Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

+39
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
viviP
CineFreak
Jennifer
margaret
panda
KonstantinaA
konstantina
stefanos-melita
zwi
jim7
DESPOINA
sifantid
xristina79
Pennaki.......!!
manthaki-loukanoraki
nikidanis
Ntinaki1
νοριτσα
kikialex
evanna
hionati
xara
zimotari
filitsa
vs116117
LIBRA
mimi_loukas+nora
anna90
Καρ-Mik
Izabella29
Despinaki
charitomeni
Ntinaki Agapaei Petraki
charmie258
anastasia20
aggeliki
loukitsa
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap34%Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 34% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 47
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Despinaki Δευ Ιαν 18, 2010 7:49 pm

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ...ΤΑ ΛΗΓΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΗΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΕΣΥ???ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Δευ Ιαν 18, 2010 7:50 pm

καλα ο λουκας δα αμαν ρε λουκα παραδεξου το επιτελους μην μας πριζεις
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Despinaki Δευ Ιαν 18, 2010 7:56 pm

Ε ΜΑ ΡΕ ΛΟΥΚΑ...ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ???
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Δευ Ιαν 18, 2010 7:57 pm

αυριο αλλα δυστυχως στον νικολα...αλλα να μου πεις κατι ειναι και αυτο
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Δευ Ιαν 18, 2010 7:58 pm

επιτελους τον παραδεχτηκε γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαχα λαλαλαλα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Ιαν 18, 2010 7:59 pm

Αυριο ανοιγουμε διαδικτυακές σαμπάνιες!!!!!! Drinks : juhu :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Ιαν 18, 2010 8:00 pm

ntina_loukas+nora4ever έγραψε:επιτελους τον παραδεχτηκε γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαχα λαλαλαλα


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Palamakia runaround runaround runaround runaround
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Despinaki Δευ Ιαν 18, 2010 8:00 pm

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΕ........ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....... Love! Love! Love!
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από charitomeni Δευ Ιαν 18, 2010 8:00 pm

ναι.................γιουπι..............αυριο ο λουκας θα παραδεχτει στον νικολα οτι θελει τη νορα τελεια.............
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Ιαν 18, 2010 8:01 pm

ώρα ήταν Λουκά!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Despinaki Δευ Ιαν 18, 2010 8:01 pm

Ε μα καιρος ηταν...Ειδατε ομως τι λεει???Παντα ημουν και παντα θα ειμαι...γιουπιιιιιιιιι
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Δευ Ιαν 18, 2010 8:01 pm

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι επιτελους οχι μονο σαμπανιες παρτυ θα κανουμε παιδια κλαιω απο χαρα με εχει ποιασει το ιδιο που με εποιασε οταν φιληθηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επιτελους θα κανουμε παρτυ χαχαχαχα αχ κουραστηκα χαχα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιαν 18, 2010 8:02 pm

Ειμαι ερωτευμένος με την Νόρα...Παντα ήμουνα και πάντα θα είμαι runaround runaround runaround

ΥΓ: Ηξερε οτι ο Μήτσουλας δεν ήταν τόσο βλάκας!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Ιαν 18, 2010 8:02 pm

Κάγκελο και η Εύα κάγκελο και η Αγγέλα...
Η διευκρίνηση ότι είναι του Στέφανου ήταν περιττή...Αυτονόητο δεν ήταν?? Αν ήταν το παιδί του Μάνου η κοιλιά της θα έκανε καραμπάμ..
Να τες να τες και οι προοικονομίες για την κατάθλιψη...
Άρχισε και τις βόλτες πάλι...(Αυτόν τον σκούφο πια, πρώτο πλάνο κάθε φορά)
Τώρα δηλαδή συγγνώμη μας έδωσαν τη σκηνή του βιασμού και από την άλλη την Εύα να ονειρεύεται παιδιά???
Μην κάνετε πάλι κουρέλι την πρωταγωνίστρια του σίριαλ...Έλεος..
Δεν είναι 7ψυχος ένας άνθρωπος..Και η Εύα από πέρσυ δεν έχει τραβήξει και λίγα...
Στέφανος-Αντιγονίτσα:
Άτσα και ειρωνεία και απειλές ο μπέμπης??Έβγαλε γλώσσα ο καθικούλης στη μανουλίτα..
Νόρα-Δάφνη-Νικόλας-Λουκάς:
Να ναι καλά αυτός ο Νικόλας...Δώσε Νικόλα μου ξυπνάει σιγά-σιγά που θα πάει..
Η Δάφνη έχει δίκιο...Το έχει παρακάνει λίγο η Νόρα..
Μας χαρίζει πολύ γέλιο δεν λέω..Αλλά έτσι παρουσιάζεται ως γυναικούλα..
Ο Μήτσουλας πολύ μυαλό ρε παιδί μου...Μετά από τόσο καιρό του πέρασε από το μυαλό ότι παίζει κάτι ανάμεσα σε Νόρα+Λουκά..
Με κάρβουνο δουλεύει το μυαλό του??Απορώ...
Τον Οδυσσέα τον έχω καταλυπηθεί.. Περιμένει μια αποφάση,μία ελπίδα κάτι..Και αυτοί έχουν μπλέξει τα μπούτια τους...
Νταίζη-Χρήστος: Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος από τους 2 κρύβει τι και από ποιον...
Μάνος-Πέτρος: Γιατί υποπτεύονται τον Μάνο...Αμα είχε τους πίνακες θα καθόταν να τον μπουζουριάσουν???Δεν με ενδιαφέρει και τόοσο για τους πίνακες του άπλυτου-γλίτση πια..!!!Αλλά ο Μάνος????Και τους δίδυμους πύργους αυτούς τους έριξε..?
Νόρα-Λουκάς: Ζηλεύει ο Λουκάκος μας???
Μην το παρατραβάτε άλλο ρε παιδιά νισάφι πια..Ναι το καταλαβαίνω είναι το μόνο ζευγάρι που πουλάει αλλά φτάνει πια..Δεν είναι 5 χρονών..Εγώ τους θυμάμαι ως 2 έξυπνους δικηγόρους που μπορούν να βρουν λύση για όλα...
Πετράκη μου (συγγνώμη κιόλας Νίκη μου) αν δεν ήθελες να στιγματιστείς να μην έκανες βρωμοδουλειές..Κάποτε βγαίνουν όλα στο φως και πρέπει να είσαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις και τις συνέπειες...
Νόρα+Εύα:
Κάγκελο και η Νόρα..Ξέρει κιόλας και για κατινάκι-κάθικο...
Για ακόμα μια φορά κατάφεραν σε λίγα λεπτά να βγάλουν φιλία ζεστασιά..
Μελίτα-Στέφανος: Από πότε αυτή η κοπέλα είναι φυγόπονη..
Αφού είναι ερωτευμένη,( όπως λέει αλλά δεν δείχνει),πως σκέφτεται τώρα ξαφνικά λογικά και δεν παλεύει για το "όνειρο"¨της και καλά..
Και στη τελική θεωρεί την Αντιγονίτσα πιο σημαντικό εμπόδιο από ένα παιδί??Γιατί την βάζουν να αντιδρά τόσο αλλοπρόσαλα..? wall
Νικόλας-Δάφνη-ηλίθιος: : respect : : respect :
Φοβερή σκηνή...Γάμοι, μούτζες ζήλειες...Το γέλιο
Εύα-Μάνος: Αυτό τον άνθρωπο γιατί τον παρουσιάζουν τόσο γελοίο..??
Βαρέθηκα να τον βλέπω τόσο βλάκα.. Πότε μας κάνει τον Μαμαλάκη πότε μας κάνει τον ηλίθιο...
Είμαι ερωτευμένος με την Νόρα..Πάντα ήμουν και πάντα θα είμαι.. Heart2
Ξυ-ξυ-ξύπνησε....!!!!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Ιαν 18, 2010 8:03 pm

Δεν το πιστευω!Ακομη και οταν το ξερεις,ακομη και τοτε τετοιες δηλωσεις σε αναστατωνουν!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Ιαν 18, 2010 8:04 pm

Και ναι η βόμβα..έσκασε..η εύα είναι έγγυος από το στέφανο..η αγγέλα πολύ ψύχραιμα το πήρε…εγώ νόμιζα πως θα την χάναμε…πάντως η εύα για μια ακόμα φορά το μάνο σκεφτόταν…

Ο στέφανος μια χαρά τα είπε στη μητέρα του..όλο εύα και εύα η καρτάλω..καλά της είπε..την εύα που τον έχει αδειάσει 2 φορές θέλεις για νύφη μαρή;;;τώρα καλά τα λες στέφανε..μετά φοβάμαι πως θα μας τα χαλάσεις..

Την μελίτα τη λυπήθηκα..δεν είναι και εύκολο να έχεις για εχθρό σου την καρτάλω..και οι 7 θανάσιμες πεθερές σε μία…

Νόρα-λουκάς το θέατρο του παραλόγου..αφού βρε παιδιά θέλει ο ένας τον άλλο γιατί τα λέτε συνέχεια σε άλλους και όχι αναμεταξύ σας;;;..νισάφι πια..άντε βρείτε τα να ηρεμήσουμε όλοι μας..και πιο πολύ η δάφνη με τον νικόλα..τους έχει λυπηθεί η ψυχή μου..με εσάς τους τρελούς που έχουν μπλέξει..

Η έκπληξη του επεισοδίου:ο μπέλλος ξύπνησε επιτέλους..ΑΛΗΛΟΥΙΑ…για να μην το λέει και ο λουκάκος αποβλακωμένο όχι τίποτα άλλο…η σκηνή με το μάνο πολύ καλή…

Σκηνή πέτρου-ηλία:μα γιατί εμφανίστηκε ξανά ο ηλίας;;;;..βαρέθηκα…μια χαρά ήταν εξαφανισμένος τόσο καιρό…επίσης το κληρονομικό χάρισμα,που με το κοιτάει κάποιον καταλαβαίνει και τι φαγητό έχει φάει με τρελαίνει…

Σκηνή μελίτας-στέφανου…μελίτα σύνελθεεεε….Synelthe θα σε χτυπήσω…τι του λες του ανθρώπου μαρή;;;η άλλη του ετοιμάζει απόγονο και εσύ του κάνεις τη δύσκολη…που δεν πρέπει να διαλέξει ανάμεσα σε σένα και την μητέρα του..και βέβαια να διαλέξει…αμέ…

Αμαλία-γκεστάμπο:συνάντηση κορυφής νο4…γερά αμαλία..γερά..με τσαμπουκά…καρτάλω αν σε πιάσω στα χέρια μου…ακούς εκεί ότι δεν θα είναι μαζί τα παιδιά…μαρή που να χτυπιέσαι κάτω,μπλαβί να γίνεις ο στέφανος και η μελίτα μαζί θα είναι..που να λυσσάξεις..

Η σκηνή με λουκά-δάφνη-νικόλα:πολύ γέλιο…ο νικόλας μια χαρά τα λέει αλλά που…ο λουκάς πέρα βρέχει…έχει και ένα γραφείο…

Εύα-μάνος:ο μάνος έχει αμνησία δεν εξηγείται αλλιώς..καλά ρώτησε την εύα τι της έχει κάνει;;;άκουσα καλά..έχεις πολύ γέλιο βρε μάνο..σου είπαμε ότι σου πάει το κωμικό και το συνεχίζεις… gelio

Αμαλία-μελίτα:καλά αμαλία σε κόβω για μεγάλη γρουσούζα…εγώ το έχω πει ρουσέικο έχει συγγένεια με τον μητσοτάκη..

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΑΥΡΙΟ..ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ…..ΟΛΕ…ΟΛΕ…
Klap
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 18, 2010 8:06 pm


Επιτέλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Είμαι ερωτευμένος με την Νόρα πάντα ήμουν και πάντα θα είμαι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Δευ Ιαν 18, 2010 8:13 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΛΟΥΚΑ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
runaround runaround runaround
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Ιαν 18, 2010 8:13 pm

Αχ τι να πει κανεις για το επεισοδιο!Τη βαριεμαι τη νεα ιστορια με την Ευα!Την βαριεμαι πολυ!Τι προτοτυπο!Ζευγαρι περναει πολλα.Ζευγαρι καταφερνει να ειναι μαζι.Πριν χαρουν καλα καλα μενει εγκυος η πρωην. Πραγματικα χασμουρηθηκα τωρα!

Νικολας απλα ΘΕΟΣ!!!Ποσο απολαμβανω τις σκηνες που συμμετεχει!Με το Λουκα ειχα αρχισει να βαριεμαι!Ποσο μπορει να το παιζει χαζος καποιος και μαλιστα στους ιδιους του τους φιλους??Ποσα χρονια?Παλι καλα που αυριο ειναι μεγαλη η μερα!!οχι πως θα δουμε καμια προκοπη...

Αμαλια θεα επισης!Σε αυτη στηριζομαι!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Δευ Ιαν 18, 2010 8:14 pm

Μμμμ, είχε λίγο απ' όλα το πακέτο σήμερα: μέχρι και -τις πολυαγαπημένες κατ' εμέ- σκηνές Πέτρου - Ηλία είδαμε! Το Ευάκι ευτυχώς ξαναήρθε στο προσκήνιο κι η μπάλα παίρνει και τον Μάνο φυσικά. Η στήριξη της Νόρας αποδεικνύει ότι η Νόρα η δυναμική και ψύχραιμη δεν έφυγε ποτέ -όπως βιαστήκαμε πολλοί να συμπεράνουμε- παρόλα τα προβλήματα (βλ. Λουκάς Synelthe ) που αντιμετωπίζει. Best of the best Δάφνη και Νικόλας για ακόμη μια φορά, ο Νικόλας ειδικά με τα απλά και περιεκτικά λογάκια του "Παντρέψου την!". Congrats Ωστόσο έκπληξη για μένα ήταν ο Μπέλλος, αν και πάντα ήταν αξιοσέβαστος και καθόλου αφελής χαρακτήρας. Ο καημενούλης... faint τι να κάνει κι αυτός εδώ που έμπλεξε.

Υ.Γ. "Είμαι ερωτευμένος με την Νόρα. Πάντα ήμουν και πάντα θα είμαι."
Λουκάς
Ελπίζω να λέει κι άλλα και να τον δούμε να σέρνεται όπως στα φανταστικά σενάρια.... huhu
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Ιαν 18, 2010 8:15 pm

LIBRA έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΛΟΥΚΑ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
runaround runaround runaround

Καλώς μας ήρθεςςς Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από filitsa Δευ Ιαν 18, 2010 8:16 pm

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΜΑΣ.ΟΤΙ ΘΕΛΑΜΕ ΟΛΟΙ !!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ............
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από zimotari Δευ Ιαν 18, 2010 8:16 pm

Για να μην μπερδευομαστε η Ευα ειναι εγκυος απο τον Στεφανο(αυτο εγινε ξεκαθαρο).Κατα την γνωμη μου Λουκας Νορα ειναι ωραιοι δεν αντιλεγει κανεις αλλα για μενα η δοση τους εχει αρχισει να γινεται υπερβολικη.Αν ειναι να τα φτιαξουν ....ας τα φτιαξουν να παμε παρακατω να δουμε και αλλες εξελιξεις.Προσωπικα οπως εχω σχολιασει παλι σε αυτο το forum θελω επιτελους να ερθει περισσοτερο στο προσκηνιο και ο ρολος της Μαιριλυν.Γιατι οχι δηλαδη?Για μενα η κοπελα εχει ταλεντο και αρεσει και σε πολλους.Ασε που μεσα απο τη δικη της ιστορια πιστευω οτι θα ερθειι στο προσκηνιο οχι μονο Ευα και Μανος αλλα και ολη η παρεα συνολικα. 👽 :drunken: geek

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από xara Δευ Ιαν 18, 2010 8:18 pm

Καλα εγω ευχαριστηθηκα τον Μητσουλα!!!
Τον καημενο, ειναι ερωτευμενος και τα ειδε ολα μ'αυτους που εχει μπλεξει!!! Καλα κι αυτος ομως πηγε στον Μανο να του τα ξεμπλεξει, μα στον Μανο??? lol!

Ο Λουκακος το παιζει χαζος αλλα οχι για πολυ ακομα!!! Αυριο θα τελειωσουν τα "ψεματα"!!

Εγω το εχω ξαναπει στις σκηνες Μελιτας-Στεφανου βαριεμαι! Καμια χημεια!!! Sleep
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 283 - Ημερομηνία 18-01-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Ιαν 18, 2010 8:19 pm

οι σκηνες νορας-δαφνης,
λουκα-νικολα
λουκα-νικολα-δαφνη
και ειδικα μανου-μητσου ειχαν πολυ πλακα...
η ευα σκεφτεται λογικα βρε για λιγο...αναλαμπη ομως γιατι μετα θα αποφασισει να κρατησει το παιδι...
2 μηνων εγκυος και δεν το καταλαβε νωριτερα,δεν ειχε καθυστερηση?
τα παρακατω συμπερασματα εβγαλα=
1)η ευα θελει τρελα το μανο ακομη και θελει μαζι του παιδια...τον στεφανο ακομη γραμμενο τον εχει...αν ηταν του μανου το παιδι θα χαιροταν...
2)ο λουκας και η νορα δε θα μας ζαλιζουν για πολυ...αυριο το παραδεχεται επιτελους και ο λουκας...αντε να τα βρουνε και αυτοι γιατι μας γκαστρωσαν...ασε και πολυ της μοδας ειναι τωρα τελευταια
3)ο στεφ εχει τελειωσει με την ευα...δεν τη θελει...αγαπαει τη μελιτα...το πε και στη μαμα...τουλαχιστον πριν το παιδι...
4)με δαφνη και νικολα δε βλεπω να εχουμε καμια εξελιξη συντομα...
5)τον πετρο τον βλεπω με εφραγμα ...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης