Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

+38
Evelyn
NATALITSA_LOUKITSA
nat
Doris_
elli
loukakos
xristinaki_noraloukofan
jim7
KonstantinaA
ermioni2
zwi
marializ25
Pennaki.......!!
Elsaki
PrincessRachel
T2eNnh
xristina79
DESPOINA
anna90
νοριτσα
nikidanis
evanna
vs116117
dj_mitsaki
giouli_edem
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
sifantid
Dorina <3 Πέτρος
ΕΥΑ
konstantina
loukasnora
Amalia_1297
Ntinaki1
anastasia20
manos+eva
loukitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap20%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap41%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 41% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap22%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap2%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap4%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap10%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Ιαν 06, 2010 1:32 am

Clarabelle έγραψε:

Διάβασα κάπου οτι η Εύα ήταν αστεία που έλεγε ο Στέφανος με αγαπάει. Να ρωτήσω κάτι; Έχει άδικο να το λέει; Ο κύριος τέλειος σε κάθε ευκαιρία αυτά δεν της λέει; Ας ξεκαθάριζε να έμπαιναν τα πράγματα στη θέση τους.


να σου πω.... εμένα ναι μου φάνηκε αστείο που η Εύα, ξέροντας όσα της έχει κάνει ο Στέφανος, και ενώ στο προηγούμενο επεισόδιο τον είχε βάλει στο ίδιο τσουβάλι με τον Μάνο και τους έριξε άκυρο, σήμερα ξαφνικά άλλαξε γνώμη!!!!! Αυτή ήταν κλονισμένη τόσο καιρό γιατί και οι 2 της είπαν ψέματα και κανένας δεν την αγάπησε..... και σήμερα ξαφνικά την αγαπάει και έχει κάνει πολλά για αυτή??????

καταλαβαίνω πως σεναριακά εξυπηρετούσε η ατάκα για να το ακούσει η Μελίτα κλπ.. αλλά ήταν εντελώς ξεκάρφωτη....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 06, 2010 1:34 am

xristina79 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Διάβασα κάπου οτι η Εύα ήταν αστεία που έλεγε ο Στέφανος με αγαπάει. Να ρωτήσω κάτι; Έχει άδικο να το λέει; Ο κύριος τέλειος σε κάθε ευκαιρία αυτά δεν της λέει; Ας ξεκαθάριζε να έμπαιναν τα πράγματα στη θέση τους.


να σου πω.... εμένα ναι μου φάνηκε αστείο που η Εύα, ξέροντας όσα της έχει κάνει ο Στέφανος, και ενώ στο προηγούμενο επεισόδιο τον είχε βάλει στο ίδιο τσουβάλι με τον Μάνο και τους έριξε άκυρο, σήμερα ξαφνικά άλλαξε γνώμη!!!!! Αυτή ήταν κλονισμένη τόσο καιρό γιατί και οι 2 της είπαν ψέματα και κανένας δεν την αγάπησε..... και σήμερα ξαφνικά την αγαπάει και έχει κάνει πολλά για αυτή??????

καταλαβαίνω πως σεναριακά εξυπηρετούσε η ατάκα για να το ακούσει η Μελίτα κλπ.. αλλά ήταν εντελώς ξεκάρφωτη....


Έχουμε μπουκώσει από σεναριακές εξυπηρετήσεις
Σε λίγο δεν θα ξέρουμε ποιός είπε και ποιός έκανε τι
Ποιός μάζεψε τα ρούχα απ την ταράτσα gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 1:42 am

Clarabelle έγραψε:


Έχουμε μπουκώσει από σεναριακές εξυπηρετήσεις
Σε λίγο δεν θα ξέρουμε ποιός είπε και ποιός έκανε τι
Ποιός μάζεψε τα ρούχα απ την ταράτσα gelio

Εγώ πάντως όχι...Εχει πολύ αέρα στο νησί, και δεν άπλωσα καν...Ασε, που να μας πάρει ο αέρας τις κυλώτες της γιαγιας!!! χα χα!!!!!
Εγώ λέω να φωνάξουμε μια καφετζου...Που ξέρετε, μπορεί να βρει κάτι στο φλυτζάνι.... Penguin
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 06, 2010 1:44 am

Να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι; Είχα μείνει με την εντύπωση, οτι η Μελίτα ήθελε να το πουν σε όλους και ο Στέφανος κόλαγε. Σήμερα στον Πέτρο είπε τα ανάποδα ή μου φάνηκε; Κατρανίδης και Σταύρου πάντοτε καταφέρνουν να με κερδίζουν.

Ήθελε να το παίξει μάγκας το αγόρι...τι θα του έλεγε δλδ...΄δεν θέλω να πληγωθεί η Εύα? Θα τον χάναμε τον Ρούσσο!

Το Μελιτάκι κατινάκι ήθελε να δικαιολογεί η παρέα την αγάπη; Αλλιώς μας τα έλεγε πέρσυ. Και παρακαλώ να μας ξεκαθαρίσει αν είναι αγάπη ή έρωτας διότι ως γνωστόν άλλο το ένα και άλλο το άλλο ειδικά στα μυστικά

Α, είναι όπως τους συμφέρει! Όταν το ζευγάρι είναι σε σχέση η σε γάμο είναι αγάπη, όταν είναι παράνομο ή όταν σκουπίζουν σκάλες,πατώματα κ ξεσκονίζου τραπέζια τότε μιλάμε για έρωτα!
Το κατινάκι τα μπέρδεψε λίγο..γιατί δεν ξέρει ειναι σε σχέση δεν είναι!
Πάντως στα χωρίσματα είναι κάθε μέρα! Να το πούμε ερωτοαγαπη για να τελειώνουμε!


Αμαλία και Μελίτα εντελώς για γέλια. Μου άρεσε που η Αμαλία ρώτησε τι κάνω εγώ; Θα μπορούσα να απαντήσω με τη σωστή λέξη αλλά θα κινδύνευα με ban. Προωθεί την κόρη στον πλούσιο γαμπρό που για να μην ξεχνιόμαστε τον είχε βάλει στο μάτι απ την πρώτη στιγμή που τον είδε.


Καλέ πιπέρι στο στόμα...τςτς δεν ντρέπεσαι καθόλου!!



ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!! ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 06, 2010 1:54 am

elli έγραψε:Να σας πω εμένα δεν μου αρέσει που ο Στέφανος με τη Μελίτα μάλωσαν πάλι...μα τέτοιο πάθος μεταξύ τους και πάλι φωνές; Έτοιμος ήταν να τη σταματήσει ο Στέφανος και να τη φιλήσει αλλά δεν το έκανε..Γιατί;;; wall


Φιλί? απαπαπα! Θα χαλάσουμε καλέ την συνήθεια! Τι θα δούμε αυριο εμείς?
Τον Στέφανο να πηγαίνει στην Μελίτα κ να της λέει...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 1:56 am

DESPOINA έγραψε:
elli έγραψε:Να σας πω εμένα δεν μου αρέσει που ο Στέφανος με τη Μελίτα μάλωσαν πάλι...μα τέτοιο πάθος μεταξύ τους και πάλι φωνές; Έτοιμος ήταν να τη σταματήσει ο Στέφανος και να τη φιλήσει αλλά δεν το έκανε..Γιατί;;; wall


Φιλί? απαπαπα! Θα χαλάσουμε καλέ την συνήθεια! Τι θα δούμε αυριο εμείς?
Τον Στέφανο να πηγαίνει στην Μελίτα κ να της λέει...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ!

Είναι το σλόγκαν της σαιζόν...

'Εγω δεν είμαι μάνος...Σαν της θεοπούλας το ''κοβεται το σεξ''??
Και μετά.πάνω στο ρεμίξ, πετάγεται και η Μελίτα, ''Στεφανε τέλος..."
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιαν 06, 2010 1:58 am

Mik έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
elli έγραψε:Να σας πω εμένα δεν μου αρέσει που ο Στέφανος με τη Μελίτα μάλωσαν πάλι...μα τέτοιο πάθος μεταξύ τους και πάλι φωνές; Έτοιμος ήταν να τη σταματήσει ο Στέφανος και να τη φιλήσει αλλά δεν το έκανε..Γιατί;;; wall


Φιλί? απαπαπα! Θα χαλάσουμε καλέ την συνήθεια! Τι θα δούμε αυριο εμείς?
Τον Στέφανο να πηγαίνει στην Μελίτα κ να της λέει...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ!

Είναι το σλόγκαν της σαιζόν...

'Εγω δεν είμαι μάνος...Σαν της θεοπούλας το ''κοβεται το σεξ''??
Και μετά.πάνω στο ρεμίξ, πετάγεται και η Μελίτα, ''Στεφανε τέλος..."
εχω πεθανει στο γελιο για ακομα μια φορα!!!!!!!!!!!! gelio
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 06, 2010 1:59 am

Mik έγραψε:
'Εγω δεν είμαι μάνος...Σαν της θεοπούλας το ''κοβεται το σεξ''??
Και μετά.πάνω στο ρεμίξ, πετάγεται και η Μελίτα, ''Στεφανε τέλος..."

αν και φαν του ζευγαριού...έγραψες!!!
μόνο που το σκέφτηκα... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Τετ Ιαν 06, 2010 2:01 am

Ειλικρίνα mik έγραψες...!!!!
Θέλω το ρεμίξ τζίνα ακούς??? Βέβαια θα έχω ένα πρόβλημα γιατί τώρα χτυπάει με το Ο Κυριάκος είναι πάντα online..χοχοχοχ...
Και αν κάνει και το εγω δεν είμαι Μάνος+Μελίτα θα είναι δύσκολη επιλογή.
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιαν 06, 2010 2:03 am

φανταζομαι τον στεφανο με το ραπ καπελο στο κεφαλι να λεει<εγω δεν ειμαι μανος τουφ τουφ χαχα σιγα καλε κοβεται το σεξ??>και καπακι την μελιτα με ξεβαμμενο σκισμενο τσιν<στεφανε τελος τουφ τουφ!!> gelio gelio
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 06, 2010 2:04 am

κορίτσια σταματήστε..έχω πεθάνει από τα γέλια..
γελάω σαν τη χαζή μόνη μου... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 06, 2010 2:05 am


Έλεος θα τους ξυπνήσω όλους απ τα γέλια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιαν 06, 2010 2:07 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:φανταζομαι τον στεφανο με το ραπ καπελο στο κεφαλι να λεει<εγω δεν ειμαι μανος τουφ τουφ χαχα σιγα καλε κοβεται το σεξ??>και καπακι την μελιτα με ξεβαμμενο σκισμενο τσιν<στεφανε τελος τουφ τουφ!!> gelio gelio
θα έχει τρελό γέλιο
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 2:08 am

Απαιτούμε απο τους καλλιτέχνες του φόρουμ, να ετοιμάσουν το ανάλογο ρεμίξ...Υλικό θα βρείτε παντου...Ο Μάνος το εχει πει 100 φορες, και η Μελίτα καμια πενηνταρια...Αν περιμενετε μέχρι αύριο δε, πολλαπλασιάζονται !!!.....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιαν 06, 2010 2:09 am

χαχα εμενα μου λες?και μονο που σκεφτομαι και χαμηλο φωτισμο και απο πισω να ακουγεται η ραπ μουσικη,και το λουλουδικο στο βαζο,ξεραίνομαι!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Ιαν 06, 2010 2:10 am

gelio gelio gelio gelio κι εγώ έχω ξεκαρδιστεί με το ρεμιξάκι....!!!! Θα έδινε μια πέρα-για-πέρα κωμική νότα στην σειρά...!!!
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιαν 06, 2010 2:12 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:χαχα εμενα μου λες?και μονο που σκεφτομαι και χαμηλο φωτισμο και απο πισω να ακουγεται η ραπ μουσικη,και το λουλουδικο στο βαζο,ξεραίνομαι!!!
καλά το γέλιο.........
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Doris_ Τετ Ιαν 06, 2010 2:15 am

. Ο Σταύρου πάντως κατάφερε για άλλη μια φορά να σηκώσει τη σκηνή μόνος του.

...Tο μονο που εχω να πω & να σχολιασω ειναι πως συμφωνω 10000% μαζι σου Clarabelle!!!
γιατι κατ'αλλα κουραζομαι αφανταστα!!!!
Κυρια Ακριτα μου καντε κατι να σωθει η κατασταση γιατι δεν μας βλεπω καλα...!!! pleeease
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από nat Τετ Ιαν 06, 2010 2:34 am

Πώς είναι έτσι ρε παιδιά ο Περικλής Χατζηβασιλείου-Δρόσος? Ήμαρτον!!! Δεν μπορούσαν να βρουν κανέναν καλύτερο για το μεγάλο έρωτα της Αμαλίας? :farao: :farao: :farao:

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τετ Ιαν 06, 2010 8:25 am

τι επεισοδιο και αυτο........θα τα πω απο το τελος γιατι αυτο μου εχει μεινει...

η καημενη η νορα εδειχνε στο λουκα πως να το πει στην νταιζη και καλα και εκεινη εβγαζε τα εσωψυχα της αληθινα ανοιγε την ψυχουλα της και ελεγε την αληθεια της τα παντα ολα ....ειδατε διαφορα οταν τα ελεγε εκεινος ...σαν αγκιναρα ...χιχι .

ο χατζηβασιλειου συμφωνω χαλια...αλλα κρυβει πολλα πολλα και αλλα τοσα η αμαλια..αντε να δουμε τι θα δουμε..

στεφανος μελιτα ολο το τελειωνουν τον ατελειωτο αυτη η σχεση που δε αρχισε σε καθε επεισοδιο το τελειωνουν και οι δυο βαρεθηκααααααααααααααααααααα

ο μανος μου αρεσει στον ομιλο παλια καλα λημερια και ευχομαι να παρει το δρομο του να δει ασπρη μερα

η συζητηση με τα κοριτσια μαλλον ο λογος που εβγαλε η προξενητρα δαφνη και το παγωμα της μελιτας...σκεψου να λεγε η ευα τον αγαπαω...λιποθυμιες ...παντως η νορα ειχε δικιο για την παρεα και οτι θα την πληρωσει εκεινη αλλα μαλλον δε ειναι ακομα τοσο δεμενη με την παρεα για να την νοιαξει.....

σκηνη μητσαρα νορα λουκα ,.,. χιχι ολα τα λεφτα ο λουκακος που να κρυφτει ηρθε με χαρα αλλα τον προλαβε ....ο μπελος απο ολα το οτι το ν λεει μητσαρα τον πειραξε την ερωτευμενη ατμοσφαιρα ουτε που τη προσεξε
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Ιαν 06, 2010 10:52 am

evanna έγραψε:
manos+eva έγραψε:Απο εδω και περα δεν θα λενε απλα τελειωσαμε θα λενε Ειμαστε Η miss τσιριδα και ο mr τελειος και μολις τελειωσαμε! gelio
xaxaΤελειο...νομιζω θα αφησει εποχη αυτο το σλογκαν!!!!!!!!! :lol:
χαχαχαχα!!!!!! gelio gelio gelio Εμα τι να κανω κι εγω με αυτα που βλεπω!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Τετ Ιαν 06, 2010 12:54 pm

ρε παιδιά....γιατι την λέτε miss τσιρίδα?? επειδη φωνάζει σε καθε επεισόδιο???σιγά....οταν φωνάζουν οι αλλοι ειναι καλά??? αλλωστε έχει υπεροχη φωνή η Χρύσα Παπά!!!εγώ την ζηλεύω παντως... Miam

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιαν 06, 2010 1:22 pm

ναι αλλα μας διαταρασει το νευρικο μας συστημα...!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από loukakos Τετ Ιαν 06, 2010 3:01 pm

Κροσια μας τα εχει κανει τα νευρακια...Αν και τωρα τελευταια το εχω συνηθισει και γελαω καθε φορα που την βλεπω και τσιριζει.....

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιαν 06, 2010 3:03 pm

loukakos έγραψε:Κροσια μας τα εχει κανει τα νευρακια...Αν και τωρα τελευταια το εχω συνηθισει και γελαω καθε φορα που την βλεπω και τσιριζει.....
και το ποιο σπαστικο ειναι οτι συνεχιζει να κανει ζηλιες στον στεφανο για την ευα!!! slap
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης