Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

+15
zwi
evanna
anastasia20
edem4ever
lana
loukitsa
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Evelyn
aggeliki
Καρ-Mik
anna90
Ntinaki1
KatsaroYpotheto
Clarabelle
nikidanis
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 20, 2010 3:39 am

Ο Λουκάς, με αφορμή μια υπόθεση, διακόπτει το ρομαντικό δείπνο του Δημήτρη και της Νόρας και προσπαθεί να προλάβει το μοιραίο.


Λουκάκο μου μάλλον θα αρχίσεις εσύ να σέρνεσαι τώρα αγοράκι μου....σου παραχωρώ τον ώμο μου να ρθεις να κλάψεις....!


Η απόφαση του δικαστηρίου για την προσωρινή επιμέλεια του 'Αρη έρχεται να ταράξει, για μια ακόμη φορά, τα νερά



Φανταστείτε να μην πάρει το παιδί η Νταίζη ώρε γλέντια!!!!!! gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 20, 2010 3:41 am

Η Μελίτα σε κατάσταση πανικού

ωχ ωχ ωχ αμαν αμαν γιατι δεν μου αρέσει εμένα αυτό τώρα??? nteni
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Ιαν 20, 2010 4:23 am

loukitsa έγραψε:Ο Λουκάς, με αφορμή μια υπόθεση, διακόπτει το ρομαντικό δείπνο του Δημήτρη και της Νόρας και προσπαθεί να προλάβει το μοιραίο.


Λουκάκο μου μάλλον θα αρχίσεις εσύ να σέρνεσαι τώρα αγοράκι μου....σου παραχωρώ τον ώμο μου να ρθεις να κλάψεις....!


Η απόφαση του δικαστηρίου για την προσωρινή επιμέλεια του 'Αρη έρχεται να ταράξει, για μια ακόμη φορά, τα νερά



Φανταστείτε να μην πάρει το παιδί η Νταίζη ώρε γλέντια!!!!!! gelio

μου περασει κι εμενα αυτο με το μην το παρει το παιδι η Νταιζη ....αλλα με ποια δικαιολογια το δικαστηριο παντα πσιρνει το μερος της Μανας σχεδον παντα .....δεν ξερω ..μηπως γι αυτο θα μπορουν Νόρα Λουκας να ειναι μαζι τουλαχιστον μεχρι να δειξει κατι πως το παιδι δεν ειναι δικο του?? scratch
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από lana Τετ Ιαν 20, 2010 12:58 pm

Αχ τις Τρίτες δείχνει τα καλύτερα μου φαίνεται!!
Εγώ λέω δε θα το πάρει η Νταίζη το παιδί πάντως,κάπως θα φανούν οι βρωμοδουλείες της στο δικαστήριο και μπορεί να αποκαλυφτεί και κάτι που δεν ξέρουμε καν!!
Γουστάρω Λουκάκο να μπουκάρει και να διακόπτει το ρομαντικό δείπνο και καλά δήθεν μου τάχα για δουλειά!!θα έχει γέλιο!!!(κρίμα για το Δημήτρη αλλά και αυτός...στον κόσμο του,εδώ κανει μπαμ οτι πεθαίνουν ο ένας για το άλλο και αυτός διεκδικεί τη Νόρα!κάτσε ρε φίλε,ο άλλος 15 χρόνια περιμένει ο δόλιος!!)

lana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 20, 2010 1:47 pm

lana προσκυνώ για το σχολιασμό σου

Γουστάρω Λουκάκο να μπουκάρει και να διακόπτει το ρομαντικό δείπνο και καλά δήθεν μου τάχα για δουλειά!!θα έχει γέλιο!!!(κρίμα για το Δημήτρη αλλά και αυτός...στον κόσμο του,εδώ κανει μπαμ οτι πεθαίνουν ο ένας για το άλλο και αυτός διεκδικεί τη Νόρα!κάτσε ρε φίλε,ο άλλος 15 χρόνια περιμένει ο δόλιος!!) Love! Gioupi
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Ιαν 20, 2010 2:23 pm

loukitsa έγραψε:Ο Λουκάς, με αφορμή μια υπόθεση, διακόπτει το ρομαντικό δείπνο του Δημήτρη και της Νόρας και προσπαθεί να προλάβει το μοιραίο.


Λουκάκο μου μάλλον θα αρχίσεις εσύ να σέρνεσαι τώρα αγοράκι μου....σου παραχωρώ τον ώμο μου να ρθεις να κλάψεις....!


Η απόφαση του δικαστηρίου για την προσωρινή επιμέλεια του 'Αρη έρχεται να ταράξει, για μια ακόμη φορά, τα νερά



Φανταστείτε να μην πάρει το παιδί η Νταίζη ώρε γλέντια!!!!!! gelio

Και εμενα μμου δημιουργηθηκε αυτη η υποψια... Αλλιως γιατι να ταραξει τα νερα :?: Οσο για το δειπνο θα γελασουμε πολυ πααααααρα πολυ
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 20, 2010 4:23 pm

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς, με αφορμή μια υπόθεση, διακόπτει το ρομαντικό δείπνο του Δημήτρη και της Νόρας και προσπαθεί να προλάβει το μοιραίο..

καλά λουκά θα μας τρελάνεις..μία της λες να είναι με το μήτσουλα και την άλλη της τα αλλάζεις...αποφάσισε επιτέλους..

nikidanis έγραψε: Ο Στέφανος συνεχίζει να δέχεται πιέσεις από την Αντιγόνη και την Αμαλία..

πωπω..στέφανος ανάμεσα σε αμαλία και καρτάλω...σε αντίθετη περίπτωση θα τον λυπόμουν αλλά επειδή ξέρω τη συνέχεια καλά να πάθει..δεν υπάρχει χειρότερη τιμωρία από αυτή... lol!

nikidanis έγραψε: Η Μελίτα σε κατάσταση πανικού, ζητάει από τον Στέφανο να πάρει μια απόφαση.

και που θα πάρει μελιτάκι..δεν θα δούμε χαίρι...wall

nikidanis έγραψε:Ο Μάνος, σε πλήρη απόγνωση, νιώθει ότι χάνει την Εύα οριστικά.

άει καλά..αυτός ζει σε δικό του κόσμο...

nikidanis έγραψε: Η Νόρα δηλώνει στην παρέα ότι κουράστηκε από τα παιχνίδια με τον Λουκά και θα κοιτάξει τη ζωή της..

καλά κάνει...ε..αυτός ο λουκάς αναποφάσιστος..την τρέλανε...

nikidanis έγραψε: Η Δάφνη συμβουλεύει την Εύα να γυρίσει στον Στέφανο και να κάνει οικογένεια μαζί του.

η δάφνη ας μου εξηγήσει κάποιος τι καούρα την έχει πιάσει..ούτε η καρτάλω έτσι..

nikidanis έγραψε: Η απόφαση του δικαστηρίου για την προσωρινή επιμέλεια του 'Αρη έρχεται να ταράξει, για μια ακόμη φορά, τα νερά

μόνο και πάρει το παιδί το πρώτο τραπέζι πίστα.... gmt
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 20, 2010 4:28 pm

anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε: Η Δάφνη συμβουλεύει την Εύα να γυρίσει στον Στέφανο και να κάνει οικογένεια μαζί του.

η δάφνη ας μου εξηγήσει κάποιος τι καούρα την έχει πιάσει..ούτε η καρτάλω έτσι..
Ελα μου ντε εχει λυσσαξει η Δαφνουλα με τα προξενια!!!Και να πω οτι τουλαχιστον λεει αυτα που θελουμε και εμεις,αλλα οχι αυτη θελει Μελιτα-Μανο και Στεφανο-Ευα που μονο που το σκεφτομαι με πιανει ανατριχιλα! vomit
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 20, 2010 4:38 pm

evanna έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε: Η Δάφνη συμβουλεύει την Εύα να γυρίσει στον Στέφανο και να κάνει οικογένεια μαζί του.

η δάφνη ας μου εξηγήσει κάποιος τι καούρα την έχει πιάσει..ούτε η καρτάλω έτσι..
Ελα μου ντε εχει λυσσαξει η Δαφνουλα με τα προξενια!!!Και να πω οτι τουλαχιστον λεει αυτα που θελουμε και εμεις,αλλα οχι αυτη θελει Μελιτα-Μανο και Στεφανο-Ευα που μονο που το σκεφτομαι με πιανει ανατριχιλα! vomit

μα η κατάσταση της έχει ξεφύγει..εμμονή της έχει γίνει...
και εγώ μια ανατριχίλα την νιώθω...
gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 20, 2010 5:35 pm

Kι όμως κορίτσια χτες αν παρατηρήσατε ειπώθηκε ότι αυτό θα ήταν το ιδανικό!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 20, 2010 5:39 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Kι όμως κορίτσια χτες αν παρατηρήσατε ειπώθηκε ότι αυτό θα ήταν το ιδανικό!
Το ιδανικο για τη Δαφνη φανταζομαι οτι εννοεις....!Γιατι ο Μανος ειναι ερωτευμενος με την Ευα,η Ευα με το Μανο,ο Στεφανος με τη Μελιτα και η Μελιτα με το Στεφανο αρα τετοιο σεναριο δεν παιζει!
Ασε που η πλειοψηφια των τηλεθεατων δεν νομιζω οτι θα χαιροταν με μια τετοια εξελιξη!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 20, 2010 5:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Kι όμως κορίτσια χτες αν παρατηρήσατε ειπώθηκε ότι αυτό θα ήταν το ιδανικό!

το άκουσα..για αυτό λέω..τι την έχει πιάσει;;;;
πρωί πρωί με την τσίμπλα στο μάτι...σκεφτόταν για την αποκατάσταση των φίλων της..
και ας κάνω μια ερώτηση.. ο μάνος δεν είναι αδερφός της;;ο μάνος την εύα δεν θέλει;;η δάφνη δεν θέλει το καλό του αδερφού της;;;το να τα φτιάξει εύα με στέφανο μόνο καλό δεν θα είναι για το μάνο..(τελικά έκανα περισσότερες)
δεν την καταλαβαίνω ειλικρινά..αλλά με πατέρα τον κυρ.ηλία που μίλαγε στις τιανταφυλλιές τι γονίδια να πάρει και αυτή;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 20, 2010 5:46 pm

Αυτο λεω και εγω Αναστασια μου!!!Ο αδερφος της εχει πεσει στα πατωματα για την Ευα και η Δαφνη της λεει να ειναι με εναν αλλο!!! wallΚαι αν ακομα δεν θελει να βοηθησει το Μανο ας μην παρει καθολου θεση!!!
Για να μη θυμηθω οτι στην αρχη του κυκλου ελεγε στην Ευα οτι τον Μανο μονο μαζι της τον ειδε ευτυχισμενο,και να του δωσει μια ευκαιρια και να γυρισει πισω!!!Αλλα οπως και οι περισσοτεροι ετσι και η Δαφνουλα επαθε μεταλλαξη!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 20, 2010 6:01 pm

evanna έγραψε:Αυτο λεω και εγω Αναστασια μου!!!Ο αδερφος της εχει πεσει στα πατωματα για την Ευα και η Δαφνη της λεει να ειναι με εναν αλλο!!! wallΚαι αν ακομα δεν θελει να βοηθησει το Μανο ας μην παρει καθολου θεση!!!
Για να μη θυμηθω οτι στην αρχη του κυκλου ελεγε στην Ευα οτι τον Μανο μονο μαζι της τον ειδε ευτυχισμενο,και να του δωσει μια ευκαιρια και να γυρισει πισω!!!Αλλα οπως και οι περισσοτεροι ετσι και η Δαφνουλα επαθε μεταλλαξη!

εγώ λέω να μετονομάσουν το έργο από μυστικά σε:< fantastic 6:ΟΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΙ...>
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 20, 2010 6:11 pm

anastasia20 έγραψε:
evanna έγραψε:Αυτο λεω και εγω Αναστασια μου!!!Ο αδερφος της εχει πεσει στα πατωματα για την Ευα και η Δαφνη της λεει να ειναι με εναν αλλο!!! wallΚαι αν ακομα δεν θελει να βοηθησει το Μανο ας μην παρει καθολου θεση!!!
Για να μη θυμηθω οτι στην αρχη του κυκλου ελεγε στην Ευα οτι τον Μανο μονο μαζι της τον ειδε ευτυχισμενο,και να του δωσει μια ευκαιρια και να γυρισει πισω!!!Αλλα οπως και οι περισσοτεροι ετσι και η Δαφνουλα επαθε μεταλλαξη!

εγώ λέω να μετονομάσουν το έργο από μυστικά σε:< fantastic 6:ΟΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΙ...>

Eιδικά η Δαφνούλα κορίτσια καμμία μετάλλαξη! Πάντα έδινε βάρος στο συμφέρον της και βέβαια μια καλή σχέση με τον Καρτάλη αυτή τη στιγμή καθόλου δεν τη χαλάει! Επιπλέον βλέπει ότι Εύα και Μάνος τέλος και θέλει να φέρει το Μάνο κοντά Μελίτα για να τον ενσωματώσει στην παρέα.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 20, 2010 6:14 pm


Η Δάφνη είναι πάντα η ίδια.
Άλλωστε και πέρσυ το ίδιο ήθελε για το Μάνο δεν είναι η πρώτη φορά που λέει οτι τον θέλει με τη Μελίτα.
Έκανε πίσω για λίγο τότε που η Εύα του έσωσε τη ζωή, και όταν είδε οτι δεν πάει πουθενά ξαναγύρισε στα παλιά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιαν 20, 2010 10:46 pm

τι αποφάσισε το δικαστήριο άραγε???
ο Λουκάς ταρακουνήθηκε......έτσι έτσι
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τετ Ιαν 20, 2010 10:53 pm

Η απόφαση του δικαστηρίου για την προσωρινή επιμέλεια του 'Αρη έρχεται να ταράξει, για μια ακόμη φορά, τα νερά..

δεν ξερω..φανταζομαι πως οι σεναριογραφοι ξερουν οτι ξερουμε οτι φανταζομαστε οτι το παιδι 9α το αναλαβει προς το παρον η νταιζη..οποτε..γιατι να το γραψουν αινιγματικα στις περιληψεις?οεο?δεν νομιζω οτι τοσο γρηγορα 9α το παραχωρησουν στη νταιζη...κατι αλλο παιζει.. lol! huhu Geros
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τετ Ιαν 20, 2010 11:59 pm

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς, με αφορμή μια υπόθεση, διακόπτει το ρομαντικό δείπνο του Δημήτρη και της Νόρας και προσπαθεί να προλάβει το μοιραίο.
Palamakia Love! runaround

Ηδη φανταζομαι ποσο απολαυστικες θα ειναι αυτες οι σκηνες!!Αγωνιώ!!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από T2eNnh Πεμ Ιαν 21, 2010 2:58 pm

α ρε λουκακο αφου ΠΕΘΕΝΕΙΣ για το νορακι ... γιατι δεν της το λες να ειστε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μαζι να χαρουμε και εμεις λιγακι γιατι η δαφνουλα .. μας εχει τρελανει με τα προξενια της δαφνουλα αυτο ... Fskl ...ολο δικο σου
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289-Ημερομηνία 26/1/2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 21, 2010 10:32 pm

Θα έχουμε ζήλιες του Λουκά δηλαδή... Μάλιστα! Για να σκεφτώ... Ορεινή Αρκαδία, Χαλκίδα... Κάτι διαφορετικό; Παιχνίδια και πάλι παιχνίδια; Rolling Eyes Θέλω να τον δω σε flashback στο φιλί! Love! Άσχετο, αλλά ήθελα να πω τον πόνο μου!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης