Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

+32
Jennifer
Mafalda
Petrinaki
KatsaroYpotheto
andy
nikidanis
CineFreak
xristina79
KonstantinaA
panda
konstantina
Izabella29
sifantid
charitomeni
zwi
aggeliki
tinaki18
Pennaki.......!!
PrincessRachel
DESPOINA
Καρ-Mik
T2eNnh
evanna
Penny
mimi
Nikol13
νοριτσα
loukasnora
anastasia20
loukitsa
Ntinaki1
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap34%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 34% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap42%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 42% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap11%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 38
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Δεκ 30, 2009 2:06 am

Λοιπόν.... η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου: Στέφανος - Μητέρα (ααααα με κεφαλαίο το Μ, όχι παίζουμε.....). Μου αρέσει που δεν μπορούμε να αποφασίσουμε ποια είναι χειρότερη μάνα, Εύα ή Μελίτα, και γράφουμε σελίδες επί σελίδων.... Ε, η Καρτάλαινα παίρνει το όσκαρ.....
Το έχω ξαναπεί νομίζω, ο Σταύρου έχει απίστευτα εκφραστικά μάτια....
Ο Χρήστος έχει υπεβολική εμμονή με την Καρτάλαινα, μήπως παίζει κάτι εδώ?????
Πεφάνη-Κατρανίδης απλά τέλειοι!!!! Και στο δραματικό!!!!!!!!!!!! Τελικά δεν τους πιάνεις πουθενά, ότι και να τους δώσουν να παίξουν... σκίζουν!!!!
Εγώ πάλι δεν αντέχω την κλάψα της Εύας.... Αντέδρασε κορίτσι μου, έλεος πια!!!!!!!!!!!!!!!Δείξε ένα δυναμισμό... κάτι.... αν μη τι άλλο για το παιδί σου, που σου συμπεριφέρεται σαν να είναι αυτή η μάνα και εσύ η κόρη....
Το πόσο χάρηκα που τα έχωσε η Μελίτα στον Στέφανο δεν λέγεται.... εμ του χρειαζόταν!!!!! Η σκηνή τους μου άρεσε πολύ, γενικά η Παπά σήμερα ήταν καλή, και οι αντιδράσεις της Μελίτας σωστές!
Λουκάααααα... αυτά που είπες στη Νταίζη σήμερα να στα θυμίσω όταν της κάνεις την πρόταση??????? Θα στα θυμίσω....
Α, και Μαριλιάκι μου.. όχι και ότι "τα κάνει πάνω στα νεύρα του ο Μάνος", ποια ακριβώς???? την μόλυνση από τα εργοστάσια???? το εμπόριο κλεμμένων πινάκων??????? την παγίδευση της Καρτάλαινας για να μην την πληρώσουν (κρατάω μια επιφύλαξη σε αυτό!)????? τις τύψεις που φόρτωσε την παρέα για τον θάνατο του Φώτη???? ε, και όταν κοιμήθηκε με την Μελίτα παραμονή του γάμου του δεν λες ότι είχε νεύρα..... αλλά δικαιολογήσαι γιατί είσαι κόρη του!!!!

Υ.Γ. Εκεί που ο Χρήστος είπε τον Στέφανο (πρέπει να συνηθίσω και το Αλέξανδρος Λαζαρίδης πια...) "λίγο" δεν μου άρεσε καθόλου..... :evil:
δεν τον βλέπω καλά τον Χρήστο... θα το φάει το κεφάλι του....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από CineFreak Τετ Δεκ 30, 2009 11:26 am

Πολύ καλό επεισόδιο χτες, με δυνατές σκηνές ...

- Στέφανος-Χρήστος... μόοοοονο μία μπούφλα έπεσε ?? αχ βρε Στέφανε! ΑΑΑΧΧΧ !!! κάτι τα γαλλικά, κάτι το σαβουάρ βιβρ, κάτι ο Μονέ, ο Μανέ και η Εντίθ Πιάφ, σε έχουν λαπαδιάσει τελείως ... ενώ ΕΑΝ στη θέση σου βρισκόταν ο Μάνος ο μπρουτάλ θα είχε γίνει η Μονομαχία στο Ελ Πάσο ... πιστόλια θα βγαίνανε, αίματα θα ρέανε, κανονικό celebrity deathmatch "ο Καλός, ο Κακός και ο Όμορφος" !!! xastouki fight


- Της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες ... Να δω τον Μάνο Michael Scofield, τον Ρούσσο Lincoln Burrows να αντιμετωπίζουν τον Κυριάκο-TBag κι ας ποθάνω !!!! αντί για Prison Break, Εδέμ-Break !!! αχαχαχαααα gelio


- Πολύ συναισθηματικά φορτισμένες και καλογραμμένες οι σκηνές Πέτρου-Αμαλίας (με συγκίνησε η άτιμη Snif ! έδειξε πόσο πονάει τον άντρα της παρά την ξεφτίλα που υπόκειται στο πλάι του) και Στέφανου-Αντιγόνης (με συγκίνησε ο άτιμος Snif ...έμοιαζε με μικρό αγόρι που ήθελε να κουρνιάσει στην αγκαλιά της μανούλας-τσούχτρας -άιντε να μη πω τίποτα για το ποιόν της χρονιάρες μέρες)

- Νόρα-Λουκάς : τί να πρωτομαζέψουν οι φωστήρες της Νομικής ... οι ατάκες βροχή ... η Νταίζη στριμωγμένη για πρώτη φορά, γεγονός ανακουφιστικό για μένα που τη θέλω 10 μέτρα κάτω από τη γη εδώ και 3 μήνες (και δεν το βλέπω να γίνεται γμτ - ελπίζω να μην την καμαρώσω και νυφούλα γιατί θα πάρω κεφάλια !!!) ... Grrr

- Πειράζει που εγώ ευχαριστήθηκα που βρίζανε ΟΛΟΙ τον Στέφανο και ας μην έφταιγε ??? "ΕΓΩ έχω τον έλεγχο" "εγώ παίζω το καλό το σκάκι" σιγάααα ρε φίλε, η Αντιγόνη και ο Χρήστος σου πήρανε το σκαλπ και σε αφήσανε ελαφρώς ξεβράκωτο να μαζεύεις όλα τα σιχτιρίσματα δικαίων και αδίκων...εκδικητής ΔΕΝ γίνεσαι αγόρι μου, ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ !!! TutTut

- Βραβείο Οσκαρ "Μάνα της Χρονιάς":
-2008: Εύα Χαρίτου-Χάρις-Λύτρα-παραλίγο Λύτρα-παραλίγο Καρτάλη
-2009: Μαργαρίτα-Νταίζη Καρά-παραλίγο Βενέτη-κοντά στο να ξαναγίνει Βενέτη
-2010: Μαντάμ Αντιγόνη Λαζαρίδη-Καρτάλη-Κορλεόνε(το πατρικό της)

Φιλάκια ! Flkia
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 30, 2009 11:30 am

Καλα CineFreak το τι γελιο εχω ριξει με το σχολιασμο σου δεν περιγραφεται!!!!!Ειδικα εκει που τους παρομοιαζεις με το Prisonbreak(το οποιο λατρευα παρεπιμπτοντως)ελιωσα στα γελια! gelio gelio gelio
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 30, 2009 11:32 am

- Πειράζει που εγώ ευχαριστήθηκα που βρίζανε ΟΛΟΙ τον Στέφανο και ας μην έφταιγε ??? "ΕΓΩ έχω τον έλεγχο" "εγώ παίζω το καλό το σκάκι" σιγάααα ρε φίλε, η Αντιγόνη και ο Χρήστος σου πήρανε το σκαλπ και σε αφήσανε ελαφρώς ξεβράκωτο να μαζεύεις όλα τα σιχτιρίσματα δικαίων και αδίκων...εκδικητής ΔΕΝ γίνεσαι αγόρι μου, ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ !!!


Nα και κάποιος που συμφωνεί μαζί μου.
Επιτέλους κάποιος έπρεπε να του τη φορέσει και του Παριζιάνου.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 30, 2009 11:34 am

Clarabelle έγραψε:
- Πειράζει που εγώ ευχαριστήθηκα που βρίζανε ΟΛΟΙ τον Στέφανο και ας μην έφταιγε ??? "ΕΓΩ έχω τον έλεγχο" "εγώ παίζω το καλό το σκάκι" σιγάααα ρε φίλε, η Αντιγόνη και ο Χρήστος σου πήρανε το σκαλπ και σε αφήσανε ελαφρώς ξεβράκωτο να μαζεύεις όλα τα σιχτιρίσματα δικαίων και αδίκων...εκδικητής ΔΕΝ γίνεσαι αγόρι μου, ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ !!!


Nα και κάποιος που συμφωνεί μαζί μου.
Επιτέλους κάποιος έπρεπε να του τη φορέσει και του Παριζιάνου.
Καλα σε αυτο το κομματι συμφωνω και εγω απολυτα!Πραγματικα δεν μπορω να πω οτι το λυπηθηκα!!! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Δεκ 30, 2009 11:36 am

Clarabelle έγραψε:
- Πειράζει που εγώ ευχαριστήθηκα που βρίζανε ΟΛΟΙ τον Στέφανο και ας μην έφταιγε ??? "ΕΓΩ έχω τον έλεγχο" "εγώ παίζω το καλό το σκάκι" σιγάααα ρε φίλε, η Αντιγόνη και ο Χρήστος σου πήρανε το σκαλπ και σε αφήσανε ελαφρώς ξεβράκωτο να μαζεύεις όλα τα σιχτιρίσματα δικαίων και αδίκων...εκδικητής ΔΕΝ γίνεσαι αγόρι μου, ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ !!!


Nα και κάποιος που συμφωνεί μαζί μου.
Επιτέλους κάποιος έπρεπε να του τη φορέσει και του Παριζιάνου.

μα νομίζω ότι οι περισσότεροι συμφωνούμε σε αυτό....... και εγώ πάντως σίγουρα!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Δεκ 30, 2009 11:49 am

Clarabelle έγραψε:
- Πειράζει που εγώ ευχαριστήθηκα που βρίζανε ΟΛΟΙ τον Στέφανο και ας μην έφταιγε ??? "ΕΓΩ έχω τον έλεγχο" "εγώ παίζω το καλό το σκάκι" σιγάααα ρε φίλε, η Αντιγόνη και ο Χρήστος σου πήρανε το σκαλπ και σε αφήσανε ελαφρώς ξεβράκωτο να μαζεύεις όλα τα σιχτιρίσματα δικαίων και αδίκων...εκδικητής ΔΕΝ γίνεσαι αγόρι μου, ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ !!!


Nα και κάποιος που συμφωνεί μαζί μου.
Επιτέλους κάποιος έπρεπε να του τη φορέσει και του Παριζιάνου.

Πολυ kinky το σχολιο σου..... ;/
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 30, 2009 11:54 am

ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ Η ΧΘΕΣΙΝΗ !!!! ΑΡΧΙΣΕ Ο ΚΟΝΑΝ Ο ΒΑΡΒΑΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΕΙΦΑΝΕΙΑ!!! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!
ΑΠΟ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΠΕΦΑΝΗ ΞΥΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ : respect : : respect : : respect :
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ ΤΖΙΝΑΚΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ Η ΜΠΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΧΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗ!!!

ΥΓ ΕΞΗΓΞΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΑ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΜΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟ Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 30, 2009 11:58 am

ΥΓ ΕΞΗΓΞΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΑ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΜΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟ Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?


Eγώ κατάλαβα οτι εννοούσε οτι ήταν πολυ καλή και δεν της αξίζει αυτό που περνάει για χάρη του.
Απλά δεν μπορούσαν να το διατυπώσουν δεν μου άξιζε αυτό γιατί κάποτε το έγραψε η Έλσα στον Αντρέα και θα έκανε μπαμ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Δεκ 30, 2009 11:59 am

Clarabelle έγραψε:
ΥΓ ΕΞΗΓΞΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΑ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΜΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟ Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?


Eγώ κατάλαβα οτι εννοούσε οτι ήταν πολυ καλή και δεν της αξίζει αυτό που περνάει για χάρη του.
Απλά δεν μπορούσαν να το διατυπώσουν δεν μου άξιζε αυτό γιατί κάποτε το έγραψε η Έλσα στον Αντρέα και θα έκανε μπαμ


ναι τότε που την είχε απατήσει
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 30, 2009 12:03 pm

Clarabelle έγραψε:
ΥΓ ΕΞΗΓΞΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΑ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΜΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟ Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?


Eγώ κατάλαβα οτι εννοούσε οτι ήταν πολυ καλή και δεν της αξίζει αυτό που περνάει για χάρη του.
Απλά δεν μπορούσαν να το διατυπώσουν δεν μου άξιζε αυτό γιατί κάποτε το έγραψε η Έλσα στον Αντρέα και θα έκανε μπαμ

ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΒΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΟΓΟΥΣ !!! Confused?
ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ....
ΑΛΛΑΞΕ ΧΤΕΝΙΣΜΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ !!! ΣΑΝ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΓΙΝΕ ...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 30, 2009 12:06 pm

nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
ΥΓ ΕΞΗΓΞΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΑ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΜΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟ Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?


Eγώ κατάλαβα οτι εννοούσε οτι ήταν πολυ καλή και δεν της αξίζει αυτό που περνάει για χάρη του.
Απλά δεν μπορούσαν να το διατυπώσουν δεν μου άξιζε αυτό γιατί κάποτε το έγραψε η Έλσα στον Αντρέα και θα έκανε μπαμ

ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΒΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΟΓΟΥΣ !!! Confused?
ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ....
ΑΛΛΑΞΕ ΧΤΕΝΙΣΜΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ !!! ΣΑΝ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΓΙΝΕ ...


Απλά κάποια σημειωματάκια που έπαιξαν στη βέρα ήταν ολιγόλογα αλλά ουσιαστικά και αυτό είναι κάτι που μου αρέσει. Γιαυτό τα θυμάμαι
Ο Σταύρου γεγονός μάκρυνε λιγο το μαλλάκι αλλά όχι τόσο όσο στη βέρα που δεν μου άρεσε κιόλας όταν ήταν πολύ μακρύ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 30, 2009 12:07 pm

ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΜΟΝΟ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΡΑΤΑ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 30, 2009 12:11 pm

nikidanis έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΜΟΝΟ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΡΑΤΑ!


Η σκηνή τους χθες ήταν εξαιρετική. Δεν θέλω να τους χωρίσουν αλλά ίσως να βρουν ισορροπίες.
Η Αμαλία έχει παραμεληθεί απ τον άντρα της νομίζω αλλά τον αγαπάει με το δικό της διεστραμένο τρόπο.
Κατά τα άλλα έχει κάνει και έχει πει πράγματα απαράδεκτα. Μερικές φορές το τι λέει κανείς είναι ενδεικτικό του χαρακτήρα του. Προσωπικά με είχε ενοχλήσει αφάνταστα ο τρόπος που μιλούσε για τη Μαρίλια ακόμη και μπροστά στο παιδί χωρίς να σκέπτεται οτι ήταν ένα νεαρό κορίτσι που πλήρωνε απλά τα λάθη των άλλων. Νομίζω αυτό και ο τρόπος που συμπεριφερόταν στον Οδυσσέα σαν να είναι σκουπιδι απλά και μόνο επειδή δεν είχε χρήμα με χαλάει περισσότερο κι απ τις ουκ ολίγες παράλογες πράξεις της.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από andy Τετ Δεκ 30, 2009 12:14 pm

Μα καλα πως τους παει καρδια χρονιαρες μερες να εχουν το κουκλι(Μανο)πισω απο τα καγκελα?οχι βαιβεα πως δεν του αξιζε!!!Να ρωτησω κατι?η Μελιτα απογοητευτηκε επειδη νομιζε οτι ο Στεφανος της ειπε ψεματα και οχι επειδη συνελαβαν το πατερα της και το πατερα του παιδιου της?Εγω παντως ειδα μια Ευα στα μαυρα της τα χαλια που προσπαθησε ομως να εξιγησει στο παιδι της τι εγινε και μια Μελιτα που ετρεξε να μαθει γιατι ρης το εκανε αυτο ο Στεφανος και δεν νοιστηκε για τιποτα αλλο!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 30, 2009 12:18 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΜΟΝΟ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΡΑΤΑ!


Η σκηνή τους χθες ήταν εξαιρετική. Δεν θέλω να τους χωρίσουν αλλά ίσως να βρουν ισορροπίες.
Η Αμαλία έχει παραμεληθεί απ τον άντρα της νομίζω αλλά τον αγαπάει με το δικό της διεστραμένο τρόπο.
Κατά τα άλλα έχει κάνει και έχει πει πράγματα απαράδεκτα. Μερικές φορές το τι λέει κανείς είναι ενδεικτικό του χαρακτήρα του. Προσωπικά με είχε ενοχλήσει αφάνταστα ο τρόπος που μιλούσε για τη Μαρίλια ακόμη και μπροστά στο παιδί χωρίς να σκέπτεται οτι ήταν ένα νεαρό κορίτσι που πλήρωνε απλά τα λάθη των άλλων. Νομίζω αυτό και ο τρόπος που συμπεριφερόταν στον Οδυσσέα σαν να είναι σκουπιδι απλά και μόνο επειδή δεν είχε χρήμα με χαλάει περισσότερο κι απ τις ουκ ολίγες παράλογες πράξεις της.



ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑΝ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ ΕΡΩΤΑ ..
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 30, 2009 12:22 pm

andy έγραψε:Μα καλα πως τους παει καρδια χρονιαρες μερες να εχουν το κουκλι(Μανο)πισω απο τα καγκελα?οχι βαιβεα πως δεν του αξιζε!!!Να ρωτησω κατι?η Μελιτα απογοητευτηκε επειδη νομιζε οτι ο Στεφανος της ειπε ψεματα και οχι επειδη συνελαβαν το πατερα της και το πατερα του παιδιου της?Εγω παντως ειδα μια Ευα στα μαυρα της τα χαλια που προσπαθησε ομως να εξιγησει στο παιδι της τι εγινε και μια Μελιτα που ετρεξε να μαθει γιατι ρης το εκανε αυτο ο Στεφανος και δεν νοιστηκε για τιποτα αλλο!

Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ "ΕΞΑΠΑΤΗΘΗΚΑΝ" ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΠΟΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 30, 2009 12:22 pm

Έχεις δίκιο Andy! Όλη η καουροκαψούρα της Μελίτας χτες (α ρε Χιονάτη) ήταν ότι ο Στέφανος της είπε ψέμματα και όχι που μπήκαν οι άνθρωποί της στη φυλακή!

Θα τους επισκευθεί και εκείνους μωλε αλλα άλλοι έχουν προτεραιότητα!!!

Δεν το συζητώ, το επεισόδιο χτες μου τη βάρεσε στα νεύρα! Αντί να βλέπουμε ωραίες σκηνές και αντιδράσεις της παρέας ασχολιόμασταν τι θα πει η Μελίτα, τι σκέφτηκε η Μελίτα, πώς αντέδρασε ο Στέφανος και τι είπε ο Στέφανος στη Μελίτα, αν είναι δυνατόν!

Να τους θυμήσουμε ότι το τρέιλερ της σειράς βγήκε στα πιο πετυχημένα γιατί μιλούσε για μια παρέα της Φεγγαρόπετρας??? Hello! Λάθος σήριαλ γράφετε!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 30, 2009 12:24 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑΝ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ ΕΡΩΤΑ ..


Στη ζωή Νίκη δεν υπάρχει μόνο ο τρελός έρωτας. Αυτοί οι δύο άνθρωποι έχουν μια κοινή ζωή και μια κοινή πορεία να τους δένουν. Βλέπω οτι ο Πέτρος παρά τις παλαβομάρες της Αμαλίας τη σκέπτεται και την ανέχεται κι αυτό κάτι λέει, και αυτή απ την πλευρά της όταν του συμβαίνει κάτι είναι εκεί. Αν όταν περνάει ο έρωτας τα ζευγάρια πρέπει να χωρίζουν τότε δεν θα υπήρχαν οικογένειες. Μετά τον πρώτο καιρό μιας σχέσης ο έρωτας περνάει αλλα πια υπάρχουν η αγάπη και το νοιάξιμο που δένουν τους ανθρώπους.
Ίσως αυτοί οι δύο αν συζητήσουν να τα βρούν ίσως και όχι αλλά το ότι δεν υπάρχει πια έρωτας για μένα δεν είναι λογος χωρισμού.
Δική μου οπτική των πραγμάτων μπορεί και να κάνω λάθος.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 30, 2009 12:31 pm

Πες τα Υποθετακι πες τα!!!!
Αντι να παρακολουθουμε τις αντιδρασεις της παρεας και το πως αυτες επηρεαζουν τις μεταξυ τους σχεσεις ασχολουμαστε με τις κλαψες της Μελιτας και τον ερωτα μετ'εμποδιων της με το Στεφανο!
Νισαφι πια!!! wall
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 30, 2009 12:36 pm

ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΕΙ Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗ !!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 2 ΛΕΠΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ 269 ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟΝ 1 ΚΥΚΛΟ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΕ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΝΩ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΘΗΚΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΔΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΘΑΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ!

ΤΖΙΝΑ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΣΤΟΝ 2 ΚΥΚΛΟ ΕΚΑΨΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΩΤΗ ΑΡΚΕΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!! ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ !!! ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΕΜ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΑΡΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΥΤΡΩΘΟΥΝ ΟΙ ΗΡΩΩΕΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 30, 2009 12:42 pm


Νίκη μου εγώ δεν διαφωνώ οτι οι ήρωες πρέπει να λυτρωθούν μόνο που δεν βλέπω να ασχολούμαστε μαζί τους.
Υποτίθεται παρακολουθούμε την πορεία τους.
Μόνο που τελευταία η μόνη πορεία που παρακολουθούμε είναι της Μελίτας που δεν ανήκει καν στην παρέα.
Νομίζω οτι η σειρά διαθέτει αρκετούς ηθοποιούς και δεν χρειαζόταν να βλέπουμε Μελίτα είκοσι λεπτά σε κάθε επεισόδιο γιατί δεν είναι και το καλύτερο που διαθέτει η σειρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από andy Τετ Δεκ 30, 2009 12:43 pm

Τελευταια μου φενεται εχουν αλλαξει οι ρολοι!το μισο επεισοδιο καθημερινα ασχολειται με τον φοβερο ερωτα της Μελιτας και του Στεφανου και που και που ξεπεταγονται και οι υποτηθεμενοι πρωταγονιστες!Μα καλα μερικες νυχτες με το Στεφανο ηταν αρκετες ωστε να πεσει ολη η προσοχη της πανω του και να αποτελει πρωτεραιοτητα για αυτην και ξαφνικα να βρεθουν σε δευτερευοντα ρολο ο πατερας της και ο πατερας του παιδιου της?αν ηταν ενας μακροχρονιος ερωτας ισως να δικαιολογουσα αυτη τη σταση αλλα εδω μιλαμε για μια σχεση που καλα καλα δεν εχει αρχισει!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 30, 2009 12:43 pm

Aπο το χτεσινο επεισόδιο εγώ κρατάω:

α) Το παλτό του Στέφανου και τα εκπληκτικά ρούχα τς Νόρας!

β) Τη σκηνή Στέφανου - Χρήστου (αχ κάπου εκεί ανάμεσα να ήμουνα κι ας έτρωγα εγώ τη μπουνιά!) Τρομερά τα αγόρια μας και ας λέτε ότι θέλετε εγω είμαι με το Χρήστο μου! Μπορεί να μην τον φτάνει τον Στεφανάκο σε ερμηνεία αλλα το αγόρι μου είχε βάση σε αυτά που έλεγε, ο άλλος καλά να πάθει!

γ) Τη σκηνή Νόρας-Λουκά-τηλεφώνημα Ρούσσου με το Ρούσσο σε after με κελιά! gelio

δ) Αλλά και τη σκηνή Νόρας-Εύας όπου και οι δυό τους ήταν ανατριχιαστικά καλές! (αν και βαρέθηκα πια να την βλέπω την Εύα να σέρνεται)

ε) Την Αμαλία-αστυνόμο Σαΐνι να κάθεται μπροστά στην πόρτα για να μη φύγει η Μελίτα και την καούρα της που το γαρύφαλλο έγινε πρωτοσέλιδο! lol! (Η γυναίκα αυτή δεν παύει ποτέ να με εκπλήσσει)

στ) Την σκηνή του Στέφανου με τη μαμά Αντιγόνη όπου ο Σταύρου απέδειξε και πάλι ότι είναι ηθοποιάρα! (αν υποθέσουμε ότι η μαμά Αντιγόνη είναι ο "Άγγελος" της υπόθεσης εγώ τούτη τη φορά θα κάνω την υπέρβαση και θα είμαι πλάι της!)

Θα σχολίαζα και αναλυτικά αλλα σκυλοβαριέμαι να το ξαναδώ, μια φορά ήταν υπεραρκετή για το χτεσινό μέτριο επεισόδιο! Η ψήφος πάει στο "καλό" λόγω καυγά!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 269 - Ημερομηνία 29-12-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Τετ Δεκ 30, 2009 1:22 pm

Εμένα απο χθές μου άρεσε ο Στέφανος στην σκηνή με τον Χρήστο ήταν φοβερός.Η Μαρίλια που προστάτεψε τη μητέρα της απο της δήθεν εξηγήσεις του κ.Καρτάλη.Τέλος,η Μελίτα μάλλον ψύξη είχε πάθει την ώρα που την έλεγε στον Στεφανάκο,εντριβές με θερμαντικό την επόμενη φορά μπας κ σταματήσει να είναι τόσο κρύα πια της περάσει κ η ψύξη,2 σε 1
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης