Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

+38
Evelyn
NATALITSA_LOUKITSA
nat
Doris_
elli
loukakos
xristinaki_noraloukofan
jim7
KonstantinaA
ermioni2
zwi
marializ25
Pennaki.......!!
Elsaki
PrincessRachel
T2eNnh
xristina79
DESPOINA
anna90
νοριτσα
nikidanis
evanna
vs116117
dj_mitsaki
giouli_edem
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
sifantid
Dorina <3 Πέτρος
ΕΥΑ
konstantina
loukasnora
Amalia_1297
Ntinaki1
anastasia20
manos+eva
loukitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap41%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 41% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap22%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τρι Ιαν 05, 2010 8:41 pm

Καλά ε πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο!!!! Γέλασα τόσο πολύ!!!!!!!!

Στέφανος σε Μελίτα: Γιατί πότε έπαιξα εγώ με κάποιου τα αισθήματα! gelio

Εύα στις κοπέλες: Ότι ο Στέφανος με αγαπάει και έκανε πολλά για μένα το ξέρω αλλά δεν ξέρω.... θα δούμε.... gelio

Νταίζη στον Λουκά: Πείσε με ότι είσαι ερωτευμένος μαζί μου και το ξανασυζητάμε! gelio

Ρούσος στον Στέφανο: Τη Μελίτα δεν χρειάζεται να την ρωτήσω! gelio

Νικόλας στον Λουκά: Ε, κάνε της τον καψούρη.... δικηγόρος είσαι! gelio

Αχ, να είναι καλά αυτός που έγραψε τους διαλόγους σήμερα!!!!!!
Η Δάφνη και ο Νικόλας από το ζευγάρι της λογικής μετατράπηκαν στο ζευγάρι των παράλογων συμβουλών...
Αυτό που ο Στέφανος και η Νταίζη βγήκαν και από πάνω δεν μπορώ να το χωνέψω... πάντως σαν να ακούω τον Μάνο (αυτός που ήταν σήμερα? έπιαζε με την καρέκλα που είναι καρέκλα?) να λέει στην Εύα όταν ήταν παντρεμένος με την Μελίτα: δεν σου έκρυψα ποτέ ότι την Μελίτα της αγαπάω.... αυτή θα έπρεπε να φωνάζει..... Ολόιδιοι μιλάμε έτσι????

Με Αμαλία - Αντιγόνη δεν κατάλαβα τι έγινε.... όταν η Αμαλία είδε την φωτογραφία δεν έπαθε σοκ????? πως δεν είχε καταλάβει ποια είναι η Αντιγόνη??? και ο Ρούσος πως και δεν ήξερε ποια ήταν η ερωμένη του συνεργάτη του-Λύτρα???? Ο Χρήστος ξέρει ή όχι?

Αυτή η αδιαθεσία του Πέτρου με βάζει σε σκέψεις: μήπως τώρα που εμφανίστηκε η αγάπη της Αμαλίας μπει σε πειρασμό η γυναίκα αλλά λόγω υγείας του Πέτρου πάλι δεν τον ακολουθήσει?

Καλύτερη σκηνή δεν θυμάμαι.. μάλλον Λουκάς-Νόρα στη θάλασσα! Αν και η Νόρα δεν κατάλαβε τι της είπε: "τώρα το ποια είναι ηλίθια άστο καλύτερα".... τι εννοούσε ο Λουκάς βρε Νόρα? μάλλον δεν καταλάβαμε το ίδιο!

Επίσης:
- Ε τώρα τι να πω για το ντύσιμο της Μελίτας???? Ζώνη, πουκάμισο.... χάλια!
- Ο Χατζηπωςτονλένε κρύος μου φάνηκε..... τρελή φαβορίτα!
- Η Πολυχρονίδη πολύ όμορφη γυναίκα!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από T2eNnh Τρι Ιαν 05, 2010 8:41 pm

evanna συμφωνω μαζι σου 3 λεπτα την ευα και 1 τον μανο τα δικα μου τωρα 1 . λουκας ντεζη νορα μιτσος εκει που ειπε ο λουκας τον δημιτρη μητσο δεν αντεξα εσκασα στα γελια η παπια παλι αρνιθικε αι στον χριστο παπι οταν η νορα εκανε ερωτικη εξομολογιση στον λουκα τρελαθικα απο την χαρα μου Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 943463 Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 0667 λεω δεν μπορει ενα φιλακι εστο θα... αλλα οταν ειδα το γαριφαλο Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 80740 επεσα απο τα συννεφα και απο την καρεκλα κυριολεκτικα ο λουκας της εκανε ερωτικη εξομολογιση το ειδα και αυτο σημερα ο νικολας ο καημενουλης ξυπναει τα χαραματα για να κουτσομπολεψει με την δαφνη για τα ερωτικα της ευας ο χριστος και η παναγια τον λυπιθηκα τον καιμενο το υφος της μελιτας στη συναντιση Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 397896 Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 397896 ενα γελιο που εριξα.... δεν περιγραφετε σταματισε λιγο τις υστεριες η μελιτα και αρχισε ο στεφανος ελεος μιση ολοκλιρη ωρα τον εδιξε η καρταλενια με τον μπαμπα λυτρα Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 960514 και δεν της το χα καλα εκαναν που την κατεντισαν ετσι ο μανος με τον πετρο να μαθει να προδιδει την φιλη της . η αμαλια παλι αλλο love story ο χατζιβασιλιου μαυρο χαλι εχει συγκρινετε με τον πετρο? 1000 φορες καλυτερος ο πετρακης μας τι του βρηκε του περικλη η αμαλιτσα ? Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Confused η ευα ΚΟΥΚΛΑΡΑ στην φοτογραφιση!!!!!!!! αυτα και κατι αλλο ειχα στο μυαλο μου αλλα δεν το θυμαμαι αν το θυμιθω θα το γραψω
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 05, 2010 8:42 pm

manos+eva έγραψε:Απο εδω και περα δεν θα λενε απλα τελειωσαμε θα λενε Ειμαστε Η miss τσιριδα και ο mr τελειος και μολις τελειωσαμε! gelio
xaxaΤελειο...νομιζω θα αφησει εποχη αυτο το σλογκαν!!!!!!!!! :lol:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 05, 2010 8:44 pm

xristina79 έγραψε:Καλά ε πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο!!!! Γέλασα τόσο πολύ!!!!!!!!

Στέφανος σε Μελίτα: Γιατί πότε έπαιξα εγώ με κάποιου τα αισθήματα! gelio

Εύα στις κοπέλες: Ότι ο Στέφανος με αγαπάει και έκανε πολλά για μένα το ξέρω αλλά δεν ξέρω.... θα δούμε.... gelio

Νταίζη στον Λουκά: Πείσε με ότι είσαι ερωτευμένος μαζί μου και το ξανασυζητάμε! gelio

Ρούσος στον Στέφανο: Τη Μελίτα δεν χρειάζεται να την ρωτήσω! gelio

Νικόλας στον Λουκά: Ε, κάνε της τον καψούρη.... δικηγόρος είσαι! gelio


Σήμερα πολύ ατάκα το επεισόδιο.......
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τρι Ιαν 05, 2010 8:44 pm

καλέ δεν είχα διαβάσει τα σχόλια σας...... τελικά πολλοί από εμάς γελασαν σήμερα!!!!!! ε, τουλάχιστον περνάμε καλά.....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 05, 2010 8:49 pm

nikidanis έγραψε:ΣΑΝ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΟ: ΑΝΕΠΙΚΑΙΡΗ Η ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥ ΑΝΕΠΙΚΑΙΡΗ!!!!
TutTut
ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ: ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΠΕΛΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΤΣΑΡΑΣ Η ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ Confused?
ΣΑΝ ΤΡΙΤΟ : Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΑΝ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΝΕΡΟΧΥΤΗ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΕΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ LCD!!!



ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΧΑΤΖΗΠΩΣΤΟΝΛΕΝΕ!!!!! Ο ΠΕΤΡΑΝ ΣΑΦΩΣ ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ...ΤΙ ΤΟΥ ΒΡΗΚΕ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ!!! ΑΙΣΧΟΣ !!! ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΗΝΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ..... Snif
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από T2eNnh Τρι Ιαν 05, 2010 8:50 pm

evanna έγραψε:
manos+eva έγραψε:Απο εδω και περα δεν θα λενε απλα τελειωσαμε θα λενε Ειμαστε Η miss τσιριδα και ο mr τελειος και μολις τελειωσαμε! Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 397896
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 699144Τελειο...νομιζω θα αφησει εποχη αυτο το σλογκαν!!!!!!!!! Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Icon_lol
Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 397896 Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 397896 Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 397896 πολυ καλο !!!!!!! Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 195890 Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 195890
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 05, 2010 8:51 pm

Ουτε εγω θελω να παθει κατι ο Πετρος!Μπορει να εχει κανει πολλα αλλα τον θελω ακμαιοτατο γιατι ειδικα σημερα ηταν υπεροχος!!!!!!!!! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 05, 2010 9:03 pm

Πρώτον! Εγώ την εταιρία beuate δεν την ξέρω!!! Απαιτώ να μάθω γιατί την ξέρει όλη η Ελλάδα και όχι εγώ!!

Ο Μάνος εξαφανιζόλ! Τον βλέπω να καταλήγει με την Κατερίνα στο τέλος.

Και πάμε στα καλά:
Αχ μαρή Καρτάλω...... που απατούσες και τον Λαζαρίδη με τον Λύτρα τον αλήτρα. Και μας την βγαίνεις και από πάνω παλιο Τασσώ!Αμαλία μου!!! Θεά μου, σε λατρεύω!!! : respect : Δώσε της να καταλάβει! Ρε, η Αμαλία κατάλαβε ότι η Τασσώ μιλάει! Είναι γατόνι η τιτανομέγιστη και θέλει τα παιδιά μαζί!!!

Στέφανος- Μελίτα στο σπίτι! Καλά της τα είπε ο Στέφανος!Μελίτα σύνελθε Synelthe και συντονίσου λίγο κορίτσι μου. Σ'αγαπάει το παιδί, λιώνει, είναι ερωτευμένος μαζί σου, στο είπε κιόλας ότι σε είδε και σε ερωτεύτηκε!!! Πόσο πιο καθαρά πρέπει να στο δείξει; Δηλαδή τι να κάνει; Να κάνει banji jumping από την γέφυρα της Χαλκίδας για να στο αποδείξει;ΧΑΧΑ στο μεταξύ έχει καταντήσει το όνομα Μάνος να ακούγεται βρισιά. Αλλά Στέφανέ μου γλυκέ, η Μελίτα κάποτε σου είπε να βγείτε και να το παραδεχτείτε αλλά εσύ είπες να μην πληγωθεί η Εύα.... αν είναι δυνατόν! Και λέει ο Στέφανος ότι αυτός δεν μπορεί να μείνει μακριά από την Μελίτα. Μελίίίίίίίίτα ΞΥΠΝΑ, ΣΥΝΕΛΘΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΣ!
Όμως φαίνεται ότι πείστηκε κάπως, γιατί το πρωΐ με την Αμαλία είπε ότι μάλλον είχε δίκιο ο Στέφανος. Αλλά μέγα σφάλμα! Αντί να πάει πρώτα στον Στέφανο, πήγε στην Δάφνη.

Η οποία Δάφνη, καλό θα ήταν να πιάσει τον Νικόλα και να τον βάλει κάτω να κάνουν κάνα παιδί ακόμα, αντί να κάθεται να σκέφτεται βλακείες μέσα στην νύχτα! Έλεος! Και το κακό δεν είναι ότι τις σκέφτεται, αλλά ότι τις λέει κιόλας. Που έκανε συνέλευση μη χάσει και δεν το πεί. Αλλά να μου πείς με άντρα Νικόλα, αδερφό Μάνο και πατέρα Ηλία, πως να μην βλακέψει και αυτή; Επηρεάζεται!

Αμαλία-Ρούσσος-Στέφανος: Κατ'αρχήν αυτή η Δήμητα η υπηρεσία του Καρταλέϊκου, είναι για να κρατήσει μυστικό. Χαρτί και καλαμάρι τα ξέρασε.Χεχε! Ο Στέφανος πέρασε από το κυρία Ρούσσου στο " Αμαλία"! Και πολύ μου άρεσε που είχε τελείως γραμμένο τον Πέτρο και μιλούσε ε την πεθερά του! Γιατί αυτή πεθερά του θα γίνει δεν το συζητώ. Και θεά η Αμαλία... να του λέει "η μάνα σου όλο και κάποιο τρόπο θα βρεί να σου πεί την αλήθεια"! Αλλά μόνο την αλήθεια δεν θα πεί αυτή η συμφορά.....
Άλλα θα πεί η μουγγέκλω!
Και του δίνει το ΟΚ η Αμαλία!!! Σαν να του λέει " αγόρι μου, εγώ είμαι εδώ και σε υποστηρίζω και εσένα και την Μελίτα και τον έρωτά σας"! Τι σαν; Του το είπε κιόλας " Η Μελίτα είναι ερωτευμένη μαζί σου, όπως και εσύ είσαι ερωτευμένος μαζί της και ζήστε το"! Και ο Ρούσσος δίπλα σε υστερία να λέει " ΣΚΑΣΕ"! χαχαχαχα! Και οι άλλοι τον είχαν γραμμένο και συνέχιζαν!
Μου τον κλόνισαν σήμερα τον Πέτρο. Μέσα στην βδομάδα θα το πάθει το καρδιακό. Αμαλία Πέτρος: Εγώ δεν μίλησα για γάμο.....ακόμα!!!!

Μελίτα-Νόρα-Εύα και Δάφνη: Πωπω και να την πλήρωναν την Δάφνη έτσι δεν θα τα έλεγε..... Ω Χριστέ μου! Η Νόρα και η Μελίτα να αλληλοκοιτάζονται. Η Εύα να λέει " το ξέρω ότι ο Στέφανος με αγαπάει πάρα πολύ και μου είπε ότι πάντα θα έχει μια πόρτα ανοιχτή"! Καλά μέσα έπεσες και εσύ. Που να ήξερες.....;;;; Και η Μελίτα να ξαναπριζώνεται, πάνω που ηρέμησε, και η Νόρα να λέει στην Δάφνη να σταματήσει τα προξενιά....και αυτή άρχισε τα άλλα προξενιά μπροστά στην Εύα!

Νόρα-Μελίτα: Ρε παιδιά είναι χαζή η Μελίτα τελικά που κάθεται και έχει και αναστολές. Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι παρέα, είναι ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ!Τι πάει να πει ότι θα υποστηρίξουν την Εύα; Γιατί; Τι είναι; Η απατημένη ή κερατωμένη σύζυγος; Αυτή όχι μόνο έχει χωρίσει, αλλά ούτε που τον θέλει τον Στέφανο. Και απο που και ως που συγκρίνουν αυτό που έκανε η Εύα στην Δάφνη με αυτό της Μελίτας και του Στέφανου; Πάμε καλά; Tigania Ksilo maaaad Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι παρέα αλλά ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ! Και τι πάει να πει ότι για την παρέα αυτά είναι αμελητέες διαφορές; Δηλαδή είναι το ίδιο για την παρέα, μία να μπαίνει σε έναν γάμο με παιδί και να παντρεύεται από εκδίκηση κάποιον που θα παντρευόταν την κολλητή της; Και το ίδιο μία να ερωτεύεται έναν πρώην της Εύας που έχουν χωρίσει και δεν τον θέλει;Δηλαδή δεν πάμε καθόλου καλά! Έχουν κάνει κατά καιρούς τα τέρατα ομαδικώς και πάνε να τα βάλουν με την Μελίτα;ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΙΘΟ! Μιλάμε τότε για μια κλίκα και όχι για παρέα. Έτοιμοι να κατασπαράξουν. Και επιτέλους ας σταματήσουν να νταντεύουν την Εύα όλοι τους, όπως έκαναν μια ζωή Ρεγγίνα-Έλσα και Κλαίρη με την Δώρα. Δεν θα πάθει και τίποτα η ευαίσθητη... εδώ δεν έπαθαν τίποτα όλοι οι άλλοι που τους έκανε και πολύ χειρότερα! Και όχι...καλύτερα η Μελίτα να μην ανήκει σε αυτήν την παρέα. Δεν είναι παρέα αυτή αλλά πέντε έξι που έχουν βγάλει ένα παιδί με ελαφρά τη καρδία κλέφτη και οδήγησαν όλοι με τον τρόπο τους στον θάνατο αυτό το παιδί. Αλλά αυτά τα ξεχνούν και ασχολούνται με τα προσωπικά του καθενός.Δεν αγαπιούνται πραγματικά. Ενοχές τους δένουν και κάθε εποχή ανάλογα με το τι συμβαίνει ,στήνουν στον τοίχο και από έναν.
Και η Νόρα έχασε την προσωπικότητά της. Κάποτε τα έλεγε έξω από τα δόντια. Τώρα τι κάνει; Από την μία λέει στην Μελίτα ζήσε τον έρωτά σου και από την άλλη της λέει ότι θα την κατασπαράξουν. Και είναι και τελείως βλαμμένη η Μελίτα που κάθισε και τους άκουσε πάλι και δεν τους έδωσε μια μούντζα να ζήσει με τον Στέφανο!

Ρούσσος-Στέφανος: Ο Στέφανος τα είπε έξω από τα δόντια στον Ρούσσο και πάρα πολύ το χάρηκα όταν είπε " Ας το μάθουν όλοι, δεν με ενδιαφέρει" ! Ναι, αγόρι μου!!!! Ναι παλληκάρι μου!!!! Φέρσου αντρίκια λεβέντη μου!!! Δηλαδή ο Στέφανος είναι τόσο ερωτευμένος που δεν δίνει δεκάρα αν θα το μάθουν οι άλλοι! Αρκεί να το θέλει η Μελίτα!!! Και είπε " Ρούσσο το τι θα κάνουμε εμείς με την Μελίτα είναι δικό μας θέμα"!!!!!! Μιλάμε είσαι θεός! Πάρε το κορίτσι αγόρι μου και μην λογαριάσεις κανέναν!!!


Μελίτα-Στέφανος: Χαζή είσαι Μελίτα! Ρε ο Στέφανος στεναχωρήθηκε πάρα πολύ. Δεν ήθελε να χωρίσουν και πως φάνηκε από την αντίδρασή του, που είπε ότι η Μελίτα άκουσε τον πατέρα της. Τσαντίστηκε γιατί νόμιζε ότι διάλεξε τον μπαμπά της.Στεναχωρήθηκε κιόλας. Να σκάσει ήταν.Που να ήξερε ότι η Μελίτα τα έβαλε με τον πατέρα της για χάρη του Στέφανου....από παρεξήγηση σε παρεξήγηση πάμε.... Και τα παιδιά αυτά όντως αγαπιούνται τρελλά και είναι παράφορα ερωτευμένοι!!! Και η Μελίτα έτσι θα μάθει για το μυστικό της Αντιγόνης. Από αυτά που της είπε ο Στέφανος για κάποιο μυστικό πάνω στα νεύρα του! Καλά η Μελίτα είπε Αντίο...ναι την πιστέψαμε. Αλλά ο Στέφανος δεν είπε. Λοιπόν αυτοί οι 2 ζουν τρελλό έρωτα και δεν πρέπει να χαθεί!

Ο Χατζηβασιλείου είναι αυτός που είχα βάλει στην φωτό τελικά απλά έννοείται πιο μεγάλος.Πάντως άξιος ανταγωνιστής του Ρούσσου. Πολύ καλός για την Αμαλία!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 05, 2010 9:08 pm

Ntinaki1 έγραψε:Πρώτον! Εγώ την εταιρία beuate δεν την ξέρω!!! Απαιτώ να μάθω γιατί την ξέρει όλη η Ελλάδα και όχι εγώ!!

Ο Μάνος εξαφανιζόλ! Τον βλέπω να καταλήγει με την Κατερίνα στο τέλος.

Και πάμε στα καλά:
Αχ μαρή Καρτάλω...... που απατούσες και τον Λαζαρίδη με τον Λύτρα τον αλήτρα. Και μας την βγαίνεις και από πάνω παλιο Τασσώ!Αμαλία μου!!! Θεά μου, σε λατρεύω!!! : respect : Δώσε της να καταλάβει! Ρε, η Αμαλία κατάλαβε ότι η Τασσώ μιλάει! Είναι γατόνι η τιτανομέγιστη και θέλει τα παιδιά μαζί!!!

Στέφανος- Μελίτα στο σπίτι! Καλά της τα είπε ο Στέφανος!Μελίτα σύνελθε Synelthe και συντονίσου λίγο κορίτσι μου. Σ'αγαπάει το παιδί, λιώνει, είναι ερωτευμένος μαζί σου, στο είπε κιόλας ότι σε είδε και σε ερωτεύτηκε!!! Πόσο πιο καθαρά πρέπει να στο δείξει; Δηλαδή τι να κάνει; Να κάνει banji jumping από την γέφυρα της Χαλκίδας για να στο αποδείξει;ΧΑΧΑ στο μεταξύ έχει καταντήσει το όνομα Μάνος να ακούγεται βρισιά. Αλλά Στέφανέ μου γλυκέ, η Μελίτα κάποτε σου είπε να βγείτε και να το παραδεχτείτε αλλά εσύ είπες να μην πληγωθεί η Εύα.... αν είναι δυνατόν! Και λέει ο Στέφανος ότι αυτός δεν μπορεί να μείνει μακριά από την Μελίτα. Μελίίίίίίίίτα ΞΥΠΝΑ, ΣΥΝΕΛΘΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΣ!
Όμως φαίνεται ότι πείστηκε κάπως, γιατί το πρωΐ με την Αμαλία είπε ότι μάλλον είχε δίκιο ο Στέφανος. Αλλά μέγα σφάλμα! Αντί να πάει πρώτα στον Στέφανο, πήγε στην Δάφνη.

Η οποία Δάφνη, καλό θα ήταν να πιάσει τον Νικόλα και να τον βάλει κάτω να κάνουν κάνα παιδί ακόμα, αντί να κάθεται να σκέφτεται βλακείες μέσα στην νύχτα! Έλεος! Και το κακό δεν είναι ότι τις σκέφτεται, αλλά ότι τις λέει κιόλας. Που έκανε συνέλευση μη χάσει και δεν το πεί. Αλλά να μου πείς με άντρα Νικόλα, αδερφό Μάνο και πατέρα Ηλία, πως να μην βλακέψει και αυτή; Επηρεάζεται!

Αμαλία-Ρούσσος-Στέφανος: Κατ'αρχήν αυτή η Δήμητα η υπηρεσία του Καρταλέϊκου, είναι για να κρατήσει μυστικό. Χαρτί και καλαμάρι τα ξέρασε.Χεχε! Ο Στέφανος πέρασε από το κυρία Ρούσσου στο " Αμαλία"! Και πολύ μου άρεσε που είχε τελείως γραμμένο τον Πέτρο και μιλούσε ε την πεθερά του! Γιατί αυτή πεθερά του θα γίνει δεν το συζητώ. Και θεά η Αμαλία... να του λέει "η μάνα σου όλο και κάποιο τρόπο θα βρεί να σου πεί την αλήθεια"! Αλλά μόνο την αλήθεια δεν θα πεί αυτή η συμφορά.....
Άλλα θα πεί η μουγγέκλω!
Και του δίνει το ΟΚ η Αμαλία!!! Σαν να του λέει " αγόρι μου, εγώ είμαι εδώ και σε υποστηρίζω και εσένα και την Μελίτα και τον έρωτά σας"! Τι σαν; Του το είπε κιόλας " Η Μελίτα είναι ερωτευμένη μαζί σου, όπως και εσύ είσαι ερωτευμένος μαζί της και ζήστε το"! Και ο Ρούσσος δίπλα σε υστερία να λέει " ΣΚΑΣΕ"! χαχαχαχα! Και οι άλλοι τον είχαν γραμμένο και συνέχιζαν!
Μου τον κλόνισαν σήμερα τον Πέτρο. Μέσα στην βδομάδα θα το πάθει το καρδιακό. Αμαλία Πέτρος: Εγώ δεν μίλησα για γάμο.....ακόμα!!!!

Μελίτα-Νόρα-Εύα και Δάφνη: Πωπω και να την πλήρωναν την Δάφνη έτσι δεν θα τα έλεγε..... Ω Χριστέ μου! Η Νόρα και η Μελίτα να αλληλοκοιτάζονται. Η Εύα να λέει " το ξέρω ότι ο Στέφανος με αγαπάει πάρα πολύ και μου είπε ότι πάντα θα έχει μια πόρτα ανοιχτή"! Καλά μέσα έπεσες και εσύ. Που να ήξερες.....;;;; Και η Μελίτα να ξαναπριζώνεται, πάνω που ηρέμησε, και η Νόρα να λέει στην Δάφνη να σταματήσει τα προξενιά....και αυτή άρχισε τα άλλα προξενιά μπροστά στην Εύα!

Νόρα-Μελίτα: Ρε παιδιά είναι χαζή η Μελίτα τελικά που κάθεται και έχει και αναστολές. Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι παρέα, είναι ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ!Τι πάει να πει ότι θα υποστηρίξουν την Εύα; Γιατί; Τι είναι; Η απατημένη ή κερατωμένη σύζυγος; Αυτή όχι μόνο έχει χωρίσει, αλλά ούτε που τον θέλει τον Στέφανο. Και απο που και ως που συγκρίνουν αυτό που έκανε η Εύα στην Δάφνη με αυτό της Μελίτας και του Στέφανου; Πάμε καλά; Tigania Ksilo maaaad Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι παρέα αλλά ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ! Και τι πάει να πει ότι για την παρέα αυτά είναι αμελητέες διαφορές; Δηλαδή είναι το ίδιο για την παρέα, μία να μπαίνει σε έναν γάμο με παιδί και να παντρεύεται από εκδίκηση κάποιον που θα παντρευόταν την κολλητή της; Και το ίδιο μία να ερωτεύεται έναν πρώην της Εύας που έχουν χωρίσει και δεν τον θέλει;Δηλαδή δεν πάμε καθόλου καλά! Έχουν κάνει κατά καιρούς τα τέρατα ομαδικώς και πάνε να τα βάλουν με την Μελίτα;ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΙΘΟ! Μιλάμε τότε για μια κλίκα και όχι για παρέα. Έτοιμοι να κατασπαράξουν. Και επιτέλους ας σταματήσουν να νταντεύουν την Εύα όλοι τους, όπως έκαναν μια ζωή Ρεγγίνα-Έλσα και Κλαίρη με την Δώρα. Δεν θα πάθει και τίποτα η ευαίσθητη... εδώ δεν έπαθαν τίποτα όλοι οι άλλοι που τους έκανε και πολύ χειρότερα! Και όχι...καλύτερα η Μελίτα να μην ανήκει σε αυτήν την παρέα. Δεν είναι παρέα αυτή αλλά πέντε έξι που έχουν βγάλει ένα παιδί με ελαφρά τη καρδία κλέφτη και οδήγησαν όλοι με τον τρόπο τους στον θάνατο αυτό το παιδί. Αλλά αυτά τα ξεχνούν και ασχολούνται με τα προσωπικά του καθενός.Δεν αγαπιούνται πραγματικά. Ενοχές τους δένουν και κάθε εποχή ανάλογα με το τι συμβαίνει ,στήνουν στον τοίχο και από έναν.
Και η Νόρα έχασε την προσωπικότητά της. Κάποτε τα έλεγε έξω από τα δόντια. Τώρα τι κάνει; Από την μία λέει στην Μελίτα ζήσε τον έρωτά σου και από την άλλη της λέει ότι θα την κατασπαράξουν. Και είναι και τελείως βλαμμένη η Μελίτα που κάθισε και τους άκουσε πάλι και δεν τους έδωσε μια μούντζα να ζήσει με τον Στέφανο!

Ρούσσος-Στέφανος: Ο Στέφανος τα είπε έξω από τα δόντια στον Ρούσσο και πάρα πολύ το χάρηκα όταν είπε " Ας το μάθουν όλοι, δεν με ενδιαφέρει" ! Ναι, αγόρι μου!!!! Ναι παλληκάρι μου!!!! Φέρσου αντρίκια λεβέντη μου!!! Δηλαδή ο Στέφανος είναι τόσο ερωτευμένος που δεν δίνει δεκάρα αν θα το μάθουν οι άλλοι! Αρκεί να το θέλει η Μελίτα!!! Και είπε " Ρούσσο το τι θα κάνουμε εμείς με την Μελίτα είναι δικό μας θέμα"!!!!!! Μιλάμε είσαι θεός! Πάρε το κορίτσι αγόρι μου και μην λογαριάσεις κανέναν!!!


Μελίτα-Στέφανος: Χαζή είσαι Μελίτα! Ρε ο Στέφανος στεναχωρήθηκε πάρα πολύ. Δεν ήθελε να χωρίσουν και πως φάνηκε από την αντίδρασή του, που είπε ότι η Μελίτα άκουσε τον πατέρα της. Τσαντίστηκε γιατί νόμιζε ότι διάλεξε τον μπαμπά της.Στεναχωρήθηκε κιόλας. Να σκάσει ήταν.Που να ήξερε ότι η Μελίτα τα έβαλε με τον πατέρα της για χάρη του Στέφανου....από παρεξήγηση σε παρεξήγηση πάμε.... Και τα παιδιά αυτά όντως αγαπιούνται τρελλά και είναι παράφορα ερωτευμένοι!!! Και η Μελίτα έτσι θα μάθει για το μυστικό της Αντιγόνης. Από αυτά που της είπε ο Στέφανος για κάποιο μυστικό πάνω στα νεύρα του! Καλά η Μελίτα είπε Αντίο...ναι την πιστέψαμε. Αλλά ο Στέφανος δεν είπε. Λοιπόν αυτοί οι 2 ζουν τρελλό έρωτα και δεν πρέπει να χαθεί!

Ο Χατζηβασιλείου είναι αυτός που είχα βάλει στην φωτό τελικά απλά έννοείται πιο μεγάλος.Πάντως άξιος ανταγωνιστής του Ρούσσου. Πολύ καλός για την Αμαλία!

ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΜΗ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ ΤΩΡΑ Ksilo Ksilo Ksilo
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 05, 2010 9:10 pm

Καλά σε μούρη δεν λέει και πολλά αλλά ένα ανάστημα το έχει. Αλλά εννοείται Ρούσσος με χίλια και 10.ΟΟΟ μη σου πω. Αλλά για να ζηλέψει ο Πέτρος μια χαρά είναι...
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιαν 05, 2010 9:14 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Νόρα-Μελίτα: Ρε παιδιά είναι χαζή η Μελίτα τελικά που κάθεται και έχει και αναστολές. Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι παρέα, είναι ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ!Τι πάει να πει ότι θα υποστηρίξουν την Εύα; Γιατί; Τι είναι; Η απατημένη ή κερατωμένη σύζυγος; Αυτή όχι μόνο έχει χωρίσει, αλλά ούτε που τον θέλει τον Στέφανο. Και απο που και ως που συγκρίνουν αυτό που έκανε η Εύα στην Δάφνη με αυτό της Μελίτας και του Στέφανου; Πάμε καλά; Tigania Ksilo maaaad Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι παρέα αλλά ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ! Και τι πάει να πει ότι για την παρέα αυτά είναι αμελητέες διαφορές; Δηλαδή είναι το ίδιο για την παρέα, μία να μπαίνει σε έναν γάμο με παιδί και να παντρεύεται από εκδίκηση κάποιον που θα παντρευόταν την κολλητή της; Και το ίδιο μία να ερωτεύεται έναν πρώην της Εύας που έχουν χωρίσει και δεν τον θέλει;Δηλαδή δεν πάμε καθόλου καλά! Έχουν κάνει κατά καιρούς τα τέρατα ομαδικώς και πάνε να τα βάλουν με την Μελίτα;ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΙΘΟ! Μιλάμε τότε για μια κλίκα και όχι για παρέα. Έτοιμοι να κατασπαράξουν. Και επιτέλους ας σταματήσουν να νταντεύουν την Εύα όλοι τους, όπως έκαναν μια ζωή Ρεγγίνα-Έλσα και Κλαίρη με την Δώρα. Δεν θα πάθει και τίποτα η ευαίσθητη... εδώ δεν έπαθαν τίποτα όλοι οι άλλοι που τους έκανε και πολύ χειρότερα! Και όχι...καλύτερα η Μελίτα να μην ανήκει σε αυτήν την παρέα. Δεν είναι παρέα αυτή αλλά πέντε έξι που έχουν βγάλει ένα παιδί με ελαφρά τη καρδία κλέφτη και οδήγησαν όλοι με τον τρόπο τους στον θάνατο αυτό το παιδί. Αλλά αυτά τα ξεχνούν και ασχολούνται με τα προσωπικά του καθενός.Δεν αγαπιούνται πραγματικά. Ενοχές τους δένουν και κάθε εποχή ανάλογα με το τι συμβαίνει ,στήνουν στον τοίχο και από έναν.
Και η Νόρα έχασε την προσωπικότητά της. Κάποτε τα έλεγε έξω από τα δόντια. Τώρα τι κάνει; Από την μία λέει στην Μελίτα ζήσε τον έρωτά σου και από την άλλη της λέει ότι θα την κατασπαράξουν. Και είναι και τελείως βλαμμένη η Μελίτα που κάθισε και τους άκουσε πάλι και δεν τους έδωσε μια μούντζα να ζήσει με τον Στέφανο!

θα συμφωνήσω απόλυτα..ούτε εγώ ήξερα ότι οι παρέες λειτουργούν έτσι...αμελητέες διαφορές...
τι να πω;;;το έχουμε χάσει παντελώς..και η μελίτα καλύτερα να μην είναι σε αυτή την παρέα...χίλιες φορές μόνη της...
άκου εκεί θα σταθούμε στην εύα..αλλά θέλω να δω τι θα πούνε όλοι τους όταν η εύα γυρίσει ξανά στο μάνο...ότι τον αγαπούσε βέβαια..τότε γιατί θα την πειράξει η σχέση του στέφανου και της μελίτας αφού δεν τον θέλει;;;αυτό το πράγμα δεν έχει λογική...




Ntinaki1 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος: Χαζή είσαι Μελίτα! Ρε ο Στέφανος στεναχωρήθηκε πάρα πολύ. Δεν ήθελε να χωρίσουν και πως φάνηκε από την αντίδρασή του, που είπε ότι η Μελίτα άκουσε τον πατέρα της. Τσαντίστηκε γιατί νόμιζε ότι διάλεξε τον μπαμπά της.Στεναχωρήθηκε κιόλας. Να σκάσει ήταν.Που να ήξερε ότι η Μελίτα τα έβαλε με τον πατέρα της για χάρη του Στέφανου....από παρεξήγηση σε παρεξήγηση πάμε.... Και τα παιδιά αυτά όντως αγαπιούνται τρελλά και είναι παράφορα ερωτευμένοι!!! Και η Μελίτα έτσι θα μάθει για το μυστικό της Αντιγόνης. Από αυτά που της είπε ο Στέφανος για κάποιο μυστικό πάνω στα νεύρα του! Καλά η Μελίτα είπε Αντίο...ναι την πιστέψαμε. Αλλά ο Στέφανος δεν είπε. Λοιπόν αυτοί οι 2 ζουν τρελλό έρωτα και δεν πρέπει να χαθεί!

όντως στενοχωρήθηκε πολύ ο στέφανος..είναι τρελά ερωτευμένος μαζί της και μέρα με την μέρα το δείχνει και πιο έντονα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Ιαν 05, 2010 9:15 pm

λοιπον....απλα προσκυνω καλα9α...φοβερος η9οποιος και δεν του το 'χα!!!δημητρης μπελλος-μητσος!!!εκει κατουρη9ηκα στο γελιο...να κλαιω σας λεω!!!να χτυπιεμαι...να εχω πλανταξει...στα γελια!!!!!!!!! gelio gelio νομιζω οτι βρηκα την καινουργια μου αγαπη..αααχχ!μπελλος! Love! αν δεν 9ελει η νορα μας παω εγω αυτο το ταξιδακι στην νορβηγια.... Love! μετα απο το φοβερο νευρικο γελιο που με ειχε πιασει σε ολη τη διαρκεια του επεισοδιου...[γελουσα για τους ιδιους λογους με την Clarabell] εκλαψα κανονικοτατα απο τα νευρα μου...απ τα προσεχως και εδω κολαει γαντι μια ατακα -κλασσικη πια- της νορας..
-εεε...αι στο γερο διαολο λουκα!! : curse : ..
οσο για τη δαφνη..ασχολιαστο..εχει κατι εκλαμψεις ομως ρε παιδια..δεν μπορειτε να πειτε...μου 9υμιζει ενα emoticon που εχουμε καπου.. Idea να το!
ποπο..ο ρουσσος και ο στεφανος σημερα ειχαν βγαλει φλυκτενες..ΦΟΥ να του εκανες ΜΠΑΜ 9α εκαναν!!!!
ουτε μια σκηνη με τον αρζογλου...[οχι οτι με ενδιαφερει..]
η ευα απο εκει που ηταν στο μαυρο της το χαλι και δεν μπορουσε να δει φως..τωρα αναστη9ηκε σαν τον λαζαρο?με πια δικαιολογια?
ξενερωσα με τον περικλη...αμαλια η 9εα..με αυτον να μην τον πω....ρουσσος δαγκωτο!
κερα-καρταλω δεν 9ες να σε πιασω στο στομα μου...εχω να σου σουρω...
μελιτα.το μονο που εχω να πω ειναι..αι μαρη![που 9α λεγε και η ζουμπουλια..]
νταιζη μου ...απλα υποκλινομαι..μπραβο ρε...ετσι κατσε στη σαπιλα!με το χρησταραα σου![sorry τζινα]ετσι ετσι...στη ΣΑΠΙΛΑ..μονο που το λεω μου ερχεται αναγουλα..ουτος η αλλος δεν μπορεις να κανεις αλλιως..εχεις ενσωματω9ει πλεον με αυτην...
νορα μου... ψυχουλα μου ξερεις ποσο σε αγαπω αλλα..[εδω οντως χρειαζεται ενα emoticon με μουντζα..]δε το αντεχω αλλο αυτο!αν ηταν ολοι μας οι μπελαδες και οι στεναχωριες αυτες που εχεις...αλλο κακο να μην σε ευρει κουκλλλλλιτσα μου!μονο αμφιβολιες εχεις και τον λουκακο να αδιαφορει....να σου λυσω εγω το προβλημα?ακου...και ακολου9ησε κατα γραμμα τις οδηγιες μου..
1.9α παρεις τηλ το καναλι MEGA.
2.9α ζητησεις την κ. ακριτα.
3.9α ρωτησεις ποτε με το καλο 9α σε στειλουν στο νοσοκομειο,9α σε στειλουν στη χαλκιδα,9α σε στειλουν στην εκκλησια γαι να εμποδισεις το λουκα κτλ κτλ κτλ[μπηκες στο πνευμα?εισαι και εξυπνη κοπελα πανα9εμα σε...]
4.αντε! βρε!να βαλεις και βενζινη γιατι πολλες διαδρομες σε κοβω να κανεις!σου φεξε παλι! nteni αντε γιατι συνγχιστηκα βραδιατικα....αυτα λοιπον απο μενα και καλο βολι!


ΥΓ.πολλα συγχαρητηρια για τους σημερινους σχολιασμους...αλοι 9εικοι! kyma
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τρι Ιαν 05, 2010 9:18 pm

θυμήθηκα και άλλα δύο:

Μελίτα στη Νόρα: Και εγώ μέλος αυτής της παρέας είμαι! gelio

Στέφανος στη Μελίτα: Υπάκουσες στις οδηγίες του μπαμπάκα σου! (κάπως έτσι...) gelio

Στέφανεεεε... το ξέρεις ότι σε λένε μαμάκια, έτσι????????
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 05, 2010 9:20 pm

θα συμφωνήσω απόλυτα..ούτε εγώ ήξερα ότι οι παρέες λειτουργούν έτσι...αμελητέες διαφορές...
τι να πω;;;το έχουμε χάσει παντελώς..και η μελίτα καλύτερα να μην είναι σε αυτή την παρέα...χίλιες φορές μόνη της...
άκου εκεί θα σταθούμε στην εύα..αλλά θέλω να δω τι θα πούνε όλοι τους όταν η εύα γυρίσει ξανά στο μάνο...ότι τον αγαπούσε βέβαια..τότε γιατί θα την πειράξει η σχέση του στέφανου και της μελίτας αφού δεν τον θέλει;;;αυτό το πράγμα δεν έχει λογική...
Αυτο ελειπε να μην στεκοντουσαν στην Ευα που ειναι φιλη τους 15 ολοκληρα χρονια και να ηταν με το μερος της Μελιτας που ενα χρονο την γνωριζουν ολο και ολο!
Μελίτα στη Νόρα: Και εγώ μέλος αυτής της παρέας είμαι!
Και εγω γελασα πολυ σε αυτο!!! gelio Αν ειναι δυνατον δηλαδη! slap
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Elsaki Τρι Ιαν 05, 2010 9:22 pm

Γεωργονη : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

edit by Jim7
Διάβασε τους κανόνες του forum.
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
Elsaki
Elsaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 05, 2010 9:23 pm

nikidanis έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΣΑΝ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΟ: ΑΝΕΠΙΚΑΙΡΗ Η ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥ ΑΝΕΠΙΚΑΙΡΗ!!!!
TutTut
ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ: ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΠΕΛΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΤΣΑΡΑΣ Η ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ Confused?
ΣΑΝ ΤΡΙΤΟ : Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΑΝ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΝΕΡΟΧΥΤΗ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΕΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ LCD!!!



ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΧΑΤΖΗΠΩΣΤΟΝΛΕΝΕ!!!!! Ο ΠΕΤΡΑΝ ΣΑΦΩΣ ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ...ΤΙ ΤΟΥ ΒΡΗΚΕ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ!!! ΑΙΣΧΟΣ !!! ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΗΝΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ..... Snif
η τηλεοραση LCD τα εσπασε!! gelio και εγω τρομαξα οταν ειδα τον ρουσσο να πιανει την καρδια του....αλλα δεν ειναι τιποτε αντεχει ο πετρακης!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 05, 2010 9:28 pm

ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ: ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ..(ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ) ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΜΟΥ ..: ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ κ ΛΥΤΡΑ.....ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΜΟΥΓΚΗΣ...... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ.....ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΜΩΣ.............

ΓΙΑ ΣΤΕΦΜΕΛ ΤΙ ΝΑ ΠΩ......ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΕΛΟΥΣΑ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ......ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΣΚΗΝΗ ΗΤΑΝΕ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ,....ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΟΝΑΧΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ...ΔΕΝ ΑΡΘΡΩΣΕ ΛΕΞΗ.....ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΕ ΠΑΝΤΩΣ..ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΔΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ..ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ..ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ..ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Η ΜΕΛΙΤΑ? ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ...ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ..Η ΟΠΟΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΚΥΡΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΕΚΡΑΓΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΟΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΡΑΓΕΙ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΝΟΡΑ ( ΣΟΡΥ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ) ΗΤΑΝΕ ΚΑΡΑΑΚΥΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ...ΔΛΔ ΚΑΤΣΕ ΡΕ ΝΟΡΑ ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΟΥΝ..ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ...ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ..ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ....ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΥΤΗ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΣΕ ΣΑΣ..ΚΑΙ ΣΚΑΣΙΛΑ ΤΗΣ.....ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ....ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ...ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΥΠΟΣΤΕΙ...... ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ......


ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΜΕΛ:
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ "ΥΠΑΚΟΥΣΕ¨ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ..ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΣ ..ΜΑΣ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ..ΚΑΙ ΔΕ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΡΑ..ΤΗΣ ΠΕΤΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ..ΝΑ Η ΚΕΡΑΜΙΔΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ..ΝΑ ΣΟΥ ΧΕΙ ΠΕΙ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ: ΩΣ ΕΔΩ...ΤΗΣ ΠΕΤΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟ ΩΣ ΕΔΩ....ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Η ΜΕΛΙΤΑ( ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ: ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΩΣ ΕΔΩ....

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..ΕΙΠΕ ΑΥΤΗ ΩΣ ΕΔΩ..ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ.....ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΤΟ : ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΡΑΦΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...
ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.....
ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ..ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ...ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΔΙΔΕΙΣ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΟΠΕΛΙΑ/?ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ?

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τρι Ιαν 05, 2010 9:32 pm

nikidanis έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΣΑΝ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΟ: ΑΝΕΠΙΚΑΙΡΗ Η ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥ ΑΝΕΠΙΚΑΙΡΗ!!!!
TutTut
ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ: ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΠΕΛΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΤΣΑΡΑΣ Η ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ Confused?
ΣΑΝ ΤΡΙΤΟ : Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΑΝ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΝΕΡΟΧΥΤΗ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΕΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ LCD!!!



ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΧΑΤΖΗΠΩΣΤΟΝΛΕΝΕ!!!!! Ο ΠΕΤΡΑΝ ΣΑΦΩΣ ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ...ΤΙ ΤΟΥ ΒΡΗΚΕ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ!!! ΑΙΣΧΟΣ !!! ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΗΝΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ..... Snif

ΑΧ ΝΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΑ!!! Love ΑΧ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΟΝΟ!!! Love Snif
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τρι Ιαν 05, 2010 9:39 pm

Ένα έχω να πω ο Λουκάς είναι μεγάλος βλάκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 05, 2010 9:42 pm

zwi έγραψε:Ένα έχω να πω ο Λουκάς είναι μεγάλος βλάκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμενα σημερα δεν με συγχισε!!!!καλος ηταν... Love!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 05, 2010 9:48 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
zwi έγραψε:Ένα έχω να πω ο Λουκάς είναι μεγάλος βλάκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμενα σημερα δεν με συγχισε!!!!καλος ηταν... Love!

ΤΗ ΣΠΟΝΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΤΩΡΑ...ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 05, 2010 9:50 pm

nikidanis έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:
zwi έγραψε:Ένα έχω να πω ο Λουκάς είναι μεγάλος βλάκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμενα σημερα δεν με συγχισε!!!!καλος ηταν... Love!

ΤΗ ΣΠΟΝΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΤΩΡΑ...ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
το ειδα το ειδα!!ειναι σαν της ελεγε<εισαι ηλιθια που δεν καταλαβαινεις ποσο ερωτευμενος ειμαι μαζι σου!!>οοοο φτιαχτηκα τωρα!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τρι Ιαν 05, 2010 9:52 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:
zwi έγραψε:Ένα έχω να πω ο Λουκάς είναι μεγάλος βλάκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμενα σημερα δεν με συγχισε!!!!καλος ηταν... Love!

ΤΗ ΣΠΟΝΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΤΩΡΑ...ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
το ειδα το ειδα!!ειναι σαν της ελεγε<εισαι ηλιθια που δεν καταλαβαινεις ποσο ερωτευμενος ειμαι μαζι σου!!>οοοο φτιαχτηκα τωρα!
και εγώ αυτό πιστεύω..............
αλλά αν ήθελε να είναι μαζί της
θα την έβρισκε την άκρη
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 274 - Ημερομηνία 05-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 05, 2010 9:52 pm

εχεις απολυτο δικιο!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης