Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

+35
ΕΥΑ
giouli_edem
edem4ever
Penny
NATALITSA_LOUKITSA
almaresi
anna90
KonstantinaA
xristina79
Dorina <3 Πέτρος
PrincessRachel
loukakos
aggeliki
Pennaki.......!!
jim7
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
kikialex
glgs
nikidanis
vs116117
prwto_trapezi_pista
Καρ-Mik
Ntinaki1
Kiki
mimi_loukas+nora
evanna
KatsaroYpotheto
loukitsa
DESPOINA
Doris_
charitomeni
hionati
anastasia20
sifantid
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap44%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 44% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap42%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 42% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap9%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Δευ Ιαν 11, 2010 9:45 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Λουκάς πάνω στη σκάλα λέει στη Νόρα
Νόρα είμαι ερωτευμένος μαζί σου
Τρέιλερ: juhu :
καλε που ειναι?????????????????????????επεσα απο τον καναπε!!!!!!!
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Ιαν 11, 2010 9:46 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
sifantid έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω τα εχω κανει μπαχαλο!!!!!η μελιτα αντι για καλημερα τωρα πια λεει"τελειωσε!"...το βαρεθηκα!!!ας αποφασισει επιτελους αν τελειωσε η οχι!!μας εχουν πριξει οσο να ναι!!μου αρεσε η σκηνη με την παρεα επιτελους λιγα πραγματικα μυστικα!!χαιρομαι αφανταστα για το ευακι!!!!και ο στεφανος μου την δινει..και περιμενω να βαλει τρειλερ και δεν βαζει!!! wall wall wall
Θα το βάλει στο επόμενο διάλειμμα φαντάζομαι... Rolling Eyes Θέλω να το ξαναδώ!
μακαρι παναγια μου!!!!τι ατυχια με δερνει θεε μου??γιατι να παω τοτε στο περιπτερο???ελεος!!!!
Επιτέλους διαφημίσεις! Klap Για να δούμε...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Ιαν 11, 2010 9:59 pm

ΑΧ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΠΕΡΙΛΙΨΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ??? ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΦΡΟΝΥΤΙΣΤΗΡΙΑ!!!! pleeease gmt Snif Snif pleeease
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Δευ Ιαν 11, 2010 10:23 pm

δεν ειδα τρειλερ μηπως το ειδε στην φαντασια της ή μηπως εννοει οτι του το ειπε ο Μητσος???
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Ιαν 11, 2010 11:40 pm

Η Εύα τελικά πρέπει να είχε καλέσει και τη Μελίτα στο πάρτυ γιατί όταν τη ρώτησε ο Μάνος αν θα πάει το ήξερε οτι θα γίνει μάζωξη. Πρώτα μας έφαγε τ αυτιά στη μίρλα επειδή δεν είχε φίλους και μόλις την δέχτηκαν άρχισε να τους γράφει κανονικά. Μερικές φορές τη βλέπω να μιλάει με το Μάνο και αναρωτιέμαι αυτή είναι η Μελίτα που μέχρι χθες έκλαιγε και χτυπιόταν; Και άντε να πω της πέρασε. Όταν είσαι αλλού δεν βγάζεις τόση πίκρα. Την κακία την ξεσπάς όταν ακόμη νοιώθεις πληγωμένος
[quote]



ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!ΘΕΛΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΕΚΕΙ!!ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ,ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ!!!!

ΘΥΜΙΖΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΄΄ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ΄΄
ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΟΥΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Ιαν 11, 2010 11:50 pm

[quote="aggeliki"]
Η Εύα τελικά πρέπει να είχε καλέσει και τη Μελίτα στο πάρτυ γιατί όταν τη ρώτησε ο Μάνος αν θα πάει το ήξερε οτι θα γίνει μάζωξη. Πρώτα μας έφαγε τ αυτιά στη μίρλα επειδή δεν είχε φίλους και μόλις την δέχτηκαν άρχισε να τους γράφει κανονικά. Μερικές φορές τη βλέπω να μιλάει με το Μάνο και αναρωτιέμαι αυτή είναι η Μελίτα που μέχρι χθες έκλαιγε και χτυπιόταν; Και άντε να πω της πέρασε. Όταν είσαι αλλού δεν βγάζεις τόση πίκρα. Την κακία την ξεσπάς όταν ακόμη νοιώθεις πληγωμένος




ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!ΘΕΛΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΕΚΕΙ!!ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ,ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ!!!!

ΘΥΜΙΖΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΄΄ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ΄΄




ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΟΥΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ!





A,μπράβο! Αντί να είναι ήρεμη κ αδιάφορη κάθε φορά που βλέπει τον Μάνο τσιτώνει!
Έμαθε τι έκανε ο Μάνος..τον έβρισε μια,τον έβρισε 2 οκ φτάνει! Αν πω εγώ τώρα ότι δεν τον έχει ξεπεράσει θα φάω cake cake Ησυμπεριφορά της όμως αυτό δείχνει!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 11, 2010 11:55 pm

[quote="DESPOINA"]
aggeliki έγραψε:
Η Εύα τελικά πρέπει να είχε καλέσει και τη Μελίτα στο πάρτυ γιατί όταν τη ρώτησε ο Μάνος αν θα πάει το ήξερε οτι θα γίνει μάζωξη. Πρώτα μας έφαγε τ αυτιά στη μίρλα επειδή δεν είχε φίλους και μόλις την δέχτηκαν άρχισε να τους γράφει κανονικά. Μερικές φορές τη βλέπω να μιλάει με το Μάνο και αναρωτιέμαι αυτή είναι η Μελίτα που μέχρι χθες έκλαιγε και χτυπιόταν; Και άντε να πω της πέρασε. Όταν είσαι αλλού δεν βγάζεις τόση πίκρα. Την κακία την ξεσπάς όταν ακόμη νοιώθεις πληγωμένος




ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!ΘΕΛΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΕΚΕΙ!!ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ,ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ!!!!

ΘΥΜΙΖΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΄΄ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ΄΄




A,μπράβο! Αντί να είναι ήρεμη κ αδιάφορη κάθε φορά που βλέπει τον Μάνο τσιτώνει!
Έμαθε τι έκανε ο Μάνος..τον έβρισε μια,τον έβρισε 2 οκ φτάνει! Αν πω εγώ τώρα ότι δεν τον έχει ξεπεράσει θα φάω cake cake Ησυμπεριφορά της όμως αυτό δείχνει!!
ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΟΥΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ!


Εγώ δεν είναι η πρώτη φορά που το σχολιάζω αυτό.
Αν ανατρέξεις στους σχολιασμούς μου και σε παλιότερα επεισόδια θα το δείς.
Πιστεύω οτι όταν κάποιος έχει ξεπεράσει μια σχέση και την έχει αφήσει πίσω του όταν για κάποιο λόγο υποχρεώνεται να βλέπει τον ή την πρώην του το κάνει αγγαρεία να περάσει η ώρα να τελειώσει ότι έχει να κάνει, και να ξεμπερδεύει.
Αυτή η έντονη κόντρα που διακρίνω εδώ είναι τουλάχιστον παράξενη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 12, 2010 12:12 am

Εννοείς ότι η Μελίτα θέλει ακόμα τον Μάνο; Μπαα δεν νομίζω. Αφού δεν την δείχνει να τον σκέφτεται καν. Όλο τον Στέφανο έχει στο μυαλό της.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 12, 2010 12:17 am


Πιστεύω οτι αφήνουν όλες τις πόρτες ανοιχτές διαφορετικά θα βλέπαμε διαφορετικές συμπεριφορές.
Πάντως και για την Εύα όσο την έβλεπα να φωνάζει και να εκδικείται το ίδιο έλεγα. Ο θυμός κρύβει μέσα του πολλά συναισθήματα.
Όταν κάτι περάσει αφήνει απλά αδιαφορία.
Δεν μιλάω για το προφανές μιλάω γι αυτό που δείχνει η αντίδραση.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Ιαν 12, 2010 12:21 am

Μόλις το είδε τον πήρε από τα μούτρα! Ακου ΄΄τι θες εδώ΄΄
Τι να ήθελε δλδ?Το παιδί του πήγε να δεί όχι, να της κάνει ερωτική εξομολόγηση! Κάτι δεν κολλάει εδώ!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τρι Ιαν 12, 2010 1:18 am

-Δάφνη-Εύα δίπλα δίπλα σαν αδερφές ήταν! Τι κρίμα να με χαλάει τέτοια σκηνή αλλά η σχέση Δάφνης-Εύας που μας δείχνουν μου φαίνεται τόσο εξωπραγματική (από τη μεριά της Δάφνης!) που τόσο ωραίες σκηνές δεν μπορώ να τις χαρώ....

-Τον Μάνο γιατί μας τον δείχνουν συνεχώς με την Μελίτα οεο?????? Έχουν συνεχώς σκηνές μαζί και μάλιστα πανομοιότυπες κάθε φορά... τι θέλει να πει ο ποιητής? Εάν υποψιαστώ ότι αφήνουν και αυτό το ενδεχόμενο ανοιχτό... τι να πω? πόσα άκυρα πιά? αν και θεωρώ ότι ο Μάνος έχει καταλάβει πολλά...

-Εγώ επιμένω: ο Στέφανος που μας δείχνουν, αν η Εύα του έλεγε πάμε να ζήσουμε μαζί στο Παρίσι, θα πήγαινε! Μια χαρά είχε την ευκαιρία σήμερα να ξεκαθαρίσει με την Εύα σήμερα και να κλείσει αυτή την περιβόητη πόρτα πια αλλά μούγκα! αχ αυτά τα γονίδια...

-Καλέ θα με τρελάνετε? Η Εύα είχα πάθει κλονισμό επειδή και οι δύο της είπαν ψέματα και την εκμεταλλεύτηκαν, ήρθε καπάκι και η εκδίκηση που σκεπτόμενη λογικά την χρέωσε στον Στέφανο και δεν ήθελε καν να του μιλήσει....... και σήμερα αλλά και χτες μια χαρά την είδα! Μέχρι που άφησε και η Εύα ορθάνοιχτη την πόρτα! Α καλάααααα..... καταλαβαίνω βεβαίως ότι αυτή της η στάση βοηθάει το σενάριο αφού σε λίγες μέρες θα πρέπει μέχρι και να σκεφτεί το γάμο με τον Στέφανο αλλά.... το ότι κάνει καραμπάμ αυτό και είναι ξεκάθαρο όλο αυτό στους τηλεθεατές είναι καλό για το σενάριο?

-Η Πολυχρονίδη με έχει ενθουσιάσει.... είναι καταπληκτική!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τρι Ιαν 12, 2010 1:44 am

Η Πολυχρονίδη μπορεί να είναι καταπληκτική, αλλά η Νταίζη είναι για μπάτσες.... xastouki
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Ιαν 12, 2010 1:58 am

Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΦΩΝΗ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΤΗΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΨΙΑ, ΕΝΑ ΜΙΣΟΣ, ΣΤΑΘΕΡΗ ΕΚΕΙ. "ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΣΤΡΕΨΑΝΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Η ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ", ΟΠΑ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ? ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ?

ΑΛΛΑ ΦΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΦΗΝΕΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ. "ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ" ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΖΟΡΙΚΟ ΥΦΟΣ.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ, Η ΑΛΛΗ ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΝΑΙ ΜΕΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑΙ ΘΑ ΒΓΩ ΑΥΤΗ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ. ΑΣ ΒΡΟΥΝ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΑ.

Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ. ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΑΥΤΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΥΑ, ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΤΟΣΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΘΕΛΕΙ ΚΑΒΑΝΤΖΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΕΛΙΚΑ? ΑΝΤΡΕΣ cake

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, Η ΕΥΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΛΑΜΠΕ. Η ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΜΙΛΑΜΕ, "ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ Η ΘΑ ΔΙΑΙΩΝΙΣΕΤΕ ΤΗ ΡΑΤΣΑ?" gelio gelio

Η ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ, ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΡΑΤΗΘΗΚΕ Η ΝΟΡΑ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΤΩ. xastouki

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΨΕΜΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ, ΚΑΛΕ ΜΕ ΤΙ ΕΥΚΟΛΙΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΤΟΝ ΕΡΗΜΟ ΤΟ ΛΟΥΚΑ? ΑΛΛΟ ΧΑΙΒΑΝΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ. ΤΖΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΣΕ ΦΛΟΜΩΣΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ, ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!!!!

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΡΠΑΖΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΑΥΤΗΝΗΣ. ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΕ Τ΄ΑΣΤΡΑ, ΠΙΑΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΨΕ ΤΗ ΤΗΝ ΚΟΤΑ.

ΑΜΑΛΙΑ- ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ : respect :

Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΟΜΩΣ?

Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΑΨΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΓΚΑΖΩΝΕΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ, ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΑΣ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΝ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΤΙΣ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ, Η ΕΥΑ ΠΑΓΩΣΕ. ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΟΣΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ. ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΙΣΟΡΡΟΠΗΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ.

ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ Η ΑΡΧΙΠΑΠΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΗ ΧΕΣΩ? ΚΑΙ Ο ΒΛΑΚΕΝΤΙΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ? ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΟΡΑ ΠΑΡΤΟΝ ΣΤΟ ΚΑΤΟΠΙ ΟΠΩΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΡΕΙΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Ιαν 12, 2010 3:11 am

Ας σχολιάσω και εγώ ότι θυμάμαι,έχουν περάσει και κάτι ώρες...
Καλό το επεισοδιο...!!
Η Εύα χαρούμενη...Εύα-Δάφνη-Νόρα: η παρέα...μου του βγάζουν έντονα αυτό το παρείστικο το στυλ...Το χουνε.. Hug
Κλασικά Στέφανος-Μελίτα ΧΩΡΙΣΑΝ....
Το κατινάκι στη σκηνή με το Μάνο με τσάτισε και με έκανε να γελάσω τόοοοοσο...
Καλά ρε κοπελιά είσαι αλλού βρήκες τον έρωτα της ζωής σου στα μάτια του καρακάθικου γιατί συνεχίζεις κάθε φορά να βγάζεις πίκρα και κακία στο Μάνο...
Γέλασα τόοοοοοοσοοοο:
Μάνος: Νόμιζα είστε φίλες με την Εύα..
Μελίτα: Είμαστε.. gelio gelio gelio
Είσαι γελοία κοπέλα μου ΑΠΛΑ...
Λυπήθηκα τον Οδυσσέα που είναι σε απόγνωση και φοβάται ότι θα του πάρουν τον Αρούλη...
Τσατίστηκα με την πάπια... Πως μίλησε έτσι στο Νοράκι???
Παλιοπάπια γύρνα στη λίμνη σου και κάνε μπουρμπουλήθρες ή στη πίστα σου και τραγούδα...Δεν σε σηκώνει το κλίμα εδώ.. xastouki
Την χτύπησε και εκεί που πονούσε...
Της πήρε και τον Λουκά και έχει και παιδί...
Αυτό ότι μπορεί να μείνει έγγυος όποτε θέλει ακόμα και αύριο δεν μ αρεσε...Ελπίζω να μην είναι προοικονομία...
Να μην έγγυος και ούτε να μείνει...
Το τρέιλερ δεν ανέβηκε ακόμαααααα.. Tigania
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Τρι Ιαν 12, 2010 3:49 am

-Αυτό που πριν καλά καλά περάσει μια ώρα από το τέλος του επεισοδίου και έχουν ήδη γραφεί 6-7 σελίδες πολύ μ' αρέσει
-Μαρία, έχεις πολύ καλό μάτι...
-Σοφία, μπορεί να μην το βλέπεις ίσως τώρα, αλλά τα αγγλικά ανοίγουν πόρτες, ιδιαίτερα συνοδευόμενα κι από άλλες γλώσσες, οπότε πρώτα αγγλικά και μετά μυστικά - παραίνεση αυτό

Αρχικά, έχω μια ερώτηση: Πότε υποτίθεται συνήλθε η Αντιγόνη ή τουλάχιστον πότε είπε ο Χρήστος στον Στέφανο ότι συνήλθε?
Έχω την αίσθηση ότι δεν το προσπέρασε αυτό ο Στέφανος - ότι αρχισέ να μιλά και όχι σε αυτόν εννοώ - αλλά φαίνεται το αντίθετο. Επίσης, τον καταλαβαίνω που υπερασπίζεται την μητέρα του. Μπορεί να του λέει ψέμματα εν προκειμένω, αλλά μην ξεχνάμε ότι την έχει πολύ ψηλά, και θεωρεί πως θέλει τόσο πολύ να εκδικηθεί επειδή βασανίστηκε πολύ - που δεν είναι και ψέμματα εδώ που τα λέμε - και επιπλέον όταν έχεις μεγαλώσει με την άποψη ότι η μάνα σου λάτρευε τον πατέρα σου, ε δεν αλλάζεις γνώμη από τη μια στιγμή στην άλλη. Κινήθηκε ενστικτωδώς εδώ που πήγε να υπερασπιστεί την μητέρα του. Πάνω απ' όλα η οικογένεια.
Άσχετο και νομίζω ότι ξαναειπώθηκε, αλλά λέτε να προκύψει γιος του Λύτρα ο Στέφανος? Θα βοηθούσε αν γνωρίζαμε ηλικίες
(η παρέα έχει μια ηλικία -αν και για Μάνο και Νικόλα δεν μπορεί να ισχύει- η Μελίτα είναι μικρότερη κι ο Στέφανος μεγαλύτερος? ξέρει κανείς?).
Πάντως, Όλγα κι Αντιγόνη, ωραίες φίλες ήταν... Και θέλω να θυμίσω γι ακόμη μια φορά ένα "κόλλημα" που έχω: Πώς γίνεται αυτές οι δυο να 'ναι φίλες κι οι οικογένειές τους να μην γνωρίζονται διόλου? Και άντε, έστω δεν είχαν σχέσεις σε οικογενειακό επίπεδο. Να μην γνωρίζουν ούτε αν είχε παιδιά η Αντιγόνη??? Φίλες Όλγα-Αντιγόνη, συνεργάτες Λύτρας-Λαζαρίδης... Τον Στέφανο μυστικό τον είχαν? Τι στο καλό?

Πάντως, η υπόθεση με τους πλαστούς πίνακες και το γράμμα για σχέση Χρήστου-Νταίζης με ωθούν να σκεφτώ καινούργιο εχθρό... που μπορεί και να τους συσπειρώσει όλους.
Btw, ο Καρυστινός πότε πρόκειται να εισχωρήσει στο cast και ως τι? Ξέρουμε?

Όσον αφορά στην επίμαχη τετράδα, δεν πρέπει να έχουν κατασταλλάξει στα ζευγάρια σίγουρα. Και νομίζω πως όπως και αν κλείσει η season φέτος, την επόμενη θα αλλάξουν τουλάχιστον μια φορά.

Και τέλος, Νόρα-Λουκάς... Θα μας την κάνουν τη χάρη σύντομα, δεν μπορεί. Κατά Άγιο Βαλεντίνο... εκεί περίπου. Ώραιες σκηνούλες θα 'χουν αύριο. Να γελάσουμε και λίγο, γιατί από τότε που παραδέχτηκε η Νόρα τον έρωτά της... μαύρη μαυρίλα πλάκωσε είμαστε...

-και το trailer δεν ανέβηκε ακόμα...-
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Ιαν 12, 2010 8:53 am

ημουν τοσο κουρασμενη που δε το ειδα επεσα ξερη απο τις 6 και κοιμηθηκα και ο βρυκολακας ξυπνησα στις 4 φυσικα

ντροπη μουυυυυυυυυυυυυυ Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Icon_redface

διαβασα ομως τις περιληψεις σας και ειναι σαν να το δα Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Icon_smile ευχαριστωωω

μονο τρειλερ που δα ενα εχω να πω ο λουκακος μαλλον ονειρο βλεπει η η νορα το αποκλειωωωωωωωω

οι πινακες αμα ξεμπερδευτουν να δουμε τι θα γινει ελεος
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από Penny Τρι Ιαν 12, 2010 9:42 am

evanna έγραψε:Πολυ μου αρεσε το επεισοδιακι και εχουμε και λεμε...
Δεν την αντεχω αλλο την Αντιγονη...ας τη μαζεψει καποιος!Δεν φτανει οσα εκανε και κανει εχει και απαιτησεις..Ακου δεν παω πουθενα αν δεν ερθει και η Ευα μαζι!Μωρε τι μας λες,ποιος σε ρωτησε?
Και τωρα κατι που δεν περιμενα ποτε να το πω αλλα η Μελιτα στη σκηνη με το Στεφανο μου αρεσε!Πολυ καλα του τα εχωσε του βουτυρομπεμπε που συνεχιζει να πιστευει αμεσως τη μανα του παρα τα τοσα ψεματα του εχει πει!Ελεος δηλαδη αγορι μου! wall
Η κοριτσοσυναντηση Ευα-Νορα-Δαφνη παρα πολυ ωραια...πολυ γλυκουλες σκηνες!!!
Αχ το μαναρι της Τζινας μας πολυ καλα τα πε στο Νταιζουλινι που δεν την αντεχω αλλο.
Ειδικα εκει που πηγε στη Νορα και της ελεγε τετοια πραγματα μου ερχοταν να το χαστουκισω το τσοκαρο! xastouki
Το θεμα με τους πινακες με εχει μπερδεψει παρα πολυ οποτε θα περιμενω να δω τι θα γινει για να μη σπαζοκεφαλιαζω!
Τελειες οι σκηνες της παρεας και η εμφανιση του Μανου πολυ μου αρεσε!Επισης λατρευω τις σκηνες Μαριλιας-Μανου!
Αυτα απο εμενα και περιμενω τα αυριανα με τη συναντηση κορυφης Μητσουλα-Λουκα! Jump
ΕΥΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΡΟΥΣΣΟ-ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ!!! gelio
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 12, 2010 11:38 am

Mik έγραψε:Αχ σκέφτομαι τον Μπέλλο με χρυσό δόντι και οδοντογλιφίδα: Οτι θέλεις πριγκιπέσσα./Ο Μπέλλος είναι αρχοντας, στα καλύτερα θα σε πάω μανδαμ/Μπελλος, όνομα και πράγμα...
(Τζίνα σου βάζω ιδεες...) gelio

Ax Βασίλισσά μου μην με μπριζώνεις είναι δύσκολα πράγματα αυτά, για να μην πω ακατόρθωτα!

vs116117 έγραψε:Και τέλος.....ο Χρήστος, με δίχασε, γιατί εκεί που φώναζα στην tv "Μπράβο, αγόρι μου! Πες τα!" (α, και προς Θεού, όχι ΜΟΥ, Gina's... Love! ), έφαγα μεγάλη απογοήτευση που δεν αποκάλυψε τίποτα στο Λουκά. Ξέρει κανείς γιατί το έκανε αυτό; Γιατί ειλικρινά, δεν κατάλαβα το σκεπτικό του και το μυαλό μου έχει κουρκουτιάσει για να το σκεφτώ καλύτερα. scratch

Τετοια λέγε, τέτοια λέγε!

Clarabelle έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ

Σήμερα ψήφισα πολύ καλό το επεισόδιο γιατί ήταν μοιρασμένο.
Επιτέλους είδαμε και κάτι άλλο αν και δεν το γλιτώσαμε Στέφανος και Μελίτα χώρισαν και σήμερα

Αναρωτιέμαι γιατί με τα τραγούδια μας τρώνε τόσο χρόνο απ το επεισόδιο να βλέπουμε τους χωρισμένους. Να ήταν η πρώτη φορά να πω ήταν σημαντικό και έπρεπε να δούμε αντιδράσεις, αλλά αυτοί χωρίζουν κάθε μέρα και μάλιστα με τον ίδιο τρόπο χωρίς παραλαγές

Η Στεφανομανούλα είναι άπαιχτη. Χειρίζεται τις καταστάσεις αριστοτεχνικά. Εγώ αυτήν στο τέλος θα αρχίσω να την πηγαίνω. Κάνει τα παλαβά που έκανε πέρσυ η Αμαλία αλλά είναι μεθοδική και οργανωμένη. Δουλεύει τους πάντες και εξακολουθώ να αναρωτιέμαι γιατί τόσο μίσος. Λογικά κάτι έχει συμβεί που εμείς το αγνοούμε. Η Παπαδημητρίου εξαιρετική. Καταφέρνει να γίνεται άκρως αντιπαθητική. Klap

Νόρα Εύα και Δάφνη, μου θύμισαν επιτέλους οτι υπάρχει και μια παρέα γιατί κόντευα να το ξεχάσω. Μου αρέσουν μαζί και σήμερα δεν ήταν εξαίρεση. Βγάζουν το παρείστικο. Τις βλέπεις και λες ναι αυτές γνωρίζονται απο παιδιά.

Ο Χρήστος σήμερα μου άρεσε πολύ. Ο Λουκάς τον κάλεσε για να βγάλει καμιά άκρη αλλά τελικά αυτός που κατέληξε σε συμπεράσματα ήταν ο Χρήστος. Λογικός μου φάνηκε ο συλλογισμός οτι τον παρακολουθούσαν και άρα ήξεραν και που ήταν κρυμένοι οι πίνακες. Δεν νομίζω βέβαια οτι ήταν ο Μάνος γιατί τότε ήταν χαζό να κάτσει να τον μπουζουριάσουν, αλλά έτσι όπως τα έχει καταφέρει κι αυτός άντε να τον πιστέψουν μετά.

Η Εύα τελικά πρέπει να είχε καλέσει και τη Μελίτα στο πάρτυ γιατί όταν τη ρώτησε ο Μάνος αν θα πάει το ήξερε οτι θα γίνει μάζωξη. Πρώτα μας έφαγε τ αυτιά στη μίρλα επειδή δεν είχε φίλους και μόλις την δέχτηκαν άρχισε να τους γράφει κανονικά. Μερικές φορές τη βλέπω να μιλάει με το Μάνο και αναρωτιέμαι αυτή είναι η Μελίτα που μέχρι χθες έκλαιγε και χτυπιόταν; Και άντε να πω της πέρασε. Όταν είσαι αλλού δεν βγάζεις τόση πίκρα. Την κακία την ξεσπάς όταν ακόμη νοιώθεις πληγωμένος.

Ο Μάνος με τη Νεφελίτσα μου αρέσει πάντοτε. Του πάνε του Μπουγιουράκου τα πιτσιρίκια. Πάντως καλά της την είπε της μάνας. Όταν ήταν εκείνος κομάτια του έλεγε όταν είσαι έτσι να μην έρχεσαι δεν θέλω να σε βλέπει σ αυτά τα χάλια το παιδί. Τώρα ενοχλήθηκε η μαντάμ όταν της είπε το ίδιο.

Εγώ τώρα θα την ξαναπώ την απορία μου. Είδατε εσείς το Στέφανο να κλείνει καμιά πόρτα, γιατί εμένα μου φάνηκε οτι ήταν χαλασμένο το πόμολο και η πόρτα έμεινε ορθάνοιχτη. Αν ήθελε ο ''εγω δεν είμαι Μάνος'' μια χαρά θα μπορούσε να την κλείσει ιδιαίτερα όταν η Εύα τον κατηγόρησε οτι ήξερε πως μιλάει η μανούλα του και του έδωσε αφορμή. Άλλη μια σκηνή που έβγαζε οικιότητα και ζεστασιά. Hug

Η Νταίζη ένα γερό χέρι ξύλο θέλει. Ποιός ακριβώς ήταν ο λόγος που πήγε στη Νόρα κατάλαβε κανείς; Μου φαίνεται οτι δεν θέλει το γάμο και επειδή δεν μπορεί να κάνει η ίδια πίσω τσιγκλάει τη Νόρα για να τον ματαιώσει αυτή. Ειλικρινά ακόμη δεν καταλαβαίνω που το πάει.

Η Αμαλία με τον Πέτρο απ τη μια του έκανε τον ψόφιο κοριό και απ την άλλη του τα έχωνε. Ο Κατρανίδης όταν την αντιμετωπίζει σαν την τρελή της γειτονιάς είνα καταπληκτικός. Σήμερα με το ειρωνικό υφάκι ήταν όλα τα λεφτά.

Να πω πάλι οτι λυπήθηκα απίστευτα τον Οδυσσέα; ΔΕΝ θέλω να χάσει το παιδί του. Παλι καλά που το καταλαβαίνουν και τα δικηγορικά τζιμάνια μας.

Η παρέα σήμερα μόνο σαλάτες έτρωγε; Δεν είδα τίποτα άλλο στο τραπέζι. Τσάμπα τον έστειλε στο σουπερ μαρκετ η Δάφνη τον Νικόλα. Οι μπηχτές έπαιρναν και έδιναν. Μου άρεσε το τσίγκλισμα που έκανε η Νόρα στο μελοθάνατο. Η Μαρίλια δεν κατάλαβε οτι ο γαμπρός ήταν ο Λουκάς; Μ αυτό το μυαλό ιατρική δεν βλέπω. Έφτασε και ο Μάνος με τις σαμπάνιες. Με κάτι τέτοια κουλά εμείς τώρα πρέπει να πειστούμε οτι άλλαξε και έγινε καλό παιδί;TutTut

Τέλος αύριο αναμένεται ένα άκρως ενδιαφέρον επεισόδιο. Δεν φαντάζομαι ακόμα να νομίζεται οτι ο Λουκάς δεν έχει καταλάβει τα αισθήματα της Νόρας; Έτσι νομίζεις είπε του Μήτσουλα.
Φεύγουμε για Χαλκίδα λέμε

Συμφωνώ απόλυτα Clarabelle! Σούπερ σχολιασμός!

Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω τα εχω κανει μπαχαλο!!!!!η μελιτα αντι για καλημερα τωρα πια λεει"τελειωσε!".

Ο καλύτερος σχολιασμός αυτού του επεισοδίου! Συγνώμη κορίτσια αλλα έτσι είναι!!!!! Έγραψες Pennaki!!!

anna90 έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ ότι θυμάμαι,έχουν περάσει και κάτι ώρες...
Καλό το επεισοδιο...!!
Η Εύα χαρούμενη...Εύα-Δάφνη-Νόρα: η παρέα...μου του βγάζουν έντονα αυτό το παρείστικο το στυλ...Το χουνε.. Hug
Κλασικά Στέφανος-Μελίτα ΧΩΡΙΣΑΝ....
Το κατινάκι στη σκηνή με το Μάνο με τσάτισε και με έκανε να γελάσω τόοοοοσο...
Καλά ρε κοπελιά είσαι αλλού βρήκες τον έρωτα της ζωής σου στα μάτια του καρακάθικου γιατί συνεχίζεις κάθε φορά να βγάζεις πίκρα και κακία στο Μάνο...
Γέλασα τόοοοοοοσοοοο:
Μάνος: Νόμιζα είστε φίλες με την Εύα..
Μελίτα: Είμαστε.. gelio
Είσαι γελοία κοπέλα μου ΑΠΛΑ...
Λυπήθηκα τον Οδυσσέα που είναι σε απόγνωση και φοβάται ότι θα του πάρουν τον Αρούλη...
Τσατίστηκα με την πάπια... Πως μίλησε έτσι στο Νοράκι???
Παλιοπάπια γύρνα στη λίμνη σου και κάνε μπουρμπουλήθρες ή στη πίστα σου και τραγούδα...Δεν σε σηκώνει το κλίμα εδώ.. xastouki
Την χτύπησε και εκεί που πονούσε...
Της πήρε και τον Λουκά και έχει και παιδί...
Αυτό ότι μπορεί να μείνει έγγυος όποτε θέλει ακόμα και αύριο δεν μ αρεσε...Ελπίζω να μην είναι προοικονομία...
Να μην έγγυος και ούτε να μείνει...
Το τρέιλερ δεν ανέβηκε ακόμαααααα.. Tigania

Αννα ως συνήθως με βρίσκεις απολύτως σύμφωνη!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Ιαν 12, 2010 11:48 am

εχω μια απορια !!!!!Η καρταλαινα ποσα ψεμετα πρεπει να πει στον στεφανο για να σταματησει αυτος να την πιστευει οεο;
επισης ευα νορα κ δαφνη ΘΕΕΣ : respect : ημουν ετοιμη να αρχισω κ εγω να χοροπηδαω σαν την χαζη δεν ξερω μου μετεδωσαν τον ενθουσιασμο τους
μπορει καποιος να σκοτωσει την νταίζη και να μπατσισει τον χρηστο ακου εκει καθαρος οπα ρε μαγκα Τι το ευχαριστηθηκα ομως που η νορα δεν ξεκατινιαστηκε κ δεν ειπε τιποτα στο λουκα για την μελλουσα συζυγο του δεν λεγετε ετσι κουκλα μου εσυ Κυρια... μπορει ομως να το μαθει απο αλλου ο λουκας pleeease
κ κατι αν για τα προσεχως αν ημουν εγω στη θεση της νορας (λεμε τωρα) στο κεφαλι θα του τα πεταγα τα ντοσιε ετσι μπας και μπει ο εγκεφαλος στη θεση του
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Ιαν 12, 2010 2:13 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν.

Αμαλία-Μελίτα: Ενώ η Αμαλία μου αρέσει πάντα, τη Μελίτα δεν την μπορώ άλλο !! Όταν αρχίζει να χτυπιέται σε κάθε σκηνή λέω τώρα θα μας μείνει στον τόπο ! Και όταν αρχίζει και τα κουφά, τρελαίνομαι !!! "Δεν τη θέλω αυτή τη σχέση,δεν τη θέλω" και "Δεν τον θέλω, το καταλαβαίνεις ?" !!! Δε μας χε.... ρε κοπελιά που δεν το θέλεις "ΤΟ ΠΑΙΔΙ" ??? Τότε γιατί τρέχεις σε κάθε επισόδιο πίσω του και ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ κάθε μέρα ? Άμα δεν τον ήθελες θα το είχες τελειώσει μια φορά ! Αλλά έλα που το κοκό του Καρτάλη είναι γλυκό ... gelio

(Π)αρτάλης - μουγκή : Θεωρώ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ να τον κορόϊδευε τόσο καιρό τον γιο της και αυτός να της μιλάει σαν να μην έγινε τίποτα !! "Μητέρα, σε παρακαλώ ηρέμισε, ο γιατρός είπε να μην ταράζεσαι" !! ΕΛΕΟΣ ρε μπέμπη, χώσε λίγο και καμιά φωνή που την πιστεύεις αμέσως την μυξοπαρθένα, την αθώα περιστέρα !! Πρόσεχε μη βάλεις και το χέρι σου στη φωτιά για το πόσο αγαπούσε τον πατέρα σου γιατί θα καείς ολόκληρος !!

Εύα-Νόρα-Δάφνη : Έχω να δω το Ευάκι τόσο χαρούμενο τόοοοοοοοοοοσο καιρό που χαμογελούσα κι εγώ με τη χαρά της γιατί της αξίζει !! Η φιλία των κοριτσιών είναι τόσο τρυφερή και γλυκιά .... Χτες ήταν ολοφάνερο ότι στην τριάδα των γυναικών δε χωράει καμιά Μελίτα γιατί δε θα χαιρόταν ποτέ πραγματικά με καμία χαρά της Εύας !

Μελίτα - Στέφανος: Βαριέμαι τις υστερικές σκηνές τους και να γράψω οτιδήποτε. Δεν αξίζει να σχολιάζουμε τα ίδια γιατί τα βλέπουμε σε κάθε επεισόδιο !

Λουκάς-Χρήστος: Ειλικρινά κι εγώ δε μπόρεσα να καταλάβω γιατί δεν του αποκάλυψε ο Χρήστος τίποτα για τη σχέση του με τη Νταίζη !! Το καλύτερο του δε θα ήταν να της διαλύσει τα σχέδια και να "προστατέψει" το Λουκά που τον εκτιμά τόσο πια ?? scratch

Χρήστος-Νταίζη : Χώσε αγόρι μου χώσε !!! Αλλά δε βλέπω να ιδρώνει το αυτάκι του γαρύφαλλου !! Κατά τ'άλλα ήταν ερωτευμένη μαζί σου και τώρα πού είναι αυτός ο έρωτας ?? Δε βλέπω να την νοιάζει που σε χάνει !! Βάζει μπροστά "την αγάπη για το παιδί της" ( gelio ) = Κληρονομιά και βουρ για τον λαπά τον Λουκά ! Grrr

Οδυσσέας-Λουκάς-Νόρα: Τον λυπάμαι τον Οδυσσέα πολύ .... Ο καθένας έχει τα δίκια του γιατί και ο Λουκάς πελαγωμένος είναι αλλά είμαι με το μέρος του Οδυσσέα ΜΕ ΧΙΛΙΑ !!! Προσπαθούν να τον λογικέψουν αλλά που να ακούσει ο άνθρωπος όταν είναι τούρμπο που θα χάσει το παιδί ΤΟΥ !!!

Στέφανος-Εύα: Αυτό που το παίζουν ξαφνικά πάλι φιλαράκια, τί να πώ... Το βρίσκω άλλο ένα άκυρο της σειράς ... Το καταλαβαίνω ότι θέλουν να το κολλήσουν κάπως με την εγγυμοσύνη αλλά δε μου κολλάει εκεί που της κατέστρεψε και εκείνος τη ζωή και την έκανε "φυτό" για λίγες μέρες τώρα να πάνε βολτίτσα και να του λέει για τη χαρά της !! Δε μου κολλάει, πώς να το κάνουμε !! Και αυτός ο Στέφανος που "λιώνει" από έρωτα για τη Μελίτα αφήνει ορθάνοιχτες τις πόρτες στην Εύα και πετάει και τα κλειδιά .... Και όταν του πετάει εκείνη ότι "πώς θα τα φέρει η ζωή για μας, θα δείξει... Αν κάποια στιγμή θελήσω να γυρίσω σε 'σένα, θα το κάνω. Και αν είσαι ακόμα εκεί και μ'αγαπάς θα πιάσουμε το νήμα από την αρχή." και αυτός μούγκα στην στρούγκα !!! Το κόλλησε από τη μάνα του το μουγκό μάλλον ...

Μελίτα-Μάνος: Τον Μάνο τον λυπάμαι όταν πάει να δει το παιδάκι του. Όλη τη χολή της λυσσασμένης που τα έχει με το Στέφανο και τη μάνα του, την βγάζει στο Μάνο !! Μπορεί να της έκανε χίλια κακά πέρυσι αλλά έλεος κοπελιά, το παιδί του έρχεται να δει ! Πού είναι η προσπάθεια σου για αυτό το παιδί που σε έφαγαν οι Καρταλο-έρωτες !! Grrr

Στέφανος-Χρήστος: Και ιδού το ερώτημα : Ποιός παρακολουθεί το Χρήστο ? Δε νομίζω κι εγώ να είναι ο Μάνος... Το ενδιαφέρον θα είναι να μας βάλουν και κανένα νέο πρόσωπο στη σειρά πέρα από τον Χατζη-φαβορίτα !!! lol!

Νταίζη-Νόρα : Δεν έχω να πώ πολλά λόγια ! ΤΗ ΜΙΣΩΩΩΩΩ !! Tigania BlackEye

Παρέα Φεγγαρόπετρας: Μου άρεσε πάαααααααρα πολύ που μαζεύτηκαν όλοι για τη χαρά της Εύας! Η βιτριολική Νόρα, το χιούμορ του Λουκά, ο μεσολαβητής Νικόλας, όλα μου άρεσαν.... Τον Μάνο τον λυπήθηκα αλλά "ηθελέστα και παθέστα" ...

Αμαλία-Πέτρος: ΤΕΛΕΙΟΙ όπως πάντα .... Η Αμαλίτσα κλάμα-κλάμα αλλά τη χολή τη βγάζει ! Χι,χι ... Η ατάκα που μου άρεσε πολύ ήταν:
Πέτρος: "Μπορούμε να σοβαρευτούμε τώρα ?"
Αμαλία: " Εγώ είμαι σοβαρή ΠΑΝΤΑ !" gelio


Μάνος-Μαρίλια: Μου αρέσουν πάντα... Ο Μάνος μαζί της είναι άλλος άνθρωπος, μακάρι να άλλαζε γενικά αλλά ... Όταν πάντως του τη λέει η μικρή πολύ το χαίρομαι ... Χι,χι ...

Καιιιιιιιιιιιιιιι.... ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ !!!!!!!!!!!
Βέβαια εγώ φοβάμαι μήπως συμβεί το εξής: Λέει ο Λουκάς στο Νοράκι : " Νόρα, είμαι ερωτευμένος μαζί σου !", εκείνη παθαίνει σοκ και πάει να πέσει από τη σκάλα και εκείνος της λέει αμέσως: " Έτσι μου είπε ο Μήτσουλας να σου πώ εκ μέρους του!!" lol!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 12, 2010 2:19 pm

Γιουλη μου πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου και συμφωνω σε ολα! Agree
Και οσα γι'αυτο που λες για Νορα-Λουκα στο σημερινο μου φαινεται οτι(δυστυχως)εχεις δικιο και ετσι θα γινει το πραγμα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 12, 2010 2:20 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Αχ σκέφτομαι τον Μπέλλο με χρυσό δόντι και οδοντογλιφίδα: Οτι θέλεις πριγκιπέσσα./Ο Μπέλλος είναι αρχοντας, στα καλύτερα θα σε πάω μανδαμ/Μπελλος, όνομα και πράγμα...
(Τζίνα σου βάζω ιδεες...) gelio

Ax Βασίλισσά μου μην με μπριζώνεις είναι δύσκολα πράγματα αυτά, για να μην πω ακατόρθωτα!

Αννα ως συνήθως με βρίσκεις απολύτως σύμφωνη!

Το ξέρω, αλλα σου μπήκε το μικρόβιο!!! Χα χα χα ....

Αντε να δουμε λίγο σήμερα να γελάσουμε!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 12, 2010 3:55 pm

Λέω να σχολιάσω κι εγω μια και το επεισόδιο το βρήκα αρκετά καλό!!!

Tυφώνας Αμαλία – Λαίδη Στριγγλίτα
Κρατήστε τη Βασιλική μακριά μου please για να σχολιάσω!

Το τι το χάρηκα που η Αμαλία ήταν εν εξάλλω δεν λέγεται!!! Όχι ότι δεν είναι πάντα απολαυστική! Απλώς ώρα της ήταν να την αδικήσουν και εκείνη κάπου γιατί όλο οι άλλοι τραβάνε τα μαλλιά τους με όσα κάνει εκείνη! Ειδικά ο Πέτρος απορώ που έχει ακόμα τρίχες εις την κεφαλή!

H Mελίτα έσκουζε πάλι "Δεν τον θέλω το καταλαβαίνεις?" (Εσείς το καταλαβαίνετε? Εγώ πάλι όχι! Σκούζει με τον έναν, σκούζει με τον άλλον, απαπαπαπαπαπαπα και είμαστε ακόμα στα πόσα? 6 επεισόδια? Ευτυχώς κάπου εδώ κοντά θα το μηδενίσουμε το κοντέρ! Αυτά τα σκωτζέζικα ντουζ της πάντως είναι πιο κουραστικά κι από τα περσινά του Μάνου! Έλεος Λαίδη! Έλεος!!!)

Δεν ξέρω με τι να απορήσω..
Με τη ζαβολαίδη που λέει μια έτσι μια γιουβέτσι?
Με τη τιτανομεγίστη που όσο να πεις είναι στην κοσμάρα της?
Λέω να απορήσω με τον Πέτρο...γιατί άργησε τόσο πολύ ο χριστιανός να συνειδητοποιήσει ότι μοιάζουν μάνα και κόρη? Χιχι

Πάντως μετά την επιστροφή της στο σπίτι και πριν ξεκινήσει η μανταρινοκατάπωση, η Μελίτα κατηγορούσε και η Αμαλία δικαιολογούσε τον πλούσιο γαμπρο! Χαχαχαχαχαχαχα Αν δεν είχε τα φράγκα θα σου έλεγα εγω Αμαλίτσα πόσο θα δικαιολογούσες!

+++

Μαμά Αντιγόνη – Βουτυρομπεμπές ο Large
Μετονομάστηκε εννοείται!!!

Άλλος που δεν ξέρει τι του γίνεται απο εκεί! Monsieur από τη μια μαμά μην ταράζεσαι κι από την άλλη μη με εκβιάζεις? Τι διχασμένη προσωπικότητα είναι αυτή? Αναφορικά πάντως με το ότι πιστεύει την μαμά του, με κάλυψε η γνώμη της almaresi

Επίσης, τον καταλαβαίνω που υπερασπίζεται την μητέρα του. Μπορεί να του λέει ψέμματα εν προκειμένω, αλλά μην ξεχνάμε ότι την έχει πολύ ψηλά, και θεωρεί πως θέλει τόσο πολύ να εκδικηθεί επειδή βασανίστηκε πολύ - που δεν είναι και ψέμματα εδώ που τα λέμε - και επιπλέον όταν έχεις μεγαλώσει με την άποψη ότι η μάνα σου λάτρευε τον πατέρα σου, ε δεν αλλάζεις γνώμη από τη μια στιγμή στην άλλη. Κινήθηκε ενστικτωδώς εδώ που πήγε να υπερασπιστεί την μητέρα του. Πάνω απ' όλα η οικογένεια.

Περιμένω να δω, τώρα που έμαθε και ότι μίλησε στην Εύα θα το επαναλάβει το λογίδριο ή
α) μας καλύπτει η μια φορά που τα είπαμε?
β) εφόσον μας συμφέρει η εμπλοκή της μαμάς δεν τρέχει και τίποτα? χαχα

Μα πάνω απο όλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!

+++

Λαίδη Στριγγλίτα - Βουτυρομπεμπές ο Large
Από τα σαλόνια στα αλωνια, πάντα ανάποδα αυτά τα παιδιά τς τς τς!

Το τζιπ έφερε αναμνήσεις.... αχχχχ Love!

Ο καυγάς πάλι έφερε πονοκέφαλο! Έλεος δεν βαρεθήκατε ακόμα? Μάλλον φταίει που δεν έβρεχε!

Άρα να ξέρουμε απο εδώ και πέρα → Βροχή = Σεξ / Ήλιος = Καυγάς

Το να νευριάσουν είναι κατανοητό οκ, αυτό που πήγαν να ζητήσουν και τα ρέστα ο ένας από τον άλλο εκ μέρους της μαμάς τους για μένα ήταν απλά ένας διαφορετικός τρόπος να γεμίσουμε σκηνές τους! Ιουυυ!

Η δική σου μαμά ειναι κακιά με μάλωσε! Και η δική σου μαμα είναι κακιά, είπε άσχημα λόγια για τη μανούλα μου! Κάποιος να μπει στη μέση, να ρίξει δυο ξυλιές με το χάρακα στην παλάμη και να στείλει το ένα 5χρονο στη μια γωνία και το άλλο στην άλλη!!! Δεν αντέχω πια η γυναίκα!!!

Η Μελίτα περίμενε να την κρίνει η μαμά Αντιγόνη για αυτό που είναι και η μαμα Αμαλία κρίνει το Στέφανο για αυτά που έχει...λεφτά αισθήματα! Χαχαχαχαχαχαχα

Αυτοί τσακώνονται και εγω είχα λιώσει με την παράνοια που επικρατούσε και από τις δύο πλευρές!

Σ: Σταμάτα όλα έχουν και ένα όριο!
Μ: Η Αμαλία δεν το έχει ξεπεράσει ποτέ αυτό το όριο! (Νομίζω είναι με διαφορά η πιο αστεία ατάκα που έχει ακουστεί ποτέ στη σειρά!!!)

gelio Η Αμαλία δεν το έχει ξεπεράσει ποτέ αυτό το όριο λέει... Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

+++

Το ντουέτο της καταστροφής
Ο Μάνος και ο Πέτρος λένε τα ίδια και τα ίδια ή μου φαίνεται? → Αδιάφορη η σκηνή..

+++

Νοράκι - Ευάκι
Τι τέλειες που είναι αυτές οι κοπέλες μαζί! Με έκαναν να θέλω να χοροπηδήσω! Όταν τις βλέπω μαζί έτσι χαρούμενες έχω αντιδράσεις τύπου Δάφνης → Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Happy

+++

Μαναρια εν δράση!!!
Τι σκηνή ηταν αυτήηηηηηηηηηηη??? ΟΛΕ!!!! Κουκλιά τα παλικάρια μας!!! ΚΟΥΚΛΙΑ!!!

Το μανάρι μου ήταν πολύ όμορφος, κούκλος! Με το ριγέ το πουκαμισάκι σαφέστατα ομορφότερος από το λαδί το κουστουμάκι! Θελω κι εγω καφέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χιχι
Δεν περίμενα να τη δώσει τη Νταίζη και όντως δεν την έδωσε όμως έτσι δεν προστατευει και το Λουκάκο μας που θα το φάει το ξεροκέφαλό του! Πάντως συναντήθηκαν για να μάθει κάτι ο Λουκάς και τελικά έμαθε κάτι ο Χρήστος!

Εμένα άλλο με παραξένεψε πάντως (εκτός απο το σημείωμα)...γιατί δεν είπε ότι τα έκανε όλα αυτός? Επειδή του είπε ο βουτυρομπεμπές ο Large ότι θέλει να το πάρει πάνω του? Πφφφ

+++

Χρήστος - Νταίζη
Η Νταίζη σε αυτή τη σκηνή κινδύνεψε σοβαρά να καταλήξει έτσι → Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 NtaiziSinead
(δεν φταίω εγώ που μου βάλατε ιδέες) και μετά θα έπρεπε να λανσάρει νέα μόδα -_-

Που τόλμησε να δεχτεί την πρόταση (που κατά τα άλλα ούτε που είχε μπει στον πειρασμό να πει ναι) και το σύγχυσε το μανάρι μου! Θα τη μαδίσω λέμε! Αφήστε που δεν είμαι και σίγουρη ότι είναι εντελώς αθώα περιστερά! Γκρρρρρρρρρρρ!

+++

Ευάκι - Νοράκι - Δαφνούλα
Μικρή σκηνή αλλα τέλεια!!! Αχ τα κορίτσια μου τι χαριτωμένες που ήταν οι φιλεναδίτσες!!! Πάρτυ στη μικρή τους Εδέμ! Γιούπιιι!

+++

ΠΑΤΕΡΑΣ – Δικηγοροι της συμφορας (εν προκειμένω)
Χώσε Οδυσσέα κι εμείς μαζί σου! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ! Τέρμα και τελείωσε! Χωσε λέμε μπας και ξυπνήσουν! Που δεν έχουν κι άλλες λύσεις... κοτζαμ δικηγόροι!

+++

gelio Η Αμαλία δεν το έχει ξεπεράσει ποτέ αυτό το όριο λέει... Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

+++

Εύα - Βουτυρομπεμπές
Δεν είπαμε ρε παιδιά δεν θα λάμπετε όταν είσαστε μαζί? Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να συγκρατήσετε αυτά τα απίστευτα χαμόγελα που σας φωτίζουν ολόκληρους?

Λοιπόν μάθαμε πολλά σε αυτή τη συνάντηση δεν εχω να πω
1) Ο Στέφανος ήταν αυτός που ζήτησε αυτή τη συνάντηση για να ενημερώσει την Εύα ότι έκανε ότι του ζήτησε.. Τι καλόοοοοοος (πφφφ)
2) Η Εύα κολακεύτηκε από τα λόγια της κας Αντιγόνης αλλα δεν ενδιαφέρεται, κρατάει μόνο τις καλές στιγμές κι αυτές δεν είναι λίγες! Wink
3) Ο Στέφανος ξέχασε πάλι να κλείσει την πόρτα στην Εύα (αχ αχ θα σε μαλώσω μικρέ!)
4) Η Εύα πλέον δεν θεωρεί ότι για να είναι καλά χρειάζεται ντε και καλά έναν άντρα στο πλευρό της! (αυτό κι αν είναι σούπερ εξέλιξη)

Πάντως όταν η Εύα είπε ότι τα έχασε, σοκαρίστηκε και σηκώθηκε και έφυγε θυμήθηκα την Χρίστινα χαχαχα «Τι σου είναι κι αυτή η νεολαία σήμερα!» Έγραψες λέμε!

+++

Λαίδη Στριγγλίτα – Κινούμενη Συμφορά
Κι αυτός μετονομάστηκε!

Η Μελίτα πριν δύο η ένα επεισόδιο διάβαζε κάτι χαρτιά και σήμερα μόλις την είδα με χαρτιά λέω «Ωπ, πάλι δουλεύει!» αλλα τελικά μάζευε περιοδικά από το τραπέζι! Αυτές τις δημόσιες σχέσεις του καναπέ που τις μαθαίνουν ρε παιδιά? Ξεκούραστη δουλειά όλα κι όλα!!!

Ο Μάνος με το βατραχάκι είναι πολύ καλός! Σήμερα την απόλαυσα τη μικρούλα που του έκανε ναζάκια με το αρκουδάκι!

Ποιος να μου το έλεγε πέρισυ το καλοκαίρι ότι θα έφτανα να υπερασπίζομαι το Μάνο έναντι της Λαίδης... Ρε τι σου κάνει μια Ακρίτα!

Όλα κι όλα Λαίδη μου, μούγκα το και ακου τον γιατί όταν εκείνος είχε μούτρα δήλωνες «Μην έρχεσαι στο σπίτι και σε βλέπει το παιδί έτσι» Και επιτέλους κοπελιά αν δεν είχες αισθήματα δεν θα έκανες έτσι, μιλάω εκ πείρας..μας καίει ακόμα το θεματάκι Μάνος, δηλαδή ω το απίστευτο!!!

+++

Δάφνη - Νικόλας
Ευχάριστα απολαυστικά διαλείμματα απο το στόρυ οι σκηνές τους και για μένα απαραίτητες!!! Τρομερή στιχομυθία και πολύ γέλιο οι φατσούλες τους!!!

+++

Και για όποιον δεν είδε το πρώτο μισό του επεισοδίου έπαιξε και εσωτερική επανάληψη... Sleep

gelio Η Αμαλία δεν το έχει ξεπεράσει ποτέ αυτό το όριο λέει... Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

+++

Μανάρια εν δράση Νο.2
Αχ σήμερα ευχαριστήθηκα να βλέπω το μανάρι μου! Επιτέλους να παίρνει λίγο πιο ενεργό ρόλο!!!

Αν και δεν πιστεύω ότι είναι ο Μάνος πίσω από τους πίνακες, έφτασε σε ένα πολύ λογικό συμπέρασμα το οποίο συνάδει με τον περσινό χαρακτήρα του Μάνου (ο φετεινός Μάνος είναι άνθρωπος δεν κάνει τέτοια χαχαχαχαχαχα)

Ο Σταύρου είναι ηθοποιάρα να το ξαναπώ? Θα το ξαναπώ!!! Η απελπισία του όταν σκέφτηκε ότι μπορεί να του τη φόρεσε η Κινούμενη Συμφορά είχε πολύ γελιο!!!

+++

Νόρα – Χταπόδι της πίστας
Δεν γλιτώνεις κοπελιά και μετά θα σε στείλω να παίξεις κι εσύ τη νεοσύλλεκτη κανόνισε!!! Θράσσος λέμε! Θράσσος! Και βέβαια όλο αυτό είναι επειδή βλέπει ότι του Λουκά του έχει περάσει εντελώς η καψούρα! Μα εντελώς!!! Το Νοράκι μας πολύ χαριτωμένο και Κυρία! Μπραβο Νοράκι!

+++

Αμαλία - Πέτρος
Δώσανε ρέστα πάλι! : respect : Ατσα ζουζουνιές η Αμαλία!!!

Καταπληκτικοί και οι δυό τους! Τέρμα αυτό το ζευγάρι δεν πρέπει να χωρίσει ποτέ!!!

gelio Η Αμαλία δεν το έχει ξεπεράσει ποτέ αυτό το όριο λέει... Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

+++

Πάρτυ στη μικρή μας Εδέμ – Παρέα της Φεγγαρόπετρας -1
Η γιορτούλα ήταν συμπαθητική αν και προτιμούσα τον τουρτοπόλεμο! χιχι

Ο Λουκάς μου θύμισε τη Rachel με τον Joey (gal pal Rachel Green) πολύ σούπερ, αλλα και τα πειράγματα με το δικηγορικό μας ζεύγος ήταν άπαιχτα!

Ν: Να βοηθήσετε κι εσείς, με κάθε δυο φορμάκια μια μάσκαρα δώρο!!!

Τα άκυρα του Νικόλα με έστελναν και γενικά γέλαγα σε όλη τη σκηνή με αποκορύφωμα

Ε: Τη βλέπω εγώ τη σαλάτα στο κεφάλι μου απόψεεε (και μπουκάρει η Κινούμενη Συμφορά)

Η συμπεριφορά του Μάνου για μια φορά παίρνει άριστα, διακριτικές κινήσεις μπας και ξανακερδίσει έστω λίγο τους φίλους που έχασε! Αντε να δούμε η αναλαμπή πόσο θα κρατήσει...

Και βέβαια η σκηνή του με τη Μαρίλια μου άρεσε πολύ!Και πιο πολύ το γεγονός ότι η Μαρίλια συνεχίζει να ξεκαθαρίζει ότι προσπαθώ να σε αποδεχτώ σαν πατέρα μου αλλα δεν σε θέλω για άντρα της Εύας. Μπράβο του του κοριτσιού!!!

Αυτά για σήμερα (άπλωσα πάλι τη σεντόνα μου χιχι)

Αναμένουμε τα -όσο πάνε και -καλύτερα επεισόδια!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 12, 2010 4:06 pm

Απολαυστικοτατος ο σχολιασμος σου Τζινα μου,οπως παντα!
Απλα : respect : : respect : : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 278 - Ημερομηνία 11-01-2010

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Ιαν 12, 2010 4:28 pm

Παιδια, η Μελιτα :"Τελειωσαμε" και ρωταω εγω η αμοιρη τηλεθεατρια:Ποια ειναι η ? φορα που τα λεει αυτα ελεος!!!!!!!!!!!!το χει πει χιλιαδες φορες~!Αμ,τ αλλο?"Αυτη η σχεση ηταν ενα λαθος απ'την αρχη και ευτυχως που τελειωσε!" wall Τι λεει το ατομο?ΕΛΕΟΣ!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης