Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap42%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 42% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 43

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 7:49 pm

Θα την ξεμαλλιάσω την οχιά! Για χαστούκια ήταν! xastouki Άκου εκεί απείλησε το Νοράκι μας... Grrr Και αυτό που είπε για το παιδί... Αχ... Πληγώνεις το Νοράκι μου! Snif
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 7:51 pm

Επιτέλους η σκηνή με την παρέα της Φεγγαρόπετρας! Πολύ χαίρομαι που αυξάνονται τα guest τους τελευταία! Jump
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από hionati Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 7:59 pm

καθε φορα που βλεπω το μανο να παει στη μελιτα με αυτο το υφος τι εχεις,πες μου να σεβοηθησω θελω και ειρωνευεται κιολας...μου ερχεται να του χωσω μπουνιες...και να του πω αντε απο δω ρε παλιοτζιτζιβιογκο... xastouki
σε ενα μονο ειναι χρησιμος ο μανος...να παιζει με τις κουκλες με τη νεφελη...
ευτυχως που εβαλε το τραγουδι με τους δυο τους...εσωσε για μενα ενα ψιλοαδιαφορο επεισοδιο...ωραια πλανα και ωραιο τραγουδι...
και εκει που ειπα ωραια πλανα μελ-στεφ μπηκε και ο μανος σφηνα...αλιμονο λειπει ο μαρτης απο τη σαρακοστη...
παντως εντυπωση μου εκανε το τραγουδι με τους τρεις τους,πως και δε βαλανε και τη ευα...
οπα υποδειξεις και ο μανος στη μελιτα,ο στοργικος πατερας...αντε παγενε ρε απο εκει
τελεια η σκηνη στεφ-χρηστο...θεος ο στεφ=θελαμε να τον εκδικηθουμε και τον καναμε ζαμπλουτο
καλα το οτι τραβιουνται στη αστυνομια μανος και πετρος δεν μετραει για εκδικηση...αποκλειεται να ηξερε για τους πινακες οτι θα τους εστελναν φυλακη,το πολυ να ηξερε που ηταν και να τους εκλεψε...
θελει και σαμπανια το νουμερο ο μανος...
τελεια σκηνη με την παρεα να γιορταζει...θεος ο λουκας...
χαλια η σκηνη νορας-νταιζη...η νορα την κοιτουσε σα χαζη...
τελεια και η σκηνη αμαλιας-πετρου...τελιοι και οι δυο τους...
τελεια ατακα=λουκα περνετε προφυλαξεις ή θα καλιεργησετε ρατσα???
gelio gelio gelio
ο μανος για την ευα την ηθελε την σαμπανια...και τωρα κλεγεται στη μαριλια...αντε απο εδω ρε παλιοπραγμα..δεν τον λυπαμαι καθολου μα καθολου...δεν μπορει να τον πατησει το τζιπ του στεφ...
λεει ο μανος=μακαρι να ημασταν οικογενεια...κατσε ρε φιλε...γιατι να την τιμωρησεις τη γυναικα...
στο επομενο επεισοδιο τελειο..
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 7:59 pm

Πολύ μου αρέσει ο πόλεμος με τους φακέλους στα προσεχώς! Μα τι μάπας ο Λουκάκος! Κι άλλο προξενιό; Ένα δεν του έφτανε; Πάλι καλά που δεν έδωσε και το χέρι της Νόρας στο Μήτσουλα! /S Και έ-έ-έρχεται η Χαλκίδα!!! Klap
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 7:59 pm

Τα νευρα μου!!!!!!!!Θα τη σκοτωσωωωωωωωω τη μπουζουξου και το άλλο το φίδι την Καρταλαινάααα

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:01 pm

Ψήφισα "Καλό" το επεισόδιο για σήμερα! Ευχάριστο... Και τα καλύτερα έρχονται!!! Klap ΧΑ-ΛΚΙ-ΔΑ, ΧΑ-ΛΚΙ-ΔΑ!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από charitomeni Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:01 pm

ποπο αυτη η νταιζη τι οχια που ειναι πληγωσε το νορακι θα την σκοτωσω! xastouki
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:02 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο και απαιτεί αναλυτικό σχολιασμό, οπότε θα επανέλθω το βράδυ!

Όσο για τα προσεχώς... πουλιά στον αέρα πιάνεις! gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

Eίπαμε ρε Λουκά, αυτό είναι αλληνής ειδικότης!!! Razz

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από hionati Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:02 pm

hionati έγραψε:καθε φορα που βλεπω το μανο να παει στη μελιτα με αυτο το υφος τι εχεις,πες μου να σεβοηθησω θελω και ειρωνευεται κιολας...μου ερχεται να του χωσω μπουνιες...και να του πω αντε απο δω ρε παλιοτζιτζιβιογκο... xastouki
σε ενα μονο ειναι χρησιμος ο μανος...να παιζει με τις κουκλες με τη νεφελη...
ευτυχως που εβαλε το τραγουδι με τους δυο τους...εσωσε για μενα ενα ψιλοαδιαφορο επεισοδιο...ωραια πλανα και ωραιο τραγουδι...
και εκει που ειπα ωραια πλανα μελ-στεφ μπηκε και ο μανος σφηνα...αλιμονο λειπει ο μαρτης απο τη σαρακοστη...
παντως εντυπωση μου εκανε το τραγουδι με τους τρεις τους,πως και δε βαλανε και τη ευα...
οπα υποδειξεις και ο μανος στη μελιτα,ο στοργικος πατερας...αντε παγενε ρε απο εκει
τελεια η σκηνη στεφ-χρηστο...θεος ο στεφ=θελαμε να τον εκδικηθουμε και τον καναμε ζαμπλουτο
καλα το οτι τραβιουνται στη αστυνομια μανος και πετρος δεν μετραει για εκδικηση...αποκλειεται να ηξερε για τους πινακες οτι θα τους εστελναν φυλακη,το πολυ να ηξερε που ηταν και να τους εκλεψε...

θελει και σαμπανια το νουμερο ο μανος...
τελεια σκηνη με την παρεα να γιορταζει...θεος ο λουκας...
χαλια η σκηνη νορας-νταιζη...η νορα την κοιτουσε σα χαζη...
τελεια και η σκηνη αμαλιας-πετρου...τελιοι και οι δυο τους...
τελεια ατακα=λουκα περνετε προφυλαξεις ή θα καλιεργησετε ρατσα???
gelio gelio gelio
ο μανος για την ευα την ηθελε την σαμπανια...και τωρα κλεγεται στη μαριλια...αντε απο εδω ρε παλιοπραγμα..δεν τον λυπαμαι καθολου μα καθολου...δεν μπορει να τον πατησει το τζιπ του στεφ...
λεει ο μανος=μακαρι να ημασταν οικογενεια...κατσε ρε φιλε...γιατι να την τιμωρησεις τη γυναικα...
στο επομενο επεισοδιο τελειο..
-για το τραγουδι και τις σκηνες μελ-στεφ
-τις σκηνες της παρεας
-τη σκηνη αμαλιας-πετρου
-τη σκηνη που ο στεφ ειπε στην αντιγονη για τη μελ
γι αυτο ψηφιζω καλο...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Δευ Ιαν 11, 2010 8:04 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:03 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο και απαιτεί αναλυτικό σχολιασμό, οπότε θα επανέλθω το βράδυ!

Όσο για τα προσεχώς... πουλιά στον αέρα πιάνεις! gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

Eίπαμε ρε Λουκά, αυτό είναι αλληνής ειδικότης!!! Razz
Ναι! Ναι! Ατάκα του Λουκά ήταν και στο δικό μου σενάριο, αλλά έσπευσε να με διορθώσει η Βασιλική, καθώς η ατάκα σε άλλη ταιριάζει!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:17 pm

Πολυ μου αρεσε το επεισοδιακι και εχουμε και λεμε...
Δεν την αντεχω αλλο την Αντιγονη...ας τη μαζεψει καποιος!Δεν φτανει οσα εκανε και κανει εχει και απαιτησεις..Ακου δεν παω πουθενα αν δεν ερθει και η Ευα μαζι!Μωρε τι μας λες,ποιος σε ρωτησε?
Και τωρα κατι που δεν περιμενα ποτε να το πω αλλα η Μελιτα στη σκηνη με το Στεφανο μου αρεσε!Πολυ καλα του τα εχωσε του βουτυρομπεμπε που συνεχιζει να πιστευει αμεσως τη μανα του παρα τα τοσα ψεματα του εχει πει!Ελεος δηλαδη αγορι μου! wall
Η κοριτσοσυναντηση Ευα-Νορα-Δαφνη παρα πολυ ωραια...πολυ γλυκουλες σκηνες!!!
Αχ το μαναρι της Τζινας μας πολυ καλα τα πε στο Νταιζουλινι που δεν την αντεχω αλλο.
Ειδικα εκει που πηγε στη Νορα και της ελεγε τετοια πραγματα μου ερχοταν να το χαστουκισω το τσοκαρο! xastouki
Το θεμα με τους πινακες με εχει μπερδεψει παρα πολυ οποτε θα περιμενω να δω τι θα γινει για να μη σπαζοκεφαλιαζω!
Τελειες οι σκηνες της παρεας και η εμφανιση του Μανου πολυ μου αρεσε!Επισης λατρευω τις σκηνες Μαριλιας-Μανου!
Αυτα απο εμενα και περιμενω τα αυριανα με τη συναντηση κορυφης Μητσουλα-Λουκα! Jump
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:18 pm

Αντιγόνη:Τι σατανική γυναίκα!!Τρόμαξα με κάτι βλεματα..."Ίσως είναι καλύτερα για όλους να βυθιστώ πάλι στη σιωπη"Δεν μας παρατάς ρε μουγγοθόδωρε?????

Στέφανος:Δεν μπορώ να κατανοήσω το λόγο που παρουσιάζεται ένα έρμαιο στα χέρια της Αντιγόνης..Ένας καημένος φλώρος!Δίνει λαβές να τον κοροϊδεύουν όπως η Μελίτα και η Αμαλία"Το παιδί,το παιδί"
Μα "Μητέρα σε παρακαλώ μην ταράζεσαι"?Είναι δυνατόν?Είναι δυνατόν να μην αμφισβητεί καν τον άνθρωπο που του 'κρυβε πως μιλάει και τον άφηνε να υποφέρει??

Σκηνή Λουκα-Χρήστου:Ενός λεπτού σιγή παρακαλώ!2 κούκλοι τι κούκλοι μαζί!!Αυτά ειναι!

Χρήστος:Τι ψυχραιμία είναι αυτή?Μεγάλο κεφάλι ο Χρηστάκης και δεν το χουμε παρει χαμπάρι!!Μόνο τα ρέστα που δε ζήτησε από το Λουκάκο που τον υποψιάστηκε!!!Χαχαχαχα!Θεός!!

Στέφανος-Μελίτα"Μελίτα σταματα...Κοφ'το??"Καλά έκανε και τον χώρισε αυτή τη φορά!!Ας το παραδεχτούμε!!

Μελίτα:1ον θεϊκό το άσπρο πανωφοράκι!!Θεϊκό!!!
2ον το ξέρω πως σας φάινεται υστερική και ειδικά στη σκηνή με το Μανο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αλλά και εγώ έχω βρεθεί στην ίδια θέση.Όταν κάποιος σου έχει κάνει τόσα πολλά και καλημέρα να σουτ πει και να στο παίξει καλός σου βγαίνει η ξυνίλα!!!!!

Δάφνη-Νικόλας:Βαρέθηκα να είναι κομπάρσοι και δορυφόροι των άλλων συντελεστών!!!

Οδυσσέας:Ο πιο τραγικός ήρωας της ιστορίας!Ας το πάρει το παιδί και να φύγει στο εξωτερικό!και τότε τέλος και τα προβλήματα για Λουκά-Νόρα

Λουκά-Νόρα:Βαρέθηκα να τους βλέπω να τσακώνονται!Μια τρυφερή σκηνή φανταστικοί σεναριογραφούκοι μου!!Σας παρακαλώ!!!Έστω και φιλική!Λέμε τώρα!

Νταίζη:"Όσο περνάει απο το χέρι μου θα τον κάνω να σε μισήσει"??Άι στο διάολο πάπια του κ***υ!!!Και να μου το θυμηθείτε θα το φάει το κεφαλάκι της με το Χρήστο!

Εύα:Τραγικό το γκρι πλεχτό τσεμπέρι!Αίσχος!!!

Μάνος:Πολύ γλυκός πατέρας και με το Νεφελάκι και με τη Μαρίλια!!

Ακόμη μου αρέσει πολύ η σχέση Λουκα-Εύας που φανηκε και σε αυτό το επεισόδιο!!!Τέλος έχω μεγάλη περιέργεια να δω ποιος έχει τους πίνακες!!!Δε νομίζω ο Μάνος πάντως!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:23 pm

Την καρτάλω θα την πνίξωωωωω… maaaad αυτός ο στέφανος έλεος είναι..ρε αγόρι μου σε δουλεύει..ΞΥΠΝΑΑΑΑ…τι κάθεσαι και την ακούς;;;αυτή δεν σου έκανε τη μουγγή τόσο καιρό;;και τώρα τι;;;ο λόγος της συμβόλαιο;;;

Στέφανε θα σε πνίξωωω και εσένα..-θα πάρω παραμάζωμα όλο το σόι….να μην κάνω και μισές δουλείες…-τι είναι αυτά που είπες στη μελίτα;;;δικαιολόγησε και την μητέρα του…ακούς εκεί καλά και έκανε την έδιωξε….μια χαρά του τα είπε η μελίτα….ντιπ βλάκας αυτός ο στέφανος…μα ντιπ για ντιπ….

Καλά η εύα πόσα θέλει να μας τρελάνει;;;<προς το παρόν είμαι χαρούμενη>δηλαδή όταν δεν θα είμαι καλά και σε θυμηθώ δεν έχω και κανέναν άλλον θα γυρίσω…θα καραφλιάσω με αυτά που ακούω….αλλά και ο στέφανος καλός είναι και αυτός και κάθεται και την ακούει…μόνο στη μελίτα ξέρει να τα χώνει…πάλι καλά που μετά το έσωσε όταν φώναξε στη μητέρα του…αλλά το αυτί της δεν ιδρώνει…ακούς εκεί δεν φεύγω αν δεν έρθει η εύα..ε..ωραία πάρε την εύα πηγαίνετε στο παρίσι δείτε και τα αξιοθέατα..τον στέφανο να αφήσεις ήσυχο μαντάμ…

Το τραγούδι με τις σκηνές μελίτας-στέφανου καταπληκτικό..το μάνο γιατί τον είχαν ενδιάμεσα;;;;που θα δώσει κιόλας συμβουλές στη μελίτα…τι μας λες μωρέ…ΓΕΙΑ ΣΟΥ μάνο..καλά του απάντησε…

Η νταίζη δεν παλεύεται..καλά τι είναι αυτά που είπε στη νόρα;;…ακούς εκεί να κόψει την καψούρα της..δική της είναι η καψούρα..ό,τι θέλει θα την κάνει..αν θέλει βάζει φωτιά και την καίει…και εσένα μαζί..να γλιτώσουμε κιόλας…

Η σκηνή με την παρέα πολύ ωραία…(αλλά αυτό το μάνο αλά ξανθόπουλο δεν τον αντέχω)

Τώρα το ποιος ακολουθεί τον χρήστο δεν το κατάλαβα..αλλά δεν νομίζω να είναι ο μάνος..ναι το ξέρω περίεργο είναι που ο μάνος μπορεί να μην είναι μπλεγμένος αλλά δεν το νομίζω…κάποιος άλλος πρέπει να κρύβεται από πίσω…

Γενικά μετά το επεισόδιο είμαι κάπως έτσι…Grrr
Θα πίασω από μαλλί μουγγοθόδωρο και νταίζη και θα τις χτυπάω κεφάλι με κεφάλι…

Υ.Γ.όλοι πρέπει να πίνουν καφέ από το ίδιο μαγαζί..και η εύα και ο χρήστος από το ίδιο είχαν πάρει..πρέπει να κάνουν πολύ καλό καφέ εκεί πέρα…
lol!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Kiki Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:25 pm

ΠΦΦΦΦΦΦΦ Θέλω Λουκά και Νόρα μαζίιιιιιιιιιι σύντομααααααα Snif Για να δούμε τι μας επιφυλασει το ταξιδάκι geek Ελπίζω να μην αργήσουμε πολύ να δούμε κ άλλη αγαπησιάρικη σκηνή μεταξύ τους Heart2 Τώρα θα αρχίσει να εκδηλώνεται και ο Λουκάς Palamakia
Kiki
Kiki

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:26 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο για Εύα-Στέφανο.Το βλέμμα του Στέφανου όλα τα λεφτά!Την πόρτα ούτε σήμερα την έκλεισε ο Στέφανος..γιατί?

Για Νόρα-Εύα απλά υπέροχες μαζί!

Γιατί είδαμε κ σήμερα την παρέα!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:28 pm

Μου άρεσε πολύ το ντύσιμο της Μελίτας!
Η Εύα άλλαξε σκούφο!
Ο Καπουτζίδης επιστρέφει 31 Γενάρη the twenty!!!

Καρτάλω-Στέφανος: Αχου, αρχίσαμε τα Κατινίστικα της μουγγής. Που ήρθε η Αμαλία και κατηγόρησε την αθώα Καρτάλω και ο άλλος τσαντίστηκε κιόλας... και δεν κάθισε να σκεφτεί ότι πριν από 2 μέρες την έπιασε στην κουζίνα να μιλάει. cake

Μελίτα-Στέφανος=1-0 υπέρ Μελίτας! : respect : Χώσε Μελίτααααα.... που ο άλλος με το τζίπ ( παλιές δοξασμένες εποχές) έβαλε τις φωνές κιόλας για την μάνα του. cake Ο "μικρός"!Πολύ καλά του τα είπε η Μελ "μείνε με το ψέμα και με την μάνα σου"!!! Έτσι.... Καλά τον είπε μετά στην Αμαλία ηλίθιο! Ε είναι ηλίθιος. Που να ξερες Στεφανάκο ότι ο πατέρας σου ήταν ο ένας από τους τάρανδους που σέρνουν το έλκυθρο του Αϊ- Βασίλη! Αλλά κατάλαβε μετά την πατάτα του, γιατί πήγε κατόπιν εορτής και τα έχωσε στην μαμά ο μικρός...και η Αντιγόνη κατατρόμαξε τι να πω... Ρε Στέφανε.... βάλε την φωνή αγορίνα μου, τι κάθεσαι και κοιτάάάάάςςςςςςςς!!!

Μελίτα: Δεν τον θέλω.... ( ναι καλά)
Θα τον πάρεις!!!!
'Αλλα λόγια λέτε βρε παιδιά....

Τι καμώματα είναι τούτα; Με το ζόρι παντρειά ρε Λουκά;;; Αν είναι δυνατόν. Και δεν μας φτάνουν τα δικά μας, έχουμε και την Νταίζη να πηγαίνει στην Νόρα να την απειλεί κιόλας.Που μπορεί τρομάρα της και αύριο να μείνει έγκυος. Ναι, τι ώρα μπορείς αύριο; 10-12 είναι καλά; Ούστ μαρή!Γιατί Νόρα κοριτσάκι μου δεν της έδινες μια μπάτσα να της φύγει η στέκα και να πεί τον δεσπότη Παναγίωτη (και όχι Πετράκη ούτε Μπουγιούρη)

Στέφανος-Εύα: Εγώ για άλλη μια φορά δεν είδα τίποτα το ερωτικό μεταξύ τους.
Σε αντίθεση με την Εύα και τον Μάνο που η Εύα με το που τον είδε στο ατελιέ, έπαθε ένα "κάτι" και μια αμηχανία, ένα καρδιοχτύπι να το πω.... Πάντως είναι φως φανάρι ότι τον θέλει ακόμα. Μου άρεσε πολύ το φόρεμα της Εύας. Η Νόρα κοιτούσε κάπως τον Λουκά και ο Λουκάς την Νόρα ( ερωτικά εννοώ) ή μου φάνηκε;;;

Καταλάβατε τελικά ποιος έστειλε το μήνυμα για Χρήστο-Νταίζη;

Μελίτα-Μάνος: Ο Μάνος με καινούριο κασκόλ.... χεχε!! Έχει νεύρα η Μελίτα και ο Μάνος απείλησε για το μέλλον ότι θα τα πάρει και αυτός ή είναι και αυτό ιδέα μου; cake Είχαμε μια φαγούρα τώρα.... Πάντως την έχει καταλάβει ότι είναι ερωτευμένη το θέμα είναι αν έχει καταλάβει και με ποιον!

Σήμερα ωραίο το τραγουδάκι με Στέφανο- Μελίτα-Μάνο και Νεφέλη!!!

Μου άρεσε η σκηνή Μαρίλιας- Μάνου!

Και τέλος.... καταλάβατε ποιος έχει τους πίνακες;

Αμαλία-Πέτρος : respect :

Καρτάλω...... δεν φεύγω αν δεν φύγουμε μαζί like Χατζηγιάννης!!! Πιστεύω ότι ο Μιχαλάκης δεν το λέει για την Εύα το άσμα!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από hionati Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:31 pm

τελικα να πως ο μανος εμαθε για τους πινακες...παρακολουθουσε το χρηστο...αλλος αγγελος μας βρηκε...
λετε η ευα να μαθει οτι πισω απο ολα κρυβεται ο μανος γι αυτο θα αποβαλει???
και οταν μαθει ο πετρος για μανο-πινακες εκει να δειτε χαμος...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:32 pm

Λοιπόν ας πω και γω την γνώμη μου τώρα, γιατι θα την κάνω σήμερα...

Μουγγοθόδωρος ο Πεταχτούλης: Πολύ καλη ηθοποιός η παπαδημητρίου.Με έχει κάνει να την μισήσω!!!!

Στέφανος: Ο φλώρος, του φλώρου, ω φλώρε! Τι μεγιστος μαμάκιας? Τι βλάκας θε μου.Πρώτη φορά φχαριστήθηκα το χώσιμο της Μελίτας

Μελίτα: Περα της σκηνής με τον Στέφανο, νομίζω οτι ήταν υπερβολικά υστερικη.Σημερα το παράκανε

Ευα: Γλυκια με τα παιδια. Με τον Στέφανο ήταν οτι πιο άκυρο απο την Ευα...Ειναι η ίδια Ευα που ήταν στα πατωματα και δεν ήθελε να δει κανέναν απο τους δυο τους? Η ιδια Ευα που είχε παθει κλονισμο, είναι η ίδια με σήμερα που έλεγε για το μελλον, που ξέρεις, κτλ?? Ελεος!!!!!!

Μαρίλια: Μάγκας.

Νταίζη: Καρακατσουλιό του κερατά, μαζέψου.... Εχεις να πάθεις στην χαλκιδα.......

Νόρα: Το παράκανε λίγο στο τραπέζι..Γενικά ήταν πολύ γλυκούλα, ακομα και όταν χτυπησε το χέρι της, αφου έφυγε το τσόκαρο...

Χρήστος: Που σαι Τζινα??? Τι ήταν αυτο σήμερααααα Miam Miam

Λουκάς: Το χαιβάνι.Ο Χάφτας.Ο Χαλβάς.Θα υποφέρει για πολλά σενάρια ακόμα....

Μάνος: Ξενέρωτος και βαρετός.

Αμαλία-Πέτρος: ΘΕΟΙ... Και η αμαλίτσα μου τοσο γλυκούλα οταν κλαιει... Χι χι

Να σχολιάσω εδώ για το preview ή οχι??

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:34 pm

Στέφανος-Εύα: Εγώ για άλλη μια φορά δεν είδα τίποτα το ερωτικό μεταξύ τους.
Σε αντίθεση με την Εύα και τον Μάνο που η Εύα με το που τον είδε στο ατελιέ, έπαθε ένα "κάτι" και μια αμηχανία, ένα καρδιοχτύπι να το πω.... Πάντως είναι φως φανάρι ότι τον θέλει ακόμα. Μου άρεσε πολύ το φόρεμα της Εύας. Η Νόρα κοιτούσε κάπως τον Λουκά και ο Λουκάς την Νόρα ( ερωτικά εννοώ) ή μου φάνηκε;;;
Μπραβο Ντινακι και αναρωτιομουνα τι ειχα ξεχασει να σχολιασω!Και εχω να πω οτι συμφωνω και για Στεφανο-Ευα( Sleep ) και για Μανο-Ευα( Love! ) και για φορεμα Ευας( Thumbs up )και για Νορα-Λουκα( Love )!!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:35 pm

Μελίτα-Μάνος: Ο Μάνος με καινούριο κασκόλ.... χεχε!! Έχει νεύρα η Μελίτα και ο Μάνος απείλησε για το μέλλον ότι θα τα πάρει και αυτός ή είναι και αυτό ιδέα μου; Είχαμε μια φαγούρα τώρα.... Πάντως την έχει καταλάβει ότι είναι ερωτευμένη το θέμα είναι αν έχει καταλάβει και με ποιον

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί έχει νευρα το κατινάκι κάθε φορά που βλέπει τον Μάνο....όταν πάς παρακάτω απλά αδιαφορείς για τον πρώην!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:35 pm

Να σχολιάσεις βέβαια!

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:40 pm

DESPOINA έγραψε:
Μελίτα-Μάνος: Ο Μάνος με καινούριο κασκόλ.... χεχε!! Έχει νεύρα η Μελίτα και ο Μάνος απείλησε για το μέλλον ότι θα τα πάρει και αυτός ή είναι και αυτό ιδέα μου; Είχαμε μια φαγούρα τώρα.... Πάντως την έχει καταλάβει ότι είναι ερωτευμένη το θέμα είναι αν έχει καταλάβει και με ποιον

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί έχει νευρα το κατινάκι κάθε φορά που βλέπει τον Μάνο....όταν πάς παρακάτω απλά αδιαφορείς για τον πρώην!!
Η αληθεια ειναι οτι αυτο ουτε εγω το καταλαβαινω!Θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο ηρεμη,να μη του δινει σημασια και να κανει υπομονη για το παιδι και οχι να τον παιρνει απο τα μουτρα καθε φορα!
Αν ηταν ερωτευμενη μαζι του θα τη δικαιολογουσα που καθε φορα που τον βλεπει τσιτωνει αλλα τωρα οχι...!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:42 pm

Κουραστικο κατα τη γνωμη μου το σημερινο επεισοδιο!Παρακολουθουμε τις προσπαθεις της Αντιγονης να απομακρυνει τη Μελιτα απ το Στεφανο.Επισης το βασικο θεμα της σειρας αυτον τον καιρο,οι πινακες,βλεπουμε να χανεται καπου αναμεσα στα love story Μελιτας-Στεφανου και Νορας-Λουκα!Και αυριο,οπως αφεθηκε να εννοηθει απο το trailer φευγει ταξιδακι ο Λουκας με την τραγουδιαρα και η Νορα για σπασιμο πηγαινει στο ιδιο μερος με το Μητσο!Μια απ τα ιδια!Το αντιστροφο ειχε συμβει και μερικα επεισοδια πριν!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:43 pm

Preview:
Καταρχας το ύφος του Λουκάκου είναι ολα τα λεφτα! Χαιρομαι γιατι κάπως έτσι το φανταζόμουν και στα σενάρια μου... Εκανε μπαμ το ποσο σκύλιασε που ο Μητσουλας έκανε όλη αυτή τη νύξη, και κυριως οτι δεν είπε η Νόρα οτι τρέχει κάτι μεταξύ τους!!!!(Τρεχει Λουκάκο, και μας κάνεις τον ψόφιο κοριο,ε??? Χμ, θα σου δείξω εγω...)

Το οτι ο Οδυσσεάς μιλησε στην Νόρα μετα το σημερινό δεν ξέρω που κολλάει, αλλα έχει απίστευτο γέλιο , και η αντιδραση της Νόρας και το ''οτι θελει η πριγκιπισσα''
ΙΙιιιιιχ , αυτο το υφάκι πεφτουλα α λα Μπέλλος είναι πολυ γλιτσικο αλλα την δουλειά μας την κάνει ... huhu

Αχ σκέφτομαι τον Μπέλλο με χρυσό δόντι και οδοντογλιφίδα: Οτι θέλεις πριγκιπέσσα./Ο Μπέλλος είναι αρχοντας, στα καλύτερα θα σε πάω μανδαμ/Μπελλος, όνομα και πράγμα...
(Τζίνα σου βάζω ιδεες...)
gelio

Οσο για το γραφείο....Χωσε Νοράκι...ριξε και κανένα στην κεφάλα του...!

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Δευ Ιαν 11, 2010 8:46 pm

Σαν τα πάμπολλα περιοδικά κι εγώ...
Μου άρεσε: Η στάση που κράτησε η Νόρα απέναντι στις κατινιές όπως αναφέρατε, της Νταίζης! Εύγε, Νόρα! Κυρία!Klap
Η Εύα σήμερα που έλαμπε από χαρά, ίσως περισσότερο από κάθε άλλο επεισόδιο, ενώ εντυπωσιάστηκα από την κίνηση του Μάνου, που διακριτικά έδωσε το δωράκι του, ευχήθηκε και αποσύρθηκε.

ΔΕΝ μου άρεσε: Η κινούμενη καταστροφή (Νταίζη) και η ακίνητη καταστροφή (Αντιγόνη). Πολλά λόγια, μία η ουσία:μαζέψτε τα κουβαδάκια σας και οι 2 και σ' άλλη παραλία.Grrr

Και τέλος.....ο Χρήστος, με δίχασε, γιατί εκεί που φώναζα στην tv "Μπράβο, αγόρι μου! Πες τα!" (α, και προς Θεού, όχι ΜΟΥ, Gina's... Love! ), έφαγα μεγάλη απογοήτευση που δεν αποκάλυψε τίποτα στο Λουκά. Ξέρει κανείς γιατί το έκανε αυτό; Γιατί ειλικρινά, δεν κατάλαβα το σκεπτικό του και το μυαλό μου έχει κουρκουτιάσει για να το σκεφτώ καλύτερα. scratch
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης