Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 34

Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:07 pm

Δεν ξερω για βερα δεν εβλεπα Rolling Eyes αλλα αυτο που βλεπω τωρα που φαινεται πολυ γλυκο,και πρωτογνωρο :heart:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:08 pm

Είδαμε και την Εύα 3 λεπτά Μπράβο βρε!
Κ το κατινάκι να λέει την γνωστή ατάκα ΄΄με πρόδωσαν ολοι΄΄ gelio maaaad

Μαρίλια θεά!

Στέφανος ΄΄λυπάμαι που έμαθες μ αυτό τον τρόπο τον κόσμο΄΄
Πού το είχε ξαναπεί? Α, ναι στην Μελίτα!
Μόνο που η Μαρίλια είναι 15 κ το Κατινάκι 30

Αμαλίτσα, επειδή είχε λεφτά το συμπάθησες το Καρτάλη!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:11 pm

Εγώ για αύριο περιμένω με αγωνία να δω το φιλι Νορας και Λουκα και τη σκηνη με τα αγαπησιαρικα λογια Στεφανου και Μελιτας.
Κανω λαθος ή την πρωτοχρονια ειχαν πει οτι θα ανταλαξουν ενα μηνυμα και μετα θα κανουν ερωτα στο σπιτι της Μελιτας;; Rolling Eyes

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:12 pm

konstantina έγραψε:Εγώ για αύριο περιμένω με αγωνία να δω το φιλι Νορας και Λουκα και τη σκηνη με τα αγαπησιαρικα λογια Στεφανου και Μελιτας.
Κανω λαθος ή την πρωτοχρονια ειχαν πει οτι θα ανταλαξουν ενα μηνυμα και μετα θα κανουν ερωτα στο σπιτι της Μελιτας;; Rolling Eyes

την Πρωτοχρονιά άρα ή την Παρασκευή ή την Δευτέρα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:14 pm

Μητσοτάκης –συγνώμη Νικόλας ήθελα να πώ- ο κόσμος ξεχνά!

Όχι, κ Ακρίτα ο κόσμος δεν ξεχνά!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:15 pm

Σημερα πολυ καλο απο εμενα το επεισοδιο!
Μου αρεσε η σκηνη Νορας-Λουκα και Στεφανου οπως και η σκηνη Στεφανου-Μαριλιας....η μικρη πολυ καλα του τα ειπε του''δεν το κανα εγω!''
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ η σκηνη Ευας και Νορας....μου αρεσε τρομερα!Συγκλονιστικες και οι δυο!Απλα : respect : : respect : : respect :
Για τη Μελιτα τωρα τι να πω...Εχει γινει εξαλλη οχι επειδη ο πατερας της και ο πατερας του παιδιου της ειναι στη φυλακη αλλα επειδη ''ο μεγαλος της ερωτας'' της ειπε ψεμματα!Δηλαδη ΕΛΕΟΣ! wall
Οσο για αυτο που θα δουμε αυριο(Καλη χρονια Στεφανε,Χρονια Πολλα αγαπη μου)εντελως vomit
Αυτα απο εμενα και περιμενω πως και πως το αυριανο περιβοητο φιλι του δικηγορικου μας ζευγαριου! Jump
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:15 pm

Αύριο θα πέσει το φιλί Νόρας Λουκά εε;
Και αύριο ο Πέτρος θα φιλήσει την Αμαλία! Και ο Στέφανος και η Μελίτα θα σκέφτονται ο ένας τον άλλον!! Θα πεί ο Στεφ "Καλή Χρονιά αγάπη μου"....Έλσα, Φανή.... anastasia20, isabella29 και όλες με χάνετε!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Ξεκινάω με την τιτανομέγιστη που πήγε στον Στέφανο και δεν τον άφησε να πει κουβέντα! Πόσο μου αρέσουν μάνα και κόρη όταν τσαντίζονται που αναφέρονται στον άλλον με το επίθετό του από το πουθενά... και χτες το παρατήρησα, η Μελίτα τον είπε κ.Καρτάλη. Και σήμερα η Αμαλία κ.Καρτάλη. Τα έβαλες με την Αμαλία χρυσέ μου και νόμιζες ότι θα πεις κουβέντα; Ολόκληρος Ρούσσος και δεν την έχει κάνει ζάφτι και θα την κάνεις εσύ; " Η Μελίτα είναι ερωτευμένη μαζί σου" και απαντάει ο Στέφανος " και εγώ είμαι ερωτευμένος μαζί της, μου ξύπνησε συναισθήματα που δεν είχα νοιώσει ποτέ"!!!

Βρε Μελίτα καλό μου κορίτσι! Γιατί κλείδωσες έτσι; Αφού μέχρι και ο Ρούσσος σου είπε ότι μάλλον δεν το έκανε ο Στέφανος και κάποιος αυτονομήθηκε. Αφού σου λέει ο Ρούσσος ότι δεν σε κορόϊδεψε. Αλλά να μου πείς τι να πιστέψει πια η Μελίτα; Παντού ψέμματα βλέπει.Και με το δίκιο της... Αχ!
Πάντως ο Ρούσσος σήμερα: Μελίτα μου και Μελίτα μου. Και χτες Αμαλία μου! Ε ρε τι κάνει η φυλακή! Αλλά μπορεί να της είπε αλήθεια αλλά της το ξέκοψε κιόλας: Εγώ θα πολεμήσω τον Καρτάλη και την όποια σχέση σας! Έχουμε την Τασσώ έχουμε και τον Πετράν! Που μου υπερασπίστηκε την Ντάιζη....

Στον ανακριτή μου άρεσαν όλων οι σκηνές. Ο Μάνος: απήγαγαν την αδερφή μου την πρώην γυναίκα μου και την μέλλουσα γυναίκα μου!!!

Ο δε Νικόλας γιατί επιμένει και λέει για την Μελίτα : ο πατέρας της και ο άντρας της στην φυλακή; Βάλε αγόρι μου ένα πρώην μπροστά να έχουμε τα κεφάλια μας ήσυχα.... άντε!

Λουκάς-Νόρα: Του Λουκά αμέσως το μυαλό του πήγε στην Μελίτα όταν αναφέρθηκε η Νόρα. ΧΑΧΑΧΑ καλά του έκανε και τον άφησε απέξω από το αμάξι! Του σφυρούσε κιόλας.

Καλά η Νταίζη αντί να τα βάλει με τον Χρήστο που την κλούβιασαν του βάζει και πάγο στην μπουνιά;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από zimotari Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:19 pm

Μαριλια....χωσε runaround :wink2: : respect :

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:22 pm

καλησπερα εδεμοφανακια!!!το σημερινο επεισοδιο το ψηφισα καλο μονο και μονο για τις σκηνες της νορας-λουκα και νορας-ευας!!! : respect : ολο το επεισοδιο δικο τους!!επιτελους ξεθαρρεψε λιγο το νορακι...ετσι λουκακο...2 χιλιομετρα για να βρεις ταξι?μονο?102 να κανεις για το νορακι...παραπονιεσαι κιολας...λιγα της εκανες?νορα-ευα τελειες δεν εχω λογια!επιτελους γελασε και λιγο το ευακι...α και η σκηνη μαριλιας-στεφανου μου αρεσε...καλα του εκανε το μαριλιακι και του τα χωσε του στεφανου/αλεξανδρου η οπως αλλιως τον λενε... huhu
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από zimotari Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:25 pm

Καλα η Ξυλα εννοειται...... : respect :

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:29 pm

μελιτα στεφανος θα κανουν ερωτα Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 624907 δεν θα το αντεξω και αυτο οχι οχι οχι αλλο στεφανο μελιτα λιγο μανο ευα δεν γινετε ??λοιπον καλο το σημερινο περισσοτερο μου αρεσαν νορα λουκας εκει με ταυτοκινιτο ιδικα Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 397896 ευα σε σκινη με νορα απλα θεες και οι δυο Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 195890 μαριλια επισεις Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 195890 τωρα τελευτεα εχει γινει τελεια παλια δεν μου πολυαρεσε πωπω ερισκεψεις η καρταλενια σημερα ελεος!!!! η αμαλιτσα θεα εχει αξιοπρεποια το κοριτσι γιαυτο σταματισε την συνεργασια με τον καρταλενιο μανος πετρος ντεζη θεοι ναι ναι και το ντεζουλινι σημερα εσκισε ιδικα σε σκινη με τον χριστο Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 195890 και εκεινος βεβαια δεν παει πισω γενικα ολοι καλοι ηταν σημερα περιμενω με ανιπομονισια φιλι νορας λουκα να χαρουμε λιγακι και εμεις
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:29 pm

Bαρετό μέχρι ύπνου.Sleep
Η σκηνές που μου άρεσαν ήταν αυτή του Στέφανου με τη Μαρίλια, και του Λουκά με τη Νόρα που τον άφησε να το ρίξει στον ποδαρόδρομο.
Για όποιον δεν το κατάλαβε μας εξήγησαν. Όσα είδατε πέρσυ τελείωσαν επήλθε η κάθαρση και πάμε για άλλα. Αναλυτικοί γιατί είμαστε και ολίγον αργόστροφοι και δεν τα πιάνουμε μόνοι μας. Πάντως και με σκηνούλα του λεπτού Νορα και Εύα έδιναν το στίγμα τους.
Η Μελιτούλα επιμένει γιατί δεν μου τα είπε απ την αρχή και η Αμαλία επιμένει δεν θα μπορούσες να είσαι με το μέρος του κόντρα στον πατέρα σου.gelio
Μην είσαι σίγουρη καλή μου έτοιμη να ξεπουλήσει τους πάντες ήταν η καλή σου. Δεν βλέπεις που ανεμίζει παντιέρα το εγώ της εδώ και μέρες;
Ο Στέφανος τι καρδιά αγγινάρα είναι αυτή; Είπε στη Μαρίλια την αγαπάω την Εύα είπε και στην Αμαλία είμαι ερωτευμένος με τη Μελίτα. Όταν μια καρδιά χωράει περισσότερους από δύο δεν είναι καρδιά είναι καφενείο ή κάπως έτσι λέει ένα λαικό άσμα. Παρεξηγείται κιόλας που τον λένε Μάνο.
Περιμένω μήπως και δείξει αύριο κατι σχετικό με τα μπρελόκ μήπως αρχίσει κάποια ιστορία με πλοκή και κυρίως να δω κάτι ανάμεσα σε Λουκά και Νόρα να προχωράει γιατι μου φαίνεται μας δουλεύουν ψιλό γαζί.
gelio

Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:30 pm

Ανυπομονω για το αυριανο Love! Love! Σημερα το επεισοδιο ηταν καλο. Πολυ καλη σκηνη νορας-ευας : respect : και παρα πολυ καλη σκηνη νορας-λουκα! gelio gelio
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:31 pm

DESPOINA έγραψε:Μητσοτάκης –συγνώμη Νικόλας ήθελα να πώ- ο κόσμος ξεχνά!

Όχι, κ Ακρίτα ο κόσμος δεν ξεχνά!

gelio gelio gelio gelio

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:35 pm

Αναρωτιέμαι αν έκανε καλά και τον παράτησε στην αυλή του Καρτάλη η Νόρα το Λουκά περιττό να πώ οτι μου άρεσαν τρελά οι σκηνές τους!
Επίσης μου άρεσε η σκηνή Εύας-Νόρας θα ήθελα να τις δω και σε άλλη συνεργασία εκτός των Μυστικών!
Μη του μιλάτε του παιδιού αφήστε το να κλάψει...στο Στεφανούκο αναφέρομαι μωλέ....Η Νταίζη δεν γινόταν να σαπίσει στο κελί????Να ησυχάσουμε?Χρηστάκος κούκλος και φοβερός αφηγητής!
Αμαλία και Πέτρος ρισπέκτ!!!!!!!!!!
:D

Επεισόδιο 270 - Ημερομηνία 30-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:37 pm

μελιτα στεφανος θα κανουν ερωτα δεν θα το αντεξω και αυτο οχι οχι οχι αλλο στεφανο μελιτα

ΜΑΖΙ ΣΟΥ! ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ! wall
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:41 pm

Μάπα το καρπούζι το σημερινό . Μόνο η τάπα του Στέφανου άξιζε σε Νόρα και Λουκά . Η αρχική σκηνή που μαλώνουν (ως συνήθως) Νόρα και Λουκάς για το ποιός έπρεπε να πει αυτό που ήξερε στον άλλον :lol: ? Και η σκηνή Νταίζης-Χρήστου . Όλα τα υπόλοιπα και να μην υπήρχαν δεν θα με ενοχλούσε Sleep . Έλεος με τον ψυχοπαθή τον μπαρμπαλιάκουρα που δεν τον έχουν μπουζουριάσει ακόμα : curse : wall vomit Impatient .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από zimotari Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:42 pm

Εγω παλι θα συμφωνησω με την Ακριτα ο κοσμος....δυστυχως ξεχνα. Rolling Eyes

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:43 pm

ψυχοπαθή τον μπαρμπαλιάκουρα
Σε έχασα scratch Confused?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:44 pm

panda έγραψε:Μάπα το καρπούζι το σημερινό . Μόνο η τάπα του Στέφανου άξιζε σε Νόρα και Λουκά . Η αρχική σκηνή που μαλώνουν (ως συνήθως) Νόρα και Λουκάς για το ποιός έπρεπε να πει αυτό που ήξερε στον άλλον :lol: ? Και η σκηνή Νταίζης-Χρήστου . Όλα τα υπόλοιπα και να μην υπήρχαν δεν θα με ενοχλούσε Sleep . Έλεος με τον ψυχοπαθή τον μπαρμπαλιάκουρα που δεν τον έχουν μπουζουριάσει ακόμα : curse : wall vomit Impatient .

Μη σου πω και φάβα το πεπόνι.
Τρία ολόκληρα χρόνια στη βέρα τοσο δικαστήριο και τόσο ανακριτή δεν είδα.
Έγκωσα που έλεγε και η Ελσα

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:44 pm

zimotari έγραψε:Εγω παλι θα συμφωνησω με την Ακριτα ο κοσμος....δυστυχως ξεχνα. Rolling Eyes
Και εγω αυτο νομιζω! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:46 pm

mimi έγραψε:Αμαλία : για τον έρωτα μιας ώριμης γυναίκας
τι να σχολιάσω εγώ τώρα τον έρωτα ή \'\'το ώριμη γυναίκα\'\' ; που αλλάζει παρτενέρ κάθε 50 επεισόδια ;;

Από λίγο έως πολύ άδικη σε βρίσκω.Οι παρτενέρ της δεν υπερβαίνουν αυτούς της Εύας χωρις να λάβουμε υπόψιν της "κατάλληλες μόνο για ενηλίκους" ταινίες που έκανε στο Παρίσι.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:47 pm

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!
1)Ο ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΝΑΚΡΙΤΗ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! Heart1 ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΗ ΧΤΥΠΙΕΣΕ!!! ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ!!!
2) Η ΣΚΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥ-ΑΜΑΛΙΑΣ ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΞΕΚΑΘΑΡΗΣΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ!!! ΘΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ Κ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ!!! ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ!!! ΠΑΝΤΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ!!!
3) ΕΤΣΙ ΜΑΡΙΛΙΑΚΙ ΧΩΣΤΟΥ ΤΑ! ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΜΑΡΙΛΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!
4)ΚΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΑ!!! ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΜΕΣΑ Κ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ!!!
''ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ?" "ΟΧΙ" ΕΤΣΙ ΑΜΑΛΙΑ!!! ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ ΤΟ ntikaki ΕΔΩ ΚΟΤΖΑΜ ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΑΚΙ ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ??? gelio
5) ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ cake ΑΛΛΑ Η ΣΚΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΥ-ΝΤΑΙΖΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
6) ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!! ΛΟΥΚΑΚΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!!!!!! gelio
ΚΑΛΑ ΕΛΙΩΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥ-ΑΜΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΙ!!! Heart1
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΝΙΣΙΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΑΣΧΟΛΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙ Κ ΑΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ!!! ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΔΕ ΚΡΑΤΑΝΕΓΙΑ ΠΟΛΥ!!! gelio
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:48 pm

Ntinaki1 έγραψε:Αύριο θα πέσει το φιλί Νόρας Λουκά εε;
Και αύριο ο Πέτρος θα φιλήσει την Αμαλία! Και ο Στέφανος και η Μελίτα θα σκέφτονται ο ένας τον άλλον!! Θα πεί ο Στεφ "Καλή Χρονιά αγάπη μου"....Έλσα, Φανή.... anastasia20, isabella29 και όλες με χάνετε!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Ξεκινάω με την τιτανομέγιστη που πήγε στον Στέφανο και δεν τον άφησε να πει κουβέντα! Πόσο μου αρέσουν μάνα και κόρη όταν τσαντίζονται που αναφέρονται στον άλλον με το επίθετό του από το πουθενά... και χτες το παρατήρησα, η Μελίτα τον είπε κ.Καρτάλη. Και σήμερα η Αμαλία κ.Καρτάλη. Τα έβαλες με την Αμαλία χρυσέ μου και νόμιζες ότι θα πεις κουβέντα; Ολόκληρος Ρούσσος και δεν την έχει κάνει ζάφτι και θα την κάνεις εσύ; " Η Μελίτα είναι ερωτευμένη μαζί σου" και απαντάει ο Στέφανος " και εγώ είμαι ερωτευμένος μαζί της, μου ξύπνησε συναισθήματα που δεν είχα νοιώσει ποτέ"!!!

Βρε Μελίτα καλό μου κορίτσι! Γιατί κλείδωσες έτσι; Αφού μέχρι και ο Ρούσσος σου είπε ότι μάλλον δεν το έκανε ο Στέφανος και κάποιος αυτονομήθηκε. Αφού σου λέει ο Ρούσσος ότι δεν σε κορόϊδεψε. Αλλά να μου πείς τι να πιστέψει πια η Μελίτα; Παντού ψέμματα βλέπει.Και με το δίκιο της... Αχ!
Πάντως ο Ρούσσος σήμερα: Μελίτα μου και Μελίτα μου. Και χτες Αμαλία μου! Ε ρε τι κάνει η φυλακή! Αλλά μπορεί να της είπε αλήθεια αλλά της το ξέκοψε κιόλας: Εγώ θα πολεμήσω τον Καρτάλη και την όποια σχέση σας! Έχουμε την Τασσώ έχουμε και τον Πετράν! Που μου υπερασπίστηκε την Ντάιζη....

Στον ανακριτή μου άρεσαν όλων οι σκηνές. Ο Μάνος: απήγαγαν την αδερφή μου την πρώην γυναίκα μου και την μέλλουσα γυναίκα μου!!!

Ο δε Νικόλας γιατί επιμένει και λέει για την Μελίτα : ο πατέρας της και ο άντρας της στην φυλακή; Βάλε αγόρι μου ένα πρώην μπροστά να έχουμε τα κεφάλια μας ήσυχα.... άντε!

Λουκάς-Νόρα: Του Λουκά αμέσως το μυαλό του πήγε στην Μελίτα όταν αναφέρθηκε η Νόρα. ΧΑΧΑΧΑ καλά του έκανε και τον άφησε απέξω από το αμάξι! Του σφυρούσε κιόλας.

Καλά η Νταίζη αντί να τα βάλει με τον Χρήστο που την κλούβιασαν του βάζει και πάγο στην μπουνιά;

Αχ ναί θα είναι τέλειο το αυριανό!!!Αδυμονώ και για κάποια μηνύματα που διάβασα πως θα ανταλλάξουν, αν και δεν ξέρω αν είναι έγκυρο!!Λατρεύω Στέφανο-Μελίτα!! Love
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 30, 2009 8:49 pm

Izabella29 έγραψε:
mimi έγραψε:Αμαλία : για τον έρωτα μιας ώριμης γυναίκας
τι να σχολιάσω εγώ τώρα τον έρωτα ή \'\'το ώριμη γυναίκα\'\' ; που αλλάζει παρτενέρ κάθε 50 επεισόδια ;;

Από λίγο έως πολύ άδικη σε βρίσκω.Οι παρτενέρ της δεν υπερβαίνουν αυτούς της Εύας χωρις να λάβουμε υπόψιν της "κατάλληλες μόνο για ενηλίκους" ταινίες που έκανε στο Παρίσι.

Νομίζω οτι μάλλον έχεις ξεχάσει μιλούσαν για ταινιες με γυμνό και όχι πορνό.
Και θα συμφωνήσω στους ισάριθμους παρτεναίρ αλλά τουλάχιστον αυτή δεν τους ερωτευόταν μέχρι να πέφτει σε σκαλιά και σε τραπέζια και είχε και μια χρονική απόσταση, όχι σε τρείς μήνες δύο έρωτες και μια σχέση

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης