Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χρήστος Μάνεσης

+36
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Foulitsa
pasxalitsa
artantzela
mariannitaki
margaret10
kelly
giouli_edem
nellyjenn
noratius
verile_mistika
soso
anneliz_333
k@terinio-loukonoraki
Antigoni!
Elsa*
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Καρ-Mik
Ελένα
almaresi
Pennaki.......!!
nora_oscar
mimi
Artemis
balletvasia
elena-7-
eva-margarita
nikidanis
Clarabelle
sketi_omorfia
anna90
KatsaroYpotheto
sifantid
evanna
loukitsa
40 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από mariannitaki Πεμ Σεπ 23, 2010 3:58 pm

ιιιιιιιιιι τοσο καιρο και δεν ειχα ανακαλυψη αυτο το τοπικ

Τεσπα καλιο αργα παρα ποτε

Η γνωμη μου για τον χρηστο ειναι παρα πολυ καλη βεβαια δεν μου αρεσει που τρεχει απο τα φουστανια της νταιζης τοσο καιτο η μαλλον ετρεχε

Τωρα απο τι βλεπω θα την απομακρυνει απο την ζωη του αφου θα παντρευτη τον μπελο(ονομα και πραγμα Razz )Και θα μας γινει μπελου xaxa

Αληθεια η νταιζη αγαπαει αληθινα gibbs
Οκ ολο ακουω να του λεει πως τον αγαπαει
Εγω δεν ξερω τι να πιστεψω οταν το βλεπω λεω ναι λεει αληθεια τον αγαπαει αλλα απο την αλλη εχω αμφιβολιες

οσο για τον χρηστο δεν εχω καμια!!
Την αγαπαει την λατρευει κοβει φλεβες για παρτι της και το δηλωνει
Αυτα valen

Υ.Γ.Δεν ηξερα πως τον λενε μανεση στο επωνημο χιχι
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από anneliz_333 Πεμ Σεπ 23, 2010 4:15 pm

τζινα θα μου αρεζε να δω τον χρηστο με την αννα!!!αλλα και αυτη καπου ειναι πλεγμενη και δεν θελω αν στεναχωρεθει ο χρηστος για αλλη μια φορα..ειδικα τωρα που θελει να κανει μια καινουρια αρχη...
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 23, 2010 4:22 pm

Βασιλεία δεν έχεις κι άδικο. Βέβαια τον πόνο που θα του προκάλεσε η Νταίζη δύσκολα να του τον προκαλέσει και η Άννα μια και την Νταίζη την αγαπά τρελά ενω με την άλλη λογικά τώρα θα γνωριστού,ν αλλα δεν ξέρουμε ακόμα τι ρόλο βαράει.

Πάντως από τη Νταίζη (δολοφόνο εγκύων) η Άννα σαφέστερα καλύτερη, τουλάχιστον προς το παρόν χαχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Σεπ 23, 2010 4:26 pm

Ναι δεν ξερουμε τι ρόλο βαράει η Άννα αλλα εγω θελω το Χρηστο ευτυχισμενο!
Αν ειναι διπλα στην οχια θα το καταπιω τι να κάνω? sisi
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από anneliz_333 Πεμ Σεπ 23, 2010 4:28 pm

οντως προς το παρον..δεν ξερουμε που ειναι μπλεγμενη!!!!αυτο το παιδι παντα λαθος ατομα ερωτευεται..εκτος και αν αλλαξει την νταιζη!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από artantzela Τετ Οκτ 06, 2010 3:32 pm

Κι εγώ πιστεύω ότι ο Χρήστος πρέπει να βρει μία άλλη σχέση,βέβαια αυτό για να γίνει και να ξεκολλήσει απότο παρελθόν του,θα πρέπει να είναι κάτι πολύ δυνατό.Θα πρέπει να βρει μια γυναίκα που δεν θα πρέπει να έχει ταραγμένο ψυχικό κόσμο.Όπου δίπλα της ο Χρήστος θα βρει τον εαυτό του και θα ξεκινήσει μια νέα ζωή !χωρίς να εξαρτιέται από αυτην την οικογένεια και από κανέναν!Ετσι λοιπόν ο Χρήστος πρέπει να αποδείξει σε όλους το δυναμισμό του κι οτι κάποια βασικά πράγματα αυτή η οικογένεια παρόλο που είναι ευκατάστατη κι εύπορη δεν τα ελένχει!

artantzela


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 07, 2010 4:13 pm

Λατρεύω το ανέμελο φλερτ με την Άννα και χαίρομαι ιδιαίτερα που μπλέκεται σε όλες τις ιστορίες σιγά σιγα ώστε να τον βλέπουμε (ελπίζω) καθημερινά γιατί το αξίζει!!!

Μου αρέσουν με την Αννούλα αλλα προς το παρόν επειδή με την Νταίζη είναι φωτιά είμαι διχασμένη
shy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Οκτ 07, 2010 4:29 pm


Από τους πλέον ενδιαφέροντες ρόλους, που νομίζω ότι ακόμα έχει πολλά να μας αποκαλύψει.

Είναι πιστός σύντροφος της Αντιγόνης και του Στέφανου, παρόλες τις συγκρούσεις τους, υπάρχει αγάπη, και πιστεύω ότι αγαπάει πραγματικά την Νταίζη, όπως τον Αγαπάει και αυτή.

Εμένα με την Αννούλα δεν μου αρέσει -διαφωνώ με την αγαπημένη διαχειρίστρια- γιατί την Αννούλα τη θεωρώ σιγανοπαπαδιά και μουχρίτσα!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 07, 2010 4:39 pm

Πασχαλίτσα μου σίγουρα απο ότι διαβάζουμε προβλέπονται εξελίξεις στο Χρήστος - Άννα, απλώς μου αρέσει αυτός ο ανέμελος Χρήστος που δεν είχαμε δει μέχρι τώρα!! Μόνο στην Εύα τον είχα δει να χσμογελά ετσι ζεστά, είναι να μην το χαρώ?

Άλλωστε το διευκρίνησα είμαι ακόμα team Νταίζη, τι να κάνω αφού μαζί είναι φωτιά!

Όσο για το Στέφανο και την Αντιγόνη μπορεί να τον έχουν πληγώσει αλλα δεν νομίζω ότι οι δεσμοί τους θα πάψουν ποτέ, ανεξαρτήτως αίματος, είναι οικογένεια!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Οκτ 07, 2010 4:45 pm

Δεν θυμάμαι αν έχω γράψει εδω.. scratch
Οι τελευταίες εξελίξεις που αφορούν το Χρηστο μου αρέσουν πολύ.. Του δίνεται η ευκαιρία να δειξει το ταλέντο του και να φλερτάρει με τηνΑννούλα..
Τα χαμόγελα του πάνε πολύ..
Αυτό που μου αρέσει τρελά όμως είναι τιτ είναι ο μόνος που μπορει να βάλει τη Νταίζη στη θέση της και αυτό είναι κάτι που αναμένω να το απολαύσω!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Οκτ 07, 2010 5:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πασχαλίτσα μου σίγουρα απο ότι διαβάζουμε προβλέπονται εξελίξεις στο Χρήστος - Άννα, απλώς μου αρέσει αυτός ο ανέμελος Χρήστος που δεν είχαμε δει μέχρι τώρα!! Μόνο στην Εύα τον είχα δει να χσμογελά ετσι ζεστά, είναι να μην το χαρώ?

Άλλωστε το διευκρίνησα είμαι ακόμα team Νταίζη, τι να κάνω αφού μαζί είναι φωτιά!

Όσο για το Στέφανο και την Αντιγόνη μπορεί να τον έχουν πληγώσει αλλα δεν νομίζω ότι οι δεσμοί τους θα πάψουν ποτέ, ανεξαρτήτως αίματος, είναι οικογένεια!



Πότε να προλάβει να χαμογελάσει ο άνθρωπος αφού μονίμως στην τσίτα ήταν, ετοιμοπόλεμος γάρ. Φαίνεται όμως παρόλο το σκληρό πρόσωπο που έβγαλε στην αρχή ως ο "σωματοφύλακας" ότι είναι γλυκός και τρυφερός άνθρωπος.
Και όπως είπες και εσύ Λατρεμένη διαχειρίστρια, είναι οικογένεια του Στέφανου και της Αντιγόνης, είναι το παιδί της "καρδιάς" της Αντιγόνης.

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Οκτ 13, 2010 12:33 pm

Μου αρεσει τρελα ο Χρησταρας,
που δεν σηκωνει απειλές
και κανει παιχνιδι μονος του στη ζωη του!!!!!!!!
Μπραβο του
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 14, 2010 10:53 pm

Πρόσφατα στην επίσημη σελίδα του Περικλή μια κοπέλα ανάρτησε την παρακάτω φωτογραφία

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 33559_137788376269083_100001137659642_191670_4214983_n
(Marlon Brando and Vivien Leigh)

Έμεινα άναυδη με την ομοιότητα ανάμεσα στις δύο σκηνές!!!

Τα συναισθήματα που βγάζει ο Χρήστος με τη Νταίζη και η χημεία του Κασσανδρινού με την Πολυχρονίδη με κάνουν να τους θέλω μαζί πάει και τέλειωσε!!! Ξέρω ότι κανέναν δεν θα πείσω αλλα είπα να πω τον πόνο μου!!!

Θέλω ο Χρήστος να πατήσει τη Νταίζη κάτω και μετά να είναι μαζί γιατί την αγαπά!!!

Πάει τη ζωή του παρακάτω και μου αρέσει τρελά που προχωρά και επιμένει σε αυτό!!!

Η σκηνή πρόσφατα με τον Στέφανο ήταν εκπληκτική, έβγαλαν απίστευτα συναισθήματα. Πίκρα και θυμό από την προδοσία.

Να μη σχολιάσω τη σκηνή με τη Νταίζη σήμερα όταν τον άρπαξε, τρελάθηκα! Είναι καταπληκτικός και όταν τον πλησιάζει η Νταίζη που σφίγγει τα δόντια για να συγκρατήσει τα συναισθήματά του τρελαίνομαι!

Αυτό θα πει καλός ηθοποιός!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από anneliz_333 Παρ Οκτ 15, 2010 9:31 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πρόσφατα στην επίσημη σελίδα του Περικλή μια κοπέλα ανάρτησε την παρακάτω φωτογραφία

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 33559_137788376269083_100001137659642_191670_4214983_n
(Marlon Brando and Vivien Leigh)

Έμεινα άναυδη με την ομοιότητα ανάμεσα στις δύο σκηνές!!!

Τα συναισθήματα που βγάζει ο Χρήστος με τη Νταίζη και η χημεία του Κασσανδρινού με την Πολυχρονίδη με κάνουν να τους θέλω μαζί πάει και τέλειωσε!!! Ξέρω ότι κανέναν δεν θα πείσω αλλα είπα να πω τον πόνο μου!!!

Θέλω ο Χρήστος να πατήσει τη Νταίζη κάτω και μετά να είναι μαζί γιατί την αγαπά!!!

Πάει τη ζωή του παρακάτω και μου αρέσει τρελά που προχωρά και επιμένει σε αυτό!!!

Η σκηνή πρόσφατα με τον Στέφανο ήταν εκπληκτική, έβγαλαν απίστευτα συναισθήματα. Πίκρα και θυμό από την προδοσία.

Να μη σχολιάσω τη σκηνή με τη Νταίζη σήμερα όταν τον άρπαξε, τρελάθηκα! Είναι καταπληκτικός και όταν τον πλησιάζει η Νταίζη που σφίγγει τα δόντια για να συγκρατήσει τα συναισθήματά του τρελαίνομαι!

Αυτό θα πει καλός ηθοποιός!!!

τζινα οντως σε αυτον τον κυκλο αναδεικνυεται το ταλεντο και μου αρεσει πολυ αυτο!!!η ομοιοτητα ειναι τελεια!!!θελω ο χρηστος να βρει μια καλη κοπελα!!του αξιζει!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από nellyjenn Κυρ Οκτ 17, 2010 12:58 pm

Πεθαίνω με την ομοιότητα με τη σκηνή του Brando!!! Μπράβο που το ανακαλύψατε! ! !

Θέλω να παραδεχτούμε οτι ο Περικλής είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ και να πιστέψουμε σε αυτόν γιατι πραγματικά το αξίζει. Το έχει αποδείξει επανειλλημένα με την καθαρότητα των συναισθημάτων που μεταφέρει, το εκφραστικότατο βλέμμα του, του και τη συνολικά εκρηκτική και απολαυστική παρουσία του.

Εδώ θα ήθελα να παραθέσω κάποιες απορίες που είχα εκφράσει σε προηγούμενο σχολιασμό μου, καθώς ταιριάζουν περισσότερο σε αυτό το τόπικ και θα ήθελα να υπάρχουν και εδώ. Οι απορίες μου απευθύνονται στους σεναριογραφους, σκηνοθέτες ή όποιους άλλους αποφασίζουν για τους ρόλους και τα καστινγκ.

"Δεν είναι τυχαίο οτι μόλις ο Χρήστος αρχισε να διώχνει τη Νταίζη, ολο το φόρουμ εκστασιαστηκε και του δίνει συγχαρητήρια.. Αυτό σημαίνει οτι θέλουμε να δούμε περισσότερο φτύσιμο. Εδώ και καιρό.. Αλλα το βλέπουμε σε αργή κίνηση.. Και όλες οι σκηνες Χρήστου-Νταίζης ίδιες..

Επίσης καθόλου τυχαίο το ότι οταν ο Χρήστος έβγαλε το κοστούμι και έβαλε το τζιν και το μπλουζάκι ολος ο γυναικείος πληθυσμός του facebook, forum και twitter και όχι μόνο, κόντεψε να λιποθυμήσει απο χαρά και ηδονή..
Και θα εκφράσω την απορία: Γιατί τον είχατε το χριστιανό μεταμφιεσμένο με ένα κουστούμι το οποίο κρύβει τη μισή του χάρη, και σε έναν αδιάφορο ρόλο που κρύβει την άλλη μιση, να βολοδέρνει 1 χρόνο στο γραφείο του Μάνου και άλλο έναν περα-δώθε στο καρταλόσπιτο;; Θέλατε να του κάνετε κακό;; Ο άνθρωπος είναι ενας κούκλος, μια ηθοποιάρα και ένας ζεν πρεμιέ και βγάζει μάτι οτι του ταιριάζει σημαντικός ρόλος.. Κατι περίεργο συμβαίνει εδώ αλλα έχε χάρη που το βλέπω σιγά σιγά να αλλάζει...""


Είναι γεγονός οτι υπάρχει ένας μεγάλου μεγέθους ηθοποιός στη σειρά αυτή και ανυπομονώ να τον δώ περισσότερο και σε ουσιαστική ιστορία.

Όσο για το ρόλο του Χρήστου μου αρέσει πολύ που εξελίσσεται και μεγαλώνει. Θα ήθελα βέβαια να τελειώσει κάποτε το θέμα με τη Νταίζη και να τη βάλει στη θέση της. Θα συμφωνήσω με το αλτερ-ήγκο-Τζίνα οτι το πάθος μεταξύ τους είναι μεγάλο, γεγονός που προσδίδει πολύ ένταση και ενδιαφέρον στις σκηνές τους. Αλλα φαίνεται οτι δεν προκειται για μια υγειή σχέση. Επίσης η Νταίζη είναι απίστευτα εκνευριστική στον τρόπο που επιμένει και δεν δείχνει να το κάνει πλεον με αγάπη αλλα απο εγωισμό. Τον εκβιάζει και τον απειλεί και δεν με πείθει οτι τον αγαπάει. Δεν θέλω τέτοια μεταχείριση για τον Χρήστο μας. Και πλέον πιστεύω οτι δεν ταιριάζουν και τόσο πολύ γιατί η Νταίζη παραμένει στον υπόκοσμο και δεν έχει καμία κλάση, ενώ ο Χρήστος αρχίζει μια καθαρή ζωή και φαίνεται οτι μέσα του είναι τίμιος και ηθικός. (Σορυ Τζίνα μου Aww )

Αυτά είχα να πώ και ευχομαι να δούμε σύντομα το Χρήστο να πρωταγωνιστεί. Γιατί απλούστατα αυτό του ταιριάζει!



nellyjenn


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Οκτ 17, 2010 1:13 pm

Mη ζητάς συγνώμη alter ego μου! Θα συμφωνήσω 1000% με τα λεγόμενά σου!!!

Η εμμονή μου για το Χρήστος-Νταίζη αφορά καθαρά τις έντονες σκηνές των Κασσανδρινού - Πολυχρονίδη και όχι την ιστορία τους. Θεωρώ κι εγω ότι η Νταίζη είναι μάλλον κτητικότητα αυτό που βγάζει με το Χρήστο παρά αγάπη. Σε αντίθεση με τον Χρήστο που της έχει πει αρκετές φορές ότι θα τα παρατούσε όλα για εκείνη, και μάλιστα ακόμα και όταν δεν ήξερε ποια είναι η Αντιγόνη και ενιωθε υποχρέωση και αγάπη απέναντι στη γυναίκα αυτή ήταν έτοιμος να την παρατήσει για τη Νταίζη!

Όσο για το "τεράστιος ηθοποιός" εννοείται με τα χίλια μαζί σου!!! Μου αρέσει που είναι απίστευτα εκφραστικός, που μπορεί να περάσει συναισθήματα με το πρόσωπο, με το κορμί του και με τα χέρια του και κάθε φορά με καθηλώνει!

Στο τελευταίο επεισόδιο δε, η αντίδρασή του στα λεγόμενα της Νταίζης για μένα καταττάσεται στις καλύτερες σκηνές του επεισοδίου, λίγα δευτερόλεπτα που μαζί με την λιποθυμία της Εύας χαράκτηκαν στη μνήμη μου! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από nellyjenn Κυρ Οκτ 17, 2010 11:09 pm

Χαίρομαι που συμφωνούμε και πάλι!
Πράγματι ήταν καταπληκτικός στο επεισοδιο της Παρασκευής.. Ειδικά εκεί που λεει ...Νταίζη, τα λεφτά σου τα έχω γραμμένα........., φοβερά φυσικός και εκφραστικός.. και αυτή η βραχνή φωνή ποσο πολύ του χαρίζει... δεν ξερω πως το κάνει αυτός ο ανθρωπος, τον βλέπεις να παίζει και σου γεμίζει το είναι σου, ενα πράγμα.. σε παρασύρει... ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΣ!
αχ, τα'πα και ηρέμησα.

Και θέλω να τον δω και με μια νορμάλ κοπέλα, όμορφη και αντάξιά του.


nellyjenn


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Σαβ Δεκ 18, 2010 6:21 pm

Τον Χρηστο τον θελω ευτυχισμενο αλλα οχι με την Ευα..η Ευα θελει τον Μανο και αυτο πρεπει να τοι σεβαστουμε ολοι μας... Ας παρει την Εριεττα!! lol!
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από mariannitaki Κυρ Δεκ 19, 2010 12:05 am

Ο Χρηστος απο ποτε ειχε σχεση με την Ευα και δεν το ξερα Confused?
Εχω χαση επεισοδια livani

Εγω πορωμενο με την Νταιζη τον ηξερα αντε και λιγο φλερτακι με την Αννα μας

Η ερριετα με την Ευα που κολανε οεο? pillow
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από evanna Κυρ Δεκ 19, 2010 10:28 am

Καλε δεν ειχε ποτε σχεση με την Ευα! imarton Το μονο που αναφερθηκε ηταν οτι παντα ειχαν πολυ καλη χημεια στις μεταξυ τους σκηνες,πραγμα με το οποιο συμφωνω και εγω! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 04, 2011 2:11 am

Υποτείθεται πως ειναι στη φυλακη
και τον εχουμε δει ελαχιστα σε σχεση με το Στεφανο!
Τι στο καλο μαζι δεν προαυλίζονται? μας εχει λείψει
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 04, 2011 10:03 am

Aχ ευτυχώς που τα λένε κι άλλοι να μην νιώθω τρελή!

Όσες φορές του δώσανε ιστορία μας καθήλωσε και είναι κρίμα που έχουν κάνει τέτοιο άξιο ηθοποιό σκυλάκι της Νταίζης!

Όπως είναι επίσης άξιο παρατήρησης ότι παρόλο που τον έχουν κάνει σκυλάκι της Νταίζης που την έχουμε μπουκώσει σε σημείο να την σιχαθούμε μαζί έχουν το κοινό τους, έχουν δέσει καλά και οι σκηνές τους ξεχωρίζουν!!!

Θέλω επιτέλους να δω το δυναμικό Χρήστο της αρχής της τρίτης σεζόν να παίρνει την κατάσταση στα χέρια του και να σταματήσει να είναι έρμαιο της Νταίζης! Θέλω απο εκείνον να την βρει γιατί μόνο έτσι θα την πονέσει!!!

Πλίιιιιιιιιιζ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 22, 2011 10:47 pm

Με λυπεί αφανταστα που χαντακωθηκε -ας μου επιτραπει η εκφραση-
ετσι ο ρολος του Χρηστου μας εχει δωσει τοσες ωραίες σκηνες δράσης και πάθους και τον εχουμε χάσει....
Και οταν τον βλέπουμε μας τον παρουσιαζουν σαν δουλικό και υποχείριο της Οχιάς Rolling Eyes
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 22, 2011 10:59 pm

Κι εμένα με χάλασε πολύ η σημερινή σκηνή! Δεν μου άρεσε που τον ρίχνουν τόσο πολύ!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 23, 2011 10:32 am

Δεν εχετε αδικο κοριτσια.....και εγω τον προτιμουσα πιο σκληρο απεναντι στη Νταιζη αν και θεωρω οτι η χημεια τους ειναι απο τις καλυτερες στη σειρα! Love!
Παντως η εμφανιση εχτες με το μπουρνουζι ηταν κορυφαια! hihi
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης