Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap34%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 34% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap42%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 42% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap11%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 38

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 1:23 pm

gelio Πετρινάκι μπορεί να μη μιλάς συχνά, αλλα όταν το κάνεις προσκυνώ!!! : respect : : respect : : respect :

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 1:28 pm

Δε μπορούσα να κρατηθώ κ να μην σχολιάσω την ψύξη θα έσκαγα..Καλά σαν τους δικούς σου λατρεμένους σχολιασμούς θέα φιλενάδα μου δεν είναι αλλά εντάξει.. kyma
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 2:11 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Aπο το χτεσινο επεισόδιο εγώ κρατάω:

α) Το παλτό του Στέφανου και τα εκπληκτικά ρούχα τς Νόρας!

β) Τη σκηνή Στέφανου - Χρήστου (αχ κάπου εκεί ανάμεσα να ήμουνα κι ας έτρωγα εγώ τη μπουνιά!) Τρομερά τα αγόρια μας και ας λέτε ότι θέλετε εγω είμαι με το Χρήστο μου! Μπορεί να μην τον φτάνει τον Στεφανάκο σε ερμηνεία αλλα το αγόρι μου είχε βάση σε αυτά που έλεγε, ο άλλος καλά να πάθει!

γ) Τη σκηνή Νόρας-Λουκά-τηλεφώνημα Ρούσσου με το Ρούσσο σε after με κελιά! gelio

δ) Αλλά και τη σκηνή Νόρας-Εύας όπου και οι δυό τους ήταν ανατριχιαστικά καλές! (αν και βαρέθηκα πια να την βλέπω την Εύα να σέρνεται)

ε) Την Αμαλία-αστυνόμο Σαΐνι να κάθεται μπροστά στην πόρτα για να μη φύγει η Μελίτα και την καούρα της που το γαρύφαλλο έγινε πρωτοσέλιδο! lol! (Η γυναίκα αυτή δεν παύει ποτέ να με εκπλήσσει)

στ) Την σκηνή του Στέφανου με τη μαμά Αντιγόνη όπου ο Σταύρου απέδειξε και πάλι ότι είναι ηθοποιάρα! (αν υποθέσουμε ότι η μαμά Αντιγόνη είναι ο "Άγγελος" της υπόθεσης εγώ τούτη τη φορά θα κάνω την υπέρβαση και θα είμαι πλάι της!)

Θα σχολίαζα και αναλυτικά αλλα σκυλοβαριέμαι να το ξαναδώ, μια φορά ήταν υπεραρκετή για το χτεσινό μέτριο επεισόδιο! Η ψήφος πάει στο "καλό" λόγω καυγά!

δεν σε πιστευω αυτο με τη μπουνια με ξερανε στα γελια! xaxa xaxa
κορυφαιος σχολιασμος για αλλη μια φορα!! huhu

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 2:33 pm

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΧΘΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ. ΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ? BlackEyeΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΑΨΟΓΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.
ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΑΚΕΣ ΜΕ ΤΟ CLUB ΤΟ AFTER ΜΕ ΤΑ ΚΕΛΙΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΝΟΡΑ "ΤΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΒΡΗΚΑΝ?" "ΤΗΣ ΔΕΗ" ΑΠΑΝΤΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ. gelio

ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ- ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΨΟΓΗ, ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΠΟΣΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ. : respect : : respect : : respect :

Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΠΩΣ ΓΕΛΑΣΕ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΦΥΛΑΚΗ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΕΙΡΝΕ ΤΗΛ. ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΤΡΕΛΛΑ. ΑΦΟΥ ΦΟΒΑΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΛΑΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ?

ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΕΚΛΙΠΑΡΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥΓΚΑ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΞΕΣ? ΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ? ΠΡΩΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΟΥ.
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΤΟ ΡΟΥΣΣΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΕΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΟΛΟΙ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΒΡΩΜΑ. gmt

ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ? ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΟΥΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ. ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΤΟΥ?
ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΣΕ ΟΛΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΥΤΟΝ? ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΠΙΘΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΞΑΠΑΤΗΣΕ. ΕΙΔΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΕΙΣ?

ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΤΙΣ ΑΜΟΙΡΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΟΥΤΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ. ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ.

ΜΑΝΟΣ + ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΕΛΙ 33 ΝΑ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ,ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ..... Ksilo Ksilo Ksilo

Ο ΜΠΑΡΜΠΑ ΗΛΙΑΣ ΤΑ ΠΗΡΕ, ΣΤ΄ΑΡΜΑΤΑ , ΣΤ΄ΑΡΜΑΤΑ ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ, ΔΩΣΤΑ ΟΛΑ Impatient

ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ ΤΩΡΑ, ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙΣ ΠΑΛΕΨΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ, ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ "ΘΑΥΜΑ-ΘΑΥΜΑ".
ΣΥΝΕΛΘΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ, ΕΣΥ ΕΣΤΗΝΕΣ ΠΛΕΚΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΛΕΚΤΑΝΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 2:55 pm

Λοιπον εγω θα πω τα εξης:

Στεφανος-Χρηστος.
Γεμισε τεστοστερονη η οθονη.Επιτελους ο Χρηστος ειπε αυτα που λεμε και εμεις εδω περα τοσο καιρο -οι περισσοτεροι δηλαδη- για την Μελιτα.Γενικα η σκηνη ηταν για : respect : : respect : : respect :

Στεφανος-Ευα-Μαριλια-Αγγελα.

Εκπληκτικη σκηνη και αυτη.Ειδικα ο Σταυρου και η Ξυλα εδωσαν ρεστα.Για αλλη μια φορα : respect : : respect :

Ρουσσος-Αμαλια.

Ποσο πολυ τον αγαπαει.Μα ποσο πολυ τον αγαπαει.Μοναδικη σκηνη και τρυφερη.Και παλι : respect :

Νορα-Λουκας-Νταιζη.

Της τα εχωσαν και οι δυο και πολυ καλα της εκαναν.Μου αρεσε που ειδα ξανα Λουκα και Νορα να πιανουν δουλεια και να μη τη θελουν κιολας.Ζητανε πισω τη μυγοσκοτωστρα τους.Πολυ γελιο γενικα.

Στεφανος-Νορα-Λουκας.

Ανυπομονω για τη συνεχεια σημερα.Κατι μου λεει οτι θα απολαυσουμε μοναδικες ερμηνειες κι απο τους τρεις τους.

Στεφανος-Μητερα.

Ισως η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου.Και οι δυο συγκλονιστικοι.Ο τροπος που την κοιταζε και την παρακαλουσε ηταν συγκινιτικοτατος.(Και κατι ακομα που θα ηθελα να προσθεσω.Ειναι ιδεα μου η καθε φορα που ο Στεφανος μιλαει στη μητερα του για το κακο που εχει κανει και που εχει πληγωσει ανθρωπους χωρις να το θελει αναφερει πρωτα την Ευα και μετα την ΜελιταWink.Τελος παντων αλλη μια σκηνη που ηταν για πολλα : respect : : respect :

Τελειωνω εδω το σχολιασμο μου γιατι θα με πιασει η μεση μου με τοσα προσκυνηματα σημερα.

Υ.Γ.ελπιζω να μην ξεπερασα τον μεγιστο αριθμο emoticons.Αν το εκανα συγνωμη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 3:03 pm

Στα πολύ βιαστικά:

Αλέξανδρος Σταυρου σε όλες τις σκηνές : respect : : respect : : respect :
Αχ Στεφανε , ένα κουβαρι στο μυαλό σου αλλα σε λυπάμαι , μ αυτή τη μάνα που έχεις ρε αγόρι μου maaaad την οποια και μισώ Grrr αλλα η Παπαδημητρίου Klap

Μελίτα με Στεφανο -εγω κοίταζα τον Στεφανο περισσοτερο απο κείνη -καλυτερη απο αλλες φορές ,αλλα δεν !!

Ευα -δεν αντεχω πια να σε βλεπω έτσι ,ήμαρτον

Αμαλία -Πετρος εξαιρετική σκηνη
Λουκάς Νορα απιστευτες ατακες

Flkia

ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ ΤΩΡΑ, ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙΣ ΠΑΛΕΨΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ, ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ "ΘΑΥΜΑ-ΘΑΥΜΑ".
ΣΥΝΕΛΘΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ, ΕΣΥ ΕΣΤΗΝΕΣ ΠΛΕΚΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΛΕΚΤΑΝΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ

Αλεξάνδρα έγραψες Thumbs up
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 3:05 pm

Mafaldoula που χάθηκες! Welcome back! Συμφωνώ με το σχολιασμό σου! Ο Σταύρου ήταν χτες... ολίγον από Στράτος Love!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 3:09 pm

Στεφανος-Χρηστος.
Γεμισε τεστοστερονη η οθονη.Επιτελους ο Χρηστος ειπε αυτα που λεμε και εμεις εδω περα τοσο καιρο -οι περισσοτεροι δηλαδη- για την Μελιτα.

Την σκηνή αυτή δεν την είδα απο την αρχή. Τι είπε ο Χρήστος για την Μελίτα? pleeease
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 3:12 pm

Γεια σου Υποθετακι μου -Hug:: αυτες τις μέρες ήμουνα στο τρέξιμο , εβλεπα τα επεισοδια με χρονοκαθυστερηση και ΄μετα απο 15 σελιδες σχολια ,μεσος όρος , τι να πρωτογραψω - παθαινα overdose

gelio Καλως σε βρηκα !!!! Αχ Σταυρου , η αδυναμια μου - ειναι ηθοποιάρα ο ανθρωπος και θεος Love!
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 3:12 pm

Jennifer έγραψε:
Στεφανος-Χρηστος.
Γεμισε τεστοστερονη η οθονη.Επιτελους ο Χρηστος ειπε αυτα που λεμε και εμεις εδω περα τοσο καιρο -οι περισσοτεροι δηλαδη- για την Μελιτα.

Την σκηνή αυτή δεν την είδα απο την αρχή. Τι είπε ο Χρήστος για την Μελίτα? pleeease

Θα τη βρεις στα βιντεάκια την έχω ανεβάσει στο you tube

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 3:21 pm

Οκ, ευχαριστώ :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 4:11 pm

Είδα μόνο το βιντεάκι που ανέβηκε στο ανάλογο τόπικ με καβγά Χρήστου-Στέφανου..
Πολύ αγριεμένος ο Στέφανος...
Ο Χρήστος πολύ σωστά του τα είπε...
Εκεί που έθαβε την Μελίτα για τα λεφτά με τα οποία ζει ήθελα να μπω και να πω στη τζίνα φίλα τον...ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ..!!!!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 4:23 pm

anna90 έγραψε:Είδα μόνο το βιντεάκι που ανέβηκε στο ανάλογο τόπικ με καβγά Χρήστου-Στέφανου..
Πολύ αγριεμένος ο Στέφανος...
Ο Χρήστος πολύ σωστά του τα είπε...
Εκεί που έθαβε την Μελίτα για τα λεφτά με τα οποία ζει ήθελα να μπω και να πω στη τζίνα φίλα τον...ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ..!!!!

Anna μου εγώ πολύ ευχαρίστως! Love!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 4:38 pm

Τωρα που είδα το επεισόδιο θα σχολιάσω και θα πώ πως μου άρεσε σε γενικές γραμμες.Λάτρεψα Στέφανο και οι σκηνές με Αμαλία είχαν πολύ γέλιο.Σε αντίθεση με πολλούς εδώ μ'αρεσε τρελά η σκηνή με Μελίτα Στάφανο.Περιμένω το σημερινό.Αυτά! :)
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 4:45 pm

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΑΙΞΙΜΟ ΤΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΗΡΩΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΑΚΙ ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΕΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:08 pm

ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΖΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ !!!! Η ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ Κ ΤΟ ΓΥΑΛΙ!!! Η ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΦΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΒΑ ΓΕΛΑΣΩ γ***ο ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΟΒΕΡΟΣ!!! ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΛΙΩΝΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!!! Love Η ΣΚΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥ-ΑΜΑΛΙΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:12 pm

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:16 pm

ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!! Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΕΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΤΡΥΦΕΡΗ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ!!! ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΑ ΝΑ ΤΣΑΚΟΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:17 pm

Όντως ήταν εντυπωσικά αγαπισιάρικη η σκηνή τους χτές και ήταν παράξενο γιατί η Αμαλία γενικώς έδειχνε να μην είναι διατεθημένη να βοηθήσει τον Πέτρο.Γιατί λες πως η σχέση τους οδεύει προς το τέλος της?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:23 pm

Izabella29 έγραψε:Όντως ήταν εντυπωσικά αγαπισιάρικη η σκηνή τους χτές και ήταν παράξενο γιατί η Αμαλία γενικώς έδειχνε να μην είναι διατεθημένη να βοηθήσει τον Πέτρο.Γιατί λες πως η σχέση τους οδεύει προς το τέλος της?

Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΑΝΩ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΗΣ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!! Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΕΙΤΕ ΚΩΜΙΚΑ ΕΙΤΕ ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ ΠΙΑ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:26 pm

Δεν αντιλέγω πως έχουν φτάσει στα όριά τους.Απλά δεν ξέρω αν σκοπεύουν να τους χωρίσουν γιατί ήδη έχει δείξει πως κάτι καλό πάει να γίνει.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:27 pm

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΛΙ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ Κ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:31 pm

Και γω πιστεύω πως τώρα πια δεν θα τους χωρίσουν.Έχει και το γούστο του που τσακώνονται μωρέ.Απλά δεν θα περάσει και απαρατήρητος ο παλιός της έρωτας που τώρα θα εμφανιστεί ξανά στηςν ζωή της.Θεωρώ όμως πως δεν θα είναι για καλό.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:33 pm

ΕΔΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΕΧΕΙ ΦΑΣΗ ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:34 pm

Λοιπον..ενα τελειο επεισοδιο,απο τα λιγα που με συγκλονισαν ως τωρα.
Η Μελιτα κλαμμενη-κ κουκλιτσα με τα λερωμενα ματακια Love! - παιρνει τηλεφωνο το Στεφανο, ο οποιος,κρατουσε απο το χερακι τον Βελζεβούλ -που μεταμφιεστηκε σε ανήμπορη γιαγια για να τον ξεγελασει- κ τον πηγαινε ατα. Ο αμοιρος ο Στεφανος ειχε ενα υφος σοκαρισμενο,σαν το Σπυρο στους Απαραδεκτους, τυπου "τι εγινε ρε παιδια???" /S Ευτυχως, καταλαβε γρηγορα..καθοτι μπορει να ειναι μουροχαβλος με τη μαμα, cake αλλα στα υπολοιπα παιρνει γρηγορες στροφες, η αδυναμια μου.. Love!

Η οποία αδυναμια μου-που όπως γνωριζετε είναι μεγαλη, τεραστια, απολυτη, Love! τουτεστιν Στεφανε, εγω μαζι σου και στον Κορυδαλλο, και οφειλεται στην απιστευτη γοητεια του Αλεξανδρου..Η οποια αδυναμια μου αυξανεται γεωμετρικα και αντοιστοιχα με τη γοητεια του,δηλ κατά 1.000.000 φορες, όταν ο ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ Κ ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ κ.Καρταλης, χανει τον ελεγχο του, του θολωνει το ματι, κ αποφασιζει να λυσει τις διαφορες του αντρικια, καθαρα και ξαστερα, δηλαδη με το ξυλο!!!

ΣΚΗΝΕΣ ΞΥΛΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ
1) Ο Χρηστος τρωει μια στα μουτρα, κ δεν ξερει από πού του ηρθε! ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ, ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΒΗΝΩ! ΕΛΣΑ, ΝΤΙΝΑ, ΤΟΝ ΑΙΘΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!! faint
2) Ο Χρηστος του λεει καταμουτρα ότι επειδη ερωτευτηκε τη Μελιτα, θολωσε, κ εκανε πισω σε όλα. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΑΥΤΟΥ-ΕΥΑ? ΠΟΙΑ ΕΥΑ? ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΚΑΛΕ??- Κ ΤΟΥ ΘΟΛΩΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΜΑΤΙ.. woohoo
3) Ο Χρηστος,δεν ξερει το καλο του και το συνεχιζει..του λεει ότι εβαλε μια αγνωστη πανω από τη μανα του.Ο Στεφανος χανει παντελως τον ελεγχο-Επιασες στο στομα σου τη Μελιτα ρε?? Θα σε λιωσω! Ksilo - και τον αρπαζει από το γιακα.. ΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΛΣΑ, ΑΚΟΜΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΙΘΕΡΑΣ, ΤΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ, Η ΚΟΛΩΝΙΑ??ΧΑΝΟΜΑΙ!! ruuun

ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ: Ισως για πρωτη φορα, δεν εχω λογια να περιγραψω τη σκηνη..Ηταν τοσο τελεια ερμηνευμενη, τοσο τελεια στημενη κ από τους δυο, τοσο συγκλονιστικη, που τι να πω κ γω η καψερη..
Να αναφερω μονο ότι ειχα το συναισθημα ότι παρακολουθω έναν μεγαλο,απολυτο ερωτα που κομματιαζοταν..Ο πονος της Μελιτας, ανείπωτος, βαθύς, οσο κ ο ερωτας της.
Κ οσο πονουσε, τοσο ηθελε να ανταποδωσει το χτυπημα στον αγαπημενο της. Να τον πονεσει, να τον πληγωσει, να τον κομματιασει. Γιατι όταν ο ερωτας είναι τοσο ολοκληρωτικος,δεν χωρα συγχωρεση, ουτε μεγαλοψυχια . Παρακολουθουσαμε μια μονομαχια, με λεξεις που πονουσαν και πληγωναν βαθια, όπως η λαμα ενός μαχαιριου. Και στη μεση, ο ερωτας, να τον ξεσχιζουν κ οι δυο σε χιλια μικρα κομματια.. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ.

Ο Στεφανος παει να βρει και την Ευα. Παρατηρωντας την αντιστοιχια των δυο σκηνων, εχω να πω ότι υπαρχουν 3 διαφορες που κανουν…ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!

1) Ο Στεφανος ειπε στην Μελιτα: «Εσυ εχεις ΝΙΩΣΕΙ ότι σου λεω την αληθεια..εχεις ΖΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ..Δεν μπορει να με θεωρεις ψευτη! Στην Ευα ειπε : « ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ πολύ καλα, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘεια» Δυο τελειως διαφορεττικες σκηνες, με διαφορετικη αισθηση. Τα λογια του στην Ευα μου θυμησαν σκηνη παρεξηγησης, αναμεσα σε δυο αγαπημενους, κολλητους φιλους χρονων, οπου ο ενας παει στον άλλο, κ του λεει «εχουμε περασει τοσα, με ξερεις τοσα χρονια, αληθεια πιστευεις ότι θα εκανα κατι τετοιο?» Δηλαδη μια τρυφερη σκηνη ανθρωπινων σχεσεων, που εχει στεναχωρια κ πονο. Όχι όμως την στεναχωρια, τον πονο και την απελπισια που εχουν τα λογια ενός ερωτευμενου, προς την αγαπημενη του, η αμφισβητηση της οποιας του ραγιζει την καρδια.
Ακριβως αυτή την αισθηση μου εδωσε ο Στεφανος, όταν μιλουσε στη Μελιτα. Λεξεις όπως «εχεις νιωσει», «ζησει», συναισθηματα», που απευθυνονται στην καρδια, στην ψυχη και το συναισθημα της Μελιτας. Όχι στην λογικη, (με ξερεις τοσα χρονια) και στις αισθησεις της,( κοιταξε με να δεις)όπως τα λογια στην Ευα.

2) Ο Στεφανος θελησε να αγγιξει τη Μελιτα δυο φορες. Την Ευα καμια.Καθοταν σε μικρη αποσταση.

3) Όταν η Μελιτα του ειπε 2 φορες «μη με αγγιζεις» ο Στεφανος πονεσε, ραγισε μεσα του. Εκλεισε τα ματια του, κ όταν την κοιταξε τα ματια του ηταν γεματα απογνωση,δυο υγρες λιμνες, ετοιμες να ξεχυθουν..Οταν του ειπε «με αποτελειωσες..τελος» εκεινος απλως..δεν αντεδρασε. Κοκκαλωσε, παγωσε ολοκληρος. Το σοκ του πονου ηταν τοσο βαθυ, που δεν αντεδρασε καθολου.Κανενας μυς του προσωπου του δεν κουνηθηκε.Λεξη δεν βγηκε από το στομα του.Ουτε καν τρεμοπαιξε τα βλεφαρα του.
Στην Ευα ο Στεφανος πονεσε ναι..Μπορεσε όμως να υψωσει τη φωνη του, να θυμωσει, να μιλησει. Και στο τελος να σηκωθει να φυγει. Όταν η Μελιτα ειπε τελος και εφυγε, εμεινε παντελως ακινητος., σαν αγαλμα. Στην Ευα πονεσε. Με τη Μελιτα απλως βγηκε Νοκ Αουτ.

Ιδιαιτερα συγκινητικη για μενα η σκηνη Πετρου-Αμαλιας. Η σκηνη δυο ανθρωπων, που αν και τρωνε ο ενας τις σαρκες του αλλου, είναι δεμενοι μαζι.με τον ανεξηγητο τροπο που δενονται μονο οι ανθρωποι που εχουν ζησει δεκαετιεςς μαζι, ασχετα αν αγαπουν η όχι ο ενας τον άλλο. ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ.

Η σκηνη όμως που με συγκλονισε ηταν η σκηνη Στεφανου-μανας. Ο Στεφανος εδώ, όχι πια ο ωριμος ανδρας με αυπεποιθηση, σιγουρια, αυταρχικοτητα, αλαζονεια. Αλλα ένα μικρο φοβισμενο αγορι, που φοβαται το σκοταδι..και ικετευει την μητερα του αν τον βγαλει από το σκοταδι, να τον βοηθησει. Βλεποντας τον δακρυσα, στεναχωρηθηκα. Η μανα του, απλως κοιταξε τον γιο της, τον εσπρωξε βαθυτερα στο σκοταδι, κ διπλοκλειδωσε την πορτα. Υστερα από αυτό, ο,τι και να κανει στο μελλον η γυναικα αυτή, δεν θα με εκπληξει πια.

Αυτά από μενα..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης