Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap34%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 34% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap42%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 42% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap13%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 13% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap11%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap0%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap0%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 38

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:36 pm

stefanos-melita έγραψε:Λοιπον..ενα τελειο επεισοδιο,απο τα λιγα που με συγκλονισαν ως τωρα.
Η Μελιτα κλαμμενη-κ κουκλιτσα με τα λερωμενα ματακια Love! - παιρνει τηλεφωνο το Στεφανο, ο οποιος,κρατουσε απο το χερακι τον Βελζεβούλ -που μεταμφιεστηκε σε ανήμπορη γιαγια για να τον ξεγελασει- κ τον πηγαινε ατα. Ο αμοιρος ο Στεφανος ειχε ενα υφος σοκαρισμενο,σαν το Σπυρο στους Απαραδεκτους, τυπου "τι εγινε ρε παιδια???" /S Ευτυχως, καταλαβε γρηγορα..καθοτι μπορει να ειναι μουροχαβλος με τη μαμα, cake αλλα στα υπολοιπα παιρνει γρηγορες στροφες, η αδυναμια μου.. Love!

Η οποία αδυναμια μου-που όπως γνωριζετε είναι μεγαλη, τεραστια, απολυτη, Love! τουτεστιν Στεφανε, εγω μαζι σου και στον Κορυδαλλο, και οφειλεται στην απιστευτη γοητεια του Αλεξανδρου..Η οποια αδυναμια μου αυξανεται γεωμετρικα και αντοιστοιχα με τη γοητεια του,δηλ κατά 1.000.000 φορες, όταν ο ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ Κ ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ κ.Καρταλης, χανει τον ελεγχο του, του θολωνει το ματι, κ αποφασιζει να λυσει τις διαφορες του αντρικια, καθαρα και ξαστερα, δηλαδη με το ξυλο!!!

ΣΚΗΝΕΣ ΞΥΛΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ
1) Ο Χρηστος τρωει μια στα μουτρα, κ δεν ξερει από πού του ηρθε! ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ, ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΒΗΝΩ! ΕΛΣΑ, ΝΤΙΝΑ, ΤΟΝ ΑΙΘΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!! faint
2) Ο Χρηστος του λεει καταμουτρα ότι επειδη ερωτευτηκε τη Μελιτα, θολωσε, κ εκανε πισω σε όλα. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΑΥΤΟΥ-ΕΥΑ? ΠΟΙΑ ΕΥΑ? ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΚΑΛΕ??- Κ ΤΟΥ ΘΟΛΩΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΜΑΤΙ.. woohoo
3) Ο Χρηστος,δεν ξερει το καλο του και το συνεχιζει..του λεει ότι εβαλε μια αγνωστη πανω από τη μανα του.Ο Στεφανος χανει παντελως τον ελεγχο-Επιασες στο στομα σου τη Μελιτα ρε?? Θα σε λιωσω! Ksilo - και τον αρπαζει από το γιακα.. ΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΛΣΑ, ΑΚΟΜΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΙΘΕΡΑΣ, ΤΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ, Η ΚΟΛΩΝΙΑ??ΧΑΝΟΜΑΙ!! ruuun

ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ: Ισως για πρωτη φορα, δεν εχω λογια να περιγραψω τη σκηνη..Ηταν τοσο τελεια ερμηνευμενη, τοσο τελεια στημενη κ από τους δυο, τοσο συγκλονιστικη, που τι να πω κ γω η καψερη..
Να αναφερω μονο ότι ειχα το συναισθημα ότι παρακολουθω έναν μεγαλο,απολυτο ερωτα που κομματιαζοταν..Ο πονος της Μελιτας, ανείπωτος, βαθύς, οσο κ ο ερωτας της.
Κ οσο πονουσε, τοσο ηθελε να ανταποδωσει το χτυπημα στον αγαπημενο της. Να τον πονεσει, να τον πληγωσει, να τον κομματιασει. Γιατι όταν ο ερωτας είναι τοσο ολοκληρωτικος,δεν χωρα συγχωρεση, ουτε μεγαλοψυχια . Παρακολουθουσαμε μια μονομαχια, με λεξεις που πονουσαν και πληγωναν βαθια, όπως η λαμα ενός μαχαιριου. Και στη μεση, ο ερωτας, να τον ξεσχιζουν κ οι δυο σε χιλια μικρα κομματια.. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ.

Ο Στεφανος παει να βρει και την Ευα. Παρατηρωντας την αντιστοιχια των δυο σκηνων, εχω να πω ότι υπαρχουν 3 διαφορες που κανουν…ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!

1) Ο Στεφανος ειπε στην Μελιτα: «Εσυ εχεις ΝΙΩΣΕΙ ότι σου λεω την αληθεια..εχεις ΖΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ..Δεν μπορει να με θεωρεις ψευτη! Στην Ευα ειπε : « ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ πολύ καλα, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘεια» Δυο τελειως διαφορεττικες σκηνες, με διαφορετικη αισθηση. Τα λογια του στην Ευα μου θυμησαν σκηνη παρεξηγησης, αναμεσα σε δυο αγαπημενους, κολλητους φιλους χρονων, οπου ο ενας παει στον άλλο, κ του λεει «εχουμε περασει τοσα, με ξερεις τοσα χρονια, αληθεια πιστευεις ότι θα εκανα κατι τετοιο?» Δηλαδη μια τρυφερη σκηνη ανθρωπινων σχεσεων, που εχει στεναχωρια κ πονο. Όχι όμως την στεναχωρια, τον πονο και την απελπισια που εχουν τα λογια ενός ερωτευμενου, προς την αγαπημενη του, η αμφισβητηση της οποιας του ραγιζει την καρδια.
Ακριβως αυτή την αισθηση μου εδωσε ο Στεφανος, όταν μιλουσε στη Μελιτα. Λεξεις όπως «εχεις νιωσει», «ζησει», συναισθηματα», που απευθυνονται στην καρδια, στην ψυχη και το συναισθημα της Μελιτας. Όχι στην λογικη, (με ξερεις τοσα χρονια) και στις αισθησεις της,( κοιταξε με να δεις)όπως τα λογια στην Ευα.

2) Ο Στεφανος θελησε να αγγιξει τη Μελιτα δυο φορες. Την Ευα καμια.Καθοταν σε μικρη αποσταση.

3) Όταν η Μελιτα του ειπε 2 φορες «μη με αγγιζεις» ο Στεφανος πονεσε, ραγισε μεσα του. Εκλεισε τα ματια του, κ όταν την κοιταξε τα ματια του ηταν γεματα απογνωση,δυο υγρες λιμνες, ετοιμες να ξεχυθουν..Οταν του ειπε «με αποτελειωσες..τελος» εκεινος απλως..δεν αντεδρασε. Κοκκαλωσε, παγωσε ολοκληρος. Το σοκ του πονου ηταν τοσο βαθυ, που δεν αντεδρασε καθολου.Κανενας μυς του προσωπου του δεν κουνηθηκε.Λεξη δεν βγηκε από το στομα του.Ουτε καν τρεμοπαιξε τα βλεφαρα του.
Στην Ευα ο Στεφανος πονεσε ναι..Μπορεσε όμως να υψωσει τη φωνη του, να θυμωσει, να μιλησει. Και στο τελος να σηκωθει να φυγει. Όταν η Μελιτα ειπε τελος και εφυγε, εμεινε παντελως ακινητος., σαν αγαλμα. Στην Ευα πονεσε. Με τη Μελιτα απλως βγηκε Νοκ Αουτ.

Ιδιαιτερα συγκινητικη για μενα η σκηνη Πετρου-Αμαλιας. Η σκηνη δυο ανθρωπων, που αν και τρωνε ο ενας τις σαρκες του αλλου, είναι δεμενοι μαζι.με τον ανεξηγητο τροπο που δενονται μονο οι ανθρωποι που εχουν ζησει δεκαετιεςς μαζι, ασχετα αν αγαπουν η όχι ο ενας τον άλλο. ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ.

Η σκηνη όμως που με συγκλονισε ηταν η σκηνη Στεφανου-μανας. Ο Στεφανος εδώ, όχι πια ο ωριμος ανδρας με αυπεποιθηση, σιγουρια, αυταρχικοτητα, αλαζονεια. Αλλα ένα μικρο φοβισμενο αγορι, που φοβαται το σκοταδι..και ικετευει την μητερα του αν τον βγαλει από το σκοταδι, να τον βοηθησει. Βλεποντας τον δακρυσα, στεναχωρηθηκα. Η μανα του, απλως κοιταξε τον γιο της, τον εσπρωξε βαθυτερα στο σκοταδι, κ διπλοκλειδωσε την πορτα. Υστερα από αυτό, ο,τι και να κανει στο μελλον η γυναικα αυτή, δεν θα με εκπληξει πια.

Αυτά από μενα..

Θεά!!!Συμφωνώ!!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 5:41 pm

stefanos-melita έγραψε:Λοιπον..ενα τελειο επεισοδιο,απο τα λιγα που με συγκλονισαν ως τωρα.
Η Μελιτα κλαμμενη-κ κουκλιτσα με τα λερωμενα ματακια Love! - παιρνει τηλεφωνο το Στεφανο, ο οποιος,κρατουσε απο το χερακι τον Βελζεβούλ -που μεταμφιεστηκε σε ανήμπορη γιαγια για να τον ξεγελασει- κ τον πηγαινε ατα. Ο αμοιρος ο Στεφανος ειχε ενα υφος σοκαρισμενο,σαν το Σπυρο στους Απαραδεκτους, τυπου "τι εγινε ρε παιδια???" /S Ευτυχως, καταλαβε γρηγορα..καθοτι μπορει να ειναι μουροχαβλος με τη μαμα, cake αλλα στα υπολοιπα παιρνει γρηγορες στροφες, η αδυναμια μου.. Love!

Η οποία αδυναμια μου-που όπως γνωριζετε είναι μεγαλη, τεραστια, απολυτη, Love! τουτεστιν Στεφανε, εγω μαζι σου και στον Κορυδαλλο, και οφειλεται στην απιστευτη γοητεια του Αλεξανδρου..Η οποια αδυναμια μου αυξανεται γεωμετρικα και αντοιστοιχα με τη γοητεια του,δηλ κατά 1.000.000 φορες, όταν ο ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ Κ ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ κ.Καρταλης, χανει τον ελεγχο του, του θολωνει το ματι, κ αποφασιζει να λυσει τις διαφορες του αντρικια, καθαρα και ξαστερα, δηλαδη με το ξυλο!!!

1) Ο Χρηστος τρωει μια στα μουτρα, κ δεν ξερει από πού του ηρθε! ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ, ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΒΗΝΩ! ΕΛΣΑ, ΝΤΙΝΑ, ΤΟΝ ΑΙΘΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!! faint
2) Ο Χρηστος του λεει καταμουτρα ότι επειδη ερωτευτηκε τη Μελιτα, θολωσε, κ εκανε πισω σε όλα. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΑΥΤΟΥ-ΕΥΑ? ΠΟΙΑ ΕΥΑ? ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΚΑΛΕ??- Κ ΤΟΥ ΘΟΛΩΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΜΑΤΙ.. woohoo
3) Ο Χρηστος,δεν ξερει το καλο του και το συνεχιζει..του λεει ότι εβαλε μια αγνωστη πανω από τη μανα του.Ο Στεφανος χανει παντελως τον ελεγχο-Επιασες στο στομα σου τη Μελιτα ρε?? Θα σε λιωσω! Ksilo - και τον αρπαζει από το γιακα.. ΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΛΣΑ, ΑΚΟΜΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΙΘΕΡΑΣ, ΤΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ, Η ΚΟΛΩΝΙΑ??ΧΑΝΟΜΑΙ!! ruuun

ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ: Ισως για πρωτη φορα, δεν εχω λογια να περιγραψω τη σκηνη..Ηταν τοσο τελεια ερμηνευμενη, τοσο τελεια στημενη κ από τους δυο, τοσο συγκλονιστικη, που τι να πω κ γω η καψερη..
Να αναφερω μονο ότι ειχα το συναισθημα ότι παρακολουθω έναν μεγαλο,απολυτο ερωτα που κομματιαζοταν..Ο πονος της Μελιτας, ανείπωτος, βαθύς, οσο κ ο ερωτας της.
Κ οσο πονουσε, τοσο ηθελε να ανταποδωσει το χτυπημα στον αγαπημενο της. Να τον πονεσει, να τον πληγωσει, να τον κομματιασει. Γιατι όταν ο ερωτας είναι τοσο ολοκληρωτικος,δεν χωρα συγχωρεση, ουτε μεγαλοψυχια . Παρακολουθουσαμε μια μονομαχια, με λεξεις που πονουσαν και πληγωναν βαθια, όπως η λαμα ενός μαχαιριου. Και στη μεση, ο ερωτας, να τον ξεσχιζουν κ οι δυο σε χιλια μικρα κομματια.. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ.

Ο Στεφανος παει να βρει και την Ευα. Παρατηρωντας την αντιστοιχια των δυο σκηνων, εχω να πω ότι υπαρχουν 3 διαφορες που κανουν…ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!

1) Ο Στεφανος ειπε στην Μελιτα: «Εσυ εχεις ΝΙΩΣΕΙ ότι σου λεω την αληθεια..εχεις ΖΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ..Δεν μπορει να με θεωρεις ψευτη! Στην Ευα ειπε : « ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ πολύ καλα, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘεια» Δυο τελειως διαφορεττικες σκηνες, με διαφορετικη αισθηση. Τα λογια του στην Ευα μου θυμησαν σκηνη παρεξηγησης, αναμεσα σε δυο αγαπημενους, κολλητους φιλους χρονων, οπου ο ενας παει στον άλλο, κ του λεει «εχουμε περασει τοσα, με ξερεις τοσα χρονια, αληθεια πιστευεις ότι θα εκανα κατι τετοιο?» Δηλαδη μια τρυφερη σκηνη ανθρωπινων σχεσεων, που εχει στεναχωρια κ πονο. Όχι όμως την στεναχωρια, τον πονο και την απελπισια που εχουν τα λογια ενός ερωτευμενου, προς την αγαπημενη του, η αμφισβητηση της οποιας του ραγιζει την καρδια.
Ακριβως αυτή την αισθηση μου εδωσε ο Στεφανος, όταν μιλουσε στη Μελιτα. Λεξεις όπως «εχεις νιωσει», «ζησει», συναισθηματα», που απευθυνονται στην καρδια, στην ψυχη και το συναισθημα της Μελιτας. Όχι στην λογικη, (με ξερεις τοσα χρονια) και στις αισθησεις της,( κοιταξε με να δεις)όπως τα λογια στην Ευα.

2) Ο Στεφανος θελησε να αγγιξει τη Μελιτα δυο φορες. Την Ευα καμια.Καθοταν σε μικρη αποσταση.

3) Όταν η Μελιτα του ειπε 2 φορες «μη με αγγιζεις» ο Στεφανος πονεσε, ραγισε μεσα του. Εκλεισε τα ματια του, κ όταν την κοιταξε τα ματια του ηταν γεματα απογνωση,δυο υγρες λιμνες, ετοιμες να ξεχυθουν..Οταν του ειπε «με αποτελειωσες..τελος» εκεινος απλως..δεν αντεδρασε. Κοκκαλωσε, παγωσε ολοκληρος. Το σοκ του πονου ηταν τοσο βαθυ, που δεν αντεδρασε καθολου.Κανενας μυς του προσωπου του δεν κουνηθηκε.Λεξη δεν βγηκε από το στομα του.Ουτε καν τρεμοπαιξε τα βλεφαρα του.
Στην Ευα ο Στεφανος πονεσε ναι..Μπορεσε όμως να υψωσει τη φωνη του, να θυμωσει, να μιλησει. Και στο τελος να σηκωθει να φυγει. Όταν η Μελιτα ειπε τελος και εφυγε, εμεινε παντελως ακινητος., σαν αγαλμα. Στην Ευα πονεσε. Με τη Μελιτα απλως βγηκε Νοκ Αουτ.

Ιδιαιτερα συγκινητικη για μενα η σκηνη Πετρου-Αμαλιας. Η σκηνη δυο ανθρωπων, που αν και τρωνε ο ενας τις σαρκες του αλλου, είναι δεμενοι μαζι.με τον ανεξηγητο τροπο που δενονται μονο οι ανθρωποι που εχουν ζησει δεκαετιεςς μαζι, ασχετα αν αγαπουν η όχι ο ενας τον άλλο. ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ.

Η σκηνη όμως που με συγκλονισε ηταν η σκηνη Στεφανου-μανας. Ο Στεφανος εδώ, όχι πια ο ωριμος ανδρας με αυπεποιθηση, σιγουρια, αυταρχικοτητα, αλαζονεια. Αλλα ένα μικρο φοβισμενο αγορι, που φοβαται το σκοταδι..και ικετευει την μητερα του αν τον βγαλει από το σκοταδι, να τον βοηθησει. Βλεποντας τον δακρυσα, στεναχωρηθηκα. Η μανα του, απλως κοιταξε τον γιο της, τον εσπρωξε βαθυτερα στο σκοταδι, κ διπλοκλειδωσε την πορτα. Υστερα από αυτό, ο,τι και να κανει στο μελλον η γυναικα αυτή, δεν θα με εκπληξει πια.

Αυτά από μενα..

απίστευτος σχολιασμός!!!! : respect : ****************

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 6:53 pm

stefanos-melita τι να πω!!!!απιστευτος σχολιασμος!!!εισαι θεαααα!!!εννοειται οτι συμφωνω απολυτα!!!!
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 6:53 pm

Λοιπον..ενα τελειο επεισοδιο,απο τα λιγα που με συγκλονισαν ως τωρα.
Η Μελιτα κλαμμενη-κ κουκλιτσα με τα λερωμενα ματακια - παιρνει τηλεφωνο το Στεφανο, ο οποιος,κρατουσε απο το χερακι τον Βελζεβούλ -που μεταμφιεστηκε σε ανήμπορη γιαγια για να τον ξεγελασει- κ τον πηγαινε ατα. Ο αμοιρος ο Στεφανος ειχε ενα υφος σοκαρισμενο,σαν το Σπυρο στους Απαραδεκτους, τυπου "τι εγινε ρε παιδια???" Ευτυχως, καταλαβε γρηγορα..καθοτι μπορει να ειναι μουροχαβλος με τη μαμα, αλλα στα υπολοιπα παιρνει γρηγορες στροφες, η αδυναμια μου..

Ναι! Εκείνη του έλεγε " Α το σηκώνεις τώρα ενν.το τηλέφωνο και εκείνος της έλεγε " τι έγινε παιδί μου";

Η οποία αδυναμια μου-που όπως γνωριζετε είναι μεγαλη, τεραστια, απολυτη, τουτεστιν Στεφανε, εγω μαζι σου και στον Κορυδαλλο, και οφειλεται στην απιστευτη γοητεια του Αλεξανδρου..Η οποια αδυναμια μου αυξανεται γεωμετρικα και αντοιστοιχα με τη γοητεια του,δηλ κατά 1.000.000 φορες, όταν ο ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ Κ ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ κ.Καρταλης, χανει τον ελεγχο του, του θολωνει το ματι, κ αποφασιζει να λυσει τις διαφορες του αντρικια, καθαρα και ξαστερα, δηλαδη με το ξυλο!!!

1) Ο Χρηστος τρωει μια στα μουτρα, κ δεν ξερει από πού του ηρθε! ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ, ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΒΗΝΩ! ΕΛΣΑ, ΝΤΙΝΑ, ΤΟΝ ΑΙΘΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

Ποιον αιθέρα χρυσή μου που και εγώ είχα μείνει και θαύμαζα!!!!

2) Ο Χρηστος του λεει καταμουτρα ότι επειδη ερωτευτηκε τη Μελιτα, θολωσε, κ εκανε πισω σε όλα. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΑΥΤΟΥ-ΕΥΑ? ΠΟΙΑ ΕΥΑ? ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΚΑΛΕ??- Κ ΤΟΥ ΘΟΛΩΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΜΑΤΙ..

Ακριβώς!! Ερωτεύτηκες την Μελίτα και θόλωσες κάτι τέτοιο του είπε! Και αν παρατήρησες όταν έπιασε στο στόμα του τη Μελίτα ο Χρήστος μετά ο Στέφανος πήγε ξανά να τον πλακώσει...

3) Ο Χρηστος,δεν ξερει το καλο του και το συνεχιζει..του λεει ότι εβαλε μια αγνωστη πανω από τη μανα του.Ο Στεφανος χανει παντελως τον ελεγχο-Επιασες στο στομα σου τη Μελιτα ρε?? Θα σε λιωσω! - και τον αρπαζει από το γιακα.. ΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΛΣΑ, ΑΚΟΜΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΙΘΕΡΑΣ, ΤΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ, Η ΚΟΛΩΝΙΑ??ΧΑΝΟΜΑΙ!!

Ναιαιαιαιαιαι!!!!!Το οινόπνευμα το έχει η Έλσα!!!

: respect : Καλά απίστευτοι και οι 2!! Εκεί που πήγε να την αγγίξει και αυτή αποτραβιόταν... πήγε να την ξαναγγίξει και της ξαναείπε " Μελίτα μου"....... τον αιθέρα βρε παιδιά..... και όταν του είπε " μου έδωσες την χαριστική βολή ,Μελίτα τέλος ! Να μην σε ξαναδώ στα μάτια μου" του έδωσε αυτή τη χαριστική βολή!!! Άχ έκλαιγε το παλληκάρι μας και η Τασσώ ικανοποιημένη από την κουζίνα....ουστ!

Με κάλυψες απόλυτα!!

Καλά δεν παλεύεται αυτή! Θέλω απλά να δω τον Στέφανο να την σκυλοβρίζει! Ρε ο Στέφανος τι συγκινητικός σε εκείνη την σκηνή! Αχ το μανάρι μου!!! Μας το έσκασαν! Αλλά δεν λυπάμαι και πολύ γιατί όλο και κάτι θα κάνει και θα με νευριάσει στα επόμενα....δεν μπορεί!

Αυτά από μενα..
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 7:24 pm

Κάτι τέτοια επεισόδια σαν το χτεσινό και σαν εκείνο των Χριστουγέννων με κάνουν να ελπίζω σε ένα καλύτερο μέλλον στην σειρά Thumbs up .

Λουκάς-Νόρα-Αμαλία-Στέφανος-Καρταλομάνα-Δάφνη-Κυριάκος απλά : respect : .

* Λουκάς-Νόρα απλά απίστευτοι και οι δύο ψόφησα στο γέλιο xaxa . Ντύσου - ντυμένη είμαι - με τα ρούχα της δουλειάς λέμε gelio . Τί τα ψευδώνυμα, τί τα after hour club κελιά ψόφησα στο γέλιο όταν έβλεπα το επεισόδιο .

* Αμαλία ή αλλιώς Άμαν - Λι με ύφος Κινέζας πολεμίστριας μπουκάρει στην φυλακή για να σώσει την κατάσταση :bball: .

* Στέφανος-Καρταλομάνα απλά κορυφαίες όλες οι σκηνές τους δεν έχω λόγια Penguin .

* Επιτέλους μια φορά που τα λόγια της οσίας Δάφνης είχαν ουσία και ήταν αυτά που έπρεπε Klap . Με εξέπληξε αφάνταστα η συγκεκριμένη σκηνή Wow .

* Κυριάκος ή αλλιώς ο ήρθες ομορφιά μου :lol: ζωγράφισε για μια ακόμα φορά DoksasteME . Μηνά ανάλαβέ τα βλαστάρια που ήρθαν ************

Τώρα περίεργα-κουφά-εκνευριστικά-μου έσπασαν τα νεύρα τα ακόλουθα :

* Αυτό που κάθε φορά δικαιολογούν κάθε λαμογιά του υπερφυσικού μπεμπέ και που πάνε να τον στηρίξουν ισοπεδώνοντάς τα όλα με εξοργίζει αφάνταστα ********** το θέατρο του παραλόγου δηλαδή . Go go Καρτάλαινα τσακισέ τους όλους .

* Το άσπρο σκουφί μέχρι την μύτη που φόραγε ο αστυνομικός που μπουζούριασε τον μπέμπη στο κρατητήριο .

* Δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο που μου άρεσε η ερμηνεία της Παππάς ( σωσία έφεραν δεν εξηγείται αλλιώς ) ********** .

* Από πότε οι εφημερίδες δείχνουν ξεκάθαρα τα πρόσωπα των υπόπτων ********; Και ένα λάθος που βρήκα όταν έλεγαν οι φίλες της Μαρίλιας για τον πατέρα της στην συγκεκριμένη φωτογραφία αν δεν κάνω λάθος ήταν ο Ρούσσος ******.

* Γνήσια εγγονή του μπαρμπαλιάκουρα η Μαρίλια :********** εντελώς, την βαρεμάρα του την πήρε όλη και έχει χαλάσει αρκετά . Τσου ρε που τα κάνει όλα πάνω στα νεύρα του, έτσι σ΄ έμαθε να λες ******* .

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης