Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

+36
edem4ever
Penny
NATALITSA_LOUKITSA
loukakos
mimi_loukas+nora
zwi
verile_mistika
elena-7-
PrincessRachel
andy
DESPOINA
vs116117
nikidanis
kikialex
evanna
konstantina
aggeliki
anastasia20
anna90
Izabella29
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
xristinaki_noraloukofan
Ntinaki1
eleni015
sifantid
xara
Doris_
charitomeni
loukitsa
mimi
loukasnora
Ntinaki Agapaei Petraki
hionati
Καρ-Mik
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap41%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 41% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap47%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 47% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 14, 2010 8:27 pm


Kαλώς ορίσαμε στην καθημερινή σειρά του μεγάλου καναλιού ''Τα κωμικά της Εδέμ''
Γέλιο άφθονο.
Χαρακτήρες εντελώς αλλοιωμένοι.
Εξελίξεις μηδέν.
Θα σχολιάσω αργότερα γιατί έχω μείνει άφωνη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Ιαν 14, 2010 8:28 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ - ΑΜΑΛΙΑ Η ΠΑΛΕ ΠΟΤΕ ΜΟΥΓΓΗ - ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΠΕΤΑΕΙ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ & ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ & ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο ΓΑΛΙΤΗΣ ΩΡΑΙΟΣ ΚΩΜΙΚΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ & ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΤΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΠΗΓΑΝ ΣΥΝΝΕΦΟ & ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΜΑΚΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από xara Πεμ Ιαν 14, 2010 8:43 pm

Λοιπον εμενα το σημερινο μου αρεσε αρκετα...
Ευχαριστη νοτα η Χαλκιδα... Thumbs up Ηταν απιστευτες οι ατακες και τοσες που δεν τις προλαβαινες... Νομιζω χρειαζοταν κατι ετσι λιγο κωμικο... Ο groom ολα τα λεφτα...!!! : respect : Εγω προσωπικα το Νταιζουλινι ηθελα απλα να το xastouki !!! Ακου εκει:...αποφασισαμε να κανουμε και 2ο παιδακι... vomit
Ο Μανος κι αυτος μου αρεσε σε ενα πιο κωμικο κομματι, αλλα οπως ειπε και η Clarabelle καμια εξελιξη... scratch
Με την Μελιτα εγω πρεπει να πω οτι κουραστηκα και βαρεθηκα.... Το μισο επεισοδιο περασε με την Μελιτα να ρωταει την Αμαλια τι να κανει και τι να κανει... Εεεε ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ κουραστηκαμε...!!! wall
Αυτα προς το παρον....!!!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Ιαν 14, 2010 8:44 pm

anastasia20 έγραψε:Χαλκίδα:respect στη νόρα…τον παίζει το λουκά κανονικά..ο λουκάς προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμμάζευτα..νταίζη<τα φυτά είναι εσωτερικού χώρου>..μα ναι..στα λόγια μας έρχεσαι…
Φέρτε πάγο στο λουκά..θα πρηστεί από τα χαστούκια..τα χαστούκια πέφτουν βροχή…

Το ανέκδοτο της χρονιάς:η νταίζη πάει να μιλήσει στη νόρα που κάθεται με το μπέλλο:μήτσουλας προς νταίζη<η κυρία;>χαχαχαχαχα…

Καλά η νόρα δεν παίζεται..θα βρει και το μπελά του ο μήτσουλας..εμ που πας αγόρι μου να μπλέξεις με τους τρελούς;;;;

Θα τον δείρω το λουκάαααα…παρακάλαγε το πρώτο τραπέζι πίστα..δεν το πιστεύω..τον φίλησε αυτή και αυτός κάθισε κιόλας… nteni γιατί;;;για να μην την κακοκαρδίσει;δεν μπορώ τα νεύρα μου…λουκάκο το αν δώσεις θάρρος στο χωριάτη θα σου ανέβει στο κρεβάτι το έχεις ακουστά;;;

Στο τραπέζι..απλά το θέατρο του ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ..ο μπέλλος στον κόσμο του…<μα εγώ στο κόσμο το δικό μου και εκεί υπάρχεις μόνο εσύ μωρό μου>αυτό θα τραγουδάει στη νόρα..

Λουκάς-νόρα (δωμάτιο):τη νταίζη μια χαρά ξέρει να τη φιλάει ο λουκάς…τη νόρα όχι…γιατί λουκάκο;;γιατί δεν παίζεται τη νόρα;;;

Μελίτα-δάφνη:μου άρεσε πολύ..ελπίζω κορίτσια να σας βγουν σε καλό τα γέλια…

Στέφανος-γκεστάμπο:μπράβο ρε στέφανε καλά της τα είπες..αν θέλει να μείνει στο ίδρυμα να μείνει..εμείς δεν πιέζουμε καταστάσεις..είμαστε δημοκρατικά πνεύματα…που θα μας κάνει και συναισθηματικούς εκβιασμούς η μαντάμ…

Εύα:εντάξει το έχουμε εμπεδώσει δουλεύει..φτάνει πια με τις φωτογραφήσεις…

Δάφνη-νικόλας:γλυκιά σκηνή…η δάφνη γλυκιά γλυκιά αλλά ότι θέλει κάνει το νικόλα..τη μία τον στέλνει για ψώνια την άλλη του ζητάει να τη βοηθήσει στη δουλειά…σήκω σήκω κάτσε κάτσε τον έχει…έτσι δαφνούλα…

Εύα-μάνος(ταπεράκια):τέλος..αυτό το μάνο θέλω να βλέπω…


Πέτρος-αμαλία: ο πέτρος για να μην είναι η μελίτα με το στέφανο θα βγάλει την αντιγόνη και αγγελουδάκι..ακούς εκεί η αντιγόνη ήταν πάντα λογική…ποια;;;η θεότρελη…γιατί το άλλο που είπε για το μάνο;;;σιγά μην το ρωτήσουμε κιόλας..ξύδι όπως είπε η αμαλία να το πιεί μαζί με τις χυλόπιτες-συγγνώμη χυλοπίτες της εύας… gelio

Μελίτα-στέφανος Snifα στο καλό συγκινήθηκα…καλέ μελίτα τι να το σκεφτείς.;;.εδώ ο άνθρωπος σου λέει ότι θέλει να είστε μαζί..δεν το νοιάζει για τους άλλους…πήγε να σε πλησιάσει να σε φιλήσει και εσύ εκεί..είχες παλουκωθεί στο καναπέ..αμάν..κουνήσου μαρή..ο χρόνος πιέζει..η άλλη θα ανακοινώσει τα χαρμόσυνα…

Μελίτα-αμαλία:απλά συμφωνώ με την αμαλία σε όλα…ΜΑ ΣΕ ΟΛΑ…η σκηνή τους ΤΕΛΕΙΑ…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:σαν το χάρο πετάχτηκε η καρτάλω…θα τους αφήσει στον τόπο..αυτή δεν είπε ότι δε φεύγει από το ίδρυμα…τι μας τα αλλάζει τώρα;;;πωπω..κυρά μου…

για μια ακομη φορα συμφωνω σε ολα,ολα,ολα....καταπληκτικος σχολιασμος...να συμπληρωσω μονο κατι...το μαναρι μου ο στεφανος ηταν σημερα ολα τα λεφτα,το δυναμικο του παει λεμεεεε
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 14, 2010 8:49 pm

hionati έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Χαλκίδα:respect στη νόρα…τον παίζει το λουκά κανονικά..ο λουκάς προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμμάζευτα..νταίζη<τα φυτά είναι εσωτερικού χώρου>..μα ναι..στα λόγια μας έρχεσαι…
Φέρτε πάγο στο λουκά..θα πρηστεί από τα χαστούκια..τα χαστούκια πέφτουν βροχή…

Το ανέκδοτο της χρονιάς:η νταίζη πάει να μιλήσει στη νόρα που κάθεται με το μπέλλο:μήτσουλας προς νταίζη<η κυρία;>χαχαχαχαχα…

Καλά η νόρα δεν παίζεται..θα βρει και το μπελά του ο μήτσουλας..εμ που πας αγόρι μου να μπλέξεις με τους τρελούς;;;;

Θα τον δείρω το λουκάαααα…παρακάλαγε το πρώτο τραπέζι πίστα..δεν το πιστεύω..τον φίλησε αυτή και αυτός κάθισε κιόλας… nteni γιατί;;;για να μην την κακοκαρδίσει;δεν μπορώ τα νεύρα μου…λουκάκο το αν δώσεις θάρρος στο χωριάτη θα σου ανέβει στο κρεβάτι το έχεις ακουστά;;;

Στο τραπέζι..απλά το θέατρο του ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ..ο μπέλλος στον κόσμο του…<μα εγώ στο κόσμο το δικό μου και εκεί υπάρχεις μόνο εσύ μωρό μου>αυτό θα τραγουδάει στη νόρα..

Λουκάς-νόρα (δωμάτιο):τη νταίζη μια χαρά ξέρει να τη φιλάει ο λουκάς…τη νόρα όχι…γιατί λουκάκο;;γιατί δεν παίζεται τη νόρα;;;

Μελίτα-δάφνη:μου άρεσε πολύ..ελπίζω κορίτσια να σας βγουν σε καλό τα γέλια…

Στέφανος-γκεστάμπο:μπράβο ρε στέφανε καλά της τα είπες..αν θέλει να μείνει στο ίδρυμα να μείνει..εμείς δεν πιέζουμε καταστάσεις..είμαστε δημοκρατικά πνεύματα…που θα μας κάνει και συναισθηματικούς εκβιασμούς η μαντάμ…

Εύα:εντάξει το έχουμε εμπεδώσει δουλεύει..φτάνει πια με τις φωτογραφήσεις…

Δάφνη-νικόλας:γλυκιά σκηνή…η δάφνη γλυκιά γλυκιά αλλά ότι θέλει κάνει το νικόλα..τη μία τον στέλνει για ψώνια την άλλη του ζητάει να τη βοηθήσει στη δουλειά…σήκω σήκω κάτσε κάτσε τον έχει…έτσι δαφνούλα…

Εύα-μάνος(ταπεράκια):τέλος..αυτό το μάνο θέλω να βλέπω…


Πέτρος-αμαλία: ο πέτρος για να μην είναι η μελίτα με το στέφανο θα βγάλει την αντιγόνη και αγγελουδάκι..ακούς εκεί η αντιγόνη ήταν πάντα λογική…ποια;;;η θεότρελη…γιατί το άλλο που είπε για το μάνο;;;σιγά μην το ρωτήσουμε κιόλας..ξύδι όπως είπε η αμαλία να το πιεί μαζί με τις χυλόπιτες-συγγνώμη χυλοπίτες της εύας… gelio

Μελίτα-στέφανος Snifα στο καλό συγκινήθηκα…καλέ μελίτα τι να το σκεφτείς.;;.εδώ ο άνθρωπος σου λέει ότι θέλει να είστε μαζί..δεν το νοιάζει για τους άλλους…πήγε να σε πλησιάσει να σε φιλήσει και εσύ εκεί..είχες παλουκωθεί στο καναπέ..αμάν..κουνήσου μαρή..ο χρόνος πιέζει..η άλλη θα ανακοινώσει τα χαρμόσυνα…

Μελίτα-αμαλία:απλά συμφωνώ με την αμαλία σε όλα…ΜΑ ΣΕ ΟΛΑ…η σκηνή τους ΤΕΛΕΙΑ…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:σαν το χάρο πετάχτηκε η καρτάλω…θα τους αφήσει στον τόπο..αυτή δεν είπε ότι δε φεύγει από το ίδρυμα…τι μας τα αλλάζει τώρα;;;πωπω..κυρά μου…

για μια ακομη φορα συμφωνω σε ολα,ολα,ολα....καταπληκτικος σχολιασμος...να συμπληρωσω μονο κατι...το μαναρι μου ο στεφανος ηταν σημερα ολα τα λεφτα,το δυναμικο του παει λεμεεεε

σε ευχαριστώ!ναι δίκιος έχεις hionati,.όταν τα έλεγε αυτά στη γκεσταμπό δεν το πίστευα...
μπόρει να άργησε αλλά μας απέδειξε ότι δεν είναι μαμάκιας...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 9:03 pm

anastasia20 έγραψε:
hionati έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Χαλκίδα:respect στη νόρα…τον παίζει το λουκά κανονικά..ο λουκάς προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμμάζευτα..νταίζη<τα φυτά είναι εσωτερικού χώρου>..μα ναι..στα λόγια μας έρχεσαι…
Φέρτε πάγο στο λουκά..θα πρηστεί από τα χαστούκια..τα χαστούκια πέφτουν βροχή…

Το ανέκδοτο της χρονιάς:η νταίζη πάει να μιλήσει στη νόρα που κάθεται με το μπέλλο:μήτσουλας προς νταίζη<η κυρία;>χαχαχαχαχα…

Καλά η νόρα δεν παίζεται..θα βρει και το μπελά του ο μήτσουλας..εμ που πας αγόρι μου να μπλέξεις με τους τρελούς;;;;

Θα τον δείρω το λουκάαααα…παρακάλαγε το πρώτο τραπέζι πίστα..δεν το πιστεύω..τον φίλησε αυτή και αυτός κάθισε κιόλας… nteni γιατί;;;για να μην την κακοκαρδίσει;δεν μπορώ τα νεύρα μου…λουκάκο το αν δώσεις θάρρος στο χωριάτη θα σου ανέβει στο κρεβάτι το έχεις ακουστά;;;

Στο τραπέζι..απλά το θέατρο του ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ..ο μπέλλος στον κόσμο του…<μα εγώ στο κόσμο το δικό μου και εκεί υπάρχεις μόνο εσύ μωρό μου>αυτό θα τραγουδάει στη νόρα..

Λουκάς-νόρα (δωμάτιο):τη νταίζη μια χαρά ξέρει να τη φιλάει ο λουκάς…τη νόρα όχι…γιατί λουκάκο;;γιατί δεν παίζεται τη νόρα;;;

Μελίτα-δάφνη:μου άρεσε πολύ..ελπίζω κορίτσια να σας βγουν σε καλό τα γέλια…

Στέφανος-γκεστάμπο:μπράβο ρε στέφανε καλά της τα είπες..αν θέλει να μείνει στο ίδρυμα να μείνει..εμείς δεν πιέζουμε καταστάσεις..είμαστε δημοκρατικά πνεύματα…που θα μας κάνει και συναισθηματικούς εκβιασμούς η μαντάμ…

Εύα:εντάξει το έχουμε εμπεδώσει δουλεύει..φτάνει πια με τις φωτογραφήσεις…

Δάφνη-νικόλας:γλυκιά σκηνή…η δάφνη γλυκιά γλυκιά αλλά ότι θέλει κάνει το νικόλα..τη μία τον στέλνει για ψώνια την άλλη του ζητάει να τη βοηθήσει στη δουλειά…σήκω σήκω κάτσε κάτσε τον έχει…έτσι δαφνούλα…

Εύα-μάνος(ταπεράκια):τέλος..αυτό το μάνο θέλω να βλέπω…


Πέτρος-αμαλία: ο πέτρος για να μην είναι η μελίτα με το στέφανο θα βγάλει την αντιγόνη και αγγελουδάκι..ακούς εκεί η αντιγόνη ήταν πάντα λογική…ποια;;;η θεότρελη…γιατί το άλλο που είπε για το μάνο;;;σιγά μην το ρωτήσουμε κιόλας..ξύδι όπως είπε η αμαλία να το πιεί μαζί με τις χυλόπιτες-συγγνώμη χυλοπίτες της εύας… gelio

Μελίτα-στέφανος Snifα στο καλό συγκινήθηκα…καλέ μελίτα τι να το σκεφτείς.;;.εδώ ο άνθρωπος σου λέει ότι θέλει να είστε μαζί..δεν το νοιάζει για τους άλλους…πήγε να σε πλησιάσει να σε φιλήσει και εσύ εκεί..είχες παλουκωθεί στο καναπέ..αμάν..κουνήσου μαρή..ο χρόνος πιέζει..η άλλη θα ανακοινώσει τα χαρμόσυνα…

Μελίτα-αμαλία:απλά συμφωνώ με την αμαλία σε όλα…ΜΑ ΣΕ ΟΛΑ…η σκηνή τους ΤΕΛΕΙΑ…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:σαν το χάρο πετάχτηκε η καρτάλω…θα τους αφήσει στον τόπο..αυτή δεν είπε ότι δε φεύγει από το ίδρυμα…τι μας τα αλλάζει τώρα;;;πωπω..κυρά μου…

για μια ακομη φορα συμφωνω σε ολα,ολα,ολα....καταπληκτικος σχολιασμος...να συμπληρωσω μονο κατι...το μαναρι μου ο στεφανος ηταν σημερα ολα τα λεφτα,το δυναμικο του παει λεμεεεε

σε ευχαριστώ!ναι δίκιος έχεις hionati,.όταν τα έλεγε αυτά στη γκεσταμπό δεν το πίστευα...
μπόρει να άργησε αλλά μας απέδειξε ότι δεν είναι μαμάκιας...

Δεν μας το απέδειξε ακόμα!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 14, 2010 9:06 pm

izabella σήμερα έκανε βήματα...πολύ χάρηκα έτσι όπως μίλησε στην γκεστάμπο..<αν θες μείνε στο ίδρυμα,δεν θα σκάσω κιόλας..> ή κάπως έτσι ...σήμερα της τα είπε μια χαρά...και αύριο νομίζω μια από τα ίδια...
τώρα αν μας τα ξαναχαλάσει όταν μάθει για την εγκυμοσύνη θα δούμε...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 14, 2010 9:10 pm

anastasia20 έγραψε:izabella σήμερα έκανε βήματα...πολύ χάρηκα έτσι όπως μίλησε στην γκεστάμπο..<αν θες μείνε στο ίδρυμα,δεν θα σκάσω κιόλας..> ή κάπως έτσι ...σήμερα της τα είπε μια χαρά...και αύριο νομίζω μια από τα ίδια...
τώρα αν μας τα ξαναχαλάσει όταν μάθει για την εγκυμοσύνη θα δούμε...
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕ Ο ΜΑΜΑΚΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 14, 2010 9:11 pm

nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:izabella σήμερα έκανε βήματα...πολύ χάρηκα έτσι όπως μίλησε στην γκεστάμπο..<αν θες μείνε στο ίδρυμα,δεν θα σκάσω κιόλας..> ή κάπως έτσι ...σήμερα της τα είπε μια χαρά...και αύριο νομίζω μια από τα ίδια...
τώρα αν μας τα ξαναχαλάσει όταν μάθει για την εγκυμοσύνη θα δούμε...
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕ Ο ΜΑΜΑΚΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!!!!!!


Εμένα σήμερα μου θύμισε πεισμωμένο πιτσιρίκι που του λέει η μαμά του όχι και απαντάει τώρα θα δεις τι θα κάνω εγώ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Ιαν 14, 2010 9:14 pm

Όλα καλά, όλα ωραία σήμερα, μόνο ο Λουκάς να μην καθόταν όταν τον φίλησε η Νταίζη και θα' μασταν ακόμη καλύτερα..... Grrr
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 9:14 pm

Δυστυχώς προβλέπω πως θα μας τα χαλάσει!Διάβασα πως ενώ αρχικά θα θέλει να αναγνωρίσει το παιδί απλά,μετά θα τον πείσει η μάνα του πως είναι σημαδιακό και θα αποφασίσει να παντρευτεί και την Εύα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 14, 2010 9:15 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:izabella σήμερα έκανε βήματα...πολύ χάρηκα έτσι όπως μίλησε στην γκεστάμπο..<αν θες μείνε στο ίδρυμα,δεν θα σκάσω κιόλας..> ή κάπως έτσι ...σήμερα της τα είπε μια χαρά...και αύριο νομίζω μια από τα ίδια...
τώρα αν μας τα ξαναχαλάσει όταν μάθει για την εγκυμοσύνη θα δούμε...
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕ Ο ΜΑΜΑΚΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!!!!!!


Εμένα σήμερα μου θύμισε πεισμωμένο πιτσιρίκι που του λέει η μαμά του όχι και απαντάει τώρα θα δεις τι θα κάνω εγώ
ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 14, 2010 9:17 pm

Izabella29 έγραψε:Δυστυχώς προβλέπω πως θα μας τα χαλάσει!Διάβασα πως ενώ αρχικά θα θέλει να αναγνωρίσει το παιδί απλά,μετά θα τον πείσει η μάνα του πως είναι σημαδιακό και θα αποφασίσει να παντρευτεί και την Εύα.

τα έχω διαβάσει και εγώ αυτά...
απλά προς το παρόν χαίρομαι με αυτά που βλέπω..και εστίαζω στο κάθε επεισόδιο..
μην αρχίζω και τον βρίζω από τώρα..κρίμα είναι... lol!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Ιαν 14, 2010 9:22 pm

Kαλό το επεισόδιο μόνο για Λουκά-Νόρα!!!!

Κουράστηκα να δημιουργούνται εμπόδια κι εκεί που δεν υπάρχουν!! Τι εμποδίζει τον Στέφανο κ την Μελίτα να ζήσουν τον ερωτά τους? Η Εύα μας τελείωσε,η μαμά κ ο μπαμπάς εντελως αστείο!
Γιατί λοιπόν κάθε μέρα πρέπει να ακούμε τα ίδια κ τα ίδια? Κουράστηκα και βαρέθηκα κ δεν φταίω εγώ αλλά, οι σεναριογράφοι!!

Μάνος-Εύα ωραία σκηνή αλλά δεν είναι αυτός ο Μάνος!!

Λουκάς-Νόρα-Μητσάρας-Νταίζη Κ οι 4 ηταν υπέροχοι!!! Ο Λ ουκάς πρέπει να φάει 2-3 χαστούκια για να συνέλθει!! Πάντως ζηλευει όσο δεν παίρνει!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από andy Πεμ Ιαν 14, 2010 9:27 pm

Τρελο γελιο σημερα!!!Νορα-Λουκας Ευα-Μανος ολα τα λευτα!μ'αρεσαν και το Νταιζουλινι και ο Μητσουλας σημερα! cake
Καρταλομανα για ακομη μια φορα ασχολιαστη!
Πολυ γλυκια η συζητηση Αμαλιας-Μελιτας
Η Ευα και καλα αυριο θα μαθει οτι ειναι εγκυος κια ακομη δεν εχει συμπτοματα???

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Ιαν 14, 2010 9:31 pm

εχει γραφτει καυι οτι 9α πεσει φιλι στη χαλκιδα,η απλα το φανταζομαστε? /S
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιαν 14, 2010 9:33 pm

Οχι εχει γραφτει.Δεν το φανταζομαστε.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 14, 2010 9:33 pm

rache[L]15 έγραψε:εχει γραφτει καυι οτι 9α πεσει φιλι στη χαλκιδα,η απλα το φανταζομαστε? /S
Όλο και κάτι έχει γραφεί, αλλά πού να ξέρουμε αν ισχύει... Γράφονται τόσα ανά καιρούς... Μακάρι, όμως! Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από elena-7- Πεμ Ιαν 14, 2010 9:37 pm

κ αλλο φιλι τοσο γρηγορα???μακαρι!!!μιλαμε για γοργα βηματα ευχαριστουμε κυρια ακριτα!!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Ιαν 14, 2010 9:40 pm

loukasnora έγραψε:Οχι εχει γραφτει.Δεν το φανταζομαστε.
υπαρχει στο φορουμ αυτη η δημοσιευση και αν ναι που? pleeease
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 10:15 pm

andy έγραψε:Τρελο γελιο σημερα!!!Νορα-Λουκας Ευα-Μανος ολα τα λευτα!μ'αρεσαν και το Νταιζουλινι και ο Μητσουλας σημερα! cake
Καρταλομανα για ακομη μια φορα ασχολιαστη!
Πολυ γλυκια η συζητηση Αμαλιας-Μελιτας
Η Ευα και καλα αυριο θα μαθει οτι ειναι εγκυος κια ακομη δεν εχει συμπτοματα???

Είναι και δική μου απορία αυτή!Η Εύα αύριο πρόκειται να καταλάβει πως είναι έγκυος και ακόμα δεν έχει δείξει ούτε συμπτώματα ούτε να σου λέει πως έχει ας πούμε καθυστέρηση.Παράξενα πράγματα! :?:
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Ιαν 14, 2010 10:18 pm

Izabella29 έγραψε:
andy έγραψε:Τρελο γελιο σημερα!!!Νορα-Λουκας Ευα-Μανος ολα τα λευτα!μ'αρεσαν και το Νταιζουλινι και ο Μητσουλας σημερα! cake
Καρταλομανα για ακομη μια φορα ασχολιαστη!
Πολυ γλυκια η συζητηση Αμαλιας-Μελιτας
Η Ευα και καλα αυριο θα μαθει οτι ειναι εγκυος κια ακομη δεν εχει συμπτοματα???

Είναι και δική μου απορία αυτή!Η Εύα αύριο πρόκειται να καταλάβει πως είναι έγκυος και ακόμα δεν έχει δείξει ούτε συμπτώματα ούτε να σου λέει πως έχει ας πούμε καθυστέρηση.Παράξενα πράγματα! :?:
Κενά στο σενάριο είναι καλέ???Πως κάνετε έτσι...!!!
Ο απαγωγέας που πήγε ας πούμε??Τον έπιασαν??Θα επιστρέψει??
Ο Μάνος πως αφέθηκε ελεύθερος αφού είναι με αναστολή??
Που είναι ο Φίλιππος??
Ο σουγιάς είναι αξεσουάρ να πάρω και εγώ??Για να είμαι in fashion και αλλα τετοια...! lol!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 10:20 pm

anna90 έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
andy έγραψε:Τρελο γελιο σημερα!!!Νορα-Λουκας Ευα-Μανος ολα τα λευτα!μ'αρεσαν και το Νταιζουλινι και ο Μητσουλας σημερα! cake
Καρταλομανα για ακομη μια φορα ασχολιαστη!
Πολυ γλυκια η συζητηση Αμαλιας-Μελιτας
Η Ευα και καλα αυριο θα μαθει οτι ειναι εγκυος κια ακομη δεν εχει συμπτοματα???

Είναι και δική μου απορία αυτή!Η Εύα αύριο πρόκειται να καταλάβει πως είναι έγκυος και ακόμα δεν έχει δείξει ούτε συμπτώματα ούτε να σου λέει πως έχει ας πούμε καθυστέρηση.Παράξενα πράγματα! :?:
Κενά στο σενάριο είναι καλέ???Πως κάνετε έτσι...!!!
Ο απαγωγέας που πήγε ας πούμε??Τον έπιασαν??Θα επιστρέψει??
Ο Μάνος πως αφέθηκε ελεύθερος αφού είναι με αναστολή??
Που είναι ο Φίλιππος??
Ο σουγιάς είναι αξεσουάρ να πάρω και εγώ??Για να είμαι in fashion και αλλα τετοια...! lol!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΑΧΑΧΑΧ gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Ιαν 14, 2010 10:21 pm

Λοιπόν....

Μου άρεσε πολύ στην Χαλκίδα με τους 4, και γέλασα πολύ απλά από κάποια στιγμή και μετά βαρέθηκα γιατί πέρα από το κωμικό στοιχείο δεν είδαμε τίποτα άλλο. Καμία εξέλιξη. Ούτε με Νόρα και Λουκά ούτε με Λουκά-Νταίζη να μιλήσουν για το θέμα που τους καίει, έπεσε και ένα φιλί Νταίζης-Λουκά και εξέλιξη μηδέν. Ο Μπέλλος φέρεται πολύ όμορφα στην Νόρα αλλά εκείνη τον χρησημοποιεί και προκοπή καθόλου γιατί ο Λουκάς δεν σκαμπάζει. Μου άρεσε πολύ το ντύσιμο της Νόρας και ειδικά οι μπότες της.

Στέφανος-γκεστάπο:" Έλα Μελίτα μου" μπροστά της!Καλά έκανε και το τόνισε επίτηδες το παιδί ,για να της δείξει ότι δεν χαμπαριάζει. Και έχε χάρη που θα σκάσει η εγκυμοσύνη, διαφορετικά μια χαρά τον είδα σήμερα.Και πολύ αποφασισμένο. Ο άνθρωπος χωρίς εγκυμοσύνες και μπαρούφες διάλεξε κόντρα σε όλους και η επιλογή του είναι η Μελίτα. Τελικά αυτή η εγκυμοσύνη μόνο ως εμπόδιο για Στέφανο και Μελίτα μπαίνει.Δεν έχει κανέναν άλλο λόγο αυτό.

Στέφανος-Μελίτα: Πάρα πολύ ωραία σκηνή και ήρεμη. Η Μελίτα λογικό να έχει κάποιους ενδοιασμούς γιατί την έχουν μεγαλώσει με το να κοιτάζει τι θα πουν οι άλλοι. Αυτό έχει αναφερθεί σε παλιότερα επεισόδια και από την Αμαλία.Πολύ σωστά ο Στέφανος της είπε να τους αγνοήσουν όλους. " Τι θα μας κάνουν; Θα μας εκτελέσουν"; Πες τα Χρυσόστομε!!
" Ήθελα να σε αγκαλιάσω..." του λέει και της απάντησε " όχι πιο πολύ από όσο ήθελα εγώ"! : respect :
Και του είπε " Είμαι τρελλή για σένα" και της απάντησε " μία από τα ίδια" κάτι τέτοιο.... πρέπει να το ξαναδώ όταν ανέβει.

Πέτρος-Αμαλία: Δεν κατάλαβα; Γιατί θα τσαντιστεί ο Μάνος άμα μάθει για Στέφανο και Μελίτα; Με ποιο δικαίωμα; Όταν αυτός κάτι χρόνια την κεράτωνε ήταν καλά; Η πάλι θα βρει ως πάτημα το παιδί; Γιατί και με τον Οδυσσέα που δεν πείραξε κανέναν πρόβλημα είχε. Καλά είπε η Αμαλία " να πιει ξύδι"!
Καλέ Πέτρο πας καλά; Από πότε η Αντιγόνη ήταν λογική γυναίκα; Το ακούσαμε και αυτό!

Μάνος-Εύα- Μοσχάρια με Κυδώνια: Άχ, έχει καταντήσει γελοίος ο Μάνος αν και μου αρέσουν οι σκηνές τους με την Εύα. Απλά, πολύ χαλαρά τα έχει πάρει... τύπου εντάξει ρε αδερφέ, δεν έγινε και τίποτα.... και με αυτές τις βλακείες που της λέει νομίζει ότι θα την ρίξει. Και δεν έχει και πολύ άδικο, γιατί για άλλη μια φορά είδαμε ότι την Εύα την έτρωγε ο...... και πήγε και από το γραφείο του έστω και για να του πάει πίσω τα τάπερ και τις χυλοπίτες- χυλόπιτες.Ήταν κουρασμένη και όμως πήγε μέχρι το γραφείο του μόνο και μόνο για αυτό; Ε δηλαδή τα ζητάει ο οργανισμός της. Αφού κρα κάνει για να είναι με τον Μάνο και φαίνεται ότι το απολαμβάνει όλο αυτό το παιχνιδάκι, γιατί δεν γυρίζει να τελειώνουμε;

Αμαλία-Μελίτα: Άλλη μια υπέροχη σκηνή! Πολύ γλυκές και οι 2! Και η τιτανομέγιστη να λέει ότι λέμε τόσο καιρό. Ακριβώς Αμαλία Θεά μου! Δεν χρωστάνε τίποτα Μελίτα και Στέφανος ούτε στην Εύα ούτε στον Μάνο. Ναι, η Εύα χρωστάει στην Μελίτα και όχι η Μελίτα στην Εύα και ναι... αυτή τον έδιωξε άρα δεν καταλαβαίνω που είναι το θέμα! Ευτυχώς που υπάρχει και η Αμαλία ρε...και την ταρακούνησε να πάει να βρει τον Στέφανο. Και πολύ καλά έκανε και την άκουσε!

Αύριο για τις Στεφανομελιτικές είναι το επεισόδιο. Είδα τρέϊλερ και έχει πολύ ωραίες σκηνές με Στέφανο και Μελίτα και δείχνει στο τέλος την Εύα που κάνει ένα τεστ και βλέπει ότι είναι έγκυος. Αυτά.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 10:23 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν....

Μου άρεσε πολύ στην Χαλκίδα με τους 4, και γέλασα πολύ απλά από κάποια στιγμή και μετά βαρέθηκα γιατί πέρα από το κωμικό στοιχείο δεν είδαμε τίποτα άλλο. Καμία εξέλιξη. Ούτε με Νόρα και Λουκά ούτε με Λουκά-Νταίζη να μιλήσουν για το θέμα που τους καίει, έπεσε και ένα φιλί Νταίζης-Λουκά και εξέλιξη μηδέν. Ο Μπέλλος φέρεται πολύ όμορφα στην Νόρα αλλά εκείνη τον χρησημοποιεί και προκοπή καθόλου γιατί ο Λουκάς δεν σκαμπάζει. Μου άρεσε πολύ το ντύσιμο της Νόρας και ειδικά οι μπότες της.

Στέφανος-γκεστάπο:" Έλα Μελίτα μου" μπροστά της!Καλά έκανε και το τόνισε επίτηδες το παιδί ,για να της δείξει ότι δεν χαμπαριάζει. Και έχε χάρη που θα σκάσει η εγκυμοσύνη, διαφορετικά μια χαρά τον είδα σήμερα.Και πολύ αποφασισμένο. Ο άνθρωπος χωρίς εγκυμοσύνες και μπαρούφες διάλεξε κόντρα σε όλους και η επιλογή του είναι η Μελίτα. Τελικά αυτή η εγκυμοσύνη μόνο ως εμπόδιο για Στέφανο και Μελίτα μπαίνει.Δεν έχει κανέναν άλλο λόγο αυτό.

Στέφανος-Μελίτα: Πάρα πολύ ωραία σκηνή και ήρεμη. Η Μελίτα λογικό να έχει κάποιους ενδοιασμούς γιατί την έχουν μεγαλώσει με το να κοιτάζει τι θα πουν οι άλλοι. Αυτό έχει αναφερθεί σε παλιότερα επεισόδια και από την Αμαλία.Πολύ σωστά ο Στέφανος της είπε να τους αγνοήσουν όλους. " Τι θα μας κάνουν; Θα μας εκτελέσουν"; Πες τα Χρυσόστομε!!
" Ήθελα να σε αγκαλιάσω..." του λέει και της απάντησε " όχι πιο πολύ από όσο ήθελα εγώ"! : respect :
Και του είπε " Είμαι τρελλή για σένα" και της απάντησε " μία από τα ίδια" κάτι τέτοιο.... πρέπει να το ξαναδώ όταν ανέβει.

Πέτρος-Αμαλία: Δεν κατάλαβα; Γιατί θα τσαντιστεί ο Μάνος άμα μάθει για Στέφανο και Μελίτα; Με ποιο δικαίωμα; Όταν αυτός κάτι χρόνια την κεράτωνε ήταν καλά; Η πάλι θα βρει ως πάτημα το παιδί; Γιατί και με τον Οδυσσέα που δεν πείραξε κανέναν πρόβλημα είχε. Καλά είπε η Αμαλία " να πιει ξύδι"!
Καλέ Πέτρο πας καλά; Από πότε η Αντιγόνη ήταν λογική γυναίκα; Το ακούσαμε και αυτό!

Μάνος-Εύα- Μοσχάρια με Κυδώνια: Άχ, έχει καταντήσει γελοίος ο Μάνος αν και μου αρέσουν οι σκηνές τους με την Εύα. Απλά, πολύ χαλαρά τα έχει πάρει... τύπου εντάξει ρε αδερφέ, δεν έγινε και τίποτα.... και με αυτές τις βλακείες που της λέει νομίζει ότι θα την ρίξει. Και δεν έχει και πολύ άδικο, γιατί για άλλη μια φορά είδαμε ότι την Εύα την έτρωγε ο...... και πήγε και από το γραφείο του έστω και για να του πάει πίσω τα τάπερ και τις χυλοπίτες- χυλόπιτες.Ήταν κουρασμένη και όμως πήγε μέχρι το γραφείο του μόνο και μόνο για αυτό; Ε δηλαδή τα ζητάει ο οργανισμός της. Αφού κρα κάνει για να είναι με τον Μάνο και φαίνεται ότι το απολαμβάνει όλο αυτό το παιχνιδάκι, γιατί δεν γυρίζει να τελειώνουμε;

Αμαλία-Μελίτα: Άλλη μια υπέροχη σκηνή! Πολύ γλυκές και οι 2! Και η τιτανομέγιστη να λέει ότι λέμε τόσο καιρό. Ακριβώς Αμαλία Θεά μου! Δεν χρωστάνε τίποτα Μελίτα και Στέφανος ούτε στην Εύα ούτε στον Μάνο. Ναι, η Εύα χρωστάει στην Μελίτα και όχι η Μελίτα στην Εύα και ναι... αυτή τον έδιωξε άρα δεν καταλαβαίνω που είναι το θέμα! Ευτυχώς που υπάρχει και η Αμαλία ρε...και την ταρακούνησε να πάει να βρει τον Στέφανο. Και πολύ καλά έκανε και την άκουσε!

Αύριο για τις Στεφανομελιτικές είναι το επεισόδιο. Είδα τρέϊλερ και έχει πολύ ωραίες σκηνές με Στέφανο και Μελίτα και δείχνει στο τέλος την Εύα που κάνει ένα τεστ και βλέπει ότι είναι έγκυος. Αυτά.

Ναι και γω είδα το τρειλερ.Συμφωνώ πολύ σε όλα! Palamakia
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης