Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

+40
edem4ever
CineFreak
Materialgirl
NATALITSA_LOUKITSA
xristina79
Pennaki.......!!
verile_mistika
anna90
Doris_
sofia
sifantid
DESPOINA
ΕΥΑ
kikialex
jim7
Καρ-Mik
nikidanis
konstantina
KatsaroYpotheto
evanna
Ntinaki1
mimi
Despinaki
Vampirela
filitsa
vs116117
LIBRA
anastasia20
marializ25
hionati
mimi_loukas+nora
νοριτσα
Mary
charitomeni
aggeliki
Izabella29
zwi
loukasnora
loukitsa
Clarabelle
44 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap29%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap44%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 44% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 48
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 19, 2010 8:47 pm

Εγώ πιστεύω ότι η Εύα έπρεπε πρώτα να το συζητήσει με τον Στέφανο και να του πεί ότι έμεινε έγκυος. Αν τον ξέρει τόσο καλά όσο λέει, θα έπρεπε να ξέρει ότι ο Στέφανος ποτέ δεν θα της έλεγε να το ρίξει το παιδί. Αυτό που αποφάσισε μόνη της λες και το παιδί το έκανε μόνη της....δεν μου αρέσει.
Πιστεύω ότι έπρεπε να του το πει πρώτα, και φυσικά αν το ήθελε εκείνη, ναι να το κρατήσει γιατί είναι παιδί.. δεν είναι τσάντα να το πετάξει. Απλά αυτή θα το ανακοινώσει ότι θα το κρατήσει... σαν να λέει εγώ το κρατάω είτε σου αρέσει είτε όχι. Δεν είναι όμως έτσι, γιατί 2 ήταν εκείνη την νύχτα.Όχι μόνη της. Και βέβαια να το κρατήσει αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα αλλά πιστέυω ότι έπρεπε να του το πεί πρώτα και να δει και την γνώμη του.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 19, 2010 8:48 pm

Μου άρεσε πολύ το επεισόδιο σήμερα..
--Ο Λουκάς επιτέλους παραδέχτηκε τα αισθήματα του. Αντε γιατι μετα την Ευά και γω θα γκαστρωνόμουν τόσο καιρό που έκανε!!
(Ο Νικόλας απο την άλλη, καιγόταν να το πει στην γυναικούλα του αλλα μέχρι στιγμής κράτησε χαρακτήρα.)
Μετά την εξομολόγησε, ο Λουκάκος πάλι μου την έσπεασε αλλα ας όψεται....
Στο γραφείο που της είπε να μιλήσουνε σοβαρα, νομίζω οτι τα είπε όλα ...Εννοώ οτι όταν αρχίζει και της λέει οτι εγώ θα παντρευτώ μάλλον και κοίτα να φτιάξεις την ζωή σου, δεν είναι κατι φιλικό αυτο....
Πέρα απο τον χορό στην βροχη που ήταν αστείος και μελαγχολικός μαζί, για μένα το πιο heartbreaking μέρος ήταν για το πρώτο τους φιλι...

-Tην Ευα την χάρηκα που την είδα τόσο ευτιχισμένη(μετα την συνάντηση με τον Λουκάκο)...Ηταν η μόνη φορά που δεν ειδα μιρλα και κλαούρα...Ουτε και γω θέλω να χάσει το παιδι..Πρώτη φορά την είδα έτσι....

-Για το ζευγάρι της χρονιάς δεν θα πώ τίποτα, εχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια....

- Ο Νικόλας για ακόμη μια φορά : respect :
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Ιαν 19, 2010 8:50 pm

hionati έγραψε:η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...

Από πότε η μάνα είναι υποχρεωμένη να δώσει λογαριασμό στον ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αν θα κρατήσει το παιδί της; Όσο αφορά τους γύρω της, η Εύα δεν έχει να δώσει λογαριασμό σε κανένα απλώς να ανακοινώσει σε όποιους και όταν αυτή το θελήσει ότι είναι έγγυος. Όσο για τον Στέφανο θα πρέπει να τον ενημερώσει άμεσα και να του πει ότι θα κρατήσει το παιδί. Του Στέφανου δεν του πέφτει κανένας λόγος το τι θα κάνει η Εύα. Εάν αυτός θέλει να την παντρευτεί, να της συμπαρασταθεί, να αναγνωρίσει το παιδί ή και να την αγνοήσει είναι άλλο θέμα. Από την στιγμή που δεν είναι ζευγάρι είναι ελεύθερη να κάνει ότι θέλει.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Ιαν 19, 2010 8:51 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι η Εύα έπρεπε πρώτα να το συζητήσει με τον Στέφανο και να του πεί ότι έμεινε έγκυος. Αν τον ξέρει τόσο καλά όσο λέει, θα έπρεπε να ξέρει ότι ο Στέφανος ποτέ δεν θα της έλεγε να το ρίξει το παιδί. Αυτό που αποφάσισε μόνη της λες και το παιδί το έκανε μόνη της....δεν μου αρέσει.
Πιστεύω ότι έπρεπε να του το πει πρώτα, και φυσικά αν το ήθελε εκείνη, ναι να το κρατήσει γιατί είναι παιδί.. δεν είναι τσάντα να το πετάξει. Απλά αυτή θα το ανακοινώσει ότι θα το κρατήσει... σαν να λέει εγώ το κρατάω είτε σου αρέσει είτε όχι. Δεν είναι όμως έτσι, γιατί 2 ήταν εκείνη την νύχτα.Όχι μόνη της. Και βέβαια να το κρατήσει αφού ήρθα ν έτσι τα πράγματα αλλά πιστέυω ότι έπρεπε να του το πεί πρώτα και να δει και την γνώμη του.


διαφωνώ αν του το έλεγε πρώτα και μετά αποφάσιζε και αυτός έλεγε ότι δεν το θέλει εκείνη θα το είχε στο μυαλό της και θα την επηρέαζε τώρα είναι σίγουρη και η αντίδραση του δεν θα την ταράξει θεωρώ πως η Εύα είναι σωστη
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 19, 2010 8:52 pm

Mik έγραψε:Μου άρεσε πολύ το επεισόδιο σήμερα..
--Ο Λουκάς επιτέλους παραδέχτηκε τα αισθήματα του. Αντε γιατι μετα την Ευά και γω θα γκαστρωνόμουν τόσο καιρό που έκανε!!
(Ο Νικόλας απο την άλλη, καιγόταν να το πει στην γυναικούλα του αλλα μέχρι στιγμής κράτησε χαρακτήρα.)
Μετά την εξομολόγησε, ο Λουκάκος πάλι μου την έσπεασε αλλα ας όψεται....
Στο γραφείο που της είπε να μιλήσουνε σοβαρα, νομίζω οτι τα είπε όλα ...Εννοώ οτι όταν αρχίζει και της λέει οτι εγώ θα παντρευτώ μάλλον και κοίτα να φτιάξεις την ζωή σου, δεν είναι κατι φιλικό αυτο....
Πέρα απο τον χορό στην βροχη που ήταν αστείος και μελαγχολικός μαζί, για μένα το πιο heartbreaking μέρος ήταν για το πρώτο τους φιλι...

-Tην Ευα την χάρηκα που την είδα τόσο ευτιχισμένη(μετα την συνάντηση με τον Λουκάκο)...Ηταν η μόνη φορά που δεν ειδα μιρλα και κλαούρα...Ουτε και γω θέλω να χάσει το παιδι..Πρώτη φορά την είδα έτσι....

-Για το ζευγάρι της χρονιάς δεν θα πώ τίποτα, εχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια....

- Ο Νικόλας για ακόμη μια φορά : respect :


Βασιλική συμφωνώ απόλυτα.
Να ρωτήσω κάτι εσύ δεν αναρωτιόσουν πότε θα γίνεις μάνα;
Αν μετά την Εύα σε δούμε να γκαστρωθείς κι εσύ εγώ νονά.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Ιαν 19, 2010 8:54 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι η Εύα έπρεπε πρώτα να το συζητήσει με τον Στέφανο και να του πεί ότι έμεινε έγκυος. Αν τον ξέρει τόσο καλά όσο λέει, θα έπρεπε να ξέρει ότι ο Στέφανος ποτέ δεν θα της έλεγε να το ρίξει το παιδί. Αυτό που αποφάσισε μόνη της λες και το παιδί το έκανε μόνη της....δεν μου αρέσει.
Πιστεύω ότι έπρεπε να του το πει πρώτα, και φυσικά αν το ήθελε εκείνη, ναι να το κρατήσει γιατί είναι παιδί.. δεν είναι τσάντα να το πετάξει. Απλά αυτή θα το ανακοινώσει ότι θα το κρατήσει... σαν να λέει εγώ το κρατάω είτε σου αρέσει είτε όχι. Δεν είναι όμως έτσι, γιατί 2 ήταν εκείνη την νύχτα.Όχι μόνη της. Και βέβαια να το κρατήσει αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα αλλά πιστέυω ότι έπρεπε να του το πεί πρώτα και να δει και την γνώμη του.

Πάει θα τρελαθώ τελικά. Αν είχες ένα δεσμό και χώριζες. Μετά από δυό μήνες καταλάβαινες ότι ήσουν έγγυος θα πήγαινες και θα του έλεγες "τι λες να το κρατήσω το παιδί;" Ειλικρινά θα πήγαινες και θα ζήταγες την γνώμη του;
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 19, 2010 8:55 pm

mimi έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι η Εύα έπρεπε πρώτα να το συζητήσει με τον Στέφανο και να του πεί ότι έμεινε έγκυος. Αν τον ξέρει τόσο καλά όσο λέει, θα έπρεπε να ξέρει ότι ο Στέφανος ποτέ δεν θα της έλεγε να το ρίξει το παιδί. Αυτό που αποφάσισε μόνη της λες και το παιδί το έκανε μόνη της....δεν μου αρέσει.
Πιστεύω ότι έπρεπε να του το πει πρώτα, και φυσικά αν το ήθελε εκείνη, ναι να το κρατήσει γιατί είναι παιδί.. δεν είναι τσάντα να το πετάξει. Απλά αυτή θα το ανακοινώσει ότι θα το κρατήσει... σαν να λέει εγώ το κρατάω είτε σου αρέσει είτε όχι. Δεν είναι όμως έτσι, γιατί 2 ήταν εκείνη την νύχτα.Όχι μόνη της. Και βέβαια να το κρατήσει αφού ήρθα ν έτσι τα πράγματα αλλά πιστέυω ότι έπρεπε να του το πεί πρώτα και να δει και την γνώμη του.


διαφωνώ αν του το έλεγε πρώτα και μετά αποφάσιζε και αυτός έλεγε ότι δεν το θέλει εκείνη θα το είχε στο μυαλό της και θα την επηρέαζε τώρα είναι σίγουρη και η αντίδραση του δεν θα την ταράξει θεωρώ πως η Εύα είναι σωστη

Συμφωνώ απόλυτα με τη Mimi, με πρόλαβε! Η απόφαση ήταν καθαρά δική της, ενώ αν ήξερε τι θέλει ο Στέφανος θα συνυπολόγιζε τη γνώμη του και τότε η απόφαση δεν θα ήταν κξαθαρά δική της.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 19, 2010 8:56 pm

Clarabelle έγραψε:


Βασιλική συμφωνώ απόλυτα.
Να ρωτήσω κάτι εσύ δεν αναρωτιόσουν πότε θα γίνεις μάνα;
Αν μετά την Εύα σε δούμε να γκαστρωθείς κι εσύ εγώ νονά.


Ναι εγω... Θελω φασολάκι... Η και ρεβυθάκι, πες το οπως θες!!!
Μακάρι, μακάρι... Αντε και στα δικά μου!!!!!!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Τρι Ιαν 19, 2010 9:00 pm

ΑΝ & ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΒΙΑΣΥΝΗ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΕΡΜΗΝΙΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΛΛΑ & Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΧ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ.Ο.Κ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Ιαν 19, 2010 9:08 pm

παιδια σημερα ο λουκας ηταν...... : respect : οταν μιλοθσε στον νικολα και οταν χορευε στη βροχη,εμενα με επιασαν τα κλαματα!Οσο για την Ευα...τι να πω τη λυπαμαι....τοση χαρα για το παιδι....και μετα θα το χασει...κριμα!!!!!!!! (( Η Νορα στο αδιεξοδο που την εφερε κι αυτην και το Λουκα ο ερωτας τους.....η Δαφνουλα στα χαμενα!!χιχι Drinks κι ο Νικολας εδς το ειχε να της το πει!!τεσπα,η μελιτα για xastouki ατελειωτες ομως!Κι αυτη κ ο Στεφανος ειναι κατ'εμε προτεινομενοι!Μας εχουν πρηξει με τον ερωτα τους,που ουτε υποβαθρο εχει ουτε νοημα!Τ
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Ιαν 19, 2010 9:11 pm

jim7 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι η Εύα έπρεπε πρώτα να το συζητήσει με τον Στέφανο και να του πεί ότι έμεινε έγκυος. Αν τον ξέρει τόσο καλά όσο λέει, θα έπρεπε να ξέρει ότι ο Στέφανος ποτέ δεν θα της έλεγε να το ρίξει το παιδί. Αυτό που αποφάσισε μόνη της λες και το παιδί το έκανε μόνη της....δεν μου αρέσει.
Πιστεύω ότι έπρεπε να του το πει πρώτα, και φυσικά αν το ήθελε εκείνη, ναι να το κρατήσει γιατί είναι παιδί.. δεν είναι τσάντα να το πετάξει. Απλά αυτή θα το ανακοινώσει ότι θα το κρατήσει... σαν να λέει εγώ το κρατάω είτε σου αρέσει είτε όχι. Δεν είναι όμως έτσι, γιατί 2 ήταν εκείνη την νύχτα.Όχι μόνη της. Και βέβαια να το κρατήσει αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα αλλά πιστέυω ότι έπρεπε να του το πεί πρώτα και να δει και την γνώμη του.

Πάει θα τρελαθώ τελικά. Αν είχες ένα δεσμό και χώριζες. Μετά από δυό μήνες καταλάβαινες ότι ήσουν έγγυος θα πήγαινες και θα του έλεγες "τι λες να το κρατήσω το παιδί;" Ειλικρινά θα πήγαινες και θα ζήταγες την γνώμη του;


Συμφωνώ! Αν ηταν ζευγάρι η απόφαση πρεπει να ήταν κοινή!Τώρα όμως αποφασίζει η Εύα κ μόνο!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Ιαν 19, 2010 9:14 pm

Vampirela έγραψε:
hionati έγραψε:
Vampirela έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...

Εδώ θα διαφωνίσω...!!! Δηλαδή αν ο Στέφανος ήθελε το παιδί ενώ η Εύα φοβόταν την επιλόχειο κατάθληψη έπρεπε να το κρατήσει επειδή έτσι θέλει εκείνος? Άσχετα με το τι έκανε τόσα χρόνια η Εύα (που και εκεί επίκεντρο της ζωής της ο Μάνος ήτανε...) σε αυτές τις περιπτώσεις εγκυμοσύνης εκτός γάμου την απόφαση την παίρνει η γυναίκα! Εκείνη θα φαει το λούκι εννιά μήνες και πάντα παίζει να μην υπάρχει κάποιος να της κρατάει το χέρι και εκείνη μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα μετά. Δικό της το σώμα, δικιά της η ψυχολογία δικιά της και η απόφαση...

συμφωνω σε αυτα που λες,καθε γυναικα ειναι υπευθυνη για το σωμα της...αλλα εδω ο πατερας δεν ειναι καποιος τυχαιος,ειναι καποιος που και η ιδια ηθελε να κανει παιδι συνειδητα...οποτε θα μπορουσε να το συζητησει μαζι του,να δει και τι θα κανει αυτος,αν θα τη στηριξει...καλως ή κακως ενα παιδι χρειαζεται δυο γονεις...

Ε τότε λάθος κατάλαβα εγώ... Νόμιζα ότι εννοούσες ότι ο Στέφανος έχει λόγο στο ΑΝ θα το κρατήσει και όχι στο αν θα το ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ! Θεωρώ δεδομένο ότι η απόφαση είναι της Εύας και ΜΟΝΟΝ της Εύας αλλά στο κατά πόσο και ποιό ρόλο θα παίζει στη ζωή αυτού του παιδιού... Τότε ναι κάποιο λόγο μπορεί να έχει, αλλά στην επιλογή του ΑΝ θα γεννηθεί αυτό το παιδί θεωρώ ότι δεν του πέφτει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος! Και είμαι απόλυτη σε αυτό.


συμφωνω εν μερη σε αυτα που λες...καθε γυναικα και βεβαια και η ευα εχει δικαιωμα να αποφασιζει για το σωμα της και αν θελει ενα παιδι κανενας δεν μπορει να της πει να μη το κρατησει...κανενας δεν εχει το δικαιωμα...αλλα δεν συμφωνω οτι και ο πατερας δεν εχει γνωμη...δεν εχει δικαιωμα να της πει τι να κανει βεβαια αλλα εχει δικαιωμα να πει τη γνωμη του...προκειται και για δικο του παιδι...δηλαδη οκ η ευα λεει δε θελει τιποτα...το παιδι ομως θελει και τον πατερα του...οπως και να τα κανουμε και οσο μαγκια και να ακουγεται να κανεις ενα παιδι μονη σου,το παιδι χρειαζεται τον πατερα του...και σε αυτο ειμαι καθετη...το παιδι χρειαζεται δυο γονεις...οσο αγαπη και να υπαρχει δεν μπορει ευκολα ο ενα ς να αναπληρωσει τον αλλον...και αυτο το λεω γιατι αναφερθηκε ως παραδειγμα ο μικρος αρης,που ναι μεγαλωσε με αγαπη αλλα παντα του ελειπε η μητερα του...εξαλλου τον στεφ τον ξερει,ξερει οτι θα σεβοταν την οποια αποφαση της,ξερει οτι θα τη στηριζε...οταν προκειται να ερθει ενα παιδι στον κασμο,βαζουμε πανω απο ολα το παιδι και οχι τα θελω μας...αν του το ελεγε και εκεινος της ελεγε ριξτο,δε θελω καμια σχεση τοτε ναι ας του εριχνε ακυρο και ας προχωρουσε με το παιδι της...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 19, 2010 9:14 pm

DESPOINA έγραψε:
jim7 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι η Εύα έπρεπε πρώτα να το συζητήσει με τον Στέφανο και να του πεί ότι έμεινε έγκυος. Αν τον ξέρει τόσο καλά όσο λέει, θα έπρεπε να ξέρει ότι ο Στέφανος ποτέ δεν θα της έλεγε να το ρίξει το παιδί. Αυτό που αποφάσισε μόνη της λες και το παιδί το έκανε μόνη της....δεν μου αρέσει.
Πιστεύω ότι έπρεπε να του το πει πρώτα, και φυσικά αν το ήθελε εκείνη, ναι να το κρατήσει γιατί είναι παιδί.. δεν είναι τσάντα να το πετάξει. Απλά αυτή θα το ανακοινώσει ότι θα το κρατήσει... σαν να λέει εγώ το κρατάω είτε σου αρέσει είτε όχι. Δεν είναι όμως έτσι, γιατί 2 ήταν εκείνη την νύχτα.Όχι μόνη της. Και βέβαια να το κρατήσει αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα αλλά πιστέυω ότι έπρεπε να του το πεί πρώτα και να δει και την γνώμη του.

Πάει θα τρελαθώ τελικά. Αν είχες ένα δεσμό και χώριζες. Μετά από δυό μήνες καταλάβαινες ότι ήσουν έγγυος θα πήγαινες και θα του έλεγες "τι λες να το κρατήσω το παιδί;" Ειλικρινά θα πήγαινες και θα ζήταγες την γνώμη του;


Συμφωνώ! Αν ηταν ζευγάρι η απόφαση πρεπει να ήταν κοινή!Τώρα όμως αποφασίζει η Εύα κ μόνο!
Και εγω συμφωνω μαζι σας! AgreeΣτη δεδομενη φαση η Ευα εχει και τον πρωτο και τον τελευταιο λογο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Ιαν 19, 2010 9:20 pm

hionati έγραψε:
Vampirela έγραψε:
hionati έγραψε:
Vampirela έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...

Εδώ θα διαφωνίσω...!!! Δηλαδή αν ο Στέφανος ήθελε το παιδί ενώ η Εύα φοβόταν την επιλόχειο κατάθληψη έπρεπε να το κρατήσει επειδή έτσι θέλει εκείνος? Άσχετα με το τι έκανε τόσα χρόνια η Εύα (που και εκεί επίκεντρο της ζωής της ο Μάνος ήτανε...) σε αυτές τις περιπτώσεις εγκυμοσύνης εκτός γάμου την απόφαση την παίρνει η γυναίκα! Εκείνη θα φαει το λούκι εννιά μήνες και πάντα παίζει να μην υπάρχει κάποιος να της κρατάει το χέρι και εκείνη μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα μετά. Δικό της το σώμα, δικιά της η ψυχολογία δικιά της και η απόφαση...

συμφωνω σε αυτα που λες,καθε γυναικα ειναι υπευθυνη για το σωμα της...αλλα εδω ο πατερας δεν ειναι καποιος τυχαιος,ειναι καποιος που και η ιδια ηθελε να κανει παιδι συνειδητα...οποτε θα μπορουσε να το συζητησει μαζι του,να δει και τι θα κανει αυτος,αν θα τη στηριξει...καλως ή κακως ενα παιδι χρειαζεται δυο γονεις...

Ε τότε λάθος κατάλαβα εγώ... Νόμιζα ότι εννοούσες ότι ο Στέφανος έχει λόγο στο ΑΝ θα το κρατήσει και όχι στο αν θα το ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ! Θεωρώ δεδομένο ότι η απόφαση είναι της Εύας και ΜΟΝΟΝ της Εύας αλλά στο κατά πόσο και ποιό ρόλο θα παίζει στη ζωή αυτού του παιδιού... Τότε ναι κάποιο λόγο μπορεί να έχει, αλλά στην επιλογή του ΑΝ θα γεννηθεί αυτό το παιδί θεωρώ ότι δεν του πέφτει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος! Και είμαι απόλυτη σε αυτό.


συμφωνω εν μερη σε αυτα που λες...καθε γυναικα και βεβαια και η ευα εχει δικαιωμα να αποφασιζει για το σωμα της και αν θελει ενα παιδι κανενας δεν μπορει να της πει να μη το κρατησει...κανενας δεν εχει το δικαιωμα...αλλα δεν συμφωνω οτι και ο πατερας δεν εχει γνωμη...δεν εχει δικαιωμα να της πει τι να κανει βεβαια αλλα εχει δικαιωμα να πει τη γνωμη του...προκειται και για δικο του παιδι...δηλαδη οκ η ευα λεει δε θελει τιποτα...το παιδι ομως θελει και τον πατερα του...οπως και να τα κανουμε και οσο μαγκια και να ακουγεται να κανεις ενα παιδι μονη σου,το παιδι χρειαζεται τον πατερα του...και σε αυτο ειμαι καθετη...το παιδι χρειαζεται δυο γονεις...οσο αγαπη και να υπαρχει δεν μπορει ευκολα ο ενα ς να αναπληρωσει τον αλλον...και αυτο το λεω γιατι αναφερθηκε ως παραδειγμα ο μικρος αρης,που ναι μεγαλωσε με αγαπη αλλα παντα του ελειπε η μητερα του...εξαλλου τον στεφ τον ξερει,ξερει οτι θα σεβοταν την οποια αποφαση της,ξερει οτι θα τη στηριζε...οταν προκειται να ερθει ενα παιδι στον κασμο,βαζουμε πανω απο ολα το παιδι και οχι τα θελω μας...αν του το ελεγε και εκεινος της ελεγε ριξτο,δε θελω καμια σχεση τοτε ναι ας του εριχνε ακυρο και ας προχωρουσε με το παιδι της...

Συμφωνώ ότι το παιδί μεγαλώνει καλύτερα και με τους δύο γονείς. Ας της προτείνει τότε να την παντρευτεί, αφού όμως πρώτα της πει όλη την αλήθεια, να μην κρατήσει μυστικό τον δεσμό του με την Μελίτα και μετά ας αποφασίσει η Εύα αν θα δεχτεί ή όχι.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 19, 2010 9:21 pm

Mα Χιονάτη δεν νομίζω να πάει να του πεί αι πνίξου εγώ θα το κρατήσω, λογικά θα του πει είμαι έγκυος, το σκέφτηκα καλά και θέλω να το κρατήσω, δεν θα σου ζητήσω τίποτα, σκέψου το και δες τι θέλεις κι εσύ απο την πλευρά σου.

Επειδή αποφάσισε πριν του το κοινοποιήσει αυτό δεν σημαίνει ότι κάνει του κεφαλιού της, σημαίνει ότι για τη δική της ζωή μια και έχουν χωρίσει ο Στέφανος δεν έχει λόγο.

Το ίδιο πράγμα δεν λέγαμε και για τη σχέση του με τη Μελίτα άλλωστε?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 19, 2010 9:25 pm

hionati έγραψε:
Vampirela έγραψε:
hionati έγραψε:
Vampirela έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...

Εδώ θα διαφωνίσω...!!! Δηλαδή αν ο Στέφανος ήθελε το παιδί ενώ η Εύα φοβόταν την επιλόχειο κατάθληψη έπρεπε να το κρατήσει επειδή έτσι θέλει εκείνος? Άσχετα με το τι έκανε τόσα χρόνια η Εύα (που και εκεί επίκεντρο της ζωής της ο Μάνος ήτανε...) σε αυτές τις περιπτώσεις εγκυμοσύνης εκτός γάμου την απόφαση την παίρνει η γυναίκα! Εκείνη θα φαει το λούκι εννιά μήνες και πάντα παίζει να μην υπάρχει κάποιος να της κρατάει το χέρι και εκείνη μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα μετά. Δικό της το σώμα, δικιά της η ψυχολογία δικιά της και η απόφαση...

συμφωνω σε αυτα που λες,καθε γυναικα ειναι υπευθυνη για το σωμα της...αλλα εδω ο πατερας δεν ειναι καποιος τυχαιος,ειναι καποιος που και η ιδια ηθελε να κανει παιδι συνειδητα...οποτε θα μπορουσε να το συζητησει μαζι του,να δει και τι θα κανει αυτος,αν θα τη στηριξει...καλως ή κακως ενα παιδι χρειαζεται δυο γονεις...

Ε τότε λάθος κατάλαβα εγώ... Νόμιζα ότι εννοούσες ότι ο Στέφανος έχει λόγο στο ΑΝ θα το κρατήσει και όχι στο αν θα το ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ! Θεωρώ δεδομένο ότι η απόφαση είναι της Εύας και ΜΟΝΟΝ της Εύας αλλά στο κατά πόσο και ποιό ρόλο θα παίζει στη ζωή αυτού του παιδιού... Τότε ναι κάποιο λόγο μπορεί να έχει, αλλά στην επιλογή του ΑΝ θα γεννηθεί αυτό το παιδί θεωρώ ότι δεν του πέφτει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος! Και είμαι απόλυτη σε αυτό.


συμφωνω εν μερη σε αυτα που λες...καθε γυναικα και βεβαια και η ευα εχει δικαιωμα να αποφασιζει για το σωμα της και αν θελει ενα παιδι κανενας δεν μπορει να της πει να μη το κρατησει...κανενας δεν εχει το δικαιωμα...αλλα δεν συμφωνω οτι και ο πατερας δεν εχει γνωμη...δεν εχει δικαιωμα να της πει τι να κανει βεβαια αλλα εχει δικαιωμα να πει τη γνωμη του...προκειται και για δικο του παιδι...δηλαδη οκ η ευα λεει δε θελει τιποτα...το παιδι ομως θελει και τον πατερα του...οπως και να τα κανουμε και οσο μαγκια και να ακουγεται να κανεις ενα παιδι μονη σου,το παιδι χρειαζεται τον πατερα του...και σε αυτο ειμαι καθετη...το παιδι χρειαζεται δυο γονεις...οσο αγαπη και να υπαρχει δεν μπορει ευκολα ο ενα ς να αναπληρωσει τον αλλον...και αυτο το λεω γιατι αναφερθηκε ως παραδειγμα ο μικρος αρης,που ναι μεγαλωσε με αγαπη αλλα παντα του ελειπε η μητερα του...εξαλλου τον στεφ τον ξερει,ξερει οτι θα σεβοταν την οποια αποφαση της,ξερει οτι θα τη στηριζε...οταν προκειται να ερθει ενα παιδι στον κασμο,βαζουμε πανω απο ολα το παιδι και οχι τα θελω μας...αν του το ελεγε και εκεινος της ελεγε ριξτο,δε θελω καμια σχεση τοτε ναι ας του εριχνε ακυρο και ας προχωρουσε με το παιδι της...


Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς
Η Εύα σήμερα πήρε την απόφαση να κρατήσει το μωρό.
Απ όσα είπε στην Νόρα ο πρώτος που θα το μάθει θα είναι ο πατέρας.
Δεν θα του ζητήσει την άδεια γιατί η απόφαση κατ εμέ είναι αποκλειστικά δική της, από κει και μετά ο πατέρας μπορεί να το αναγνωρίσει και να χτίσει μαζί του μια καλη σχέση άσχετα με το αν θα είναι με τη μητέρα ή όχι
Απ την ώρα που θα του το ανακοινώσει και εφόσον δεν προτίθεται να του ζητήσει τίποτε είναι δικό του θέμα να αποφασίσει ποιό ρόλο θα παίξει στη ζωή του παιδιού του. Μπορεί να θέλει να το αναγνωρίσει μπορεί όχι, μπορεί να θέλει να έχει ενεργό ρόλο στη ζωή του μπορεί όχι, μπορεί να θέλει να παντρευτεί την Εύα μπορεί όχι, η απόφαση θα είναι δική του.
Σε κάθε περίπτωση έπρεπε να ξέρει οτι εφόσον πριν από λίγο καιρό είχε σχέσεις ελεύθερες μαζί της η εγκυμοσύνη ήταν ένα ενδεχόμενο.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιαν 19, 2010 9:36 pm

Παιδιά μπορεί να μην είδα το επεισόδιο λόγω των Αγγλικών, αλλά και μόνο με τα σχόλιά σας έχω λιώσει! Love! Τι υπέροχο! Χάνω τα καλύτερα! Να παίζει το "Ζήτα μου ό,τι θες", να γράφει η Νόρα το όνομα του Λουκά πάνω στη ζάχαρη και εκείνος να χορεύει στη βροχή; Θέλω να το δω ΤΩΡΑ! Σε παρακαλώ Μαρία, μπορείς να ανεβάσεις βιντεάκι πριν τις 11; Έχω λιώσει! Πέρα από την ερωτική εξομολόγηση θέλω να δω κι αυτές τις σκηνές πάρα πολύ..
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 19, 2010 9:37 pm

"σκηνή μελίτα-στέφανου:ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ… ΜΟΛΙΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ..ΕΛΑΜΨΕ Η ΜΕΛΙΤΑ..ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ…και σε λίγο έρχεται η ανακοίνωση..δεν θα το αντέξω..όσο πλησιάζει η ώρα αυτή τρελαίνομαι.."


Ασε δεν θέλω ούτε να φαντάζομαι τη φάτσα του Στέφανου όταν θα μάθει για την εγκυμοσύνη και ακόμα περισσότερο την Μελίτα στην φάση που θα το μάθει.Για κλάματα θα είναι :(
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 19, 2010 9:39 pm

Επίσης όντως η σκηνή με τα ζευγάρια Νόρα-Λουκάς και Μελίτα-Στέφανος με την μουσική υπόκρουση ήταν υπέροχη!!Ίσως και η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου Thumbs up
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 19, 2010 9:45 pm

sifantid έγραψε:Παιδιά μπορεί να μην είδα το επεισόδιο λόγω των Αγγλικών, αλλά και μόνο με τα σχόλιά σας έχω λιώσει! Love! Τι υπέροχο! Χάνω τα καλύτερα! Να παίζει το "Ζήτα μου ό,τι θες", να γράφει η Νόρα το όνομα του Λουκά πάνω στη ζάχαρη και εκείνος να χορεύει στη βροχή; Θέλω να το δω ΤΩΡΑ! Σε παρακαλώ Μαρία, μπορείς να ανεβάσεις βιντεάκι πριν τις 11; Έχω λιώσει! Πέρα από την ερωτική εξομολόγηση θέλω να δω κι αυτές τις σκηνές πάρα πολύ..


Σοφάκι σε ένα τεταρτάκι θα το δώσω να ανεβαίνει
Ελπίζω να μου κάνει τη χάρη γιατί τις τελευταίες μέρες έχω πρόβλημα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 19, 2010 9:47 pm

Το Νοράκι άλλο τραγούδι θα πρεπε να λέει...

"Μην μ'αοφευγεις μάτια μου....Μην με κοιτάς σαν ξένη...Ζωή που δεν μοιράζεται...ειναι ζωή κλεμμένη...''
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από sofia Τρι Ιαν 19, 2010 10:01 pm

Αρε Mik αυτο ειναι τραγουδι.Γαντι ταιριαζει

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 19, 2010 10:07 pm

Mik έγραψε:Το Νοράκι άλλο τραγούδι θα πρεπε να λέει...

"Μην μ'αοφευγεις μάτια μου....Μην με κοιτάς σαν ξένη...Ζωή που δεν μοιράζεται...ειναι ζωή κλεμμένη...''

Axxxxxx...Λες και γράφτηκε για αυτούς!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Doris_ Τρι Ιαν 19, 2010 10:08 pm

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΕΥΑΚΙ.ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ,ΗΡΕΜΗ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ!!!
Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ...ΓΙ'ΑΥΤΟ & ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ,ΓΙΑΤΙ??? ;/
ΣΕ ΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ & ΠΑΛΙ??????
ΤΕΛΙΚΑ,ΑΘΩΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΦΟΝΟ"...ΑΝΤΙΘΕΤΑ Ο ΜΑΝΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΟΠΤΟΣ.ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ & Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ!!!
ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ & Η ΝΟΡΑ.
ΝΤΕ & ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΡΕ ΒΛΗΜΑ!!!! gelio gelio gelio
ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!! maaaad maaaad
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Ιαν 19, 2010 10:10 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα..!!!
Όταν μιλούσε ο Λουκάκος με τον Νικόλα πήρα ένα ηλίθιο χαμόγελο θαρρείς και τα έλεγε σε μένα..!!!
Πολύ γλυκά και όμορφα και κατανοητά αυτά που είπε..
Η σκηνή που χόρευε στη βροχή και το Νοράκι έγραφε Λουκάς με τη ζάχαρη.. Heart2
Η Εύα αποφασισμένη και χαρούμενη...!Επιτέλους...
όσο για το θέμα του παιδιού και Στέφανου αφού είναι χώρια η απόφαση είναι της μητέρας πρώτα απ όλα...Μόνη της πρέπει να σκεφτεί αν μπορεί να το μεγαλώσει..Να αποφασίσει υπολογίζοντας τα πάντα και μετά να ανακοινώσει...
Απο κει πέρα το τι στάση θα κρατήσει ο μπέμπης-μπαμπάς άλλο θέμα
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης