Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

+44
aggeliki
anna90
zwi
jim7
edem4ever
T2eNnh
iriniem_mystika_tis_edem
mina
elena
evanna
1977
stefanos-melita
hionati
kakia_e
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
katie007
rache[L]
tinaki18
sifantid
marializ25
kelly
sia
elli
kikialex
ΕΥΑ
vs116117
Ntinaki1
xristina79
Καρ-Mik
panda
mimi_loukas+nora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
KatsaroYpotheto
anastasia20
mimi
charitomeni
DESPOINA
dj_mitsaki
νοριτσα
loukasnora
konstantina
Izabella29
loukitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap22%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap36%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 36% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap24%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 24% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap12%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap3%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap2%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από zwi Σαβ Ιαν 16, 2010 10:12 pm

έριξα το γέλιο αλλά μετά ο Λουκάς μου την έδωσε πολύ.
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Σαβ Ιαν 16, 2010 10:18 pm

Σκηνές Μελίτας-Στέφανου:
Η Μελίτα γιατί ακριβώς δεν αντέχει μωρέ??
Βαρέθηκα αυτά τα δήθεν προβλήματα..Αυτά τα δήθεν χωρίζουμε-είμαστε μαζί...Ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα τους..Αφού η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα ότι όλο οι άλλοι φταίνε και η κόρη της είναι η Αγία Μελίτα γιατί μας το παίζουν τώρα φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες??
Έλεος...
(Όσο για τα δήθεν προβλήματα και χωρίσματα το μόνο ουσιαστικό πρόβλημα είναι η εγκυμοσύνη της Εύας αλλά απ' ότι μάθαμε η Μελίτα θα το αγνοήσει και θα συνεχίσει να διεκδικεί το κάθικο της...
ήταν πρόβλημα οι γονείς τους και δεν είναι ένα παιδί???
Τι συνοχή σκέψεων και χαρακτήρα είναι αυτή??)
Σχόλιο: Γιατί μόνιμα στις σκηνές Μελίτας-Στέφανου η Μελίτα έχει ανοικτό όλο το στόμα της???!!Έλεοςςςςςςς..Κλείστο κοπελιά θα μπει καμιά μύγα..
Μάνος-Νικόλας:
Ο χαρωπός Μαμαλάκης-μπέμπης(κατά τα λεγόμενα του Νικόλα)...
Έπρεπε να γελοιποιήσουν τόσο πολύ το χαρακτήρα του Μάνου για να χωρέσουν-στριμώξουν το ex-πρωταγωνιστή στο σενάριο??
Οι 4 στη Χαλκίδα:
Αυτό το ξενοδοχείο άλλα δωμάτια ή άλλους ορόφους δεν είχε??
Το γκρουμ όλο εκεί ήταν.. Μας χάρισε όμως τρομερό γέλιο δεν μπορώ να πω...!!!!
Γάτα η Νταίζη όμως...!!Κατάλαβε ότι και ο Λουκάκος μας είναι ερωτευμένος με τον Νοράκι...
Εκεί που είπε στο Λουκά να απομακρυνθεί από τη Νόρα ήθελα πολύ να τη κουτουλίσω..
Ο Λουκάκος μας πάλι πρασίνισε από τη ζήλεια του για το Μήτσουλα..!!
Τα τηλεφωνήματα Δάφνης-Νόρα παρουσίας και του Λουκάκου ήταν όλα τα λεφτά...!!!
Πάντως εκτός από γέλιο δεν νομίζω ότι το ταξιδάκι στη Χαλκίδα μας πρόσφερε κάτι συγκεκριμένο...εκτός από το αηδιαστικό φιλάκι Λουκάκου-Νταίζης
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα:
Μ' άρεσε και η κίνηση της Έυας και η αυτογνωσία της (ότι γυρνούσε με μία βαλίτσα και δεν στάθηκε στη Μαρίλια)..
Αντιγονίτσα-Στέφανος:
Ο βουτυρομπεμπές τόλμησε να πει στη μανουλίτα δε σου επιτρέπω???Να υψώσει το τόνο της φωνής του???
Φοβερή εξέλιξη χαρακτήρα..!!!
Αντιγονίτσα το Ευάκι δεν είναι για το δοντάκια του γιου σου...
Ας πάρει τη Ρούσσου και αφήστε μας ήσυχους επιτέλους..
Προτιμώ να δω φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες..Ρωμαίος και Ιουλιέττα.Ήταν πολύ πιο πετυχημένα, είχαν και ένα υπόβαθρο..Έλεος πια..
Η Εύα έγκυος!!!Επιτέλους ξανά πρωταγωνίστρια μαζί με τους φίλους της..!!!Παρέα της φεγγαρόπετρας..! Palamakia
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Ιαν 16, 2010 10:37 pm

anna90 έγραψε:Σκηνές Μελίτας-Στέφανου:
Η Μελίτα γιατί ακριβώς δεν αντέχει μωρέ??
Βαρέθηκα αυτά τα δήθεν προβλήματα..Αυτά τα δήθεν χωρίζουμε-είμαστε μαζί...Ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα τους..Αφού η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα ότι όλο οι άλλοι φταίνε και η κόρη της είναι η Αγία Μελίτα γιατί μας το παίζουν τώρα φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες??
Έλεος...
(Όσο για τα δήθεν προβλήματα και χωρίσματα το μόνο ουσιαστικό πρόβλημα είναι η εγκυμοσύνη της Εύας αλλά απ' ότι μάθαμε η Μελίτα θα το αγνοήσει και θα συνεχίσει να διεκδικεί το κάθικο της...
ήταν πρόβλημα οι γονείς τους και δεν είναι ένα παιδί???
Τι συνοχή σκέψεων και χαρακτήρα είναι αυτή??)
Σχόλιο: Γιατί μόνιμα στις σκηνές Μελίτας-Στέφανου η Μελίτα έχει ανοικτό όλο το στόμα της???!!Έλεοςςςςςςς..Κλείστο κοπελιά θα μπει καμιά μύγα..
Μάνος-Νικόλας:
Ο χαρωπός Μαμαλάκης-μπέμπης(κατά τα λεγόμενα του Νικόλα)...
Έπρεπε να γελοιποιήσουν τόσο πολύ το χαρακτήρα του Μάνου για να χωρέσουν-στριμώξουν το ex-πρωταγωνιστή στο σενάριο??
Οι 4 στη Χαλκίδα:
Αυτό το ξενοδοχείο άλλα δωμάτια ή άλλους ορόφους δεν είχε??
Το γκρουμ όλο εκεί ήταν.. Μας χάρισε όμως τρομερό γέλιο δεν μπορώ να πω...!!!!
Γάτα η Νταίζη όμως...!!Κατάλαβε ότι και ο Λουκάκος μας είναι ερωτευμένος με τον Νοράκι...
Εκεί που είπε στο Λουκά να απομακρυνθεί από τη Νόρα ήθελα πολύ να τη κουτουλίσω..
Ο Λουκάκος μας πάλι πρασίνισε από τη ζήλεια του για το Μήτσουλα..!!
Τα τηλεφωνήματα Δάφνης-Νόρα παρουσίας και του Λουκάκου ήταν όλα τα λεφτά...!!!
Πάντως εκτός από γέλιο δεν νομίζω ότι το ταξιδάκι στη Χαλκίδα μας πρόσφερε κάτι συγκεκριμένο...εκτός από το αηδιαστικό φιλάκι Λουκάκου-Νταίζης
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα:
Μ' άρεσε και η κίνηση της Έυας και η αυτογνωσία της (ότι γυρνούσε με μία βαλίτσα και δεν στάθηκε στη Μαρίλια)..
Αντιγονίτσα-Στέφανος:
Ο βουτυρομπεμπές τόλμησε να πει στη μανουλίτα δε σου επιτρέπω???Να υψώσει το τόνο της φωνής του???
Φοβερή εξέλιξη χαρακτήρα..!!!
Αντιγονίτσα το Ευάκι δεν είναι για το δοντάκια του γιου σου...
Ας πάρει τη Ρούσσου και αφήστε μας ήσυχους επιτέλους..
Προτιμώ να δω φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες..Ρωμαίος και Ιουλιέττα.Ήταν πολύ πιο πετυχημένα, είχαν και ένα υπόβαθρο..Έλεος πια..
Η Εύα έγκυος!!!Επιτέλους ξανά πρωταγωνίστρια μαζί με τους φίλους της..!!!Παρέα της φεγγαρόπετρας..! Palamakia


Άννα μου συμφωνώ με το σχολιασμό σου και επειδή μίλησες για συνοχή χαρακτήρων να συμπληρώσω κάτι.
Η Αντιγόνη αρχικά εμφανίστηκε στη σειρά σαν μια γυναίκα έξυπνη που μεθόδευε ερήμην του γιού της εκδίκηση κατά του Ρούσσου και του Μάνου. Ξαφνικά βλέπουμε μια γυναίκα τόσο χαζή που δεν καταλαβαίνει οτι πηγαίνοντας κόντρα στον μπούλη της το μόνο που πετυχαίνει είναι να τον πεισμώσει. Δεν ξέρω αν εμφανιστεί κάτι που δικαιολογεί την αντίδρασή της αλλά προς το παρόν είναι εντελώς αψυχολόγητη αντίδραση.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από mimi Σαβ Ιαν 16, 2010 10:41 pm

Clarabelle έγραψε:
anna90 έγραψε:Σκηνές Μελίτας-Στέφανου:
Η Μελίτα γιατί ακριβώς δεν αντέχει μωρέ??
Βαρέθηκα αυτά τα δήθεν προβλήματα..Αυτά τα δήθεν χωρίζουμε-είμαστε μαζί...Ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα τους..Αφού η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα ότι όλο οι άλλοι φταίνε και η κόρη της είναι η Αγία Μελίτα γιατί μας το παίζουν τώρα φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες??
Έλεος...
(Όσο για τα δήθεν προβλήματα και χωρίσματα το μόνο ουσιαστικό πρόβλημα είναι η εγκυμοσύνη της Εύας αλλά απ' ότι μάθαμε η Μελίτα θα το αγνοήσει και θα συνεχίσει να διεκδικεί το κάθικο της...
ήταν πρόβλημα οι γονείς τους και δεν είναι ένα παιδί???
Τι συνοχή σκέψεων και χαρακτήρα είναι αυτή??)
Σχόλιο: Γιατί μόνιμα στις σκηνές Μελίτας-Στέφανου η Μελίτα έχει ανοικτό όλο το στόμα της???!!Έλεοςςςςςςς..Κλείστο κοπελιά θα μπει καμιά μύγα..
Μάνος-Νικόλας:
Ο χαρωπός Μαμαλάκης-μπέμπης(κατά τα λεγόμενα του Νικόλα)...
Έπρεπε να γελοιποιήσουν τόσο πολύ το χαρακτήρα του Μάνου για να χωρέσουν-στριμώξουν το ex-πρωταγωνιστή στο σενάριο??
Οι 4 στη Χαλκίδα:
Αυτό το ξενοδοχείο άλλα δωμάτια ή άλλους ορόφους δεν είχε??
Το γκρουμ όλο εκεί ήταν.. Μας χάρισε όμως τρομερό γέλιο δεν μπορώ να πω...!!!!
Γάτα η Νταίζη όμως...!!Κατάλαβε ότι και ο Λουκάκος μας είναι ερωτευμένος με τον Νοράκι...
Εκεί που είπε στο Λουκά να απομακρυνθεί από τη Νόρα ήθελα πολύ να τη κουτουλίσω..
Ο Λουκάκος μας πάλι πρασίνισε από τη ζήλεια του για το Μήτσουλα..!!
Τα τηλεφωνήματα Δάφνης-Νόρα παρουσίας και του Λουκάκου ήταν όλα τα λεφτά...!!!
Πάντως εκτός από γέλιο δεν νομίζω ότι το ταξιδάκι στη Χαλκίδα μας πρόσφερε κάτι συγκεκριμένο...εκτός από το αηδιαστικό φιλάκι Λουκάκου-Νταίζης
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα:
Μ' άρεσε και η κίνηση της Έυας και η αυτογνωσία της (ότι γυρνούσε με μία βαλίτσα και δεν στάθηκε στη Μαρίλια)..
Αντιγονίτσα-Στέφανος:
Ο βουτυρομπεμπές τόλμησε να πει στη μανουλίτα δε σου επιτρέπω???Να υψώσει το τόνο της φωνής του???
Φοβερή εξέλιξη χαρακτήρα..!!!
Αντιγονίτσα το Ευάκι δεν είναι για το δοντάκια του γιου σου...
Ας πάρει τη Ρούσσου και αφήστε μας ήσυχους επιτέλους..
Προτιμώ να δω φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες..Ρωμαίος και Ιουλιέττα.Ήταν πολύ πιο πετυχημένα, είχαν και ένα υπόβαθρο..Έλεος πια..
Η Εύα έγκυος!!!Επιτέλους ξανά πρωταγωνίστρια μαζί με τους φίλους της..!!!Παρέα της φεγγαρόπετρας..! Palamakia


Άννα μου συμφωνώ με το σχολιασμό σου και επειδή μίλησες για συνοχή χαρακτήρων να συμπληρώσω κάτι.
Η Αντιγόνη αρχικά εμφανίστηκε στη σειρά σαν μια γυναίκα έξυπνη που μεθόδευε ερήμην του γιού της εκδίκηση κατά του Ρούσσου και του Μάνου. Ξαφνικά βλέπουμε μια γυναίκα τόσο χαζή που δεν καταλαβαίνει οτι πηγαίνοντας κόντρα στον μπούλη της το μόνο που πετυχαίνει είναι να τον πεισμώσει. Δεν ξέρω αν εμφανιστεί κάτι που δικαιολογεί την αντίδρασή της αλλά προς το παρόν είναι εντελώς αψυχολόγητη αντίδραση.

συμφωνώ απόλυτα μαζί σας κορίτσια
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Ιαν 17, 2010 1:25 am

Clarabelle έγραψε:
το ύφος Λουκά και Δημήτρη το πρωί (έλεγες τώρα θα βγουν τα μαχαίρια)

Oχι πες μου, δεν ήταν έτοιμοι για μονομαχία στο Φαρ Ουέστ???
gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 17, 2010 1:44 am

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
το ύφος Λουκά και Δημήτρη το πρωί (έλεγες τώρα θα βγουν τα μαχαίρια)

Oχι πες μου, δεν ήταν έτοιμοι για μονομαχία στο Φαρ Ουέστ???
gelio gelio


Να σου πω την αλήθεια δεν μου θύμισαν Φαρ Ουέστ περισσότερο νόμιζα οτι ο γκρουμ πέταξε το γάντι και ετοιμάζονταν να τραβήξουν τα ξίφη και να έχουμε μονομαχία. lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Ιαν 17, 2010 1:48 am

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
το ύφος Λουκά και Δημήτρη το πρωί (έλεγες τώρα θα βγουν τα μαχαίρια)

Oχι πες μου, δεν ήταν έτοιμοι για μονομαχία στο Φαρ Ουέστ???
gelio gelio


Να σου πω την αλήθεια δεν μου θύμισαν Φαρ Ουέστ περισσότερο νόμιζα οτι ο γκρουμ πέταξε το γάντι και ετοιμάζονταν να τραβήξουν τα ξίφη και να έχουμε μονομαχία. lol!

Nαι σωστά!! Στην μονομαζία πάνε πλ'ατη-πλάτη....Πάντως είχε τρομερό γέλιο!!! χαχαχα!! Θα πρεπε να βάλουν και την ανάλογη μουσική .Απο τα πιο αστεία σημεία του επισοδείου...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 17, 2010 1:51 am

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
το ύφος Λουκά και Δημήτρη το πρωί (έλεγες τώρα θα βγουν τα μαχαίρια)

Oχι πες μου, δεν ήταν έτοιμοι για μονομαχία στο Φαρ Ουέστ???
gelio gelio


Να σου πω την αλήθεια δεν μου θύμισαν Φαρ Ουέστ περισσότερο νόμιζα οτι ο γκρουμ πέταξε το γάντι και ετοιμάζονταν να τραβήξουν τα ξίφη και να έχουμε μονομαχία. lol!

Nαι σωστά!! Στην μονομαζία πάνε πλ'ατη-πλάτη....Πάντως είχε τρομερό γέλιο!!! χαχαχα!! Θα πρεπε να βάλουν και την ανάλογη μουσική .Απο τα πιο αστεία σημεία του επισοδείου...


Συμφωνώ
Εμενα μου άρεσαν και τα τηλεφωνήματα της Δάφνης.
Η μια ρωτούσε η άλλη απαντούσε και η καθεμιά έβγαζε τα δικά της συμπεράσματα.
Έχεις ακούσει που λένε άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αυτιά μου; Αυτό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Κυρ Ιαν 17, 2010 1:52 am

Clarabelle έγραψε:Δεν ξέρω αν εμφανιστεί κάτι που δικαιολογεί την αντίδρασή της αλλά προς το παρόν είναι εντελώς αψυχολόγητη αντίδραση.

Και να ήταν μόνο αυτή....τόσες και τόσες αψυχολόγητες αντιδράσεις μέσα στην Εδέμ!
Πρώτη και καλύτερη η Μελίτα (αλλά ξέχασα μωρέ, είναι τρελά ερωτευμένη Razz ), να ακολουθεί κατά πόδας ο Λουκάς (ουδεμία διευκρίνηση επί του θέματος) και πλέον να έρχεται κι ο Ρούσσος να στηρίξει το group! (με την σοφή κίνηση να ψήνει την Νταίζη να παντρευτεί τον Λουκά cake )

Κι άλλες τόσες αψυχολόγητες ενέργειες που δεν θυμάμαι η έρμη να απαριθμήσω. Και που πάντα βέβαια παρουσιάζονται δικαιολογημένες. lol!
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Ιαν 17, 2010 1:54 am

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
το ύφος Λουκά και Δημήτρη το πρωί (έλεγες τώρα θα βγουν τα μαχαίρια)

Oχι πες μου, δεν ήταν έτοιμοι για μονομαχία στο Φαρ Ουέστ???
gelio gelio


Να σου πω την αλήθεια δεν μου θύμισαν Φαρ Ουέστ περισσότερο νόμιζα οτι ο γκρουμ πέταξε το γάντι και ετοιμάζονταν να τραβήξουν τα ξίφη και να έχουμε μονομαχία. lol!

Nαι σωστά!! Στην μονομαζία πάνε πλ'ατη-πλάτη....Πάντως είχε τρομερό γέλιο!!! χαχαχα!! Θα πρεπε να βάλουν και την ανάλογη μουσική .Απο τα πιο αστεία σημεία του επισοδείου...


Συμφωνώ
Εμενα μου άρεσαν και τα τηλεφωνήματα της Δάφνης.
Η μια ρωτούσε η άλλη απαντούσε και η καθεμιά έβγαζε τα δικά της συμπεράσματα.
Έχεις ακούσει που λένε άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αυτιά μου; Αυτό.

Κανονικά!!!! ΧΑΧαχαχα....Η αλλιώς συννενόηση....μπουζούκι (να ταιριάζει και με την Νταίζη)
Για μένα τρομερή σκηνή, είναι, που στο δευτερο τηλεφώνημα της Δάφνης, ο Λουκάς περιεργάζεται το νεγκλιζέ της Νόρας!!! χαχα .Αν πας στις φωτογραφίες για τον Λουκα, τις έχουν βάλει!!! χα χα χα χα!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Κυρ Ιαν 17, 2010 2:25 am

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
το ύφος Λουκά και Δημήτρη το πρωί (έλεγες τώρα θα βγουν τα μαχαίρια)

Oχι πες μου, δεν ήταν έτοιμοι για μονομαχία στο Φαρ Ουέστ???
gelio gelio


Να σου πω την αλήθεια δεν μου θύμισαν Φαρ Ουέστ περισσότερο νόμιζα οτι ο γκρουμ πέταξε το γάντι και ετοιμάζονταν να τραβήξουν τα ξίφη και να έχουμε μονομαχία. lol!

Nαι σωστά!! Στην μονομαζία πάνε πλ'ατη-πλάτη....Πάντως είχε τρομερό γέλιο!!! χαχαχα!! Θα πρεπε να βάλουν και την ανάλογη μουσική .Απο τα πιο αστεία σημεία του επισοδείου...


Συμφωνώ
Εμενα μου άρεσαν και τα τηλεφωνήματα της Δάφνης.
Η μια ρωτούσε η άλλη απαντούσε και η καθεμιά έβγαζε τα δικά της συμπεράσματα.
Έχεις ακούσει που λένε άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αυτιά μου; Αυτό.


όταν ρωτησε η Δάφνη τι παίζουν κι αν είναι γυμνοί έσκασα στα γέλια χαχαχαχαχα
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Κυρ Ιαν 17, 2010 3:25 am

anna90 έγραψε:Σκηνές Μελίτας-Στέφανου:
Η Μελίτα γιατί ακριβώς δεν αντέχει μωρέ??
Βαρέθηκα αυτά τα δήθεν προβλήματα..Αυτά τα δήθεν χωρίζουμε-είμαστε μαζί...Ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα τους..Αφού η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα ότι όλο οι άλλοι φταίνε και η κόρη της είναι η Αγία Μελίτα γιατί μας το παίζουν τώρα φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες??
Έλεος...
(Όσο για τα δήθεν προβλήματα και χωρίσματα το μόνο ουσιαστικό πρόβλημα είναι η εγκυμοσύνη της Εύας αλλά απ' ότι μάθαμε η Μελίτα θα το αγνοήσει και θα συνεχίσει να διεκδικεί το κάθικο της...
ήταν πρόβλημα οι γονείς τους και δεν είναι ένα παιδί???
Τι συνοχή σκέψεων και χαρακτήρα είναι αυτή??)
Σχόλιο: Γιατί μόνιμα στις σκηνές Μελίτας-Στέφανου η Μελίτα έχει ανοικτό όλο το στόμα της???!!Έλεοςςςςςςς..Κλείστο κοπελιά θα μπει καμιά μύγα..
Μάνος-Νικόλας:
Ο χαρωπός Μαμαλάκης-μπέμπης(κατά τα λεγόμενα του Νικόλα)...
Έπρεπε να γελοιποιήσουν τόσο πολύ το χαρακτήρα του Μάνου για να χωρέσουν-στριμώξουν το ex-πρωταγωνιστή στο σενάριο??
Οι 4 στη Χαλκίδα:
Αυτό το ξενοδοχείο άλλα δωμάτια ή άλλους ορόφους δεν είχε??
Το γκρουμ όλο εκεί ήταν.. Μας χάρισε όμως τρομερό γέλιο δεν μπορώ να πω...!!!!
Γάτα η Νταίζη όμως...!!Κατάλαβε ότι και ο Λουκάκος μας είναι ερωτευμένος με τον Νοράκι...
Εκεί που είπε στο Λουκά να απομακρυνθεί από τη Νόρα ήθελα πολύ να τη κουτουλίσω..
Ο Λουκάκος μας πάλι πρασίνισε από τη ζήλεια του για το Μήτσουλα..!!
Τα τηλεφωνήματα Δάφνης-Νόρα παρουσίας και του Λουκάκου ήταν όλα τα λεφτά...!!!
Πάντως εκτός από γέλιο δεν νομίζω ότι το ταξιδάκι στη Χαλκίδα μας πρόσφερε κάτι συγκεκριμένο...εκτός από το αηδιαστικό φιλάκι Λουκάκου-Νταίζης
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα:
Μ' άρεσε και η κίνηση της Έυας και η αυτογνωσία της (ότι γυρνούσε με μία βαλίτσα και δεν στάθηκε στη Μαρίλια)..
Αντιγονίτσα-Στέφανος:
Ο βουτυρομπεμπές τόλμησε να πει στη μανουλίτα δε σου επιτρέπω???Να υψώσει το τόνο της φωνής του???
Φοβερή εξέλιξη χαρακτήρα..!!!
Αντιγονίτσα το Ευάκι δεν είναι για το δοντάκια του γιου σου...
Ας πάρει τη Ρούσσου και αφήστε μας ήσυχους επιτέλους..
Προτιμώ να δω φουρτουνάκηδες και βροντάκηδες..Ρωμαίος και Ιουλιέττα.Ήταν πολύ πιο πετυχημένα, είχαν και ένα υπόβαθρο..Έλεος πια..
Η Εύα έγκυος!!!Επιτέλους ξανά πρωταγωνίστρια μαζί με τους φίλους της..!!!Παρέα της φεγγαρόπετρας..! Palamakia


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΙΑΣ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 17, 2010 3:56 am

Clarabelle έγραψε:
Το επεισόδιο μάλλον το βρήκα βαρετό αλλά ας γράψω δυό λόγια κι εγώ.

Νόρα Λουκάς Νταίζη Δημήτρης κυνηγιόντουσαν από δωμάτιο σε δωμάτιο όλη νύχτα και αντί να κάνουν ένα βήμα μπρός έκαναν δύο πίσω. Με ενοχλεί να βλέπω τη Νταίζη να φαίρεται πιο έξυπνα απ την Νόρα. Το γαρύφαλλο έδωσε ένα ζευγαράκι παπουτσάκια και έβαλε τους όρους του. Η δικιά μας τι κατάφερε με όλο αυτό; Σημειώνω μόνο την ατάκα της Νόρας ''Βέβαια οι ξεπέτες δεν προλαβαίνουν να ξαπλώσουν στα κρεβάτια''. Πες τα καλή μου γιατί έχουμε μπουκώσει στα μπιλιάρδα τα πατώματα τα τραπέζια και τις σκάλες τελευταία gelio

Απ όλα τα σκηνικά στη Χαλκίδα μου άρεσαν τα δύο τηλεφωνήματα της Δάφνης (Όλα τα λεφτά) το ύφος Λουκά και Δημήτρη το πρωί (έλεγες τώρα θα βγουν τα μαχαίρια) και ο απίστευτος Γαλίτης που βουβός κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις.: respect :

Ο Μάνος σε ρόλο Βέφας αστείος δεν μπορώ να πω αλλά έλεος. Αν δεν χρειάζεται πια στη σειρά ας τον στείλουν στο άγιο όρος. Διαφορετικά ας τον δούμε σε λίγο πιο ουσιαστικό ρόλο. Περιμέναμε να δούμε να προχωράει σαν χαρακτήρας και αυτός απλά περιφέρεται. maaaad

Ο Μεγάλος έρωτας γενικά με αφήνει αδιάφορη. Μου φαίνεται τόσο ψεύτικος που απλά δεν με αγγίζει. Κρίμα που ο Σταύρου δεν έχει αυτό τον καιρό και κάποιες άλλες σκηνές γιατί σαν ηθοποιός μου αρέσει πολύ. Το μόνο που έχω να σχολιάσω απ τη σκηνή του είναι τα λόγια του περί Εύας. Ας μου πει κάποιος πότε κατάλαβε την Εύα; Όταν για να της διαλύσει το γάμο την τρομοκρατούσε μήνες ολόκληρους; Μεγάλη κατανόηση έδειξε τι να πω. Ελπίζω να βρεθεί κάποιος να του δείξει την ανάλογη γιατί τότε θα γελάσω πολύ.pleeease

Επιτέλους κάτι δείχνει να ξεβαλτώνει. Η εγκυμοσύνη της Εύας θα προκαλέσει εξελίξεις. Συμφωνώ με τη mina οτι αυτό που κυρίως θέλω να παρακολουθήσω είναι οι αντιδράσεις.Gioupi



Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!! Άραγε είναι τυχαίο αυτό που είπε η Νόρα για ΄΄ξεπετα΄΄ή θέλουν κάτι να μας πούν?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από filitsa Κυρ Ιαν 17, 2010 7:53 pm

ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΝΟΡΑ - ΛΟΥΚΑΣ!!!!!!!!ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! :D
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 17, 2010 8:50 pm

Βαρετό και μέτριο το τελευταίο επεισόδιο για μένα αλλά θα σχολιάσω! χιχι

Χαλκίδα
Ο γκρουμ για άλλη μια φορά ΘΕΟΣ!!! Ειδικά εκεί που προσπαθούσε με νοήματα να τους δείξει πώς ανοίγει η πόρτα έλιωσα! Καταπληκτικός ο κος Γαλίτης! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!

Η Νόρα κόντεψε να στείλει το Δημήτρη και ο Λουκάς εμάς! Αχ αχ αχ! Λουκάαααα Synelthe

H Nόρα όταν πήγε στο Δημήτρη με τη σαμπάνια ήθελε να πάρει εκδίκηση από το Λουκά και η εντύπωση που μου έδωσε ήταν ότι δεν ήθελε να φύγει ο Μπέλλος από το δωμάτιο για να μην την παρασύρει πάλι η ζήλεια της και κάνει διάφορα, όπως και έγινε δηλαδή.. Μ'αρεσει που έλεγε "Α ρε Λουκά τι τραβάω για σένα, θα σε σκίσω!!!" χαχαχαχα

Λουκάς: Την άνοιξα τη σαμπάνια και δεν πινότανε, ήταν στιφή, ξινή, βρωμούσε...μπουρμπουλήθρες πολλές!!!

Η Νταιζούλα πάλι αποδείχθηκε τρομερά καπάτσα! Με ενα ζευγάρι παπουτσακια τούμπαρε το Λουκά και πέτυχε το στόχο της! Δεν έχω καταλάβει σε τι αποσκοπει πάντως αυτή η κοπέλα, απο τη μία δεν θέλει να παντρευτεί το Λουκά χωρίς να υπάρχει έρωτας αλλα δεν τον θέλει κιόλας υποτίθεται. Μετά του λέει ότι ζηλεύει τη Νόρα και ενώ δεν υπάρχει περίπτωση να μην βλέπει τις αντιδράσεις του Λουκά, τον τσιγκλάει συνέχεια με τον "έρωτα" Νόρας-Δημήτρη! Τελικά τον θέλει ή όχι? Εχω μπερδευτεί! Κι αν τον θελει..είναι ερωτευμένη μαζί του ή απλά τον αγαπάει? Ετσι για να ξέρουμε...

Έθεσε τους όρους της μια φορά και αφού πάσαρε τα παπούτσια κάθισε ο χάφτας και τους σκεφτότανε κιόλας! Γκρρρρρρρρρρρ

Το πιο σωστό απο αυτά που είπε πάντως η Νταίζη ήταν οτι ένας λευκός γάμος θα είναι κακός για το παιδί! Έλεος τόσο δύσκολο είναι να το σκεφτεί ο χαζός ο Λουκάς αυτό?? Δηλαδή τι νομίζει? Θα παντρευτεί τη Νταίζη και αυτόματα θα γίνουν σαν τις οικογένειες στις διαφημίσεις του βιταμ? Αντε Λουκά χαλβά!!! Ξύπνα! Πιο πολύ μυαλό έχει η Νταιζούλα τελικά!

Και βέβαια την ώρα που του δήλωσε ότι δεν χωράνε και εκείνη και η Νόρα στη ζωή του ήταν η πρώτη φορά εκ των δύο μέσα στο επεισόδιο που θυμήθηκα τα λόγια της Νόρας από το επεισόδιο 279
Λ: Βρε κορίτσι μου, είναι ποτέ δυνατόν να σε μισήσω εγω εσένα?
Ν: Αν σε πείσει πως στρέφομαι εναντίον της οικογένειάς σας, των παιδιών σας..

Η κα Πολυχρονίδη ήταν πολύ καλή σε αυτά τα επεισόδια!

Η Νόρα τώρα, φεύγει απο το δωμάτιο και πάει και μπουκάρει στου Λουκά με ένα στυλ και ύφος που σε τίποτα δεν θύμιζε τη ατρόμητη και δυναμική δικηγόρο που ξέρουμε, Νόρα παρτο αλλιώς σε παρακαλώ!

Ν: Μπες έτσι άνετα? Αρα δεν είναι ούτε στην τουαλέτα ούτε πάνω στο κρεββάτι που είναι και το φυσικό της περιβάλλον! Βέβαια οι ξεπέτες δεν προλαβαίνουν να ξαπλώσουν στα κρεββάτια!

Νόρα έγραψες! Η μαλλον όποιος σου έδωσε την ατάκα χιχιχι

Έτσι, οι ξεπέτες δεν προλαβαίνουν να ξαπλώσουν στα κρεβάτια, προτιμούν τα μπιλιάρδα, τους καναπέδες, τις σκάλες κλπ. Συμπέρασμα: Ο Λουκάς είναι ερωτευμένος με την Νταίζη ενώ αγαπάει τη Νόρα Aχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα gelio

Το ύφος του Λουκά που έλεγε "Ωωωω τι ιππότης!" με τρέλανε, τι τρομερο ειρωνικό υφάκι ήταν αυτό καλέ???

Και βέβαια οφείλω να ομολογήσω ότι οι καλύτερες σκηνές του επεισοδίου μετα το Εύα-Μαρίλια ήταν τα τηλεφωνήματα της οικογένειας Λύτρα στη Νόρα χαχαχαχα

Τηλεφώνημα πρώτο:
Δάφνη: Γιατί μου μιλάς έτσι?
Νόρα: Γιατί.. γιατίιιιι... είμαι μέσα με το Λουκά και έξω είναι ο Δημήτρης και χτυπάει και με ψάχνει!
Δάφνη: Και γιατί μου μιλάς έτσι?
Νόρα: Γιατί δεν θέλω να με βρεί εδώ!
Δάφνη: Παίζετε κρυφτό?
Νόρα: Τι κρυφτό ρε Δάφνη? Σιγά μην παίζουμε και το γύρω γύρω όλοι! Τι παίζουμε?
Δάφνη: Και γιατί δεν του ανοίγετε ρε παιδάκι μου? Είστε γυμνοί? (το είπε με μια προσμονή η Δαφνούλα! χιχιχι)
Νόρα: Τι γυμνοί ρε? Τι λέει?

Τρομερό το τηλεφώνημα! Και απίστευτοι και οι τρείς τους! Η Νόρα μεθυσμένη, Η Δάφνη πονηρεμένη και ο Λουκάς να σχολιάζει στη νοημάτική!!! Δείτε φάτσες!

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Tilefonima012

Η Νταιζούλα ποιον περίμενε με την πόρτα "ΑΝΟΙΧΤΑ" μπορείτε να μου πειτε??? : curse : Α ρε Χρήστο μου που είσαι μανάρι μου να τη δεις να τη μαδίσεις τη μικρή?!!! Μαργαριτούλα κόβεσαι λέμε!!! Μετά προσπαθούσε και να μου μαζευτεί κιόλας, γκρρρρρρρ!!!

Πάντως την ώρα που λέει ο Λουκάς "Νόρα μου κάνεις χαλάστρα μπορείς να το καταλάβεις?" ήθελα να του φέρει κάτι, οτιδήποτε, στο κεφάλι το Νοράκι! Ακου εκεί χαλάστρα! Χαλβάααααα!

Τηλεφώνημα δεύτερο:
Δάφνη: Έλα ρε τι γίνεται πάλι μέσα είσαι?
Νόρα: Ναί ρε Δάφνη! Ναι αλλα αλλού μέσα!
Δάφνη: Τι αλλού μέσα ρε παιδάκι μου τι λές?
Νόρα: Ρε Δάφνη αλλάξαμε γεωγραφικό σημείο τι δεν καταλαβαίνεις τώρα?
Δάφνη: Το σύνολο! (όχι πείτε μου την αδικείτε? Αχαχαχαχαχαχαχα)
Δάφνη: Και γιατί μου μιλάς πάλι σιγά?
Νόρα: Γιατί πάλι χτυπάει ο Δημήτρης ρε Δάφνη!
Δάφνη: Α και πάλι του κρύβεσαι?
Νόρα: Ναι γιατί πάλι είμαι με τον ηλίθιο!
Δάφνη: Θα μου εξηγήσεις παιδάκι μου τι συμβαίνει? Που μπαινοβγαίνετε και κυρίως..γιατί???
Νόρα: Άμα ήξερα κι εγώ θα σου'λεγα!
Δάφνη: Πάντως εσύ είσαι κάπου μέσα με τον Λουκά!
Νόρα: Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!
Δάφνη: Και γιατί δεν τον βουτάς? (Χούφτωσ'τον! Χουφτωσ'τον! Α ρε Δαφνούλα ΘΕΑ!!!)
Νόρα: Ρε Δάφνη! Σταμάτα!
Λουκάς: Τι λέει? (στη νοηματική χιχι)
Νόρα: Δεν μπορώ τώρα να σου πώ!

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Tilefonima0345

Εχω να παρατηρήσω ότι όταν η Νόρα βρήκε τη Νταίζη με το Δημήτρη το Νταιζουλίνι αντί να συμμαζευτεί πρότασε τα στήθη! Επίτηδες!!! Παλιο...@@$#@$#!

Τηλεφώνημα τρίτο:
Νόρα: Ελα!
Νικόλας: Έλα ρε!
Νόρα: Τι εγινε? Ολα καλα?
Νικόλας: Εγω ναι! Εσύ? Είσαι ακόμα μέσα?
Νόρα: Ααααα σου είπε η Δάφνη ε?
Νικόλας: Ότι κατάλαβε (σε απλή μετάφραση: Τίποτα! χαχαχαχαχα)
Νόρα: Ναι μέσα είμαι!
Νικόλας: Και ο Δημήτρης είναι απέξω.
Νόρα: Ναι μου χτυπάει αλλά δεν του ανοίγω!
Νικόλας: Γιατί?
Νόρα: Γιατί του το παίζω τσαντισμένη τώρα
Νικόλας: Κι επειδή είναι κι ο Λουκάς εκεί μέσα μαζί σου!
Νόρα: Όχι όχι ο Λουκάς είναι αλλού μέσα!
Νικόλας: Αααααα καταλαβα (Και το ύφος του υποδηλώνει ότι κατάλαβε ότι ακριβώς και η Δάφνη! Κι απο δίπλα η Δάφνη να χαίρεται που επιτέλους κάποιος κατάλαβε! χαχαχα)
Νικόλας: Η Νταίζη?
Νόρα: Η Νταίζη είναι έξω.
Νικόλας: Έξω απο το μέσα που είσαι εσύ?
Νόρα: Όχι ρε παιδί μου, από το μεσα που είναι ο Λουκάς! Και του χτυπάει τώρα για να του ζητήσει να ξηγηθούνε! (δείτε φάτσα)
Νικόλας: Αααα μαλιστα..όλα είναι υπο έλεγχο πάντως έτσι?
Νόρα: Όλα καλά! Έχουμε γίνει λίγο μπάχαλο αλλά όλα καλά!
Νικόλας: Οκ εντάξει τότε, ευχαριστώ!
Νόρα: Έλα γειά!
Δάφνη: Τι εγινε κατάλαβες τίποτα?
Νικόλας: Ναι αμέ! Απλά τα πράγματα! Αυτοί παλιμπαιδίζουν κι εμείς θα πάμε σιγά σιγά για ύπνοοοο!!!

Όοοοοοολα τα λεφτα!!!

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Tilefonima00

Όσο για την αναχώρηση σε στυλ μονομαχίας, τα βλέμματα και των δύο αντρών ήταν καταπληκτικά!!! Ο δε Γαλίτης έκλεψε για άλλη μια φορά την παράσταση χωρίς καμμία κουβέντα! χαχαχαχαχα

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Galitis

+++

Λεκανοπέδιο Αττικής

Νόρα-Λουκάς: Στη συζήτησή τους στο γραφείο ήταν το δεύτερο σημείο που θυμήθηκα τα λόγια της Νόρας.. Δεν ξέρω αν η σκηνή αυτή ειδικά όπως τελείωσε που σφήνωσαν στην πόρτα έπρεπε να βγάλει γέλιο αλλα εγω προσωπικά στεναχωρήθηκα απίστευτα! Καθόλου καλά δεν μας τα λέει ο Λουκάς! Αλλά καθόλου λέμε! Mik επάνω του!!!!! Δεν ήταν λόγια αυτά που ξεστόμισε.."Βαρέθηκα να σε βλέπω μπροστά μου", "Μου έχεις φάει τη ζωή" κλπ. Ντροπή Λουκά! Ντροπή!!! xastouki Να σε δω αν την χάσεις τι θα κάνεις... Θελω πραγματικά να τα φέρουν οι σεναριογράφοι να τρέχει ο Λουκάς και να μην φτάνει! Mik στα σενάρια να πάρει η Νόρα το Δημήτρη και να φύγει, άντε με τον παλιοχαλβά!!! Με σύγχυσε λέμε!!!

Μάνος: Ο Μάνος το καταλαβαίνω να το παίζει τρελίτσα στην Εύα αλλα στο Νικόλα γιατί? Η σκηνή στο σπίτι του και σεναριάκα και ερμηνευτικά δεν μου άρεσε καθόλου! Ειδικά όταν του είπε ο Νικόλας "αν αλλάξουμε τον τόνο να το πάρουμε και συμβολικά" το γέλιο του μου φάνηκε πολύ ψεύτικο.. Ήταν αυτή συμπεριφορά του Μάνου? Τι προσπαθεί να μας πείσει ότι δεν τρέχει κάστανο? Απο εκεί που σερνότανε του έκαναν λοβοτομή? Εγω αυτό εισέπραξα παντως...

Στέφανος-Μελίτα-Αντιγονάρα-Τιτανομεγίστη & Πετράν: Σκηνές τσόντα (με την κυριολεκτική έννοια από την οποία προήλθε η μεταφορική) στο εργάκι της Χαλκίδας για όλους, έβλεπες το στόρυ και σου πέταγαν κ λίγα λεπτά από αυτούς! Ευτυχώς δηλαδή γιατί από το τρέιλερ νόμιζα ότι όλη την ώρα θα βλέπαμε τον απόλυτο έρωτα vomit την Παρασκευή αλλα διαψεύστηκα!
Η Αμαλία να κάνει πλάτες στην κόρη της με την πιο γελοία δικαιολογία ever και να μην της λέει για το πειθαρχικό και τον πατέρα της λες και ήταν αμελητέα λεπτομέρεια!
Ο Πέτρος να πηγαίνει να ελέγξει τα ερωτικά του παιδιού του που hellooooooooo τριαντάρησε χρυσέ μου!
Και η Αντιγόνη να εμφανίζεται σαν το Χάρο από το πουθενά και να λέει κουλά!
Λυπηθείτε μάααααααααας!

Όσο για τον απόλυτο έρωτα 4 μόνο σχόλια!

1) Όταν έπεσε αυτό το πλάνο
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Rige
λέω από μέσα μου.."Καλά ριγέ μπλουζάκι φορούσε ο Νικόλας..αυτή μαζί του ποια είναι?" Αιντα χαιντά λέμε!!! Ανάψτε κανα φως καλέεε, θα σκοντάψετε σε κάνα σκαλοπάτι και θα σαβουρντιστείτε λέμε!!!

2) Της φυλακής τα κάγκελα είναι για τους λεβέντες και της σκάλας για τους εραστές! gelio

3) Εργένης ετών σαράντα που ζεί με τη μαμά του και κοιμάται σε άσπρα σεντόνια με ροζ λουλουδάκια, βρήκε την ιδανική σύντροφο! Έλεος ρε παιδιά, χαθήκαν τα μονόχρωμα σεντόνια??? Υπάρχει αλήθεια εργένης που να έχει τέτοια κλινοσκεπάσματα??? Η σκέψη της στιγμής: Συμπεθέρα μου...θα πεθάνω!!!

4) Όταν έφευγαν απο το σπίτι και γέλαγαν ήταν μια πολύ γλυκιά σκηνή αλλα με έχουν μπουκώσει τόσο που ούτε καν κατάφερε να με αγγίξει! Τον έχουμε ξαναδεί έτσι με άλλη παρτενέρ, παρτο αλλιώς φίλε μια και ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΣ! lol!

Και βέβαια άφησα για το τέλος να σχολιάσω το καλύτερο!

Εύα-Μαρίλια-Αγγέλα:
Πολύ καλή η συγκεκριμένη σκηνή! Μου πέρασε ένα αίσθημα ζεστασιάς αλλά και αμηχανίας και βέβαια σε άφηνε να αντιληφθείς πολλά! Η Εύα έχει πλέον συνειδητοποιήσει τα λάθη του παρελθόντος, ξέρει οτι ο Μάνος είναι καλός στα "μαγειρέματα" και δεν χάφτει πλέον τα κούφια λόγια! Ελπίζω να συνεχίσει έτσι! Επίσης η Μαρίλια ακόμα δεν έχει αποδεχθεί πλήρως την Εύα, η άρνηση να πάρει τα χρήματα μου έδωσε να καταλάβω ότι δεν ήθελε να υποχρεωθεί άρα δεν την νιώθει ακόμα πολύ κοντά της!

Μαρίλια: Ένα ψιλομαζωχισμό τον έχει πάντως δεν μπορείς να πεις ε??? (Και πάνω που ετοιμάζομαι να κανω σχόλιο προς την τηλεόραση με προλαβαίνει και το κάνει η Εύα από μόνη της!!!)
Εύα: Χρόνια τώρα!!!

Τέτοιες σκηνές μου αρέσει να βλέπω!!! Τέτοιες!!!!!

Αυτά για σήμερα, είχα και ώρα, να και το τεντόπανο! χαχαχα

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Κυρ Ιαν 17, 2010 8:58 pm

χαχαχαχαχχαχαχα τι να πω για το σχολιασμό???Γιατις καταπληκτικές φωτογραφίες?????Ρισπέκτ Τζίνα gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Ιαν 17, 2010 8:59 pm

Tζίνα είσαι θεά! Ομως λείπει η φώτο των μονομάχων....

Οσο για τα σενάρια..... Εννοείται huhu
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Ιαν 17, 2010 9:04 pm

Τζίνα έγραψες για άλλη μια φορά με το σχολιασμό σου! : respect : Πώς και πώς τον περιμένω σε κάθε επεισόδιο!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Κυρ Ιαν 17, 2010 9:12 pm

εγραψες παλι τζινακι φοβερος σχολιασμος : thanks :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 17, 2010 9:14 pm

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Ειλικρινά με κάνετε και κοκκινίζω red Hug

Mik μέχρι 5 φώτο μπορούσα να βάλω χαχαχα αμα αρχίσω να απλώσω σε δυο ποστ αντί για ένα καήκατε!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Ιαν 17, 2010 9:28 pm

TZINA ΤΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΗΣΟΥΝ ΣΩΣΤΑ;;; Cool :lol:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από charmie258 Κυρ Ιαν 17, 2010 9:29 pm

Θα συμφωνησω με προλαλησασες!!! Απλα θεικος ο σχολιασμος σου και με καλυπτει απολυτα!!! : respect : : respect : : respect :
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Κυρ Ιαν 17, 2010 9:35 pm

Μην αγχωνεσαι Τζινακι και ενα και δυο και τρια και τεσσερα ποστ δεν υπαρχει θεμα εμεις εδω θα ειμαστε να απολαμβανουμε τους σχολιασμους σου.Μια απορια μονο.Αν δεν ηταν μετριο το επεισοδιο τι θα εγραφες; lol! lol! lol!


Και για να τελειωνουμε.Για αλλη μια φορα συμφωνω απολυτα μαζι σου και για αλλη μια φορα : respect : : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Κυρ Ιαν 17, 2010 10:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Βαρετό και μέτριο το τελευταίο επεισόδιο για μένα αλλά θα σχολιάσω! χιχι

Χαλκίδα
Ο γκρουμ για άλλη μια φορά ΘΕΟΣ!!! Ειδικά εκεί που προσπαθούσε με νοήματα να τους δείξει πώς ανοίγει η πόρτα έλιωσα! Καταπληκτικός ο κος Γαλίτης! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!

Η Νόρα κόντεψε να στείλει το Δημήτρη και ο Λουκάς εμάς! Αχ αχ αχ! Λουκάαααα Synelthe

H Nόρα όταν πήγε στο Δημήτρη με τη σαμπάνια ήθελε να πάρει εκδίκηση από το Λουκά και η εντύπωση που μου έδωσε ήταν ότι δεν ήθελε να φύγει ο Μπέλλος από το δωμάτιο για να μην την παρασύρει πάλι η ζήλεια της και κάνει διάφορα, όπως και έγινε δηλαδή.. Μ'αρεσει που έλεγε "Α ρε Λουκά τι τραβάω για σένα, θα σε σκίσω!!!" χαχαχαχα

Λουκάς: Την άνοιξα τη σαμπάνια και δεν πινότανε, ήταν στιφή, ξινή, βρωμούσε...μπουρμπουλήθρες πολλές!!!

Η Νταιζούλα πάλι αποδείχθηκε τρομερά καπάτσα! Με ενα ζευγάρι παπουτσακια τούμπαρε το Λουκά και πέτυχε το στόχο της! Δεν έχω καταλάβει σε τι αποσκοπει πάντως αυτή η κοπέλα, απο τη μία δεν θέλει να παντρευτεί το Λουκά χωρίς να υπάρχει έρωτας αλλα δεν τον θέλει κιόλας υποτίθεται. Μετά του λέει ότι ζηλεύει τη Νόρα και ενώ δεν υπάρχει περίπτωση να μην βλέπει τις αντιδράσεις του Λουκά, τον τσιγκλάει συνέχεια με τον "έρωτα" Νόρας-Δημήτρη! Τελικά τον θέλει ή όχι? Εχω μπερδευτεί! Κι αν τον θελει..είναι ερωτευμένη μαζί του ή απλά τον αγαπάει? Ετσι για να ξέρουμε...

Έθεσε τους όρους της μια φορά και αφού πάσαρε τα παπούτσια κάθισε ο χάφτας και τους σκεφτότανε κιόλας! Γκρρρρρρρρρρρ

Το πιο σωστό απο αυτά που είπε πάντως η Νταίζη ήταν οτι ένας λευκός γάμος θα είναι κακός για το παιδί! Έλεος τόσο δύσκολο είναι να το σκεφτεί ο χαζός ο Λουκάς αυτό?? Δηλαδή τι νομίζει? Θα παντρευτεί τη Νταίζη και αυτόματα θα γίνουν σαν τις οικογένειες στις διαφημίσεις του βιταμ? Αντε Λουκά χαλβά!!! Ξύπνα! Πιο πολύ μυαλό έχει η Νταιζούλα τελικά!

Και βέβαια την ώρα που του δήλωσε ότι δεν χωράνε και εκείνη και η Νόρα στη ζωή του ήταν η πρώτη φορά εκ των δύο μέσα στο επεισόδιο που θυμήθηκα τα λόγια της Νόρας από το επεισόδιο 279
Λ: Βρε κορίτσι μου, είναι ποτέ δυνατόν να σε μισήσω εγω εσένα?
Ν: Αν σε πείσει πως στρέφομαι εναντίον της οικογένειάς σας, των παιδιών σας..

Η κα Πολυχρονίδη ήταν πολύ καλή σε αυτά τα επεισόδια!

Η Νόρα τώρα, φεύγει απο το δωμάτιο και πάει και μπουκάρει στου Λουκά με ένα στυλ και ύφος που σε τίποτα δεν θύμιζε τη ατρόμητη και δυναμική δικηγόρο που ξέρουμε, Νόρα παρτο αλλιώς σε παρακαλώ!

Ν: Μπες έτσι άνετα? Αρα δεν είναι ούτε στην τουαλέτα ούτε πάνω στο κρεββάτι που είναι και το φυσικό της περιβάλλον! Βέβαια οι ξεπέτες δεν προλαβαίνουν να ξαπλώσουν στα κρεββάτια!

Νόρα έγραψες! Η μαλλον όποιος σου έδωσε την ατάκα χιχιχι

Έτσι, οι ξεπέτες δεν προλαβαίνουν να ξαπλώσουν στα κρεβάτια, προτιμούν τα μπιλιάρδα, τους καναπέδες, τις σκάλες κλπ. Συμπέρασμα: Ο Λουκάς είναι ερωτευμένος με την Νταίζη ενώ αγαπάει τη Νόρα Aχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα gelio

Το ύφος του Λουκά που έλεγε "Ωωωω τι ιππότης!" με τρέλανε, τι τρομερο ειρωνικό υφάκι ήταν αυτό καλέ???

Και βέβαια οφείλω να ομολογήσω ότι οι καλύτερες σκηνές του επεισοδίου μετα το Εύα-Μαρίλια ήταν τα τηλεφωνήματα της οικογένειας Λύτρα στη Νόρα χαχαχαχα

Τηλεφώνημα πρώτο:
Δάφνη: Γιατί μου μιλάς έτσι?
Νόρα: Γιατί.. γιατίιιιι... είμαι μέσα με το Λουκά και έξω είναι ο Δημήτρης και χτυπάει και με ψάχνει!
Δάφνη: Και γιατί μου μιλάς έτσι?
Νόρα: Γιατί δεν θέλω να με βρεί εδώ!
Δάφνη: Παίζετε κρυφτό?
Νόρα: Τι κρυφτό ρε Δάφνη? Σιγά μην παίζουμε και το γύρω γύρω όλοι! Τι παίζουμε?
Δάφνη: Και γιατί δεν του ανοίγετε ρε παιδάκι μου? Είστε γυμνοί? (το είπε με μια προσμονή η Δαφνούλα! χιχιχι)
Νόρα: Τι γυμνοί ρε? Τι λέει?

Τρομερό το τηλεφώνημα! Και απίστευτοι και οι τρείς τους! Η Νόρα μεθυσμένη, Η Δάφνη πονηρεμένη και ο Λουκάς να σχολιάζει στη νοημάτική!!! Δείτε φάτσες!

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Tilefonima012

Η Νταιζούλα ποιον περίμενε με την πόρτα "ΑΝΟΙΧΤΑ" μπορείτε να μου πειτε??? : curse : Α ρε Χρήστο μου που είσαι μανάρι μου να τη δεις να τη μαδίσεις τη μικρή?!!! Μαργαριτούλα κόβεσαι λέμε!!! Μετά προσπαθούσε και να μου μαζευτεί κιόλας, γκρρρρρρρ!!!

Πάντως την ώρα που λέει ο Λουκάς "Νόρα μου κάνεις χαλάστρα μπορείς να το καταλάβεις?" ήθελα να του φέρει κάτι, οτιδήποτε, στο κεφάλι το Νοράκι! Ακου εκεί χαλάστρα! Χαλβάααααα!

Τηλεφώνημα δεύτερο:
Δάφνη: Έλα ρε τι γίνεται πάλι μέσα είσαι?
Νόρα: Ναί ρε Δάφνη! Ναι αλλα αλλού μέσα!
Δάφνη: Τι αλλού μέσα ρε παιδάκι μου τι λές?
Νόρα: Ρε Δάφνη αλλάξαμε γεωγραφικό σημείο τι δεν καταλαβαίνεις τώρα?
Δάφνη: Το σύνολο! (όχι πείτε μου την αδικείτε? Αχαχαχαχαχαχαχα)
Δάφνη: Και γιατί μου μιλάς πάλι σιγά?
Νόρα: Γιατί πάλι χτυπάει ο Δημήτρης ρε Δάφνη!
Δάφνη: Α και πάλι του κρύβεσαι?
Νόρα: Ναι γιατί πάλι είμαι με τον ηλίθιο!
Δάφνη: Θα μου εξηγήσεις παιδάκι μου τι συμβαίνει? Που μπαινοβγαίνετε και κυρίως..γιατί???
Νόρα: Άμα ήξερα κι εγώ θα σου'λεγα!
Δάφνη: Πάντως εσύ είσαι κάπου μέσα με τον Λουκά!
Νόρα: Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!
Δάφνη: Και γιατί δεν τον βουτάς? (Χούφτωσ'τον! Χουφτωσ'τον! Α ρε Δαφνούλα ΘΕΑ!!!)
Νόρα: Ρε Δάφνη! Σταμάτα!
Λουκάς: Τι λέει? (στη νοηματική χιχι)
Νόρα: Δεν μπορώ τώρα να σου πώ!

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Tilefonima0345

Εχω να παρατηρήσω ότι όταν η Νόρα βρήκε τη Νταίζη με το Δημήτρη το Νταιζουλίνι αντί να συμμαζευτεί πρότασε τα στήθη! Επίτηδες!!! Παλιο...@@$#@$#!

Τηλεφώνημα τρίτο:
Νόρα: Ελα!
Νικόλας: Έλα ρε!
Νόρα: Τι εγινε? Ολα καλα?
Νικόλας: Εγω ναι! Εσύ? Είσαι ακόμα μέσα?
Νόρα: Ααααα σου είπε η Δάφνη ε?
Νικόλας: Ότι κατάλαβε (σε απλή μετάφραση: Τίποτα! χαχαχαχαχα)
Νόρα: Ναι μέσα είμαι!
Νικόλας: Και ο Δημήτρης είναι απέξω.
Νόρα: Ναι μου χτυπάει αλλά δεν του ανοίγω!
Νικόλας: Γιατί?
Νόρα: Γιατί του το παίζω τσαντισμένη τώρα
Νικόλας: Κι επειδή είναι κι ο Λουκάς εκεί μέσα μαζί σου!
Νόρα: Όχι όχι ο Λουκάς είναι αλλού μέσα!
Νικόλας: Αααααα καταλαβα (Και το ύφος του υποδηλώνει ότι κατάλαβε ότι ακριβώς και η Δάφνη! Κι απο δίπλα η Δάφνη να χαίρεται που επιτέλους κάποιος κατάλαβε! χαχαχα)
Νικόλας: Η Νταίζη?
Νόρα: Η Νταίζη είναι έξω.
Νικόλας: Έξω απο το μέσα που είσαι εσύ?
Νόρα: Όχι ρε παιδί μου, από το μεσα που είναι ο Λουκάς! Και του χτυπάει τώρα για να του ζητήσει να ξηγηθούνε! (δείτε φάτσα)
Νικόλας: Αααα μαλιστα..όλα είναι υπο έλεγχο πάντως έτσι?
Νόρα: Όλα καλά! Έχουμε γίνει λίγο μπάχαλο αλλά όλα καλά!
Νικόλας: Οκ εντάξει τότε, ευχαριστώ!
Νόρα: Έλα γειά!
Δάφνη: Τι εγινε κατάλαβες τίποτα?
Νικόλας: Ναι αμέ! Απλά τα πράγματα! Αυτοί παλιμπαιδίζουν κι εμείς θα πάμε σιγά σιγά για ύπνοοοο!!!

Όοοοοοολα τα λεφτα!!!

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Tilefonima00

Όσο για την αναχώρηση σε στυλ μονομαχίας, τα βλέμματα και των δύο αντρών ήταν καταπληκτικά!!! Ο δε Γαλίτης έκλεψε για άλλη μια φορά την παράσταση χωρίς καμμία κουβέντα! χαχαχαχαχα

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Galitis

+++

Λεκανοπέδιο Αττικής

Νόρα-Λουκάς: Στη συζήτησή τους στο γραφείο ήταν το δεύτερο σημείο που θυμήθηκα τα λόγια της Νόρας.. Δεν ξέρω αν η σκηνή αυτή ειδικά όπως τελείωσε που σφήνωσαν στην πόρτα έπρεπε να βγάλει γέλιο αλλα εγω προσωπικά στεναχωρήθηκα απίστευτα! Καθόλου καλά δεν μας τα λέει ο Λουκάς! Αλλά καθόλου λέμε! Mik επάνω του!!!!! Δεν ήταν λόγια αυτά που ξεστόμισε.."Βαρέθηκα να σε βλέπω μπροστά μου", "Μου έχεις φάει τη ζωή" κλπ. Ντροπή Λουκά! Ντροπή!!! xastouki Να σε δω αν την χάσεις τι θα κάνεις... Θελω πραγματικά να τα φέρουν οι σεναριογράφοι να τρέχει ο Λουκάς και να μην φτάνει! Mik στα σενάρια να πάρει η Νόρα το Δημήτρη και να φύγει, άντε με τον παλιοχαλβά!!! Με σύγχυσε λέμε!!!

Μάνος: Ο Μάνος το καταλαβαίνω να το παίζει τρελίτσα στην Εύα αλλα στο Νικόλα γιατί? Η σκηνή στο σπίτι του και σεναριάκα και ερμηνευτικά δεν μου άρεσε καθόλου! Ειδικά όταν του είπε ο Νικόλας "αν αλλάξουμε τον τόνο να το πάρουμε και συμβολικά" το γέλιο του μου φάνηκε πολύ ψεύτικο.. Ήταν αυτή συμπεριφορά του Μάνου? Τι προσπαθεί να μας πείσει ότι δεν τρέχει κάστανο? Απο εκεί που σερνότανε του έκαναν λοβοτομή? Εγω αυτό εισέπραξα παντως...

Στέφανος-Μελίτα-Αντιγονάρα-Τιτανομεγίστη & Πετράν: Σκηνές τσόντα (με την κυριολεκτική έννοια από την οποία προήλθε η μεταφορική) στο εργάκι της Χαλκίδας για όλους, έβλεπες το στόρυ και σου πέταγαν κ λίγα λεπτά από αυτούς! Ευτυχώς δηλαδή γιατί από το τρέιλερ νόμιζα ότι όλη την ώρα θα βλέπαμε τον απόλυτο έρωτα vomit την Παρασκευή αλλα διαψεύστηκα!
Η Αμαλία να κάνει πλάτες στην κόρη της με την πιο γελοία δικαιολογία ever και να μην της λέει για το πειθαρχικό και τον πατέρα της λες και ήταν αμελητέα λεπτομέρεια!
Ο Πέτρος να πηγαίνει να ελέγξει τα ερωτικά του παιδιού του που hellooooooooo τριαντάρησε χρυσέ μου!
Και η Αντιγόνη να εμφανίζεται σαν το Χάρο από το πουθενά και να λέει κουλά!
Λυπηθείτε μάααααααααας!

Όσο για τον απόλυτο έρωτα 4 μόνο σχόλια!

1) Όταν έπεσε αυτό το πλάνο
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Rige
λέω από μέσα μου.."Καλά ριγέ μπλουζάκι φορούσε ο Νικόλας..αυτή μαζί του ποια είναι?" Αιντα χαιντά λέμε!!! Ανάψτε κανα φως καλέεε, θα σκοντάψετε σε κάνα σκαλοπάτι και θα σαβουρντιστείτε λέμε!!!

2) Της φυλακής τα κάγκελα είναι για τους λεβέντες και της σκάλας για τους εραστές! gelio

3) Εργένης ετών σαράντα που ζεί με τη μαμά του και κοιμάται σε άσπρα σεντόνια με ροζ λουλουδάκια, βρήκε την ιδανική σύντροφο! Έλεος ρε παιδιά, χαθήκαν τα μονόχρωμα σεντόνια??? Υπάρχει αλήθεια εργένης που να έχει τέτοια κλινοσκεπάσματα??? Η σκέψη της στιγμής: Συμπεθέρα μου...θα πεθάνω!!!

4) Όταν έφευγαν απο το σπίτι και γέλαγαν ήταν μια πολύ γλυκιά σκηνή αλλα με έχουν μπουκώσει τόσο που ούτε καν κατάφερε να με αγγίξει! Τον έχουμε ξαναδεί έτσι με άλλη παρτενέρ, παρτο αλλιώς φίλε μια και ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΣ! lol!

Και βέβαια άφησα για το τέλος να σχολιάσω το καλύτερο!

Εύα-Μαρίλια-Αγγέλα:
Πολύ καλή η συγκεκριμένη σκηνή! Μου πέρασε ένα αίσθημα ζεστασιάς αλλά και αμηχανίας και βέβαια σε άφηνε να αντιληφθείς πολλά! Η Εύα έχει πλέον συνειδητοποιήσει τα λάθη του παρελθόντος, ξέρει οτι ο Μάνος είναι καλός στα "μαγειρέματα" και δεν χάφτει πλέον τα κούφια λόγια! Ελπίζω να συνεχίσει έτσι! Επίσης η Μαρίλια ακόμα δεν έχει αποδεχθεί πλήρως την Εύα, η άρνηση να πάρει τα χρήματα μου έδωσε να καταλάβω ότι δεν ήθελε να υποχρεωθεί άρα δεν την νιώθει ακόμα πολύ κοντά της!

Μαρίλια: Ένα ψιλομαζωχισμό τον έχει πάντως δεν μπορείς να πεις ε??? (Και πάνω που ετοιμάζομαι να κανω σχόλιο προς την τηλεόραση με προλαβαίνει και το κάνει η Εύα από μόνη της!!!)
Εύα: Χρόνια τώρα!!!

Τέτοιες σκηνές μου αρέσει να βλέπω!!! Τέτοιες!!!!!

Αυτά για σήμερα, είχα και ώρα, να και το τεντόπανο! χαχαχα

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι!!!



ΘΕΙΚΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!! ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΖΙΝΑΚΙ!! : respect : : respect : ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 17, 2010 10:32 pm

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τα καλά σας λόγια!!

konstantina έγραψε:TZINA ΤΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΗΣΟΥΝ ΣΩΣΤΑ;;; Cool :lol:

Καθόλου δεν μου αρέσει η ερώτηση! Μα καθόλου όμως!!! lol!

Θεωρητική με κλίση στις θετικές επιστήμες χαχαχα


loukasnora έγραψε:.Αν δεν ηταν μετριο το επεισοδιο τι θα εγραφες; lol! lol! lol!

Ααααα κοίτα τα ποστ μου πάνε ανάλογα με τη διάθεση και το διαθέσιμο χρόνο όχι ανάλογα με την ποιότητα του επεισοδίου χιχιχι βέβαια αν μιλάμε για κάνα άθλιο επεισόδιο δεν παίζει να το ξαναδω να σχολιάσω αλλα οτιδήποτε πάνω απο αυτό να μην πω κι εγω μια (2, 3, 4, 5) γνώμη??? lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης