Νεφέλη Λύτρα

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νεφέλη Λύτρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Νεφέλη Λύτρα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Μαρ 17, 2010 11:37 pm

dikigoros tou diavolou έγραψε:
koipa έγραψε:
dikigoros tou diavolou έγραψε:Παιδιά εγω εχω αδυναμία στον Αρούλη τον γιο του λουκάκου και του νταιζουλινίου... Το παιδάκι είναι σκέτη γλύκα και πανέξυπνα ματάκια.. Και το Νεφελάκι ομως καλό.. Βγάζουν γενικά αυτην την αθωότητα που πρέπει να εχουν τα παιδάκια στα σίριαλ (και μπράβο απο τους σεναριογράφους που τα προστατεύουν απο την υπερέκθεση).. όχι σαν αυτό το σπαστικό, το μικρομέγαλο που επαιζε στη Λένη ή το άλλο το παρτσακλό το κοριτσάκι στο ''Ακρως Οικογενειακόν''...

δεν πιστευω να εισαι φαν της νταιζης και του λουκα??

Οχι χρυσό μου.. Χιουμοριστικά το εγραψα το νταιζουλινι.. Αλλα το παιδάκι ειναι κουκλακι ζωγραφιστό.. και της νορας με το λουκα θα ειναι ακομα πιο ομορφο!! Νορα-Λουκάς μια ζωη!!
Είναι τόσο offtopic το σχόλιό μου, αλλά θα έσκαγα αν δεν το έκανα! Με το που μίλησες για Λουκανορικό baby (και συμπληρώνω εγώ μπέμπα) με έριξες στα πατώματα! Έλιωσα! Love! Θα είναι τόσο γλυκούλι...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Την / Το Πεμ Μαρ 18, 2010 8:17 pm

sifantid έγραψε:
dikigoros tou diavolou έγραψε:
koipa έγραψε:
dikigoros tou diavolou έγραψε:Παιδιά εγω εχω αδυναμία στον Αρούλη τον γιο του λουκάκου και του νταιζουλινίου... Το παιδάκι είναι σκέτη γλύκα και πανέξυπνα ματάκια.. Και το Νεφελάκι ομως καλό.. Βγάζουν γενικά αυτην την αθωότητα που πρέπει να εχουν τα παιδάκια στα σίριαλ (και μπράβο απο τους σεναριογράφους που τα προστατεύουν απο την υπερέκθεση).. όχι σαν αυτό το σπαστικό, το μικρομέγαλο που επαιζε στη Λένη ή το άλλο το παρτσακλό το κοριτσάκι στο ''Ακρως Οικογενειακόν''...

δεν πιστευω να εισαι φαν της νταιζης και του λουκα??

Οχι χρυσό μου.. Χιουμοριστικά το εγραψα το νταιζουλινι.. Αλλα το παιδάκι ειναι κουκλακι ζωγραφιστό.. και της νορας με το λουκα θα ειναι ακομα πιο ομορφο!! Νορα-Λουκάς μια ζωη!!
Είναι τόσο offtopic το σχόλιό μου, αλλά θα έσκαγα αν δεν το έκανα! Με το που μίλησες για Λουκανορικό baby (και συμπληρώνω εγώ μπέμπα) με έριξες στα πατώματα! Έλιωσα! Love! Θα είναι τόσο γλυκούλι...

αφου εχει τοσο ομορφους γονεις!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 12:44 am

Κουκλάκι η Νεφέλη!Δεν το συζητώ!Και πολύ καλή στο παίξιμο της..!Βλέπω σκηνές της όταν κοιμάτε και καλά,και δεν κουνά βλέφαρο!Απίστευτο!

Υγ.(αν και λίγο off topic)H Δήμητρα Δουμένη αν και έχει όντως καβαλήσει το καλάμι,είναι μία περίπτωση,στις χίλιες που αξίζει...τουλάχιστον σαν τραγουδίστρια.Θύμαμαι που την είχα δει να τραγουδά τον Κεμάλ (Χατζιδάκις) και είχα "πάθει" με την ερμηνεία της.. faint
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 7:31 pm

Η Νεφέλη, μπες-βγες ο Στέφανος όλη την ώρα, απορώ πως δεν έχει πετάξει κάτι μπροστά σε άλλους!!! Σαν
"Έρχεται στο σπίτι ένας κύριος τα βράδια....."
"Τι κύριος, Νεφελακι μου;" θα ρωτήσει κάποιος απ' την παρέα ή και εκτός παρέας.
"Ένας με μούσια!!!". gelio
Και δεν νομίζω να υποπτευθούν τον Ηλία!!!
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 9:11 pm

evangeliap2808 έγραψε:Κουκλάκι η Νεφέλη!Δεν το συζητώ!Και πολύ καλή στο παίξιμο της..!Βλέπω σκηνές της όταν κοιμάτε και καλά,και δεν κουνά βλέφαρο!Απίστευτο!

Υγ.(αν και λίγο off topic)H Δήμητρα Δουμένη αν και έχει όντως καβαλήσει το καλάμι,είναι μία περίπτωση,στις χίλιες που αξίζει...τουλάχιστον σαν τραγουδίστρια.Θύμαμαι που την είχα δει να τραγουδά τον Κεμάλ (Χατζιδάκις) και είχα "πάθει" με την ερμηνεία της.. faint

όντως off topic αλλά αξίζει!! είναι θεικό το κοριτσάκι!!

Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 9:19 pm

Ελένα έγραψε:
evangeliap2808 έγραψε:Κουκλάκι η Νεφέλη!Δεν το συζητώ!Και πολύ καλή στο παίξιμο της..!Βλέπω σκηνές της όταν κοιμάτε και καλά,και δεν κουνά βλέφαρο!Απίστευτο!

όντως off topic αλλά αξίζει!! είναι θεικό το κοριτσάκι!!

Τι να πω;;Απλά : respect : στο ταλέντο της,όπως και στον ίδιο το Χατζιδάκι που έκανε ένα τέτοιο αριστούργημα..
Yγ.Συγνώμη για το off topic...
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:17 pm

Ηρθα να εκφρασω την απορια μου και νομιζω ειμαι στο σωστο μερος...ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ,γιατι θα σκασω αν δεν μαθω!!!Γιατι η μικρη Νεφελη θα φερθει ψυχρα αυριο στο Στεφανο,αφου στην αρχη ηταν χαλαρουλα και ανετη μαζι του???Παιδικη ψυχολογια να μου πειτε,απλα ρωταω....
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:20 pm

Δεν ξερω αλλά σκέψου πως η μικρούλα αγαπά πολυ τον Μάνο τον πατερα της και είχε προβλημα ψυχολογικό όταν χωρισε με τη Μελίτα και είναι κατ εμε λογικό να μην τον θέλει μιας και τον βλέπει πιο συχνα απο τον Πατερα της :wink2:

Νεφέλη Λύτρα - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:22 pm

loukitsa έγραψε:Δεν ξερω αλλά σκέψου πως η μικρούλα αγαπά πολυ τον Μάνο τον πατερα της και είχε προβλημα ψυχολογικό όταν χωρισε με τη Μελίτα και είναι κατ εμε λογικό να μην τον θέλει μιας και τον βλέπει πιο συχνα απο τον Πατερα της :wink2:
Εχεις απολυτο δικιο...Αλλα στην αρχη ηταν πολυ φιλικη μαζι του...Τωρα τι επαθε?????Αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω....
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:23 pm

τα παιδακια αλλάζουν συμπεριφορα πολυ ευκολα Razz

Νεφέλη Λύτρα - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:35 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
loukitsa έγραψε:Δεν ξερω αλλά σκέψου πως η μικρούλα αγαπά πολυ τον Μάνο τον πατερα της και είχε προβλημα ψυχολογικό όταν χωρισε με τη Μελίτα και είναι κατ εμε λογικό να μην τον θέλει μιας και τον βλέπει πιο συχνα απο τον Πατερα της :wink2:
Εχεις απολυτο δικιο...Αλλα στην αρχη ηταν πολυ φιλικη μαζι του...Τωρα τι επαθε?????Αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω....

Οταν το γνωρισε τον συμπάθησε σιγουρα αλλα οταν αρχισε να τον βλεπει συνεχεια και κατάλαβε πως παίρνει την θεση του Πατερα της σίγουρα αλλαξε γνωμη...
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:39 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:

Οταν το γνωρισε τον συμπάθησε σιγουρα αλλα οταν αρχισε να τον βλεπει συνεχεια και κατάλαβε πως παίρνει την θεση του Πατερα της σίγουρα αλλαξε γνωμη...
Συμφωνω Βαλεντινα!Το Νεφελακι οσο μικρο και αν ειναι καταλαβαινει περισσοτερα απ'οσα νομιζει η μανα της!Και δεν ειναι οτι καλυτερο να βλεπει εναν αγνωστο καθε μερα στο σπιτι που μενει και μαλιστα πολυ περισσοτερο απο τον ιδιο το πατερα της που υπεραγαπα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:41 pm

evanna έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:

Συμφωνω Βαλεντινα!Το Νεφελακι οσο μικρο και αν ειναι καταλαβαινει περισσοτερα απ'οσα νομιζει η μανα της!Και δεν ειναι οτι καλυτερο να βλεπει εναν αγνωστο καθε μερα στο σπιτι που μενει και μαλιστα πολυ περισσοτερο απο τον ιδιο το πατερα της που υπεραγαπα! :wink2:

Θα γίνω πεζή και θα πω ότι απλώς εξυπηρετεί το σενάριο για να έχουμε κάτι να ασχολούμαστε... Razz
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:43 pm

FieryRed έγραψε:
evanna έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:

Θα γίνω πεζή και θα πω ότι απλώς εξυπηρετεί το σενάριο για να έχουμε κάτι να ασχολούμαστε... Razz
Καλα δεν το συζητω,φυσικα και ισχυει αυτο Μαρια!Απλα ειπαμε να το αναλυσουμε λιγο! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:45 pm

Κοριτσια εχετε δικιο....Eνιωσε οτι "απειλειται" η θεση του μπαμπα της και αρχισε την "επιθεση".....Μπουμπουκακι,φοβερο σχολιο!!!!!!!!! : respect :
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:56 pm

Pennaki.......!! έγραψε:Κοριτσια εχετε δικιο....Eνιωσε οτι "απειλειται" η θεση του μπαμπα της και αρχισε την "επιθεση".....Μπουμπουκακι,φοβερο σχολιο!!!!!!!!! : respect :

Μπουμπού μου είπα να σας βγάλω από τη δύσκολη θέση.. Razz

γενικά (για να μη χαλάσω το χατίρι της ανάλυσης της Ευάννας!) ένα παιδάκι επιλέγει τί θέλει να κάνει και τί όχι..."παρέα" με το Στέφανο με το ζόρι δε μπορείς να το βάλεις να κάνει... Τα παιδιά έχουν πολύ ισχυρές προσωπικότητες και το "δε σε πάω" το πιστεύουν....Άσχετα που το Νεφελάκι το παρουσιάζουν να λέει μονο "ναι". Τώρα για τη μεταβολή του θετικού κλίματος αν ψάχνει κάθε φορά που χτυπάει το κουδούνι να βλέπει τον μπαμπά της και αντί αυτού να βλέπει τον Στέφανο απογοητεύτηκε το δόλιο.. Δεν θέλει να τον βλέπει άλλο!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:57 pm

Σε ευχαριστω Μαρια! Razz Και ερχομαι να ξανασυμφωνησω με τα γραφομενα σου! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 8:58 pm

FieryRed έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:Κοριτσια εχετε δικιο....Eνιωσε οτι "απειλειται" η θεση του μπαμπα της και αρχισε την "επιθεση".....Μπουμπουκακι,φοβερο σχολιο!!!!!!!!! : respect :

Μπουμπού μου είπα να σας βγάλω από τη δύσκολη θέση.. Razz

γενικά (για να μη χαλάσω το χατίρι της ανάλυσης της Ευάννας!) ένα παιδάκι επιλέγει τί θέλει να κάνει και τί όχι..."παρέα" με το Στέφανο με το ζόρι δε μπορείς να το βάλεις να κάνει... Τα παιδιά έχουν πολύ ισχυρές προσωπικότητες και το "δε σε πάω" το πιστεύουν....Άσχετα που το Νεφελάκι το παρουσιάζουν να λέει μονο "ναι". Τώρα για τη μεταβολή του θετικού κλίματος αν ψάχνει κάθε φορά που χτυπάει το κουδούνι να βλέπει τον μπαμπά της και αντί αυτού να βλέπει τον Στέφανο απογοητεύτηκε το δόλιο.. Δεν θέλει να τον βλέπει άλλο!!
Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο μαζι σου..... : respect :
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 9:34 pm

πάντως αν κατάλαβα καλά από το τρέιλερ που είδα το μάνο να βγαίνει από το σπίτι όταν πήγαινε ο στέφανος...
μπορεί και να είπε κάτι ο μάνος στη μικρή και να της άλλαξε γνώμη...
ελπίζω να μην έμπλεξε το παιδί στα προσωπικά του....
θα το δω αύριο να σιγουρευτώ και θα κρίνω....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 9:43 pm

anastasia20 έγραψε:πάντως αν κατάλαβα καλά από το τρέιλερ που είδα το μάνο να βγαίνει από το σπίτι όταν πήγαινε ο στέφανος...
μπορεί και να είπε κάτι ο μάνος στη μικρή και να της άλλαξε γνώμη...
ελπίζω να μην έμπλεξε το παιδί στα προσωπικά του....
θα το δω αύριο να σιγουρευτώ και θα κρίνω....

Άσχημο αν συμβεί κατι τέτοιο.. Ελπίζω πως όχι, δεν θα συμβεί...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 1:35 am

η μικρουλα νιωθει μονη της δεν χρειαζετε καθοδηγηση! κ αν ο μανος το εχει κανει ειναι γιατι η μελιτα δεν θελει να την παρει και να φυγει κατι που ειναι απολυτως λογικο!!ε μην πειτε οτι ειναι παραλογο???δεν θελει να μην βλεπει το παιδι του και δεν θελει να ειναι μαζι με αυτον που του κατεστρεψε τη ζωη!!δεν εχει σχεση με ποιον χαρακτηρα προτιμαμε απλα ετσι ειναι.
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευση από maria_sab Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 1:39 am

Tα παιδια περα απο ολα τα αλλα εχουν και ενστικτο..λετε τελικα ο Καρταλης να μην ειναι κ τοσο αγαθός τελικά με Μελίτα;

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 1:14 pm

Το Νεφελακι απλα εξεφρασε τη γνωμη του,τη συμπαθεια του...Και παλι ειπε απλα οτι δεν τον αγαπει δεν ειπε πως δεν τον θελει...Και ουτως ή αλλως η αγαπη θελει καιρο για να υπαρξει,δεν αγαπαμε απο την μια στιγμη στην αλλη...Ισως αργοτερα να τον αγαπησει η Νεφελη τον Στεφανο...Τωρα ομως εχει στο μυαλο της μονο τον μπαμπα της που της λειπει κιολας,δεν τον βλεπει οσο πρεπει και οσο θελει...
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 8:52 pm

Despinaki έγραψε:Το Νεφελακι απλα εξεφρασε τη γνωμη του,τη συμπαθεια του...Και παλι ειπε απλα οτι δεν τον αγαπει δεν ειπε πως δεν τον θελει...Και ουτως ή αλλως η αγαπη θελει καιρο για να υπαρξει,δεν αγαπαμε απο την μια στιγμη στην αλλη...Ισως αργοτερα να τον αγαπησει η Νεφελη τον Στεφανο...Τωρα ομως εχει στο μυαλο της μονο τον μπαμπα της που της λειπει κιολας,δεν τον βλεπει οσο πρεπει και οσο θελει...
Μα ειναι δυνατον να πει ενα μικρο παιδακι"δεν σε θελω"σε εναν αντρα που βλεπει με τη μαμα της,ακομα και αν νιωθει ετσι????Ειπε την αληθεια με τα δικα της λογακια....Και κανονικα η μανα της αυτο επρεπε να κατσει κατω και να το αναλυσει σωστα και να αφησει τους σχολιασμους....Αποψη μου ☀ ☀
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 9:34 pm

iloveeva manos!! έγραψε:η μικρουλα νιωθει μονη της δεν χρειαζετε καθοδηγηση! κ αν ο μανος το εχει κανει ειναι γιατι η μελιτα δεν θελει να την παρει και να φυγει κατι που ειναι απολυτως λογικο!!ε μην πειτε οτι ειναι παραλογο???δεν θελει να μην βλεπει το παιδι του και δεν θελει να ειναι μαζι με αυτον που του κατεστρεψε τη ζωη!!δεν εχει σχεση με ποιον χαρακτηρα προτιμαμε απλα ετσι ειναι.
Καλε ναι!Γι'αυτο θα φυγει μακρυα απο την κορη του και θα παει στο america america αφηνοντας πισω ολοκληρο καρμικο επειδη δεν αντεχει στιγμη μακρυα απο το Νεφελακι!!Μην το ξαναπεις!
Σημειοτεον οτι στο Παρισι ουτε τρεις ωρες δεν ειναι η πτηση..,ανετα θα μπορουσε να πηγαινοερχεται(εδω πηγαινοερχοτανε για την γκομενα ,τι να λεμε;;; ).Ενω στο america america αντε να πας και να 'ρθεις!
Γενικα.. slap slap slap ειναι ο Μανωλιος!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης