Δάφνη και Νικόλας

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απ: Δάφνη και Νικόλας

Δημοσίευση από sousami7 Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 5:49 pm

Pennaki.......!! έγραψε:Τελικα παιδια ο Νικολας με την Δαφνη τα βρηκαν???????????

ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...ΚΡΑΤΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ... 👅
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Την / Το Δευ Μαρ 29, 2010 7:33 pm

εναι τελειο ζευγαρι μονο αυτο λεω
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

http://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Δημοσίευση από pelopidas Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:41 am

Πραγματικά ειναι τόσο δύσκολο για τη συγγραφική ομάδα να γράψει σκηνές με Δάφνη-Νικόλα -Μάριο; Να χαίρονται με τις πρώτες του λεξούλες, να κάνει τα πρώτα του βήματα, να παίζουν μαζί, να πηγαίνουν βόλτες; Εδώ βλέπουμε άλλα και άλλα άσχετα 2-3λεπτες τέτοιες σκηνές δεν μπορούμε να δούμε;

pelopidas

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 10:27 am

pelopidas έγραψε:Πραγματικά ειναι τόσο δύσκολο για τη συγγραφική ομάδα να γράψει σκηνές με Δάφνη-Νικόλα -Μάριο; Να χαίρονται με τις πρώτες του λεξούλες, να κάνει τα πρώτα του βήματα, να παίζουν μαζί, να πηγαίνουν βόλτες; Εδώ βλέπουμε άλλα και άλλα άσχετα 2-3λεπτες τέτοιες σκηνές δεν μπορούμε να δούμε;

Αχ ναι τι τέλειο!!! Μακάρι να βλέπαμε τέτοιες σκηνές μέσα απο την καθημερινότητα των ηρώων!!! Τέλεια ιδέα!

KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

http://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 11:08 pm

http://www.facebook.com/pages/Aphste-to-Nikolao-Lytra-na-koimethei-ELEOOOOOS-P/113102245383065?ref=nf

Δεν ήξερα που να το ποστάρω αυτο..χαχαχααχα!!Εχω λιώσει!!Προκειται για σελίδα στο facebook με τίτλο Αφήστε το Νικόλαο λύτρα να κοιμηθεί.ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΣ
χαχαχαχαχαχα
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Δημοσίευση από mina Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 11:21 pm

Χαχα! Πράγματι έχει πολύ φάση η ομάδα! Μέχρι και στο fb βρήκε συμπαράσταση ο καημένος ο Νικόλας που χάνει συνεχώς τον ύπνο του!!! gelio gelio gelio
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Δημοσίευση από feggaroparea Την / Το Παρ Απρ 09, 2010 12:23 am

mimi_loukas+nora έγραψε:http://www.facebook.com/pages/Aphste-to-Nikolao-Lytra-na-koimethei-ELEOOOOOS-P/113102245383065?ref=nf

Δεν ήξερα που να το ποστάρω αυτο..χαχαχααχα!!Εχω λιώσει!!Προκειται για σελίδα στο facebook με τίτλο Αφήστε το Νικόλαο λύτρα να κοιμηθεί.ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΣ
χαχαχαχαχαχα

χαχαχα gelio gelio ΤΕΛΕΙΟΟΟ!!!Μα πραγματικα ο καημενος..ολο τον ξυπνανε!!! sss αφηστε το νικολα να κοιμηθειιιιι!!!!!

feggaroparea
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 09, 2010 9:19 am

Εγινα κι εγω μέλος χωίς δεύτερη σκέψη! Τέλεια ιδέα για γκρουπ!

Εχει πολύ φάση ο Νικόλας όταν δεν τον αφήνουν να κοιμηθεί! Χτες έλιωσα λέμε!

Γενικά Γιαννακόπουλος - Γεωργόνη έχουν δέσει πολύ καλα!!!

KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

http://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Απρ 09, 2010 9:54 am

Χαχα φοβερη ιδεα! gelio Γενικως αυτες τους οι σκηνες εχουν πολυ πλακα!
Εννοειται πως εγινα μελος!Για το Νικολα ρε γα@@το! Razz
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Απρ 09, 2010 11:12 pm

Ποστάρω εδώ για να μην είμαστε οφ τόπικ

[quote="Αντιγόνη2"]
Mik έγραψε:
συγγνωμη, αλλα εγω μια γυναικα που τελικα παντρευεται εναν αντρα που παντρευτηκε την καλυτερη της φιλη λιγο καιρο μετα τον ακυρωμενο γαμο τους, και μετα τα ξαναβρισκει με τη φιλη, μονο κοτα μπορω να τη χαρακτηρισω. η Ευα πχ ειναι γυναικα με τα ολα της που δεν ανεχτηκε το κερατο την παραμονη του γαμου της, συνεπως η Δαφνη ειναι γυναικουλιτσα που ανεχτηκε το μειζον (να παντρευτει ο Νικολας την αλλη αντι γι'αυτην), δηλ κοτα.
Το να συγχωρει την Ευα και να τα βαζει μετα με τη Μελιτα [επειδη εβλαψε την Ευα!] την κανει θρασυδειλη.

Διαφωνώ. Εγω βλέπω μια γυναίκα, που δίνει μια δευτερη ευκαιρία μετα απο πολύ κόπο, στον άντρα που αγαπούσε για 15 χρόνια, και είναι ο πατέρας του παιδιου της.
Αν και είμαι φανατική ΚΑΤΑ της απιστίας, μπορώ να την καταλάβω.
(Παρεπτιπτοντως, ΚΑΙ η Μελίτα είχε συγχωρέσει μια χαρά τις απιστίες του Μάνου)
Συμφωνώ οτι δεν θα έπρεπε να συγχωρέσει την Ευα, αλλα αυτό δεν την κάνει κότα, η θρασύδειλη, απλώς υπερβολικά αγαθη ΚΑΙ χαζη.
Και δεν τα εβαλε με την Μελίτα μονο επειδή έβλαψε την Ευα. Διαβασε το προηγούμενο μου ποστ.

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Παρ Απρ 09, 2010 11:38 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:http://www.facebook.com/pages/Aphste-to-Nikolao-Lytra-na-koimethei-ELEOOOOOS-P/113102245383065?ref=nf

χαχαχαχαχαχα

gelio gelio δεν υπάρχει.... gelio
νικόλα έχεις και συμπαραστάτες.... gelio
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Σαβ Απρ 10, 2010 1:41 am

CineFreak έγραψε:ΑΝΑΛΥΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ :

ο Νικόλας γενικά είναι πιστός στον χαρακτήρα που του έδωσαν : γιαλαντζί ιδεολόγος, κομπλεξάρα του κερατά, και, ας το παραδεχτούμε πια, δεν αγαπάει τη Δάφνη, απλά την έχει συνηθίσει 15 χρόνια να του είναι αφοσιωμένη, νιώθει ασφάλεια με αυτό, δεδομένης και της πρόσφατης τάπας που έφαγε από την Εύα ...
τώρα που αυτή πήρε πρωτοβουλία και έβαλε τον αδερφό της σε προτεραιότητα, ένιωσε παραγκωνισμένος (ίσως με το δίκιο του σε κάποιο βαθμό), και ακριβώς επειδή δεν νιώθει αγάπη γι αυτήν, του είναι εύκολο να κακιώσει και να φύγει από το σπίτι ... δεν είναι τυχαίο που ΚΑΙ η Δάφνη δε ζήτησε τη γνώμη του για την πώληση ... μη νομίζετε πως δε νιώθει η κοπέλα ότι ΤΕΛΙΚΑ την παντρεύτηκε επειδή είχαν παιδί και όχι γιατί είναι τρελά ερωτευμένος μαζί της, απλά βολεμένος και με κομμένα τα φτερά του από εμπρησμούς, δικαστήρια, Εύα, ταξί ... γι αυτό και δε νιώθει την υποχρέωση να τον ενημερώσει αλλά αποφασίζει ερήμην του - τον έχει και αυτή υποσυνείδητα "στον πάγο" ... ΔΕΝ έχει ξεχάσει το κάζο που της έκανε πέρυσι... πιστεύω πως αν δεν ήταν το παιδί ΟΥΤΕ ΚΑΙ η Δάφνη θα τον παντρευόταν ...

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ ... συμφωνούτε ή διαφωνούτε ???

Flkia

Αν ναι αργά ανακάλυψα το τοπικ αυτό και τώρα τα παιδιά τα έχουν βρει,να πω πως συμφωνώ μαζί σου απόλυτα! :)
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 10:00 am

εε μα τι ειναι αυτο το πραγμα μια η νορα μια ο λουκας κ αυτη η δαφνη καθε βραδυ οταν πεφτουν να κοιμηθουν τα θυμαται ολα??νισαφι!!
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από ellileo Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 2:52 pm

τον λυπαμε τον καημενο που τον ξυπναει η δαφνουλα καθε βραδυ αλλα κι αυτος δεν της δινει γενικα πολυ σημασια και δεν την προσεχει!!! τους λειπει το παθος!!! μαλλον γιατι εχουν κι ενα παιδι!!! ποιος ξερει;
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Δημοσίευση από koalaki Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 3:27 pm

η δαφνουλα τον αγαπαει παρα πολυ το νικολα ..μη ξεχναμε πως του εχει συγχωρεσει πολλα!!!οπως τοτε που την παρατησε στην εκκλησια για να παντρευτει την ευα!!επισης θελει την ευτυχια του καθως η ιδια ειχε βγαλει το εισητηριο για να παει στην Αμερικη!!!
τωρα οσον αφορα την 8εληση της να πουλησει την εδεμ και την αποφαση που πηρε,θεωρω πως εκανε σωστα γιατι αυτη η εκταση ειναι δικια της απο τον αδελφο της και ηθελε να τον βοηθησει με το να την πουλησει!!ο νικολας αντεδρασε πολυ επιπολαια και αμεσως σκεφτηκε τον χωρισμο!!θεωρω πως τρεφει καποια αισθηματα για τη δαφνη ,αλλα σε καμια περιπτωση πως ειναι τρελλα ερωτευμενος μαζι της!!ο μεγαλος του ερωτας συμφωνα με την αποψη μου ηταν η ευα!!! emmm
και γι'αυτο το λογο βαθεια μεσα του ζηλεωει το μανο ,με τον οποιο συνεχεια ειναι σε κοντρα επειδη νιωθει κατωτερος του..
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Την / Το Παρ Απρ 30, 2010 11:26 pm

ετσι ρε νικολα μου!!εισαι θεος!!την αγαπας την δαφνουλα!!μου αρεσε πολυ ο τροπος που την υπερασπιστηκε!! ruuun
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευση από maria* Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 12:27 pm

Εγώ για να πω την αλήθεια μου το ψιλοβαρέθηκα αυτό το στυλάκι του Νικόλα, σε κάθε επεισόδιο τα ίδια! Αφήστε με να κοιμηθώ, και τι θα γίνει ρε Δάφνη μου, και δε με νοιάζουν τα προβλήματά σας τον ύπνο μου ποιος θα τον σκεφτεί κλπ... Εντάξει τα είδαμε μια, δυο ,τρεις, πόσες πια? Κάθε επεισόδιο λες και βλέπω την ίδια σκηνή. Τον Νικόλα πλέον θα τον δείξουν μόνο όταν θα πει για τον ύπνο του, ή όταν θα την πει στη Δάφνη που θα τον ρωτήσει "τι ώρα θα γυρίσεις"...

Κάτι άλλοοοοο???????? Impatient
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από tinaki18 Την / Το Κυρ Μάης 23, 2010 12:59 am

ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ !ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ !!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΕΣ !
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Δευ Μάης 31, 2010 8:32 pm

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΦΗΣΑΝ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ....
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Δημοσίευση από Paparazzi Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:47 pm

Λένε ότι στον 3° κύκλο, θα μπει ανάμεσα τους μια τρίτη...

Την συγκεκριμένη ηθοπιό θα την κάνει η Τρύπη...

Αν ο Νικόλας, χωρίσει την Δάφνη... θα τον συγχορέσει λέτε;
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 2:44 am

Paparazzi έγραψε:Λένε ότι στον 3° κύκλο, θα μπει ανάμεσα τους μια τρίτη...

ΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙ ΟΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ (ΤΡΥΠΗ) ΜΗΔΕΝ ΓΟΥΣΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΥΑ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ.Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΜΜΟΝΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΕΡΕΙΜΕΝΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΩΣ ΑΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΤΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ ΑΜΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ.
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 12:23 pm

ειναι απλα θεοιιιιιι
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

http://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Δημοσίευση από Paparazzi Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 1:15 pm

Το θέμα είναι, ότι έχουν κάνει τον Νικόλα υστερικό με το θέμα του ύπνου... Δεν μπορούν να βρουν κάτι καινούργιο; Εδώ η Δάφνη "καίγεται" και τον άλλο., τον ενδιαφέρει μόνο ο ύπνος του.

Μάλιστα στο χθεσινό επεισόδιο, (που περίμενε στην πόρτα) θα ήταν καλύτερο αν μιλούσαν για το σοβαρό πρόβλημα της έξωσης και των οικονομικών τους, παρά να κάνει πάλι σαν υστερικός... Ξενέρωσα αμέσως όταν είπε ότι περιμένει τους "ακατάδεχτους"
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Δημοσίευση από spy Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 3:34 pm

Ως εξέλιξη είναι ο ορισμός της αθλιότητας να προδωθεί και πάλι η Δάφνη. Βασικά ήμουν αντίθετη στο να παντρευτεί η Δάφνη το Νικόλα μετά από αυτό που της έκανε, αλλά από τη στιγμή που συνέβη θα έπρεπε τουλάχιστον να της αποδεικνύει καθημερινά την αγάπη του. Αν λοιπόν συμβεί, τη Δάφνη θα τη γυρίσει και πάλι στο μηδέν και είναι το μόνο που δε θέλω να δω για εκείνη. Συν του ότι η Δάφνη έχει ήδη βεβαρημένη ψυχολογία, ο Μάνος θα είναι μακριά, θα πλησιάζει η δίκη του Ηλία τη βλέπω σε καμια ψυχιατρική κλινική.
spy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από zwi Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 8:33 pm

spy έγραψε:

Ως εξέλιξη είναι ο ορισμός της αθλιότητας να προδωθεί και πάλι η Δάφνη. Βασικά ήμουν αντίθετη στο να παντρευτεί η Δάφνη το Νικόλα μετά από αυτό που της έκανε, αλλά από τη στιγμή που συνέβη θα έπρεπε τουλάχιστον να της αποδεικνύει καθημερινά την αγάπη του. Αν λοιπόν συμβεί, τη Δάφνη θα τη γυρίσει και πάλι στο μηδέν και είναι το μόνο που δε θέλω να δω για εκείνη. Συν του ότι η Δάφνη έχει ήδη βεβαρημένη ψυχολογία, ο Μάνος θα είναι μακριά, θα πλησιάζει η δίκη του Ηλία τη βλέπω σε καμια ψυχιατρική κλινική.
θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου...
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης