Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

+42
ΕΥΑ
rafaella
T2eNnh
KonstantinaA
grosso10
Soulaki_NoraLoukas
Pennaki.......!!
Mary
tinaki18
sarita
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
stefanos-melita
PrincessRachel
giouli_edem
Ntinaki Agapaei Petraki
nikidanis
DESPOINA
anastasia20
Ntinaki1
anna90
xristina79
zwi
Καρ-Mik
mimi
aggeliki
jim7
evanna
xristinaki_noraloukofan
KatsaroYpotheto
charitomeni
andy
Izabella29
loukitsa
Amalia_1297
manos+eva
loukakos
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
konstantina
sifantid
loukasnora
Clarabelle
46 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap93%Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 93% 
[ 51 ]
Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από sarita Πεμ Δεκ 31, 2009 9:43 pm

jim7 έγραψε:
sarita έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Mεγάλο το φιλί! Όλες τις υπογραφές θα φτιάξω, ΟΛΕΣ!!!!

ΤΕΛΕΙΟ! ΤΕΛΕΙΟ! ΤΕΛΕΙΟ! ΤΕΛΕΙΟ! ΤΕΛΕΙΟ! ΤΕΛΕΙΟ! ΤΕΛΕΙΟ! Τέλειο το επεισόδιο σήμερα!

Νόρα και Λουκάκος ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Θα επανέλθω με πλήρη σχολιασμό και υπογραφούλες!

Παρακληση μεγαλη:θα μπορουσα να εχω και εγω σαν υπογραφη η σαν εικονα το θεικο φιλι?

Εδώ είσαι off topic. Μπορείς να το ζητήσεις στο κατάλληλο post. Πήγαινε Δημιουργίες μελών forum, εικονο-δημιουργίες, avatar & υπογραφές by katsaro ypotheto.

Α οκ σε ευχαριστω βλεπεις καινουρια και δεν τα εχω μαθει καλα τα κατατοπια.Ευχαριστω και παλι!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Δεκ 31, 2009 9:46 pm

XNAD17 έγραψε:κλαψ κλαψ δεν το ειδα εχασα το φιλι κλαψ !!!!!!!!μακαρι να το εχουν αυριο μεσα για να μπορεσω να το δω!!!

Τόχουν βάλει στα video Νορα - Λουκάς
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από tinaki18 Πεμ Δεκ 31, 2009 9:47 pm

jim7 έγραψε:
XNAD17 έγραψε:κλαψ κλαψ δεν το ειδα εχασα το φιλι κλαψ !!!!!!!!μακαρι να το εχουν αυριο μεσα για να μπορεσω να το δω!!!

Τόχουν βάλει στα video Νορα - Λουκάς

ευχαριστω!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Mary Πεμ Δεκ 31, 2009 10:05 pm

sifantid έγραψε:Τ Ε Λ Ε Ι Ο ! ! ! ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ, ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ, ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ, Ό,ΤΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΦΙΛΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!! Δε σχολιάζω άλλο! Δεν μπορώ να γράψω! Είναι το καλύτερο πρωτοχρονιάτικο δώρο που μου έκαναν ποτέ!!! Heart2 : respect :
με καλυψες απολυτα.το φιλι΄.... Love! Love!
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 31, 2009 10:20 pm

XNAD17 έγραψε:κλαψ κλαψ δεν το ειδα εχασα το φιλι κλαψ !!!!!!!!μακαρι να το εχουν αυριο μεσα για να μπορεσω να το δω!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Amalia_1297 Πεμ Δεκ 31, 2009 10:53 pm

Πανω στο καλυτερο ομως το εκοψαν...Τελος παντων...Για να πω τι αληθεια δεν περιμενα τετοιο φιλι.Μπορει να φαινομαι υπερβολικη αλλα ετσι ειναι.Για τα υπολοιπα τωρα δεν ειχα μυαλο,μονο για τις σκηνες Νορα-Λουκα(καλα ΘΕΟΙ σημερα...)Ας ελπιζουμε και σε καλυτερα... huhu
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 01, 2010 1:24 am

το μονο που μου αρεσε ηταν ο μανος με τον στεφανο και η αμαλια με τον πετρο!!και φυσικα η νορα με τον λουκα εχω δωσει αναλυτικοτατο σχολιασμο στο αναλογο topic!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 01, 2010 1:24 am

loukitsa έγραψε:Κάτι ασχετο γιατι τόση δερματινη στο Λουκάκο μου????
Μπορώ να ρωτήσω εγώ η άσχετη τι είναι η δερματίνη; scratch
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 01, 2010 1:31 am

sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε:Κάτι ασχετο γιατι τόση δερματινη στο Λουκάκο μου????
Μπορώ να ρωτήσω εγώ η άσχετη τι είναι η δερματίνη; scratch



Δερματινη αν δε κανω λαθος ειναι το υφασμα απο το οποιο ειναι φτιαγμενο το σακακι του Λουκα στη σκηνη της χρονιας.Μοιαζει με δερμα αλλα δεν ειναι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 01, 2010 1:42 am

Καλησπερα σας και καλη χρονια.Λεω σημερα να εκμεταλευτω την καταργηση του οριου των emoticons και να σας δειξω πως ειμαι μετα απο το φιλι του Λουκακου και της Νορας μας με αυτα.Τα υπολοιπα θα τα σχολιασω αυριο.


:D Palamakia Love! runaround : respect : : jump : Wow Love kyma Heart2 Heart2 Heart2
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 01, 2010 1:46 am

loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε:Κάτι ασχετο γιατι τόση δερματινη στο Λουκάκο μου????
Μπορώ να ρωτήσω εγώ η άσχετη τι είναι η δερματίνη; scratch



Δερματινη αν δε κανω λαθος ειναι το υφασμα απο το οποιο ειναι φτιαγμενο το σακακι του Λουκα στη σκηνη της χρονιας.Μοιαζει με δερμα αλλα δεν ειναι.
Τώρα που το λες μου ήρθε! Αν σας πω τι σκέφτηκα... lol! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από zwi Παρ Ιαν 01, 2010 1:46 am

τι σου ήρθε?????????????????????
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 01, 2010 1:47 am

sifantid έγραψε:
loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε:Κάτι ασχετο γιατι τόση δερματινη στο Λουκάκο μου????
Μπορώ να ρωτήσω εγώ η άσχετη τι είναι η δερματίνη; scratch



Δερματινη αν δε κανω λαθος ειναι το υφασμα απο το οποιο ειναι φτιαγμενο το σακακι του Λουκα στη σκηνη της χρονιας.Μοιαζει με δερμα αλλα δεν ειναι.
Τώρα που το λες μου ήρθε! Αν σας πω τι σκέφτηκα... lol! gelio




Καλα αστο καλυτερα.Καταλαβαμε. gelio gelio
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 01, 2010 1:50 am

loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:
loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε:Κάτι ασχετο γιατι τόση δερματινη στο Λουκάκο μου????
Μπορώ να ρωτήσω εγώ η άσχετη τι είναι η δερματίνη; scratch



Δερματινη αν δε κανω λαθος ειναι το υφασμα απο το οποιο ειναι φτιαγμενο το σακακι του Λουκα στη σκηνη της χρονιας.Μοιαζει με δερμα αλλα δεν ειναι.
Τώρα που το λες μου ήρθε! Αν σας πω τι σκέφτηκα... lol! gelio




Καλα αστο καλυτερα.Καταλαβαμε. gelio gelio
Δεν ξέρω που πήγε το πονηρό μυαλό σου Νίκη, γι' αυτό να ξεκαθαρίσω ότι το παραλήρησα με make-up ή κάτι τέτοιο... lol! Τι άλλο θα πετάξω σήμερα; cake
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Παρ Ιαν 01, 2010 2:29 am

Δεν εχω να πω κατι.........πεθαινω μερα που ειναι........ειχα κολλησει μπροστα στην τηλεοραση κ εκλαιγα.......... λες και περιμενα να φιλησει εμενα τοσο καιρο.........ουφφφφφφφ..............δεν περιγραφω αλλοοοο..........
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 01, 2010 2:37 am

παιδια αυτο το βιντεο το εχω δει...πανω απο 10 φορες!!!!καποια στιγμη η νορα παει να φυγει,αλλα ο λουκας την τραβαει παλι πισω..του καλαρεσε!!!!και ολο αυτο εγινε"καταλαθος?"
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 01, 2010 2:39 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:παιδια αυτο το βιντεο το εχω δει...πανω απο 10 φορες!!!!καποια στιγμη η νορα παει να φυγει,αλλα ο λουκας την τραβαει παλι πισω..του καλαρεσε!!!!και ολο αυτο εγινε"καταλαθος?"


Ναι βρε καταλαθος εγινε.Ηταν ενα στιγμιαιο λαθος.Πως ηταν του Πασχαλη;Καμια σχεση lol! lol! lol!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 01, 2010 2:39 am

gelio gelio gelio gelio
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 01, 2010 2:43 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:παιδια αυτο το βιντεο το εχω δει...πανω απο 10 φορες!!!!καποια στιγμη η νορα παει να φυγει,αλλα ο λουκας την τραβαει παλι πισω..του καλαρεσε!!!!και ολο αυτο εγινε"καταλαθος?"
Ποιες 10; Και βάλε... και βάλε! Μόνο κατά λάθος δεν το λες! Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 01, 2010 2:56 am

Ξέχασα να πω ότι σήμερα πάλι ο Ηλίας έκανε ένα θέμα για την δουλειά της Δάφνης. Και ότι θα μπλέξει. Και από τις επόμενες περιλήψεις λέει ότι η Τασσώ δεν παρατάει το σχέδιο εκδίκησης και ότι ο Μάνος βάζει τον Νικόλα να έχει στον νου του την Δάφνη που έχει στρωθεί στην δουλειά και έχει παραγγελίες. Την Παρασκευή (την άλλη) ότι ο Μάνος προσπαθεί να απομακρύνει Μελίτα και Δάφνη από τον Στέφανο. Μάλλον νομίζει ότι αυτός θα τις μπλέξει. Το μόνο βέβαιο πια για μένα είναι ότι Μελίτα και Δάφνη θα μπλέξουν με την δουλειά τους και θα βρούν μπελά μη πω ότι θα πάνε και φυλακή.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 01, 2010 3:16 am

Ntinaki1 έγραψε:Ξέχασα να πω ότι σήμερα πάλι ο Ηλίας έκανε ένα θέμα για την δουλειά της Δάφνης. Και ότι θα μπλέξει. Και από τις επόμενες περιλήψεις λέει ότι η Τασσώ δεν παρατάει το σχέδιο εκδίκησης και ότι ο Μάνος βάζει τον Νικόλα να έχει στον νου του την Δάφνη που έχει στρωθεί στην δουλειά και έχει παραγγελίες. Την Παρασκευή (την άλλη) ότι ο Μάνος προσπαθεί να απομακρύνει Μελίτα και Δάφνη από τον Στέφανο. Μάλλον νομίζει ότι αυτός θα τις μπλέξει. Το μόνο βέβαιο πια για μένα είναι ότι Μελίτα και Δάφνη θα μπλέξουν με την δουλειά τους και θα βρούν μπελά μη πω ότι θα πάνε και φυλακή.

δυστυχώς αρχίζω να πιστεύω ότι έχεις δίκιο.....
να προσθέσω ακόμα ότι:
- κάτι έχει γίνει με Τασσώ και Όλγα Λύτρα έτσι? κάτι δεν μου αρέσει..... σιγά μην ήταν τόοοοσο καλή φίλη η Τασσώ! ασε που πολύ ταράχτηκε αυτή με τον Ηλία....
-σιγά σιγα κολλάω με τον Σταύρου! Στη σκηνή με την Μελίτα ήταν απίστευτος... ακόμα και στο παιχνίδι με το χέρι του (που πήγε να αγγίξει το πρόσωπο της...) βγήκε τόσο τρυφερό και φυσικό... και εκεί που έλεγε μόνος του "χρόνια πολλά Μελίτα μου" πριν να πει το όνομα της σαν να χαμογέλσε λίγο, σαν να του άρεσε που μπορεί να την αποκαλεί έτσι.... μπορεί και σου περνάει τόσα συναισθήματα απλά με την έκφραση του.....
- στο φιλί των παιδιών ο Λουκάς έκανε την πρώτη κίνηση σωστά? Την φιλάει στο στόμα, η Νόρα ψιλοπαγώνει (σου λέει συγκρατήσου... μη καρφωθούμε, αυτός είναι ικανός να το κάνει φιλικά!) και ο Λουκάς την αγκαλιάζει και το γυρίζει στο.... πιο παθιασμένο να το πω?????? και μετά θα το πάρει πίσω????? και μετά θα κάνει πρόταση στην Νταίζη?????? Ο Στέφανος έγινε Μάνος και ο Λουκάς Στέφανος??????? τι να κάνω εγώ τώρα? να παραδεχτώ τον Μάνο γιατί είναι ο μόνος αυθεντικός αντρικός ρόλος της παρέας (αν και καθίκι)?
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 01, 2010 3:22 am

xristina79 έγραψε:
δυστυχώς αρχίζω να πιστεύω ότι έχεις δίκιο.....
να προσθέσω ακόμα ότι:
- κάτι έχει γίνει με Τασσώ και Όλγα Λύτρα έτσι? κάτι δεν μου αρέσει..... σιγά μην ήταν τόοοοσο καλή φίλη η Τασσώ! ασε που πολύ ταράχτηκε αυτή με τον Ηλία....

Είδες με τι ύφος κοιτούσε η Τασσώ; Ναι κάτι έχει κάνει αυτή. Πάντως εγώ αυτό κατάλαβα και από τις περιλήψεις που διαβάζω, και από τα λόγια του Ηλία ότι Δάφνη και Μελίτα θα βρουν μπελά με την δουλειά τους.

-σιγά σιγα κολλάω με τον Σταύρου! Στη σκηνή με την Μελίτα ήταν απίστευτος... ακόμα και στο παιχνίδι με το χέρι του (που πήγε να αγγίξει το πρόσωπο της...) βγήκε τόσο τρυφερό και φυσικό... και εκεί που έλεγε μόνος του "χρόνια πολλά Μελίτα μου" πριν να πει το όνομα της σαν να χαμογέλσε λίγο, σαν να του άρεσε που μπορεί να την αποκαλεί έτσι.... μπορεί και σου περνάει τόσα συναισθήματα απλά με την έκφραση του.....

Αχ ναι! Ειδικά εκεί που με το χέρι του ίσα που την άγγιζε και αυτή απομακρύνθηκε! Είναι εξαιρετικός! Και εκεί που ευχόταν στην αγάπη του!....

- στο φιλί των παιδιών ο Λουκάς έκανε την πρώτη κίνηση σωστά? Την φιλάει στο στόμα, η Νόρα ψιλοπαγώνει (σου λέει συγκρατήσου... μη καρφωθούμε, αυτός είναι ικανός να το κάνει φιλικά!) και ο Λουκάς την αγκαλιάζει και το γυρίζει στο.... πιο παθιασμένο να το πω?????? και μετά θα το πάρει πίσω????? και μετά θα κάνει πρόταση στην Νταίζη?????? Ο Στέφανος έγινε Μάνος και ο Λουκάς Στέφανος??????? τι να κάνω εγώ τώρα? να παραδεχτώ τον Μάνο γιατί είναι ο μόνος αυθεντικός αντρικός ρόλος της παρέας (αν και καθίκι)?

Ναι καλέ ο Λουκάς! Του καλάρεσε το φιλί! Αλλά μετά θα μας τα χαλάσει....
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Παρ Ιαν 01, 2010 4:07 am

stefanos-melita έγραψε:Αχ το σημερινο..Πολυ γλυκα,τοση, που τρεξαν τα μελια!

Η σκηνη που η Μελιτα σπαραζει, ζητωντας να φυγει ο Στεφανος, να μην τον ξαναδει ποτε,συγκλονιστικη. Μου βρωμισε ο,τι καθαροτερο ειχα στη ζωη μου’ Ναι γιατι η αγαπη του Μανου δεν ηταν καθαρη..Ειχε συμφερον, υπολογισμο.Η αγαπη του Στεφανου όμως, πιστευε πως ηταν καθαρη,και πιστευει ότι διαψευστηκε…
Κυριολεκτικα απτος ο πονος της, ο σπαραγμος μιας ερωτευμενης καρδιας, που ξερει, πως ακομη κα αν φυγει ο αγαπημενος της,οσο μακρυα κι αν παει, θα τον κουβαλα αιωνια μεσα της..Και αυτή η συνηδητοποιηση πονα τοσο, που βγαινει σε οργη, σε απελπισια.
Θελοντας να τον πληγωσει, του στελνει πισω τα ποιηματα..με ένα άλλο ποιημα υπογραμμισμενο. «Μου διελυσες τη ζωη και την ψυχη» του λεει, «οπου και να πας, θα κουβαλαμε και οι δυο τον πονο αυτό»
Και εκεινος το καταλαβαινει, ξερει ότι αυτή η χειρονομια σημαινει ότι εκεινη κλεινει την ψυχη της, σε εκεινον, κλεινει την καρδια της, απομακρυνεται..Τον αφηνει μονο του,και παλι.. Σφραγιζει τα ματια του.. Το ξερει αυτό,, κ αυτό ποναει..


Η σκηνη που πηγε σπιτι της..ΑΧ ΕΛΙΩΣΑ..ΘΕΟΣ, ΚΟΥΚΛΟΣ..Τοσος πονος στο βλεμμα του,τοση γλυκα και αγαπη, όλα στο βλεμμα του όταν την κοιταζε.. «Ακομη κ αν διαλυθουνε όλα, ο ερωτας μας θα μεινει για παντα ζωντανος..» Μονο αυτό εχει για εκεινον σημασια..Να το ξερει εκεινη..Μονο αυτό..Και παλι, θελει να την χαιδεψει, τοσο τρυφερα, σαν να φοβαται ότι εκεινη θα σπασει στα χερια του, τοσο ευθραστη εμοιαζε..Οταν εκεινη τραβιεται, εκεινος, πονα..Αλλα το δεχεται, το εχει αποδεχθει ότι την εχασε..Δεν επιμενει..Αρκει που της μιλησε.αυτο ηθελε..Η Αμαλλια πισω από την πορτα..καταλαβε τον ερωτα του, και συγκινηθηκε..(ΚΑΙ ΕΓΩ!!! ΧΑΛΑΣΑ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΔΗΛΑ!! ΠΛΑΝΤΑΞΑ!) ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΡΥΦΥΗΚΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, Κ ΨΙΘΥΡΗΣΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ..Κ ακριβως επειδη όλα ειχαν τελειωσει, μπορουσε να ομολογησει στον εαυτο της την αληθεια: Ο Στεφανος ηταν είναι κ θα είναι ο παντοτινος ερωτας της..Και ας τελειωσαν όλα..»καλη χρονια Στεφανε αγαπη μου..»
Τελευταιο πλανο του Αλεξανδρου, μαγευτικο προφιλ, τρυφερη εκφραση, βλεμμα γεματο αγαπη, τρυφεροτητα, και πονο..Ξερει ότι εκεινη τον μισει..Οτι προσπαθει να τον βγαλει από τη ζωη της.Δεν εχει σημασια. Ο Στεφανος ενιωσε να ζει για πρωτη φορα με τη Μελιτα..Εκεινη είναι η ζωη του..Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ.. «Καλη χρονια αγαπη μου..» ΕΛΙΩΣΑ..


ΥΓ Ο Μανος αθελα του ειπε την αληθεια «ΑΓΑΠΗΣΕΣ ΤΗΝ ΕΥΑ(ΠΑΡΕΛΘΟΝ).ΝΑΙ ΑΠΑΝΤΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΑΔΙΣΤΑΧΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.
«ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΑΚΟΜΗ, ΠΑΡΤΗ Κ ΦΥΓΕΤΕ..» ΣΙΩΠΗ..ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΙΩΠΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.. Η ΣΙΩΠΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ
..

ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ..Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ..ΒΟΥΡΚΩΣΑ.. Snif ΣΑΝ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟ,ΝΤΡΟΠΙΑΣΜΕΝΟ ΑΓΟΡΙ ΕΚΑΝΕ, ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.. red ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΕΣΤΑΖΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΟΝΟ..Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΓΙΞΕΙ.. faint ΠΩΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ "ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ" ΑΧ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ!!

Κ ΜΕΤΑ, ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ "ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ" "ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ" ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΕΚΕΙ..ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ, ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ..ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ,ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ, Κ ΤΗ ΧΑΙΔΕΥΕ, ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ.. ΣΑΝ ΧΑΔΙ.. Love! Κ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ..ΑΧ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?? ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ?? ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΡΕΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑ! Love!

ΑΛΛΑ Κ Η ΧΡΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ Κ ΚΕΙΝΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΚΑΙ ΚΕΝΤΗΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!! : respect : ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΜΑΤΙΑ Ο ΠΟΝΟΣ, Η ΑΠΟΓΝΩΣΗ..ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ "ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ" ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΛΕΞΗ ΤΙΝΑΞΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ, ΣΑ ΝΑ ΤΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ"ΣΚΟΤΩΣΕ" ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ..ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΥΣΑ!


ΠΑΝΤΩΣ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΕΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΥΣ..ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΤΟΥ.. Love! ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ, ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ.. ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗ.. faint ΕΧΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ..ΛΙΓΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠ Heart2

ΤΕΛΟΣ, ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΒΑΘΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ, Κ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από grosso10 Παρ Ιαν 01, 2010 4:48 am

Βλέπω και ξαναβλέπω την σκηνή του φιλιου Νόρας και Λουκα .....απιστευτο επισόδειο ....και παρακαλαω να αλλξει γνώμη η κα Ακριτα και να τουσ έχει μαζι δεν μου αρέσει καθόλου η σκεψη να γυρίσει ο Λουκάς στην ΄'ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΠΈΖΙ ΠΙΣΤΑ¨" ΝΤΑΙΖΗ

grosso10


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 271 - Ημερομηνία 31-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Ιαν 01, 2010 10:21 am

ΑΡΧΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΙ ΝΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑ, ΤΕΛΕΙΟ ΦΙΛΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ, ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΜΙΞΟΥΝ ΤΑ ΠΙΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ. Love

ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΑΛΙ, ΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΛΙΩΣΑ.ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΓΕΝΙΚΑ!!!!! Love! Love! Love!

Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ " ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΡΕ". Ο ΗΛΙΘΙΟΣ, ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΡΥΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΟΥΣΙΩΔΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ.

Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΞΥΝΗ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.

Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΟΣΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΕ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΤΩΡΑ?

Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ. ΞΟΥΤ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ. cake


ΕΠΙΣΗΣ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΡΕΥΣΕ, ΠΟΥ ΥΓΡΑΝΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΟΝΤΩΣ ΕΝΙΩΣΕ ΤΙ ΤΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.

Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΤΣΟ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΟ ΣΙΚ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΙΣΤΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης