Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 49

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:22 pm

loukasnora έγραψε:Η σκηνη με Σταυρου και Παπαδημητριου και τον Λουκα να γραφει το γραμμα στον Αρουλη ηταν Snif Snif .Ρουσσος Αμαλια για αλλη μια φορα : respect : : respect :

ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΕΤΡΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ : respect : : respect : Η ΣΚΗΝΗ ΕΙΧΕ Κ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ "ΔΡΑΜΑ"
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:24 pm

Ωχ αρχίσαμε τις υστερίες για την Ευα gelio

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από charitomeni Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:24 pm

δεν παει καλα η μελιτα δεν καταλαβαινει οτι αυτη μπλεκεται στη ζωη της ευας και οχι η ευα στην δικη της
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:28 pm

Χαλάει το σημα το Μέγκα και σε άλλους ή μόνο σε εμένα???Χάνω το διάλογο Δάφνης-Νόρας : curse :

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από charitomeni Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:30 pm

μαλλον μονο σε εσενα loukitsa
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:31 pm

loukitsa έγραψε:Χαλάει το σημα το Μέγκα και σε άλλους ή μόνο σε εμένα???Χάνω το διάλογο Δάφνης-Νόρας : curse :

ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΙΣΥΧΩ!!!!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:34 pm

Ο Ρούσσος τα έχει παίξει και τώρα πάει να ρίξει από δίπλα τον Μάνο. Πολύ ωραία αγάπη έχει στην κόρη του.... σου λέει από τον Στέφανο καλύτερα ο Μάνος. Και τι ωραία που θα την στηρίξει.... θα την πριζώσει περισσότερο.
Και καλός και αυτός... για την Μελίτα λένε, αλλά ο Ρούσσος τι διαλλακτικός ε; Θέλει δεν θέλει θα τον ξεχάσει, θα της περάσει, θα θα θα..... θα σχολιάσω και τις υπερκαταπληκτικές σκηνές Στέφανου- μαμάς και Στέφανου Μελίτας μετά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Amalia_1297 Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:36 pm

Δεν αντεχω...Μονο να μποροσα να πλακωσω το Λουκα... Ξυπνα οεοοοοοοοοοοοοοοοοSynelthe
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:38 pm

Ntinaki1 έγραψε:Ο Ρούσσος τα έχει παίξει και τώρα πάει να ρίξει από δίπλα τον Μάνο. Πολύ ωραία αγάπη έχει στην κόρη του.... σου λέει από τον Στέφανο καλύτερα ο Μάνος. Και τι ωραία που θα την στηρίξει.... θα την πριζώσει περισσότερο.
Και καλός και αυτός... για την Μελίτα λένε, αλλά ο Ρούσσος τι διαλλακτικός ε; Θέλει δεν θέλει θα τον ξεχάσει, θα της περάσει, θα θα θα..... θα σχολιάσω και τις υπερκαταπληκτικές σκηνές Στέφανου- μαμάς και Στέφανου Μελίτας μετά!

ΚΟΙΤΑ ΝΤΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ!!! ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ!!! ΚΑΚΟΣ!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:51 pm

όταν ακούει Εύα η Μελίτα σκυλιάζει...αυτό είναι φιλία? 😕

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 7:52 pm

ΑΧ ΜΑΝΟ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΕΝΝΟΕΙΣ!!! Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:00 pm

Γίνονται θαύματα τελικά..1.ο μάνος μεταλάσσεται…2.η εύα βγήκε από το σπίτι—μετά βέβαια από χίλια παρακάλια,θα σε ευχαριστούν που τους έκανες την τιμή(άσχετο αλλά σαν αι-βασίλης είχε ντυθεί η εύα)
Ο λουκάς καλύτερα να μην σχολίασω..μα μετά το φιλί να της πει για το μπέλλο…ΕΛΕΟΣ..πόσα θες να μας τρελάνεις;;;…
Η σκηνή στην κατασκήνωση μου άρεσε…ειδικά το βλέμμα λουκά-νόρας έλεγε τα πάντα..
Μου άρεσε και η σκηνή μελίτα-νεφέλης-μάνου όταν έκοψαν τη βασιλόπιτα…πολύ γλυκιά…
Σκηνή μελίτας-μάνου:μάνο καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς..<άνδρες είμαστε καταλαβαινόμαστε>την τύφλα σου δεν καταλαβαίνεις…τι κατάλαβες;;;η μελίτα δεν θέλει να τον ξαναδεί τώρα το στέφανο…

Σημείωση:αυτή τη φωτογραφία όλοι θα την έχουν;;πόσες υπάρχουν;;

Και τώρα για στέφανο-μελίτα…
Όταν άνοιξε την πόρτα τι φιλί ήταν αυτό..την κοίταζε στα μάτια και έλιωνε..είναι ερωτευμένος μαζί της μέχρι εκεί που δεν παίρνει…
Και μετά στον καναπέ..βρε καλό μου αγόρι μιλούσατε για εσάς και εσύ τι λες για την εύα;;;δηλαδή και καλά αντέδρασε που σε έδιωξε μόνο και δεν σου άνοιξε το κεφάλι στα 2…είχε δίκιο η μελίτα να αντιδράσει έτσι..αλλά εμείς ξέρουμε ότι την αγαπάς είδαμε τι είπες στην-θεός να την κάνει-μητέρα σου..εκείνη δεν ξέρει….

Και για το τέλος:
<δεν περνάει η νύχτα μακρύα σου..πώς θα περάσει μια ολόκληρη ζωή;>
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:08 pm

Κάγκελο ο Λουκάκος , αμηχανία στο φούλ κ η Νόρα λεει τα λάθος λόγια…κ ακολουθεί μετά ο Λουκάς - παράτα μας αγόρι μου με τον Μήτσουλα- ο Λουκάς σήμερα κατάλαβε ότι είναι ερωτευμενος!! Love!

Μελίτα κοπέλα μια χαρά έτρωγες τα λεφτά του μπαμπάκα αλλά ένα χρόνια πολλά δεν μπορείς να το πείς……..βρε ουυυυυυυυστ! cake

Είναι το πάθος έρωτας?

Αμαλία, ο έρωτας περνά η αγάπη μένει!

Στέφανος –Μελίτα ..καλό δεν λέω!

Πειράζει όμως που εγώ έχω κολλήσει στο χθεσινό φιλί!!!! Love!
Σήμερα είδα μια καλογυρισμένη σκηνή, χθες τον έρωτα,το πάθος,την αγάπη και ήταν μόνο ένα φιλί!! Αχχχχ, λατρευω Λουκά-Νόρα! Love!
Βαριανασαίνει η Μελίτα όταν μιλάει κ μου θυμίζει τον Καρρά όταν τον ακούω να τραγουδάει!
Καλά η Μελίτα έχει ξεφύγει εντελώς-πολύ γέλασα σήμερα- έτσι μπράβο Μελιτάκι, βγάλε την μεγάλη κατίνα που κρύβεις μέσα σου!!!! gelio
Καλέ, ξέχασες πώς , εσύ αυτήν την φορά χώθηκες στην ζωή της Εύας? Πονάει που έρχεσαι δευτερη ε? Επιλογή σου κατινάκι!
Και εσύ βρε Στέφανε πώς τα λές έτσι στην ΕΥΑ ΜΟΥ! Κ καλά τον εαυτός δεν τον λυπάσαι…εμάς? Μια τσιρίδα έριξε αλλά έκανε για δέκα!
Πάντως το ζευγάρι το κάψανε! Τώρα ούτε να το βλέπω δεν θέλω!
ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑ- ΝΟΡΑ!!!! Love!
Νοράκι αγάπη μου, θα μας τρελάνεις? Καταλάθος τέτοιο φιλί?
Το ύφος της Δάφνης όλα τα λεφτά!!

Η παρέα στο τραπέζι τέλεια! ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΝΕ!! Love!
Η συζήτηση Νόρα-Δάφνη-Ευα αστεία και συγκινητίκη
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από andy Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:18 pm

πολυ ωραιο επεισοδιο αλλα δεν αντεχω αλλο Μελιτα-Στεφανο!!!τωρα το γυρησαν σε φαση Ρεγγινα-Στρατος αλλα κατα τη γνωμη μου ποτε μα ποτε δεν θα τους φτασουν!και τι αντιδραση ειναι αυτη της Μελιτας οταν ακουει Ευα?!
Η σκηνες της παρεας υπεροχες και η μικρη συνεχεια του φιλιου καταπληκτικη!!!!! Love! Μακαρι να βλεπαμε ποιο συχνα τετοιες σκηνες!!!
Ο Λουκακος τις θελει τις μπατσουλες του!λες και δεν εγινε τιποτα με το Νορακι!
Η σκηνη τον κοριτσιων τελεια!!!!!!!!!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την andy στις Παρ Ιαν 01, 2010 8:19 pm, 2 φορές συνολικά

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:18 pm

Η Μελίτα έχει υστεριάσει κι επειδή είναι ερωτευμένη κάθεται κι ακούει τις μπούρδες του Μάνου του άντρακλα που και καλά τα καταλαβαίνει όλα.....Ο Στέφανος ο καημένος πολύ μοναξιά θα πρέπει να νιώθει με την Μελίτα να του κάνει σκοτσέζικο ντους και την μάνα του την αλύγιστη....

Αλλά ο ΛΟΥΚΑΣ ρε σεις!!!!! Μου την έδωσε!!!!!! Και τα άκυρα και που την πλήγωσε την Νόρα πρωτοχρονιάτικα για την μαγειρική της και όλα....Πφφφ, αλλά πιο πολύ τσατίστηκα με το στιγμιότυπο στο νέο trailer: ο πρώτος άνθρωπος στον οποίο θα ανακοινώσει ότι θα κάνει πρόταση γάμου στην Νταίζη θα είναι η ΝΟΡΑ??????????? maaaad
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:20 pm

-Δεν ξέρουν οτι στα φωτογραφεία κάνουν κόπιες? Δεν μπορούν αυτην την ρημάδα την φωτογραφία να την βγάλουν σε αντίγραφα
-Αυτή η Μελίτα, ουτε ένα καλή Χρονιά δεν μπορεί να πει στο μπαμπά της?Νισαφι πια, μεχρι και η Νταίζη με τον Οδυσσέα φιληθήκανε σταυρωτα....
-Η υστερία της Μελίτας....γκρ.....Μου σπασε τα νευρα...Χαλάρωσε κοπελιά..Στο ΔΙΚΟ σου κραβάτι (καναπέ,πάγκο,κτλ) βρίσκεται, όχι της Ευας...Χαλάρωσε...
-Όσο η Εύα ήταν μέσα στο σπίτι (που σημαίνει κλαιγόταν, εσκιζε φωτο,κτλ) ήταν για πολλές μπάτσες...Στο τραπέζι της Δάφνης όμως, έριξα τρελό γέλιο....
-Λάτρεψα την -κατα τ'αλλα βαρετή- Δάφνη, πολύ δουλεμα, με πολύ γέλιο....

...---- Σε όλες τις φαν του λουκά, επιτρέψτε μου να το αρχίσω στις μπούφλες... xastouki Οκ...Η αμηχανία ήταν εμφανής, αλλα οι βλακείες περι Μπέλλου (όπως και στο τραπέζι) , τι της ήθελε????

-Οι πιο έξυπνοι γονείς είναι ο Μάνος με την Μελίτα...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι το φλουρί ''τυχαία'' πέφτει πάντα στο παιδί!!!...Δεν μπορούσαν να κάνουν το ίδιο και για τον Άρη????ΕΕλεος.....

-Α ρε Νόρα..... Πόσο την λυπήθηκα την καψερούλα.... Snif
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:26 pm

Λοιπον αυτη τη στιγμη ειμαι καπως ετσι απο την αρχη του εργου κ τα προσεχως curse : gmt αλλα θα προσπαθησω να σχολιασω. οι σκηνες στην κατασκηνωση αρκετα καλες επιτελους ειδαμε την παρεα της φεγγαροπετρας εκτος μανου. οι σκηνες νορας-λουκα τελειες ερμηνευτικα : respect : πετρος-αμαλια πολυ καλη σκηνη. στεφανος-μελιτα Grrr μα καλα κοπελα μου ποσα θες να μας τρελανεις εσυ ανακατευεσαι σε οτι κανει η ευα. μα ειναι δυνατον μετα απο αυτο το φιλι να της λεει τετοια πραγματα ο λουκας?? wall και τι ειδαν τα ωραια ματακια ο λουκας κανει προταση στην πιστα και δεν φτανει αυτο το λεει και στο νορακι wall Wow
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:28 pm

Καλό το επεισόδιο....
Ξενέρωσα με τα μετέπειτα από το φιλί...Πάρα πολύυυυ..
Ο Λουκάς είναι για μπούφλες...!Μετά από τέτοιο φιλί που συντάραξε όλους τους τηλεθεατές της μιλούσε για το Μπέλλο...
Πολύ γλυκό το γράμμα που έγραψε στον Άρη...!
Μου έλειψε η παρέα της φεγγαρόπετρας...!!!Πολύ...Και επιτέλους τους είδαμε...Ο Λουκάκος με τις ατάκες με έκανε να λυθώ στα γέλια!!!!!!!
Αλλά και τα βλέμματα που έπεφταν με την Νορα ήταν φοβερά...!!!!
Το Μελιτάκι τα θέλει τα μπουνίδια-βρισίδια πάλι!!!
Τα ζητάει ο απ' αυτός της??
Ε να μην της χαλάσουμε το χατίρι!
Κοπελιά μου, χλωμή πριγκίπισσα να σε ενμερώσω ως τηλεθεατής του σίριαλ γιατί μάλλον πάσχεις από Αλτσχαίμερ ότι 3 άντρες είχες μέχρι τώρα στο σίριαλ!!!
2/3 ήταν πρώτα της Εύας...Ο άλλος ήταν για να περνάει η ώρα, και να μην σκονίστουν τα έπιπλα και τα πατώματα μέχρι να τα χρησιμοποιήσεις με τον επόμενο...
Ε λοιπόν άντε για τον Μάνο δεν ήκερες ότι ήταν με την Εύα..
Αλλά για το Στέφανο και το ήξερες και ψάρευες την φίλη σου για να χωθείς ανάμεσα τους...Διάβασε λίγο τις σκηνές από τα προηγούμενα επεισόδια για να θυμηθείς...Αντε σε παρακαλώ....
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:28 pm

ΛΟΥΚΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΑ... : curse : τι ηταν αυτα που ελεγε στη νορα μετα το φιλι?καλα ειναι δυνατον να ασχολειται με το μπελλο μετα απο τετοιο φιλι την εστειλε την κοπελα.δικιο ειχε η νορα που ειπε''λουκα καλυνυχτα''...(καλα σημερα η αντιγονη θεα φοβερη ερμηνια οτι ηθελε να πει το ελεγε με τα ματια)και την επομενη μερα...τι τροπος ηταν αυτος που της μιλουσε maaaad λες και του ειχε κανει τιποτα.αχ βρε νορακι μου ποσα θα περασεις ακομα...τωρα οσο για την αμηχανια μετα το φιλι μου αρεσε πολυ!!!τουλαχιστον δεν ειπε καποιος απο τους δυο''συγνωμη καταλαθος''γιατι οτι υπηρχε μπροστα μου θα το εσπαγα............................................ η αλλη σκηνη παλι με το λουκα μπροστα στο pc να γραφει στον αρη μου την εσπασε τοσο πολυ... gmt συγνωμη κυριος...εσυ μετα απο τετοιο φιλι αντι να σκεφτεσαι το φιλι και αυτην που σου το εδωσε γραφεις γραμμα στον υποτειθεμενο γιο σου...που τωρα σε πηρε ο πονος γι αυτον ενω πριν που δεν ειχες μαθει οτι ηταν''παιδι σου''ηταν ολα καλα κι ολα ωραια..................................................................και η νορα ρε λουκα τι θα γινει με το καημενο το νορακι που ετσι οπως τα εχεις κανει πιστευει οτι δε χωραει πια στη ζωη σου?ουφ δεν μπορω αλλο τα ειπα και ξεθυμανα ελπιζω να μη σας κουρασα lol!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:33 pm

Tελικά η Μελίτα είναι η απόλυτη εγωίστρια της σειράς.
Δεν βρήκε να πει στον πατέρα που την μεγάλωσε και της στάθηκε σε κάθε της στιγμή ούτε ένα χρόνια πολλά.
Την έβλεπα να λέει οτι η Εύα μπαίνει στη μέση σε οτιδήποτε ζει και σκεφτόμουν:
Στο πρώτο επεισόδιο της σεζόν η Εύα αφού είχε δει Μάνο και Μελίτα στα πατώματα και κόντευε να τρελαθεί απ τον πόνο, της έβαζε φυτιλιές ο Στέφανος για τη Μελίτα αλλά αυτή δεν την κατηγόρησε απλά είπε οτι δεν το περίμενε. Στην πορεία όπου μπορούσε προσπαθούσε να βοηθήσει έστω και μιλώντας στο Στέφανο.
Η Μελίτα ενώ ξέρει πολύ καλά οτι η Εύα προυπήρχε στη ζωή του Στέφανου και οτι στην ουσία ακόμη κι αν μπαίνει εμπόδιο ανάμεσά τους τη δεδομένη στιγμή, γίνεται εν αγνοία της, έχει την κακία και την κατινιά πρόχειρη. Τελικά είναι χειρότερη απ όσο φανταζόμουν είναι μικρόψυχη.

Ο Μάνος πάλι τι παιδί Χριστέ μου. Δεν κατάφερε να καταλάβει οτι η Εύα τον αγαπούσε τότε που έδωσε σχεδόν τη ζωή της γι αυτόν το κατάλαβε μόλις έδωσε τα λεφτά της. Μου φαίνεται οτι προσπαθούν ζορισμένα και χωρίς λόγο να του δώσουν άφεση αμαρτιών.

Στο καυτό θέμα τώρα ο Λουκάς επιμένω ξέρει ακριβώς τι νοιώθει για τη Νόρα και απλά ''κλειδώνει'' επειδή πιστεύει οτι τώρα πρέπει να δώσει αλλού την προσοχή του. Πάντως μου άρεσε ο τρόπος που έληξαν το φιλί, ήταν τρυφερός και αμήχανος, ακριβώς οτι θα περίμενα γι αυτούς τους δύο. Αυτή η σχέση τελικά εξελίσσεται γλυκειά και πικρή ταυτόχρονα. Νομίζω έχουμε δρόμο μπροστά μας μέχρι την αίσια κατάληξη και ισως γι αυτό οι σεναριογράφοι με όλες αυτές τις προοικονομίες προσπάθησαν να μας καθυσηχάσουν οτι το τελικό αποτέλεσμα θα είναι αίσιο. Έλεος μη το τραβήξουν σαν λάστιχο γιατί θα ξεχειλώσει το θεματάκι.

Τα κορίτσια στης Δάφνης μου άρεσαν πολύ. Μπορεί να έκαναν το δουλεματάκι στη Νόρα (όλες μας έχουμε κάποια στιγμή δουλέψει την κολητή μας για τα αισθηματικά της) αλλά τη στιγμή που κατάλαβαν οτι ο Λουκάς είναι μακριά νυχτωμένος αμέσως έδειξαν στην Νόρα οτι αυτές θα είναι εκεί.

Μου άρεσε που η Εύα έσκισε τις δύο φωτογραφίες και αν ξαφνικά δω σεξάκι και μεταξύ Εύας και Μάνου θα πω οτι στη σειρά χάσαμε το μπούσουλα, φτάνει έχουμε μπουκώσει με τα ακροβατικά του Στέφανου και της Μελίτας όχι πάλι ξεκάρφωτες εξελίξεις.

Στα προσεχώς μόλις είδα τον Λουκά να μιλάει στην Νταίζη για γάμους έγινα έξαλλη. Ωραία λύση βρήκε κι αυτός. Τελικά η ατάκα "άντρες πεταμένα λεφτα" θα γίνει η ατάκα της σειράς.

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από loukakos Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:35 pm

Τι να πω?? Πανω που παιρνω μια χαρα με το φιλι ερχεται αυτο το επεισοδιο και...... Kotsides τραβαω τα μαλλια μου..Ελεος αυτος ο Λουκας πια.. gmt Τι αντιδραση ηταν αυτη?? Το Νορακι δακρυσε και αυτος χαμπαρι δεν πηρε..Κουραγιο...

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:37 pm

ΑΜΑΝ ΠΟΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΞΥΠΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΖΟ ΣΤΗ ΝΟΡΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ...ΠΑΙΔΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΕΥΑ
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:38 pm

Θα επανέλθω αργότερα με πλήρη σχολιασμό (όχι που θα άφηνα έτσι τέτοιο επεισόδιο!) αλλά για τώρα να πω ότι και μόνο το σπάσιμο του φιλιού μου έφτανε για να με καλύψει!

Τελείωσε η Νόρα και ο Λουκάς είναι το καλύτερο ζευγάρι της σειράς με διαφορά!

Και θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ αν και εκτός θέματος το γεγονός ότι στην αλλαγή του χρόνου που όλα τα σήριαλ μετρούσαν ανάποδα, η σκηνή που μετρούσαν οι πρωταγωνιστές από τα μυστικά της εδέμ δεν είχε ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ από την παρέα της Φεγγαρόπετρας, ΕΝΑΝ για δείγμα ρε παιδιά! ΕΝΑΝ!!! ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ!!!

Ήταν ο ΦωτοΣτέφανος o Large, η Μαμά Αντιγόνη, το μανάρι μου, η Λαίδη και ο Ηλίας αν θυμάμαι σωστά.. Ε ΝΤΡΟΠΗ!!!!

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:41 pm

Συμφωνώ τζίνα μου είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΖΕΥΓΑΡΙ της σειράς..
Μην μας το βγάλουν από τη μύτη όμως!!!!
Υ.Γ:Μπουγιουρίτσα αυτή η υπογραφή της sifantid δεν ειναι?
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 8:43 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Θα επανέλθω αργότερα με πλήρη σχολιασμό (όχι που θα άφηνα έτσι τέτοιο επεισόδιο!) αλλά για τώρα να πω ότι και μόνο το σπάσιμο του φιλιού μου έφτανε για να με καλύψει!

Τελείωσε η Νόρα και ο Λουκάς είναι το καλύτερο ζευγάρι της σειράς με διαφορά!

Και θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ αν και εκτός θέματος το γεγονός ότι στην αλλαγή του χρόνου που όλα τα σήριαλ μετρούσαν ανάποδα, η σκηνή που μετρούσαν οι πρωταγωνιστές από τα μυστικά της εδέμ δεν είχε ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ από την παρέα της Φεγγαρόπετρας, ΕΝΑΝ για δείγμα ρε παιδιά! ΕΝΑΝ!!! ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ!!!

Ήταν ο ΦωτοΣτέφανος o Large, η Μαμά Αντιγόνη, το μανάρι μου, η Λαίδη και ο Ηλίας αν θυμάμαι σωστά.. Ε ΝΤΡΟΠΗ!!!!

Στην αλλαγή του χρόνου αυτό που έγινε ήταν απαράδεκτο
Που ήταν η παρέα της φεγγαρόπετρας οεο;
Από πότε όλοι οι καινούριοι εκπροσωπουν τα μυστικά της Εδέμ;
Αν πρόκειται για άλλη σειρά ας μας το πουν να ξέρουμε τέλος πάντων

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης