Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

+38
KatsaroYpotheto
edem4ever
Mafalda
CineFreak
Ευάκι
nana
NATALITSA_LOUKITSA
Izabella29
KAZY
xristina79
almaresi
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
stefanos-melita
anna90
mimi
PrincessRachel
jim7
marializ25
Ntinaki Agapaei Petraki
konstantina
Ntinaki1
evanna
mina
kikialex
nikidanis
glgs
mimi_loukas+nora
margaret
LIBRA
Καρ-Mik
anastasia20
aggeliki
KonstantinaA
νοριτσα
DESPOINA
Amalia_1297
loukitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Ιαν 20, 2010 8:05 pm

ΣΤΕΦΑΝΟΣ:ΚΡΥΦΑΚΟΥΣ;
ΑΝΤΙΓΟΝΗ:ΟΧΙ!(ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ) gelio gelio gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από margaret Τετ Ιαν 20, 2010 8:06 pm

anastasia20 έγραψε:φιμώστε τη δάφνη ΤΩΡΑΑΑΑ....

Απο το στομα μου το πηρες!Καποιος ας κλεισει το στομα του Νικολα κ της Δαφνης...
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τετ Ιαν 20, 2010 8:07 pm

Η σκηνη που ο Λουκας ελεγε στη νορα ποσο σημαντικη ειναι για αυτον ηταν υπεροχη
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από glgs Τετ Ιαν 20, 2010 8:08 pm

μα με τον Μπέλλο δεν θα πλήξεις?!!!!!!
ο Μπέλλος είναι όλο εκπλήξεις?!!!!!!
θα τρελαθώ........ gelio gelio gelio gelio gelio
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 20, 2010 8:08 pm

Mik έγραψε:Mπέλλος :Banned: Με τον Μπέλλο δεν θα πλήξεις!! gelio

ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ !!!
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥ ΤΟ ΓΑΛΑ gelio gelio gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 20, 2010 8:09 pm

Ξεκινώντας θα πω ότι αυτό που συμβαίνει με την εγκυμοσύνη είναι ΑΔΙΚΟ για στέφανο-μελίτα…
…αυτοί οι δύο είναι τόσο ερωτευμένοι και όμως δεν μπορούν να είναι μαζί…
Η μελίτα έλαμπε μόλις της είπε ο στέφανος ότι θέλει να είναι μαζί και να το ανακοινώσουν σε όλους…και ο στέφανος το ίδιο…η σκηνή ήταν τόσο ωραία και όμως δεν μπορούσα να την ευχαριστηθώ ξέροντας τι θα συμβεί παρακάτω..ένα έχω να πω ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑ..οι σεναριογράφοι παίζουν με τον πόνο μας….

Μετά στο τηλέφωνο την είπε ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ και ΜΩΡΟ ΜΟΥ…και που να ήξερες στέφανε τι σε περιμένει το βράδυ…και εσύ μελιτάκι….τη γη κάτω από τα πόδια σας θα χάσετε…

Αμαλία-μελίτα:εντάξει οι σεναριογράφοι δεν μας λυπούνται καθόλου…λίγο ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά..μας της δείχνουν τόσο χαρούμενη και μετά….το χάος..ΜΜΜ…ΜΙΑ ΧΑΡΑ…τι να πω…

Την εμμονή του νικόλα και της δάφνης να είναι μαζί μάνος-μελίτα..δεν την καταλαβαίνω…δεν ξέρω που το πάνε οι σεναριογράφοι…

Επιτέλους η καρτάλω είπε και κάτι σωστό..ΦΑ ΦΥΓΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ…συμφωνώωωωωωω

Η σκηνή πέτρου-αμαλίας-μελίτας μου άρεσε πολύ..ο πέτρος ήταν τέλειος(αν και δε συμφωνώ με όσα λέει)

Και φτάνει η στιγμή….αμάν ρε στέφανε..σε έπιασαν οι καλοί σου τρόποι…γιατί δε μίλησες πρώτος;;;τώρα τι κατάφερες;;;;;ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ…

Στα προσεχώς:δεν θέλω να το δω αύριο το επεισόδιο.δεν θα το αντέξω….την λυπάμαι τη μελίτα…ήταν τόσο χαρούμενη….

Ας πάμε και στα άλλα:

Ο μάνος μπορεί να σταματήσει να παριστάνει τον ξανθόπουλο;;;ειλικρινά δεν τον αντέχω….άλλαξε ο μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς..

Έδειξε και την εύα σε φωτογραφήσεις..πρέπει να ομολογήσω ότι είχε καιρό…καναδυό μέρες νομίζω….

Ο λουκάς με τη νόρα με έχουν καταμπερδέψει πότε τσακώνονται πότε τα ξαναβρίσκουν πότε φεύγει η νόρα από το γραφείο πότε γυρίζει..δεν παίρνω χαμπάρι…

Πάντως αυτά που της είπε ο λουκάς ότι δεν θέλει να την χάσει… ΤΕΛΕΙΑ…η νόρα τα έπαιξε….

Η ατάκα της ημέρας:λουκάς:<πως θα έρθω να σου αλλάξω τα φώτα;;;>αυτό να το πάρω μεταφορικά ή κυριολεκτικά;;;;

ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ…wall

ΑΥΤΑ….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Τετ Ιαν 20, 2010 8:17 pm

ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΝΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΞΕΙΣ ΑΣΤΕΙΟΣ & ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΗΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ & ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΝΑΝΕ Η ΝΟΡΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ & Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΥ ΣΚΗΝΗ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από mina Τετ Ιαν 20, 2010 8:18 pm

Ενα πρώτο σχόλιο κι από μένα:
ΛΟΥΚΑ άσε σε παρακαλώ τα προξενιά και τις αηδίες και κάνε τη φράση σου πράξη!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από margaret Τετ Ιαν 20, 2010 8:20 pm

anastasia20 έγραψε:Ξεκινώντας θα πω ότι αυτό που συμβαίνει με την εγκυμοσύνη είναι ΑΔΙΚΟ για στέφανο-μελίτα…
…αυτοί οι δύο είναι τόσο ερωτευμένοι και όμως δεν μπορούν να είναι μαζί…
Η μελίτα έλαμπε μόλις της είπε ο στέφανος ότι θέλει να είναι μαζί και να το ανακοινώσουν σε όλους…και ο στέφανος το ίδιο…η σκηνή ήταν τόσο ωραία και όμως δεν μπορούσα να την ευχαριστηθώ ξέροντας τι θα συμβεί παρακάτω..ένα έχω να πω ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑ..οι σεναριογράφοι παίζουν με τον πόνο μας….

Μετά στο τηλέφωνο την είπε ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ και ΜΩΡΟ ΜΟΥ…και που να ήξερες στέφανε τι σε περιμένει το βράδυ…και εσύ μελιτάκι….τη γη κάτω από τα πόδια σας θα χάσετε…

Αμαλία-μελίτα:εντάξει οι σεναριογράφοι δεν μας λυπούνται καθόλου…λίγο ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά..μας της δείχνουν τόσο χαρούμενη και μετά….το χάος..ΜΜΜ…ΜΙΑ ΧΑΡΑ…τι να πω…

Την εμμονή του νικόλα και της δάφνης να είναι μαζί μάνος-μελίτα..δεν την καταλαβαίνω…δεν ξέρω που το πάνε οι σεναριογράφοι…

Επιτέλους η καρτάλω είπε και κάτι σωστό..ΦΑ ΦΥΓΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ…συμφωνώωωωωωω

Η σκηνή πέτρου-αμαλίας-μελίτας μου άρεσε πολύ..ο πέτρος ήταν τέλειος(αν και δε συμφωνώ με όσα λέει)

Και φτάνει η στιγμή….αμάν ρε στέφανε..σε έπιασαν οι καλοί σου τρόποι…γιατί δε μίλησες πρώτος;;;τώρα τι κατάφερες;;;;;ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ…

Στα προσεχώς:δεν θέλω να το δω αύριο το επεισόδιο.δεν θα το αντέξω….την λυπάμαι τη μελίτα…ήταν τόσο χαρούμενη….


ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ…wall

ΑΥΤΑ….


Ουτε εγω θελω η μαλλον δε θα αντεξω να το δω αυριο.. θελω μονο να δω τι θα πει ο Στεφανος στη Μελιτα..🇳🇴 Snif Snif
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 20, 2010 8:22 pm

mina έγραψε:Ενα πρώτο σχόλιο κι από μένα:
ΛΟΥΚΑ άσε σε παρακαλώ τα προξενιά και τις αηδίες και κάνε τη φράση σου πράξη!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω! Αλλαξτης τα φώτα, μπας και δει και αυτή λίγο φως!! huhu huhu
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 20, 2010 8:23 pm

Αν επρεπε να δωσω ενα τιτλο που θα χαρακτηριζε σημερα το επεισοδιο θα ηταν τραγικη ειρωνια!
Η Ευα να κανει σχεδια για ενα παιδι που δεν θα γεννηθει ποτε,η Μελιτα και ο Στεφανος σχεδια για το αυριο και το κοινο τους μελλον μην ξεροντας τι τους περιμενει!

Μπορω να πω οτι σημερα η Μελιτα σημερα μου αρεσε καπως στη σκηνη με την Αμαλια....μου περασε τη χαρα και την προσμονη που αισθανοτανε!Επισης στη σκηνη με τη Δαφνη-οπου η δευτερη ελεγε οτι αρλουμπες μπορεις να φανταστεις και μου ερχοταν να τη φιμωσω γιατι μου ειχε σπασει τα νευρα-η Μελιτα της την ειπε λιγο με το γαντι και εφτασα στο σημειο μεχρι και να ειμαι μαζι της και να λεω πες της τα Μελιτα που νομιζει οτι ξερει το καλυτερο για ολους! wall

Η συζητηση Μανου-Αγγελας παρα πολυ μου αρεσε οπως και η αντιμετωπιση/αντιδραση της Αγγελας!Thumbs up

Το Ευακι στην πιο wild version του πανω στη μηχανη μια κουκλα και ως συνηθως μου αρεσε! : respect :

Συναντηση Μανου-Ρουσσου-Στεφανου απλα καταπληκτικη.....ξαφνικα βρεθηκαν να προσπαθουν να συνεργαστουν,Μανος-Στεφανος να τσακωνονται σαν τα κοκκορια και ο Ρουσσος στη μεση να κανει το διαιτητη και να προσπαθει να βρει μια λυση!!!Κορυφαιοι και οι τρεις! : respect :

Ο Λουκακος σημερα,αν και τον ποναω,ηταν πραγματα αυτα που ελεγε στο Δημητρη για το πως να ριξει τη Νορα!Παντως ο Δημητρης εκτος απο ασχετος με τη λογοτεχνια και την ποιηση μου φανηκε και γλυκαναλατος σημερα και δεν μου αρεσε καθολου!!!Το Νορακι απο την αλλη τα εχει παιξει εντελως και το λυπαμαι το κακομοιρο!!! :( Παντως η σκηνη με τα φωτα που πηρε τηλεφωνο το Λουκα ηταν πολυ ωραια!

Την Αντιγονη και τις αηδιες που συνεχιζει να λεει τις αφηνω ασχολιαστες!Απλα vomit

Ο Νικολας με αυτα που ελεγε στον Ηλια δεν εξηγειται διαφορετικα χαπακωνεται και δινει και στη Δαφνη οπως λεει και ο Λουκας γι'αυτο και εχουν χαζεψει και ποι δυο! slap

Περιμενω τωρα τα αυριανα γιατι το καλο ξεκιναει...η πρωτη βομβα εσκασε στο Στεφανο και ερχονται και αλλες και εχει να γινει ΧΑΜΟΣ!!! Scandal
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 20, 2010 8:34 pm

Λοιπόν, ελπίζω αυτές να ήταν οι τελευταίες αλλαξοκωλιές που είδαμε και τα ζευγάρια να μείνουν ως έχουν Στέφανος-Μελίτα και Μάνος-Εύα με τον καρμικό τους έρωτα.... γιατί τα λόγια της Δάφνης για ακόμα μια φορά δεν μου άρεσαν καθόλου, με μόνη εξαίρεση την Νόρα και τον Λουκά. Τι ήταν πάλι αυτά περί Μελίτας και Μάνου; Θα μας τρελλάνουν πάλι; Ό,τι ο Μάνος αγαπάει την Μελίτα κτλ και κουραφέξαλα. Έλεος. Και δεν μας έφτανε αυτό, αλλά είχαμε και δεύτερη δόση από τον Νικόλα που είπε ότι ο Μάνος ήταν πραγματικά ήρεμος με την Μελίτα. Και τελευταία στιγμή,λίγο πριν παντρευτεί γύρισε στην αγκαλιά της. Και αν πρέπει να ζητήσει μια δεύτερη ευκαιρία από κάπου, αυτή είναι η Μελίτα.Και τρίτο στο καπάκι ο Μάνος να παίρνει τηλέφωνο νυχτιάτικα την Μελίτα για το παιδί και να την ρωτάει αν χρειάζεται κάτι κτλ...
Και πολύ φοβάμαι τώρα που ο Στέφανος θα πάει να παντρευτεί την Εύα λόγω παιδιού.... μήπως ο Μάνος γυρίσει στην Μελίτα, και ακούσουμε κάνα κουλό τύπου να τα ξαναβρούν για την Νεφέλη. maaaad Αν είχαν σκοπό να αφήσουν Μάνο και Μελίτα από πέρσυ, ας το έκαναν και δεν χρειαζόταν να χωρίσουν το ζευγάρι. Άντε, γιατί δεν αντέχεται άλλο η κατάσταση! Και ελπίζω να μην παίξει ρόλο ότι στην εκπομπή του Καπουτζίδη βγήκαν δεύτεροι, και άλλαξαν μυαλά οι σεναριογράφοι πάλι.

Στα του επεισοδίου...

Μελίτα-Στέφανος: Ευτυχισμένοι και οι 2 και μέσα στις γλύκες. Όποιος μπορεί να περάσει τις φωτό τους στις φωτογραφίες Στέφανος-Μελίτα,γιατί θα τις κρατήσουμε για ενθύμιο! Μου άρεσαν πάρα πολύ και οι 2! Έκαναν σαν μικρά παιδιά. Αγκαλιές,φιλιά! Για άλλη μια φορά ο Στέφανος είπε το πόσο ευτυχισμένος είναι. Αλλά η ευτυχία κρατάει λίγο. Μου άρεσε πολύ η Παπά και η αγωνία που έβγαζε και ο κόμπος που έλεγε ότι έχει... πάρα πολύ ωραίοι και οι 2 τους αλλά η ευτυχία κρατάει πολύ λίγο.Στο μεταξύ ο Στέφανος να μιλήσει στην Εύα μαζί του. Αλλά όταν η Μελίτα ανέφερε τον Μάνο γιατί τσαντίστηκε; Επειδή ο Μάνος την παράτησε και δεν του πέφτει λόγος; Ε και η Εύα παράτησε τον Στέφανο και άρα δεν της πέφτει λόγος....


Η Εύα γιατί ντύθηκε Καλομοίρα στην μηχανή στο secret combination;

Ρούσσος-Στέφανος-Μάνος:Δεν έχω καταλάβει τι γίνεται με τους πίνακες, αλλά το Λοιπόν σε αυτό το θέμα των πινάκων έχει ψιλοπέσει μέσα μέχρι στιγμής. Που είπε ο Στέφανος σήμερα ότι θα δώσει 2 πίνακες. Δεν ξέρω τώρα πως θα γίνει.

Αμαλία-Μελίτα: Μου άρεσαν πολύ! Γλύκες και οι 2! Πάλι έγραψε η Τιτανομέγιστη: Εγώ ξέρω ότι ο φίλος χαίρεται με την ευτυχία του φίλου του. Και εγώ αυτό ήξερα Αμαλία μου, για αυτό και δεν χωνεύω αυτό... ότι η παρέα θα κάνει πέρα την Μελίτα επειδή ερωτεύτηκε τον Στέφανο όταν έχει συγχωρήσει τους άλλους για τα τέρατα που έχουν κάνει. Και λέει η Μελίτα: Τον έχουν καταχωρημένο τον Στέφανο ως σύντροφο της Εύας! ΑΑΑΑ μάλιστα! Σοβαρό επιχείρημα. Το ότι έχει χωρίσει με την Εύα, και ότι η Εύα δεν τον θέλει, και θέλει τον Μάνο, δεν παίζει.
Τότε γιατί δεν είχαν καταχωρημένο και τον Μάνο σαν άντρα της Μελίτας πέρσυ, που όντως ήταν άντρας της; Γιατί εκεί δεν τους είδαν να έχουν θέμα με την Εύα που τα είχε με τον Μάνο τόσα χρόνια. Θέμα είχαν με την Εύα που την έπεσε στον Νικόλα.

Μάνος-Αγγέλα: Άλλη που μεταλλάχτηκε. Τώρα, συγκινήθηκε από τον Μάνο.... τι να πεί κανείς;

Στέφανος-Μαμά: Καλά της τα είπε αλλά αυτή πέρα βρέχει. Δεν τη θέλει την Μελίτα. " Αν την γνωρίσεις θα την λατρέψεις". Αν την γνωρίσει.... γράψε μου!

Μελίτα-Πέτρος-Αμαλία: Η Αμαλία έγραψε εκεί με τις βεντούζες... χαχαχα! Πάντως ο Πέτρος έχει ένα δίκιο μόνο στο γεγονός ότι όλοι θα κατασπαράξουν την Μελίτα και θα πέσουν να την φάνε και αυτή θα πληρώσει τον λογαριασμό. Κατά τα άλλα, κλασσικά ο εχθρός και ο εχθρός...

Λουκάς-Νόρα: Άντε αγάπη μου... πήγαινε να της αλλάξεις τα φώτα της κοπέλας. Κυριολεκτικά και μεταφορικά μπας και δούμε προκοπή!
Μπαγιονέτ-Beyonce απλά : respect : !

Καλέ αυτό του Μπέλλου με τον Μπέλλο δεν θα πλήξεις.... μου θύμισε αυτό του Ρίζου στην Αρχόντισσα και τον Αλήτη που έλεγε: Ένας είναι ο Θανάσης και αν ψωνίσεις δεν θα χάσεις!

Στέφανος-Εύα: Πάλι με την βροχή θα σκάσει η βόμβα.... δεν παραχωρούμε τον λόγο χρυσέ μου γα..... την ευγένειά σου!!!!
Φάτην τώρα!

Αύριο είδα τον Στέφανο νευριασμένο!!! Και είχε και την μάνα του να του λέει για την μοίρα και τα Ταρώ... και τις μπούρδες. Άντε να δούμε...
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Ιαν 20, 2010 8:35 pm

Μια περιληψουλα για μενα;;αν ειναι ευκολο;;

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Ιαν 20, 2010 8:35 pm

τελειοι σημερα ο λουκακος μας και το νορακι μας
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Ιαν 20, 2010 8:54 pm

καλο το σημερινο. μελιτα-στεφ η πρωτη σκηνη δεν μου αρεσε καθολου δεν ξερω η μελιτα δεν με επεισε ρε κοριτσια ποσα να κανει και αυτος ο στεφ. μελιτα-δαφνη καποιος να κλεισει το στομα της δαφνης γιατι συνεχιζει να λεει μπουρδες ελεος!! λουκας-μητσουλας ασχολιαστο ειναι δυνατον wall λουκας-νορα ΤΕΛΕΙΟΙ πολυ γελιο η σκηνη με τα φωτα γιατι ρε λουκα μονο το λες και δεν το κανεις μπας και δουμε και μεις λιγο φως στο τουνελ! νικολας-ηλιας ελεος η πολυ παρεα με την δαφνη τν χαλαει οπως ειχε πει ο λουκας! wall η ευα μια κουκλαρα στην φωτογραφηση!!συναντηση γιγαντων απλα : respect : το νορακι με τον μητσουλα τα επαιξε δεν ηξερε τι να κανει! που να φανταστει οτι αυτα που της ειπε ηταν εξαιτιας του λουκα που του εδωσε συμβουλες!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Ιαν 20, 2010 9:00 pm

μπελος -λουκας: αχ κατακαημενη νορα...τι σου κανει ο λουκας...? τι? σου στελνει το καλυτερο παιδι ..το καλυτερο....ξερει και ποιηση ο ατιμος..... σου φερνει και το βιβλιο για δωρο..απο τα αγαπημενα σου..ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ..
παντως εγω εριξα μερικες μπουτζες στον λουκα γιατι μου σπασε τα νευρα....γιατι παιδι μου ..γιατι αγορι μου καλο? η νορα ειναι παραπανω απο φιλη..αδερφη και την πετας σε αυτον ? σε ποιον? στον ΜΗΤΣΟΥΛΑ.... Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 857167 ΦΑΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...


ΜΠΕΛΟΣ -ΝΟΡΑ: ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕ ΝΟΜΙΖΩ...ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΑΤΙ......ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΑΣΤΟ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΨΟΥΡΕΜΕΝΗ....

ΑΜΑΛΙΑ-ΜΕΛΙΤΑ: ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ..ΑΛΛΑ Η ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ....Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ Η ΜΕΛΙΤΑ..... ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ..ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΩ ΤΗΣ.....

ΔΑΦΝΗ -ΜΕΛΙΤΑ: ΕΦΑΓΕ ΚΑΤΙ ΒΡΙΣΙΔΙΑ Η ΔΑΦΝΗ....ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΚΙΟΛΑΣ..: ΑΧ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ..ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ...ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑΖΕΜΕΝΗ Η ΜΕΛΙΤΑ...... ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ ΕΜΜΕΣΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ..ΗΤΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΕΛΕΙ ΓΕΝΕΣΘΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ...ΑΛΛΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ..Ή ΜΑΛΛΟΝ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ....

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΡΩΗΝ ΜΟΥΓΚΗ: ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΜΟΥΓΚΗ ΜΟΥ ..ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ..ΔΙΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΤΟ ΛΕΕΙ...ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΟΥ ΡΙΞΕΙΣ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΜΜΕΝΗ..ΠΑΛΙΟΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ..

ΑΜΑΛΙ-ΠΕΤΡΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ: ΦΟΒΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΑΠΟ ΑΜΑΛΙΑ -ΠΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΜΠΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ..ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΜΩΣ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ "ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ"..ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ 'Η ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ..ΔΛΔ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕ.ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕ.......

εδω ισχυει το : κι αν σου κατσει?????????



νορα-λουκας στο γραφειο: αχ ελιωνε το νορακι με αυτα που της ειπε..οτι δε μπορει να την χασει απο τη ζωη του...αχ αχ..ελιωσε αυτη λιωναμε και ολοι ..γιατι μπορει να ειμαι στεφμελικια αλλα παραδεχομαι οτι νορας-λουκας ειναι ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.αλλης ΚΛΑΣΕΩΣ...

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: ΘΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΦΩΤΑ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ...ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ,.,......ΑΧ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ,........ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣ ΤΙ ΛΑΜΠΕΣ ΕΙΧΕ..ΠΑΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ Ο,ΤΙ ΛΑΜΠΕΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΣ ΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ: ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΠΡΩΤΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ? ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ..ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΑΛΛΑ Η ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΤΩΡΑ..ΑΣΤΟ..... ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ....ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΜΩΣ

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 20, 2010 9:11 pm


Σκάσανε οι μπόμπες να βλέπουμε σιγά σιγά ποιός είναι Μάνος και ποιός όχι
Ο Λουκάς έτοιμος είναι να πάει να αλλάξει τα φώτα στη Νόρα. Λέτε;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιαν 20, 2010 9:24 pm

ΑΝ ΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΣΑΝ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ. ΑΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΑΧΕ!!!!!!!!

ΣΚΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥ-ΜΑΝΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΡΟΥΧΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ? ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΟΛΑ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΑΙΧΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, Η ΑΜΑΛΙΑ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΤΡΟ ΚΑΙ Η ΧΛΩΜΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΑ" ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΠΑΜΠΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ" ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ? ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ? wall

ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ. HELLO? ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΠΑΡΟΛΙΓΟΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ.

ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ. ΩΡΑΙΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ... :wink2: ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΓΚΥΟΣ? ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΛΟΥΚΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΜΕ ΤΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΠΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ? ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Η ΝΟΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΑΙΝΕΥΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ? ΞΥΠΝΑ ΒΡΕ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΑΠΗ. ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.
ΚΟΚΚΑΛΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ, ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΛΙΩΝΕΙ.

ΤΙ ΞΕΝΕΡΑ ΘΕΕ ΜΟΥ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ , ΤΙ ΑΤΑΚΕΣ, ΤΙ ΓΕΛΟΙΟΣ, ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΝ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΕΤΑ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ " Ο ΜΗΤΣΟΣ ΣΑΙΞΠΗΡ?" gelio gelio

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΣ ΛΑΜΠΕΣ, ΚΛΕΙΣΕ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ. ΚΑΝΤΟ ΠΙΑ ΒΡΕ ΛΟΥΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. pleeease

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ? ΠΑΓΩΣΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΣΟΥ? ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ? ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΥΦΑΚΟΥΓΕ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΝΑ ΤΑ ΒΡΕ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ , ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΜΑΝΟ, ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΟΤΕ ΚΑΛΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ.

ΜΠΑΡΜΠΑ ΛΙΑΚΟ, ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΥΦΗ ΣΟΥ. ΞΕΧΑΣΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΕΙΣ? ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ? ΠΕΡΙΜΕΝΕ, ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΒΡΕ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 20, 2010 9:24 pm

Μακάρι Κλαραμπελ μου απο το στόμα σου και στης Ακρίτα το αυτί!!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιαν 20, 2010 9:25 pm

Εγώ σήμερα σιγουρεύτηκα. Θα γίνει το έλα να δεις. Όποιος ξέρει την Ακρίτα και πρόσεξε σήμερα το επεισόδιο θα κατάλαβε που το πάει. Καλά θα πέσουν πολλοί στα πατώματα και θα πέσει και πολύ κλάμα λέμε χοχοχοχοχοχο (κυριάκος)
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Ιαν 20, 2010 9:26 pm

ΕΥΑ ΤΥΠΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ

αχ δεν το ειδα αλλα φανταζομαι θεα θα ηταν Love!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τετ Ιαν 20, 2010 9:47 pm

jim7 έγραψε:Εγώ σήμερα σιγουρεύτηκα. Θα γίνει το έλα να δεις. Όποιος ξέρει την Ακρίτα και πρόσεξε σήμερα το επεισόδιο θα κατάλαβε που το πάει. Καλά θα πέσουν πολλοί στα πατώματα και θα πέσει και πολύ κλάμα λέμε χοχοχοχοχοχο (κυριάκος)
επειδη ειμαι και ξαν9ια..και δεν τα πιανω με την πρωτη..τι ακριβως εννοεις και σε ποιον η μαλλον σε ποιους αναφερεσαι?[ξερω ξερω μου αξιζει τουρτομα.. cake cake slap ]
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 20, 2010 10:19 pm

περιληψούλααααααααα για μένα please pleeease
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιαν 20, 2010 10:23 pm

rache[L]15 έγραψε:
jim7 έγραψε:Εγώ σήμερα σιγουρεύτηκα. Θα γίνει το έλα να δεις. Όποιος ξέρει την Ακρίτα και πρόσεξε σήμερα το επεισόδιο θα κατάλαβε που το πάει. Καλά θα πέσουν πολλοί στα πατώματα και θα πέσει και πολύ κλάμα λέμε χοχοχοχοχοχο (κυριάκος)
επειδη ειμαι και ξαν9ια..και δεν τα πιανω με την πρωτη..τι ακριβως εννοεις και σε ποιον η μαλλον σε ποιους αναφερεσαι?[ξερω ξερω μου αξιζει τουρτομα.. cake cake slap ]

Εάν είχες παρακολουθήσει τα post μου θα τόπιανες. Δεν φταίει πάντως το ξανθό μαλλί, αλλά το γράψιμο της Ακρίτα. Το μόνο που λέω είναι ότι τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται σήμερα, ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ, όλα θάρθουν τούμπα στο μέλλον. Φυσικά για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις είναι προσωπική μου γνώμη.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 20, 2010 10:24 pm

mimi έγραψε: περιληψούλααααααααα για μένα please pleeease


Ο Μάνος πήγε στην Αγγέλα και της είπε οτι αγαπάει την Εύα. Η Αγγέλα του είπε να συνεχίσει τη ζωή του. Ωραία σκηνή θα την ανεβάσω
Η Μελίτα μες τη χαρά (λεμε τώρα) έφτιαχνε μαλλί για την ανακοίνωση της σχέσης
Ο Στέφανος είπε σε Μάνο και Ρούσσο να αγοράσουν δυό πίνακες και να τους δώσουν αντί για τους άλλους και οι άλλοι έλεγαν δεν υπάρχουν χρήματα
Ο Λουκάς (χαλβάς) έδινε οδηγίες στο Μπέλλο πως να ρίξει την Νόρα κι αυτός πήρε ένα βιβλίο και της το πήγε στο γραφείο και της είπε και ποιηματάκι και την άφησε ξερή
Η Εύα έκανε μια φωτογράφιση σε μηχανή επάνω θεά και στη συνέχεια πήγε στο Στέφανο και του είπε τα νέα και τον άφησε με το στόμα ανοιχτό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης