Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

+36
edem4ever
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
KatsaroYpotheto
zwi
giouli_edem
stefanos-melita
Mafalda
Penny
almaresi
xristina79
sketi_omorfia
hionati
margaret
sifantid
jim7
DESPOINA
sofia
marializ25
glgs
aggeliki
nikidanis
dj_mitsaki
mimi_loukas+nora
evanna
vs116117
Ntinaki Agapaei Petraki
Izabella29
νοριτσα
Ntinaki1
anna90
anastasia20
konstantina
Καρ-Mik
xara
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιαν 12, 2010 8:08 pm

Λοιπόν

Σήμερα έγινε επιτέλους ξεκάθαρο ότι ο λουκάς ζηλεύει…-γιατί μετά το φιλί το οποίο ήταν σαν να μην έγινε ποτέ είχα αρχίσει να αμφιβάλλω…-άλλο αν δεν το παραδέχεται..αλλά και αυτή η νόρα δεν το παίζει σωστά..ψήσ’τον βρε νοράκι…ψήσε του το ψάρι στα χείλη….ευελπιστώ αυτό να το κάνεις στη χαλκίδα…ο λουκάς γιατί δεν είπε στη νόρα ότι θα φύγει με τη νταίζη;;;…αααα…λουκάαααα…τέσπα…έχε χάρη που μας βολεύει αυτό..για την επικείμενη συνάντηση…

Σήμερα βρήκαμε νέο παρατσούκλι για το μουγγοθόδωρο….Γκεστάμπο….έλα εσύ φύγε εσύ…η καημένη η μελίτα να μιλήσει στο στέφανο πήγε και έπεσε πάνω στην σκύλα και τη χάρυβδη μαζί… Η καρτάλω σε λάθος έργο παίζει…στις 7 θανάσιμες πεθερές πρέπει να πάει…έχει μπερδέψει τα έργα στο MEGA…

Καλά σκηνή στέφανου-μελίτας θεική…δεν την άφηνε να φύγει με τίποτα….έτσι στέφανε..έτσι…αλλά όταν σου λέει η μητέρα σου να την πας πίσω στο ίδρυμα να την ακούς…αφού είσαι καλό παιδί γιατί δεν υπακούς τη μητέρα;;; σημειωτέον όταν ο στέφανος πήγε στη μελίτα το βράδυ νόμιζα ότι το φάνταστηκε η μελίτα..αλλά όχι…εκείνος πήγε να τη δει..μόνο για να τη δει….δεν μπορεί μακρυά της…και μετά πάει και την ξαναβρίσκει…πολύ χαίρομαι που τον έδιωξε..έτσι μελιτάκι..δωσ-του να καταλάβει…

Αυτός ο χατζηβασιλείου την πέφτει στην αμαλία ή μου φαίνεται;;;καλά και αυτός ο πέτρος βάζει τη γυναίκα του να του κανονίσει ραντεβού με τον παλιό της έρωτα..όταν αρχίζει και φυτρώνει το κέρατο πετράν μην απορήσεις…κέρατο με τις ευλογίες του απατημένου θα είναι αυτό…

ΑΥΤΑ
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Ιαν 12, 2010 8:09 pm

οταν ο μητσουλας ελεγε στον λουκα τα συναισθηματα του για την νορα ο λουκας γελουσε για να μην του σπασει τα μουτρα!!!!!!!!εκει γελασα παρα πολυ εριξα πολυ γελιο!!!αφρους εβγαζε!!!!!!βεβαια στεναχωρηθηκα πολυ οταν της εκανε ερωτικη εξομολογικη που μεσα σε γενικες γραμμες η ερωτικη εξομολογηση ηταν απο τον λουκα προς την νορα και οχι αυτα που ειπε ο λουκας....ο λουκας ειναι ξεροκεφαλος αντι να παραδεχτει τον ερωτα του ελεος
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 12, 2010 8:13 pm

Τι να πρωτοσχολιασω? Στα γρηγορα.

- Η σκηνή του μπέμπη με τον μουγγοθόδωρο, μου θύμισε βροντάκηδες και φουρτουνάτσηδες!! Δεν μπορειτε να είσαστε μαζι,μονο πάνω απο το πτώμα μου και τα λοιπα

-Η καρτάλω μεγάλη σκροφα.Ψυχολογικός πόλεμος εναντίων του μπέμπη..Βεβαια, τα βρίσκει και τα κάνει...

-Ο Λουκάς είναι και επισήμως ...βλάκας (αλλη λεξη ηθελα να πω αλλα τέλος πάντων)... Σημερα θα κάτσω να γράψω σενάριο...Μου την έχει σπάσει....

-Τελικά κοντα επεσα στον σενάριο με την Χαλκίδα, ε?? Χι χι ...Και στην εξομολόγηση του μήτσουλα...Που σαι ακρίτα να με δεις!!! χιχι

-Ο Νικόλας ήταν απολαυστικότατος!!! ΘΕΟΣ!!!

-Το Νοράκι το λυπήθηκα, και ΝΑΙ ΠΕΤΑΤΟΥ ΚΙΑΛΛΑ!!!!

-Η πρώτη φωτογράφηση της Ευας δεν μου άρεσε καθόλου, η δευτερη ήταν πολύ ωραια.... Ομως, το βήματα που έκανε η Ευα προς τα μπρος, τα ξέχασε.... Χτες μιλαγε στον Στεφανο σαν να μην επαθε ποτε κλονισμο εξαιτίας του, και σήμερα ενα σωρο χαμογελάκια για τα λουλουδια του πονεμένου Μάνο..ΕΛΕΟΣ!!!!

-Ο Πέτρος σημερα εδειξε ζηλίτσα!!! χε χε χε

-Αμαλία μου, αστους να χωρίσουνε οσες φορες θέλουνε.Αφου στο τέλος το ξέρουμε το παραμύθι!!!!!! χα χα

-Η αμαλίτσα μου, για ακομη μια φορά εσκισε...Και όσο και να γκρινιάζει, πάλι εκανε την χάρη του πετρακη και πάει να βγάλει το φίδι απο την τρύπα....
Ρε, λέτε να τα κάνει όλα ο Χατζηγλύτσης για να βάλει τον Πετρο φυλακη και να χει την αμαλίτσα γι'αυτον?? ΧΑΧΑΧΑΧΑ , θα πεθάνω αν γίνει κάτι τέτοιο.. : juhu :
-Μηπως ξέρεις κανεις που θα βρω την υπεροχη τσαντα της νορας?Θελω και γω μια τέτοια για την δουλεια....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τρι Ιαν 12, 2010 8:16 pm

"Τι να πω κι εγώ που όλα τα περίμενα; Μα, έγιναν αλλιώς...." έπρεπε να ακουστεί σήμερα για την Νόρα και το Λουκά. Ο Λουκάς απ' τη μια ζηλεύει όσο δεν πάει κι από την άλλη κάαααθεται και περιμένει....τι ακριβώς δεν έχω καταλάβει. Αλλά εκτός από το ότι σήμερα την έστειλε την Νόρα πάλι με τα προξενιά του, της πέταξε και στο τέλος να μην τον ενοχλήσει, γιατί θέλει να φύγει να σκεφτεί ΜΟΝΟΣ.....ψέματα στην γυναίκα της ζωής σου ρε; Πώς θα πάτε μπροστά έτσι;;;; -_- Η Νόρα έπρεπε να του φέρει τους πιο βαριούς τόμους στο κεφάλι, μπας και ταρακουνήσει λιγάκι τα εγκεφαλικά του κύτταρα.

Το Ευάκι κούκλα και σε αυτές τις φωτογραφήσεις. Love
Σήμερα για Μελίτα και Στέφανο μας είχαν και επανασύνδεση και χωρισμό μέσα σε λιγότερο από 60 λεπτά. Εύγε, θα καταρρίψουν και το ρεκόρ Guiness αυτοί όπως πάνε. xaxa

Νικόλας: απλά απολαυστικότατος!!!:) Όσο για τον Μπέλλο, κρίμα το παιδί, βρήκε κι αυτός να ερωτευτεί το Νοράκι....τον λυπάμαι μωρέ, μια χαρά που πήρε σήμερα..... ;/
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 12, 2010 8:19 pm

Πολυ ωραιο το επεισοδιακι.....
Απο που να ξεκινησω.Λοιπον μου ηρθε να μπω στην τηλεοραση και την πνιξω την καθικομαμα!Τι ειναι αυτη παναγια μου???Τη μισω,,,δεν την αντεχω αλλο! Threat Το γουναρικο τη μαρανε τη μεγαιρα! Tigania
Και ερχομαι σε Νορα-Λουκα...το καημενο το Νορακι τι επαθε,πανω που πηγε να αναπτερωθει το ηθικο της της πεταει ο Λουκας οτι ολα αυτα τα ειπε ο Μητσουλας και ξεκινησε η βροχη των ντοσιε!Ντιπ Χαϊβανι το μελαχρινακι,..βεβαια απο οτι ειδα τον ενοχλησαν αυτα που του πε ο Μητσουλας και ζηλεψε!
Παντως απο το Νορακι θα τη βρει που θα πεσουν μουρη με μουρη στη Χαλκιδα και δεν θα πιστευει στα ματια του! :twisted:
Εν τω μεταξυ βαρεθηκα να βλεπω τη πηγαινελα Μελιτας-Στεφανου...κουραστηκα!Μια χωριζουν,μια φιλιουνται...ας αποφασισουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! wall
Το Ευακι υπεροχο στη φωτογραφηση και στην πρωτη σκηνη που ηταν σχεδον αβαφτη και μετα με το φοβερο φορεμα και το κοκκινο κραγιον! : respect : Και η κινηση με τα λουλουδια τι ωραια.... Love!Λατρεψα αυτο που ελεγε η καρτουλα! Love
Η σκηνη με τα κοριτσια πολυ καλη και η σκηνη Μανου-Ρουσσου-Στεφανου..οπως παντα αυτοι οι τρεις ειναι σουπερ μαζι!
Ο Χατζηγλιτσης χαλια..ουτε σημερα μου αρεσε οπως την προηγουμενη φορα! vomit
Αυτα απο εμενα και τα καλυτεροτερα ερχονται! :cheers:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 12, 2010 8:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Ξέρουνε τι περιμένουμε και μας δουλεύουν δεν το πιστεύωgmt
αυτό ακριβώς συμβαίνει!!!!έλεος!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 12, 2010 8:20 pm

anastasia20 έγραψε:προσοχή στους δρόμους..η καρτάλω κυκλοφορεί ελεύθερη..
δημόσιος κίνδυνος...


Πες το ψέματα!!!Μου φορούσε και το γουναρικό!!Χαχαχα!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Ιαν 12, 2010 8:22 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:προσοχή στους δρόμους..η καρτάλω κυκλοφορεί ελεύθερη..
δημόσιος κίνδυνος...


Πες το ψέματα!!!Μου φορούσε και το γουναρικό!!Χαχαχα!

ναι ελεος νομιζει οτι ειναι κοριτσακι ο μουγγοθοδωρος
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιαν 12, 2010 8:23 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:προσοχή στους δρόμους..η καρτάλω κυκλοφορεί ελεύθερη..
δημόσιος κίνδυνος...


Πες το ψέματα!!!Μου φορούσε και το γουναρικό!!Χαχαχα!

εδώ κοντεύει να ξεπαστρέψει όλα τον κόσμο...
στα ζώα θα κολλήσει..θα έχει ξεκάνει όλο το ζωικό βασίλειο η κακούργα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 12, 2010 8:28 pm

1.Μη με δείρεται αλλά τις βαριέμαι πολυ τις σκηνές με τις φωτογραφήσεις της Εύας!

2.Νόρα Θ-Ε-Α
: respect : Πώς τον έπαιζε έτσι το Μητσουλα!Καλα κι ευτός μεγάλο ζωο!Καλά λένε πως ο έρωτας σε χαζεύει!!

3.Λουκας ************!!!!Κι εγώ που νόμιζα πως ήξερε πως την ήθελε!Γιατι τη θέλει!Σαν τρελός έκανε απο ζήλεια για το Μήτσουλα!!

4.Μελίτα-Στέφανος:ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ!ΤΕΛΟΣ!!

5.Η Αντιγόνη ή για τους φίλους Σατανάς θελει πολύ ξύλο!Αντε πάνε στο ίδρημα!!!!Να δουμε τι θα καταλάβεις!ΟΥΣΤ!

6.Δάφνη-Νικόλας ΤΕΛΕΙΟΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟΙ!!!

edit by Jim7
Ας προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας. Ευχαριστώ
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τρι Ιαν 12, 2010 8:34 pm

πολυ καλο το σημερινο ειχε αρκετες ωραιες σκηνες. γελασα πολυ με την σκηνη λουκα-νικολα ετσι νικολα πες τα χρυσοστομε μπας και παρει μπρος γιατι ειναι για πολλες μπουφλες ο λουκακος Ksilo η σκηνη λουκα-μητσουλα τρελα "κεφια" ο λουκας. ευτυχως που δεν τον πλακωσε ετοιμος ηταν!!!!σκηνες μελιτας απλα αδιαφορες μια απο τα ιδια. στεφανος-καρταλω πολυ καλη σκηνη και ωραιες ερμηνειες και απο τους δυο. η ευα στην φωτογραφηση κουκλαρα. συναντηση γιγαντων(πετρος,μανος,στεφανος) : respect : νορα-λουκας τελεια σκηνη καλοκαιρινο το εκανε το γραφειο το νορακι.εεε μα ηταν πραγματα αυτα που της ελεγε ο δικηγορικος χαλβας!!!! και γιατι παρακαλω δεν της ειπε οτι θα παει με την κοτα gmt αλλα για ακομη μια φορα η νορα ειναι θεα και πανεξυπνη τον εφερε εκει που ηθελε τον μητσουλα : respect : περιμενω το αυριανο με ανυπομονησια!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Τρι Ιαν 12, 2010 8:34 pm

Το σημερινο επεισοδιο ηταν απλα τε~λει~ο!!!!φοβεροοο!!! πηγα να λιποθυμησω 2 φορες!!!Αλεξανδρος Σταυρου --> : respect : καταπληκτικος!!!!εκει που πηγε στο σπιτι της και της ειπε οτι ηρθα μονο για να σε δω....εμεινααα!!!!!!καλα μετα που την επιασε και αυτη ηθελε να φυγει-μεινει-φιλησει.....μου'ρθε μια ξαφνικη ζαλαδα οσο να πεις!!! Heart1 Faint

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 12, 2010 8:36 pm

ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΧΑΤΖΗΓΛΥΤΣΑΣ vomit
ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΜΟΔΑΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ??? gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 12, 2010 8:36 pm

προσοχή στους δρόμους..η καρτάλω κυκλοφορεί ελεύθερη..
δημόσιος κίνδυνος...

Χαχαχα δεν ξέρω τι να κάνω! Από την μία την σκυλοβρίζω, και από την άλλη με έχει πιάσει νευρικό γέλιο με την Καρτάλω που από κεί που μιλάει, εκεί βυθίζεται!!! gelio Άστην ρε Στέφανε να βυθιστεί. Μια χαρά δεν ήταν βυθισμένη που πήγαινες και της έλεγες τον πόνο σου και μούγγα η Καρτάλω;Που τώρα από μούγγα μετατράπηκε σε Καρτάλω με το στόμα το μεγάλο είναι καλύτερα;Χαχα το χει πάντως...
Μόνο με την Εύα θα ξεχάσεις την Μελίτα! Δεν μπορεί κυρά μου, έχει γερό μνημονικό. Δεν είδα όσο ήταν με την Εύα να ξεχάσει καμιά Μελίτα και ας μην είχαν κάνει επισήμως τίποτα.Όλο την γυρόφερνε.Τώρα θα την ξεχάσει; " Είμαστε χωρισμένοι με την Εύα" να λέει ο Στέφ αλλά η άλλη στον κόσμο του Disney!

Μάνος- Ρούσσος-Στέφανος: Τελικά καταλάβατε ποιος έχει τους πίνακες; Εγώ δεν νομίζω ότι τους έχει ο Μάνος πάντως.

Αμαλία: Έδωσες υπόσχεση Τιτανομέγιστη ότι θα ξεμπροστιάσεις την Καρτάλω.... και μην τάξεις σε Άγιο κερί και σε παιδί κουλούρι από αυτά που μασουλούσες με την Μελίτα.... Μας έταξες να την ξεμπροστιάσεις και περιμένουμε να το κάνεις!!!!

Μελίτα-Ρούσσος: Μου άρεσε η σκηνή τους αλλά ο Ρούσσος το πάει εκβιαστικά το θεματάκι. Πιο πιθανό είναι να επιστραφούν τα μάρμαρα του Παρθενώνα, παρά τα κλεμμένα του Καρταλολαζαρίδη.

Η Εύα γελούσε που παρέλαβε το μπουκέτο από τον Μάνο ή ήταν ιδέα μου; Αφού τον θέλεις χρυσή μου. Το χαμόγελο σου στα αυτιά έφτασε γιατί μας πρήζεις;

Μελίτα-Στέφανος βράδυ στο σπίτι.... Αχ χρυσέ μου μη μας κάνεις τέτοια!!! : respect : Μπούκαρε ξαφνικά στο σπίτι της Μελίτας μόνο και μόνο για να την δει, της είπε να μην πουν τίποτα γιατί τα λόγια πληγώνουν, την χάϊδεψε, την κοίταξε και έφυγε!! Αυτά είναι....

Μελίτα-Καρτάλω: Μελίτα κούκλα όπως πάντα! Καρτάλω Χίτλερ όπως πάντα! "Πλησίασε, έλα μέσα" ...... πως δεν την έβαλε να κάνει και 30 κάμψεις; Τι ήταν τούτο καλέ; Καλά της τα είπε η Μελίτα, αλλά έχει μπλέξει με τον διάολο με το κοντό,ξανθό φυλλαριστό μαλλί και την πέρλα :twisted: Ναι, που θα πάει μαρή Καρτάλω; Θα σε πάρουν είδηση, δεν μπορεί.

Μελίτα-Στέφανος στον κήπο.... Τι φιλί ήταν αυτό;;;; : respect : Τι πάθος;Τέλειο!!! Εσύ τι λες Στέφανε;; Τα εννοούσε η Μελίτα να πας να παντρευτείς την άλλην; Πας καλά; Αφού την θέλεις ρε παιδί μου... Αυτά είναι..... Μελίτα και Στέφανος!!!
Παιδιά κάτι δεν μου αρέσει. Τα κλειδιά της Μελίτας που έπεσαν, θα παίξουν ρόλο παρακάτω. Και αυτός ο βλάκας ο Στέφανος τα μάζεψε και τα έβαλε στο επιπλάκι δίπλα στην πόρτα... με την Καρτάλω να έχει δει όλο το σκηνικό; Αυτή θα τα πάρει και θα ενοχοποιήσει την Μελίτα στο μέλλον για κάτι. Αν έχει και τους πίνακες, βλέπω την Μελίτα στην κλούβα ή να την ενοχοποιούν για κάτι άλλο. Πάντως δεν έπεσαν τυχαία τα κλειδιά της Μελίτας. Τους έκαναν και κοντινό. Θα παίξουν ρόλο.

Στέφανε, όταν λέει η περίληψη ότι εξοργίζεσαι με την μάνα σου τι εννοεί; Ότι βάζεις μια φωνή και τέρμα μετά; Ναι, φοβήθηκε η Καρτάλω τώρα. Που την πρόσβαλλες και ξαναμουγγάθηκε. gelio

Και ΝΑΙ!!! Ο Στέφανος το λέει δυνατά " ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ"!!!! Αναφερόμενος στην Μελίτα!! runaround

Νόρα-Λουκάς: Α ρε Νόρα θεά! Και λίγα ντοσιέ του έφερες στο κεφάλι! Ο Μήτσος μιλάμε ότι την έχει πατήσει πολύ άσχημα με την Νόρα. Αυτά να τα βλέπει ο στραβούλιακας ο Λουκάς που το παίζει βαρύ πεπόνι και μου θέλει και Χαλκίδα με την ντροπή του πενταγράμμου. Έτσι φέρονται οι άντρες σε μια γυναίκα. Πάρε μάθημα Λουκά.

Λουκάς-Νικόλας: Τώρα τελευταία πετάει καλά ο Νικόλας!

Ο Χατζηβασιλείου σήμερα ήταν καλύτερος! Εντάξει, δεν είναι Δάνης αλλά δεν είναι άσχημος.


Τέλος Στέφανος- Μελίτα πάλι σπίτι της. Δεν κατάλαβα; cake Πάλι πιστέψαμε την μαμά; Και πάλι τα βάλαμε με την Μελίτα; Τι ήθελες να σου πεί και αυτή; Που βάζετε και εμπόδια από μόνοι σας. Μα πριν μιλήσει ο σατανάς μια χαρά ήταν τα παιδιά. Με το που έμαθε η μουγγή και ο Πέτρος ότι παίζει έρωτας, άρχισαν και τα όργανα.

Καρτάλω με την γούνα στους δρόμους.... η μπαστούνα της έλειπε και η αλυσίδα να αντικαταστήσει επάξια τον Μαζώ στο gucci φόρεμα! gelio Πήγε στην Αγγέλα.... " τα παιδιά αγαπιούνται"... Ναι δεν το συζητώ.......ΧΑΧΑ!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Ιαν 12, 2010 8:38 pm

1.Μη με δείρεται αλλά τις βαριέμαι πολυ τις σκηνές με τις φωτογραφήσεις της Εύας!
τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????????????πλακα κανεις

2.Νόρα Θ-Ε-Α
συμφωνω

3.Λουκας *********!!!!Κι εγώ που νόμιζα πως ήξερε πως την ήθελε!Γιατι τη θέλει!Σαν τρελός έκανε απο ζήλεια για το Μήτσουλα!!

οχι και ************* ο λουκας οχι και ********* ελεος!!!

edit by Jim7
Ας προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας.
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 12, 2010 8:38 pm

ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ!!

ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΄΄ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ΄΄ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ? Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ..ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΤΙ..ΟΥΤΕ Η ΕΥΑ ,ΟΥΤΕ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ?

ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΗ!ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ,ΚΑΛΗ! ΟΤΑΝ ΤΣ ΕΙΠΕ ΄΄ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΕ ΔΩ΄΄ΕΛΙΩΣΑ!

ΜΕΛΙΤΑ-ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ..ΕΛΕΟΣ…ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΑΛΙ!

ΡΟΥΣΣΟΣ-ΜΑΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ!
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΣΠΕΙΡΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ!

ΡΟΥΣΣΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ!!

ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!! ΣΑΧΛΕΣ ΣΑΧΛΕΣ !ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΧΑΝΙΑΣΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ! wall wall
ΑΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ…ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ…ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ!!

ΛΟΥΚΑΣ-ΜΠΕΛΟΣ ΠΑΕΙ ΧΑΖΕΨΕ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ!! ΑΠΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!! gelio

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ!!!!


ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΥΣΕ! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΕΟ? Love!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 12, 2010 8:39 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Καρτάλω με την γούνα στους δρόμους.... η μπαστούνα της έλειπε και η αλυσίδα να αντικαταστήσει επάξια τον Μαζώ στο gucci φόρεμα! gelio Πήγε στην Αγγέλα.... " τα παιδιά αγαπιούνται"... Ναι δεν το συζητώ.......ΧΑΧΑ!!

Σιγα σιγα τα λένε αυτά, κόντεψα να τα κάνω πάνω μου απο τα γέλια!!1 gelio gelio gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 12, 2010 8:40 pm

Και γω τις βαριέμαι τις σκηνές της φωτογράφησης...Ουτε το ftv δεν κάνει έτσι...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 12, 2010 8:43 pm

Ntinaki1 έγραψε:
προσοχή στους δρόμους..η καρτάλω κυκλοφορεί ελεύθερη..
δημόσιος κίνδυνος...

Χαχαχα δεν ξέρω τι να κάνω! Από την μία την σκυλοβρίζω, και από την άλλη με έχει πιάσει νευρικό γέλιο με την Καρτάλω που από κεί που μιλάει, εκεί βυθίζεται!!! gelio Άστην ρε Στέφανε να βυθιστεί. Μια χαρά δεν ήταν βυθισμένη που πήγαινες και της έλεγες τον πόνο σου και μούγγα η Καρτάλω;Που τώρα από μούγγα μετατράπηκε σε Καρτάλω με το στόμα το μεγάλο είναι καλύτερα;Χαχα το χει πάντως...
Μόνο με την Εύα θα ξεχάσεις την Μελίτα! Δεν μπορεί κυρά μου, έχει γερό μνημονικό. Δεν είδα όσο ήταν με την Εύα να ξεχάσει καμιά Μελίτα και ας μην είχαν κάνει επισήμως τίποτα.Όλο την γυρόφερνε.Τώρα θα την ξεχάσει; " Είμαστε χωρισμένοι με την Εύα" να λέει ο Στέφ αλλά η άλλη στον κόσμο του Disney!

Μάνος- Ρούσσος-Στέφανος: Τελικά καταλάβατε ποιος έχει τους πίνακες; Εγώ δεν νομίζω ότι τους έχει ο Μάνος πάντως.

Αμαλία: Έδωσες υπόσχεση Τιτανομέγιστη ότι θα ξεμπροστιάσεις την Καρτάλω.... και μην τάξεις σε Άγιο κερί και σε παιδί κουλούρι από αυτά που μασουλούσες με την Μελίτα.... Μας έταξες να την ξεμπροστιάσεις και περιμένουμε να το κάνεις!!!!

Μελίτα-Ρούσσος: Μου άρεσε η σκηνή τους αλλά ο Ρούσσος το πάει εκβιαστικά το θεματάκι. Πιο πιθανό είναι να επιστραφούν τα μάρμαρα του Παρθενώνα, παρά τα κλεμμένα του Καρταλολαζαρίδη.

Η Εύα γελούσε που παρέλαβε το μπουκέτο από τον Μάνο ή ήταν ιδέα μου; Αφού τον θέλεις χρυσή μου. Το χαμόγελο σου στα αυτιά έφτασε γιατί μας πρήζεις;

Μελίτα-Στέφανος βράδυ στο σπίτι.... Αχ χρυσέ μου μη μας κάνεις τέτοια!!! : respect : Μπούκαρε ξαφνικά στο σπίτι της Μελίτας μόνο και μόνο για να την δει, της είπε να μην πουν τίποτα γιατί τα λόγια πληγώνουν, την χάϊδεψε, την κοίταξε και έφυγε!! Αυτά είναι....

Μελίτα-Καρτάλω: Μελίτα κούκλα όπως πάντα! Καρτάλω Χίτλερ όπως πάντα! "Πλησίασε, έλα μέσα" ...... πως δεν την έβαλε να κάνει και 30 κάμψεις; Τι ήταν τούτο καλέ; Καλά της τα είπε η Μελίτα, αλλά έχει μπλέξει με τον διάολο με το κοντό,ξανθό φυλλαριστό μαλλί και την πέρλα :twisted: Ναι, που θα πάει μαρή Καρτάλω; Θα σε πάρουν είδηση, δεν μπορεί.

Μελίτα-Στέφανος στον κήπο.... Τι φιλί ήταν αυτό;;;; : respect : Τι πάθος;Τέλειο!!! Εσύ τι λες Στέφανε;; Τα εννοούσε η Μελίτα να πας να παντρευτείς την άλλην; Πας καλά; Αφού την θέλεις ρε παιδί μου... Αυτά είναι..... Μελίτα και Στέφανος!!!
Παιδιά κάτι δεν μου αρέσει. Τα κλειδιά της Μελίτας που έπεσαν, θα παίξουν ρόλο παρακάτω. Και αυτός ο βλάκας ο Στέφανος τα μάζεψε και τα έβαλε στο επιπλάκι δίπλα στην πόρτα... με την Καρτάλω να έχει δει όλο το σκηνικό; Αυτή θα τα πάρει και θα ενοχοποιήσει την Μελίτα στο μέλλον για κάτι. Αν έχει και τους πίνακες, βλέπω την Μελίτα στην κλούβα ή να την ενοχοποιούν για κάτι άλλο. Πάντως δεν έπεσαν τυχαία τα κλειδιά της Μελίτας. Τους έκαναν και κοντινό. Θα παίξουν ρόλο.

Στέφανε, όταν λέει η περίληψη ότι εξοργίζεσαι με την μάνα σου τι εννοεί; Ότι βάζεις μια φωνή και τέρμα μετά; Ναι, φοβήθηκε η Καρτάλω τώρα. Που την πρόσβαλλες και ξαναμουγγάθηκε. gelio

Και ΝΑΙ!!! Ο Στέφανος το λέει δυνατά " ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ"!!!! Αναφερόμενος στην Μελίτα!! runaround

Νόρα-Λουκάς: Α ρε Νόρα θεά! Και λίγα ντοσιέ του έφερες στο κεφάλι! Ο Μήτσος μιλάμε ότι την έχει πατήσει πολύ άσχημα με την Νόρα. Αυτά να τα βλέπει ο στραβούλιακας ο Λουκάς που το παίζει βαρύ πεπόνι και μου θέλει και Χαλκίδα με την ντροπή του πενταγράμμου. Έτσι φέρονται οι άντρες σε μια γυναίκα. Πάρε μάθημα Λουκά.

Λουκάς-Νικόλας: Τώρα τελευταία πετάει καλά ο Νικόλας!

Ο Χατζηβασιλείου σήμερα ήταν καλύτερος! Εντάξει, δεν είναι Δάνης αλλά δεν είναι άσχημος.


Τέλος Στέφανος- Μελίτα πάλι σπίτι της. Δεν κατάλαβα; cake Πάλι πιστέψαμε την μαμά; Και πάλι τα βάλαμε με την Μελίτα; Τι ήθελες να σου πεί και αυτή; Που βάζετε και εμπόδια από μόνοι σας. Μα πριν μιλήσει ο σατανάς μια χαρά ήταν τα παιδιά. Με το που έμαθε η μουγγή και ο Πέτρος ότι παίζει έρωτας, άρχισαν και τα όργανα.

Καρτάλω με την γούνα στους δρόμους.... η μπαστούνα της έλειπε και η αλυσίδα να αντικαταστήσει επάξια τον Μαζώ στο gucci φόρεμα! gelio Πήγε στην Αγγέλα.... " τα παιδιά αγαπιούνται"... Ναι δεν το συζητώ.......ΧΑΧΑ!!


Συμφωνώ πολύ!!!!Αυτό για τα κλειδιά δεν το σκέφτηκα πάντως και με έβαλες σε υποψίες.Αν το κάνει πάντως αυτό η Καρτάλω θα είναι για πολύ ξύλο.Αυτή δεν είναι μάνα, φίδι είναι!!!!Και το φιλί σήμερα πρέπει να αναφέρω πως ήταν τέλειο!Αχ έλιωσα Love!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 12, 2010 8:43 pm


ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!! ΣΑΧΛΕΣ ΣΑΧΛΕΣ !ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΧΑΝΙΑΣΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ! wall wall
ΑΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ…ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ…ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ!!


Συμφωνώ και επαυξάνω.
Έλεος δηλαδή δύο νέοι αγαπιούνται και τα συμπεθέρια τους απαγορεύουν να είναι μαζί. Τι να πω μου θυμίζει ένδοξο ελληνικό κινηματογράφο της μεταπολεμικής δεκαετίας.
Να μη συζητήσω για το λαχάνιασμα στη σκηνή του φιλιού που αισθητικά ήταν άθλιο. Αν περιμένουμε να καταλάβουμε το πάθος με βογγητά και βαριές ανάσες την πατήσαμε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 12, 2010 8:45 pm

Mik έγραψε:
Σιγα σιγα τα λένε αυτά, κόντεψα να τα κάνω πάνω μου απο τα γέλια!!1 gelio gelio gelio gelio

Χαχαχα μα άσε με κάτω μωρέ που μου έβαλε την γούνα να πάει να κάνει διαπραγματεύσεις... χεχεχε!!!Πάντως θα ταίριαζε στο βίντεο του Μαζώ επιμένω...
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Ιαν 12, 2010 8:45 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο γιατί οι σκηνές Νόρα και Λουκά απογείωσαν το επεισόδιο!! : respect :
Εκεί που της έλεγε πλαγίως για την πρόταση γάμου του Μίτσουλα (πάει του βγήκε το όνομα gelio ) το βλέμα της Νόρας άπαιχτο!Δρακουλάκη σήμερα θεά!Η Μούσα του επεισοδίου!!
Η Έυα μια κούκλα και σήμερα!
Χατζηγλίτσας χάλια και σήμερα!Πέτρος,Πέτρος και ξανά Πέτρος!!
Οι σκηνή της Μελίτας με το Στέφανο έξω από το σπίτι του μάρεσε πάρα πολύ. Klap Βέβαια θα την απολάμβανα περισσότερο χωρίς πισωγυρίσματα αλλά κι αυτά κάπου κάπου έχουν τη χάρη τους. :wink2: Πολύ καλή σκηνή και ήταν η πρώτη φορά κατ'εμέ που η σκηνή δόθηκε καλά και από τους δύο (ερμηνευτικά)
Η Νόρα στη σκηνή που τα κάνε όλα λαμπόγυαλο στο γραφείο είχε πολύ γέλιο!Και η σκηνή με τα τρία κορίτσια ή αλλιώς τρεις Χάριτες xaxa μάρεσε πολύ άλλα ήταν μικρούλα!Και γιατί παρακαλώ δίνουν τόσο μικρές συζητήσεις ανάμεσα στα μέλη της παρές;; Impatient Νόμιζα πως το χαμε ψιλοξεπεράσει αυτό το στάδιο Impatient

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 12, 2010 8:51 pm

Clarabelle έγραψε:

ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!! ΣΑΧΛΕΣ ΣΑΧΛΕΣ !ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΧΑΝΙΑΣΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ! wall wall
ΑΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ…ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ…ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ!!


Συμφωνώ και επαυξάνω.
Έλεος δηλαδή δύο νέοι αγαπιούνται και τα συμπεθέρια τους απαγορεύουν να είναι μαζί. Τι να πω μου θυμίζει ένδοξο ελληνικό κινηματογράφο της μεταπολεμικής δεκαετίας.
Να μη συζητήσω για το λαχάνιασμα στη σκηνή του φιλιού που αισθητικά ήταν άθλιο. Αν περιμένουμε να καταλάβουμε το πάθος με βογγητά και βαριές ανάσες την πατήσαμε.



ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΑ ΛΕΕΙ΄΄ΑΜΑΡΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ΄΄
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 12, 2010 8:52 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Mik έγραψε:
Σιγα σιγα τα λένε αυτά, κόντεψα να τα κάνω πάνω μου απο τα γέλια!!1 gelio gelio gelio gelio

Χαχαχα μα άσε με κάτω μωρέ που μου έβαλε την γούνα να πάει να κάνει διαπραγματεύσεις... χεχεχε!!!Πάντως θα ταίριαζε στο βίντεο του Μαζώ επιμένω...

χχαχααχχαχαχααχχαχαχα πέθανα!!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 12, 2010 9:00 pm

Izabella29 έγραψε:
Συμφωνώ πολύ!!!!Αυτό για τα κλειδιά δεν το σκέφτηκα πάντως και με έβαλες σε υποψίες.Αν το κάνει πάντως αυτό η Καρτάλω θα είναι για πολύ ξύλο.Αυτή δεν είναι μάνα, φίδι είναι!!!!Και το φιλί σήμερα πρέπει να αναφέρω πως ήταν τέλειο!Αχ έλιωσα Love!

Δεν ξέρω, απλά επειδή τίποτα δεν γίνεται τυχαία νομίζω ότι τα κλειδιά της Μελίτας που έπεσαν και τα έδειξε, δεν έπεσαν τυχαία. Με την Καρτάλω να κυκλοφορεί....πολλά μπορούν να γίνουν. Ναι Στέφανος και Μελίτα τέλειοι!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης