεκ 06, 2009 5:31 pm

Clarabelle έγραψε:
Εκτός απ τον αδελφό τον πούλησε και ο πατέρας του αυτό σου κάνει;

οοοχιι.. Razz οχιι ο γλυκουλης, αγαπημενος μου ΑΜΙΡΑΣ Love! δεν εκανε τετοιο πραγμα.. Snif απο την αρχη τον λατρευε το Στρατοοοο του.. lol! Love! κ γω λατρευα τον Καζακο.. Love!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από xara Κυρ Δεκ 06, 2009 5:32 pm

loukitsa έγραψε:Ψήφισα το Χρήστο σόρρυ υποθετάκι μου

Κι εγω τον Χριστο ψηφισα, αν και λογικο θα ηταν να ψηφισω Στεφανο, αλλα ακριβως επειδη ειναι λογικο, κατι δεν μου κολλαγε...!!! lol!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Δεκ 06, 2009 5:33 pm


Κι εγώ λάτρευα τον Καζάκο αλλά ο Διαμαντής ήταν για πολλές σφαλιάρες.
Πήρε το παιδί του απ το ίδρυμα κι αντί να το προστατέψει το χρησιμοποίησε σαν μπράβο και το έβαλε να βάψει τα χέρια του με αίμα για να καθαρίζει για τις δικές του τις βρωμοδουλειές.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Δεκ 06, 2009 5:37 pm

Clarabelle έγραψε:
Κι εγώ λάτρευα τον Καζάκο αλλά ο Διαμαντής ήταν για πολλές σφαλιάρες.
Πήρε το παιδί του απ το ίδρυμα κι αντί να το προστατέψει το χρησιμοποίησε σαν μπράβο και το έβαλε να βάψει τα χέρια του με αίμα για να καθαρίζει για τις δικές του τις βρωμοδουλειές.

ναι..αλλα τον ΛΑΤΡΕΥΕ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟΟΟ ΤΟΥ. Love! .κ ποιοσ δεν τον λατρευε δηλαδη, μελι ειχε! gelio βρε Clarabelle ας συμφωνησουμε επιτελους κ σε κατι, :wink2: γιατι στο θεμα Στεφ-Μελ δεν το βλεπω να συμφωνουμε στον αιωνα... lol!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Δεκ 06, 2009 5:39 pm


Ας συμφωνήσουμε τουλάχιστον οτι λατρεύαμε το Στράτο γιατί σε σχέση με τη Μελίτα δεν.....
Στον πρώτο κύκλο την έβλεπα λίγο σαν τη Δώρα του πρώτου κύκλου της βέρας αδιάφορα αλλά είχε τα δίκια της.
Τώρα τη βλέπω όπως έβλεπα τη Δώρα στο β κύκλο. Την αντιπαθώ σαν χαρακτήρα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Δεκ 06, 2009 5:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας συμφωνήσουμε τουλάχιστον οτι λατρεύαμε το Στράτο γιατί σε σχέση με τη Μελίτα δεν.....
Στον πρώτο κύκλο την έβλεπα λίγο σαν τη Δώρα του πρώτου κύκλου της βέρας αδιάφορα αλλά είχε τα δίκια της.
Τώρα τη βλέπω όπως έβλεπα τη Δώρα στο β κύκλο. Την αντιπαθώ σαν χαρακτήρα.

γω παλι την βλεπω σαν "τη Ρεγγινα" αν κ δεν θελω να κανω τετοιεσ συγκρισεισ, καμια σχεση ο ενασ χαρκτηρασ με τον αλλο, το εχω ξαναπει αυτο, απλωσ επειδη ανεφερες τη Δωρα. Οποτε ας μεινουμε καλυτερα στο οτι λατρευαμε κ οι 2 τη βερα.. :wink2:
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Δευ Δεκ 07, 2009 12:10 am

Artemis έγραψε:Άλλος.
Αν πράγματι η Αντιγόνη μιλάει και δεν το έχει πει στο Στέφανο τόσο καιρό ενώ τον βλέπει να βασανίζεται τότε την έχω ικανή για πολλά.

συμφωνω και εγω..μπορει να ειναι ικανη για ολα....
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από marializ25 Δευ Δεκ 07, 2009 3:22 pm

Κοριτσια, εγω θα βρεθω στην απεναντι οχθη, κ θα δω το πραγμα απο το αντιθετο πρισμα. Εγω νομιζω Πετρος, μανος, κ κυριως Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ! απο αυτα που διαβαζω, αντιλαμβανομαι πως ο Στεφανος τελικα θα ειναι ισως το μεγαλυτερο θυμα της σειρας! Ζει στην κολαση απο μικρος, με ενα νεκρο πατερα, μια μανα σαν νεκρη, κ αποφασιζει να παρει τη δικαιοσυνη στα χερια του.Καθολου δεν τον αδικω, μαζι του ειμαι σε αυτο. Ο Πετρος κ ο Μανος κατεστρεψαν κ αφανισαν ζωες, πολυ συνειδητα. Αδυνατω να βαλω το Στεφανο που υπηρξε θυμα τους απο μικρος, στην ιδια συνομοταξια με αυτους. Ειναι απλως ςνας ανθρωπος που παιρνει τη δικαιοσυνη στα χερια του. κ δεν θεωρω το ξαναειπα, οτι θα βλαψει κ κανεναν αλλο. Ο Στεφανος εχει εναν προσωπικο κωδικα τιμης΄ουτεο Μανος, ουτε ο Πετρος εχουν τετοιους κωδικες. Επιπλεον, κ σημαντικοτερο, αντιμετωπιζει τη χειριστη προδοσια, απο ττην ιδια του τη μανα, την "κατασταση" της οποιας, θελει να εκδικηθει, ενω αυτη οπως φαινεται, χρησιμοποιει το γιο της! Αυτο αδυνατω να το συλλαβω,πιστευω οτι ακομη κ η Μελιτα,οταν μαθει την αληθεια, ναι ισως τον μισησει τον Ρουσσο, αλλα δεν θα τον καταστρεψει'πατερας της ειναι, κ το αιμα νερο δεν γινεται! Συνεπως η προδοσια για το Στεφανο απο το ιδιο του το αιμα, θα ειναι ασυλληπτη! Δεν του αξιζει αυτο. Για μενα λοπον ο Στεφανος θα ειναι ο μεγαλυτερος πλανημενος στηΕδεμ, γι αυτο κ ο πιο τραγικος χαρακτηρας, το μεγαλυτερο θυμα.






ΤΣΑ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΩΤΟΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΚΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ..ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΣ ΗΡΩΑΣ...ΔΕ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ..ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙ...

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ( ΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Lol ) ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΜΕΛΑΚΙ ΜΟΥ Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; 226538 ..Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΑΨΑΝΕ ΕΜΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΟΤΙ (ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ) ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΚΑΠΩΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΟΥΤΕ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΘΩΟΥΣ..ΔΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΟΠΩΣ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ.....ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΟΤΙ ΞΕΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΛΥΝΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΕΝΟΧΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ..ΟΠΟΤΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΙΔΚΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΥΠΑΙΤΙΟΥΣ ..ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ.......ΚΑΙ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ...ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ.....ΙΣΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ..ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΕΦΜΕΛ....ΙΣΩΣ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ..ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ..Ο,ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΤΥΕΘΕΙΑΝ ΦΥΛΑΚΗ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ..ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΟΤΙ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΑΡΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ......


Κι εγώ λάτρευα τον Καζάκο αλλά ο Διαμαντής ήταν για πολλές σφαλιάρες.
Πήρε
το παιδί του απ το ίδρυμα κι αντί να το προστατέψει το χρησιμοποίησε
σαν μπράβο και το έβαλε να βάψει τα χέρια του με αίμα για να καθαρίζει
για τις δικές του τις βρωμοδουλειές.


ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΩ.....ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟ..... ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΔΗΛΗΤΡΙΑΖΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΘΑΝΑΤΟ" ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ..ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝΕ Ο ΝΕΚΡΟΣ.... ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΒΑΖΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΚΟ...ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΜΙΡΑΣ ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ( ΤΟΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΔΛΔ) ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ....ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ... ΔΕ ΠΟΝΕΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΦ ΤΟΠΙΚ... Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; 220721

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από sifantid Δευ Δεκ 07, 2009 10:06 pm

Ψήφισα το Στέφανο! Θα βγουν σιγά, σιγά όλα στη φόρα! Αν υπήρχε και η Αντιγόνη, θα την ψήφιζα, γιατί κι αυτή πολλά κρύβει!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 07, 2009 10:08 pm

Στέφανος
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης; Empty Απ: Τελικά ποιός θα καταλήξει να είναι ο κακός της υπόθεσης;

Δημοσίευση από nat Τετ Δεκ 16, 2009 2:23 am

Κανείς. Όλοι είναι κακοί και καλοί ταυτόχρονα. Αυτή είναι και η μαγεία της σειράς.

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης